BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2016-04-17
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1087
Wystartowało:
851
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
846
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | M-10 | K-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FUZ Marek 240Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-401M 2900:00:0800:07:2000:18:39.7000:18:47.80 3:4316,1
2MRUK Tomasz 285BYDGOSZCZM-402M 3000:00:0600:07:0900:18:40.4500:18:46.65+00:00:003:4416,1
3PIEKARSKI Marek 791Restauracja KING FU BydgoszczBYDGOSZCZM-403M 3600:00:0200:07:1300:18:57.2000:18:59.25+00:00:173:4715,8
4KŁOSOWSKI Marcin 1040www.jabex.com.plBYDGOSZCZM-404M 4100:00:0300:07:3500:19:08.9000:19:12.70+00:00:293:4915,7
5SZOCH Tomasz 843BYDGOSZCZM-405M 4800:00:0100:07:1700:19:30.2500:19:32.00+00:00:503:5415,4
6KUBIS Roman 483Run PasjaBYDGOSZCZM-406M 4900:00:0300:07:2600:19:32.3500:19:35.95+00:00:523:5415,4
7ZWIEWKA Sebastian 214BUSHIDO BydgoszczBYDGOSZCZM-407M 5700:00:0500:07:3600:19:50.9000:19:56.30+00:01:113:5815,1
8RYDLEWSKI Marek 176RUN BYDGOSZCZCIELEM-408M 6400:00:0500:07:4700:20:01.0500:20:06.40+00:01:214:0015,0
9WRZESIŃSKI Wojciech 408Run BydgoszczBYDGOSZCZM-409M 8600:00:0600:07:5500:20:37.5000:20:44.45+00:01:574:0714,5
10RADECKI Przemysław 66BYDGOSZCZM-4010M 8700:00:0600:07:5800:20:44.3000:20:50.50+00:02:044:0814,5
11TUBAJA Albert 484Kabel TEAMBYDGOSZCZM-4011M 9900:00:1000:08:2000:21:06.5000:21:16.75+00:02:264:1314,2
12ŻARKOWSKI Krzysztof 600Kabel TeamBYDGOSZCZM-4012M 10400:00:0000:08:3000:21:16.5000:21:16.50+00:02:364:1514,1
12GURDAK Leszek 163TURM-4013M 10500:00:1400:08:2500:21:16.5000:21:31.05+00:02:364:1514,1
14BIEL Marek 784RUN BYDGOSZCZMAŁE RUDYM-4014M 11100:00:1300:08:3100:21:27.2000:21:40.95+00:02:474:1714,0
15RUDOL Sebastiana 746BYDGOSZCZM-4015M 11700:00:0600:08:1400:21:33.8000:21:40.15+00:02:544:1813,9
16PRZERACKI Mirosław 558PGB Sportowa PaczkaBYDGOSZCZM-4016M 11900:00:1900:08:2600:21:39.6500:21:59.25+00:02:594:2013,8
17KLINIKOWSKI Jacek 221KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4017M 12900:00:0900:09:0700:21:52.9500:22:02.25+00:03:134:2213,7
18RUTKOWSKI Tomasz 463BYDGOSZCZM-4018M 13300:00:0700:08:1600:21:57.4500:22:05.15+00:03:174:2313,7
19ANDRYSIAK Tomasz 237CIELEM-4019M 14000:00:1700:08:3300:22:10.3000:22:27.70+00:03:304:2613,5
20KRÓL Maciej 1036TrispaceBYDGOSZCZM-4020M 14300:00:0500:08:3600:22:12.0500:22:18.00+00:03:324:2613,5
21MARĆ Robert 808BYDGOSZCZM-4021M 14400:01:1300:09:2400:22:13.3500:23:26.70+00:03:334:2613,5
22GACKOWSKI Jarek 61TRIstyle.plBYDGOSZCZM-4022M 14800:00:1300:08:4400:22:15.9500:22:29.25+00:03:364:2713,5
23WNUK Sławomir 801BYDGOSZCZM-4023M 15400:00:1300:08:3400:22:18.4000:22:32.35+00:03:384:2713,4
