BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1500
Wystartowało:
1283
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1278
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MICHALAK Grzegorz 1143Świat Biegacza Fehlau Run TeamPOZNAŃM-201M 100:00:0100:15:50.5000:15:52.45 3:1018.9
2FELCZAK Jakub 357BYDGOSZCZM-202M 200:00:0100:16:27.7000:16:29.65+00:00:373:1718.2
3SKIBA Łukasz 789Szymi TeamBYDGOSZCZM-301M 300:00:0200:16:38.5000:16:40.70+00:00:483:1918
4PAWŁOWSKI Tomasz 1181ZIELONKAM-203M 400:00:0200:17:11.8000:17:14.00+00:01:213:2617.4
5GOŚCINIAK Michał 8023GravityBYDGOSZCZM-302M 500:00:0200:17:24.0500:17:26.25+00:01:333:2817.2
6MAĆKOWSKI Maciej 9UPS Bydgoszcz/TEAMOCHALBYDGOSZCZM-303M 600:00:0200:17:26.9500:17:29.15+00:01:363:2917.2
7TUCZYŃSKI Sylwester Leon 116Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-204M 700:00:0100:17:36.2500:17:37.40+00:01:453:3117
8TUCHOLSKI Bartłomiej 267Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-205M 800:00:0200:17:40.9500:17:43.65+00:01:503:3217
9WIWATOWSKI Michał 115PRZYŁĘKIM-401M 900:00:0200:17:41.2000:17:43.60+00:01:503:3217
10ŚLUSARSKI Przemysław 373RUN PASJABYDGOSZCZM-304M 1000:00:0400:18:03.9000:18:07.90+00:02:133:3616.6
11KUŁAKOWSKI Krzysztof 920RUN PASJABYDGOSZCZM-305M 1100:00:0300:18:04.4500:18:07.65+00:02:133:3616.6
12BORUCH Łukasz 1069BYDGOSZCZM-306M 1200:00:0200:18:17.9000:18:20.35+00:02:273:3916.4
13GRUSZKA Gracjan 846CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLBYDGOSZCZM-206M 1300:00:0100:18:26.7000:18:28.65+00:02:363:4116.3
14BĄK Oskar 1089MĄKOWARSKOM-307M 1400:00:0900:18:38.8500:18:48.15+00:02:483:4316.1
15DURCZAK Jerzy 295Bydgoskie OkonieBIAŁE BŁOTAM-308M 1500:00:0600:18:40.1500:18:46.65+00:02:493:4416.1
16ZIELIŃSKI Nicolas 663www‚olimpiasport.plBYDGOSZCZM-207M 1600:00:0300:18:51.9500:18:55.80+00:03:013:4615.9
17WILK Łukasz 43runaddictsBYDGOSZCZM-309M 1700:00:0400:18:57.6500:19:02.20+00:03:073:4715.8
18JAŻDŻYK Konrad 1351TKKF Kubuś SierpcSIERPCM-208M 1800:00:0400:19:05.1000:19:09.15+00:03:143:4915.7
19STANKIEWICZ Jacek 322BYDGOSZCZM-209M 1900:00:0200:19:05.9500:19:08.40+00:03:153:4915.7
20KUROWSKI Kamil 1053GravityBYDGOSZCZM-3010M 2000:00:0300:19:07.0000:19:10.75+00:03:163:4915.7
21FLOREK Paweł 185runaddictsBYDGOSZCZM-3011M 2100:00:0400:19:09.2500:19:13.70+00:03:183:4915.7
22OKOŃSKI Jarosław 6BiegoweZaparcie.plBYDGOSZCZM-3012M 2200:00:0400:19:10.6000:19:15.25+00:03:203:5015.6
23KIEŁPIKOWSKI Patryk 613KORONOWOM-3013M 2300:00:0900:19:12.4500:19:21.75+00:03:213:5015.6
24WARSZAWSKI Przemysław 102081blpBYDGOSZCZM-3014M 2400:00:0300:19:15.3500:19:19.05+00:03:243:5115.6
25KILIJAŃCZYK Piotr 1435NEKLAM-3015M 2500:00:1100:19:18.7500:19:30.00+00:03:283:5115.5
26KRUPA Piotr 785WoodrunnersBYDGOSZCZM-3016M 2600:00:0200:19:23.3500:19:26.10+00:03:323:5215.5
27KOZŁOWSKI Rafał 52Run pasjaBYDGOSZCZM-402M 2700:00:0300:19:25.2500:19:28.50+00:03:343:5315.5
28STARZYŃSKI Piotr 1085BYDGOSZCZM-403M 2800:00:0600:19:26.5000:19:33.20+00:03:363:5315.4
29RZESZOTARSKI Daniel 801BYDGOSZCZM-3017M 2900:00:0400:19:27.0000:19:31.25+00:03:363:5315.4
30PIASECKI Radosław 230BYDGOSZCZM-2010M 3000:00:0800:19:28.5000:19:36.85+00:03:383:5315.4
31BASIŃSKI Łukasz 470Olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2011M 3100:00:0400:19:30.9000:19:35.10+00:03:403:5415.4
32SZCZEPANIAK Cezary 678BYDGOSZCZM-404M 3200:00:0400:19:32.2000:19:36.80+00:03:413:5415.4
33ZUŻYDŁO Radosław 193BYDGOSZCZM-3018M 3300:00:0500:19:40.4500:19:45.90+00:03:493:5615.3
34DUDZIŃSKI Paweł 459Team Run GołańczBYDGOSZCZM-3019M 3400:00:0500:19:41.9500:19:47.15+00:03:513:5615.2
35KAWIECKI Paweł 39AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICAM-2012M 3500:00:0300:19:43.4500:19:46.95+00:03:523:5615.2
36OCCHIUZZO Ryan 531NoneBYDGOSZCZM-3020M 3600:00:0500:19:45.4000:19:50.80+00:03:543:5715.2
37SIKORSKI Piotr 933Lotto BydgostiaBYDGOSZCZM-101M 3700:00:0600:19:46.2500:19:53.05+00:03:553:5715.2
38ADACH Paweł 1498Weekendowi biegaczeBYDGOSZCZM-3021M 3800:00:0300:19:48.3500:19:51.40+00:03:573:5715.2
39CHODKIEWICZ Tomasz 1079GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM-405M 3900:00:0300:19:50.4000:19:53.90+00:03:593:5815.1
40KOTULA Sławomir 334BYDGOSZCZM-3022M 4000:00:0300:19:50.8500:19:54.55+00:04:003:5815.1
41KRUSZKA Łukasz 386BYDGOSZCZM-406M 4100:00:0400:19:50.9000:19:55.10+00:04:003:5815.1
42KOWALSKI Jacek 304BYDGOSZCZM-407M 4200:00:0600:19:51.7000:19:57.90+00:04:013:5815.1
43GUTKOWSKI Jakub 1167BYDGOSZCZM-3023M 4300:00:0300:19:54.9000:19:58.60+00:04:043:5915.1
44IGNACZAK Jarosław 32BYDGOSZCZM-3024M 4400:00:0800:19:56.0500:20:04.90+00:04:053:5915.1
45PIC Dawid 124Klinika triathlonuOSIELSKOM-2013M 4500:00:0500:19:56.1000:20:01.20+00:04:053:5915.1
46SORGER Patryk 1157Iskra DulskDULSKM-2014M 4600:00:0800:19:57.4000:20:05.80+00:04:063:5915
47BURDANOWSKI Adam 1163BYDGOSZCZM-3025M 4700:00:0300:19:58.8500:20:01.90+00:04:083:5915
48NIEMIR Tomasz 528KOZIEGŁOWYM-2015M 4800:00:0200:19:59.3000:20:01.85+00:04:083:5915
49MAŁAS Marcin 1466AZS Politechnika GdańskaBYDGOSZCZM-2016M 4900:00:0400:20:01.8000:20:06.00+00:04:114:0015
50HAIZE Tomek 221ARRKBYDGOSZCZM-408M 5000:00:0400:20:03.4000:20:08.35+00:04:124:0015
51SIWKOWSKI Roman 473BIEGAM‚ BAIEGAMBYDGOSZCZM-501M 5100:00:0100:20:07.9500:20:09.75+00:04:174:0114.9
52WENDA Dawid 903Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZM-2017M 5200:00:1000:20:09.5500:20:20.35+00:04:194:0214.9
53BŁAŻEJCZYK Dawid 921BYDGOSZCZM-3026M 5300:00:1100:20:10.2000:20:21.70+00:04:194:0214.9
54CIĘSZKI Bartosz 879WYSTĘPM-102M 5400:00:0600:20:11.2500:20:17.75+00:04:204:0214.9
55ADAMCZAK Filip 897BYDGOSZCZM-103M 5500:00:0800:20:12.5000:20:21.25+00:04:224:0214.8
56WŁODARSKI Paweł 597BYDGOSZCZM-3027M 5600:00:2900:20:16.0500:20:45.20+00:04:254:0314.8
57RYDLEWSKI Marek 421RUN BYDGOSZCZCIELEM-409M 5700:00:0500:20:16.6000:20:22.30+00:04:264:0314.8
58KHADDOUR Alex 448Zielony PelikanBYDGOSZCZM-3028M 5800:00:0500:20:20.5500:20:25.65+00:04:304:0414.8
59GRUBICH Kacper 714BYDGOSZCZM-104M 5900:00:0500:20:21.3500:20:27.25+00:04:304:0414.7
60MAKOWSKI Sławomir 50BYDGOSZCZM-502M 6000:00:2200:20:21.5500:20:44.20+00:04:314:0414.7
61SIUPKA Paweł 390Zdążyc z pomocą dla MarcinaBDGM-2018M 6100:00:1500:20:22.7000:20:38.40+00:04:324:0414.7
62MARCHEL Tomasz 1040SOLEC KUJAWSKIM-3029M 6200:00:0700:20:26.6500:20:34.40+00:04:364:0514.7
63JELIŃSKI Łukasz 1400SOŚNOM-2019M 6300:00:4000:20:27.4000:21:08.15+00:04:364:0514.7
64GŁOGOWSKI Krzysztof 681KORONOWO NA BIEGOWOKORONOWOM-4010M 6400:00:0400:20:28.3500:20:32.70+00:04:374:0514.7
65ROMANOWSKI Michal 781BYDGOSZCZM-3030M 6500:00:0800:20:32.9000:20:41.85+00:04:424:0614.6
66WIECZOREK Waldemar 351BYDGOSZCZM-3031M 6600:01:2100:20:33.6000:21:55.15+00:04:434:0614.6
67KŁOSOWSKI Marcin 689Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM-4011M 6700:00:0400:20:36.0500:20:40.15+00:04:454:0714.6
68STASZKIEWICZ Jakub 1056STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-105M 6800:00:1000:20:36.3500:20:46.90+00:04:454:0714.6
69BOINSKI Rafał 887SOLEC BOINSKIM-3032M 6900:00:1300:20:38.0500:20:51.55+00:04:474:0714.5
70KOŁACKI Jarosław 822BYDGOSZCZM-3033M 7000:00:1600:20:38.2000:20:54.55+00:04:474:0714.5
71KLINOWSKI Radosław 237BYDGOSZCZM-3034M 7100:00:3500:20:42.8500:21:18.25+00:04:524:0814.5
72LORENC Michał 729BYDGOSZCZM-2020M 7200:00:1000:20:43.5000:20:53.50+00:04:534:0814.5
73PIEKARSKI Marek 1402Restauracja KING FU BydgoszczBYDGOSZCZM-4012M 7300:00:0300:20:46.9000:20:49.95+00:04:564:0914.4
74SENGER Robert 471TrizarzWARSZAWAM-3035M 7400:00:0500:20:48.5500:20:54.00+00:04:584:0914.4
75WANKIEWICZ Łukasz 81Szurusie TeamMĘŻCZYZNAM-2021M 7500:00:0500:20:49.9500:20:55.65+00:04:594:1014.4
75PIECHOWIAK Jacek 345ZAMOSCM-4013M 7500:00:0800:20:49.9500:20:58.15+00:04:594:1014.4
77HERMELIN Wojciech 154BYDGOSZCZM-4014M 7700:00:0400:20:53.0000:20:57.45+00:05:024:1014.4
78MENDEL Patryk 89SLKBBYDGOSZCZM-2022M 7800:00:0500:20:53.9000:20:59.35+00:05:034:1014.4
79WARLIKOWSKI Łukasz 961BYDGOSZCZM-3036M 7900:00:0700:20:55.9500:21:03.25+00:05:054:1114.3
80MOMOT Mieczysław 1047BYDGOSZCZM-4015M 8000:00:0500:20:57.2000:21:02.35+00:05:064:1114.3
81DROCIAK Michał 997OSOWA GÓRA TEAMBYDGOSZCZM-3037M 8100:00:0200:20:57.4500:21:00.40+00:05:064:1114.3
82KRYGIER Tomasz 438BYDGOSZCZM-3038M 8200:00:2600:21:07.9000:21:34.65+00:05:174:1314.2
83JOPPEK Łukasz 259BYDGOSZCZM-3039M 8300:00:0700:21:08.3500:21:15.50+00:05:174:1314.2
84KOWALSKI Krzysztof 354OCELOTY Kruszyn KrajeńskiKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3040M 8400:00:1100:21:10.2000:21:21.35+00:05:194:1414.2
85MICHALAK Wojtek 893BYDGOSZCZM-503M 8500:00:3400:21:15.8000:21:50.40+00:05:254:1514.1
86MEYER Marek 1036BYDGOSZCZM-504M 8600:00:1300:21:18.1500:21:31.75+00:05:274:1514.1
87RENC Patryk 49Serce TybetuBYDGOSZCZM-3041M 8700:00:0900:21:20.4500:21:30.00+00:05:294:1614.1
88WYSOCKI Patryk 1224TUCHOLAM-2023M 8800:00:2300:21:24.8500:21:48.70+00:05:344:1714
89SZYSZKA Radosław 79BYDGOSZCZM-3042M 8900:00:0400:21:25.5000:21:30.35+00:05:354:1714
90BANACH Marcin 2073GravityBYDGOSZCZM-3043M 9000:00:2000:21:25.6000:21:46.15+00:05:354:1714
91MUSIELAK Michał 191BYDGOSZCZM-3044M 9100:00:1500:21:31.8500:21:47.30+00:05:414:1813.9
92WŁODARCZYK Wojciech 1107Czarne StopyBYDGOSZCZM-505M 9200:00:1500:21:33.0000:21:48.70+00:05:424:1813.9
93WARCZAK Kuba 324TeamochalBYDGOSZCZ.PLM-3045M 9300:00:0800:21:33.2000:21:41.30+00:05:424:1813.9
94FRONTCZAK Mikołaj 1319Lotto BydgostiaBYDGOSZCZM-106M 9400:00:0600:21:33.5000:21:39.55+00:05:434:1813.9
