BYDGOSKI BIEG PO ODDECH

Organizator:
Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
319
Wystartowało:
238
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
237
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Bieg z psem | U5 K | U5 M | U7 K | U7 M | U9 K | U9 M | U11 K | U11 M | U14 K | U14 M | U17 K | U17 M | U29 K | U29 M | U39 K | U39 M | U49 K | U49 M | U59 K | U59 M | U69 K | U69 M | U70+ K | U70+ M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ZDUNKIEWICZ Hania 312BYDGOSZCZU39 K00:00:00
2KOŚCIELSKI Marcin 124BYDGOSZCZU29 M00:00:00
3WOLSKA Katarzyna 304BYDGOSZCZU29 K00:00:00
4BUCZKO Magdalena 34OSIEK NAD NOTECIĄU29 K00:00:00
5AWIZEN Antoni 9BYDGOSZCZU70+ M00:00:02
6TOMCZYK Agata 284BYDGOSZCZU39 K00:00:02
7MENDEL Patryk 185BYDGOSZCZU29 M00:00:02
8FIEREK Bernadeta 61TUCHOLAU59 K00:00:02
9WOJTANIŚ Magdalena 329TORUŃU39 K00:00:02
10KOLIŃSKI Dawid 327NAKŁO NAD NOTECIĄU39 M00:00:02
11MICHALAK Marek 187KRUSZWICAU39 M00:00:03
12ZIOMKOWSKA Beata 317BYDGOSZCZU39 K00:00:03
13SOŁDYGA Paweł 256BYDGOSZCZU49 M00:00:03
14NAGORZYSKI Arkadiusz 198BYDGOSZCZU39 M00:00:03
15KRYGOWSKI Tomasz 137TUCHOLAU49 M00:00:03
16RYDELSKA Marysia 243TUCHOLAU39 K00:00:03
17GUCZALSKI Paweł 325BYDGOSZCZU39 M00:00:03
18RACZYŃSKI Krzysztof 326BYDGOSZCZU69 M00:00:03
19NOWAK Waldemar 203BIAŁE BŁOTAU59 M00:00:03
20PIWECKI Mikołaj 225TURU29 M00:00:04
21SZEIB Robert 275BYDGOSZCZU49 M00:00:04
22MILEWSKA Violetta 190BYDGOSZCZU49 K00:00:04
23LEŚNIAK Edyta 164BYDGOSZCZU39 K00:00:04
24MACIŃSKI Waldek 179BYDGOSZCZU39 M00:00:04
25SZULC Mateusz 277BYDGOSZCZU29 M00:00:04
26NOGA Magdalena 201TORUŃU49 K00:00:04
27FIEGEL Wojciech 60BYDGOSZCZU49 M00:00:04
28LUBERDA Łukasz 175BYDGOSZCZU29 M00:00:04
29KRUBER Karolina 133BYDGOSZCZU39 K00:00:04
30GDANIEC Grzegorz 72BYDGOSZCZU29 M00:00:04
31GLINKOWSKI Dariusz 74BYDGOSZCZU39 M00:00:04
32ANGIEL Władysław 6BYDGOSZCZU70+ M00:00:04
33WNUKIEWICZ Mikołaj 324NIEMCZU7 M00:00:04
34PIWECKA Karolina 223TURU49 K00:00:05
35SZEIB Honorata 274BYDGOSZCZU49 K00:00:05
36DEKOWSKA Monika 49WĘTFIEU39 K00:00:05
37ŻYŁA Magdalena 320ŁABISZYNU39 K00:00:05
38KULIK Viktoriia 150BYDGOSZCZU39 K00:00:05
39KULIK Stanislav 151BYDGOSZCZU39 M00:00:05
40ROSZAK Zbigniew 238GNIEWKOWOU39 M00:00:05