24MAKLAKIEWICZ Łukasz 325BYDGOSZCZM-4024M 15600:00:0800:08:3400:22:19.7000:22:27.70+00:03:404:2713,4
25PIOTROWSKI Dariusz 454BYDGOSZCZM-4025M 16500:00:3200:08:5700:22:35.1000:23:07.20+00:03:554:3113,3
26STĘPSKI Marek 17BblBYDGOSZCZM-4026M 17200:00:1100:08:3700:22:40.8500:22:52.75+00:04:014:3213,2
27LEWICKI Artur 696Lege artisBYDGOSZCZM-4027M 17500:00:3600:09:1700:22:45.1000:23:21.30+00:04:054:3313,2
28SZTEJKA Damian 85BenefitKSOBYDGOSZCZM-4028M 17800:00:1600:08:5900:22:48.7500:23:05.70+00:04:094:3313,1
29WOJCIECHOWSKI Jarosław 544BYDGOSZCZM-4029M 18100:00:1300:08:5300:22:52.9000:23:06.05+00:04:134:3413,1
30RYŚNIK Dariusz 584Żandarmi z BydgoszczyBYDGOSZCZM-4030M 18600:00:1400:08:5000:22:57.7000:23:12.55+00:04:184:3513,1
31NOWICKI Adam 876BYDGOSZCZM-4031M 19000:00:1500:09:0600:23:00.1500:23:15.95+00:04:204:3613,0
32KRASIŃSKI Piotr 360BYDGOSZCZM-4032M 19900:00:1800:09:0300:23:08.9000:23:27.00+00:04:294:3713,0
33BUDZIAK Bartosz 363BYDGOSZCZM-4033M 20400:00:1800:09:2800:23:11.2500:23:29.35+00:04:314:3812,9
34KUJAWA Sebastian 407BBL InowrocławINOWROCŁAWM-4034M 20800:00:1300:09:0200:23:21.1000:23:34.55+00:04:414:4012,8
34KRUCZKOWSKI Adam 999BYDGOSZCZM-4035M 20900:00:1900:08:5000:23:21.1000:23:40.80+00:04:414:4012,8
36ŚWIĘCICKI Andrzej 142BydgoszczBYDGOSZCZM-4036M 22100:00:2800:09:2700:23:34.0000:24:02.80+00:04:544:4212,7
37GIERSZ Krzysztof 906BYDGOSZCZM-4037M 23100:00:5000:10:2300:23:47.5000:24:37.50+00:05:074:4512,6
38WALENCIAK Jarosław 263BYDGOSZCZM-4038M 23300:00:1100:09:0100:23:48.5500:23:59.55+00:05:084:4512,6
38LIWOCH Grzegorz 32OsielskoOIELSKOM-4039M 23400:00:2800:09:1500:23:48.5500:24:17.00+00:05:084:4512,6
40WILCZYŃSKI Jacek 103BYDGOSZCZM-4040M 23900:00:2900:09:2500:23:55.4000:24:24.60+00:05:154:4712,5
41SZADKOWSKI Maciej 1054BYDGOSZCZM-4041M 24100:00:4100:09:3600:23:57.5500:24:39.00+00:05:174:4712,5
42WACHOWSKI Piotr 425KORONOWOM-4042M 24400:00:3600:09:4000:23:58.3500:24:34.45+00:05:184:4712,5
43ŻUCHOWSKI Dariusz 1011BYDGOSZCZM-4043M 25000:00:3700:09:2800:24:06.8000:24:43.80+00:05:274:4912,4
44NADRATOWSKI Maciej 671Kabel TeamBYDGOSZCZM-4044M 25100:00:1100:09:2600:24:10.0000:24:21.65+00:05:304:5012,4
45WĘGRZYNOWSKI Sławomir 693Kabel TeamBYDGOSZCZM-4045M 25200:00:1100:09:2600:24:10.1000:24:21.50+00:05:304:5012,4
46ŚWIATLAK Marek 256Sowa BydgoszczBYDGOSZCZM-4046M 26100:00:3300:09:4600:24:22.8500:24:56.40+00:05:434:5212,3
47KIECA Andrzej 339BBL BydgoszczBYDGOSZCZM-4047M 26600:00:5600:10:1000:24:28.4000:25:25.10+00:05:484:5312,3
48SZUBARTOWSKI Robert 511Zespół Szkół nr 5 MSBYDGOSZCZM-4048M 26900:00:4900:09:5800:24:30.1500:25:19.25+00:05:504:5412,2
49OSZUBSKI Kazimierz 645BYDGOSZCZM-4049M 27200:00:1600:09:5300:24:32.3000:24:48.55+00:05:524:5412,2
