BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1499
Wystartowało:
1277
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
1273
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MICHALAK Grzegorz 455M201M 100:00:0200:16:17.8500:16:20.30 3:1518.4
2KULAI Taras 1192SC UltraLWOWM202M 200:00:0100:16:29.3500:16:31.30+00:00:113:1818.2
3FELCZAK Jakub 921BYDGOSZCZM203M 300:00:0100:16:43.3500:16:44.40+00:00:253:2017.9
4JAGODZIŃSKI Mateusz 56Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM204M 500:00:0200:17:31.6000:17:34.05+00:01:133:3017.1
5WOŁOSZCZAK Leszek 14806. KILOMETRBYDGOSZCZM205M 1000:00:0400:18:06.9500:18:11.60+00:01:493:3716.6
6TUCHOLSKI Bartłomiej 158Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM206M 1200:00:0100:18:23.2500:18:25.15+00:02:053:4016.3
7GRUSZKA Gracjan 1244CWZS Zawisza Bydgoszcz SLBYDGOSZCZM207M 1400:00:0000:18:33.2000:18:34.05+00:02:153:4216.2
8STRUGAŁA Maciej 137OBORNIKIM208M 1500:00:0000:19:05.8500:19:05.85+00:02:483:4915.7
9STANKIEWICZ Jacek 108MDanielsaBYDGOSZCZM209M 2500:00:0200:19:55.2500:19:57.65+00:03:373:5915.1
10PIC Dawid 271OSIELSKOM2010M 2600:00:0300:19:57.5000:20:01.40+00:03:393:5915
11SORGER Patryk 1379Iskra DulskBYDGOSZCZM2011M 3000:00:0800:20:04.6000:20:13.30+00:03:464:0114.9
12WIECZOREK Michał 16EduTeamBYDGOSZCZM2012M 3100:00:3500:20:05.7500:20:40.80+00:03:474:0114.9
13KANNEBERG Maciej 656Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2013M 3500:00:1700:20:18.1500:20:35.30+00:04:004:0314.8
14DOMISIEWICZ Michał 572BYDGOSZCZM2014M 3800:01:3300:20:28.3500:22:01.85+00:04:104:0514.7
15ZBORAŁA Dawid 85Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM2015M 3900:00:0200:20:28.7000:20:31.55+00:04:104:0514.6
16WASILEWSKI Wojtek 331BYDGOSZCZM2016M 4500:00:0400:20:41.8000:20:46.45+00:04:234:0814.5
17BUBIAK Hubert 1475BYDGOSZCZM2017M 5100:01:0500:20:55.9000:22:01.45+00:04:384:1114.3
18WENDA Dawid 86Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZM2018M 5200:00:0200:20:56.8000:20:59.45+00:04:384:1114.3
19SOBCZAK Rafał 1267Bażant TeamOSIĘCINYM2019M 6200:00:0100:21:14.5500:21:16.45+00:04:564:1514.1
20CHORZEWSKI Kamil 662DROBINM2020M 6600:00:0400:21:25.2500:21:30.05+00:05:074:1714
21LORENC Michał 617BYDGOSZCZM2021M 6700:00:0600:21:25.8000:21:32.60+00:05:074:1714
22BZDZION Marcin 1201BYDGOSZCZM2022M 7000:00:0200:21:28.3000:21:31.00+00:05:104:1714
23SAWIŃSKI Łukasz 823KCYNIAM2023M 8100:00:0400:21:55.5000:21:59.85+00:05:374:2313.7
24JĘDRUSIK Krzysztof 394Biegacze Od Pierwszego Kroku Do MetyWidokuBYDGOSZCZM2024M 8300:00:0500:22:01.3500:22:07.05+00:05:434:2413.6
25KOSEK Stanisław 1253BRZEZINKIM2025M 8800:00:0700:22:07.6500:22:15.15+00:05:494:2513.6
