BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1499
Wystartowało:
1277
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
1273
Na trasie:
4

Klasyfikacja: M30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIETRYKA Grzegorz 1400ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZUGRUDZIĄDZM301M 600:00:0100:17:48.0000:17:49.20 3:3316.9
2MAĆKOWSKI Maciej 9UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302M 700:00:0200:17:51.9500:17:54.55+00:00:033:3416.8
3BEDRA Robert 805CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM303M 800:00:0000:17:53.0500:17:53.80+00:00:053:3416.8
4LUTOWSKI Wojciech 792TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM304M 1100:00:0200:18:19.0000:18:21.30+00:00:313:3916.4
5KUŁAKOWSKI Krzysztof 784RUN PASJABYDGOSZCZM305M 1300:00:0200:18:26.1500:18:28.70+00:00:383:4116.3
6FLOREK Paweł 141RUNADDICTSBYDGOSZCZM306M 1600:00:0200:19:10.4000:19:12.95+00:01:223:5015.7
7MAGDZIARZ Jakub 987KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM307M 1700:00:0300:19:32.1500:19:35.15+00:01:443:5415.4
8PILCH Artur 1199PIANIŚCI GÓRĄBYDGOSZCZM308M 1800:00:0200:19:41.5000:19:43.95+00:01:533:5615.2
9KACZMAREK Sebastian 1458BYDGOSZCZM309M 1900:00:0400:19:42.1000:19:46.65+00:01:543:5615.2
10WRÓBLEWSKI Lech 53ZK 2 GRUDZIĄDZGRUDZIADZM3010M 2000:00:0300:19:44.6500:19:48.45+00:01:563:5715.2
11MISIASZEK Marek 860BYDGOSZCZM3011M 2100:00:0400:19:46.0500:19:50.25+00:01:583:5715.2
12IGNACZAK Jarosław 603BYDGOSZCZM3012M 2200:00:0400:19:46.2500:19:50.80+00:01:583:5715.2
13OKOŃSKI Jarosław 337BIEGOWEZAPARCIE.PLBYDGOSZCZM3013M 2400:00:0400:19:51.4000:19:55.75+00:02:033:5815.1
14GOŁATA Wojciech 188WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3014M 3200:00:0600:20:07.5500:20:14.30+00:02:194:0114.9
15KOTULA Sławomir 26GLSBYDGOSZCZM3015M 3300:00:0300:20:10.6000:20:14.35+00:02:224:0214.9
16ŻELAZKO Kamil 1222NKUBBYDGOSZCZM3016M 3400:00:0400:20:16.6000:20:20.95+00:02:284:0314.8
17SOBCZAK Marcin 1453CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3017M 3700:00:0500:20:24.9500:20:30.80+00:02:364:0514.7
18POZORSKI Adam 954BIEGAJĄCE ŚLIWICELIŃSKM3018M 4100:00:0600:20:33.6500:20:40.20+00:02:454:0614.6
19ROMANOWSKI Michal 350BYDGOSZCZM3019M 4400:00:0100:20:41.0500:20:42.85+00:02:534:0814.5
20SZOPIŃSKI Rafał 289BYDGOSZCZM3020M 4800:00:0700:20:53.5500:21:00.95+00:03:054:1014.4
21MUSIAŁ Piotr 1011WIERZCHUCIN KRÓLM3021M 4900:00:0700:20:55.5500:21:03.25+00:03:074:1114.3
22BOINSKI Rafal 1346SOLEC KUJAWSKIM3022M 5000:00:0400:20:55.7500:21:00.30+00:03:074:1114.3
23KLINOWSKI Radosław 58GALACTICABYDGOSZCZM3023M 5400:00:1000:20:57.3000:21:07.65+00:03:094:1114.3
24CHEŁMIŃSKI Mateusz 1455GDAŃSKM3024M 5500:00:1000:21:00.3000:21:11.15+00:03:124:1214.3