50KORTAS Marcin 994BYDGOSZCZM-4050M 27600:00:2700:09:4000:24:38.3500:25:05.45+00:05:584:5512,2
51KONWIŃSKI Dariusz 22BARCABYDGOSZCZM-4051M 27900:00:0700:09:1200:24:40.7000:24:48.00+00:06:014:5612,2
52KOLSKI Radek 780BYDGOSZCZM-4052M 28100:00:3300:09:4700:24:42.4000:25:15.80+00:06:024:5612,1
53SUCHODOLSKI Sebastian 168ŻOŁĘDOWOM-4053M 28300:00:1900:09:3000:24:49.3500:25:08.50+00:06:094:5712,1
54KRAWIEC Mariusz 737MAKSYMILIANOWOM-4054M 28500:00:5700:10:0600:24:50.4500:25:48.15+00:06:104:5812,1
55LEWANDOWSKI Radosław 1048BYDGOSZCZM-4055M 29100:01:1200:10:5200:24:54.6500:26:07.15+00:06:144:5912,0
56MALINOWSKI Waldemar 58Run Lotto-BydgostiaBYDGOSZCZM-4056M 29800:00:1400:09:4300:25:11.2500:25:25.65+00:06:315:0211,9
57TWARDOWSKI Wojciech 328RUN BydgoszczBYDGOSZCZM-4057M 30100:00:4800:10:1100:25:14.5500:26:02.90+00:06:345:0211,9
58KRYSZTOFIAK Robert 40BRZOZAM-4058M 30700:00:2100:09:5200:25:21.1500:25:42.40+00:06:415:0411,8
59BRYLEW Tomasz 662Agencja SITABBYDGOSZCZM-4059M 31700:01:2200:09:5800:25:26.0500:26:48.25+00:06:465:0511,8
60CEMKE Tomasz 128BYDGOSZCZM-4060M 32000:00:1400:10:1200:25:28.2500:25:43.10+00:06:485:0511,8
61STASZKIEWICZ Radosław 422STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-4061M 32300:00:3200:10:0800:25:31.8000:26:04.65+00:06:525:0611,7
62BYRTEK Grzegorz 469BYDGOSZCZM-4062M 32400:00:2900:09:4600:25:33.4500:26:03.15+00:06:535:0611,7
63KUBOWICZ Piotr 242Drużyna..GochyBYDGOSZCZM-4063M 32600:00:0800:09:5900:25:36.8000:25:45.70+00:06:575:0711,7
64ANDRYSZAK Piotr 913NOWA WIEŚ WIELKAM-4064M 33100:00:1600:09:5600:25:44.6000:26:01.10+00:07:045:0911,7
65SZAFKOWSKI Arkadiusz 232SOLEC KUJAWSKIM-4065M 33800:00:2800:10:0500:25:52.7000:26:21.40+00:07:135:1011,6
66ŚWIATŁY Andrzej 212GDYNIAM-4066M 33900:00:3100:10:2900:25:53.2500:26:24.75+00:07:135:1011,6
67BEDNAREK Waldemar 1071WTELNOM-4067M 35600:01:2500:10:2800:26:13.5500:27:39.20+00:07:335:1411,4
68SZMELTER Michał 203BYDGOSZCZM-4068M 36300:00:4300:10:3600:26:25.7500:27:09.45+00:07:465:1711,3
69DROZDOWSKI Krzysiek 765BYDGOSZCZM-4069M 37200:00:3800:10:0700:26:36.8000:27:15.75+00:07:575:1911,3
70CEGIELSKI Maciej 322Żandarmi z BydgoszczyŚWIEKATOWOM-4070M 38400:00:1600:10:1200:27:12.6000:27:28.70+00:08:325:2611,0
71KLONOWSKI Sławomir 28NIEMCZM-4071M 38500:01:0800:11:1300:27:13.2000:28:21.20+00:08:335:2611,0
72DURAŁEK Andrzej 87Team PruszczPRUSZCZM-4072M 38800:00:4800:10:5600:27:16.8000:28:04.85+00:08:375:2711,0
73BORACZYŃSKI Krzysztof 637BRODNICAM-4073M 39700:01:0600:12:0200:27:33.6000:28:39.65+00:08:535:3010,9
74DREWS Grzegorz 456RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4074M 40000:00:5400:11:2400:27:48.9500:28:43.00+00:09:095:3310,8
75MOROSZCZAK Bogumił 857BYDGOSZCZM-4075M 40100:00:3500:11:0700:27:53.0000:28:28.15+00:09:135:3410,8
