BYDGOSKI BIEG PO ODDECH

Organizator:
Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
319
Wystartowało:
238
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
237
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Bieg z psem | U5 K | U5 M | U7 K | U7 M | U9 K | U9 M | U11 K | U11 M | U14 K | U14 M | U17 K | U17 M | U29 K | U29 M | U39 K | U39 M | U49 K | U49 M | U59 K | U59 M | U69 K | U69 M | U70+ K | U70+ M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TOMCZYK Agata 284BYDGOSZCZU39 K1K 100:00:0200:22:34.4500:22:37.10 4:3113,3
2KRUBER Karolina 133BYDGOSZCZU39 K2K 400:00:0400:24:12.0500:24:16.10+00:01:394:5012,4
3MROTEK Katarzyna 194KRUSZYN KRAJEŃSKIU39 K3K 500:00:0600:24:11.3000:24:17.55+00:01:404:5012,4
4SAGANOWSKA Weronika 245BYDGOSZCZU39 K4K 600:00:1700:24:24.9500:24:42.75+00:02:054:5312,3
5BORAKIEWICZ Agnieszka 27GOŁAŃCZU39 K5K 700:00:0600:24:47.1500:24:53.70+00:02:164:5712,1
6WOJTANIŚ Magdalena 329TORUŃU39 K6K 800:00:0200:24:51.7500:24:54.45+00:02:174:5812,1
7CHEŁMINIAK Monika 36BYDGOSZCZU39 K7K 900:00:0500:24:56.9000:25:02.45+00:02:254:5912,0
8ŻYŁA Magdalena 320ŁABISZYNU39 K8K 1100:00:0500:25:41.6500:25:47.05+00:03:095:0811,7
9CZAJA Agnieszka 44BYDGOSZCZU39 K9K 1200:00:1100:26:04.0000:26:15.25+00:03:385:1211,5
10CZYŻEWSKA Justyna 48BRZOZAU39 K10K 1700:00:1100:26:56.9500:27:08.40+00:04:315:2311,1
11NAGORZYSKA Sylwia 196BYDGOSZCZU39 K11K 1900:00:0700:27:24.0500:27:31.60+00:04:545:2810,9
12LATTA-SCHIRAKOWSKA Zuzanna 162BYDGOSZCZ​U39 K12K 2400:00:3200:27:43.8500:28:15.90+00:05:385:3210,8
13TYLL Anna 286NAKŁO NAD NOTECIĄU39 K13K 2600:00:0900:28:40.1000:28:49.55+00:06:125:4410,5
14DEKOWSKA Monika 49WĘTFIEU39 K14K 2700:00:0500:28:56.6000:29:01.75+00:06:245:4710,4
15WIŚNIEWSKA Izabela 300BYDGOSZCZU39 K15K 2800:00:1100:29:03.9500:29:15.65+00:06:385:4810,3
16ZIOMKOWSKA Beata 317BYDGOSZCZU39 K16K 3000:00:0300:29:19.7000:29:23.45+00:06:465:5210,2
17KASTNER Beata 107BYDGOSZCZU39 K17K 3100:00:1200:29:13.3000:29:25.30+00:06:485:5010,3
18HAN Agnieszka 85BIAŁE BŁOTAU39 K18K 3200:00:1000:29:19.4000:29:30.05+00:06:525:5210,2
19RÓŻYCZKA Joanna 239BYDGOSZCZU39 K19K 3300:00:0800:29:40.1000:29:48.50+00:07:115:5610,1
20RYDELSKA Marysia 243TUCHOLAU39 K20K 3400:00:0300:29:57.5500:30:00.55+00:07:235:5910,0
21SOŁDYGA Jolanta 255BYDGOSZCZU39 K21K 3500:00:0600:30:00.1000:30:06.90+00:07:296:0010,0
22KRUSZYNA Renata 135DZIEMIONNAU39 K22K 3600:00:3400:29:32.2500:30:06.95+00:07:295:5410,2
23KUCZKOWSKA-WRÓBEL Małgorzata 143BYDGOSZCZU39 K23K 3800:00:1700:29:54.9000:30:12.40+00:07:355:5910,0
24NOWICKA Marta 205TURU39 K24K 4300:00:1000:30:37.5500:30:48.10+00:08:116:079,8
25KRASIŃSKA Katarzyna 321BYDGOSZCZU39 K25K 4400:00:1300:30:55.2500:31:08.75+00:08:316:119,7