25SKARWECKI Remigiusz 154ŁABISZYN RUNNERSŁABISZYNM3025M 6300:00:0900:21:17.3000:21:27.25+00:03:294:1514.1
26SŁOMKA Maciej 516MOŻE I POWOLI, ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM3026M 6400:00:1800:21:18.5000:21:37.30+00:03:304:1514.1
27ROSÓŁ Jacek 130BYDGOSZCZM3027M 6500:00:0500:21:19.5500:21:25.15+00:03:314:1614.1
28BAŁA Artur 607MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM3028M 6800:00:1400:21:26.4500:21:40.85+00:03:384:1714
29KOWALSKI Krzysztof 932OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM3029M 6900:00:0700:21:26.8000:21:34.50+00:03:384:1714
30WARLIKOWSKI Łukasz 876BYDGOSZCZM3030M 7100:00:0700:21:28.5000:21:35.50+00:03:404:1714
31ANTKOWIAK Bartosz 1165TRISPACEBYDGOSZCZM3031M 7300:00:1100:21:29.6500:21:41.55+00:03:414:1814
32FELINIAK Daniel 731BYDGOSZCZM3032M 7400:00:0600:21:31.0500:21:37.60+00:03:434:1813.9
33WASILEWSKI Marcin 648WIRTUALNESZLAKI.PLBYDGOSZCZM3033M 7900:00:4400:21:49.1500:22:33.65+00:04:014:2113.8
34ROGALSKI Maciej 468OLOTEAMBYDGOSZCZM3034M 8400:00:0400:22:02.7000:22:06.75+00:04:144:2413.6
35JAKUBCZAK Michał 395WIERZCHUCINEKM3035M 8500:00:0800:22:03.0000:22:11.90+00:04:154:2413.6
36JANCZYSZYN Eryk 1416NAKŁO NAD NOTECIĄM3036M 8700:00:1100:22:07.1500:22:18.20+00:04:194:2513.6
37STĘPIEŃ Bogdan 618LUXTORPEDYNOWY DWÓRM3037M 9100:00:2200:22:10.6000:22:33.25+00:04:224:2613.5
38KUJAWA Daniel 143156. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM3038M 9300:00:0300:22:16.8500:22:20.35+00:04:284:2713.5
39KAMIŃSKI Łukasz 1385WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZM3039M 9500:00:1100:22:18.5500:22:29.70+00:04:304:2713.5
40GŻYL Mikolaj 1065JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3040M 9700:00:1300:22:20.6000:22:33.85+00:04:324:2813.4
41BUTRYM Piotr 164BYDGOSZCZM3041M 9900:00:1400:22:22.2000:22:36.60+00:04:344:2813.4
42SZARLEJ Marcin 472PKOBPSABYDGOSZCZM3042M 10300:00:0800:22:25.6500:22:33.85+00:04:374:2913.4
43PTASZNIK Michał 1154PTACHOLRUNTUSZYNYM3043M 10400:00:2700:22:25.7500:22:53.10+00:04:374:2913.4
44CHOJNACKI Bartosz 740BYDGOSZCZM3044M 10500:00:0700:22:26.3000:22:33.90+00:04:384:2913.4
45BARSZCZ Tomasz 674BYDGOSZCZM3045M 10700:00:1300:22:32.2500:22:45.40+00:04:444:3013.3
46ŚLEFARSKI Marcin 68BIAŁE BŁOTAM3046M 10800:00:1400:22:33.1000:22:47.20+00:04:454:3013.3
47JAŻDŻEWSKI Dawid 594DESPERACIBYDGOSZCZM3047M 11700:00:0900:22:50.0500:22:59.75+00:05:024:3413.1
48PALIGA Maciej 41SOŚNOM3048M 11900:00:0700:22:53.6500:23:01.20+00:05:054:3413.1
49DANIELEWSKI Rafał 992ROBOTNIK TOPORZYSKOBYDGOSZCZM3049M 12000:00:2100:22:54.8500:23:16.20+00:05:064:3513.1
50ŁOBODA Maciej 597ŚLESINM3050M 12500:01:4100:23:02.9000:24:44.20+00:05:144:3613
51AFELT Jarosław 721BYDGOSZCZM3051M 12800:00:2600:23:06.8000:23:32.95+00:05:184:3713
