BYDGOSKI BIEG PO ODDECH

Organizator:
Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
319
Wystartowało:
238
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
237
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Bieg z psem | U5 K | U5 M | U7 K | U7 M | U9 K | U9 M | U11 K | U11 M | U14 K | U14 M | U17 K | U17 M | U29 K | U29 M | U39 K | U39 M | U49 K | U49 M | U59 K | U59 M | U69 K | U69 M | U70+ K | U70+ M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TOMCZYK Agata 284BYDGOSZCZU39 K1K 100:00:0200:22:34.4500:22:37.10 4:3113,3
2BUCZKO Magdalena 34OSIEK NAD NOTECIĄU29 K1K 200:00:0000:24:14.7500:24:14.75+00:01:374:5012,4
2RAKOWSKA Natalia 328BYDGOSZCZU29 K1K 200:00:1000:24:04.7000:24:14.75+00:01:374:4812,5
4KRUBER Karolina 133BYDGOSZCZU39 K2K 400:00:0400:24:12.0500:24:16.10+00:01:394:5012,4
5MROTEK Katarzyna 194KRUSZYN KRAJEŃSKIU39 K3K 500:00:0600:24:11.3000:24:17.55+00:01:404:5012,4
6SAGANOWSKA Weronika 245BYDGOSZCZU39 K4K 600:00:1700:24:24.9500:24:42.75+00:02:054:5312,3
7BORAKIEWICZ Agnieszka 27GOŁAŃCZU39 K5K 700:00:0600:24:47.1500:24:53.70+00:02:164:5712,1
8WOJTANIŚ Magdalena 329TORUŃU39 K6K 800:00:0200:24:51.7500:24:54.45+00:02:174:5812,1
9CHEŁMINIAK Monika 36BYDGOSZCZU39 K7K 900:00:0500:24:56.9000:25:02.45+00:02:254:5912,0
10CICHOŃSKA-BAZAK Marzena 38BYDGOSZCZU49 K1K 1000:00:0600:24:57.9500:25:04.75+00:02:274:5912,0
11ŻYŁA Magdalena 320ŁABISZYNU39 K8K 1100:00:0500:25:41.6500:25:47.05+00:03:095:0811,7
12CZAJA Agnieszka 44BYDGOSZCZU39 K9K 1200:00:1100:26:04.0000:26:15.25+00:03:385:1211,5
13CZAJA Anna 46BYDGOSZCZU7 K1K 1300:00:1100:26:03.6000:26:15.30+00:03:385:1211,5
14KOLIŃSKA Sylwia 117GOŁAŃCZU49 K2K 1400:00:0600:26:16.9000:26:23.85+00:03:465:1511,4
15BORAKIEWICZ Natalia 28GOŁAŃCZU29 K3K 1500:00:0700:26:16.9500:26:24.10+00:03:475:1511,4
16WAJER Marita 292ŚLESINU29 K4K 1600:00:0700:26:56.1500:27:03.45+00:04:265:2311,1
17CZYŻEWSKA Justyna 48BRZOZAU39 K10K 1700:00:1100:26:56.9500:27:08.40+00:04:315:2311,1
18ZGŁOBICA Magdalena 313BYDGOSZCZU29 K5K 1800:00:0700:27:21.4500:27:29.15+00:04:525:2811,0
19NAGORZYSKA Sylwia 196BYDGOSZCZU39 K11K 1900:00:0700:27:24.0500:27:31.60+00:04:545:2810,9
20BAGNIEWSKA Małgorzata 10TRYSZCZYNU29 K6K 2000:00:0800:27:29.5500:27:38.00+00:05:005:3010,9
21BARANOWSKA Julia 13BYDGOSZCZU29 K7K 2100:00:1200:27:28.9500:27:41.45+00:05:045:2910,9
22WOJCIECHOWSKA Emilia 302BYDGOSZCZU49 K3K 2200:00:1000:27:53.2500:28:04.00+00:05:265:3410,8
23KUJDA Dorota 148OSIELSKOU49 K4K 2300:00:0600:27:58.7000:28:05.50+00:05:285:3510,7
