BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2016-04-17
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1087
Wystartowało:
851
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
846
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | M-10 | K-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BISKUP Marcin 1026BYDGOSZCZM-101M 100:00:0000:06:3200:16:06.1500:16:07.10 3:1318,6
2LASKOWSKI Miłosz 1027BYDGOSZCZM-102M 200:00:0100:06:3100:16:08.9000:16:10.20+00:00:023:1318,6
3KOWALSKI Dawid 127BYDGOSZCZM-103M 1400:00:0300:06:5500:18:06.2000:18:10.10+00:02:003:3716,6
4ZALEWSKI Adrian 798WTSAstoriaBYDGOSZCZM-104M 2000:00:0100:06:4900:18:17.8000:18:19.30+00:02:113:3916,4
5JANKOWSKI Karol 1005ŁOCHOWOM-105M 2100:00:0300:07:0100:18:20.2500:18:23.95+00:02:143:4016,4
6KALACZYŃSKI Miłosz 850BYDGOSZCZM-106M 5500:00:0400:07:2200:19:48.3000:19:52.45+00:03:423:5715,2
7WRÓBLEWSKI Kewin 222BYDGOSZCZM-107M 5800:00:0400:07:4000:19:51.8500:19:55.85+00:03:453:5815,1
8TOKARSKI Paweł 720BYDGOSZCZM-108M 8100:00:1000:07:4500:20:29.9500:20:39.95+00:04:234:0514,6
9NOWACZYK Eryk 634BYDGOSZCZM-109M 8300:00:0100:07:4800:20:31.6000:20:33.35+00:04:254:0614,6
10KĘDZIORA Krystian 734Stowarzyszenie PieczaBYDGOSZCZM-1010M 10000:00:2100:08:5900:21:10.2500:21:31.85+00:05:044:1414,2
11ŚWITAJ Mateusz 301WTS AstoriaBYDGOSZCZM-1011M 11400:00:0100:07:5200:21:30.9500:21:32.45+00:05:244:1813,9
12KLISZEWSKI Adam 316BYDGOSZCZM-1012M 11600:00:2900:08:3500:21:33.7000:22:03.00+00:05:274:1813,9
13PROKOPOWICZ Igor 705KRUSZYN KRAJEŃSKIM-1013M 12100:00:0800:08:2300:21:45.7000:21:53.90+00:05:394:2113,8
14ZYCH Grzegorz 1069BYDGOSZCZM-1014M 13500:00:2600:08:3400:22:04.3500:22:30.65+00:05:584:2413,6
15KRUCZKOWSKI Jakub 998BYDGOSZCZM-1015M 13800:00:1800:08:1300:22:06.8000:22:24.90+00:06:004:2513,6
16BYCZKOWSKI Michał 104MUROWANIECM-1016M 14100:00:1000:08:5200:22:11.5500:22:21.90+00:06:054:2613,5
17SUŚ Cyprian 571Bydzia PowerBYDGOSZCZM-1017M 14600:00:0500:08:3900:22:15.0000:22:20.10+00:06:084:2713,5
18STARCZEWSKI Kacper 875Astoria.bydgoszczBYDGOSZCZM-1018M 15000:00:0300:08:1900:22:16.5500:22:20.00+00:06:104:2713,5
19RETLEWSKI Łukasz 585BYDGOSZCZM-1019M 15100:00:4300:09:2600:22:16.9500:23:00.50+00:06:104:2713,5
20WNUK Piotr 826BYDGOSZCZM-1020M 15500:00:1300:08:3400:22:18.9500:22:32.65+00:06:124:2713,4
21ŁAT Miłosz 1066AstoriaBYDGOSZCZM-1021M 16300:00:0300:08:3200:22:33.9500:22:37.25+00:06:274:3013,3
22FOLERZYŃSKI Dawid 5664 Run TeamBYDGOSZCZM-1022M 16400:00:0900:08:2400:22:35.0500:22:45.00+00:06:284:3113,3
23ANDRZEJAK Dawid 1056BYDGOSZCZM-1023M 17600:00:2400:08:4700:22:45.5000:23:09.80+00:06:394:3313,2