52WRÓBEL Grzegorz 1197BYLE DO METYBYDGOSZCZM3052M 13300:00:1000:23:12.7000:23:22.75+00:05:244:3812.9
53JURKOWSKI Paweł 949TOASTMATERS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3053M 13600:00:2700:23:15.1000:23:43.05+00:05:274:3912.9
54BARAŃSKI Władysław 1059BYDGOSZCZM3054M 13700:00:0400:23:16.7000:23:21.55+00:05:284:3912.9
55KLOSKOWSKI Adam 202JW1515CHOJNICEM3055M 14000:01:1300:23:19.9500:24:33.05+00:05:314:4012.9
56BAGIŃSKI Marcin 1407BYDGOSZCZM3056M 14100:00:4900:23:21.7000:24:11.30+00:05:334:4012.8
57WIECZOREK Waldemar 291BYDGOSZCZM3057M 14200:00:3100:23:22.7000:23:53.75+00:05:344:4012.8
58GABRYCH Maciej 163CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3058M 14300:00:0500:23:23.2500:23:29.20+00:05:354:4012.8
59PASTWA Filip 1449LUX-HAUSNIEMCZM3059M 15100:00:2900:23:32.4000:24:02.25+00:05:444:4212.7
60SOKOŁOWSKI Piotr 1056GORDON RUNBYDGOSZCZM3060M 15200:00:0600:23:33.6000:23:40.05+00:05:454:4212.7
61WESOŁOWSKI Rafał 1178BYDGOSZCZM3061M 15400:01:3500:23:34.1500:25:10.00+00:05:464:4312.7
62BORAKIEWICZ Arkadiusz 1098TEAM RUN GOŁAŃCZGOŁAŃCZM3062M 15700:00:3800:23:36.2500:24:14.50+00:05:484:4312.7
63CELEGRAT Andrzej 1174GRUPAM3063M 15800:00:1400:23:37.4500:23:51.55+00:05:494:4312.7
64RUCIŃSKI Rafał 870SELEKCJA NATURALNAMAŁE RUDYM3064M 16100:00:4800:23:40.3000:24:28.35+00:05:524:4412.7
65KISZKA Marcin 1093RUN PASJABYDGOSZCZM3065M 16400:00:1300:23:41.5500:23:55.35+00:05:534:4412.7
66URBAŃSKI Dawid 45BYDGOSZCZM3066M 16600:00:1700:23:43.8000:24:01.35+00:05:554:4412.6
67OLBORSKI Lukasz 838BYDGOSZCZM3067M 17400:00:1200:23:57.1000:24:09.65+00:06:094:4712.5
68WIŚNIEWSKI Leszek 971BYDGOSZCZM3068M 17500:00:2000:23:59.3500:24:19.80+00:06:114:4712.5
69HASS Adam 321BYDGOSZCZM3069M 17700:00:3900:24:00.4500:24:39.65+00:06:124:4812.5
70ŁOBOCKI Krzysztof 232TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3070M 17800:00:2900:24:02.1000:24:31.55+00:06:144:4812.5
71SIEG Marcin 639BYDGOSZCZM3071M 18300:00:3700:24:06.3500:24:44.20+00:06:184:4912.4
72DRZEWIECKI Radosław 1487BYDGOSZCZM3072M 18700:00:2200:24:09.0000:24:31.10+00:06:214:4912.4
73MACIĄGA Jakub 996BYDGOSZCZM3073M 19100:00:2800:24:11.9500:24:40.70+00:06:234:5012.4
74SKRZYPIŃSKI Marek 224WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIM3074M 19500:00:4300:24:19.2500:25:03.20+00:06:314:5212.3
75WONS Rafał 1356BYDGOSZCZM3075M 19600:01:3300:24:21.1500:25:54.25+00:06:334:5212.3
76JAKUBCZAK Łukasz 849BYDGOSZCZM3076M 19700:00:0800:24:23.7000:24:31.85+00:06:354:5212.3
77SCHNEIDER Krystian 307BYDGOSZCZM3077M 20000:00:3000:24:31.9000:25:02.45+00:06:434:5412.2
78WAWRZYŃCZAK Grzegorz 73TORUŃM3078M 20300:01:0100:24:34.7500:25:36.65+00:06:464:5512.2
79DANIELEWICZ Bartosz 1298BYDGOSZCZM3079M 20500:01:1100:24:36.0500:25:47.25+00:06:484:5512.2