26RONALDOWSKI Kacper 363BYDGOSZCZM2026M 8900:00:0500:22:08.5500:22:14.25+00:05:504:2513.5
27WIELGOSZ Krzysztof 1018BYDGOSZCZM2027M 9200:00:1500:22:10.9500:22:26.50+00:05:534:2613.5
28PALIWODA Jakub 329TURM2028M 9600:00:5300:22:19.0500:23:12.50+00:06:014:2713.4
29WNĘK Martin 663BYDGOSZCZM2029M 9800:00:0400:22:20.6500:22:25.60+00:06:024:2813.4
30TOKARSKI Paweł 1077BYDGOSZCZM2030M 11000:00:1100:22:34.9000:22:46.50+00:06:174:3113.3
31JASIECKI Sebastian 615CrossTeam BydgoszczBYDGOSZCZM2031M 11800:00:0600:22:51.5500:22:57.70+00:06:334:3413.1
32DARO Jakub 682BYDGOSZCZM2032M 12200:00:0600:22:56.0000:23:02.85+00:06:384:3513.1
33MYLER Łukasz 675SYPNIEWOM2033M 13400:01:0000:23:12.8500:24:12.90+00:06:554:3812.9
34WOJCIECHOWSKI Grzegorz 14Atos BydgoszczBYDGOSZCZM2034M 13900:00:1000:23:19.9000:23:30.55+00:07:024:4012.9
35MARCINKOWSKI Artur 545KORONOWOM2035M 14400:00:2700:23:24.7000:23:52.40+00:07:064:4112.8
36ISELVMO Espen 612LILLESANDM2036M 14500:00:1500:23:26.0500:23:41.90+00:07:084:4112.8
37NOWAK Rafał 411BYDGOSZCZM2037M 14900:01:3100:23:31.3500:25:03.10+00:07:134:4212.7
38GRUSZCZYK Maciej 927BYDGOSZCZM2038M 15300:00:4100:23:34.0000:24:15.25+00:07:164:4212.7
39SZYMAŃSKI Bartłomiej 326BYDGOSZCZM2039M 15500:00:5400:23:35.4500:24:29.65+00:07:174:4312.7
40SZOT Kacper 586BYDGOSZCZM2040M 16700:00:5100:23:43.9000:24:35.20+00:07:264:4412.6
41KUDALSKI Maciej 264XYZ Fight AcademyBYDGOSZCZM2041M 16900:00:3500:23:46.2500:24:21.90+00:07:284:4512.6
42KOŁSUT Sebastian 1325BYDGOSZCZM2042M 17200:00:0900:23:50.4500:23:59.75+00:07:324:4612.6
43MAZUR Jakub 742Biegaj z DębamiOSIELSKOM2043M 18200:00:1200:24:05.5500:24:18.10+00:07:474:4912.4
44GAWROŃSKI Mateusz 573BARCINM2044M 18600:01:0600:24:08.8500:25:14.85+00:07:514:4912.4
45KAMIŃSKI Marek 93TypyGrubeBYDGOSZCZM2045M 18800:02:0600:24:09.2000:26:16.10+00:07:514:5012.4
46WASTOWSKI Dawid 874PIOTRKÓW KUJAWSKIM2046M 19300:00:3900:24:18.1500:24:57.25+00:08:004:5112.3
47JAGIELSKI Szymon 1419MAKSYMILIANOWOM2047M 19400:00:5200:24:18.9000:25:11.00+00:08:014:5112.3
48STĘPSKI Sławomir 348ZSM1BYDGOSZCZM2048M 21100:00:5400:24:45.4500:25:39.60+00:08:274:5712.1
49MENDEL Patryk 483BYDGOSZCZM2049M 21400:00:1400:24:52.0500:25:06.95+00:08:344:5812.1
50TWARDOWSKI Krzysztof 1142BYDGOSZCZM2050M 22200:01:0600:24:56.7500:26:03.15+00:08:384:5912
51GWIZDAŁA Mikołaj 1438BYDGOSZCZM2051M 22600:01:0000:24:58.4500:25:59.30+00:08:404:5912
52POPŁAWSKI Damian 487RIMBBYDGOSZCZM2052M 25200:01:5200:25:33.4000:27:25.90+00:09:155:0611.7
53TOMCZYŃSKI Krystian 1229BYDGOSZCZM2053M 25400:01:1100:25:36.3000:26:47.90+00:09:185:0711.7
54HÖFT Karol 665KRUSZYN KRAJEŃSKIM2054M 26700:01:1100:25:55.2500:27:06.80+00:09:375:1111.6
