BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2016-04-17
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1087
Wystartowało:
851
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
846
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | M-10 | K-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRYSKE Bartosz 931Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-301M 300:00:0100:06:3000:16:17.1000:16:19.00 3:1518,4
2KOŚMIEJA Marcin 89BYDGOSZCZM-302M 500:00:1000:06:5700:16:54.8500:17:05.20+00:00:373:2317,7
3MIKA Oskar 1034KS ŁapkaFORDONM-303M 800:00:0100:06:3600:17:17.5500:17:18.70+00:01:003:2717,4
4ŻAL Robert 94Go Go! TeamBYDGOSZCZM-304M 1000:00:0300:06:3800:17:41.9000:17:45.10+00:01:243:3216,9
5KLOSKOWSKI Adam 656IWsp SZ BydgoszczCHOJNICEM-305M 2200:00:0300:07:0300:18:20.3000:18:23.65+00:02:033:4016,4
6ŁĄCZNY Jarosław 372BYDGOSZCZM-306M 2400:00:0400:07:1800:18:27.8000:18:32.00+00:02:103:4116,2
7LEWANDOWSKI Rafał 512B4SPORT.PLBYDGOSZCZM-307M 2500:00:0500:07:1500:18:30.4000:18:36.10+00:02:133:4216,2
8BEDRA Robert 199BYDGOSZCZM-308M 2600:00:0300:07:2400:18:35.0500:18:38.40+00:02:173:4316,1
9KOLMAJER Rafał 885RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-309M 3200:00:0300:07:1400:18:48.6000:18:52.20+00:02:313:4515,9
10SZOPINSKI Rafał 853BYDGOSZCZM-3010M 3400:00:0600:07:2200:18:54.3500:19:01.20+00:02:373:4715,9
11HOC Marek 684Lege artisBYDGOSZCZM-3011M 3500:00:0300:07:2400:18:54.4000:18:58.05+00:02:373:4715,9
12KRAIŃSKI Michał 837ŚLIWICEM-3012M 3700:00:0300:07:1700:18:57.4500:19:01.15+00:02:403:4715,8
13KONOPIŃSKI Tomasz 692RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3013M 3900:00:0700:07:2500:19:03.0000:19:10.45+00:02:453:4815,7
14ŚLEFARSKI Jacek 624BYDGOSZCZM-3014M 4000:00:0500:07:3000:19:03.5000:19:09.15+00:02:463:4815,7
15KRYSKE Mariusz 1059Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-3015M 4200:00:0300:07:2900:19:12.2500:19:15.25+00:02:553:5015,6
16CZARNECKI Grzegorz 759BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3016M 4500:00:0300:07:2400:19:24.2000:19:28.15+00:03:073:5315,5
17JANKIEWICZ Maciej 386BYDGOSZCZM-3017M 4600:00:0700:07:4400:19:25.5000:19:33.10+00:03:083:5315,4
18KUROWSKI Kamil 83BYDGOSZCZM-3018M 4700:00:0900:07:2400:19:29.4000:19:39.10+00:03:123:5415,4
19ŚLUSARSKI Przemysław 42BYDGOSZCZM-3019M 5100:00:0500:07:2800:19:39.3500:19:45.20+00:03:223:5615,3
20MAĆKOWSKI Maciej 252BYDGOSZCZM-3020M 5200:00:0200:07:1500:19:41.1500:19:43.25+00:03:243:5615,2
21SZATTEN Dawid 25BYDGOSZCZM-3021M 5600:00:0500:07:3700:19:48.5500:19:54.50+00:03:313:5715,1
22BOINSKI Rafal 317SOLEC KUJAWSKIM-3022M 6000:00:0400:07:4000:19:54.9000:19:59.80+00:03:373:5915,1
23KUŁAKOWSKI Krzysztof 548BYDGOSZCZM-3023M 6200:00:0600:07:4100:19:56.9500:20:03.60+00:03:393:5915,0
