BYDGOSKI BIEG PO ODDECH

Organizator:
Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
319
Wystartowało:
238
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
237
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Bieg z psem | U5 K | U5 M | U7 K | U7 M | U9 K | U9 M | U11 K | U11 M | U14 K | U14 M | U17 K | U17 M | U29 K | U29 M | U39 K | U39 M | U49 K | U49 M | U59 K | U59 M | U69 K | U69 M | U70+ K | U70+ M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOLIŃSKI Dawid 327NAKŁO NAD NOTECIĄU39 M1M 100:00:0200:19:25.2500:19:28.05 3:5315,4
2RACZYŃSKI Krzysztof 326BYDGOSZCZU69 M1M 200:00:0300:21:15.7500:21:19.05+00:01:514:1514,1
3GUCZALSKI Paweł 325BYDGOSZCZU39 M2M 300:00:0300:21:30.9500:21:34.55+00:02:064:1813,9
4NAGORZYSKI Arkadiusz 198BYDGOSZCZU39 M3M 400:00:0300:21:33.6500:21:37.05+00:02:094:1813,9
5MACIŃSKI Waldek 179BYDGOSZCZU39 M4M 500:00:0400:21:55.1000:21:59.45+00:02:314:2313,7
6KRYGOWSKI Tomasz 137TUCHOLAU49 M1M 600:00:0300:22:14.0500:22:17.15+00:02:494:2613,5
7SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 250BYDGOSZCZU39 M5M 700:00:0900:22:10.9500:22:19.95+00:02:514:2613,5
8UMIŃSKI Robert 291BYDGOSZCZU49 M2M 800:00:0900:22:14.2000:22:24.15+00:02:564:2713,5
9SZULC Mateusz 277BYDGOSZCZU29 M1M 900:00:0400:22:23.5000:22:27.55+00:02:594:2813,4
10ZAJĄKAŁA Wojciech 311BYDGOSZCZU29 M2M 1000:00:4700:21:51.0000:22:38.00+00:03:094:2213,7
11GACKA Julian 69KRUKÓWKOU11 M1M 1100:00:2700:22:23.6000:22:51.30+00:03:234:2813,4
12MENDEL Patryk 185BYDGOSZCZU29 M3M 1200:00:0200:22:56.4500:22:58.65+00:03:304:3513,1
13HAN Sławomir 84BIAŁE BŁOTAU39 M6M 1300:00:0900:23:38.9000:23:48.75+00:04:204:4312,7
14PIWECKI Mikołaj 225TURU29 M4M 1400:00:0400:23:51.1000:23:55.95+00:04:274:4612,6
15SAGANOWSKI Michał 330BYDGOSZCZU39 M7M 1500:00:1800:24:15.6500:24:34.05+00:05:064:5112,4
16MICHALAK Marek 187KRUSZWICAU39 M8M 1600:00:0300:24:36.8500:24:40.45+00:05:124:5512,2
17FRYDRYCH Marcin 66BYDGOSZCZU39 M9M 1700:00:1100:24:38.2000:24:49.30+00:05:214:5512,2
18SZEIB Robert 275BYDGOSZCZU49 M3M 1800:00:0400:24:48.7500:24:53.70+00:05:254:5712,1
19NOWAK Waldemar 203BIAŁE BŁOTAU59 M1M 1900:00:0300:24:57.0500:25:00.90+00:05:324:5912,0
20SIUDA Sebastian 248BYDGOSZCZU49 M4M 2000:00:0600:25:03.4000:25:09.95+00:05:415:0012,0
21SOŁDYGA Paweł 256BYDGOSZCZU49 M5M 2100:00:0300:25:09.8500:25:12.95+00:05:445:0111,9