55KOZŁOWSKI Łukasz 715BYDGOSZCZM2055M 29200:00:5800:26:17.5000:27:15.60+00:09:595:1511.4
56MICHALSKI Damian 1474BYDGOSZCZM2056M 29300:01:1100:26:19.5000:27:30.70+00:10:015:1511.4
57KRETKOWSKI Piotr 1081ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM2057M 29800:00:3300:26:26.4500:27:00.00+00:10:085:1711.3
58DOBRZAŃSKI Dariusz 11693GravityBYDGOSZCZM2058M 31600:01:0900:26:35.0500:27:44.10+00:10:175:1911.3
59WEŁNIŃSKA Patrycja 519Szurusie teamBYDGOSZCZM2059M 32000:01:4700:26:39.0500:28:26.45+00:10:215:1911.3
60BOENISCH Konstantin 309BYDGOSZCZM2060M 32300:00:3700:26:40.1000:27:17.70+00:10:225:2011.3
61KOTWICA Kamil 293BYDGOSZCZM2061M 33600:01:5200:26:51.1500:28:44.05+00:10:335:2211.2
62KAMIŃSKI Dawid 354TypyGrubeBYDGOSZCZM2062M 33900:02:0500:26:53.6500:28:59.30+00:10:355:2211.2
63SAWICKI Mikołaj 340BYDGOSZCZM2063M 34000:00:2600:26:54.6000:27:21.55+00:10:365:2311.1
64WORZAŁA Michał 107BYDGOSZCZM2064M 34200:02:1600:27:02.4000:29:18.45+00:10:445:2411.1
65BAŁYS Krzysztof 437BYDGOSZCZM2065M 34400:01:5600:27:03.3500:28:59.95+00:10:455:2411.1
66TUREK Józef 1149BYDGOSZCZM2066M 35100:01:3400:27:08.7500:28:42.95+00:10:505:2511.1
67BANDOCH Jacek 52BYDGOSZCZM2067M 36700:00:2500:27:17.0500:27:42.40+00:10:595:2711
68MADEJ Adam 135BYDGOSZCZM2068M 36800:01:5400:27:18.0500:29:12.35+00:11:005:2711
69BYCZKOWSKI Michał 1025MUROWANIECM2069M 37200:00:3000:27:24.9500:27:55.90+00:11:075:2910.9
70WÓJTOWICZ Ryszard 323SOLEC KUJAWSKIM2070M 37500:02:0700:27:26.6000:29:34.00+00:11:085:2910.9
71WITKOWSKI Błażej 133BYDGOSZCZM2071M 38400:01:2600:27:31.1000:28:57.85+00:11:135:3010.9
72WIŚNIEWSKI Maksymilian 536SPCTORUŃM2072M 38500:02:0900:27:32.2000:29:41.50+00:11:145:3010.9
73DROBCZYŃSKI Wojciech 576BYDGOSZCZM2073M 38900:01:2300:27:38.6000:29:02.45+00:11:205:3110.8
74BAŁYS Łukasz 1217BYDGOSZCZM2074M 39500:01:5600:27:45.5500:29:42.05+00:11:275:3310.8
75ARENT Dawid 482BYDGOSZCZM2075M 42600:00:5600:28:08.7000:29:04.90+00:11:505:3710.7
76ŚWIATLAK Piotr 1308ATOS / Wings for LifeBYDGOSZCZM2076M 43200:00:1500:28:12.6000:28:27.65+00:11:545:3810.6
77AFFELDT Magdalena 1079BYDGOSZCZM2077M 43300:00:3700:28:13.2500:28:50.55+00:11:555:3810.6
78MALISZEWSKI Kamil 869AppsDreams Kamil MaliszewskiBYDGOSZCZM2078M 43800:00:4200:28:17.5000:28:59.50+00:11:595:3910.6
79OLSZEWSKI Michał 318BYDGOSZCZM2079M 44100:00:3500:28:18.2500:28:53.45+00:12:005:3910.6
80TRZYMKOWSKI Adrian 542BYDGOSZCZM2080M 45000:00:4200:28:23.5500:29:05.60+00:12:055:4010.6
81JENCZEWSKI Szymon 213AlbatrosyCIECHOCINM2081M 45900:00:0200:28:29.8000:28:32.15+00:12:115:4210.5
82SZUKALSKI Piotr 1128BYDGOSZCZM2082M 46200:00:5800:28:31.4500:29:29.85+00:12:135:4210.5