24KOWALSKI Jacek 272BYDGOSZCZM-3024M 6300:00:0300:07:3600:19:57.4000:20:01.20+00:03:403:5915,0
25MUCHA Marcin 293BatrunPAWŁÓWEKM-3025M 6600:00:1100:07:5100:20:01.3500:20:12.85+00:03:444:0015,0
26KWAPINSKI Damian 963friday styleBYDGOSZCZM-3026M 6800:00:0500:07:2600:20:03.1000:20:08.75+00:03:464:0015,0
27WŁODARSKI Przemyslaw 961friday styleBYDGOSZCZM-3027M 6900:00:0500:07:2500:20:04.4500:20:10.40+00:03:474:0114,9
28ROSÓŁ Jacek 373BYDGOSZCZM-3028M 7100:00:0500:07:3900:20:06.1500:20:12.00+00:03:494:0114,9
29DĘBSKI Adrian 376BYDGOSZCZM-3029M 7300:00:0500:07:3700:20:11.9000:20:17.60+00:03:544:0214,9
30NAGORZYSKI Arek 63BYDGOSZCZM-3030M 7400:00:0400:07:4000:20:12.2000:20:16.40+00:03:554:0214,9
31RUDNICKI Michał 147NOWA WIEŚ WIELKAM-3031M 7500:00:0500:07:5300:20:17.2000:20:23.05+00:04:004:0314,8
32LEWANDOWSKI Tomasz 391Region Wsparcia Teleinformatycznego w BydgoszczyBYDGOSZCZM-3032M 7600:00:2500:07:4600:20:17.5000:20:42.95+00:04:004:0314,8
33NOWAK Przemysław 691Kabel TeamNOWA WIEŚ WIELKAM-3033M 7700:00:0600:07:5200:20:19.7500:20:26.25+00:04:024:0414,8
34DEJA Daniel 673CHOJNICEM-3034M 7800:00:1700:08:0000:20:20.6000:20:38.45+00:04:034:0414,7
35HASS Adam 910BYDGOSZCZM-3035M 8200:00:0700:08:1700:20:31.3500:20:39.25+00:04:144:0614,6
36LISOWSKI Michał 35BYDGOSZCZM-3036M 8900:00:2800:08:1600:20:48.1500:21:16.75+00:04:314:0914,4
37JUCHACZ Michał 933BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-3037M 9200:00:0900:08:0600:20:52.9500:21:02.10+00:04:354:1014,4
38CIEPŁOWSKI Robert 750IPA BydgoszczBYDGOSZCZM-3038M 9500:00:1000:08:2000:21:03.1000:21:13.80+00:04:464:1214,3
39DZIEKAN Wojciech 774Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-3039M 9600:00:1200:08:1800:21:03.8000:21:16.45+00:04:464:1214,2
40DACH Łukasz 428BYGOSZCZM-3040M 9800:00:1100:08:2200:21:04.6500:21:15.95+00:04:474:1214,2
41DANIELEWSKI Rafał 983Drużyna SzpikuBYDGOSZCZM-3041M 10200:00:1500:08:1700:21:13.8500:21:29.20+00:04:564:1414,1
42GRECHUTA Tomasz 481BYDGOSZCZM-3042M 10600:00:2200:08:2000:21:18.1500:21:40.15+00:05:014:1514,1
43WARCZAK Kuba 72BYDGOSZCZM-3043M 10800:00:0900:08:2200:21:20.3000:21:29.60+00:05:034:1614,1
44SZWARC Paweł 690RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3044M 11200:00:1200:08:4000:21:27.2500:21:39.75+00:05:104:1714,0
45GRUBICH Arkadiusz 758BYDGOSZCZM-3045M 11500:00:1300:08:3000:21:31.8500:21:45.60+00:05:144:1813,9
46SZRAJDA Marcin 647BYDGOSZCZM-3046M 12200:00:0400:08:2700:21:45.9000:21:50.75+00:05:284:2113,8
47WIDŹGOWSKI Przemysław 526BYDGOSZCZM-3047M 12300:00:1200:08:3900:21:46.2500:21:58.30+00:05:294:2113,8
48KUTOWSKI Przemysław 253PRUSZCZM-3048M 12600:00:0900:08:3300:21:51.7000:22:01.10+00:05:344:2213,7
