BYDGOSKI BIEG PO ODDECH

Organizator:
Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
319
Wystartowało:
238
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
237
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Bieg z psem | U5 K | U5 M | U7 K | U7 M | U9 K | U9 M | U11 K | U11 M | U14 K | U14 M | U17 K | U17 M | U29 K | U29 M | U39 K | U39 M | U49 K | U49 M | U59 K | U59 M | U69 K | U69 M | U70+ K | U70+ M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOLIŃSKI Dawid 327NAKŁO NAD NOTECIĄU39 M1M 100:00:0200:19:25.2500:19:28.05 3:5315,4
2GUCZALSKI Paweł 325BYDGOSZCZU39 M2M 300:00:0300:21:30.9500:21:34.55+00:02:064:1813,9
3NAGORZYSKI Arkadiusz 198BYDGOSZCZU39 M3M 400:00:0300:21:33.6500:21:37.05+00:02:094:1813,9
4MACIŃSKI Waldek 179BYDGOSZCZU39 M4M 500:00:0400:21:55.1000:21:59.45+00:02:314:2313,7
5SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 250BYDGOSZCZU39 M5M 700:00:0900:22:10.9500:22:19.95+00:02:514:2613,5
6HAN Sławomir 84BIAŁE BŁOTAU39 M6M 1300:00:0900:23:38.9000:23:48.75+00:04:204:4312,7
7SAGANOWSKI Michał 330BYDGOSZCZU39 M7M 1500:00:1800:24:15.6500:24:34.05+00:05:064:5112,4
8MICHALAK Marek 187KRUSZWICAU39 M8M 1600:00:0300:24:36.8500:24:40.45+00:05:124:5512,2
9FRYDRYCH Marcin 66BYDGOSZCZU39 M9M 1700:00:1100:24:38.2000:24:49.30+00:05:214:5512,2
10CZAPLICKI Bartłomiej 47BYDGOSZCZU39 M10M 2600:00:1000:25:57.9000:26:08.50+00:06:405:1111,6
11POSERT Przemyslaw 226BYDGOSZCZU39 M11M 3300:00:1000:26:13.3500:26:23.50+00:06:555:1411,4
12GLINKOWSKI Dariusz 74BYDGOSZCZU39 M12M 3400:00:0400:26:25.4000:26:29.95+00:07:015:1711,4
13DRAPIŃSKI Maciej 57BYDGOSZCZU39 M13M 3700:00:1600:27:30.8500:27:47.80+00:08:195:3010,9
14GROSSKREUTZ Łukasz 77BYDGOSZCZU39 M14M 3800:00:1200:27:46.5500:27:58.90+00:08:305:3310,8
15BRYLIŃSKI Jakub 32BYDGOSZCZU39 M15M 3900:00:2000:27:38.8000:27:59.45+00:08:315:3110,8
16BARTCZAK Wojciech 16BYDGOSZCZU39 M16M 4300:00:2300:28:09.6000:28:32.90+00:09:045:3710,7
17KALINOWSKI Radosław 102BRZOZAU39 M17M 4400:00:1200:28:56.1000:29:08.75+00:09:405:4710,4
18DOBROWOLSKI Grzegorz 52MUROWANIECU39 M18M 4500:00:2600:28:48.8500:29:15.50+00:09:475:4510,4
19BORAKIEWICZ Przemysław 26GOŁAŃCZU39 M19M 4600:00:0600:29:12.5500:29:19.05+00:09:515:5010,3
20SŁOWIŃSKI Paweł 251BYDGOSZCZU39 M20M 4800:00:1700:29:26.7000:29:44.10+00:10:165:5310,2
21GRALAK Robert 78BYDGOSZCZU39 M21M 5000:00:1300:29:42.2500:29:55.90+00:10:275:5610,1
22JĘDRZEJEWSKI Adrian 97BYDGOSZCZU39 M22M 5200:00:0600:30:07.6500:30:13.90+00:10:456:0110,0
23KLAMECKI Marcin 112POPOWOU39 M23M 5300:00:1100:30:18.0500:30:29.75+00:11:016:039,9
24ROSZAK Zbigniew 238GNIEWKOWOU39 M24M 5600:00:0500:31:24.2500:31:29.50+00:12:016:169,6
25KULPA Szymon 152BRONIEWOU39 M25M 5800:00:2400:31:33.5000:31:57.50+00:12:296:189,5
26RĘDZINA Michał 235BYDGOSZCZU39 M26M 5900:00:2100:31:37.4000:31:59.20+00:12:316:199,5
27STANISZEWSKI Konrad 262KUTNOU39 M27M 6900:00:1900:33:48.8000:34:08.15+00:14:406:458,9
28BITNER Jan 23BYDGOSZCZU39 M28M 7400:00:1400:35:20.9000:35:34.95+00:16:067:048,5
29KULIK Stanislav 151BYDGOSZCZU39 M29M 7500:00:0500:36:17.8500:36:23.60+00:16:557:158,3
30BARTCZAK Piotr 17BYDGOSZCZU39 M30M 7700:00:1300:37:17.0500:37:30.45+00:18:027:278,0
31FRYCA Hubert 65BYDGOSZCZU39 M31M 8400:00:2000:39:51.0000:40:11.55+00:20:437:587,5
32SUCHARA Dariusz 268OSSÓWKAU39 M32M 9100:00:1500:45:07.7000:45:23.50+00:25:559:016,6
FIK Marek 62BYDGOSZCZU39 MDNF DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)