95KRAJNIAK Jarosław 82RMF4RT GladiatorsBYDGOSZCZM-2024M 9500:00:0400:21:34.0000:21:38.95+00:05:434:1813.9
96DEBNER Wojciech 1337KORONOWOM-3046M 9600:00:1500:21:35.1500:21:50.95+00:05:444:1913.9
97LATOS Paweł 633BYDGOSZCZM-3047M 9700:00:1500:21:35.2000:21:50.25+00:05:444:1913.9
98PRZYBYLSKI Remigiusz 1445Run BydgoszczBYDGOSZCZM-4016M 9800:00:0500:21:37.5000:21:42.90+00:05:474:1913.9
99ŁYSZCZARZ Błażej 794BYDGOSZCZM-4017M 9900:00:1500:21:37.6500:21:53.10+00:05:474:1913.9
100MUSZYŃSKI Łukasz 1197Amator Osowa GóraBYDGOSZCZM-3048M 10000:00:1600:21:39.8000:21:56.25+00:05:494:2013.8
101JAŻDŻEWSKI Kacper 1371PRZECŁAWM-2025M 10100:00:1200:21:41.9500:21:54.20+00:05:514:2013.8
102PUCHACZ Marcin 14BYDGOSZCZM-3049M 10200:00:0500:21:43.9000:21:49.30+00:05:534:2013.8
103ŁABENDA Robert 45Szurusie TeamBYDGOSZCZM-3050M 10300:00:0600:21:47.6500:21:53.70+00:05:574:2113.8
104SKUBISZAK Mateusz 1229BYDGOSZCZM-107M 10400:00:0800:21:48.0000:21:56.95+00:05:574:2113.8
105MACIŃSKI Waldemar 33BYDGOSZCZM-3051M 10500:00:2400:21:49.7500:22:14.20+00:05:594:2213.7
106SOŁTYSIUK Bartosz 1161BYDGOSZCZM-3052M 10600:00:2800:21:51.1000:22:19.85+00:06:004:2213.7
107BRĄŻKIEWICZ Rafał 151BYDGOSZCZM-4018M 10700:00:2400:21:51.7000:22:15.80+00:06:014:2213.7
108BATKA Patryk 1142BYDGOSZCZM-2026M 10800:00:4300:21:52.6500:22:35.75+00:06:024:2213.7
109SKARWECKI Remigiusz 53Łabiszyn RunnersŁABISZYNM-3053M 10900:00:2800:21:52.9500:22:21.60+00:06:024:2213.7
110CIEMNY Tomasz 319BYDGOSZCZM-4019M 11000:00:0700:21:54.3500:22:01.95+00:06:034:2213.7
111WNUCZYŃSKI Jakub 389Gwiazda BydgoszczBYDGOSZCZM-108M 11100:00:1700:21:58.2500:22:15.30+00:06:074:2313.7
112WNUCZYŃSKI Andrzej 385Orange polskaBYDGOSZCZM-4020M 11200:00:1600:21:59.4500:22:16.35+00:06:084:2413.6
113MUCHA Marcin 2PAWŁÓWEKM-4021M 11300:00:2900:22:00.2500:22:29.50+00:06:094:2413.6
114GĘDEK Krzysztof 1204BYDGOSZCZM-3054M 11400:00:1000:22:01.5000:22:11.55+00:06:114:2413.6
115ROSIAK Jarosław 10543KRBYDGOSZCZM-4022M 11500:00:1500:22:02.1500:22:17.65+00:06:114:2413.6
116PUZIAK Rafał 1250BIAŁE BŁOTAM-3055M 11600:00:0900:22:02.2000:22:11.65+00:06:114:2413.6
117WŁOCH Sylwester 240BYDGOSZCZM-506M 11700:00:0700:22:02.7500:22:10.05+00:06:124:2413.6
117PAPROCKI Rafał 1201SLK PBBYDGOSZCZM-3056M 11700:00:1000:22:02.7500:22:13.30+00:06:124:2413.6
119KUTOWSKI Przemysław 824Niki LaudaPRUSZCZM-4023M 11900:00:1100:22:03.3000:22:14.80+00:06:124:2413.6
120ZBORAŁA Dawid 991BYDGOSZCZM-2027M 12000:00:1000:22:04.1000:22:14.95+00:06:134:2413.6
121JURKOWSKI Paweł 1474pjkancelaria.plBYDGOSZCZM-3057M 12100:00:2800:22:04.4000:22:32.55+00:06:134:2413.6
122SKONIECZNY Marcin 166Puszczalscy-Biegacze-Nessi kolorowa drużyna -Fordon RuNNERSBYDGOSZCZM-4024M 12200:00:1800:22:05.2500:22:23.65+00:06:144:2513.6
123SKRZYNIARZ Hubert 912#ciągła_walka_z_BMIŁOCHOWOM-3058M 12300:00:0200:22:05.5000:22:08.10+00:06:154:2513.6
124BIEL Marek 9391% dla Darii BielMAŁE RUDYM-4025M 12400:00:0800:22:05.7000:22:14.50+00:06:154:2513.6
125SZYMCZAK Maciej 572STRZELEWOM-4026M 12500:00:0600:22:05.8500:22:12.55+00:06:154:2513.6
126GWIAZDOWSKI Krzysztof 75BYDGOSZCZM-4027M 12600:00:1000:22:07.8000:22:18.35+00:06:174:2513.6
127SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 1174Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-3059M 12700:00:0400:22:08.3000:22:12.75+00:06:174:2513.6
128SZARLEJ Marcin 215PKO BANK POLSKI SABYDGOSZCZM-3060M 12800:00:0700:22:10.4500:22:18.15+00:06:194:2613.5
129JAKUBCZAK Michał 1325WIERZCHUCINEKM-3061M 12900:00:1300:22:10.7500:22:23.80+00:06:204:2613.5
130GRZYWIŃSKI Grzegorz 190RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4028M 13000:00:1800:22:11.1000:22:29.60+00:06:204:2613.5
131ORZECHOWSKI Zbigniew 605Orzech biegaBYDGOSZCZM-4029M 13100:00:3500:22:12.5000:22:48.10+00:06:224:2613.5
132WOLSKI Tomasz 708Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2028M 13200:00:0700:22:12.6000:22:20.00+00:06:224:2613.5
133SOBAŃSKI Mariusz 784BYDGOSZCZM-4030M 13300:00:1400:22:13.1500:22:28.05+00:06:224:2613.5
134DYBOWSKI Dominik 1070BYDGOSZCZM-2029M 13400:00:0900:22:13.5000:22:22.95+00:06:234:2613.5
135TORCHALSKI Krzysztof 308Run pasjaBYDGOSZCZM-60+1M 13500:00:1100:22:14.3500:22:25.70+00:06:234:2613.5
136BERNACKI Andrzej 759KOTOMIERZM-4031M 13600:00:0500:22:14.8500:22:20.30+00:06:244:2713.5
137SZULC Patryk 1139ŁOCHOWOM-2030M 13700:00:0200:22:15.5000:22:17.75+00:06:254:2713.5
138KABACIŃSKI Marcin 158BYDGOSZCZM-2031M 13800:00:0500:22:15.6000:22:20.80+00:06:254:2713.5
139BERNATAJTYS Daniel 186Run LOTTO-BydgostiaBTDGOSZCZM-4032M 13900:01:3600:22:15.7000:23:51.70+00:06:254:2713.5
140GRUBICH Arkadiusz 715NIEMCZM-4033M 14000:00:0600:22:19.1500:22:25.95+00:06:284:2713.4
141BARTOS Arkadiusz 1006Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM-507M 14100:00:1200:22:19.7500:22:32.30+00:06:294:2813.4
142WIDŹGOWSKI Przemysław 44BYDGOSZCZM-4034M 14200:00:2900:22:19.8000:22:49.05+00:06:294:2813.4
143ZIELIŃSKI Krystian 674BYDGOSZCZM-3062M 14300:00:1600:22:20.5500:22:37.45+00:06:304:2813.4
144BARSZCZ Tomasz 261BYDGOSZCZM-3063M 14400:00:0600:22:22.1500:22:29.00+00:06:314:2813.4
145NADOLNY Sebastian 1154BYDGOSZCZM-4035M 14500:00:1900:22:25.5500:22:44.85+00:06:354:2913.4
146CICHOWICZ Marcin 404SOLEC KUJAWSKIM-4036M 14600:00:0800:22:27.1500:22:36.05+00:06:364:2913.4
147KOLCZYŃSKI Paweł 1471BYDGOSZCZM-2032M 14700:00:1400:22:28.0500:22:42.40+00:06:374:2913.4
148WŁOCH Mateusz 228BYDGOSZCZM-109M 14800:00:0800:22:28.4000:22:36.60+00:06:374:2913.4
149MACHNIKOWSKI Rafał 1368TORUŃM-4037M 14900:00:4300:22:30.2500:23:13.95+00:06:394:3013.3
150STĘPSKI Marek 146BYDGOSZCZM-4038M 15000:00:0800:22:30.9500:22:39.90+00:06:404:3013.3
151CYL Dawid 340FordonRunners / Zielony PelikanBYDHOSZCZM-3064M 15100:00:1500:22:31.0000:22:46.20+00:06:404:3013.3
152LIPIŃSKI Sebastian 450Enea Bydgoszcz TriathlonBYDGOSZCZM-4039M 15200:00:0400:22:31.8500:22:36.70+00:06:414:3013.3
153DĘBIEC Andrzej 752NIEMCZM-3065M 15300:00:0700:22:32.2500:22:39.25+00:06:414:3013.3
154GRALAK Jacek 705TerytorialsiBYDGOSZCZM-4040M 15400:00:2400:22:32.6000:22:57.00+00:06:424:3013.3
155GODEK Mateusz 1496ŚWIECIEM-2033M 15500:00:0600:22:33.9500:22:40.60+00:06:434:3013.3
156REPCZYŃSKI Tomasz 1022TriSpace/TrekBYDGOSZCZM-2034M 15600:01:0400:22:34.7000:23:39.50+00:06:444:3113.3
157NADRATOWSKI Maciej 1116Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-4041M 15700:00:0700:22:35.0000:22:42.95+00:06:444:3113.3
158CIEPŁOWSKI Robert 1135BYDGOSZCZM-4042M 15800:00:1300:22:35.4500:22:48.85+00:06:444:3113.3
159JAKUBCZAK Łukasz 1230BYDGOSZCZM-3066M 15900:00:1300:22:35.8500:22:49.05+00:06:454:3113.3
160ROSÓŁ Jacek 145BYDGOSZCZM-3067M 16000:00:0500:22:37.9000:22:43.60+00:06:474:3113.3
161ZIELIŃSKI Marcin 667ŚWIECIEM-4043M 16100:00:0600:22:38.9500:22:45.80+00:06:484:3113.2
162PERLINSKI Damian 880może i powoli ale za to byle jakBYDGOSZCZM-3068M 16200:00:1200:22:39.1000:22:51.30+00:06:484:3113.2
163HŁAWNIAK Zbigniew 375BYDGOSZCZM-508M 16300:00:1400:22:40.7000:22:55.45+00:06:504:3213.2
164GACKOWSKI Krzysztof 222IRON & ONE TEAMBYDGOSZCZM-4044M 16400:00:0800:22:42.3500:22:50.40+00:06:514:3213.2
165ZAKRZEWSKI Krystian 337BYDGOSZCZM-2035M 16500:00:1400:22:44.5000:22:59.20+00:06:544:3313.2
166KITOWSKI Przemysław 51Szurusie TeamBYDGOSZCZM-3069M 16600:00:0600:22:45.8500:22:52.10+00:06:554:3313.2
167OLENDRZYŃSKI Mateusz 1375BYDGOSZCZM-2036M 16700:00:3400:22:45.9500:23:20.75+00:06:554:3313.2
168RAK Waldemar 1398BYDGOSZCZM-4045M 16800:00:2800:22:46.4500:23:14.60+00:06:554:3313.2
169SKORECKI Aleksander 707Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2037M 16900:00:0700:22:47.0000:22:54.45+00:06:564:3313.2
170BIAŁY Dawid 730LUCIMM-2038M 17000:00:4100:22:47.1500:23:28.30+00:06:564:3313.2
171PACEK Mirosław 600SEROCKM-509M 17100:00:1100:22:48.0000:22:59.15+00:06:574:3313.2
172RUTKOWSKI Tomasz 318BYDGOSZCZM-4046M 17200:00:1100:22:50.0500:23:01.75+00:06:594:3413.1
173ŚLEFARSKI Marcin 580BIAŁE BŁOTAM-3070M 17300:00:3000:22:50.6500:23:21.15+00:07:004:3413.1
174KLATECKI Adam 902PRUSZCZM-3071M 17400:01:2900:22:50.9500:24:20.15+00:07:004:3413.1
175WIKA Arkadiusz 1469BYDGOSZCZM-2039M 17500:00:4500:22:51.0000:23:36.15+00:07:004:3413.1
176LEWICKI Maciej 680BYDGOSZCZM-4047M 17600:00:3900:22:51.1500:23:30.50+00:07:004:3413.1
177JANCOWSKI Wojciech 262BYDGOSZCZM-4048M 17700:00:0900:22:51.5000:23:01.10+00:07:014:3413.1
178PALIGA Maciej 614SOŚNOM-3072M 17800:00:2200:22:52.4000:23:15.35+00:07:014:3413.1
179ŁOBODA Maciej 195ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-3073M 17900:00:2200:22:53.3000:23:15.95+00:07:024:3413.1
180KLIMEK Paweł 1499BYDGOSZCZM-2040M 18000:00:1800:22:58.0500:23:16.45+00:07:074:3513.1
181LIPSKI Henryk 1346SZCZECINM-60+2M 18100:00:1000:22:58.4500:23:09.20+00:07:074:3513.1
182KORBEL Oskar 305KorbelkiBYDGOSZCZM-2041M 18200:00:2000:22:59.5500:23:20.10+00:07:094:3613
183URBAŃSKI Dawid 88BYDGOSZCZM-3074M 18300:00:1300:22:59.6500:23:12.65+00:07:094:3513.1
184NOWOTNIK Mariusz 246BYDGOSZCZM-3075M 18400:00:1300:22:59.9000:23:13.05+00:07:094:3613
185CIEŚLEWICZ Karol 220OlafCrewBYDGOSZCZM-4049M 18500:00:2700:23:00.7000:23:28.50+00:07:104:3613
186BEDNAREK Waldemar 1211WTELNOM-4050M 18600:00:1700:23:01.0000:23:18.10+00:07:104:3613
187DROŻYŃSKI Maciej 338CB163BYDGOSZCZM-3076M 18700:00:2000:23:01.1000:23:22.05+00:07:104:3613
187TUBAJA Albert 1121Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-4051M 18700:00:0000:23:01.1000:23:01.10+00:07:104:3613