49KOWALSKI Krzysztof 803KK Kruszyn KrajeńskiKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3049M 12700:00:5900:08:5800:21:52.4000:22:51.55+00:05:354:2213,7
50PAWLACZYK Szymon 357TriSpaceBYDGOSZCZM-3050M 13000:00:0600:08:4300:21:53.2000:21:59.40+00:05:364:2213,7
51RAKOWSKI Paweł 708Żandarmi z BydgoszczyBYDGOSZCZM-3051M 13400:00:1600:08:4700:21:57.9000:22:14.20+00:05:404:2313,7
52KOŚCIELAK Maciej 652Żandarmi z BydgoszczyBYDGOSZCZM-3052M 13700:00:1500:08:4000:22:05.9000:22:21.35+00:05:484:2513,6
53RYDLEWSKI Andrzej 709RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3053M 13900:00:1200:08:4100:22:08.7000:22:21.05+00:05:514:2513,5
54GÓRECKI Łukasz 332Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-3054M 14500:00:5500:08:5500:22:13.7000:23:09.05+00:05:564:2613,5
55MAGDZIARZ Jakub 764BYDGOSZCZM-3055M 15200:00:2900:08:4200:22:18.2500:22:48.00+00:06:014:2713,4
56TOMASZEWSKI Jordan 26Aflofarm Running TeamBYDGOSZCZM-3056M 15800:00:0400:08:4000:22:23.3500:22:28.15+00:06:064:2813,4
57BURITTTA Mariusz 752BYDGOSZCZM-3057M 16100:00:1200:08:4200:22:28.1000:22:40.60+00:06:114:2913,4
58GZYL Mikolaj 762Janusze Triathlonu-Team 'Exodus'BYDGOSZCZM-3058M 16200:00:2700:08:4500:22:31.1500:22:58.95+00:06:144:3013,3
59DERENDA Miroslaw 1601.BLWLINOWROCLAWM-3059M 16700:00:2800:08:3900:22:36.8000:23:04.90+00:06:194:3113,3
60GROCHOWSKI Jakub 667JW1515WITOSŁAWM-3060M 16900:00:2400:08:5500:22:38.5000:23:03.20+00:06:214:3113,2
61JESIONOWSKI Arkadiusz 728Mi To TitoBYDGOSZCZM-3061M 17100:00:1700:09:0600:22:40.8000:22:58.40+00:06:234:3213,2
62OWCZARSKI Krzysztof 1044BYDGOSZCZM-3062M 17300:00:0500:08:3600:22:41.1000:22:46.45+00:06:244:3213,2
63CYL Dawid 227Run BydgoszczBYDGOSZCZM-3063M 17700:00:0900:08:4500:22:46.5000:22:56.35+00:06:294:3313,2
64NOWICKI Marcin 455BYDGOSZCZM-3064M 17900:00:4700:09:0400:22:50.7000:23:37.90+00:06:334:3413,1
65BRZEZIŃSKI Sławomir 531BYDGOSZCZM-3065M 18000:00:3400:09:1900:22:52.4000:23:27.15+00:06:354:3413,1
66HERMELIN Wojciech 369Kancelaria HMMBYDGOSZCZM-3066M 18300:00:1500:08:4600:22:54.1000:23:09.45+00:06:374:3413,1
67OSSOWSKI Marcin 887BYDGOSZCZM-3067M 18400:00:2700:09:2900:22:55.7500:23:23.70+00:06:384:3513,1
68KUZIOŁA Łukasz 200OSTROMECKOM-3068M 18700:00:1900:08:4700:22:57.8500:23:17.75+00:06:404:3513,1
69MAJEWSKI Robert 1013Run PasjaBYDGOSZCZM-3069M 19300:00:2400:08:5000:23:03.3000:23:27.80+00:06:464:3613,0
70KONKEL Bartosz 130BYDGOSZCZM-3070M 19400:00:0500:08:4100:23:05.0500:23:10.40+00:06:474:3713,0
71QUAAS Łukasz 378Run-PasjaBYDGOSZCZM-3071M 19600:00:2100:08:4100:23:06.9000:23:28.30+00:06:494:3713,0
72GACKOWSKI Napoleon 591BYDGOSZCZM-3072M 19700:00:2700:09:2000:23:07.2000:23:35.10+00:06:504:3713,0