41CHEŁMINIAK Monika 36BYDGOSZCZU39 K00:00:05
42LEWANDOWSKA Kornelia 167BYDGOSZCZU7 K00:00:05
43HRYCZ Paweł 91TORUŃU49 M00:00:05
44LEWANDOWSKA Sylwia 165BYDGOSZCZU39 K00:00:05
45JÓŹWIK Jacek 334BYDGOSZCZU69 M00:00:06
46KUJDA Dorota 148OSIELSKOU49 K00:00:06
47MROTEK Katarzyna 194KRUSZYN KRAJEŃSKIU39 K00:00:06
48SIUDA Sebastian 248BYDGOSZCZU49 M00:00:06
49MALCZEWSKA Mirka 182BYDGOSZCZU69 K00:00:06
50CICHOŃSKA-BAZAK Marzena 38BYDGOSZCZU49 K00:00:06
51JĘDRZEJEWSKI Adrian 97BYDGOSZCZU39 M00:00:06
52KOLIŃSKA Sylwia 117GOŁAŃCZU49 K00:00:06
53BORAKIEWICZ Przemysław 26GOŁAŃCZU39 M00:00:06
54BORAKIEWICZ Agnieszka 27GOŁAŃCZU39 K00:00:06
55SOŁDYGA Jolanta 255BYDGOSZCZU39 K00:00:06
56ZIELIŃSKA Agnieszka 316BYDGOSZCZU29 K00:00:07
57CYBUL Anna 41BYDGOSZCZU49 K00:00:07
58ŁUKASZEK Halina 177BYDGOSZCZU69 K00:00:07
59BORAKIEWICZ Natalia 28GOŁAŃCZU29 K00:00:07
60NAGORZYSKA Sylwia 196BYDGOSZCZU39 K00:00:07
61SOSIŃSKA Angelika 258BRYŃSKU29 K00:00:07
62ZGŁOBICA Magdalena 313BYDGOSZCZU29 K00:00:07
63WAJER Marita 292ŚLESINU29 K00:00:07
64KONDEK Jakub 119BYDGOSZCZU49 M00:00:07
65LEWANDOWSKA Sylwia 166BYDGOSZCZU49 K00:00:08
66WIATROWSKA Katarzyna 299BYDGOSZCZU39 K00:00:08
67RÓŻYCZKA Joanna 239BYDGOSZCZU39 K00:00:08
68MACIEJEWSKI Maciej 178KCYNIAU49 M00:00:08
69BAGNIEWSKA Małgorzata 10TRYSZCZYNU29 K00:00:08
70BARAŃSKI Dawid 14LIDZBARKU29 M00:00:08
71RUTKOWSKA Karolina 241BYDGOSZCZU49 K00:00:08
72MATUSIAK Daniel 184GRZYBINYU29 M00:00:08
73ANDRUSZKIEWICZ Stanisław 1BYDGOSZCZU59 M00:00:08
74ŻEGLICZ Marek 319BIAŁE BŁOTAU29 M00:00:08
75GRYNIENKO Alicja 82BYDGOSZCZU17 K00:00:09
76WOŹNIAK Monika 307BYDGOSZCZU49 K00:00:09
77UMIŃSKI Robert 291BYDGOSZCZU49 M00:00:09
78KLEWICZ Jolanta 113BYDGOSZCZU59 K00:00:09
79HAN Sławomir 84BIAŁE BŁOTAU39 M00:00:09
80NOWIŃSKI Jarosław 208BYDGOSZCZU49 M00:00:09
81LEWANDOWSKI Maciej 171PŁONKOWOU29 M00:00:09
82JARZEMBSKI Piotr 95BYDGOSZCZU59 M00:00:09
83SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 250BYDGOSZCZU39 M00:00:09
84TYLL Anna 286NAKŁO NAD NOTECIĄU39 K00:00:09
85NOWICKA Marta 205TURU39 K00:00:10
86UMIŃSKA Marzena 290BYDGOSZCZU39 K00:00:10
87HAN Agnieszka 85BIAŁE BŁOTAU39 K00:00:10
88POSERT Przemyslaw 226BYDGOSZCZU39 M00:00:10
89WOJCIECHOWSKA Emilia 302BYDGOSZCZU49 K00:00:10