24LATTA-SCHIRAKOWSKA Zuzanna 162BYDGOSZCZ​U39 K12K 2400:00:3200:27:43.8500:28:15.90+00:05:385:3210,8
25ZIELIŃSKA Agnieszka 316BYDGOSZCZU29 K8K 2500:00:0700:28:17.6500:28:25.05+00:05:475:3910,6
26TYLL Anna 286NAKŁO NAD NOTECIĄU39 K13K 2600:00:0900:28:40.1000:28:49.55+00:06:125:4410,5
27DEKOWSKA Monika 49WĘTFIEU39 K14K 2700:00:0500:28:56.6000:29:01.75+00:06:245:4710,4
28WIŚNIEWSKA Izabela 300BYDGOSZCZU39 K15K 2800:00:1100:29:03.9500:29:15.65+00:06:385:4810,3
29DEMBIŃSKA Katarzyna 50BYDGOSZCZU29 K9K 2900:00:2100:28:56.2000:29:17.35+00:06:405:4710,4
30ZIOMKOWSKA Beata 317BYDGOSZCZU39 K16K 3000:00:0300:29:19.7000:29:23.45+00:06:465:5210,2
31KASTNER Beata 107BYDGOSZCZU39 K17K 3100:00:1200:29:13.3000:29:25.30+00:06:485:5010,3
32HAN Agnieszka 85BIAŁE BŁOTAU39 K18K 3200:00:1000:29:19.4000:29:30.05+00:06:525:5210,2
33RÓŻYCZKA Joanna 239BYDGOSZCZU39 K19K 3300:00:0800:29:40.1000:29:48.50+00:07:115:5610,1
34RYDELSKA Marysia 243TUCHOLAU39 K20K 3400:00:0300:29:57.5500:30:00.55+00:07:235:5910,0
35SOŁDYGA Jolanta 255BYDGOSZCZU39 K21K 3500:00:0600:30:00.1000:30:06.90+00:07:296:0010,0
36KRUSZYNA Renata 135DZIEMIONNAU39 K22K 3600:00:3400:29:32.2500:30:06.95+00:07:295:5410,2
37GRYNIENKO Alicja 82BYDGOSZCZU17 K1K 3700:00:0900:30:00.0500:30:09.60+00:07:326:0010,0
38KUCZKOWSKA-WRÓBEL Małgorzata 143BYDGOSZCZU39 K23K 3800:00:1700:29:54.9000:30:12.40+00:07:355:5910,0
39PIONTEK Elżbieta 221BYDGOSZCZU69 K1K 3900:00:1200:30:01.8500:30:14.30+00:07:376:0010,0
40KAJA Dominika 100BYDGOSZCZU29 K10K 4000:00:1600:29:58.5500:30:15.45+00:07:385:5910,0
41MALATYŃSKA Barbara 180PRZYŁĘKIU49 K5K 4100:00:2400:29:58.1500:30:22.25+00:07:455:5910,0
42DUSZYŃSKA Kasia 58SIENNOU49 K6K 4200:00:1400:30:12.9000:30:27.05+00:07:496:029,9
43NOWICKA Marta 205TURU39 K24K 4300:00:1000:30:37.5500:30:48.10+00:08:116:079,8
44KRASIŃSKA Katarzyna 321BYDGOSZCZU39 K25K 4400:00:1300:30:55.2500:31:08.75+00:08:316:119,7
45CYBUL Anna 41BYDGOSZCZU49 K7K 4500:00:0700:31:04.9000:31:12.00+00:08:346:139,7
46BONDAS Marta 25KRUSZWICAU39 K26K 4600:00:1000:31:09.7500:31:19.90+00:08:426:139,6
47MROCZEK Barbara 193BYDGOSZCZU39 K27K 4700:00:1700:31:33.0000:31:50.95+00:09:136:189,5
48PIECHOWSKA Magdalena 219TUCHOLAU49 K8K 4800:00:1200:31:44.6000:31:56.90+00:09:196:209,5
49WIATROWSKA Katarzyna 299BYDGOSZCZU39 K28K 4900:00:0800:32:03.4000:32:12.35+00:09:356:249,4
50NOGA Magdalena 201TORUŃU49 K9K 5000:00:0400:32:13.2500:32:17.35+00:09:406:269,3