73PAWLACZYK Łukasz 959BYDGOSZCZM-3073M 19800:00:4300:09:2000:23:07.4000:23:51.30+00:06:504:3713,0
74CHOSINSKI Tomek 925BYDGOSZCZM-3074M 20000:00:1700:08:5800:23:09.2000:23:26.20+00:06:524:3713,0
75SOKOŁOWSKI Piotr 1053GordonBYDGOSZCZM-3075M 20200:01:0300:09:3300:23:10.7000:24:14.60+00:06:534:3812,9
76CHWIŁKA Daniel 208Tasak TeamBYDGOSZCZM-3076M 20300:00:0700:08:5900:23:11.0000:23:18.90+00:06:534:3812,9
77GOŁDA Piotr 1055BYDGOSZCZM-3077M 20500:00:4900:09:0900:23:11.9000:24:01.00+00:06:544:3812,9
78WOŹNY Łukasz 502BYDGOSZCZM-3078M 21000:00:1500:09:0300:23:21.3000:23:36.65+00:07:044:4012,8
79DOLATA Łukasz 927BYDGOSZCZM-3079M 21200:00:2200:09:3300:23:25.0500:23:47.80+00:07:074:4112,8
80WIŚNIEWSKI Przemysław 747RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3080M 21300:00:1200:08:5800:23:25.3000:23:37.75+00:07:084:4112,8
81KARPIŃSKI Daniel 100KOBYLARNIAM-3081M 21600:00:0600:09:1000:23:28.1000:23:34.25+00:07:114:4112,8
82KELMAN Marcin 307BYDGOSZCZM-3082M 21900:00:2400:09:1600:23:31.0500:23:55.70+00:07:134:4212,8
83OPASKA Marcin 189BYDGOSZCZM-3083M 22000:00:2800:09:4600:23:33.3000:24:02.20+00:07:164:4212,7
84BŁAWAT Damian 1041BYDGOSZCZM-3084M 22200:00:2600:09:0100:23:35.2500:24:02.05+00:07:184:4312,7
85STANGRECKI Dariusz 1051KB ŁapkaBYDGOSZCZM-3085M 22500:00:2200:09:1600:23:41.6000:24:03.95+00:07:244:4412,7
86STEFANOWICZ Łukasz 621BYDGOSZCZM-3086M 22800:00:0900:09:0100:23:45.3000:23:54.60+00:07:284:4512,6
87MASŁOWSKI Michał 1082BYDGOSZCZM-3087M 22900:00:4200:10:0600:23:45.7500:24:27.80+00:07:284:4512,6
88KUJAWA Kamil 80WOJNOWOM-3088M 23200:00:2500:09:3500:23:48.5000:24:14.25+00:07:314:4512,6
89SCHMIDT Marcin 388BYDGOSZCZM-3089M 23700:00:2500:09:0600:23:50.6500:24:16.30+00:07:334:4612,6
90MAREK Sławomir 769Stale Biegam Nova TradingPRZYSIEKM-3090M 24000:00:1600:09:1400:23:55.8000:24:12.00+00:07:384:4712,5
91SZARLEJ Marcin 944BYDGOSZCZM-3091M 24200:00:3200:09:3200:23:57.6500:24:30.20+00:07:404:4712,5
92LUBIŃSKI Robert 249BYDGOSZCZM-3092M 24300:00:2100:09:1200:23:57.7500:24:18.80+00:07:404:4712,5
93KLINOWSKI Radosław 57BYDGOSZCZM-3093M 24600:01:2500:09:0400:23:59.4500:25:24.90+00:07:424:4712,5
94BINDEK Łukasz 30KĘSOWOM-3094M 24800:00:2100:09:3200:24:06.4500:24:27.50+00:07:494:4912,4
95KULINSKI Zbigniew 969INOWROCŁAWM-3095M 24900:00:2100:09:0300:24:06.6500:24:28.10+00:07:494:4912,4
96ŚCIBAK Wojciech 472JFTC SUBYDGOSZCZM-3096M 25700:00:2800:09:4800:24:16.6000:24:45.30+00:07:594:5112,4
97DĄBROWSKI Bartosz 149bartoszdabrowski.plBYDGOSZCZM-3097M 25800:00:2700:09:1800:24:16.6500:24:44.40+00:07:594:5112,4
98APANASIEWICZ Bartosz 1020BYDGOSZCZM-3098M 26000:00:5500:09:2900:24:20.6000:25:15.80+00:08:034:5212,3
99FABROWSKI Dawid 247BYDGOSZCZM-3099M 26500:00:5300:09:5000:24:28.3500:25:21.65+00:08:114:5312,3