80JANUSZKIEWICZ Piotr 589ŁOCHOWOM3080M 20600:01:0700:24:37.9000:25:45.60+00:06:494:5512.2
81ARACH Przemysław 961BYDGOSZCZM3081M 20700:02:0300:24:38.7500:26:41.80+00:06:504:5512.2
82TOMCZYŃSKI Jacek 1483BYDGOSZCZM3082M 20900:01:1400:24:40.2500:25:55.20+00:06:524:5612.2
83GULCZYŃSKI Dawid 1497BYDGOSZCZM3083M 21500:00:4500:24:52.9000:25:37.90+00:07:044:5812.1
84WŁODARSKI Paweł 744BYDGOSZCZM3084M 21700:00:5300:24:53.1500:25:46.90+00:07:054:5812.1
85ROSZCZYN Dawid 1216CB163BYDGOSZCZM3085M 21800:01:5800:24:53.5500:26:52.35+00:07:054:5812
86BIZON Bartosz 735BYDGOSZCZM3086M 21900:01:1200:24:53.9000:26:06.45+00:07:054:5812
87SZYMAŃSKI Tomasz 970BYDGOSZCZM3087M 22400:00:1600:24:57.7000:25:14.30+00:07:094:5912
88LESZCZYŃSKI Łukasz 409BYDGOSZCZM3088M 22500:01:5100:24:58.2000:26:49.65+00:07:104:5912
89DEREZIŃSKI Tomasz 236BYDGOSZCZM3089M 22900:00:2700:25:04.9000:25:31.95+00:07:165:0012
90WAJCHERT Łukasz 1437TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWM3090M 23500:00:2000:25:09.0000:25:29.55+00:07:215:0111.9
91URBAŃSKI Kamil 397BYDGOSZCZM3091M 23800:02:0500:25:11.0000:27:16.25+00:07:235:0211.9
92GLAMA Jakub 1489BYDGOSZCZM3092M 24000:00:5400:25:13.7000:26:08.15+00:07:255:0211.9
93GROCHOWSKI Jakub 176JW1515WITOSŁAWM3093M 24100:01:1400:25:15.6500:26:30.60+00:07:275:0311.9
94KLEPACZEWSKI Arkadiusz 977BYDGOSZCZM3094M 24300:01:0800:25:17.7500:26:26.05+00:07:295:0311.9
95KASPROWICZ Piotr 241JW 1515BYDGOSZCZM3095M 24400:00:3200:25:19.1500:25:51.55+00:07:315:0311.8
96NAGORZYSKI Arkadiusz 149BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM3096M 24700:00:0900:25:27.9500:25:37.10+00:07:395:0511.8
97SPIRYDOWICZ Piotr 1375BYDGOSZCZM3097M 24800:00:1700:25:28.1000:25:45.25+00:07:405:0511.8
98SKUPSZ Jędrzej Kazimierz 965BYDGOSZCZ - FORDONM3098M 25000:01:3000:25:30.4000:27:00.55+00:07:425:0611.8
99WOLSKI Adam 171BYDGOSZCZM3099M 25900:02:0500:25:47.3000:27:52.75+00:07:595:0911.6
100PAWLAK Maciej 955UGODAM30100M 26200:01:1900:25:50.3000:27:10.00+00:08:025:1011.6
101UMIŃSKI Robert 657BYDGOSZCZM30101M 26600:00:1400:25:54.8000:26:09.70+00:08:065:1111.6
102WALUSIAK Miłosz 776RUN PASJABYDGOSZCZM30102M 26800:00:4200:25:55.7000:26:37.70+00:08:075:1111.6
103KRESIŃSKI Andrzej 47BYDGOSZCZM30103M 27100:00:0500:25:58.4000:26:03.45+00:08:105:1111.6
104GILL Daniel 894BOGMARBYDGOSZCZM30104M 27600:00:5800:26:01.8500:26:59.95+00:08:135:1211.5
105GRACZYK Przemysław 269BYDGOSZCZM30105M 28700:01:3400:26:10.4000:27:45.25+00:08:225:1411.5
106GÓRSKI Michał 1421BYDGOSZCZM30106M 29000:00:3000:26:16.6500:26:47.60+00:08:285:1511.4
107KIJEWSKI Maciej 410KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30107M 29100:01:1700:26:17.0000:27:34.05+00:08:295:1511.4
108GLINKOWSKI Dariusz 1033B28BYDGOSZCZM30108M 29600:00:4500:26:24.0500:27:09.80+00:08:365:1611.4