90BONDAS Marta 25KRUSZWICAU39 K00:00:10
91RAKOWSKA Natalia 328BYDGOSZCZU29 K00:00:10
92WÓJCIK Anna 308BYDGOSZCZU39 K00:00:10
93WÓJCIK Piotr 309BYDGOSZCZU14 M00:00:10
94CZAPLICKI Bartłomiej 47BYDGOSZCZU39 M00:00:10
95CZAJA Agnieszka 44BYDGOSZCZU39 K00:00:11
96MEZYKOWSKI Krzysztof 186SZUBINU49 M00:00:11
97WIŚNIEWSKA Izabela 300BYDGOSZCZU39 K00:00:11
98CZYŻEWSKA Justyna 48BRZOZAU39 K00:00:11
99FRYDRYCH Marcin 66BYDGOSZCZU39 M00:00:11
100CZAJA Anna 46BYDGOSZCZU7 K00:00:11
101KLAMECKI Marcin 112POPOWOU39 M00:00:11
102KLAMECKA Agnieszka 111POPOWOU39 K00:00:11
103WOJCIECHOWSKI Jarosław 303BYDGOSZCZU49 M00:00:11
104KLAMECKA Paulina 110KRUSZWICAU39 K00:00:11
105CZAJA Stanisław 45BYDGOSZCZU9 M00:00:12
106GIERCZAK Dorota 73BYDGOSZCZU39 K00:00:12
107PIONTEK Elżbieta 221BYDGOSZCZU69 K00:00:12
108BARANOWSKA Julia 13BYDGOSZCZU29 K00:00:12
109KASTNER Beata 107BYDGOSZCZU39 K00:00:12
110MOROSZCZAK Dominika 192BYDGOSZCZU39 K00:00:12
111PAWŁOWSKA Anna 218BYDGOSZCZU39 K00:00:12
112ASTUKIEWICZ Agnieszka 7BYDGOSZCZU59 K00:00:12
113PIECHOWSKA Magdalena 219TUCHOLAU49 K00:00:12
114KALINOWSKI Radosław 102BRZOZAU39 M00:00:12
115CIEŚLIK Marek 39MICHALINU59 M00:00:12
116KUCHARCZYK Dariusz 142BYDGOSZCZU59 M00:00:12
117GROSSKREUTZ Łukasz 77BYDGOSZCZU39 M00:00:12
118GRALAK Robert 78BYDGOSZCZU39 M00:00:13
119KRASIŃSKA Katarzyna 321BYDGOSZCZU39 K00:00:13
120BARTCZAK Piotr 17BYDGOSZCZU39 M00:00:13
121BARTCZAK Natalia 18BYDGOSZCZU39 K00:00:13
122ASTUKIEWICZ Tomasz 8BYDGOSZCZU59 M00:00:13
123FRYDRYCH Paweł 67BYDGOSZCZU49 M00:00:13
124DUSZYŃSKA Kasia 58SIENNOU49 K00:00:14
125BITNER Jan 23BYDGOSZCZU39 M00:00:14
126SOBOCZYŃSKA Barbara 254KRUSZYNU69 K00:00:14
127WELSBERG Magdalena 296BYDGOSZCZU49 K00:00:14
128DUSZYŃSKI Filip 59SIENNOU49 M00:00:14
129OSTROWSKA Justyna 213GULCZEWOU39 K00:00:14
130WRUK Justyna 310GRÓDEKU49 K00:00:14
131SUCHARA Maria 270OSSÓWKAU5 K00:00:14
132GOLIK Krzysztof 76BYDGOSZCZU49 M00:00:14
133GORCZYŃSKI Michał 332U29 M00:00:15
134KABLUKA Valeriya 98BYDGOSZCZU29 K00:00:15
135SUCHARA Dariusz 268OSSÓWKAU39 M00:00:15
136ANDRYSZCZYK Paweł 3BYDGOSZCZU11 M00:00:15
137NOWICKA Tatiana 206ŚWIECIEU49 K00:00:15
138SUCHARA Jan 269OSSÓWKAU7 M00:00:15
139SAWIEŁAJC Michał 246BYDGOSZCZU49 M00:00:16
140KRZYWDZIŃSKA Alicja 139BYDGOSZCZU49 K00:00:16
