BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1499
Wystartowało:
1277
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
1273
Na trasie:
4

Klasyfikacja: M10

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ADAMCZAK Filip 1352BYDGOSZCZM101M 4300:00:0600:20:39.8000:20:46.45 4:0814.5
2POLIWODZIŃSKI Mateusz 1121KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM102M 11400:00:0600:22:38.0500:22:44.85+00:01:584:3113.3
3WNUK Piotr 1020BYDGOSZCZM103M 12600:00:2100:23:04.9000:23:25.95+00:02:254:3613
4PROKOPOWICZ Igor 582KRUSZYN KRAJEŃSKIM104M 13200:01:2300:23:12.2500:24:36.15+00:02:324:3812.9
5MŁYNAREK Paweł 1388BYDGOSZCZM105M 19200:00:0300:24:15.5500:24:19.25+00:03:354:5112.4
6SUCHOMSKI Damian 910ŚWIEKATOWOM106M 20200:00:0400:24:32.3500:24:36.35+00:03:524:5412.2
7FOJUTOWSKI Filip 387BYDGOSZCZM107M 22700:00:1000:24:59.4500:25:10.25+00:04:195:0012
8STAFIEJ Paweł 1392BYDGOSZCZM108M 22800:00:1200:24:59.7000:25:11.75+00:04:194:5912
9STEJUK Jan 474AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM109M 23400:00:2700:25:07.5500:25:35.40+00:04:275:0111.9
10STEJUK Antoni 475AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM1010M 24500:00:2800:25:21.0500:25:49.45+00:04:415:0411.8
11HIRSCH Nikodem 1049OSIELSKOM1011M 26100:00:1800:25:49.8500:26:08.10+00:05:105:1011.6
12SIKORSKI Arkadiusz 80BYDGOSZCZM1012M 26400:00:2300:25:52.8000:26:16.25+00:05:135:1011.6
13KRUK Łukasz 376BYDGOSZCZM1013M 28100:00:1600:26:04.4500:26:21.25+00:05:245:1311.5
14KĘCKI Jakub 917BYDGOSZCZM1014M 28200:01:2100:26:04.4500:27:25.55+00:05:245:1211.5
15KABAT Jakub 302RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM1015M 29700:02:0200:26:25.0500:28:27.15+00:05:455:1711.4
16KRUK Szymon 375BYDGOSZCZM1016M 31000:00:1600:26:33.0000:26:49.05+00:05:535:1811.3
17BANASZAK Gracjan 640BYDGOSZCZM1017M 31300:00:5900:26:33.3000:27:32.60+00:05:535:1811.3
18KARLIŃSKI Oskar 1333BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1018M 33500:01:4400:26:49.6000:28:34.00+00:06:095:2211.2
19DOLNY Kajetan 1029FOREST GANGBYDGOSZCZM1019M 33700:00:1300:26:51.5500:27:04.90+00:06:115:2211.2
20BREYER Miłosz 274WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM1020M 35800:01:0100:27:12.2500:28:13.50+00:06:325:2611
21LUDKOWSKI Filip 863BYDGOSZCZM1021M 38300:00:4200:27:31.0000:28:13.80+00:06:515:3010.9
22SZULC Jakub 704SZOSAŻNINPRZYŁĘKIM1022M 39300:03:0600:27:43.8500:30:50.65+00:07:045:3210.8
23GRUBICH Kacper 781BYDGOSZCZM1023M 39600:00:5900:27:46.8500:28:45.85+00:07:075:3310.8
24DURAŁEK Oskar 441PRUSZCZM1024M 41600:00:3000:27:59.9000:28:30.10+00:07:205:3610.7
25WÓJCIK Piotr 38BYDGOSZCZM1025M 42400:00:3200:28:07.1500:28:39.85+00:07:275:3710.7
26CIESIELSKI Adrian 1130NAKŁO NAD NOTECIĄM1026M 46600:01:3500:28:34.6500:30:10.00+00:07:545:4310.5
27BASA Mateusz 846LIUKS KRUSZWICAKRUSZWICAM1027M 47000:00:0200:28:41.1000:28:43.70+00:08:015:4410.5
28ZAJĄC Michał 739BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM1028M 48000:00:2700:28:48.7000:29:16.55+00:08:085:4510.4
29MELWIŃSKI Julian 1030RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1029M 49000:01:1300:29:01.0500:30:14.25+00:08:215:4810.3
30KRZYŻAŃSKI Kacper 1231BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM1030M 49900:01:4200:29:08.8000:30:51.25+00:08:295:4910.3
31WITKOWSKI Paweł 1111BYDGOSZCZM1031M 54200:00:4200:29:51.0000:30:33.70+00:09:115:5810.1
32JABŁOŃSKI Jakub 1429BYDGOSZCZM1032M 55200:02:0400:30:04.4500:32:08.55+00:09:246:0010
33JANIC Arkadiusz 629BYDGOSZCZM1033M 55300:00:5100:30:04.6500:30:56.40+00:09:246:0110
34RATAJ Szymon 219ŁOCHOWOM1034M 57600:01:2700:30:25.5500:31:53.15+00:09:456:059.9
35RATAJCZAK Marcel 319BYDGOSZCZM1035M 59200:01:2800:30:40.1000:32:08.95+00:10:006:089.8
36ZDUNKIEWICZ Filip 660BYDGOSZCZM1036M 63400:02:0100:32:00.7500:34:01.90+00:11:206:249.4
37STELMASZEK Patryk 672OSIELSKOM1037M 63600:02:0200:32:01.2500:34:03.35+00:11:216:249.4
38WOŹNICKI Marcin 322BYDGOSZCZM1038M 65100:01:3500:32:24.7500:34:00.55+00:11:446:299.3
39STANISŁAW Deptuła 494NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM1039M 66200:01:0500:32:43.7000:33:49.20+00:12:036:329.2
40BUDZIAK Tymoteusz 311BYDGOSZCZM1040M 67000:02:0600:33:08.1500:35:14.35+00:12:286:379.1
41PIOTROWSKI Dawid 1092STRZELCE DOLNEM1041M 68600:02:0600:33:53.1500:35:59.15+00:13:136:468.9
42RYMER Jarosław 504BORÓWNOM1042M 69700:02:0200:34:25.0000:36:27.90+00:13:456:538.7
43SĘKOWSKI Bartosz 906BYDGOSZCZM1043M 69900:01:4400:34:25.9000:36:10.05+00:13:466:538.7
44OLECHNOWICZ Maciej 1342BYDGOSZCZM1044M 70200:01:5000:34:31.9500:36:22.10+00:13:526:548.7
45PIJAROWSKI Milan 1488BYDGOSZCZM1045M 71000:02:1200:35:02.4000:37:14.65+00:14:227:008.6
46WIĘCKOWSKA Denisa 1454BYDGOSZCZM1046M 71500:00:5000:35:27.2500:36:17.75+00:14:477:058.5
47FOJUTOWSKI Jan 1163BYDGOSZCZM1047M 71600:00:4500:35:29.4000:36:14.70+00:14:497:058.5
48KOWALSKI Tymoteusz 888BYDGOSZCZM1048M 71800:01:1800:35:35.7500:36:54.05+00:14:557:078.4
49KRUSZYŃSKI Aleks 1411BYDGOSZCZM1049M 73100:02:0600:37:37.2000:39:44.15+00:16:577:318
Znaleziono 49 wynik(ów)