76KOGUC Artur 893BYDGOSZCZM-4076M 41500:00:3200:10:4200:28:29.5500:29:01.80+00:09:495:4110,5
77PIETRASZAK Tomasz 499RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-4077M 41600:00:5300:11:2500:28:32.3500:29:25.85+00:09:525:4210,5
78ZIĘTAK Andrzej 435BRZOZAM-4078M 42100:00:2600:11:2600:28:46.4000:29:13.00+00:10:065:4510,4
79KLIMKIEWICZ Maciej 777BYDGOSZCZM-4079M 42600:00:5900:11:1400:28:57.0000:29:56.00+00:10:175:4710,4
80KAPELIŃSKI Stanisław 69BYDGOSZCZM-4080M 43500:00:4600:11:1800:29:18.8500:30:05.15+00:10:395:5110,2
81NURKIEWICZ Jarosław 905AniołyBYDGOSZCZM-4081M 43600:01:1300:11:5400:29:20.5500:30:34.15+00:10:405:5210,2
82KLISZEWSKI Damian 320BYDGOSZCZM-4082M 44300:00:5100:11:3500:29:40.2000:30:31.65+00:11:005:5610,1
83WIERSKI Jaroslaw 753LIPNIKIM-4083M 45000:00:4300:11:3100:30:21.1500:31:04.70+00:11:416:049,9
84CHODOR Tomasz 396TURM-4084M 45200:01:0000:12:1400:30:27.1000:31:27.45+00:11:476:059,9
85DRAPIEWSKI Przemysław 977RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4085M 45700:00:5400:11:1700:30:39.9000:31:34.20+00:12:006:089,8
86PAKULSKI Rafał 381BYDGOSZCZM-4086M 46000:00:4500:12:0000:30:54.0000:31:39.20+00:12:146:109,7
87MODRZEWSKI Łukasz 520BYDGOSZCZM-4087M 46300:01:0400:11:5000:31:01.8000:32:06.70+00:12:226:129,7
88NEBAK Krzysztof 148BYDGOSZCZM-4088M 46500:00:3100:11:2800:31:16.6500:31:47.85+00:12:366:159,6
89KRZYŻAŃSKI Przemysław 166Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-4089M 46600:00:2300:11:5600:31:25.3500:31:49.15+00:12:456:179,5
90RATAJ Maciej 868ŁOCHOWOM-4090M 47300:01:1600:12:2500:31:50.0000:33:06.00+00:13:106:229,4
91ANDRZEJCZAK Wojciech 124GRUDZIĄDZM-4091M 47600:01:2500:12:2500:32:06.2500:33:32.20+00:13:266:259,3
92WRÓBLEWSKI Bolesław 719BYDGOSZCZM-4092M 47800:00:5800:12:4700:32:37.5500:33:35.60+00:13:576:319,2
93KAWA Marcin 183CUKIER & SERCEBYDGOSZCZM-4093M 48400:01:0200:12:3800:32:53.8000:33:56.25+00:14:146:349,1
94SZOSTAK Tomasz 678mBankBYDGOSZCZM-4094M 49000:00:5600:12:4000:33:13.0500:34:10.00+00:14:336:389,0
95ZIENKOWSKI Cezary 965BYDGOSZCZM-4095M 49400:01:2100:12:5800:33:37.8000:34:59.00+00:14:586:438,9
96KUFEL Jacek 303BYDGOSZCZM-4096M 50600:00:2700:14:2200:37:52.6500:38:19.75+00:19:127:347,9
97JANKOWSKI Rafał 67BYDGOSZCZM-4097M 50900:01:1800:14:3600:38:26.4500:39:45.35+00:19:467:417,8
98JABŁOŃSKI Janusz 587Stowarzyszenie PieczaBYDGOSZCZM-4098M 51100:01:1700:17:4400:40:16.0000:41:33.00+00:21:368:037,5
99RUTKOWSKI Adam 613BYDGOSZCZM-4099M 51200:00:5600:15:2300:40:31.5500:41:27.80+00:21:518:067,4
100ŻURAWSKI Michał 858run LOTTO-BydgostiaBYDGOSZCZM-40100M 51400:01:2000:15:4700:41:00.7500:42:20.75+00:22:218:127,3
101OLECHNOWICZ Tomasz 867SM BUDOWLANIBYDGOSZCZM-40101M 51600:00:5900:16:1100:41:06.7500:42:06.35+00:22:278:137,3
Znaleziono 101 wynik(ów)