189BAK Lukasz 482BYDGOSZCZM-3077M 18900:00:0600:23:01.8000:23:08.15+00:07:114:3613
190WONS Rafał 865BYDGOSZCZM-3078M 19000:00:1600:23:03.7000:23:20.30+00:07:134:3613
191OSZUŚCIK Bartosz 413BYDGOSZCZM-2042M 19100:00:3400:23:04.2000:23:38.30+00:07:134:3613
191JARCZASZEK Krzysztof 945JANIKOWOM-3079M 19100:00:0300:23:04.2000:23:08.00+00:07:134:3713
193BRZEZIŃSKI Łukasz 1432BYDGOSZCZM-2043M 19300:00:2500:23:04.2500:23:29.45+00:07:134:3613
194BUTRYM Piotr 1095mzkBYDGOSZCZM-3080M 19400:00:5500:23:06.0000:24:01.90+00:07:154:3713
195LEWANDOWSKI Bartosz 1403BYDGOSZCZM-1010M 19500:00:2900:23:07.7500:23:37.35+00:07:174:3713
196KOWALCZYK Tomasz 720BYDGOSZCZM-4052M 19600:00:3000:23:08.4000:23:38.60+00:07:174:3713
197GŁOWACKI Robert 42BYDGOSZCZM-4053M 19700:00:0900:23:09.1000:23:18.90+00:07:184:3713
198PIEKARSKI Paweł 638BYDGOSZCZM-2044M 19800:00:2100:23:14.1000:23:35.30+00:07:234:3812.9
199MUSZYŃSKI Wojtek 1218BYDGOSZCZM-3081M 19900:00:0600:23:14.3000:23:20.45+00:07:234:3812.9
200DOROSZ Grzegorz 734TKKF WODNIK WIĘCBORKKONSTANTOWOM-3082M 20000:00:3500:23:15.8500:23:51.10+00:07:254:3912.9
201POLIWODZIŃSKI Mateusz 1343KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM-1011M 20100:00:2500:23:17.1000:23:42.45+00:07:264:3912.9
202KAMIŃSKI Łukasz 95Qbowicz rodzinna mafia biegowaNIEMCZM-3083M 20200:00:1200:23:19.1000:23:31.85+00:07:284:3912.9
203SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 977Bydgoszcz Fordon TeamBYDGOSZCZM-3084M 20300:00:1700:23:19.4000:23:36.85+00:07:284:3912.9
204WAŻYŃSKI Łukasz 1299BYDGOSZCZM-3085M 20400:00:2500:23:20.1500:23:45.80+00:07:294:4012.9
205KRETOWICZ Piotr 113BYDGOSZCZM-2045M 20500:00:1600:23:20.6000:23:36.65+00:07:304:4012.9
206DANIELEWICZ Bartosz 936BYDGOSZCZM-3086M 20600:00:1000:23:20.9500:23:31.55+00:07:304:4012.8
207KUCHCZYŃSKI Jakub 358BKS BydgoszczBYDGOSZCZM-1012M 20700:00:4700:23:21.0500:24:08.75+00:07:304:4012.8
208BRZEZIŃSKI Sławomir 1165Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM-4054M 20800:00:2300:23:21.3000:23:44.90+00:07:304:4012.8
209ZIELIŃSKI Maciej 1191BYDGOSZCZM-3087M 20900:00:0800:23:22.7500:23:31.25+00:07:324:4012.8
210JASINIECKI Wojciech 128#lubiewpuszczyBYDGOSZCZM-4055M 21000:00:1500:23:24.4000:23:40.00+00:07:334:4112.8
211MAZURKIEWICZ Piotr 25DOBRCZM-4056M 21100:00:1200:23:25.2500:23:37.25+00:07:344:4112.8
212GRECHUTA Tomasz 1308BYDGOSZCZM-3088M 21200:00:0700:23:26.3500:23:33.45+00:07:354:4112.8
213WENDA Mateusz 906Szkoła jazdy TomasBYDGOSZCZM-2046M 21300:00:4400:23:29.0500:24:13.65+00:07:384:4112.8
214KIEŁCZYŃSKI Marek 181PRZYŁĘKIM-4057M 21400:00:0500:23:29.2000:23:34.60+00:07:384:4112.8
215JARMUŻ Adam 1018BYDGOSZCZM-3089M 21500:00:3000:23:30.0500:24:00.30+00:07:394:4212.8
216LUZAK Mirosław 727MWiK BydgoszczBYDGOSZCZM-5010M 21600:00:1400:23:31.8000:23:46.75+00:07:414:4212.7
217KUCHCZYŃSKI Adam 352Ból To ŚciemaBYDGOSZCZM-5011M 21700:00:4800:23:32.9500:24:21.10+00:07:424:4212.7
218RÓŻAŃSKI Kamil 6083GravityBYDGOSZCZM-3090M 21800:00:3100:23:33.4000:24:05.20+00:07:424:4212.7
218RAUNEST Adam 835BYDGOSZCZM-5012M 21800:00:2100:23:33.4000:23:54.80+00:07:424:4212.7
220KĘDZIERSKI Wojtek 1312BYDGOSZCZM-4058M 22000:00:1700:23:36.0000:23:53.55+00:07:454:4312.7
221WIŚNIEWSKI Karol 1491BYDGOSZCZM-2047M 22100:00:4300:23:37.2000:24:20.65+00:07:464:4312.7
222ZYGADŁO Artur 387BYDGOSZCZM-2048M 22200:00:2200:23:37.5000:24:00.10+00:07:474:4312.7
223JASIECKI Sebastian 731ARRKBYDGOSZCZM-2049M 22300:00:1000:23:38.2500:23:49.00+00:07:474:4312.7
224MADEJ Adam 1200BYDGOSZCZM-2050M 22400:00:1900:23:41.3500:24:00.45+00:07:504:4412.7
225RZENTKOWSKI Grzegorz 1233BYDGOSZCZM-4059M 22500:00:3200:23:41.9000:24:14.15+00:07:514:4412.7
226ROSZCZYN Dawid 1415CB163BYDGOSZCZM-3091M 22600:01:2400:23:43.0000:25:07.45+00:07:524:4412.6
227KOLSKI Radek 219VauPe TeamBYDGOSZCZM-4060M 22700:00:0700:23:44.9500:23:52.35+00:07:544:4512.6
228KAMIŃSKI Marek 660BYDGOSZCZM-2051M 22800:01:0600:23:48.0000:24:54.25+00:07:574:4512.6
229PIERZGALSKI Damian 61BYDGOSZCZM-1013M 22900:00:2900:23:48.3000:24:18.05+00:07:574:4512.6
230GULCZYŃSKI Dawid 236BYDGOSZCZM-3092M 23000:00:2200:23:50.9500:24:13.55+00:08:004:4612.6
231KOSIARSKI Tomasz 837BYDGOSZCZM-4061M 23100:00:3200:23:51.1500:24:23.55+00:08:004:4612.6
232SIUDA Sebastian 109BYDGOSZCZM-4062M 23200:00:3600:23:51.3500:24:27.85+00:08:004:4612.6
232MACIEJCZAK Marcin 6443GravityBYDGOSZCZM-4062M 23200:00:3000:23:51.3500:24:21.85+00:08:004:4612.6
234KIJEWSKI Maciej 594Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-3093M 23400:00:2700:23:51.5000:24:19.45+00:08:014:4612.6
235MROZIK Andrzej 1179BYDGOSZCZM-4064M 23500:01:1000:23:52.6000:25:03.15+00:08:024:4612.6
236RONALDOWSKI Kacper 153BYDGOSZCZM-2052M 23600:00:1700:23:53.5500:24:10.70+00:08:034:4612.6
237STAWCZYK Dariusz 296BYDGOSZCZM-4065M 23700:00:3000:23:54.5000:24:24.55+00:08:044:4612.6
238LUBERDA Łukasz 1270BYDGOSZCZM-3094M 23800:00:2400:23:54.7500:24:18.85+00:08:044:4612.6
239BIELICKI Waldemar 871TerytorialsiBYDGOSZCZM-3095M 23900:01:2000:23:57.9000:25:18.85+00:08:074:4712.5
240KRÓL Karol 869TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4066M 24000:00:0900:23:58.2000:24:07.50+00:08:074:4712.5
241KLAWIKOWSKI Dawid 867TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-3096M 24100:00:0800:23:58.5000:24:07.45+00:08:084:4712.5
242ZDEB Bogumił 847BYDGOSZCZM-5013M 24200:01:0600:24:00.2000:25:06.55+00:08:094:4812.5
243ŁUDZIŃSKI Jakub 493CB163BYDGOSZCZM-3097M 24300:01:1500:24:00.3500:25:16.30+00:08:094:4812.5
244LESZCZYŃSKI Tomasz 688BYDGOSZCZM-4067M 24400:00:3100:24:00.4500:24:31.50+00:08:094:4812.5
245DACH Łukasz 563BYDGOSZCZM-3098M 24500:00:1100:24:00.9500:24:12.55+00:08:104:4812.5
246STOKŁOSA Maciej 479BYDGOSZCZM-3099M 24600:00:0900:24:01.6000:24:11.15+00:08:114:4812.5
247KASPRZYK Miłosz 1124ŚLESINM-2053M 24700:00:1800:24:02.0500:24:20.45+00:08:114:4812.5
248NITZ Miłosz 1212BYDGOSZCZM-2054M 24800:00:0600:24:03.1000:24:09.65+00:08:124:4812.5
249SZMELTER Michał 578BYDGOSZCZM-4068M 24900:00:2500:24:04.0000:24:29.95+00:08:134:4812.5
249ZAJĄKAŁA Wojciech 1048BYDGOSZCZM-2055M 24900:01:1100:24:04.0000:25:15.10+00:08:134:4812.5
251KULIKOWSKI Tomasz 1172ŚWIECIEM-2056M 25100:00:0600:24:05.1000:24:11.90+00:08:144:4912.5
252KUCHCZYŃSKI Marcin 631OSP LipinkiBYDGOSZCZM-2057M 25200:00:0900:24:06.0500:24:15.25+00:08:154:4912.4
253DURAJEWSKI Mateusz 288Softmaks.plBYDGOSZCZM-30100M 25300:00:4500:24:08.9500:24:54.15+00:08:184:4912.4
254GDANIEC Grzegorz 1267B28BYDGOSZCZM-2058M 25400:00:3300:24:09.6000:24:43.45+00:08:194:5012.4
255GOŁĘBIEWSKI Paweł 445BYDGOSZCZM-4069M 25500:00:4500:24:09.8000:24:55.30+00:08:194:5012.4
256LICA Krzysztof 1280sisu owbBYDGOSZCZM-5014M 25600:00:3700:24:10.4000:24:47.75+00:08:194:5012.4
257ŻUCHELKOWSKI Rafał 440ŻuchelkiBYDGOSZCZM-30101M 25700:00:0900:24:13.3000:24:22.60+00:08:224:5012.4
258GRZYWIŃSKI Łukasz 724BYDGOSZCZM-30102M 25800:00:1100:24:15.8000:24:27.00+00:08:254:5112.4
259SZAFRAŃSKI Maciej 223BYDGOSZCZM-2059M 25900:00:3900:24:16.9500:24:56.85+00:08:264:5112.4
260GAJDZIŃSKI Maciej 1314MYŚLĘCINEKM-2060M 26000:00:2000:24:17.0500:24:37.60+00:08:264:5112.4
261GUŹDZIOŁ Jarek 11TBKM WILK Solec KujawskiSOLEC KUJAWSKIM-4070M 26100:00:3600:24:18.1500:24:54.40+00:08:274:5112.3
261LEWANDOWSKI Michał 790ŁOCHOWOM-4070M 26100:01:1300:24:18.1500:25:31.60+00:08:274:5112.3
263SIKORSKI Arkadiusz 717SP 57 BydgoszczBYDGOSZCZM-1014M 26300:00:3000:24:18.4500:24:48.65+00:08:274:5112.3
264SURMACZ Marcin 951BYDGOSZCZM-30103M 26400:00:2100:24:18.6000:24:40.35+00:08:284:5112.3
265WIECZOREK Mateusz 1336BYDGOSZCZM-30104M 26500:00:1000:24:19.4000:24:29.65+00:08:284:5112.3
266ŻUCHOWSKI Dariusz 743BYDGOSZCZM-5015M 26600:00:3100:24:19.4500:24:51.05+00:08:284:5212.3
267MARTUNÓW Dominik 1243BYDGOSZCZM-1015M 26700:00:2700:24:19.8500:24:46.85+00:08:294:5112.3
268MIZIKOWSKI Tomasz 1441SP-65BYDGOSZCZM-1016M 26800:00:1900:24:20.0000:24:39.25+00:08:294:5212.3
269SZUBERT Maciej 1414BYDGOSZCZM-4072M 26900:01:0200:24:20.3000:25:23.05+00:08:294:5212.3
270WAWRZYŃCZAK Grzegorz 265TORUŃM-30105M 27000:00:1700:24:20.6500:24:38.50+00:08:304:5212.3
271MIZIKOWSKI Wojciech 1440MIZIK-TEAMBYDGOSZCZM-4073M 27100:00:1800:24:20.7500:24:39.45+00:08:304:5212.3
272BON Oliwier 464Bydgoska Sekcja WKKKBYDGOSZCZM-1017M 27200:00:0300:24:21.9500:24:25.65+00:08:314:5212.3
273ZDUNKIEWICZ Marcin 76BYDGOSZCZM-30106M 27300:00:2500:24:22.4500:24:48.00+00:08:314:5212.3
274WOJCIECHOWSKI Grzegorz 414Atos BydgoszczBYDGOSZCZM-2061M 27400:00:3000:24:23.4500:24:54.00+00:08:324:5212.3
275ARENT Dawid 1141BYDGOSZCZM-2062M 27500:00:1600:24:24.7000:24:41.65+00:08:344:5312.3
276WOLNY Ryszard 1175BOŻENKOWOM-4074M 27600:00:3800:24:26.6500:25:05.10+00:08:364:5312.3
277LEWANDOWSKI Arkadiusz 926BYDGOSZCZM-30107M 27700:00:2300:24:26.8500:24:50.15+00:08:364:5312.3
278GAWRYCH Adam 430BYDGOSZCZM-2063M 27800:00:2300:24:29.2500:24:53.20+00:08:384:5412.2
279GRZEBYTA Daniel 850BYDGOSZCZM-4075M 27900:00:1900:24:29.7000:24:48.95+00:08:394:5312.3
280NAGORZYSKI Arkadiusz 1205BYDGOSZCZM-30108M 28000:00:0800:24:32.3500:24:41.05+00:08:414:5412.2
281ZUPA Wojciech 1394SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-5016M 28100:00:3700:24:32.8500:25:10.00+00:08:424:5412.2
282RASZEWSKI Sebastian 942WIĄZOWNOM-30109M 28200:00:2200:24:35.9000:24:58.80+00:08:454:5512.2
283UMIŃSKI Robert 20BYDGOSZCZM-30110M 28300:00:1400:24:36.4500:24:50.75+00:08:454:5512.2
284KIEDROWSKI Cezary 457BYDGOSZCZM-1018M 28400:00:2500:24:37.2000:25:02.95+00:08:464:5512.2