22LEWANDOWSKI Maciej 171PŁONKOWOU29 M5M 2200:00:0900:25:07.5500:25:16.90+00:05:485:0111,9
23LUBERDA Łukasz 175BYDGOSZCZU29 M6M 2300:00:0400:25:21.4000:25:26.35+00:05:585:0411,8
24FIEGEL Wojciech 60BYDGOSZCZU49 M6M 2400:00:0400:25:30.1500:25:34.20+00:06:065:0611,8
25ŁUKASIK Adam 176BYDGOSZCZU29 M7M 2500:00:1700:25:36.5000:25:53.85+00:06:255:0711,7
26CZAPLICKI Bartłomiej 47BYDGOSZCZU39 M10M 2600:00:1000:25:57.9000:26:08.50+00:06:405:1111,6
27ŻEGLICZ Marek 319BIAŁE BŁOTAU29 M8M 2700:00:0800:26:03.2000:26:11.20+00:06:435:1211,5
28CZAJA Stanisław 45BYDGOSZCZU9 M1M 2800:00:1200:26:02.7500:26:14.75+00:06:465:1211,5
29HRYCZ Paweł 91TORUŃU49 M7M 2900:00:0500:26:12.6500:26:18.55+00:06:505:1411,4
30MATUSIAK Daniel 184GRZYBINYU29 M9M 3000:00:0800:26:11.6500:26:20.05+00:06:525:1411,5
31GDANIEC Grzegorz 72BYDGOSZCZU29 M10M 3100:00:0400:26:16.1500:26:20.50+00:06:525:1511,4
32WNUKIEWICZ Mikołaj 324NIEMCZU7 M1M 3200:00:0400:26:18.7000:26:23.40+00:06:555:1511,4
33POSERT Przemyslaw 226BYDGOSZCZU39 M11M 3300:00:1000:26:13.3500:26:23.50+00:06:555:1411,4
34GLINKOWSKI Dariusz 74BYDGOSZCZU39 M12M 3400:00:0400:26:25.4000:26:29.95+00:07:015:1711,4
35CIEŚLIK Marek 39MICHALINU59 M2M 3500:00:1200:26:34.0000:26:46.65+00:07:185:1811,3
36KONDEK Jakub 119BYDGOSZCZU49 M8M 3600:00:0700:27:22.5500:27:29.55+00:08:015:2811,0
37DRAPIŃSKI Maciej 57BYDGOSZCZU39 M13M 3700:00:1600:27:30.8500:27:47.80+00:08:195:3010,9
38GROSSKREUTZ Łukasz 77BYDGOSZCZU39 M14M 3800:00:1200:27:46.5500:27:58.90+00:08:305:3310,8
39BRYLIŃSKI Jakub 32BYDGOSZCZU39 M15M 3900:00:2000:27:38.8000:27:59.45+00:08:315:3110,8
40WOJCIECHOWSKI Jarosław 303BYDGOSZCZU49 M9M 4000:00:1100:27:52.1500:28:03.65+00:08:355:3410,8
41MACIEJEWSKI Maciej 178KCYNIAU49 M10M 4100:00:0800:27:58.4500:28:06.55+00:08:385:3510,7
42WOLSZCZAK Rafał 306BYDGOSZCZU49 M11M 4200:00:2500:28:04.2500:28:29.70+00:09:015:3610,7
43BARTCZAK Wojciech 16BYDGOSZCZU39 M16M 4300:00:2300:28:09.6000:28:32.90+00:09:045:3710,7
44KALINOWSKI Radosław 102BRZOZAU39 M17M 4400:00:1200:28:56.1000:29:08.75+00:09:405:4710,4
45DOBROWOLSKI Grzegorz 52MUROWANIECU39 M18M 4500:00:2600:28:48.8500:29:15.50+00:09:475:4510,4
46BORAKIEWICZ Przemysław 26GOŁAŃCZU39 M19M 4600:00:0600:29:12.5500:29:19.05+00:09:515:5010,3
47FRYDRYCH Paweł 67BYDGOSZCZU49 M12M 4700:00:1300:29:09.9500:29:23.45+00:09:555:5010,3