100PRIEWE Paweł 342BYDGOSZCZM-30100M 26700:00:1300:09:5200:24:28.7000:24:41.70+00:08:114:5312,3
100ŚWIERCZYŃSKI Marcin 13OSIELSKOM-30101M 26800:01:0200:10:2700:24:28.7000:25:31.45+00:08:114:5312,3
102JASŁOWSKI Sebastian 896BYDGOSZCZM-30102M 27400:00:2400:09:4200:24:34.9500:24:59.20+00:08:174:5512,2
103KUBIAK Jarosław 809Wisła FordonBYDGOSZCZM-30103M 27800:00:2200:09:3700:24:40.4000:25:02.40+00:08:234:5612,2
104ZIELIŃSKI Stanisław 610GORDON RUNBYDGOSZCZM-30104M 28800:01:0400:09:5900:24:51.4500:25:56.15+00:08:344:5812,1
105CIECHANOWSKI Tomasz 820KK Kruszyn KrajeńskiBYDGOSZCZM-30105M 28900:01:0000:09:5600:24:51.9500:25:52.10+00:08:344:5812,1
106POCHOWSKI Robert 111BYDGOSZCZM-30106M 29400:00:3200:09:4900:25:06.1500:25:38.40+00:08:495:0112,0
107KARASZEWSKI Marcin 824BYDGOSZCZM-30107M 29500:00:3600:10:4000:25:06.6500:25:43.60+00:08:495:0111,9
108KAMPER Jarosław 598BYDGOSZCZM-30108M 29900:00:4000:10:4100:25:11.4000:25:52.30+00:08:545:0211,9
109KRAWCZYK Przemysław 159CrossFit ToruńTORUŃM-30109M 30000:00:5600:10:1000:25:14.2000:26:10.60+00:08:575:0211,9
110ŻABOWSKI Marek 636RZABA TEAMBYDGOSZCZM-30110M 30200:00:1700:09:3300:25:14.5500:25:32.35+00:08:575:0311,9
111MENDYK Tomasz 346BYDGOSZCZM-30111M 30300:00:5900:10:0400:25:16.9500:26:16.80+00:08:595:0311,9
112SEROCKI Bartosz 415KCBM Franek i RóżaBYDGOSZCZM-30112M 30400:00:5200:10:0900:25:18.9000:26:11.45+00:09:015:0311,8
113MAŁECKI Tomasz 211ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-30113M 30800:00:4600:09:4900:25:21.3000:26:08.20+00:09:045:0411,8
114KIEŁCZYŃSKI Waldemar 575BYDGOSZCZM-30114M 31200:01:0600:10:1300:25:23.6000:26:29.80+00:09:065:0411,8
115ZABOROWSKI Robert 5PGB Sportowa PaczkaŁOCHOWOM-30115M 31300:00:3400:10:0900:25:24.1000:25:58.15+00:09:075:0411,8
116ZNANIECKI Wojciech 389BYDGOSZCZM-30116M 31800:00:5400:10:0600:25:26.5000:26:21.00+00:09:095:0511,8
117SYNAKIEWICZ Piotr 890B4SPORTBYDGOSZCZM-30117M 32100:00:4400:10:1500:25:28.6500:26:13.15+00:09:115:0511,8
118ŚLADEWSKI Rafał 43GĄDECZM-30118M 32200:00:1900:09:3100:25:29.8000:25:48.90+00:09:125:0511,8
119WEYER Łukasz 264BYDGOSZCZM-30119M 32500:01:0000:10:3100:25:36.2500:26:36.75+00:09:195:0711,7
120SENDROWICZ Mariusz 132BYDGOSZCZM-30120M 32700:00:5400:10:4500:25:39.5000:26:33.80+00:09:225:0711,7
121MRÓWCZYŃSKI Sebastian 25022. ODNBYDGOSZCZM-30121M 33200:00:3200:10:1400:25:44.9500:26:17.20+00:09:275:0911,7
122BARTECKI Paweł 108BYDGOSZCZM-30122M 33400:00:3200:10:0800:25:46.7000:26:18.95+00:09:295:0911,6
123WOŹNIAK Adam 844BYDGOSZCZM-30123M 33500:01:1100:10:0200:25:47.4500:26:59.35+00:09:305:0911,6
124STAWCZYK Dariusz 44BYDGOSZCZM-30124M 34100:00:4500:10:5400:25:56.7500:26:42.30+00:09:395:1111,6
125KIJEWSKI Maciej 517BYDGOSZCZM-30125M 34200:00:2600:09:4900:25:57.3000:26:24.15+00:09:405:1111,6