141KOŁECKA Magdalena 118BIAŁE BŁOTAU49 K00:00:16
142ANDRYSZCZYK Olga 2BYDGOSZCZU49 K00:00:16
143SUCHARA Magdalena 267KONECKU39 K00:00:16
144DRAPIŃSKI Maciej 57BYDGOSZCZU39 M00:00:16
145LENC Janusz 163BYDGOSZCZU69 M00:00:16
146KUZIEMSKA Monika 155BYDGOSZCZU29 K00:00:16
147SKRZYPINSKA Roksana 249INOWROCLAWU29 K00:00:16
148KAJA Dominika 100BYDGOSZCZU29 K00:00:16
149SUCHARSKA Magdalena 271ŁOCHOWOU39 K00:00:17
150WAWRZYNIAK Sandra 294BYDGOSZCZU29 K00:00:17
151SCHNEIDER Krzysztof 247BYDGOSZCZU59 M00:00:17
152MROCZEK Barbara 193BYDGOSZCZU39 K00:00:17
153KUCZKOWSKA-WRÓBEL Małgorzata 143BYDGOSZCZU39 K00:00:17
154CYWKA Katarzyna 43BYDGOSZCZU29 K00:00:17
155SŁOWIŃSKI Paweł 251BYDGOSZCZU39 M00:00:17
156WESOŁOWSKA Agnieszka 298BYDGOSZCZU39 K00:00:17
157SAGANOWSKA Weronika 245BYDGOSZCZU39 K00:00:17
158ŁUKASIK Adam 176BYDGOSZCZU29 M00:00:17
159SPYCHAJ Ania 260BYDGOSZCZU39 K00:00:18
160ANDRYSZCZYK Alicja 4BYDGOSZCZU7 K00:00:18
161ANDRYSZCZYK Grzegorz 5BYDGOSZCZU49 M00:00:18
162GALCZAK Ewa 70JANIKOWOU49 K00:00:18
163SAGANOWSKI Michał 330BYDGOSZCZU39 M00:00:18
164MLICKA Agnieszka 191BYDGOSZCZU49 K00:00:18
165BARTELA Alicja 19BYDGOSZCZU39 K00:00:19
166ŚLEDZIŃSKA Jolanta 279OSIELSKOU59 K00:00:19
167ŚLEDZIŃSKA Aleksandra 280OSIELSKOU29 K00:00:19
168STANISZEWSKI Konrad 262KUTNOU39 M00:00:19
169RUDNIKOWSKI Andrzej 240BYDGOSZCZU59 M00:00:19
170LEWANDOWSKI Robert 172BYDGOSZCZU49 M00:00:19
171HENCLIK Aleksandra 86TORUŃU29 K00:00:20
171HENCLIK Jacek 87TORUŃU29 M00:00:20
173FRYCA Aleksandra 64BYDGOSZCZU39 K00:00:20
174FRYCA Hubert 65BYDGOSZCZU39 M00:00:20
175KOTECKI Marcin 126BYDGOSZCZU49 M00:00:20
176ŚLEDZIŃSKA Paulina 278OSIELSKOU29 K00:00:20
177TELIŻYN Henryka 283BYDGOSZCZU59 K00:00:20
178BRYLIŃSKI Jakub 32BYDGOSZCZU39 M00:00:20
179KULPA Ewelina 153BRONIEWOU39 K00:00:21
180JACKOWIEC-JAGIELSKA Małgorzata 92BYDGOSZCZU49 K00:00:21
181RĘDZINA Michał 235BYDGOSZCZU39 M00:00:21
182DEMBIŃSKA Katarzyna 50BYDGOSZCZU29 K00:00:21
183KANARSKI Józef Grzegorz 105TUCHOLAU59 M00:00:22
184KANARSKI Wojciech 106TUCHOLAU14 M00:00:22
185MUZOLF Natalia 195BYDGOSZCZU29 K00:00:22
186LATOSIŃSKA Aleksandra 160BYDGOSZCZU39 K00:00:22
187BIEDROŃ Aleksandra 22BIAŁE BŁOTAU29 K00:00:22
188GARBACZEWSKA Anna 71MUROWANIECU39 K00:00:22