48SŁOWIŃSKI Paweł 251BYDGOSZCZU39 M20M 4800:00:1700:29:26.7000:29:44.10+00:10:165:5310,2
49ANDRUSZKIEWICZ Stanisław 1BYDGOSZCZU59 M3M 4900:00:0800:29:39.1000:29:47.90+00:10:195:5510,1
50GRALAK Robert 78BYDGOSZCZU39 M21M 5000:00:1300:29:42.2500:29:55.90+00:10:275:5610,1
51BARAŃSKI Dawid 14LIDZBARKU29 M11M 5100:00:0800:29:59.3500:30:07.35+00:10:395:5910,0
52JĘDRZEJEWSKI Adrian 97BYDGOSZCZU39 M22M 5200:00:0600:30:07.6500:30:13.90+00:10:456:0110,0
53KLAMECKI Marcin 112POPOWOU39 M23M 5300:00:1100:30:18.0500:30:29.75+00:11:016:039,9
54KUCHARCZYK Dariusz 142BYDGOSZCZU59 M4M 5400:00:1200:30:21.9500:30:34.75+00:11:066:049,9
55AWIZEN Antoni 9BYDGOSZCZU70+ M1M 5500:00:0200:31:09.6000:31:12.15+00:11:446:149,6
56ROSZAK Zbigniew 238GNIEWKOWOU39 M24M 5600:00:0500:31:24.2500:31:29.50+00:12:016:169,6
57JÓŹWIK Jacek 334BYDGOSZCZU69 M2M 5700:00:0600:31:30.5000:31:37.35+00:12:096:189,5
58KULPA Szymon 152BRONIEWOU39 M25M 5800:00:2400:31:33.5000:31:57.50+00:12:296:189,5
59RĘDZINA Michał 235BYDGOSZCZU39 M26M 5900:00:2100:31:37.4000:31:59.20+00:12:316:199,5
60KOTECKI Marcin 126BYDGOSZCZU49 M13M 6000:00:2000:31:38.6500:31:59.50+00:12:316:199,5
61JARZEMBSKI Piotr 95BYDGOSZCZU59 M5M 6100:00:0900:32:50.4000:32:59.85+00:13:316:349,1
62MEZYKOWSKI Krzysztof 186SZUBINU49 M14M 6200:00:1100:32:58.8000:33:10.05+00:13:426:359,1
63KANARSKI Wojciech 106TUCHOLAU14 M1M 6300:00:2200:32:53.1000:33:15.55+00:13:476:349,1
64NOWIŃSKI Jarosław 208BYDGOSZCZU49 M15M 6400:00:0900:33:09.4500:33:19.10+00:13:516:389,0
65RUDNIKOWSKI Andrzej 240BYDGOSZCZU59 M6M 6500:00:1900:33:04.0500:33:23.50+00:13:556:369,1
66GOLIK Krzysztof 76BYDGOSZCZU49 M16M 6600:00:1400:33:39.2500:33:54.00+00:14:256:448,9
67SAWIEŁAJC Michał 246BYDGOSZCZU49 M17M 6700:00:1600:33:40.2000:33:56.25+00:14:286:448,9
68WÓJCIK Piotr 309BYDGOSZCZU14 M2M 6800:00:1000:33:57.0500:34:07.40+00:14:396:478,8
69STANISZEWSKI Konrad 262KUTNOU39 M27M 6900:00:1900:33:48.8000:34:08.15+00:14:406:458,9
70TARASIK Krzysztof 281ZŁOTÓWU49 M18M 7000:00:2700:33:58.4500:34:26.35+00:14:586:478,8
71KRUSZYNA Robert 134DZIEMIONNAU49 M19M 7100:00:2400:34:09.7500:34:34.35+00:15:066:508,8
71KRUSZYNA Wiktor 136DZIEMIONNAU11 M2M 7100:00:2400:34:10.3000:34:34.35+00:15:066:508,8
73STRZYŻOWSKI Paweł 265BYDGOSZCZU49 M20M 7300:00:2800:34:34.5000:35:03.00+00:15:346:558,7
74BITNER Jan 23BYDGOSZCZU39 M28M 7400:00:1400:35:20.9000:35:34.95+00:16:067:048,5
