BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2017-04-23
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1440
Wystartowało : 1144
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 1140
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WILKOSZ Tomasz 1428M101M 300:00:0100:16:48.0500:16:49.65 3:2117,9
2TULEJA Jakub 1427M102M 400:00:0100:17:10.8000:17:12.35+00:00:223:2617,5
3KOWALSKI Bartek 1433M103M 900:00:0100:17:57.2500:17:59.15+00:01:093:3516,7
4MUĆKO Bartosz 330BYDGOSZCZM104M 1400:00:0100:18:24.8000:18:26.05+00:01:363:4116,3
5JANCARZEWSKI Marcin 1430M105M 2200:00:0300:18:41.3000:18:44.35+00:01:533:4416,1
6FELKNER Kamil 1302BYDGOSZCZM106M 4400:00:0200:19:48.8000:19:51.55+00:03:003:5715,1
7ŚWITAJ Mateusz 1103WTS ASTORIABYDGOSZCZM107M 8600:00:0300:20:41.8500:20:45.50+00:03:534:0814,5
8DULIŃSKI Bartek 1387NIEMCZM108M 21300:00:4200:23:08.2000:23:51.15+00:06:204:3713,0
9STYCZYŃSKI Oskar 1329LIPNIKIM109M 21700:00:4900:23:10.2500:23:59.40+00:06:224:3812,9
10NOWAKOWSKI Oskar 1290BYDGOSZCZM1010M 22100:00:1200:23:12.2000:23:24.70+00:06:244:3812,9
11STYCZYŃSKI Olaf 1330LIPNIKIM1011M 23000:00:4900:23:18.9500:24:08.70+00:06:304:3912,9
12KARLIŃSKI Oskar 549BydgoszczBYDGOSZCZM1012M 32800:00:3700:24:31.3000:25:08.80+00:07:434:5412,2
13AFELT Adrian 812OSÓWIECM1013M 33200:00:0800:24:36.0000:24:44.00+00:07:474:5512,2
14BINKOWSKI Kamil 895GNIEWKOWOM1014M 34300:00:2100:24:45.5500:25:06.90+00:07:574:5712,1
15SONTOWSKI Eryk 789BYDGOSZCZM1015M 35700:00:0300:24:53.1000:24:56.25+00:08:054:5812,1
16STARSZAK Seweryn 1117DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM1016M 37300:00:3900:25:06.5000:25:45.75+00:08:185:0112,0
17GRZESIAK Jakub 1404BYDGOSZCZM1017M 39000:00:4200:25:17.3500:25:59.35+00:08:295:0311,9
18WÓJCIK Jakub 1238BYDGOSZCZM1018M 39900:00:1600:25:26.0500:25:42.85+00:08:385:0511,8
19FOJUTOWSKI Jan 1326RokBYDGOSZCZM1019M 40700:00:4300:25:33.6500:26:17.20+00:08:455:0611,7
20WŁOCH Mateusz 1170BYDGOSZCZM1020M 41600:00:0500:25:38.5000:25:43.65+00:08:505:0711,7
21KARSKI Krzysztof 705BYDGOSZCZM1021M 44800:01:2700:26:18.2000:27:45.30+00:09:305:1511,4
22DOLNY Kajetan 1340BYDGOSZCZM1022M 45100:00:3300:26:23.1000:26:56.30+00:09:355:1611,4
23ŚWIERCZYŃSKI Jakub 1406NIEMCZM1023M 45800:00:5300:26:31.7000:27:25.55+00:09:435:1811,3
24KUK Bartłomiej 540OSTROMECKOM1024M 46800:01:0100:26:50.2500:27:51.60+00:10:025:2211,2
25GRUBICH Kacper 238Bracia DaltonBYDGOSZCZM1025M 48300:00:4900:27:03.5500:27:53.40+00:10:155:2411,1
26STRZAŁKOWSKI Sergiusz 603BYDGOSZCZM1026M 50000:00:4400:27:31.2000:28:15.35+00:10:435:3010,9
27MULLER Jakub 295INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1027M 51300:01:0400:27:47.1000:28:51.20+00:10:595:3310,8
28BRUSKI Marek 1038MICHALINM1028M 51700:00:0200:27:49.4500:27:51.90+00:11:015:3310,8
29GŁOWSKI Damian 345BYDGOSZCZM1029M 51800:00:4100:27:53.4000:28:34.55+00:11:055:3410,8
30PAWELEC Witold 743BYDGOSZCZM1030M 53100:00:4700:28:23.9500:29:11.60+00:11:355:4010,6
31KRUK Szymon 587BYDGOSZCZM1031M 55100:01:2300:28:44.2000:30:07.50+00:11:565:4410,4
32KRUK Łukasz 588BYDGOSZCZM1032M 55200:01:2300:28:44.4000:30:07.65+00:11:565:4410,4
33KRAWIEC Kuba 942MAKSYMILIANOWOM1033M 56400:00:2200:29:08.2000:29:30.20+00:12:205:4910,3
34MIKOŁAJCZAK Jędrzej 691BYDGOSZCZM1034M 57900:00:5800:29:29.6500:30:28.15+00:12:415:5410,2
35MIKOŁAJCZAK Jan 690BYDGOSZCZM1035M 61000:00:5800:30:02.4500:31:00.75+00:13:146:0010,0
36MRÓWCZYŃSKI Mikołaj 737MrówkiBYDGOSZCZM1036M 64300:00:3800:31:41.9500:32:20.55+00:14:536:209,5
37WITKOWSKI Patryk 105BYDGOSZCZM1037M 64500:01:1800:31:48.1000:33:06.30+00:15:006:219,4
38WITKOWSKI Paweł 99BYDGOSZCZM1038M 64900:01:1600:31:50.7500:33:07.00+00:15:026:229,4
39SIKORSKI Arkadiusz 1312BYDGOSZCZM1039M 65600:01:4300:32:21.1500:34:05.05+00:15:336:289,3
40RATAJ Szymon 456ŁOCHOWOM1040M 66000:01:0600:32:29.9500:33:36.65+00:15:416:309,2
41OLECHNOWICZ Maciej 752Sport Smukała Opławiec JanowoBYDGOSZCZM1041M 67400:02:2000:33:46.8000:36:07.35+00:16:586:458,9
42HILLER Andrzej 1335HillerTeamOSIELSKOM1042M 67600:01:3500:33:57.0500:35:32.90+00:17:096:478,8
43KOCZOROWSKI Maciej 929BYDGOSZCZM1043M 67900:01:2300:34:08.0500:35:31.90+00:17:206:498,8
44LISOWSKI Mikołaj 284BYDGOSZCZM1044M 68700:01:5500:35:36.5000:37:32.20+00:18:487:078,4
45ORLIŃSKI Mateusz 1288BYDGOSZCZM1045M 68900:01:3900:35:40.9500:37:20.60+00:18:527:088,4
46KORPAS Mikołaj 1046Bydgoska Sekcja Karate KyokushinkaikanBYDGOSZCZM1046M 69200:00:3500:36:22.1000:36:58.00+00:19:347:168,2
47MINDIKOWSKI Dawid 143BYDGOSZCZM1047M 69900:01:1200:42:33.1500:43:45.60+00:25:458:307,1
48ATTA Summer 301INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1048M 70100:01:0400:45:30.4000:46:34.60+00:28:429:066,6
Niesklasyfikowani
BOREK Jerzy 1259BYDGOSZCZM10DNF DNF DNF--
Znaleziono 49 wynik(ów)