51JACKOWIEC-JAGIELSKA Małgorzata 92BYDGOSZCZU49 K10K 5100:00:2100:32:10.1500:32:31.80+00:09:546:269,3
52MOROSZCZAK Dominika 192BYDGOSZCZU39 K29K 5200:00:1200:32:31.5000:32:44.45+00:10:076:309,2
53TELIŻYN Henryka 283BYDGOSZCZU59 K1K 5300:00:2000:32:36.6500:32:56.80+00:10:196:319,2
54BIEDROŃ Aleksandra 22BIAŁE BŁOTAU29 K11K 5400:00:2200:32:43.0500:33:05.15+00:10:286:329,2
55SUCHARSKA Magdalena 271ŁOCHOWOU39 K30K 5500:00:1700:32:57.8000:33:15.75+00:10:386:359,1
56NOWICKA Tatiana 206ŚWIECIEU49 K11K 5600:00:1500:33:06.7000:33:22.15+00:10:456:379,1
57KLAMECKA Agnieszka 111POPOWOU39 K31K 5700:00:1100:33:21.9000:33:33.00+00:10:556:409,0
58CYWKA Katarzyna 43BYDGOSZCZU29 K12K 5800:00:1700:33:21.6000:33:39.45+00:11:026:409,0
59GIERCZAK Dorota 73BYDGOSZCZU39 K32K 5900:00:1200:33:36.7500:33:48.75+00:11:116:438,9
60OSTROWSKA Justyna 213GULCZEWOU39 K33K 6000:00:1400:34:04.3500:34:18.70+00:11:416:488,8
61WESOŁOWSKA Agnieszka 298BYDGOSZCZU39 K34K 6100:00:1700:34:12.7000:34:30.40+00:11:536:508,8
62KABLUKA Valeriya 98BYDGOSZCZU29 K13K 6200:00:1500:34:38.4000:34:53.45+00:12:166:558,7
63WÓJCIK Anna 308BYDGOSZCZU39 K35K 6300:00:1000:35:02.1500:35:12.70+00:12:357:008,6
64FRYCA Aleksandra 64BYDGOSZCZU39 K36K 6400:00:2000:34:58.2000:35:18.95+00:12:416:598,6
65SUCHARA Magdalena 267KONECKU39 K37K 6500:00:1600:35:05.5000:35:21.80+00:12:447:018,6
66LEWANDOWSKA Sylwia 166BYDGOSZCZU49 K12K 6600:00:0800:35:13.6000:35:22.35+00:12:457:028,5
67FIEREK Bernadeta 61TUCHOLAU59 K2K 6700:00:0200:36:05.8500:36:08.55+00:13:317:138,3
68SZEIB Honorata 274BYDGOSZCZU49 K13K 6800:00:0500:36:04.3000:36:09.65+00:13:327:128,3
69KULIK Viktoriia 150BYDGOSZCZU39 K38K 6900:00:0500:36:17.8500:36:23.30+00:13:467:158,3
70BALCERZAK Milena 11GRUDZIĄDZU29 K14K 7000:00:3100:35:58.3500:36:29.60+00:13:527:118,3
71ZDUNKIEWICZ Hania 312BYDGOSZCZU39 K39K 7100:00:0000:36:42.1500:36:42.15+00:14:057:208,2
72MALCZEWSKA Mirka 182BYDGOSZCZU69 K2K 7200:00:0600:36:54.6500:37:00.70+00:14:237:228,1
73MILEWSKA Violetta 190BYDGOSZCZU49 K14K 7300:00:0400:36:58.0000:37:02.55+00:14:257:238,1
74PIWECKA Karolina 223TURU49 K15K 7400:00:0500:36:58.3500:37:03.60+00:14:267:238,1
75KLAMECKA Paulina 110KRUSZWICAU39 K40K 7500:00:1100:37:18.3000:37:29.45+00:14:527:278,0
76BARTCZAK Natalia 18BYDGOSZCZU39 K41K 7600:00:1300:37:15.8500:37:29.50+00:14:527:278,1
77ŚLEDZIŃSKA Aleksandra 280OSIELSKOU29 K15K 7700:00:1900:37:39.5000:37:58.85+00:15:217:318,0
78PAWŁOWSKA Anna 218BYDGOSZCZU39 K42K 7800:00:1200:37:53.1000:38:05.70+00:15:287:347,9
