BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2019-04-14
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1499
Wystartowało : 1277
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 1273
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OSTROWSKA Anna 677BĘDZITOWOK101K 2000:00:3800:23:57.4000:24:36.25 4:4712,5
2SZCZUKOWSKA Nicol 1301BUKOWIECK102K 4400:00:4500:25:33.5500:26:18.55+00:01:365:0611,7
3WILCZYŃSKA Iga 764BYDGOSZCZK103K 6500:00:3600:26:29.4500:27:05.60+00:02:325:1711,3
4ZALEWSKA Michalina 1256UKS KOPERNIKBYDGOSZCZK104K 7300:00:2500:26:38.8000:27:03.85+00:02:415:1911,3
5GRALAK Martyna 547Bydgoski Klub Kyokushin KarateBYDGOSZCZK105K 8000:00:1900:26:56.2000:27:15.25+00:02:585:2311,1
6FELKNER Alicja 774CIELEK106K 8800:00:4600:27:11.1000:27:57.20+00:03:135:2611,0
7MARĆ Klara 841BYDGOSZCZK107K 10900:01:1400:27:39.5500:28:54.05+00:03:425:3210,8
8GIL-PILARSKA Marta 183ZAWISZA BydgoszczBYDGOSZCZK108K 14200:00:4900:28:18.1000:29:07.25+00:04:205:3910,6
9GOŁATA Julia 191Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK109K 15800:00:3000:28:33.6500:29:03.85+00:04:365:4210,5
10JANIC Dagmara 628BYDGOSZCZK1010K 16500:00:5300:28:49.4000:29:43.20+00:04:525:4610,4
11BUDNY Ewa 1378ULKS BARWICEBYDGOSZCZK1011K 17600:00:5800:29:02.0500:30:00.45+00:05:045:4810,3
12NOWICKA Michalina 904BYDGOSZCZK1012K 18000:00:2100:29:11.7000:29:33.25+00:05:145:5010,3
13DURAŁEK Laura 440PRUSZCZK1013K 18900:00:2600:29:21.5000:29:47.75+00:05:245:5210,2
14NOWAK Julia 1117BARCINK1014K 22100:00:4800:29:56.7000:30:44.70+00:05:595:5910,0
15WRÓBLEWSKA Oliwia 695BARCINK1015K 22600:00:4700:30:00.0500:30:47.70+00:06:026:0010,0
16WOJCIECHOWSKA Maja 696BARCINK1016K 22800:00:4700:30:00.4500:30:48.10+00:06:036:0010,0
17JAŻDŻEWSKA Nadia 895BYDGOSZCZK1017K 29700:01:1300:31:08.9500:32:22.75+00:07:116:139,6
18KRZYŻAŃSKA Pola 1232Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK1018K 36600:01:4100:32:34.4000:34:15.80+00:08:376:309,2
19SKULSKA Aleksandra 1442BYDGOSZCZK1019K 37100:01:2800:32:38.7500:34:06.80+00:08:416:319,2
20WYSOCKA Kiara 1443BYDGOSZCZK1020K 38800:01:4800:33:05.0000:34:53.80+00:09:076:379,1
21BUDZIAK Zuzanna 312BYDGOSZCZK1021K 39600:02:0600:33:14.0000:35:20.30+00:09:166:389,0
22ZŁAKOWSKA Amelia 678WŁOCŁAWEKK1022K 39700:01:3700:33:14.2000:34:51.75+00:09:166:389,0
23KAMINSKA Julia 1357OSÓWIECK1023K 41600:01:2400:33:37.3000:35:02.00+00:09:396:438,9
24DZIEWIECZYŃSKA Zuzanna 926KCYNIAK1024K 42400:01:1300:33:46.1000:34:59.95+00:09:486:458,9
25PIJAROWSKA Ilona 1485BYDGOSZCZK1025K 47300:02:1100:35:03.3500:37:15.05+00:11:057:008,6
26KOWALSKA Zuzanna 891BYDGOSZCZK1026K 48200:01:1300:35:26.2000:36:40.05+00:11:287:058,5
27KUBIAK Beata Kubiak 76BYDGOSZCZK1027K 51700:01:4000:37:25.9000:39:06.40+00:13:287:298,0
28OLECHNOWICZ Aneta 1343BYDGOSZCZK1028K 52400:01:4800:38:07.2000:39:55.85+00:14:097:377,9
Znaleziono 28 wynik(ów)