126KREŃSKI Tomasz 452BYDGOSZCZM-30126M 34300:00:4900:10:2400:25:58.0500:26:47.45+00:09:405:1111,6
127KONDEL Kamil 687SITABBYDGOSZCZM-30127M 34500:00:2600:10:1800:26:01.3000:26:27.35+00:09:445:1211,5
128KULBAKA Dawid 228BYDGOSZCZM-30128M 34800:00:4000:10:1700:26:04.9500:26:45.75+00:09:475:1311,5
129NOWAKOWSKI Tomasz 314BYDGOSZCZM-30129M 35000:00:0500:09:5900:26:07.5500:26:12.80+00:09:505:1311,5
130WŁODARSKI Paweł 543BYDGOSZCZM-30130M 35500:00:5700:10:4900:26:12.2500:27:09.25+00:09:555:1411,5
131TOMASZEWSKI Marcin 1018BYDGOSZCZM-30131M 35800:00:3600:10:4100:26:14.4000:26:50.45+00:09:575:1411,4
132SZCZĘSNY Arkadiusz 464BYDGOSZCZM-30132M 35900:00:1200:09:5300:26:15.3000:26:27.95+00:09:585:1511,4
133BORZYSZKOWSKI Grzegorz 92STARY FORDONBYDGOSZCZM-30133M 36700:00:2600:10:1000:26:31.0500:26:57.65+00:10:135:1811,3
134BAUMAN Krystian 516Drużyna SzpikuTURM-30134M 36800:00:5900:10:2000:26:32.2000:27:32.15+00:10:155:1811,3
135MYCZKO Dariusz 675CPR BydgoszczBYDGOSZCZM-30135M 37000:00:4000:10:1600:26:34.1000:27:14.10+00:10:175:1811,3
136DUDZIAK Tomasz 374PyszczoszczypieBYDGOSZCZM-30136M 37300:00:5400:10:3000:26:43.4000:27:37.70+00:10:265:2011,2
137PADZIKOWSKI Marcin 683dam radęBYDGOSZCZM-30137M 37500:00:1000:09:2300:26:48.3000:26:58.40+00:10:315:2111,2
138RACIBORSKI Grzegorz 846BYDGOSZCZM-30138M 37600:01:0300:11:0700:26:53.7000:27:57.40+00:10:365:2211,2
139WOLSKI Adam 117Real MadrytBYDGOSZCZM-30139M 37700:00:3300:10:2300:26:58.4500:27:31.45+00:10:415:2311,1
140MIKUŁA Tomasz 123GORDON RUNRYNARZEWOM-30140M 38100:01:0900:11:1300:27:07.4500:28:17.15+00:10:505:2511,1
141KROPIDŁOWSKI Bartosz 1047BYDGOSZCZM-30141M 38200:00:3600:11:0700:27:10.8500:27:47.05+00:10:535:2611,0
142RAPACZ Krzysztof 958BYDGOSZCZM-30142M 39000:00:4500:10:3800:27:29.3500:28:14.90+00:11:125:2910,9
143DZEDZEJ Bartłomiej 9KK AstoriaBYDGOSZCZM-30143M 39100:00:4300:10:5200:27:31.2000:28:14.50+00:11:145:3010,9
144SMERLIŃSKI Robert 974BYDGOSZCZM-30144M 39200:00:5100:10:4000:27:31.4000:28:22.75+00:11:145:3010,9
145ZIELIŃSKI Maciej 855Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-30145M 39300:01:1500:11:2600:27:31.8000:28:47.40+00:11:145:3010,9
146JASTRZEMBSKI Tomasz 792BYDGOSZCZM-30146M 39500:00:1300:10:2900:27:32.4500:27:45.75+00:11:155:3010,9
147JAŻDŻEWSKI Jarosław 565BYDGOSZCZM-30147M 40200:00:4200:11:1500:27:54.9500:28:36.95+00:11:375:3410,8
148POTRZEBOWSKI Marek 818BYDGOSZCZM-30148M 40500:01:0300:11:2800:28:04.4500:29:07.50+00:11:475:3610,7
149ORNATOWSKI Marcin 521KRUSZYN KRAJEŃSKIM-30149M 40700:01:0700:11:0200:28:14.1500:29:21.85+00:11:575:3810,6
150PRZYMUS Arkadiusz 519BYDGOSZCZM-30150M 40800:01:1500:11:2000:28:15.0000:29:30.20+00:11:575:3910,6