79SOBOCZYŃSKA Barbara 254KRUSZYNU69 K3K 7900:00:1400:38:00.7500:38:15.10+00:15:387:367,9
80LEŚNIAK Edyta 164BYDGOSZCZU39 K43K 8000:00:0400:38:21.8500:38:26.60+00:15:497:407,8
81WAWRZYNIAK Sandra 294BYDGOSZCZU29 K16K 8100:00:1700:38:53.6500:39:10.65+00:16:337:467,7
82GALCZAK Ewa 70JANIKOWOU49 K16K 8200:00:1800:38:53.8500:39:12.45+00:16:357:467,7
83SKRZYPINSKA Roksana 249INOWROCLAWU29 K17K 8300:00:1600:39:08.7500:39:25.05+00:16:477:497,7
84GARBACZEWSKA Anna 71MUROWANIECU39 K44K 8400:00:2200:39:19.5500:39:41.65+00:17:047:517,6
85WOLSZCZAK Joanna 305BYDGOSZCZU49 K17K 8500:00:2500:39:30.8000:39:56.55+00:17:197:547,6
86JELIŃSKA Beata 96KOTOMIERZU49 K18K 8600:00:2500:39:32.0500:39:57.40+00:17:207:547,6
87ASTUKIEWICZ Agnieszka 7BYDGOSZCZU59 K3K 8700:00:1200:40:00.7000:40:13.45+00:17:368:007,5
88RĘDZINA Agnieszka 234BYDGOSZCZU49 K19K 8800:00:3700:39:40.4000:40:17.85+00:17:407:567,6
89RUTKOWSKA Karolina 241BYDGOSZCZU49 K20K 8900:00:0800:40:15.3000:40:23.95+00:17:468:037,5
90KUZIEMSKA Monika 155BYDGOSZCZU29 K18K 9000:00:1600:40:10.2000:40:26.25+00:17:498:027,5
91MIGDALSKA Justyna 188MUROWANIECU39 K45K 9100:00:2700:40:07.5500:40:34.55+00:17:578:017,5
92GROCHOWSKA Ania 79BYDGOSZCZU39 K46K 9200:00:2300:40:44.5000:41:07.70+00:18:308:087,4
93WRUK Justyna 310GRÓDEKU49 K21K 9300:00:1400:41:03.1000:41:17.55+00:18:408:127,3
94BARTELA Alicja 19BYDGOSZCZU39 K47K 9400:00:1900:41:02.1500:41:21.20+00:18:448:127,3
95MUZOLF Natalia 195BYDGOSZCZU29 K19K 9500:00:2200:41:05.5000:41:28.05+00:18:508:137,3
96MLICKA Agnieszka 191BYDGOSZCZU49 K22K 9600:00:1800:41:16.0500:41:34.05+00:18:568:157,3
97SPYCHAJ Ania 260BYDGOSZCZU39 K48K 9700:00:1800:41:16.7500:41:35.05+00:18:578:157,3
98KLEWICZ Jolanta 113BYDGOSZCZU59 K4K 9800:00:0900:41:38.7500:41:47.80+00:19:108:197,2
99SZULC Marlena 276BYDGOSZCZU49 K23K 9900:00:3100:41:33.0500:42:04.20+00:19:278:187,2
100UMIŃSKA Marzena 290BYDGOSZCZU39 K49K 10000:00:1000:41:58.0000:42:08.95+00:19:318:237,1
101RUTKOWSKA PISZCZYŃSKA Agata 242BYDGOSZCZU39 K50K 10100:00:2400:42:04.7000:42:29.65+00:19:528:257,1
102LATOSIŃSKA Aleksandra 160BYDGOSZCZU39 K51K 10200:00:2200:42:19.7000:42:42.10+00:20:058:287,1
103KRZYWDZIŃSKA Alicja 139BYDGOSZCZU49 K24K 10300:00:1600:42:26.5000:42:43.10+00:20:068:297,1
104KOŁECKA Magdalena 118BIAŁE BŁOTAU49 K25K 10400:00:1600:42:27.5000:42:44.15+00:20:078:297,1
105ANDRYSZCZYK Alicja 4BYDGOSZCZU7 K2K 10500:00:1800:42:42.6500:43:01.40+00:20:248:327,0
106ANDRYSZCZYK Olga 2BYDGOSZCZU49 K26K 10600:00:1600:42:46.2500:43:02.90+00:20:258:337,0
