BYDGOSKI BIEG PO ODDECH

Organizator:
Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
319
Wystartowało:
238
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
237
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Bieg z psem | U5 K | U5 M | U7 K | U7 M | U9 K | U9 M | U11 K | U11 M | U14 K | U14 M | U17 K | U17 M | U29 K | U29 M | U39 K | U39 M | U49 K | U49 M | U59 K | U59 M | U69 K | U69 M | U70+ K | U70+ M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRYGOWSKI Tomasz 137TUCHOLAU49 M1M 600:00:0300:22:14.0500:22:17.15 4:2613,5
2UMIŃSKI Robert 291BYDGOSZCZU49 M2M 800:00:0900:22:14.2000:22:24.15+00:00:074:2713,5
3SZEIB Robert 275BYDGOSZCZU49 M3M 1800:00:0400:24:48.7500:24:53.70+00:02:364:5712,1
4SIUDA Sebastian 248BYDGOSZCZU49 M4M 2000:00:0600:25:03.4000:25:09.95+00:02:525:0012,0
5SOŁDYGA Paweł 256BYDGOSZCZU49 M5M 2100:00:0300:25:09.8500:25:12.95+00:02:555:0111,9
6FIEGEL Wojciech 60BYDGOSZCZU49 M6M 2400:00:0400:25:30.1500:25:34.20+00:03:175:0611,8
7HRYCZ Paweł 91TORUŃU49 M7M 2900:00:0500:26:12.6500:26:18.55+00:04:015:1411,4
8KONDEK Jakub 119BYDGOSZCZU49 M8M 3600:00:0700:27:22.5500:27:29.55+00:05:125:2811,0
9WOJCIECHOWSKI Jarosław 303BYDGOSZCZU49 M9M 4000:00:1100:27:52.1500:28:03.65+00:05:465:3410,8
10MACIEJEWSKI Maciej 178KCYNIAU49 M10M 4100:00:0800:27:58.4500:28:06.55+00:05:495:3510,7
11WOLSZCZAK Rafał 306BYDGOSZCZU49 M11M 4200:00:2500:28:04.2500:28:29.70+00:06:125:3610,7
12FRYDRYCH Paweł 67BYDGOSZCZU49 M12M 4700:00:1300:29:09.9500:29:23.45+00:07:065:5010,3
13KOTECKI Marcin 126BYDGOSZCZU49 M13M 6000:00:2000:31:38.6500:31:59.50+00:09:426:199,5
14MEZYKOWSKI Krzysztof 186SZUBINU49 M14M 6200:00:1100:32:58.8000:33:10.05+00:10:526:359,1
15NOWIŃSKI Jarosław 208BYDGOSZCZU49 M15M 6400:00:0900:33:09.4500:33:19.10+00:11:016:389,0
16GOLIK Krzysztof 76BYDGOSZCZU49 M16M 6600:00:1400:33:39.2500:33:54.00+00:11:366:448,9
17SAWIEŁAJC Michał 246BYDGOSZCZU49 M17M 6700:00:1600:33:40.2000:33:56.25+00:11:396:448,9
18TARASIK Krzysztof 281ZŁOTÓWU49 M18M 7000:00:2700:33:58.4500:34:26.35+00:12:096:478,8
19KRUSZYNA Robert 134DZIEMIONNAU49 M19M 7100:00:2400:34:09.7500:34:34.35+00:12:176:508,8
20STRZYŻOWSKI Paweł 265BYDGOSZCZU49 M20M 7300:00:2800:34:34.5000:35:03.00+00:12:456:558,7
21DUSZYŃSKI Filip 59SIENNOU49 M21M 7600:00:1400:36:31.8000:36:46.35+00:14:297:188,2
22LEWANDOWSKI Robert 172BYDGOSZCZU49 M22M 8300:00:1900:39:41.6500:40:00.65+00:17:437:567,6
23PISZCZYŃSKI Rafał 222BYDGOSZCZU49 M23M 8700:00:2500:42:04.2500:42:29.45+00:20:128:247,1
24GOLA Grzegorz 75MARKOWOU49 M24M 8800:00:2600:42:16.6000:42:43.35+00:20:268:277,1
25ANDRYSZCZYK Grzegorz 5BYDGOSZCZU49 M25M 8900:00:1800:42:43.5500:43:02.45+00:20:458:327,0
26PIWECKI Paweł 224TURU49 M26M 9200:00:2400:44:59.8500:45:24.40+00:23:079:006,7
27MALATYŃSKI Krzysztof 181PRZYŁĘKIU49 M27M 9400:00:2700:50:05.2000:50:33.15+00:28:1610:016,0
28HORKA Adam 89BYDGOSZCZU49 M28M 9600:00:2600:52:34.5500:53:00.90+00:30:4310:305,7
Znaleziono 28 wynik(ów)