285PSZCZOLIŃSKI Adam 904Świszczące SzprychyPRUSZCZM-4076M 28500:01:3000:24:37.7500:26:08.40+00:08:474:5512.2
286STEJUK Jan 1011AMS TriathlonBYDGOSZCZM-1019M 28600:00:1600:24:38.1000:24:54.10+00:08:474:5512.2
287BĄBOLEWSKI Łukasz 106WięcejSprzętuNiżTalentuBYDGOSZCZM-30111M 28700:00:2500:24:38.7500:25:04.20+00:08:484:5512.2
288WILCZYŃSKI Jacek 766BYDGOSZCZM-4077M 28800:00:1300:24:38.9500:24:52.90+00:08:484:5512.2
289POLIWODZIŃSKI Michał 1342KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM-4078M 28900:00:2600:24:39.6500:25:05.85+00:08:494:5512.2
290STASIEWSKI Mariusz 433TRISPACE / TRECKBYDGOSZCZM-4079M 29000:00:3300:24:41.0000:25:14.15+00:08:504:5612.2
291BURCHARDT Remigiusz 612niezniszczalniBYDGOSZCZM-30112M 29100:00:5500:24:41.9000:25:37.20+00:08:514:5612.1
292SIKORSKI Norbert 716BYDGOSZCZM-4080M 29200:00:2900:24:42.4500:25:11.90+00:08:514:5612.1
293ZABORNIAK Zbigniew 927BYDGOSZCZM-30113M 29300:01:0900:24:43.3000:25:52.35+00:08:524:5612.1
294KONDEK Jakub 10BYDGOSZCZM-4081M 29400:00:2200:24:44.2500:25:06.65+00:08:534:5612.1
295ŁOBOCKI Krzysztof 428TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30114M 29500:00:3100:24:45.8500:25:17.35+00:08:554:5712.1
296POPIELARZ Robert 13wkurw_teamRYNARZEWOM-5017M 29600:00:0900:24:46.1000:24:55.70+00:08:554:5712.1
297AUGUSTYNIAK Adrian 1023JANIKOWOM-2064M 29700:00:2800:24:46.5500:25:15.50+00:08:564:5712.1
298KOPACZ Arkadiusz 962BYSŁAWM-2065M 29800:00:4100:24:47.1500:25:28.40+00:08:564:5712.1
299DAMBECKI Piotr 1084BYDGOSZCZM-4082M 29900:00:1300:24:48.1000:25:01.95+00:08:574:5712.1
300DUDEK Dawid 133Polonia Bydgoszcz Sekcja LekkoatletycznaBYDGOSZCZM-30115M 30000:00:1200:24:48.2500:25:00.40+00:08:574:5712.1
300SZUBERSKI Michał 1046BYDGOSZCZM-4083M 30000:00:5700:24:48.2500:25:45.75+00:08:574:5712.1
302LEBIECKI Paweł 1393BYDGOSZCZ‚M-30116M 30200:00:4100:24:48.7000:25:29.85+00:08:584:5712.1
303GLINKOWSKI Dariusz 535BYDGOSZCZM-30117M 30300:00:3400:24:49.1500:25:23.45+00:08:584:5712.1
304ANGLART Roman 292Run PasjaBYDGOSZCZM-5018M 30400:00:3200:24:49.4000:25:21.95+00:08:584:5712.1
305CHONCHERA Tomasz 416BYDGOSZCZM-30118M 30500:00:3200:24:49.5000:25:21.70+00:08:594:5712.1
306ZBORAŁA Mateusz 388Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM-2066M 30600:00:1100:24:50.3000:25:01.65+00:08:594:5812.1
307KUJAWA Piotr 1310BYDGOSZCZM-1020M 30700:01:2700:24:50.5500:26:18.45+00:09:004:5812.1
308KUJAWA Piotr 1305BYDGOSZCZM-4084M 30800:01:2700:24:51.0500:26:18.45+00:09:004:5812.1
309ZNANIECKI Wojciech 300Bydgoszcz Na StartBYDGOSZCZM-30119M 30900:00:2800:24:51.4500:25:20.20+00:09:004:5812.1
310RATAJ Krzysztof 119KS Polonia Bydgoszcz Sekcja LAPOZNANM-30120M 31000:00:1500:24:51.9500:25:07.00+00:09:014:5812.1
311BIAŁOUS Krzysztof 1024NiezrzeszonyBYDGOSZCZM-5019M 31100:00:1800:24:52.0000:25:10.95+00:09:014:5812.1
312KUNDE Tomasz 1465LIPNIKIM-2067M 31200:00:1100:24:52.3500:25:04.20+00:09:014:5812.1
313ŁUKASZEK Marek 73Wataha BydgoszczCZARNÓWCZYNM-30121M 31300:01:4600:24:52.7000:26:38.75+00:09:024:5812.1
313ZGÓRECKI Marcel 1035BYDGOSZCZM-1021M 31300:00:2100:24:52.7000:25:14.35+00:09:024:5812.1
315LEWANDOWSKI Adam 378CookieTeamRunnersBYDGOSZCZM-5020M 31500:01:0800:24:53.7500:26:01.95+00:09:034:5812.1
316ŁUKASZEWICZ Dawid 1220BYDGOSZCZM-30122M 31600:01:1700:24:53.9500:26:11.35+00:09:034:5812
317WIELGOSZ Krzysztof 1321BYDGOSZCZM-2068M 31700:00:2500:24:54.4000:25:19.85+00:09:034:5812
318TWARDOWSKI Bartosz 665BYDGOSZCZM-30123M 31800:00:3300:24:54.5500:25:28.35+00:09:044:5912
319BĄKOWSKI Dawid 833BYDGOSZCZM-30124M 31900:00:2000:24:56.0500:25:16.15+00:09:054:5912
320AFELT Jarosław 839BYDGOSZCZM-30125M 32000:01:0700:24:57.6000:26:05.35+00:09:074:5912
321GNIOT Henryk 954MINIKOWOM-4085M 32100:00:2600:24:58.3500:25:25.00+00:09:074:5912
322STEJUK Antoni 1012AMS TriathlonBYDGOSZCZM-1022M 32200:00:1600:24:58.6500:25:14.75+00:09:084:5912
323MAJCHRZAK Michał 1369BOCHNIAM-30126M 32300:00:0700:24:58.7500:25:06.15+00:09:084:5912
324SOBCZYŃSKI Michał 851BYDGOSZCZM-30127M 32400:00:3800:24:59.0000:25:37.70+00:09:084:5912
325KRUCZKOWSKI Adam 1362BYDGOSZCZM-4086M 32500:00:0700:24:59.1500:25:06.40+00:09:084:5912
326CHOJNACKI Arkadiusz 1137Night RunnersBYDGOSZCZM-2069M 32600:00:4300:24:59.3000:25:42.40+00:09:084:5912
327GOŚCIŃSKI Cezary 1160FizjoGoBYDGOSZCZM-2070M 32700:01:0700:24:59.8500:26:07.30+00:09:095:0012
328KONWIŃSKI Daniel 349Selekcja NaturalnaSZUBINM-30128M 32800:01:4000:25:01.8000:26:42.20+00:09:115:0012
329GRAJEWSKI Tomasz 1418BYDGOSZCZM-30129M 32900:01:4500:25:03.0500:26:48.95+00:09:125:0012
330JAŹWIŃSKI Janusz 682BYDGOSZCZM-2071M 33000:00:0900:25:04.7000:25:14.00+00:09:145:0112
331GŁOWIŃSKI Piotr 1037BYDGOSZCZM-4087M 33100:01:4100:25:06.5500:26:48.10+00:09:165:0111.9
332ŚWIETLIK Piotr 260BYDGOSZCZM-5021M 33200:00:3600:25:07.1500:25:43.65+00:09:165:0111.9
333DANIELEK Piotr 27RunŻółwikBYDGOSZCZM-4088M 33300:00:1800:25:08.7500:25:27.70+00:09:185:0111.9
333TADRZAK Michał 779BYDGOSZCZM-30130M 33300:01:1100:25:08.7500:26:20.60+00:09:185:0111.9
335RYDLICHOWSKI Hubert 763BYDGOSZCZM-2072M 33500:00:4200:25:10.3000:25:52.85+00:09:195:0211.9
336KALA Michał 1421ŁABISZYNM-30131M 33600:00:5800:25:11.5000:26:10.35+00:09:215:0211.9
337BURNICKI Mariusz 1296Bydgoski Klub MorsówBYDGOSZCZM-5022M 33700:00:0700:25:11.9500:25:19.50+00:09:215:0211.9
338WEYNA Piotr 1500BYDGOSZCZM-30132M 33800:01:1200:25:12.4000:26:24.40+00:09:215:0211.9
339ANTONCZYK Piotr 629NFIU POLBYDGOSZCZM-30133M 33900:00:2800:25:14.2000:25:42.25+00:09:235:0211.9
340SAWECKI Adrian 601BYDGOSZCZM-4089M 34000:00:2700:25:14.7500:25:42.70+00:09:245:0311.9
341GŁOWACKI Tomek 652BYDGOSZCZM-4090M 34100:00:1000:25:15.9500:25:26.35+00:09:255:0311.9
342BEJFUS Łukasz 944SkurczBYDGOSZCZM-2073M 34200:00:4800:25:16.4500:26:04.60+00:09:255:0311.9
343FRANCIS Khalil 460Zielony PelikanBYDGOSZCZM-30134M 34300:01:0500:25:16.6500:26:22.45+00:09:265:0311.9
344KRAJNIK Wojciech 797Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM-30135M 34400:01:1700:25:17.5500:26:35.00+00:09:275:0311.9
345GŁOWACKI Damian 986Petarda TeamBYDGOSZCZM-2074M 34500:01:2600:25:18.8000:26:44.85+00:09:285:0311.9
346BIAŁOWĄS Dariusz 1493BYDGOSZCZM-4091M 34600:01:0300:25:22.0000:26:25.20+00:09:315:0411.8
347CZAJA Jarosław 287BYDGOSZCZM-4092M 34700:00:4600:25:24.5500:26:10.95+00:09:345:0411.8
348MARCHEL Leszek 1041KMWSOLEC KUJAWSKIM-5023M 34800:00:3900:25:24.7000:26:04.40+00:09:345:0511.8
349SZUMIŃSKI Jan 1291BYDGOSZCZM-60+3M 34900:00:0600:25:29.2500:25:36.10+00:09:385:0611.8
349JANKOWSKI Łukasz 1347KONINM-2075M 34900:00:5300:25:29.2500:26:22.45+00:09:385:0511.8
351SZYMCZAK Piotr 1380ŁĘCZYCAM-4093M 35100:00:2600:25:30.7500:25:57.20+00:09:405:0611.8
352CHLEBOROWICZ Marcin 6773GravityBYDGOSZCM-30136M 35200:00:3000:25:31.4000:26:01.65+00:09:405:0611.8
353KARPIŃSKI Łukasz 184BYDGOSZCZM-4094M 35300:00:2500:25:31.4500:25:56.90+00:09:405:0611.8
354ZDROJEWSKI Mirosław 362ŁABISZYNM-5024M 35400:01:3200:25:32.0000:27:04.30+00:09:415:0611.7
355PACZKOWSKI Mirosław 1399Cb163BYDGOSZCZM-4095M 35500:01:1300:25:32.3500:26:45.45+00:09:415:0611.7
356WOJCIESZAK Dariusz 987BYDGOSZCZM-5025M 35600:00:3000:25:34.1000:26:04.60+00:09:435:0611.7
357KARSKI Krzysztof 907BYDGOSZCZM-1023M 35700:00:4100:25:36.6000:26:18.45+00:09:465:0711.7
358WALCZAK Marcin 1061BYDGOSZCZM-30137M 35800:00:4200:25:37.1500:26:19.20+00:09:465:0711.7
359GRACZYK Przemysław 573BYDGOSZCZM-30138M 35900:00:3000:25:37.2500:26:07.45+00:09:465:0711.7
360TRUDNOWSKI Janusz 424Run PasjaBYDGOSZCZM-60+4M 36000:00:1100:25:38.0000:25:49.65+00:09:475:0711.7
361POTRZEBOWSKI Marek 477#B3K i DeafBYDGOSZCZM-30139M 36100:00:2900:25:40.6000:26:10.50+00:09:505:0811.7
362WOLAK Piotr 1470SOLEC KUJAWSKIM-30140M 36200:00:2800:25:44.9000:26:13.75+00:09:545:0911.7
363BARANOWICZ Bartosz 1001GLOBART MebleBYDGOSZCZM-4096M 36300:00:3100:25:45.0000:26:16.65+00:09:545:0911.7
364PYJOS Rafał 1304TEAM GARDONIXBYDGOSZCZM-30141M 36400:00:5200:25:45.2500:26:37.50+00:09:545:0911.7
365ŚWIETLIK Grzegorz 323BYDGOSZCZM-30142M 36500:00:2100:25:45.8000:26:07.00+00:09:555:0911.6
366JESKE Marek 1446RUN BYDGOSZCZNIWYM-4097M 36600:00:3800:25:46.4500:26:25.10+00:09:555:0911.6
367KWASEK Wojciech 898Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-5026M 36700:00:3200:25:47.0500:26:19.10+00:09:565:0911.6
368CZAJKA Beniamin 692ŁabiszynRunnersŁABISZYNM-1024M 36800:01:1000:25:47.1500:26:57.30+00:09:565:0911.6
369NURKIEWICZ Jarosław 384Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4098M 36900:00:3800:25:47.7500:26:25.85+00:09:575:0911.6
370KRAJDA Piotr 1495BBL BydgoszczŁOCHOWICEM-4099M 37000:00:3000:25:49.0500:26:19.10+00:09:585:0911.6
371DĄBROWSKI Michał 555BYDGOSZCZM-30143M 37100:01:1600:25:49.3000:27:05.45+00:09:585:0911.6
372NAWROCKI Dariusz 194VauPe TeamBYDGOSZCZM-5027M 37200:01:5200:25:49.9500:27:42.00+00:09:595:1011.6
373ZIELIŃSKI Radosław 198BYDGOSZCZM-30144M 37300:01:2700:25:50.1000:27:17.35+00:09:595:1011.6
374WARMBIER Andrzej 1385BYDGOSZCZM-5028M 37400:00:1700:25:51.8000:26:09.05+00:10:015:1011.6
375BRZOZOWSKI Marek 868BYDGOSZCZM-5029M 37500:00:3100:25:53.3500:26:25.20+00:10:025:1011.6
376BYSTREK Jarosław 553BYDGOSZCZM-40100M 37600:01:2600:25:54.8500:27:20.90+00:10:045:1011.6
377ŁABENDA Piotr 970Terenowa Masakra TeamBYDGOSZCZM-40101M 37700:00:4000:25:55.1000:26:35.75+00:10:045:1111.6
378KUNDE Adam 1462LIPNIKIM-5030M 37800:00:3800:25:55.3000:26:33.90+00:10:045:1111.6