109STOKŁOSA Maciej 131BYDGOSZCZM30109M 30200:00:4500:26:28.9000:27:14.20+00:08:405:1711.3
110ŁUDZIŃSKI Jakub 123BYDGOSZCZM30110M 30400:02:0000:26:29.8500:28:30.25+00:08:415:1811.3
111FURMAN Paweł 1336BYDGOSZCZM30111M 30500:01:2000:26:29.8500:27:50.80+00:08:415:1811.3
112BOROWICZ Ireneusz 830BYDGOSZCZM30112M 31100:00:3800:26:33.0500:27:11.20+00:08:455:1811.3
113TWARDOWSKI Łukasz 280BYDGOSZCZM30113M 31200:00:3200:26:33.1500:27:05.20+00:08:455:1811.3
114ŁABENDA Robert 20SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM30114M 32100:01:4700:26:39.3500:28:27.05+00:08:515:2011.3
115NOWAKOWSKI Grzegorz 800DEAF GARMINBYDGOSZCZM30115M 32200:00:3100:26:39.8000:27:11.55+00:08:515:2011.3
116DĘBIEC Andrzej 856NIEMCZM30116M 32600:01:1000:26:44.6000:27:55.00+00:08:565:2111.2
117PAPIS Piotr 325BACK_ONBYDGOSZCZM30117M 32700:00:5000:26:46.8000:27:37.30+00:08:585:2111.2
118POTRZEBOWSKI Marek 653DEAF I #B3KBYDGOSZCZM30118M 32800:00:2600:26:46.8000:27:13.75+00:08:585:2111.2
119PRIEWE Paweł 115DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30119M 33100:01:4900:26:48.4000:28:37.95+00:09:005:2111.2
120BRUGIER Andrzej 585BYDGOSZCZM30120M 33200:01:2600:26:48.8000:28:15.65+00:09:005:2111.2
121SZAFLIK Łukasz 824TEAM SŁOWACKIBYDGOSZCZM30121M 34100:01:4300:26:59.9000:28:43.55+00:09:115:2411.1
122SIWIAK Łukasz 839BYDGOSZCZM30122M 34700:00:2100:27:05.7500:27:27.60+00:09:175:2511.1
123ŚWIETLIK Grzegorz 448BYDGOSZCZM30123M 34800:01:0900:27:06.6000:28:15.95+00:09:185:2511.1
124KARSKI Przemysław 351BYDGOSZCZM30124M 34900:00:5300:27:07.3000:28:01.15+00:09:195:2511.1
125POLAKOWSKI Tomasz 1050CICHORADZM30125M 35200:01:3600:27:09.1500:28:45.25+00:09:215:2511
126DAMSKI Bartek 795BYDGOSZCZM30126M 35400:01:3100:27:10.5000:28:42.20+00:09:225:2611
127SZATTEN Michał 162TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30127M 35600:02:1000:27:11.7500:29:22.65+00:09:235:2611
128DAWIDOWICZ Kacper 1184BYDGOSZCZM30128M 35700:00:1400:27:12.0500:27:26.65+00:09:245:2611
129WEDEL Maciej 1365BYDGOSZCZM30129M 36100:01:3400:27:13.6500:28:47.80+00:09:255:2611
130CHRZĄSZCZ Michał 1207SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM30130M 36200:00:3300:27:14.4000:27:47.45+00:09:265:2611
131KISIEL Krystian 705BYDGOSZCZM30131M 36600:00:3400:27:16.8500:27:51.15+00:09:285:2711
132TRYT Maciej 1037BYDGOSZCZM30132M 36900:00:3500:27:18.9000:27:54.80+00:09:305:2711
133HEŁMINIAK Michał 1171BYDGOSZCZM30133M 37000:00:1900:27:21.9000:27:41.10+00:09:335:2811
134SIEKIERKA Jarosław 127BYDGOSZCZM30134M 37100:00:0500:27:23.4500:27:29.15+00:09:355:2810.9
135GONIA Paweł 1190BYDGOSZCZM30135M 37400:00:4200:27:26.1500:28:09.10+00:09:385:2910.9
136FABROWSKI Dawid 134BYDGOSZCZM30136M 37600:01:5200:27:26.7500:29:19.50+00:09:385:2910.9