83LANDOWSKI Konrad 837BYDGOSZCZM2083M 46300:00:1600:28:31.8000:28:48.60+00:12:135:4210.5
84CHOJNACKI Patryk 1469BYDGOSZCZM2084M 46400:00:5900:28:32.5000:29:31.95+00:12:145:4210.5
85JANKOWSKI Damian 1126MAKSYMILIANOWOM2085M 47300:00:5300:28:44.4000:29:37.40+00:12:265:4410.4
86WANKIEWICZ Łukasz 7Szurusie TeamMĘŻCZYZNAM2086M 47900:01:4800:28:48.6500:30:36.65+00:12:305:4510.4
87OWCZARSKA Magdalena 757PAWŁOWEKM2087M 48900:01:3600:29:00.8000:30:37.35+00:12:425:4810.3
88GRABISZEWSKI Michał 1204BYDGOSZCZM2088M 49100:01:0200:29:01.3500:30:03.50+00:12:435:4810.3
89ŻOŁNIERKIEWICZ Bartosz 1274BYDGOSZCZM2089M 49200:01:4300:29:05.2500:30:48.80+00:12:475:4910.3
90BESS Marcin 420BYDGOSZCZM2090M 49400:01:3900:29:06.1000:30:45.25+00:12:485:4910.3
91RESZKE Mateusz 588KU AZS UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2091M 49500:00:0200:29:06.3500:29:08.85+00:12:485:4910.3
92AUKUNAS Marcin 561BYDGOSZCZM2092M 49800:01:2700:29:07.5000:30:35.25+00:12:495:4910.3
93POZNAŃSKI Szymon 268EduTeamBYDGOSZCZM2093M 50100:00:3600:29:09.0000:29:45.25+00:12:515:4910.3
94KAMIŃSKA Magdalena 745BYDGOSZCZM2094M 50300:01:3400:29:10.5500:30:44.75+00:12:525:5010.3
95ASTUKIEWICZ Maksymilian 324BYDGOSZCZM2095M 50400:02:0200:29:11.5500:31:13.95+00:12:535:5010.3
96SZYMCZUK Filip 126TORUŃM2096M 51400:01:1600:29:21.5500:30:38.25+00:13:035:5210.2
97SOBOCIŃSKI Mateusz 1471BYDGOSZCZM2097M 51800:01:3500:29:25.3500:31:00.95+00:13:075:5310.2
98DREŻEWSKI Łukasz 934BYDGOSZCZM2098M 52900:01:0200:29:38.0500:30:40.70+00:13:205:5510.1
99APTOWICZ Damian 707BYDGOSZCZM2099M 53100:01:3100:29:39.2000:31:10.75+00:13:215:5510.1
100BRZYKCY Łukasz 445BYDGOSZCZM20100M 55600:01:4600:30:08.2500:31:55.15+00:13:506:0110
101WALKOWIAK Rafał 431BYDGOSZCZM20101M 57200:00:5500:30:24.5500:31:19.80+00:14:066:049.9
102PIOTROWSKI Grzegorz 1120BOROWNOM20102M 57400:02:0600:30:25.3000:32:31.75+00:14:076:059.9
103KACZOROWSKI Bartosz 748WĄBRZEŹNOM20103M 58100:01:3300:30:31.9500:32:05.90+00:14:146:069.8
104SZETELA Łukasz 670BYDGOSZCZM20104M 58300:01:2100:30:35.0000:31:56.60+00:14:176:079.8
105BACH Bartłomiej 89LUZINOM20105M 58500:01:4400:30:36.0000:32:20.85+00:14:186:079.8
106PRZEWOŹNIAK Rafał 284TRI FamilyBYDGOSZCZM20106M 58600:00:4700:30:36.8500:31:23.85+00:14:196:079.8
107BALCERZAK Daniel 1260Sportowy ZarządINOWROCŁAWM20107M 58900:01:0900:30:38.9000:31:48.05+00:14:216:079.8
108KRETOWICZ Piotr 357BYDGOSZCZM20108M 59100:01:2200:30:40.0500:32:02.10+00:14:226:089.8
109LESZCZYŃSKI Bartosz 1276SZUBINM20109M 59300:01:3800:30:41.0000:32:19.65+00:14:236:089.8
110MICHALSKI Piotr 414BYDGOSZCZM20110M 60200:02:0700:30:51.9500:32:59.55+00:14:346:109.7