379GORCZYCA Rafał 992BYDGOSZCZM-40102M 37900:01:4600:25:55.5500:27:42.05+00:10:055:1111.6
380PRZYBYLSKI Mariusz 98Bydgoszcz na StrartBYDGOSZCZM-5031M 38000:01:0900:25:55.7500:27:05.60+00:10:055:1111.6
381RUCIŃSKI Rafał 269Selekcja NaturalnaMAŁE RUDYM-30145M 38100:01:3700:25:56.3500:27:33.50+00:10:055:1111.6
382KODRANC Michał 913TypyGrubeBYDGOSZCZM-30146M 38200:01:0500:25:57.9500:27:03.40+00:10:075:1111.6
383ŻEBRACKI Artur 1307Auto Gaz FordonBYDGOSZCZM-30147M 38300:00:2700:25:58.5000:26:26.40+00:10:085:1111.5
384BADZIĄG Paweł 626Muminki TeamBYDGOSZCZM-2076M 38400:00:5300:25:59.9000:26:53.10+00:10:095:1211.5
385KALACZYŃSKI Grzegorz 419BYDGOSZCZM-40103M 38500:01:1100:25:59.9500:27:11.65+00:10:095:1211.5
386GUMMER Andrzej 6643GravityBYDGOSZCZM-30148M 38600:00:2900:26:00.6500:26:30.40+00:10:105:1211.5
387DOMEK Aleksander 1463BYDGOSZCZM-30149M 38700:00:4500:26:01.8000:26:46.90+00:10:115:1211.5
388BRZOZOWSKI Krzysztof 38BYDGOSZCZM-30150M 38800:00:5700:26:02.5500:27:00.05+00:10:125:1211.5
389KRAJEWSKI Tomek 1169Dostawcy Prądu AkumarBYDGOSZCZM-30151M 38900:01:1500:26:04.7000:27:20.55+00:10:145:1311.5
390MYŚLIŃSKI Kamil 1452BYDGOSZCZM-1025M 39000:00:1100:26:05.2000:26:16.95+00:10:145:1311.5
391KLIMKOWSKI Mateusz 1467Decathlon Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2077M 39100:00:3100:26:05.8500:26:37.45+00:10:155:1311.5
392BEBYN Marek 949OSIELSKOM-2078M 39200:00:5100:26:06.5500:26:57.75+00:10:165:1311.5
393SZULC Radek 1202BYDGOSZCZM-30152M 39300:00:4100:26:07.6000:26:49.05+00:10:175:1311.5
394PIERZGALSKI Jarek 78BYDGOSZCZM-40104M 39400:00:3500:26:08.2500:26:44.15+00:10:175:1311.5
395FURMAN Paweł 654BYDGOSZCZM-30153M 39500:01:2800:26:09.0000:27:37.65+00:10:185:1311.5
396PYTLIŃSKI Paweł 935Bydgoskie ŻółwieOSIELSKOM-40105M 39600:01:2600:26:09.4500:27:36.40+00:10:185:1411.5
397PAŁCZYŃSKI Piotr 831BYDGOSZCZM-30154M 39700:01:0800:26:10.0500:27:18.40+00:10:195:1411.5
398SIELSKI Kamil 1341KS Wisełka Bydgoszcz - FordonBYDGOSZCZM-30155M 39800:00:2800:26:11.7500:26:40.30+00:10:215:1411.5
399LUDKOWSKI Filip 931BYDGOSZCZM-1026M 39900:00:1000:26:11.9000:26:22.05+00:10:215:1411.5
400STANISŁAWSKI Zdzisław 917BYDGOSZCZM-60+5M 40000:00:3200:26:12.4000:26:44.85+00:10:215:1411.5
401JĘDRZEJEWSKI Adrian 1269BYDGOSZCZM-30156M 40100:00:3300:26:12.6000:26:46.00+00:10:225:1411.4
402RUTKOWSKI Kamil 1454BYDGOSZCZM-1027M 40200:00:1100:26:14.9000:26:26.85+00:10:245:1511.4
403GÓRSKI Łukasz 526Harpagan Team BydgoszczBYDGOSZCZM-30157M 40300:00:4900:26:15.3500:27:04.60+00:10:245:1511.4
404GOŚCINNY Michał 456BYDGOSZCZM-30158M 40400:00:2500:26:15.6000:26:40.60+00:10:255:1511.4
405KULPA Szymon 502BRONIEWOM-30159M 40500:01:2200:26:17.8000:27:40.40+00:10:275:1511.4
406ZMUDZIŃSKI Łukasz 806BrakNAKŁO NAD NOTECIĄM-30160M 40600:00:4500:26:18.0500:27:03.40+00:10:275:1511.4
407SOŚNICKI Bartosz 1232GRÓDEKM-30161M 40700:00:4000:26:18.1000:26:58.65+00:10:275:1511.4
408BARTCZAK Radosław 499CB163BYDGOSZCZM-30162M 40800:01:2300:26:18.5500:27:42.15+00:10:285:1511.4
409SKŁADOWSKI Przemysław 792WEJHEROWOM-2079M 40900:00:3700:26:20.7500:26:57.90+00:10:305:1611.4
410SZALATY Michał 908castorama2BYDGOSZCZM-2080M 41000:00:5000:26:21.2500:27:11.45+00:10:305:1611.4
411KOWALEWSKI Marcin 815castorama2BYDGOSZCZM-40106M 41100:00:5000:26:21.8000:27:12.70+00:10:315:1611.4
412GRZELAK Łukasz 229Bydgoszcz na StartBYDGOSZCZM-40107M 41200:01:1200:26:22.0500:27:34.35+00:10:315:1611.4
413WSPÓLNIK Stanisław 1382KRAKÓWM-60+6M 41300:00:3400:26:23.4000:26:58.25+00:10:325:1611.4
414KARSKI Hubert 827BYDGOSZCZM-60+7M 41400:00:4200:26:23.8000:27:05.85+00:10:335:1611.4
415SIEKIERKA Jarosław 103BYDGOSZCZM-30163M 41500:00:2200:26:25.4000:26:48.00+00:10:345:1711.3
416KORNACKI Artur 523BejbusieBYDGOSZCZM-40108M 41600:00:0900:26:26.7500:26:36.05+00:10:365:1711.3
417PSZCZOLINSKI Maciej 909PRUSZCZM-30164M 41700:01:2900:26:29.3000:27:58.85+00:10:385:1711.3
418WÓJCIK Piotr 283BYDGOSZCZM-1028M 41800:01:1200:26:31.0500:27:43.95+00:10:405:1811.3
419WIŚNIEWSKI Marek 381BYDGOSZCZM-5032M 41900:00:3600:26:31.1000:27:07.45+00:10:405:1811.3
420KORZENIEWSKI Jacek 941BYDGOSZCZM-30165M 42000:00:3800:26:31.7500:27:10.20+00:10:415:1811.3
421LEWICKI Artur 750Lege artisBYDGOSZCZM-40109M 42100:01:1200:26:31.8500:27:44.40+00:10:415:1811.3
422CIESIELSKI Adrian 596NAKŁO NAD NOTECIAM-1029M 42200:01:1600:26:33.0000:27:49.40+00:10:425:1811.3
423KISIEL Krystian 311#KisielkiBYDGOSZCZM-30166M 42300:00:2200:26:37.6500:27:00.45+00:10:475:1911.3
424PASZKIET Witold 138BYDGOSZCZM-60+8M 42400:01:1900:26:38.3000:27:57.90+00:10:475:1911.3
425BINDEK Łukasz 1118KĘSOWOM-30167M 42500:00:4600:26:38.6500:27:24.70+00:10:485:1911.3
426JAGODZIŃSKI Karol 1313BYDGOSZCZM-5033M 42600:01:1800:26:39.2000:27:57.55+00:10:485:1911.3
427BRYLIŃSKI Jakub 1033BYDGOSZCZM-30168M 42700:01:3300:26:39.3000:28:12.70+00:10:485:1911.3
428CZYNSZ Łukasz 1029BYDGOSZCZM-30169M 42800:01:1600:26:39.4500:27:55.75+00:10:485:1911.3
429MICHNIEWICZ Piotr 1044sucharem zasiałTORUŃM-30170M 42900:01:0300:26:40.5500:27:44.05+00:10:505:2011.2
430KROPIDŁOWSKI Bartek 1098BYDGOSZCZM-30171M 43000:00:1000:26:40.9500:26:51.50+00:10:505:2011.2
431WOJTCZAK Adam 320BYDGOSZCZM-30172M 43100:01:0300:26:41.6000:27:44.80+00:10:515:2011.2
432DOMAŃSKI Marcin 511BYDGOSZCZM-30173M 43200:01:1700:26:41.9000:27:59.85+00:10:515:2011.2
433FABER Dawid 272tritataBYDGOSZCZM-30174M 43300:01:3100:26:42.5500:28:14.10+00:10:525:2011.2
434KARSKI Marcin 896BYDGOSZCZM-40110M 43400:00:4100:26:43.2500:27:24.90+00:10:525:2011.2
435SKUBISZEWSKI Damian 255Selekcja NaturalnaMAŁE RUDYM-30175M 43500:01:3700:26:44.3500:28:21.50+00:10:535:2011.2
436SZCZĘSNY Arkadiusz 1057Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM-40111M 43600:00:4300:26:45.0000:27:28.80+00:10:545:2111.2
437ROŚ Sławek 227Selekcja NaturalnaNOWA WIEŚ WIELKAM-30176M 43700:01:3700:26:45.4000:28:22.45+00:10:545:2111.2
438WALCZAK Marcin 372BYDGOSZCZM-40112M 43800:00:3900:26:46.2000:27:25.70+00:10:555:2111.2
439CIEŚLIK Tomasz 224PRUSZCZM-30177M 43900:01:2400:26:46.5000:28:10.80+00:10:565:2111.2
440GANCAREK Patryk 901NiemczNIEMCZM-40113M 44000:01:2000:26:47.1000:28:08.05+00:10:565:2111.2
441KULIKOWSKI Krystian 816castorama2BYDGOSZCZM-30178M 44100:00:5000:26:48.9000:27:39.30+00:10:585:2111.2
442JENDRYKA Marcin 830castorama2BYDGOSZCZM-40114M 44200:00:5000:26:49.1500:27:39.35+00:10:585:2111.2
443ANDRZEJEWSKI Adam 1002BYDGOSZCZM-40115M 44300:00:3900:26:50.6500:27:30.50+00:11:005:2211.2
444WAWRZYNIAK Andrzej 76522.ODNBYDGOSZCZM-5034M 44400:00:4000:26:50.8000:27:31.20+00:11:005:2211.2
445KLIMCZYK Marcin 788BYDGOSZCZM-40116M 44500:01:1500:26:52.6000:28:07.95+00:11:025:2211.2
446DOBRZAŃSKI Dariusz 4023GravityBYDGOSZCZM-2081M 44600:01:2200:26:52.8500:28:15.55+00:11:025:2211.2
447TYCZKOWSKI Gracjan 599Vege RunnersBYDGOSZCZM-30179M 44700:01:0500:26:55.0000:28:00.65+00:11:045:2311.1
448BRZÓSKA Kacper 1225BYDGOSZCZM-30180M 44800:00:3000:26:56.2500:27:26.95+00:11:055:2311.1
449LUTKOWSKI Dawid 930BYDGOSZCZM-40117M 44900:00:1000:26:57.5000:27:08.05+00:11:075:2311.1
449CHĘSY Jacek 1289BYDGOSZCZM-40117M 44900:00:1200:26:57.5000:27:09.85+00:11:075:2311.1
451RASZEWSKI Szymon 943ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-2082M 45100:00:2300:27:01.3500:27:25.00+00:11:105:2411.1
452SOBALLA Adam 635TypyGrubeNAKŁO NAD NOTECIĄM-2083M 45200:01:0700:27:01.5000:28:09.35+00:11:115:2411.1
453WILCZYŃSKI Arkadiusz 757BYDGOSZCZM-30181M 45300:00:1800:27:02.6500:27:21.15+00:11:125:2411.1
454PIETRASZAK Tomasz 19RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-40119M 45400:00:4500:27:03.0000:27:48.80+00:11:125:2411.1
455MIĘKCZYŃSKI Artur 1151POLONIA BYDGOSZCZZIELONCZYNM-30182M 45500:01:3000:27:03.8500:28:34.20+00:11:135:2411.1
456ŁUKASIEWICZ Krzysztof 165BYDGOSZCZM-40120M 45600:01:1700:27:04.7000:28:21.85+00:11:145:2411.1
457WIELIŃSKI Rafał 1487BYDGOSZCZM-30183M 45700:00:5600:27:05.2500:28:01.30+00:11:145:2511.1
458KUŻAJ Sławomir 965PiłaPIŁAM-5035M 45800:00:0900:27:05.4500:27:15.25+00:11:145:2511.1
459KASZEWSKI Konrad 1286BYDGOSZCZM-1030M 45900:00:4100:27:06.1000:27:48.05+00:11:155:2511.1
460SYBILA Michał 1331Venezuela teamBYDGOSZCZM-30184M 46000:00:4500:27:07.1500:27:52.95+00:11:165:2511.1
461DZIUBARCZYK Robert 999BYDGOSZCZM-30185M 46100:00:1400:27:08.1500:27:22.45+00:11:175:2511.1
462GRAMOWSKI Jakub 777BYDGOSZCZM-30186M 46200:00:1300:27:08.6000:27:22.55+00:11:185:2511
463BOROWIEC Michał 704Venezuela teamBRZOZAM-30187M 46300:00:4400:27:08.7000:27:53.30+00:11:185:2511
464JANUSZEWSKI Marcin 366BYDGOSZCZM-40121M 46400:01:2100:27:12.1000:28:33.45+00:11:215:2611
465SOSNA Mikolaj 132BYDGOSZCZM-30188M 46500:00:1900:27:14.0500:27:33.85+00:11:235:2611
466PALIGA Antoni 370Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-5036M 46600:01:3400:27:14.4000:28:48.60+00:11:235:2611
467RADZIKOWSKI Łukasz 567BYDGOSZCZM-40122M 46700:00:5000:27:15.3000:28:05.65+00:11:245:2711
468JANIC Arek 876BYDGOSZCZM-1031M 46800:00:4000:27:16.8000:27:57.70+00:11:265:2711
469OLSZEWSKI Michał 313BYDGOSZCZM-2084M 46900:00:5300:27:17.2000:28:10.65+00:11:265:2711
470WĘGRZYŃSKI Piotr 1158castorama2BYDGOSZCZM-40123M 47000:00:4800:27:18.7000:28:07.05+00:11:285:2711
471ŚWIECICKI Andrzej 446BydgoszczBYDGOSZCZM-40124M 47100:01:2400:27:19.3500:28:44.00+00:11:285:2811
472CZAPLICKI Bartłomiej 529BYDGOSZCZM-30189M 47200:00:5200:27:20.7000:28:13.60+00:11:305:2811
473BYRTEK Grzegorz 472CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM-40125M 47300:01:2300:27:20.9000:28:44.00+00:11:305:2811