137ROSZCZYN Michał 625BYDGOSZCZM30137M 37800:02:0100:27:27.8000:29:28.95+00:09:395:2910.9
138JANYSKA Krzysztof 945BYDGOSZCZM30138M 38000:00:2200:27:28.6500:27:51.30+00:09:405:2910.9
139DRAPIŃSKI Maciej 620DRAPEKBYDGOSZCZM30139M 38100:01:3600:27:30.5500:29:06.70+00:09:425:3010.9
140KITOWSKI Przemysław 24SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM30140M 38200:01:4800:27:30.5500:29:18.75+00:09:425:3010.9
141GOŚCINNY Michał 1166BYDGOSZCZM30141M 38600:00:3800:27:34.3500:28:12.60+00:09:465:3010.9
142GNIEWKOWSKI Daniel 423BYDGOSZCZM30142M 38700:01:1000:27:35.0500:28:45.25+00:09:475:3110.9
143KWIATKOWSKA Małgorzata 1048ZŁAWIEŚ WIELKAM30143M 38800:01:2100:27:36.3500:28:57.95+00:09:485:3110.9
144RADECKI Krzysztof 1318BYDGOSZCZM30144M 39700:00:5300:27:48.4500:28:41.45+00:10:005:3310.8
145ZIELIŃSKI Radosław 2BYDGOSZCZM30145M 39800:00:3600:27:49.0000:28:25.30+00:10:015:3310.8
146RYBICKA Ilona 383BYDGOSZCZM30146M 40300:00:5200:27:53.8500:28:46.15+00:10:055:3410.8
147MICHAŁEK Daniel 493BIEGAM PO PIWOBYDGOSZCZM30147M 40400:00:1800:27:54.4000:28:12.75+00:10:065:3410.8
148JANKIEWICZ Marek 1415POLISH DENTAL SQUADBRODNICAM30148M 40700:01:1100:27:54.7500:29:06.30+00:10:065:3510.7
149KANDER Michał 180BYDGOSZCZM30149M 40900:01:3200:27:55.4000:29:28.30+00:10:075:3510.7
150DOMŻALSKI Kamil 356BYDGOSZCZM30150M 41300:00:2500:27:56.8500:28:22.80+00:10:085:3510.7
151ROGOZIŃSKI Aleksander 884BYDGOSZCZM30151M 41700:01:2500:28:00.2000:29:26.15+00:10:125:3610.7
152BŁAŻEJEWSKI Kacper 112CB163BYDGOSZCZM30152M 42000:01:5900:28:05.4500:30:04.80+00:10:175:3710.7
153ŚWIĄTEK Daniel 384BORNE SULINOWOM30153M 42300:00:2400:28:07.1500:28:31.20+00:10:195:3710.7
154FITA Kamil 301BYDGOSZCZM30154M 42500:00:4900:28:07.9000:28:57.85+00:10:195:3710.7
155MELLER Krzysztof 1226MOGILNOM30155M 42700:01:5000:28:08.7000:29:58.75+00:10:205:3710.7
156WILCZYŃSKI Marek 590BYDGOSZCZM30156M 43000:01:0600:28:10.9000:29:17.00+00:10:225:3810.6
157WŁOCH Michał 871BYDGOSZCZM30157M 43100:01:0000:28:12.3500:29:12.60+00:10:245:3810.6
158DORAWA Mirosław 419BYDGOSZCZM30158M 43400:00:2400:28:13.4500:28:37.95+00:10:255:3810.6
159WIELIŃSKI Rafał 622BYDGOSZCZM30159M 43600:01:0100:28:16.2500:29:17.65+00:10:285:3910.6
160SARNECKI Bartosz 811BYDGOSZCZM30160M 43700:00:4400:28:17.0000:29:01.40+00:10:295:3910.6
161CZARNECKA Monika 788BRZOZA BIEGAKORONOWOM30161M 44400:00:2500:28:19.7000:28:45.35+00:10:315:4010.6
162SZALA Wojciech 747BYDGOSCZM30162M 44500:01:2000:28:20.1500:29:40.70+00:10:325:4010.6
163MATUSZEWSKI Tomasz 344BYDGOSZCZM30163M 44700:00:4300:28:20.7500:29:04.40+00:10:325:4010.6
164DWORECKI Rafał 521KS FUTGOLKARCZEWOM30164M 45300:00:5100:28:26.1500:29:17.35+00:10:385:4110.6
165WOLSKI Marek 338BYDGOSZCZM30165M 45500:02:0900:28:26.7500:30:36.00+00:10:385:4110.5