107KULPA Ewelina 153BRONIEWOU39 K52K 10700:00:2100:42:44.1500:43:05.95+00:20:288:327,0
108STRZYŻOWSKA Monika 264BYDGOSZCZU49 K27K 10800:00:2800:42:39.2000:43:07.70+00:20:308:317,0
109WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 301OSIELSKOU29 K20K 10900:00:2900:42:39.7500:43:09.00+00:20:318:327,0
110SOSIŃSKA Angelika 258BRYŃSKU29 K21K 11000:00:0700:43:24.3500:43:31.65+00:20:548:406,9
110LEWANDOWSKA Kornelia 167BYDGOSZCZU7 K3K 11000:00:0500:43:25.7500:43:31.65+00:20:548:416,9
112LEWANDOWSKA Sylwia 165BYDGOSZCZU39 K53K 11200:00:0500:43:26.2500:43:32.15+00:20:558:416,9
113ŁUKASZEK Halina 177BYDGOSZCZU69 K4K 11300:00:0700:44:19.8000:44:27.55+00:21:508:526,8
114ŚLEDZIŃSKA Jolanta 279OSIELSKOU59 K5K 11400:00:1900:44:26.0000:44:45.95+00:22:088:536,8
115ŚLEDZIŃSKA Paulina 278OSIELSKOU29 K22K 11500:00:2000:44:26.2000:44:46.35+00:22:098:536,8
116SUCHARA Maria 270OSSÓWKAU5 K1K 11600:00:1400:45:08.9500:45:23.80+00:22:469:016,6
117WOŹNIAK Monika 307BYDGOSZCZU49 K28K 11700:00:0900:45:55.8500:46:05.70+00:23:289:116,5
118WELSBERG Magdalena 296BYDGOSZCZU49 K29K 11800:00:1400:46:56.8500:47:11.10+00:24:349:236,4
119HENCLIK Aleksandra 86TORUŃU29 K23K 11900:00:2000:47:22.8000:47:43.65+00:25:069:286,3
120NOWAK Monika 202WYRZAU49 K30K 12000:00:2900:48:57.9000:49:27.10+00:26:509:476,1
121SMARUJ - SADOWSKA Janina 252BYDGOSZCZU69 K5K 12100:00:3000:49:00.4000:49:31.10+00:26:549:486,1
122GACKA Lucyna 68KRUKÓWKOU49 K31K 12200:00:2900:49:08.5500:49:37.65+00:27:009:496,1
123TARASIK Elżbieta 282ZŁOTÓWU49 K32K 12300:00:3000:49:08.4500:49:38.55+00:27:019:496,1
124WOLSKA Katarzyna 304BYDGOSZCZU29 K24K 12400:00:0000:50:34.4500:50:34.45+00:27:5710:065,9
125HORKA Izabela 88BYDGOSZCZU49 K33K 12500:00:2500:52:36.4000:53:01.45+00:30:2410:315,7
126KANARSKA Nina 104TUCHOLAU7 K4K 12600:00:2500:55:16.5500:55:42.00+00:33:0411:035,4
127KANARSKA Edyta 103TUCHOLAU59 K6K 12700:00:2400:55:17.8000:55:42.45+00:33:0511:035,4
128TYSZLUKIEWICZ Danuta 288BYDGOSZCZU69 K6K 12800:00:3201:02:31.0501:03:03.40+00:40:2612:304,8
129GROCHOWSKA Karolina 80BYDGOSZCZU49 K34K 12900:00:31   
HORKA Natalka 90BYDGOSZCZU11 KDNF DNF DNF--
KOŁEK Jadwiga 342TORUŃU11 KDNF DNF DNF--
LATRSKA Julia 161GRUDZIĄDZU11 KDNF DNF DNF--
PALUCH Patrycja 215GRUDZIĄDZU39 KDNF DNF DNF--
SOŁDYGA Urszula 257BYDGOSZCZU9 KDNF DNF DNF--
FIK Agata 63BYDGOSZCZU9 KDNF DNF DNF--
KRÓL Agnieszka 132BYDGOSZCZU49 KDNF DNF DNF--
KIJAS Sylwia 109BYDGOSZCZU39 KDNF DNF DNF--
Znaleziono 137 wynik(ów)