474LORENC Michał 538BYDGOSZCZM-2085M 47400:00:4700:27:20.9500:28:08.10+00:11:305:2811
475MIERZWA Damian 48SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30190M 47500:00:3300:27:21.3000:27:55.10+00:11:305:2811
476JANKE Damian 161Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30191M 47600:01:3400:27:23.5000:28:58.45+00:11:335:2810.9
477KWIECIŃSKI Łukasz 367GDAŃSKM-30192M 47700:01:2100:27:24.0500:28:45.35+00:11:335:2810.9
478RADECKI Maciej 755CYBORGIBYDGOSZCZM-40126M 47800:01:4700:27:25.0000:29:12.90+00:11:345:2910.9
479WRÓBEL Grzegorz 92Byle do metyBYDGOSZCZM-30193M 47900:00:3100:27:25.3000:27:56.65+00:11:345:2910.9
479CIESIELSKI Hubert 604BARCINM-2086M 47900:01:0300:27:25.3000:28:28.45+00:11:345:2910.9
481BYCZKOWSKI Michał 1272IndywidualnieMUROWANIECM-2087M 48100:01:1700:27:25.4000:28:42.45+00:11:345:2910.9
482SIEŃSKI Jacek 606RUN BydgoszczNIEMCZM-5037M 48200:00:5700:27:26.3500:28:23.50+00:11:355:2910.9
483KULCZYŃSKI Przemysław 918TypygrubeBYDGOSZCZM-30194M 48300:01:0500:27:28.1000:28:33.35+00:11:375:2910.9
484CIESIELSKI Arkadiusz 1038BARCINM-40127M 48400:01:0200:27:29.5000:28:32.35+00:11:395:3010.9
485KOSIŃSKI Jerzy 1262BYDGOSZCZM-5038M 48500:00:4500:27:29.5500:28:15.25+00:11:395:3010.9
486HILLER Fabian 1300KOTOMIERZM-2088M 48600:00:1000:27:30.2000:27:40.40+00:11:395:3010.9
487STOSIK Krzysztof 1317WUDZYNM-2089M 48700:00:1000:27:30.8000:27:40.85+00:11:405:3010.9
488WITKOWSKI Piotr 693Viva la vidaBYDGOSZCZM-2090M 48800:00:5000:27:31.0000:28:21.65+00:11:405:3010.9
489GRZANKA Sebastian 1221BYDGOSZCZM-30195M 48900:01:1500:27:31.4000:28:46.45+00:11:405:3010.9
490WITKOWSKI Tomasz 143VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-30196M 49000:00:4900:27:31.9500:28:21.75+00:11:415:3010.9
491BISKUP Rafal 1096BYDGOSZCZM-40128M 49100:00:2800:27:34.1000:28:02.90+00:11:435:3010.9
492HAŁAS Aleksander 1290BYDGOSZCZM-30197M 49200:00:0700:27:34.2500:27:41.35+00:11:435:3010.9
493PALIGA Arkadiusz 778BYDGOSZCZM-40129M 49300:01:2800:27:35.2500:29:03.30+00:11:445:3110.9
494KOSTECKI Dawid 1266BYDGOSZCZM-30198M 49400:01:1500:27:35.5000:28:50.75+00:11:455:3110.9
495WILCZYŃSKI Marek 1083BYDGOSZCZM-30199M 49500:00:2400:27:37.5000:28:02.40+00:11:475:3110.9
496TALAR Cezary 1068BYDGOSZCZM-1032M 49600:00:3400:27:40.5500:28:14.70+00:11:505:3210.8
497WIŚNIEWSKI Krzysztof 111TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM-5039M 49700:00:3300:27:41.1500:28:14.15+00:11:505:3210.8
498PALIGA Radosław 371Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-1033M 49800:01:3400:27:41.3000:29:15.80+00:11:505:3210.8
499KOTECKI Marcin 58Gang KocuraBYDGOSZCZM-40130M 49900:01:2100:27:41.5000:29:03.35+00:11:515:3210.8
500PILEWSKI Mikołaj 890BYDGOSZCZM-30200M 50000:00:4700:27:42.7500:28:29.95+00:11:525:3210.8
501WIELIŃSKI Wojciech 1486BYDGOSZCZM-30201M 50100:00:5500:27:44.4000:28:40.30+00:11:535:3310.8
502WYPORKIEWICZ Jerzy 485Klinika TriathlonuWILCZE/OSIELSKOM-5040M 50200:00:5500:27:44.4500:28:39.45+00:11:535:3210.8
503WOLAN Krzysztof 335Byle do mety jakośBYDGOSZCZM-40131M 50300:00:2000:27:45.7500:28:06.25+00:11:555:3310.8
504POLAWSKI Marcin 129BBL SZUBINSZUBINM-40132M 50400:00:5300:27:45.9000:28:39.60+00:11:555:3310.8
505ROZBICKI Grzegorz 639LISI OGONM-5041M 50500:01:1100:27:46.4000:28:58.10+00:11:555:3310.8
506MARKOWSKI Patryk 925BYDGOSZCZM-2091M 50600:00:4800:27:47.9500:28:35.95+00:11:575:3310.8
507KLIMEK Zbigniew 1283BYDGOSZCZM-30202M 50700:00:1800:27:48.6500:28:07.60+00:11:585:3310.8
508AWIZEN Antoni 307BYDGOSZCZM-60+9M 50800:00:0800:27:50.9500:27:59.05+00:12:005:3410.8
509ZDUNKIEWICZ Filip 65BYDGOSZCZM-1034M 50900:00:2100:27:54.4500:28:16.30+00:12:035:3510.7
510NOWICKI Adam 238PentelBYDGOSZCZM-40133M 51000:00:0000:27:55.5500:27:55.55+00:12:055:3510.7
511OSSOWSKI Łukasz 328BYDGOSZCZM-30203M 51100:01:4400:27:56.1000:29:40.35+00:12:055:3510.7
512KULINSKI Zbigniew 1281BYDGOSZCZM-30204M 51200:01:2800:27:57.1000:29:25.25+00:12:065:3510.7
513KLONOWSKI Krzysztof 1442BYDGOSZCZM-5042M 51300:00:0600:27:58.3500:28:05.15+00:12:075:3510.7
514KUKLIŃSKI Rafał 762BYDGOSZCZM-40134M 51400:00:3600:27:58.6500:28:35.10+00:12:085:3510.7
515DOMŻALSKI Kamil 117BYDGOSZCZM-30205M 51500:01:1400:27:58.8000:29:13.35+00:12:085:3510.7
515GOŁCZYŃSKI Tomasz 701BYDGOSZCZM-40135M 51500:01:0300:27:58.8000:29:02.45+00:12:085:3510.7
517KIELMANN Marcin 71BYDGOSZCZM-30206M 51700:01:1000:27:59.0500:29:09.65+00:12:085:3510.7
518JASKÓLSKI Andrzej 36BYDGOSZCZM-40136M 51800:00:1400:28:00.4500:28:15.40+00:12:095:3610.7
519ŚWIETLIK Tomasz 1030BYDGOSZCZM-5043M 51900:00:3600:28:00.5000:28:36.65+00:12:105:3610.7
520LEWANDOWSKI Kamil 1288BYDGOSZCZM-30207M 52000:01:4400:28:01.3500:29:46.25+00:12:105:3610.7
521PUFAL Adrian 691BYDGOSZCZM-2092M 52100:01:1600:28:01.7500:29:18.20+00:12:115:3610.7
522MILEWSKI Zbigniew 1150TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-40137M 52200:00:4200:28:01.9500:28:44.45+00:12:115:3610.7
523WŁOCH Michał 1131BYDGOSZCZM-30208M 52300:00:4000:28:02.6500:28:42.75+00:12:125:3610.7
524BUGARA Piotr 1497BYDGOSZCZM-2093M 52400:01:0800:28:03.7000:29:12.55+00:12:135:3610.7
525SZYMCZUK Filip 895TORUŃM-2094M 52500:00:4300:28:04.5000:28:47.80+00:12:145:3610.7
526JAWORSKI Marek 562Stowarzyszenie 'Dzięki Wam'BYDGOSZCZM-1035M 52600:00:3600:28:04.7500:28:41.00+00:12:145:3710.7
527OPALA Marcin 721BYDGOSZCZM-40138M 52700:01:2800:28:07.4500:29:35.65+00:12:165:3710.7
528WOLSKI Marek 455BYDGOSZCZM-30209M 52800:01:3600:28:10.2000:29:46.35+00:12:195:3810.7
529KUSZYŃSKI Robert 169atacowuj napadywujBYDGOSZCZM-40139M 52900:01:3500:28:11.0000:29:46.20+00:12:205:3810.6
530DĄBROWSKI Paweł 1425BYDGOSZCZM-2095M 53000:01:2700:28:12.9500:29:40.85+00:12:225:3810.6
531SMUCZYŃSKI Wojciech 577BYDGOSZCZM-30210M 53100:01:0200:28:14.5000:29:17.30+00:12:245:3910.6
532PANFIL Michał 273BYDGOSZCZM-30211M 53200:01:3100:28:15.7000:29:47.15+00:12:255:3910.6
533ZUBRYCKI Łukasz 242GalacticaBYDGOSZCZM-30212M 53300:00:5000:28:18.4500:29:09.15+00:12:275:3910.6
534ANDRUSZKIEWICZ Stanisław 978Bydgoszcz Fordon TeamBYDGOSZCZM-5044M 53400:00:1400:28:23.4500:28:37.90+00:12:325:4010.6
535DĄBROWSKI Michał 1424BYDGOSZCZM-2096M 53500:01:2700:28:25.4500:29:52.60+00:12:345:4110.6
536ŚWIETLIK Dawid 747BYDGOSZCZM-30213M 53600:00:3600:28:25.9500:29:02.70+00:12:355:4110.6
537PIEKARZ Slawek 1456BYDGOSZCZM-2097M 53700:01:0900:28:26.8000:29:36.35+00:12:365:4110.5
538KOWALSKI Piotr 738Polonia Bydgoszcz Sekcja LekkoatletycznaBYDGOSZCZM-30214M 53800:01:1800:28:27.2500:29:45.45+00:12:365:4110.5
539CHMIELEWSKI Ireneusz 465Czarne Stopy SMTORUŃM-5045M 53900:00:4500:28:27.7500:29:12.75+00:12:375:4110.5
540LASOTA Igor 723EL GATO BOYZOSIELSKOM-1036M 54000:01:1800:28:29.1500:29:47.75+00:12:385:4110.5
541JANKOWSKI Szymon 1294BYDGOSZCZM-1037M 54100:00:2100:28:30.0500:28:51.85+00:12:395:4210.5
542STEGNERSKI Maciej 1185BYDGOSZCZM-40140M 54200:00:1700:28:33.8500:28:51.50+00:12:435:4210.5
543ŚNIECHOTA Konrad 628TypyGrubeBYDGOSZCZM-30215M 54300:01:0500:28:34.5000:29:39.65+00:12:445:4210.5
544PRZYBYSZEWSKI Marcin 952OSIELSKOM-40141M 54400:00:3300:28:34.9500:29:08.15+00:12:445:4310.5
545KONIEC Piotr 551IronTataBYDGOSZCZM-40142M 54500:01:3900:28:35.2000:30:14.55+00:12:445:4310.5
546WOLNY Tomasz 498BYDGOSZCZM-30216M 54600:00:1600:28:35.7500:28:51.75+00:12:455:4310.5
547RĘDZINA Michał 932BYDGOSZCZM-30217M 54700:01:2200:28:38.8500:30:01.00+00:12:485:4310.5
548ŁUKOMSKI Marcin 1360Nie kupuj -adoptujBYDGOSZCZM-30218M 54800:01:2100:28:39.1000:30:00.40+00:12:485:4310.5
549RATAJCZAK Arkadiusz 820BYDGOSZCZM-5046M 54900:00:5100:28:40.3500:29:32.05+00:12:495:4410.5
550BUDZIK Ireneusz 1459Bozita PolskaBYDGOSZCZM-40143M 55000:01:1200:28:41.3000:29:53.55+00:12:505:4410.5
551ŻAK Konrad 662MROCZAM-2098M 55100:01:1100:28:42.0000:29:53.90+00:12:515:4410.5
552RATAJCZAK Marcel 911BYDGOSZCZM-1038M 55200:00:4900:28:42.5000:29:31.55+00:12:525:4410.5
553TRZYMKOWSKI Adrian 1448BYDGOSZCZM-2099M 55300:00:3800:28:43.0500:29:21.90+00:12:525:4410.4
554KOLANOWSKI Wojciech 397BYDGOSZCZM-5047M 55400:01:0000:28:43.9500:29:44.80+00:12:535:4410.4
555KOSIOROWSKI Przemysław 1171KS UrzędasyBYDGOSZCZM-40144M 55500:01:0700:28:46.3000:29:54.05+00:12:555:4510.4
556MIKOŁAJCZAK Tomasz 290Dzik SquadBYDGOSZCZM-30219M 55600:01:3400:28:51.7500:30:26.70+00:13:015:4610.4
557HOLEC Witek 312BYDGOSZCZM-30220M 55700:01:3400:28:51.8500:30:26.55+00:13:015:4610.4
558PSZCZOLIŃSKI Michał 905BYDGOSZCZM-20100M 55800:01:3000:28:51.9500:30:22.35+00:13:015:4610.4
559BANDOCH Jacek 461BYDGOSZCZM-20101M 55900:00:5500:28:53.6500:29:48.65+00:13:035:4610.4
560JASIENIECKI Piotr 1434KP Zefir WyszewoKOSZALINM-40145M 56000:01:0700:28:54.1500:30:01.70+00:13:035:4610.4
561PIETRZAK Piotr 1016BYDGOSZCZM-20102M 56100:01:2600:28:54.4500:30:20.60+00:13:035:4610.4
562RATAJ Szymon 244ŁOCHOWOM-1039M 56200:00:5900:28:55.0000:29:54.60+00:13:045:4710.4
563BRĄGIEL Jakub 1148Vege RunnersBYDGOSZCZM-30221M 56300:01:3800:28:55.5000:30:33.95+00:13:055:4710.4
564KAŹMIERCZAK Paweł 983BYDGOSZCZM-40146M 56400:00:4700:28:56.7000:29:44.25+00:13:065:4710.4
565WÓJCIK Tomasz 285BYDGOSZCZM-40147M 56500:01:1400:28:57.2500:30:11.75+00:13:065:4710.4
566DEMBOWSKI Łukasz 1436NIEDŹWIEDŹM-20103M 56600:01:4100:28:57.6500:30:39.55+00:13:075:4710.4
567KANCLERZEWSKI Stanisław 1080Vegan SocietyŁOCHOWOM-40148M 56700:01:3600:28:57.9500:30:34.65+00:13:075:4710.4
568HAWRYŁO Mariusz 767BYDGOSZCZM-30222M 56800:00:3900:28:59.9000:29:39.05+00:13:095:4810.3