75KULIK Stanislav 151BYDGOSZCZU39 M29M 7500:00:0500:36:17.8500:36:23.60+00:16:557:158,3
76DUSZYŃSKI Filip 59SIENNOU49 M21M 7600:00:1400:36:31.8000:36:46.35+00:17:187:188,2
77BARTCZAK Piotr 17BYDGOSZCZU39 M30M 7700:00:1300:37:17.0500:37:30.45+00:18:027:278,0
78KANARSKI Józef Grzegorz 105TUCHOLAU59 M7M 7800:00:2200:37:18.4000:37:40.55+00:18:127:278,0
79ANGIEL Władysław 6BYDGOSZCZU70+ M2M 7900:00:0400:37:59.7500:38:03.85+00:18:357:357,9
80LENC Janusz 163BYDGOSZCZU69 M3M 8000:00:1600:37:47.7000:38:04.60+00:18:367:337,9
81ANDRYSZCZYK Paweł 3BYDGOSZCZU11 M3M 8100:00:1500:39:05.2000:39:20.75+00:19:527:497,7
82GORCZYŃSKI Michał 332U29 M12M 8200:00:1500:39:10.7500:39:26.50+00:19:587:507,7
83LEWANDOWSKI Robert 172BYDGOSZCZU49 M22M 8300:00:1900:39:41.6500:40:00.65+00:20:327:567,6
84FRYCA Hubert 65BYDGOSZCZU39 M31M 8400:00:2000:39:51.0000:40:11.55+00:20:437:587,5
85ASTUKIEWICZ Tomasz 8BYDGOSZCZU59 M8M 8500:00:1300:40:00.4000:40:13.70+00:20:458:007,5
86SCHNEIDER Krzysztof 247BYDGOSZCZU59 M9M 8600:00:1700:40:34.9000:40:52.10+00:21:248:077,4
87PISZCZYŃSKI Rafał 222BYDGOSZCZU49 M23M 8700:00:2500:42:04.2500:42:29.45+00:23:018:247,1
88GOLA Grzegorz 75MARKOWOU49 M24M 8800:00:2600:42:16.6000:42:43.35+00:23:158:277,1
89ANDRYSZCZYK Grzegorz 5BYDGOSZCZU49 M25M 8900:00:1800:42:43.5500:43:02.45+00:23:348:327,0
90SUCHARA Jan 269OSSÓWKAU7 M2M 9000:00:1500:45:08.1500:45:23.20+00:25:559:016,6
91SUCHARA Dariusz 268OSSÓWKAU39 M32M 9100:00:1500:45:07.7000:45:23.50+00:25:559:016,6
92PIWECKI Paweł 224TURU49 M26M 9200:00:2400:44:59.8500:45:24.40+00:25:569:006,7
93HENCLIK Jacek 87TORUŃU29 M13M 9300:00:2000:47:22.9500:47:43.65+00:28:159:286,3
94MALATYŃSKI Krzysztof 181PRZYŁĘKIU49 M27M 9400:00:2700:50:05.2000:50:33.15+00:31:0510:016,0
95KOŚCIELSKI Marcin 124BYDGOSZCZU29 M14M 9500:00:0000:50:35.7500:50:35.75+00:31:0710:075,9
96HORKA Adam 89BYDGOSZCZU49 M28M 9600:00:2600:52:34.5500:53:00.90+00:33:3210:305,7
97STRZYŻOWSKI Nikodem 266BYDGOSZCZU14 M3M 9700:00:3201:01:15.7001:01:48.65+00:42:2012:154,9
98KOŚMIEJA Filip 125BYDGOSZCZU14 M4M 9800:00:3301:01:23.3001:01:56.90+00:42:2812:164,9
99GROCHOWSKI Jan 81BYDGOSZCZU7 M3M 9900:00:3101:01:34.6501:02:06.40+00:42:3812:194,9
100TYSZLUKIEWICZ Włodzimierz 289BYDGOSZCZU69 M4M 10000:00:3201:02:31.3501:03:04.15+00:43:3612:304,8
FIK Marek 62BYDGOSZCZU39 MDNF DNF DNF--
Znaleziono 101 wynik(ów)