24SUCHALSKI Damian 794WTS Astoria BydgoszczBYDGOSZCZM-1024M 19200:00:0300:08:2900:23:00.6000:23:03.80+00:06:544:3613,0
25JĘDRZEJEWSKI Tomasz 767BYDGOSZCZM-1025M 21100:01:0700:10:0800:23:23.3000:24:30.60+00:07:174:4012,8
26GRĄDZKI Mateusz 805AstoriaBYDGOSZCZM-1026M 21400:00:0400:08:5000:23:25.6000:23:29.60+00:07:194:4112,8
27SAYDY Adrian 1065BYDGOSZCZM-1027M 21800:00:0300:08:4700:23:30.2000:23:33.50+00:07:244:4212,8
28LANGOWSKI Piotr 899BYDGOSZCZM-1028M 25400:01:1700:09:2900:24:11.5000:25:28.70+00:08:054:5012,4
29MALINOWSKI Igor 614BTWBYDGOSZCZM-1029M 25900:00:1300:09:4400:24:17.4500:24:31.35+00:08:114:5112,3
30WIŚNIEWSKI Maksymilian 266TORUŃM-1030M 26400:00:4100:10:2000:24:28.3000:25:09.30+00:08:224:5312,3
31OSZUBSKI Dawid 689BYDGOSZCZM-1031M 27000:00:1700:09:5200:24:30.9000:24:48.10+00:08:244:5412,2
32DROŻ Marcin 434BYDGOSZCZM-1032M 27500:00:4300:09:3800:24:36.7500:25:20.65+00:08:304:5512,2
33KILAN Kacper 973OSÓWIECM-1033M 28200:00:4700:10:5600:24:46.3000:25:33.50+00:08:404:5712,1
34SAWICKI Mikołaj 797Elektronik BydgoszczBYDGOSZCZM-1034M 28700:00:0600:09:0000:24:51.4500:24:58.25+00:08:454:5812,1
35MULLER Jakub 528Gimnazjum 38BYDGOSZCZM-1035M 29000:00:0800:08:4600:24:54.3500:25:03.15+00:08:484:5912,0
36PIESIK Marcin 572Stowarzyszenie PieczaBYDGOSZCZM-1036M 33000:01:5900:10:5300:25:40.4000:27:39.50+00:09:345:0811,7
37ŚWIERCZYŃSKI Michał 182OSIELSKOM-1037M 33700:01:0300:10:2700:25:50.2000:26:53.80+00:09:445:1011,6
38RUTKOWSKI Michał 628BYDGOSZCZM-1038M 35300:00:5500:10:2400:26:12.1500:27:07.90+00:10:065:1411,5
39KLISZEWSKI Piotr 329KS GwiazdaBYDGOSZCZM-1039M 35700:00:5000:10:4700:26:13.9500:27:04.70+00:10:075:1411,4
40STRZAŁKOWSKI Sergiusz 770BYDGOSZCZM-1040M 36100:01:0100:10:5000:26:17.4000:27:18.50+00:10:115:1511,4
41KLISZEWSKI Maciej 327KS GwiazdaBYDGOSZCZM-1041M 36400:00:5100:10:4600:26:26.6000:27:17.65+00:10:205:1711,3
42BORACZYŃSKI Kacper 639BRODNICAM-1042M 36500:01:0600:11:1200:26:28.4500:27:34.80+00:10:225:1711,3
43AFTYKA Mateusz 947ZAMOŚĆM-1043M 37400:00:4700:10:5600:26:45.6500:27:33.25+00:10:395:2111,2
44DOBRZYŃSKI Mateusz 1075ZawiszaBYDGOSZCZM-1044M 38900:01:0700:10:2800:27:29.0000:28:36.60+00:11:225:2910,9
45BORACZYŃSKI Filip 642BRODNICAM-1045M 39400:01:0500:12:0200:27:32.3500:28:37.85+00:11:265:3010,9
46WIERSKI Marcin 760LIPNIKIM-1046M 39900:00:4300:10:5800:27:36.8500:28:20.20+00:11:305:3110,9
47STASZKIEWICZ Jakub 496STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-1047M 40400:00:3300:10:3400:28:04.2000:28:37.75+00:11:585:3610,7
48PRZYMUS Gracjan 523BYDGOSZCZM-1048M 40900:01:1500:11:2000:28:15.1000:29:30.15+00:12:085:3910,6
49ZIĘTAK Kornel 449BRZOZAM-1049M 42200:00:2500:11:2700:28:47.7000:29:13.15+00:12:415:4510,4