569DZIERŻAWSKI Łukasz 1199WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-30223M 56900:00:3200:29:01.4500:29:33.55+00:13:105:4810.3
570GRĄBCZEWSKI Grzegorz 1276WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-40149M 57000:00:3100:29:02.2500:29:33.40+00:13:115:4810.3
571JENCZEWSKI Szymon 539AlbatrosyCIECHOCINM-20104M 57100:00:2400:29:03.1500:29:28.05+00:13:125:4810.3
572MAKUSZEWSKI Łukasz 1295NAKŁOM-40150M 57200:00:3700:29:03.6000:29:41.55+00:13:135:4810.3
573WAŁĘZA Hubert 407Kanałowa Tri TeamBYDGOSZCZM-30224M 57300:01:3800:29:04.1000:30:42.30+00:13:135:4810.3
574RACIBORSKI Grzegorz 632TASAK TeamBYDGOSZCZM-40151M 57400:01:3000:29:07.1000:30:37.55+00:13:165:4910.3
575ZIELINSKI Mikołaj 826NAKŁO NAD NOTECIĄM-1040M 57500:01:1500:29:07.4500:30:23.25+00:13:165:4910.3
576CHEŁMINIAK Mariusz 1190JANIKOWOM-20105M 57600:00:5300:29:11.2500:30:04.75+00:13:205:5010.3
577BUŁAWA Brajan 1292Perła TeamZŁOTÓWM-20106M 57700:00:4400:29:11.5500:29:56.15+00:13:215:5010.3
578SARNECKI Bartosz 671BYDGOSZCZM-30225M 57800:01:1900:29:13.2500:30:32.40+00:13:225:5010.3
579SPIRYDOWICZ Piotr 973BYDGOSZCZM-30226M 57900:01:0400:29:14.7500:30:18.75+00:13:245:5010.3
580ROGOZIŃSKI Aleksander 805BYDGOSZCZM-30227M 58000:01:0000:29:15.5500:30:15.85+00:13:255:5110.3
581ŁADNIAK Dariusz 1396ZŁAWIEŚ WIELKAM-40152M 58100:00:5900:29:16.3000:30:15.70+00:13:255:5110.3
582BANNACH Aleksander 233BYDGOSZCZM-20107M 58200:00:5500:29:17.1500:30:12.45+00:13:265:5110.2
583JAKUBOWSKI Mirosław 587Urząd Miasta BydgoszczyBYDGOSZCZM-5048M 58300:01:3700:29:18.9000:30:56.35+00:13:285:5110.2
584GOLIK Krzysztof 16FordonRunnersBYDGOSZCZM-40153M 58400:01:0000:29:21.8500:30:21.85+00:13:315:5210.2
585KURTYSIAK Roman 291BYDGOSZCZM-5049M 58500:00:5000:29:22.2500:30:12.45+00:13:315:5210.2
586RACZYCKI Tomasz 155PAWŁÓWEKM-40154M 58600:00:0000:29:22.9500:29:22.95+00:13:325:5210.2
587DURAŁEK Oskar 1088PRUSZCZM-1041M 58700:01:1700:29:25.6000:30:43.40+00:13:355:5310.2
587DURAŁEK Andrzej 1090PRUSZCZM-40155M 58700:01:1700:29:25.6000:30:43.30+00:13:355:5310.2
589BULIŃSKI Mateusz 1097WPBYDGOSZCZM-20108M 58900:00:3400:29:25.7500:30:00.60+00:13:355:5310.2
590FIUT Kazimierz 860BYDGOSZCZM-60+10M 59000:00:5400:29:25.9000:30:20.00+00:13:355:5310.2
591BORZYSZKOWSKI Grzegorz 159STARY FORDONBYDGOSZCZM-30228M 59100:00:1400:29:26.2000:29:40.95+00:13:355:5310.2
592WOŹNIAK Piotr 54NAKŁO NAD NOTECIĄM-40156M 59200:01:0300:29:26.5500:30:30.20+00:13:365:5310.2
593GRZELAK Tadeusz 437BYDGOSZCZNASTARTBYDGOSZCZM-60+11M 59300:00:4700:29:26.7500:30:14.20+00:13:365:5310.2
594DERESZYŃSKI Piotr 1114BYDGOSZCZM-40157M 59400:01:1800:29:27.2000:30:45.85+00:13:365:5310.2
595WEGNER Roman 135NIEMCZM-5050M 59500:00:4900:29:27.7000:30:17.00+00:13:375:5310.2
596CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 1344TARNOWSKIE GÓRYM-40158M 59600:00:5200:29:29.8500:30:22.50+00:13:395:5410.2
597SOBOTA Piotr 174BIAŁE BŁOTAM-40159M 59700:01:0500:29:30.0500:30:36.00+00:13:395:5410.2
598MAŁOWIECKI Grzegorz 1370PRZECŁAWM-40160M 59800:00:5200:29:30.3000:30:22.75+00:13:395:5410.2
598FURMANIAK Tomasz 1423BYDGOSZCZM-30229M 59800:01:2600:29:30.3000:30:57.10+00:13:395:5410.2
600BŁAŻEJEWSKI Kacper 1231CB163BYDGOSZCZM-30230M 60000:01:2300:29:31.2000:30:55.15+00:13:405:5410.2
601GOŁATA Kamil 549Wilcza WatachaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-1042M 60100:01:0400:29:31.6000:30:35.65+00:13:415:5410.2
602GOŁATA Wojciech 543Wilcza WatachaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-30231M 60200:01:0400:29:34.0000:30:38.70+00:13:435:5410.1
603POWAŁKA Grzegorz 1378WARSZAWAM-5051M 60300:00:4300:29:34.9500:30:18.75+00:13:445:5510.1
604SZCZEPKOWSKI Andrzej 491BYDGOSZCZM-60+12M 60400:01:2000:29:35.3000:30:56.20+00:13:445:5510.1
605NIEDBALSKI Karol 512BYDGOSZCZM-30232M 60500:00:4800:29:36.8000:30:25.50+00:13:465:5510.1
606SKUBISZAK Jacek 1228BYDGOSZCZM-40161M 60600:01:1000:29:37.1500:30:47.70+00:13:465:5510.1
607NIEDBALSKI Edward 849BYDGOSZCZM-60+13M 60700:00:4800:29:37.2500:30:25.50+00:13:465:5510.1
608MLICKI Marcin 476BIAŁE BŁOTAM-40162M 60800:01:1900:29:37.3000:30:57.05+00:13:465:5510.1
609OLSZEWSKI Rafal 670BYDGOSZCZM-30233M 60900:01:2700:29:42.9500:31:10.55+00:13:525:5610.1
610BAJCZYK Adrian 1447BYDGOSZCZM-20109M 61000:00:5600:29:43.3500:30:39.55+00:13:525:5610.1
611PIÓRKOWSKI Rafał 1477BIAŁE BŁOTAM-40163M 61100:01:3400:29:44.0500:31:18.70+00:13:535:5610.1
612SKORNIA Paweł 979BYDGOSZCZM-20110M 61200:01:0400:29:44.6500:30:49.25+00:13:545:5710.1
613ŁASSA Rafał 753SBRT Running Team BydgoszczBYDGOSZCZM-20111M 61300:01:0400:29:45.6500:30:50.05+00:13:555:5710.1
614SPYCHAJ Piotr 206TASAK TeamBYDGOSZCZM-30234M 61400:01:2900:29:46.5000:31:16.00+00:13:565:5710.1
615KRYGIER Maciej 883Voip24sklep.pl sportBYDGOSZCZM-30235M 61500:01:2500:29:48.0000:31:13.95+00:13:575:5710.1
616RADZIEJEWSKI Tomasz 1334BYDGOSZCZM-30236M 61600:01:2000:29:50.3500:31:10.95+00:13:595:5810.1
617KOPACZ Adrian 959BYSŁAWM-30237M 61700:00:5400:29:51.5000:30:46.00+00:14:015:5810
618GRZEGOREK Jakub 142BYDGOSZCZM-20112M 61800:01:3600:29:52.6000:31:29.50+00:14:025:5810
619ŁOBODA Mikołaj 899ŚLESINM-1043M 61900:00:2300:29:54.9500:30:18.05+00:14:045:5910
620WARCZAK Piotr 1327TEAMOCHALBYDGOSZCZM-40164M 62000:01:2000:29:55.8500:31:16.15+00:14:055:5910
621MAREK Lucjan 923BARCINM-30238M 62100:00:5500:29:57.7000:30:53.15+00:14:075:5910
622MACHNIK Adam 627BYDGOSZCZM-40165M 62200:01:1300:29:57.8000:31:10.80+00:14:075:5910
623MARCINIAK Oskar 1034SOLEC KUJAWSKIM-30239M 62300:00:5400:29:58.4000:30:52.40+00:14:075:5910
624MALICKI Łukasz 484Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-30240M 62400:00:5300:29:58.4500:30:52.15+00:14:075:5910
625GUL Marcin 854BYDGOSZCZM-30241M 62500:01:3100:30:02.3000:31:33.65+00:14:116:0010
626GROCHALA Michał 568BYDGOSZCZM-30242M 62600:00:4900:30:05.8000:30:54.85+00:14:156:0110
627GROBELNY Michał 1100BYDGOSZCZM-20113M 62700:00:4000:30:06.2500:30:46.70+00:14:156:0110
628BEBYN Grzegorz 1003OSIELSKOM-40166M 62800:00:4100:30:08.5500:30:50.25+00:14:186:0110
629PRZEWOŹNIAK Rafał 649TRI FamilyBYDGOSZCZM-20114M 62900:01:0700:30:11.3500:31:18.50+00:14:206:029.9
630CISEWSKI Mateusz 271BYDGOSZCZM-20115M 63000:00:5400:30:12.0500:31:06.75+00:14:216:029.9
631BUTOWSKI Michał 346Sen o VictoriiBYDGOSZCZM-40167M 63100:00:3200:30:16.2500:30:49.00+00:14:256:039.9
632PISARSKI Igor 1437BYDGOSZCZM-20116M 63200:00:0000:30:16.9000:30:16.90+00:14:266:039.9
633BYCZKOWSKI Miłosz 1227IndywidualniMUROWANIECM-1044M 63300:01:2400:30:17.6500:31:41.80+00:14:276:039.9
634GRUSZKA Marek 506NiezrzeszonyMAKSYMILIANOWOM-5052M 63400:00:1900:30:19.2000:30:38.30+00:14:286:039.9
635KOPROWICZ Adam 798The Runners ŚwiecieSWIECIEM-5053M 63500:01:0800:30:19.4500:31:27.55+00:14:286:039.9
636KOZAKIEWICZ Marcin 101MĘŻCZYZNAM-40168M 63600:01:1200:30:19.8500:31:32.65+00:14:296:049.9
637JANKOWIAK Radosław 418BYDGOSZCZM-30243M 63700:00:4300:30:20.3000:31:03.55+00:14:296:049.9
638KLINIKOWSKI Jacek 392KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-5054M 63800:00:3800:30:22.6000:31:00.65+00:14:326:049.9
639PERA Marek 609BYDGOSZCZM-30244M 63900:01:0200:30:23.4500:31:26.15+00:14:326:049.9
640REKOWSKI Mateusz 699BYDGOSZCZM-30245M 64000:00:3400:30:24.0000:30:58.50+00:14:336:049.9
641PIECHOCIŃSKI Jarosław 1365RinoRYNARZEWOM-60+14M 64100:00:5700:30:26.7000:31:24.55+00:14:366:059.9
642RATAJ Maciej 247ŁOCHOWOM-40169M 64200:01:0000:30:27.9500:31:28.00+00:14:376:059.8
643WINIARSKI Kacper 8ŁOCHOWOM-1045M 64300:00:5900:30:28.1500:31:27.90+00:14:376:059.8
644BOLLIN Łukasz 836GĆJBYDGOSZCZM-30246M 64400:00:2400:30:29.8000:30:54.00+00:14:396:069.8
645GROCHOWSKI Rafał 756NAKŁO NAD NOTECIĄM-30247M 64500:00:5000:30:29.9000:31:20.80+00:14:396:069.8
646BRZOZOWSKI Krzysztof 504BYDGOSZCZM-30248M 64600:01:0500:30:31.0000:31:36.55+00:14:406:069.8
647CICHOSZ Jerzy 172koszalimKOSZALINM-60+15M 64700:01:0600:30:31.1000:31:37.85+00:14:406:069.8
648NIEDBALSKI Paweł 144BYDGOSZCZM-40170M 64800:01:3900:30:33.4500:32:13.40+00:14:426:069.8
649LEWANDOWSKA Piotr 1251BYDGOSZCZM-40171M 64900:00:4700:30:33.5000:31:21.45+00:14:436:069.8
650DOLNY Kajetan 1482Forest GangBYDGOSZCZM-1046M 65000:01:3200:30:34.9500:32:07.40+00:14:446:079.8
651MURAWKA Łukasz 350KUSOWOM-30249M 65100:00:4400:30:37.7000:31:22.15+00:14:476:079.8
652SMOLIŃSKI Piotr 204BBL SzubinSZUBINM-5055M 65200:01:0200:30:37.7500:31:40.15+00:14:476:079.8
652OLECHNOWICZ Maciej 636Waleczne DzieciakiBYDGOSZCZM-1047M 65200:01:2600:30:37.7500:32:04.00+00:14:476:079.8
654GOTOWICZ Maciej 795BYDGOSZCZM-1048M 65400:01:3300:30:38.2000:32:11.55+00:14:476:079.8
655OSIŃSKI Dominik 1438OSIEKM-20117M 65500:00:0000:30:38.9500:30:38.95+00:14:486:079.8
656SZULC Dawid 1245BIAŁE BŁOTAM-20118M 65600:01:1700:30:40.2000:31:57.20+00:14:496:089.8
657DANIELEK Adam 268Biegam‚ żeby się nie spocić!BYDGOSZCZM-40172M 65700:00:3800:30:41.1000:31:19.35+00:14:506:089.8
658KACZOROWSKI Bartosz 976WĄBRZEŹNOM-20119M 65800:01:0400:30:41.8500:31:46.55+00:14:516:089.8
659ARENT Jan 1146BYDGOSZCZM-5056M 65900:01:1600:30:42.4500:31:59.25+00:14:516:089.8
660MIŚ Michał 782Luks Start NakłoBYDGOSZCZM-30250M 66000:01:1600:30:46.5000:32:03.30+00:14:566:099.7
661GOTOWICZ Kacper 796BYDGOSZCZM-20120M 66100:01:3300:30:54.7500:32:28.25+00:15:046:119.7
662DETLAF Mariusz 1303MAKSYMILIANOWOM-30251M 66200:00:4500:30:55.7000:31:41.35+00:15:056:119.7
663BYCZKOWSKI Zenon 1222indywidualnieMUROWANIECM-5057M 66300:01:2400:31:01.2000:32:25.20+00:15:106:129.7
664BOREK Marcin 280BYDGOSZCZM-40173M 66400:01:1100:31:03.5500:32:14.65+00:15:136:129.7