189GROCHOWSKA Ania 79BYDGOSZCZU39 K00:00:23
190BARTCZAK Wojciech 16BYDGOSZCZU39 M00:00:23
191KANARSKA Edyta 103TUCHOLAU59 K00:00:24
192KULPA Szymon 152BRONIEWOU39 M00:00:24
193PIWECKI Paweł 224TURU49 M00:00:24
194RUTKOWSKA PISZCZYŃSKA Agata 242BYDGOSZCZU39 K00:00:24
195KRUSZYNA Robert 134DZIEMIONNAU49 M00:00:24
195KRUSZYNA Wiktor 136DZIEMIONNAU11 M00:00:24
197MALATYŃSKA Barbara 180PRZYŁĘKIU49 K00:00:24
198HORKA Izabela 88BYDGOSZCZU49 K00:00:25
199WOLSZCZAK Joanna 305BYDGOSZCZU49 K00:00:25
200WOLSZCZAK Rafał 306BYDGOSZCZU49 M00:00:25
201JELIŃSKA Beata 96KOTOMIERZU49 K00:00:25
202PISZCZYŃSKI Rafał 222BYDGOSZCZU49 M00:00:25
203KANARSKA Nina 104TUCHOLAU7 K00:00:25
204HORKA Adam 89BYDGOSZCZU49 M00:00:26
205DOBROWOLSKI Grzegorz 52MUROWANIECU39 M00:00:26
206GOLA Grzegorz 75MARKOWOU49 M00:00:26
207MIGDALSKA Justyna 188MUROWANIECU39 K00:00:27
208GACKA Julian 69KRUKÓWKOU11 M00:00:27
209MALATYŃSKI Krzysztof 181PRZYŁĘKIU49 M00:00:27
210TARASIK Krzysztof 281ZŁOTÓWU49 M00:00:27
211STRZYŻOWSKA Monika 264BYDGOSZCZU49 K00:00:28
212STRZYŻOWSKI Paweł 265BYDGOSZCZU49 M00:00:28
213WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 301OSIELSKOU29 K00:00:29
214NOWAK Monika 202WYRZAU49 K00:00:29
215GACKA Lucyna 68KRUKÓWKOU49 K00:00:29
216SMARUJ - SADOWSKA Janina 252BYDGOSZCZU69 K00:00:30
217TARASIK Elżbieta 282ZŁOTÓWU49 K00:00:30
218SZULC Marlena 276BYDGOSZCZU49 K00:00:31
219BALCERZAK Milena 11GRUDZIĄDZU29 K00:00:31
220GROCHOWSKA Karolina 80BYDGOSZCZU49 K00:00:31
221GROCHOWSKI Jan 81BYDGOSZCZU7 M00:00:31
222TYSZLUKIEWICZ Danuta 288BYDGOSZCZU69 K00:00:32
223TYSZLUKIEWICZ Włodzimierz 289BYDGOSZCZU69 M00:00:32
224STRZYŻOWSKI Nikodem 266BYDGOSZCZU14 M00:00:32
225LATTA-SCHIRAKOWSKA Zuzanna 162BYDGOSZCZ​U39 K00:00:32
226KOŚMIEJA Filip 125BYDGOSZCZU14 M00:00:33
227KRUSZYNA Renata 135DZIEMIONNAU39 K00:00:34
228RĘDZINA Agnieszka 234BYDGOSZCZU49 K00:00:37
229ZAJĄKAŁA Wojciech 311BYDGOSZCZU29 M00:00:47
KOŁEK Jadwiga 342TORUŃU11 KDNF
HORKA Natalka 90BYDGOSZCZU11 KDNF
KIJAS Sylwia 109BYDGOSZCZU39 KDNF
FIK Marek 62BYDGOSZCZU39 MDNF
KRÓL Agnieszka 132BYDGOSZCZU49 KDNF
FIK Agata 63BYDGOSZCZU9 KDNF
SOŁDYGA Urszula 257BYDGOSZCZU9 KDNF
LATRSKA Julia 161GRUDZIĄDZU11 KDNF
PALUCH Patrycja 215GRUDZIĄDZU39 KDNF
Znaleziono 238 wynik(ów)