111GROBELNY Michał 61BYDGOSZCZM20111M 60300:01:0700:30:54.1500:32:01.65+00:14:366:109.7
112ÇIKAR Engin 1230Galatasaray SKWIĘCBORKM20112M 60500:01:1700:30:56.0000:32:13.50+00:14:386:119.7
113POKORSKI Adam 1101BYDGOSZCZM20113M 60600:01:5600:30:56.0000:32:52.50+00:14:386:119.7
114GRACZYK Dawid 877MOGILNOM20114M 61200:00:3300:31:07.6000:31:41.05+00:14:496:139.6
115MALINOWSKI Miłosz 789BYDGOSZCZM20115M 61400:01:5200:31:12.1500:33:04.50+00:14:546:149.6
116GUZIŃSKI Mateusz 902BYDGOSZCZM20116M 61600:01:5000:31:14.3500:33:04.80+00:14:566:149.6
117SIEROCKI Mikołaj 228BYDGOSZCZM20117M 62000:00:3200:31:30.1500:32:02.80+00:15:126:189.5
118BIAŁOBŁOCKI Mariusz 1382BYDGOSZCZM20118M 62300:00:5100:31:34.2500:32:26.05+00:15:166:199.5
119TUBISZ Dawid 1397noneBYDGOSZCZM20119M 62400:01:2000:31:35.7500:32:56.55+00:15:176:199.5
120DEMBEK Maciej 364LOSKUMPLOSBYDGOSZCZM20120M 63000:01:1000:31:55.1500:33:05.55+00:15:376:239.4
121ŁABĘCKI Kordian 263SŁUPSKM20121M 63200:01:5300:31:59.4500:33:52.85+00:15:416:239.4
122JAWORSKI Daniel 187BYDGOSZCZM20122M 63800:00:4100:32:04.2000:32:46.10+00:15:466:259.4
123PIEKARZ Slawek 1284BYDGOSZCZM20123M 64100:01:5800:32:12.1000:34:10.60+00:15:546:269.3
124BANASIK Marcin 1334WPLBYDGOSZCZM20124M 64300:01:4400:32:15.6500:33:59.95+00:15:576:279.3
125RYBCZYŃSKI Grzegorz 756BYDGOSZCZM20125M 64400:01:3300:32:16.7000:33:50.10+00:15:586:279.3
126SIEDLECKI Rafał 355BYDGOSZCZM20126M 65800:01:0300:32:39.1000:33:43.00+00:16:216:329.2
127DOMACHOWSKI Filip 1281TORUŃM20127M 66600:01:5700:32:56.8000:34:54.75+00:16:386:359.1
128PORCZEK Jarosław 1390BYDGOSZCZM20128M 66800:01:0900:33:02.5500:34:11.80+00:16:446:369.1
129TARASIEWICZ Maciej 565BYDGOSZCZM20129M 67100:00:4600:33:12.9500:33:59.85+00:16:556:389
130WIŚNIEWSKA Katarzyna 486BYDGOSZCZM20130M 67700:00:2400:33:34.2000:33:59.05+00:17:166:438.9
131FILIPIAK Tobiasz 1349BYDGOSZCZM20131M 69000:01:4200:34:02.3000:35:45.25+00:17:446:488.8
132ZABIELSKI Wojtek 831CS Group Runners TeamBYDGOSZCZM20132M 69100:01:4700:34:02.7500:35:50.00+00:17:446:488.8
133KUŹNIAR Patryk 1067BYDGOSZCZM20133M 69600:01:2400:34:20.5500:35:44.80+00:18:026:528.7
134BUZA Szymon 1409ŁABISZYNM20134M 71700:01:5200:35:34.9500:37:27.10+00:19:177:078.4
135KURZEJA Łukasz 1221BYDGOSZCZM20135M 72400:01:5700:35:49.6500:37:46.65+00:19:317:098.4
136JASIK Jarosław 1255SICIENKOM20136M 72600:01:0300:36:08.8500:37:12.65+00:19:517:138.3
137PAWSKI Przemysław 925BYDGOSZCZM20137M 73200:02:0600:37:37.6500:39:44.00+00:21:197:318
138WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 339BYDGOSZCZM20138M 73900:01:5600:40:22.9500:42:19.00+00:24:058:047.4
Znaleziono 138 wynik(ów)