151FILOSEK Marcin 1031BYDGOSZCZM-30151M 41300:00:0000:12:0200:28:26.9000:28:26.90+00:12:095:4110,6
152BUSSE Piotr 581BYDGOSZCZM-30152M 41700:01:0500:11:2700:28:40.9500:29:46.15+00:12:235:4410,5
153PALIŃSKI Grzegorz 813BYDGOSZCZM-30153M 42000:00:5800:11:3000:28:45.7000:29:44.30+00:12:285:4510,4
154LEWANDOWSKI Arkadiusz 1046BYDGOSZCZM-30154M 42400:00:4200:11:2500:28:53.9500:29:36.00+00:12:365:4610,4
155BUTRYM Piotr 238BYDGOSZCZM-30155M 42800:00:5200:11:2900:29:04.7000:29:57.10+00:12:475:4910,3
156WARACZEWSKI Paweł 480TORUŃM-30156M 42900:00:3700:11:3100:29:06.6000:29:43.70+00:12:495:4910,3
157SOPALSKI Piotr 592PesaBYDGOSZCZM-30157M 43000:01:1400:12:0200:29:10.4500:30:24.60+00:12:535:5010,3
158STOKŁOSA Kamil 70BYDGOSZCZM-30158M 43700:00:3700:11:2400:29:20.6500:29:58.35+00:13:035:5210,2
159JAWORSKI Paweł 1029BYDGOSZCZM-30159M 43900:01:0100:11:4400:29:22.5000:30:24.00+00:13:055:5210,2
160BRZOZOWSKI Krzysztof 344BYDGOSZCZM-30160M 44500:01:1300:11:5900:29:55.4000:31:09.30+00:13:385:5910,0
161MUSIAŁA Adam 672BYDGOSZCZM-30161M 44600:00:2900:11:0100:29:57.3000:30:27.25+00:13:405:5910,0
162BRĄGIEL Jakub 136Vege RunnersBYDGOSZCZM-30162M 44800:01:0700:12:3500:30:13.0500:31:20.45+00:13:556:029,9
163DANIELEK Adam 14BYDGOSZCZM-30163M 45300:00:4100:11:4400:30:34.0000:31:15.15+00:14:166:069,8
164SUDOŁO Jacek 420BYDGOSZCZM-30164M 45900:00:2400:11:4600:30:45.5000:31:10.20+00:14:286:099,8
165BASZANOWSKI Tomasz 892BYDGOSZCZM-30165M 46100:01:1900:12:1900:30:55.0500:32:14.45+00:14:376:119,7
166RAKAŁOWICZ Krzysztof 898ManchesterBYDGOSZCZM-30166M 46200:00:0000:11:3700:31:01.4000:31:01.40+00:14:446:129,7
167DREWS Maciej 880OkoleBYDGOSZCZM-30167M 47100:01:1800:12:0600:31:37.9000:32:55.90+00:15:206:199,5
168TYBURSKI Maciej 300GRUDZIĄDZM-30168M 47200:01:1000:13:0400:31:49.3000:33:00.00+00:15:326:229,4
169BOMBAS Jacek 620GRUDZIĄDZM-30169M 47700:01:2400:12:2600:32:07.5500:33:32.40+00:15:506:259,3
170LISOWSKI Sebastian 542BYDGOSZCZM-30170M 47900:01:1000:12:4600:32:38.9500:33:49.55+00:16:216:319,2
171JAWORSKI Adam 140BYDGOSZCZM-30171M 48100:00:2300:12:4300:32:47.3000:33:10.70+00:16:306:339,2
172LASOK Piotr 951MAKSYMILIANOWOM-30172M 48600:00:5500:12:3600:32:55.7500:33:50.95+00:16:386:359,1
173PIŃSKI Marek 204BYDGOSZCZM-30173M 49100:01:2700:13:2900:33:13.1500:34:40.80+00:16:566:389,0
174OSSOWSKI Łukasz 842BYDGOSZCZM-30174M 49600:01:2600:12:2200:33:46.9500:35:13.35+00:17:296:458,9
175OLSZYŃSKI Sebastian 1BYDGOSZCZM-30175M 49900:01:2300:13:2500:35:15.1000:36:38.60+00:18:587:038,5
176LUDKOWSKI Dawid 1015BYDGOSZCZM-30176M 50200:00:3500:13:1400:36:09.7500:36:45.05+00:19:527:148,3
177GACKOWSKI Michał 52RUN BDGBYDGOSZCZM-30177M 51300:01:1300:15:4700:40:35.1500:41:48.50+00:24:188:077,4
Znaleziono 177 wynik(ów)