50JAWORSKI Mateusz 143BYDGOSZCZM-1050M 42700:00:2300:10:4100:28:57.0500:29:20.55+00:12:505:4710,4
51DEPTUŁA Stanisław 64JARUŻYNM-1051M 43300:00:1500:11:3700:29:15.0500:29:31.00+00:13:085:5110,3
52PŁUCIENNIK Jakub 650Stowarzyszenie PieczaBYDGOSZCZM-1052M 45100:00:5500:12:2400:30:22.0000:31:17.70+00:14:156:049,9
53DREWS Marcel 882OkoleBYDGOSZCZM-1053M 46400:01:1700:12:0500:31:07.8000:32:25.55+00:15:016:139,6
54KRZYŻAŃSKI Kacper 1050Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-1054M 46800:00:2100:11:5900:31:27.4500:31:49.05+00:15:216:179,5
55MILER Jakub 1083M-1055M 46900:00:1400:12:2700:31:29.0000:31:43.60+00:15:226:179,5
56MILER Szymon 1086M-1056M 47000:00:1300:12:3000:31:29.6500:31:43.60+00:15:236:189,5
57ZIENKOWSKI Dominik 968BYDGOSZCZM-1057M 48000:01:2000:11:4600:32:43.5000:34:04.00+00:16:376:329,2
58JAWORSKI Marek 146BYDGOSZCZM-1058M 48200:00:2200:12:4400:32:47.4000:33:10.35+00:16:416:339,1
59WOJTYSIAK Kamil 1062BYDGOSZCZM-1059M 48300:00:0400:15:0000:32:51.0500:32:55.60+00:16:446:349,1
60MUSS Aleksander 1002BYDGOSZCZM-1060M 48500:00:3500:12:2900:32:55.4500:33:30.75+00:16:496:359,1
61CHŁOPECKI Bartosz 1025BYDGOSZCZM-1061M 48700:01:0900:12:4500:32:56.8500:34:05.90+00:16:506:359,1
62LASOK Wiktor 950MAKSYMILIANOWOM-1062M 48800:00:5500:12:3600:33:00.4000:33:56.20+00:16:546:369,1
63ZIENKOWSKI Damian 970BYDGOSZCZM-1063M 49300:01:2200:12:5700:33:30.5500:34:52.90+00:17:246:429,0
64BOROWICZ Adam 980BYDGOSZCZM-1064M 49700:00:4100:12:3500:34:12.6500:34:54.20+00:18:066:508,8
65OLSZYŃSKI Adam 698BYDGOSZCZM-1065M 49800:01:2400:13:1500:35:14.3500:36:38.70+00:19:087:028,5
66WOJCIECHOWSKI Adrian 559BYDGOSZCZM-1066M 50100:00:4900:12:4800:35:35.2500:36:24.25+00:19:297:078,4
67SIKORA Krystian 236BYDGOSZCZM-1067M 50300:01:1200:14:1900:36:40.7500:37:53.15+00:20:347:208,2
68PRĄDZYŃSKI Mateusz 1076BYDGOSZCZM-1068M 50700:01:0700:14:3800:38:09.7500:39:17.25+00:22:037:387,9
69RAKAŁOWICZ Weronika 527Stowarzyszenie PieczaBYDGOSZCZM-1069M 50800:00:0800:14:5900:38:19.4500:38:27.90+00:22:137:397,8
70LISOWSKI Mikołaj 562SP14BYDGOSZCZM-1070M 51000:01:1100:15:3300:39:12.9500:40:24.25+00:23:067:507,6
71OLECHOWICZ Maciej 1073SP 34BYDGOSZCZM-1071M 51500:01:0000:16:1200:41:04.9500:42:05.25+00:24:588:137,3
72ATTA Saamer 529SP 25BYDGOSZCZM-1072M 51700:01:1400:15:5500:42:14.5000:43:29.35+00:26:088:277,1
73SAMUL Antoni 416BYDGOSZCZM-1073M 52000:01:2100:14:4300:42:27.2000:43:49.10+00:26:218:297,1
74KATAFIASZ Radoslaw 561Stowarzyszenie PieczaBYDGOSZCZM-1074M 52300:00:0000:19:54+9:576,0
NEBAK Dominik 154BYDOSZCZM-10DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 75 wynik(ów)