26BONDAS Marta 25KRUSZWICAU39 K26K 4600:00:1000:31:09.7500:31:19.90+00:08:426:139,6
27MROCZEK Barbara 193BYDGOSZCZU39 K27K 4700:00:1700:31:33.0000:31:50.95+00:09:136:189,5
28WIATROWSKA Katarzyna 299BYDGOSZCZU39 K28K 4900:00:0800:32:03.4000:32:12.35+00:09:356:249,4
29MOROSZCZAK Dominika 192BYDGOSZCZU39 K29K 5200:00:1200:32:31.5000:32:44.45+00:10:076:309,2
30SUCHARSKA Magdalena 271ŁOCHOWOU39 K30K 5500:00:1700:32:57.8000:33:15.75+00:10:386:359,1
31KLAMECKA Agnieszka 111POPOWOU39 K31K 5700:00:1100:33:21.9000:33:33.00+00:10:556:409,0
32GIERCZAK Dorota 73BYDGOSZCZU39 K32K 5900:00:1200:33:36.7500:33:48.75+00:11:116:438,9
33OSTROWSKA Justyna 213GULCZEWOU39 K33K 6000:00:1400:34:04.3500:34:18.70+00:11:416:488,8
34WESOŁOWSKA Agnieszka 298BYDGOSZCZU39 K34K 6100:00:1700:34:12.7000:34:30.40+00:11:536:508,8
35WÓJCIK Anna 308BYDGOSZCZU39 K35K 6300:00:1000:35:02.1500:35:12.70+00:12:357:008,6
36FRYCA Aleksandra 64BYDGOSZCZU39 K36K 6400:00:2000:34:58.2000:35:18.95+00:12:416:598,6
37SUCHARA Magdalena 267KONECKU39 K37K 6500:00:1600:35:05.5000:35:21.80+00:12:447:018,6
38KULIK Viktoriia 150BYDGOSZCZU39 K38K 6900:00:0500:36:17.8500:36:23.30+00:13:467:158,3
39ZDUNKIEWICZ Hania 312BYDGOSZCZU39 K39K 7100:00:0000:36:42.1500:36:42.15+00:14:057:208,2
40KLAMECKA Paulina 110KRUSZWICAU39 K40K 7500:00:1100:37:18.3000:37:29.45+00:14:527:278,0
41BARTCZAK Natalia 18BYDGOSZCZU39 K41K 7600:00:1300:37:15.8500:37:29.50+00:14:527:278,1
42PAWŁOWSKA Anna 218BYDGOSZCZU39 K42K 7800:00:1200:37:53.1000:38:05.70+00:15:287:347,9
43LEŚNIAK Edyta 164BYDGOSZCZU39 K43K 8000:00:0400:38:21.8500:38:26.60+00:15:497:407,8
44GARBACZEWSKA Anna 71MUROWANIECU39 K44K 8400:00:2200:39:19.5500:39:41.65+00:17:047:517,6
45MIGDALSKA Justyna 188MUROWANIECU39 K45K 9100:00:2700:40:07.5500:40:34.55+00:17:578:017,5
46GROCHOWSKA Ania 79BYDGOSZCZU39 K46K 9200:00:2300:40:44.5000:41:07.70+00:18:308:087,4
47BARTELA Alicja 19BYDGOSZCZU39 K47K 9400:00:1900:41:02.1500:41:21.20+00:18:448:127,3
48SPYCHAJ Ania 260BYDGOSZCZU39 K48K 9700:00:1800:41:16.7500:41:35.05+00:18:578:157,3
49UMIŃSKA Marzena 290BYDGOSZCZU39 K49K 10000:00:1000:41:58.0000:42:08.95+00:19:318:237,1
50RUTKOWSKA PISZCZYŃSKA Agata 242BYDGOSZCZU39 K50K 10100:00:2400:42:04.7000:42:29.65+00:19:528:257,1
51LATOSIŃSKA Aleksandra 160BYDGOSZCZU39 K51K 10200:00:2200:42:19.7000:42:42.10+00:20:058:287,1
52KULPA Ewelina 153BRONIEWOU39 K52K 10700:00:2100:42:44.1500:43:05.95+00:20:288:327,0
53LEWANDOWSKA Sylwia 165BYDGOSZCZU39 K53K 11200:00:0500:43:26.2500:43:32.15+00:20:558:416,9
PALUCH Patrycja 215GRUDZIĄDZU39 KDNF DNF DNF--
KIJAS Sylwia 109BYDGOSZCZU39 KDNF DNF DNF--
Znaleziono 55 wynik(ów)