665ŚLIWIŃSKI Piotr 1381TORUŃM-40174M 66500:00:5700:31:07.2000:32:04.55+00:15:166:139.6
666SZECÓWKA Marcin 276BYDGOSZCZM-30252M 66600:01:0200:31:09.4000:32:11.55+00:15:186:139.6
667TWARDOWSKI Wojciech 22RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5058M 66700:01:0100:31:09.8000:32:10.95+00:15:196:139.6
668PALIGA Mateusz 368Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20121M 66800:01:3500:31:11.0500:32:46.70+00:15:206:149.6
669SKORECKI Aleksander 1357Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-20122M 66900:00:4600:31:14.0000:32:00.75+00:15:236:149.6
670STARZYŃSKI Paweł 1091BYDGOSZCZM-1049M 67000:00:5000:31:16.0000:32:06.15+00:15:256:159.6
671JÓZWIK Jacek 1301parkunBYDGOSZCZM-60+16M 67100:01:0300:31:22.6000:32:26.25+00:15:326:169.6
672SZYKANOWSKI Bartosz 383BYDGOSZCZM-30253M 67200:00:2200:31:22.7000:31:45.30+00:15:326:169.6
673RYBCZYŃSKI Ryszard 1455BYDGOSZCZM-60+17M 67300:00:5100:31:30.4500:32:21.65+00:15:396:189.5
674SĘKOWSKI Bartosz 341BYDGOSZCZM-1050M 67400:01:2900:31:34.5000:33:04.15+00:15:446:199.5
675PREDER Bartosz 7BYDGOSZCZM-40175M 67500:00:4200:31:38.5500:32:21.05+00:15:486:199.5
676LIWOCH Grzegorz 425OSIELSKOM-5059M 67600:01:2300:31:39.2500:33:02.80+00:15:486:199.5
677LESZCZYŃSKI Marcin 710Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-20123M 67700:00:4600:31:39.3500:32:25.95+00:15:486:199.5
678OLKOWSKI Eugeniusz 406BYDGOSZCZM-60+18M 67800:01:3200:31:42.2500:33:14.55+00:15:516:209.5
679BELIŃSKI Maciej 828TypyGrubeBYDGOSZCZM-30254M 67900:01:0600:31:43.7000:32:50.55+00:15:536:209.5
680KLIMCZAK Piotr 1330GRUDZIĄDZM-1051M 68000:01:2400:31:45.3000:33:10.10+00:15:546:219.4
681JANKOWSKI Sławomir 1333BYDGOSZCZM-20124M 68100:01:2400:31:45.4000:33:09.95+00:15:546:219.4
682OLSZAŃSKI Jakub 187BYDGOSZZCZM-30255M 68200:00:4400:31:45.6000:32:30.05+00:15:556:219.4
683GURYN Wiktor 277Zielony PelikanBYDGOSZCZM-30256M 68300:00:2500:31:47.3000:32:12.55+00:15:566:219.4
684SAWIEŁAJC Michał 602BIZONYBYDGOSZCZM-40176M 68400:00:4200:31:49.8000:32:32.05+00:15:596:229.4
685SZAŁECKI Maciej 786BYDGOSZCZM-30257M 68500:00:0000:31:52.0000:31:52.00+00:16:016:229.4
686PIETKUN Ryszard 321BYDGOSZCZM-60+19M 68600:01:1000:31:57.1000:33:08.00+00:16:066:239.4
687DUDEK Tomasz 1323BYDGOSZCZM-30258M 68700:01:1300:31:58.6500:33:12.60+00:16:086:239.4
688TWARDOWSKI Filip 1059BYDGOSZCZM-1052M 68800:00:3500:32:05.4000:32:41.35+00:16:146:259.3
689ROZKWITALSKI Bartosz 1247SEROCKM-30259M 68900:00:2700:32:07.2500:32:34.55+00:16:166:259.3
690GRALLA Łukasz 486BYDGOSZCZM-40177M 69000:01:3100:32:08.1000:33:39.15+00:16:176:259.3
691BUZALSKI Robert 369ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-40178M 69100:00:5800:32:11.9500:33:10.75+00:16:216:269.3
692ROSZCZYN Kamil 1430BYDGOSZCZM-20125M 69200:01:2500:32:16.3500:33:41.45+00:16:256:279.3
693DREWS Mateusz 1042LIPNIKIM-20126M 69300:01:0700:32:18.2500:33:25.85+00:16:276:279.3
694GACKOWSKI Edward 1102BYDGOSZCZM-60+20M 69400:01:0800:32:18.6500:33:27.10+00:16:286:279.3
695REINKE Kajetan 1176BYDGOSZCZM-1053M 69500:00:0400:32:20.4500:32:25.00+00:16:296:289.3
696KALINOWSKI Łukasz 1241BYDGOSZCZM-1054M 69600:01:0900:32:23.5000:33:33.25+00:16:336:289.3
697KLAFETKA Mateusz 28BYGDOSZCZM-20127M 69700:00:5800:32:26.2000:33:24.65+00:16:356:299.2
698GRADUSZEWSKI Mateusz 703GRUDZIĄDZM-20128M 69800:01:1400:32:30.3000:33:44.80+00:16:396:309.2
699PIJAROWSKI Milan 248BYDGOSZCZM-1055M 69900:00:1900:32:34.8500:32:54.05+00:16:446:319.2
700KALINOWSKI Zbigniew 1239BYDGOSZCZM-40179M 70000:01:1000:32:36.5500:33:46.55+00:16:466:319.2
701KANJERSKI Jerzy 359Run BydgoszczBYDGOSZCZM-60+21M 70100:01:2000:32:44.9000:34:05.40+00:16:546:339.2
702HARACEWIAT Cezary 702ChupacabrasBYDGOSZCZM-5060M 70200:01:1900:32:48.8000:34:08.45+00:16:586:339.1
703KACZMAREK Dariusz 1215BYDGOSZCZM-5061M 70300:01:2600:33:00.1500:34:27.00+00:17:096:369.1
704SZKOPIAK Marcin 507OWCBYDGOSZCZM-40180M 70400:01:1800:33:07.0500:34:25.15+00:17:166:379.1
704ŁUCZKOWSKI Rafał 737BYDGOSZCZM-30260M 70400:00:3300:33:07.0500:33:40.40+00:17:166:379.1
706BORAKIEWICZ Arkadiusz 661Team Run GołańczGOŁAŃCZM-30261M 70600:00:3900:33:17.8500:33:57.65+00:17:276:399
707KANDER Michał 449BYDGOSZCZM-30262M 70700:01:0500:33:21.4500:34:27.00+00:17:306:409
708KRYGIER Mateusz 874BYDGOSZCZM-30263M 70800:01:2500:33:27.6500:34:52.85+00:17:376:419
709CIEŚLICKI Krzysztof 694SISU TeamBYDGOSZCZM-30264M 70900:01:4000:33:30.3000:35:10.45+00:17:396:429
710SĘKOWSKI Andrzej 339BYDGOSZCZM-40181M 71000:01:3000:33:32.6500:35:02.75+00:17:426:428.9
711MANTYCKI Piotr 481BYDGOSZCZM-60+22M 71100:01:3200:33:43.1000:35:15.30+00:17:526:448.9
712OLECHNOWICZ Tomasz 634Waleczne DzieciakiBYDGOSZCZM-5062M 71200:01:2800:33:46.3500:35:15.00+00:17:556:458.9
713KACZMAREK Adam 964#4FajterTORUŃM-30265M 71300:00:5800:33:52.4500:34:51.35+00:18:016:468.9
714TYMIŃSKI Łukasz 969#4FajterTORUŃM-30266M 71400:00:5800:33:53.1500:34:51.15+00:18:026:468.9
715GÓRSKI Mariusz 1111BYDGOSZCZM-40182M 71500:01:3800:33:56.1000:35:34.60+00:18:056:478.8
716PAWELEC Michał 1005BYDGOSZCZM-20129M 71600:01:1100:34:03.0500:35:14.50+00:18:126:488.8
717KASPROWICZ Paweł 8533mamy razemBYDGOSZCZM-30267M 71700:01:2900:34:06.8500:35:35.85+00:18:166:498.8
718MORDAKA Maciej 84BYDGOSZCZM-30268M 71800:01:2900:34:13.9000:35:43.40+00:18:236:508.8
719DRAŻDŻEWSKI Marian 533Dzik SquadBYDGOSZCZM-60+23M 71900:01:3800:34:15.7500:35:53.80+00:18:256:518.8
720ŻURAWSKI Michał 210run LOTTO-BydgostiaBYDGOSZCZM-40183M 72000:01:3600:34:16.9000:35:53.55+00:18:266:518.8
721ASTUKIEWICZ Tomasz 537BYDGOSZCZM-40184M 72100:01:0900:34:23.2500:35:32.60+00:18:326:528.7
722NOWAKOWSKI Ireneusz 619Muminki TeamBYDGOSZCZM-40185M 72200:00:5200:34:39.7500:35:32.15+00:18:496:568.7
723GŁOWACKI Jarosław 1105ADP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-20130M 72300:00:1900:34:47.4000:35:07.10+00:18:566:578.6
724CZYŻNIKIEWICZ Karol 1257BYDGOSZCZM-20131M 72400:01:2000:34:52.9000:36:12.95+00:19:026:588.6
725CZYŻNIKIEWICZ Paweł 1261BYDGOSZCZM-20132M 72500:01:2100:34:54.5000:36:15.60+00:19:046:588.6
726KALISZEWSKI Sławomir 10523KRBIAŁE BŁOTAM-30269M 72600:00:1600:35:00.4000:35:16.65+00:19:097:008.6
727RÓŻAŃSKI Wojciech 885BYDGOSZCZM-30270M 72700:01:1100:35:07.2500:36:18.40+00:19:167:018.5
728SĄDOWSKI Adam 558Bydgoska Sekcja WKKKBYDGOSZCZM-1056M 72800:00:0300:35:17.9000:35:21.10+00:19:277:038.5
729GORZYCKI Dariusz 462Bydgoska Sekcja WKKKBYDGOSZCZM-40186M 72900:00:0300:35:18.7000:35:21.75+00:19:287:038.5
730RYMER Jarosław 656BORÓWNOM-1057M 73000:01:1200:35:23.3000:36:36.05+00:19:327:048.5
731RYMER Adam 655BORÓWNOM-30271M 73100:01:1200:35:24.1000:36:36.40+00:19:337:048.5
732RATUSIŃSKI Robert 1273BYDGOSZCZM-1058M 73200:01:2200:35:31.3000:36:53.50+00:19:407:068.4
733RYBCZYŃSKI Grzegorz 646BYDGOSZCZM-20133M 73300:01:1500:35:32.5500:36:47.75+00:19:427:068.4
734KALISZEWSKI Wojciech 10533KRBIAŁE BŁOTAM-30272M 73400:00:1700:35:33.7500:35:51.05+00:19:437:068.4
735BIERNACKI Wojciech 77BYDGOSZCZM-1059M 73500:01:1000:35:41.1000:36:51.45+00:19:507:088.4
736LEWANDOWSKI Robert 235POMAGALSCYBYDGOSZCZ‚ POLANDM-40187M 73600:01:0000:36:37.0000:37:37.60+00:20:467:198.2
737GÓRNY Łukasz 1ZAMOŚĆM-20134M 73700:01:1200:37:26.0000:38:38.90+00:21:357:298
738KONARZEWSKI Arkadiusz 517BYDGOSZCZM-40188M 73800:00:2600:37:35.6500:38:02.60+00:21:457:318
739JEŻOWSKI Sławomir 1350WARSZAWAM-5063M 73900:00:4400:37:49.6000:38:33.85+00:21:597:337.9
740NETZELMANN Tomasz 1136MCŚTeamŚWIECIEM-40189M 74000:01:2300:38:05.5500:39:28.80+00:22:157:377.9
741BAŁYS Krzysztof 1128BYDGOSZCZM-20135M 74100:00:1700:38:11.7000:38:29.00+00:22:217:387.9
742CZAJA Wiktor 284BYDGOSZCZM-1060M 74200:01:1400:38:33.6500:39:47.90+00:22:437:427.8
743RUDNICKI Michał 183TASAK TeamNOWA WIEŚ WIELKAM-30273M 74300:01:3100:38:44.4500:40:15.55+00:22:537:447.7
744NOWACKI Rafał 971BYDGOSZCZM-40190M 74400:00:5500:38:51.5000:39:47.45+00:23:017:467.7
745BULIŃSKI Arkadiusz 640BYDGOSZCZM-30274M 74500:00:5900:39:07.4000:40:06.85+00:23:167:497.7
746CHOJNACKI Grzegorz 841BYDGOSZCZM-20136M 74600:01:3900:39:09.9000:40:49.20+00:23:197:507.7
747ZALEWSKI Łukasz 570BYDGOSZCZM-40191M 74700:00:5000:39:54.6500:40:45.35+00:24:047:597.5
748ZACHEJA Mriusz 1383TŁUSZCZM-40192M 74800:00:0000:40:46.3000:40:46.30+00:24:558:097.4
749JAWORSKI Adam 560Stowarzyszenie 'Dzięki Wam'BYDGOSZCZM-40193M 74900:00:3500:40:46.8000:41:22.35+00:24:568:097.4
750KUBIAK Rafał 126BYDGOSZCZM-40194M 75000:01:4300:41:35.3500:43:18.70+00:25:448:197.2
751KORBEL Marian 278KorbelkiBYDGOSZCZM-40195M 75100:00:2100:41:43.2000:42:04.25+00:25:528:207.2
752SZCZERBINSKI Mariusz 657BUKOWIECM-40196M 75200:00:4000:42:24.8000:43:05.65+00:26:348:297.1
753KEMPA Arkadiusz 980Family Team KempaBYDGOSZCZM-40197M 75300:01:3500:42:42.0000:44:17.45+00:26:518:327
754BIELENNY Michał 857BYDGOSZCZM-60+24M 75400:00:3700:43:00.7000:43:38.50+00:27:108:367
755JANKOWSKI Piotr 1349LEGIONÓWM-60+25M 75500:01:0100:43:15.3500:44:16.75+00:27:248:396.9
756MIECH Wiesław 1372PŁOCKM-60+26M 75600:01:0100:43:15.6500:44:17.40+00:27:258:396.9
757BADOWSKI Krzysztof 1328BYDGOSZCZM-5064M 75700:00:0000:44:16.1000:44:16.10+00:28:258:516.8
758MAKUSZEWSKI Mateusz 1468BYDGOSZCZM-30275M 75800:00:37+00:08:484:5812.1
759CHMURZYŃSKI Tomasz 1332BYDGOSZCZM-5065M 75900:00:00+6:069.8
760SKĄPSKI Łukasz 1379BYDGOSZCZM-30276M 76000:00:00+8:536.7
761JAGODZIŃSKI Mateusz 253Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-20137M 76100:00:02   
Znaleziono 761 wynik(ów)