166OWCZARSKI Krzysztof 631BYDGOSZCZM30166M 46700:00:4700:28:35.6500:29:22.85+00:10:475:4310.5
167STRYCZYŃSKI Marek 279TRISPACEBYDGOSZCZM30167M 47100:01:1800:28:41.3000:29:59.90+00:10:535:4410.5
168WOLNY Tomasz 102BYDGOSZCZM30168M 47200:00:2000:28:42.9500:29:03.85+00:10:545:4410.4
169CHRUPAŁA Rafał 1147BYDGOSZCZM30169M 47600:01:4700:28:47.6000:30:34.85+00:10:595:4510.4
170KIELMANN Marcin 641SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM30170M 48200:01:4600:28:50.0500:30:36.65+00:11:025:4610.4
171PLUCIŃSKI Piotr 975BYDGOSZCZM30171M 48300:00:5000:28:55.8000:29:46.50+00:11:075:4710.4
172OLSZEWSKI Rafał 1383BIAŁE BŁOTAM30172M 48500:00:5000:28:57.0500:29:47.40+00:11:095:4710.4
173SENSKI Przemysław 1191BYDGOSZCZM30173M 48600:01:4800:28:57.7500:30:46.55+00:11:095:4710.4
174WAWRZYNIAK Tomasz 1258BYDGOSZCZM30174M 48700:01:0700:28:59.1500:30:06.70+00:11:115:4710.4
175KORZENIEWSKI Jacek 434BYDGOSZCZM30175M 49700:01:1900:29:07.2500:30:27.05+00:11:195:4910.3
176WIELIŃSKI Wojciech 621BYDGOSZCZM30176M 50200:01:0000:29:10.2000:30:10.55+00:11:225:5010.3
177PAPIEROWSKI Piotr 939BYDGOSZCZM30177M 50600:01:2400:29:13.7500:30:38.10+00:11:255:5010.3
178JARZEMSKI Marcin 1368BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM30178M 50700:01:3100:29:16.0000:30:47.05+00:11:285:5110.3
179ŻUCHELKOWSKI Rafał 404TEAM OF BOBICZEKBYDGOSZCZM30179M 50800:01:3700:29:19.0500:30:56.25+00:11:315:5110.2
180ŁOBODA Sylwia 598ŚLESINM30180M 50900:01:4100:29:19.1000:31:00.50+00:11:315:5110.2
181KORDAS Jacek 159BYDGOSZCZM30181M 51300:00:4600:29:21.2500:30:07.35+00:11:335:5210.2
182KABATEK Janusz 544ŻOŁĘDOWOM30182M 51700:00:3100:29:24.7500:29:56.10+00:11:365:5310.2
183POBŁOCKI Tomasz 298WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30183M 51900:02:0700:29:25.4000:31:33.25+00:11:375:5310.2
184BRĄGIEL Jakub 1024VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM30184M 52000:01:3700:29:26.0500:31:03.05+00:11:385:5310.2
185DOBIECKI Szczepan 843BYDGOSZCZM30185M 52400:00:5600:29:32.1000:30:28.45+00:11:445:5410.2
186CIEŚLICKI Krzysztof 681SISU TEAMBYDGOSZCZM30186M 52600:01:4500:29:33.3000:31:19.00+00:11:455:5410.1
187ZNANIECKI Wojciech 768BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM30187M 53200:00:4100:29:39.5000:30:20.75+00:11:515:5510.1
188OSSOWSKI Łukasz 248BYDGOSZCZM30188M 53300:02:1300:29:40.7500:31:54.70+00:11:525:5610.1
189WILCZYŃSKI Arkadiusz 1013BYDGOSZCZM30189M 53900:01:1700:29:49.2500:31:06.50+00:12:015:5710.1
190KULPA Szymon 186BRONIEWOM30190M 54500:01:0200:29:56.0500:30:58.70+00:12:085:5910
191ŚNIECHOTA Konrad 92TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30191M 54600:02:1000:29:56.9000:32:07.35+00:12:085:5910
192RĘDZINA Michał 199BYDGOSZCZM30192M 54900:01:0200:29:58.9000:31:01.50+00:12:105:5910
193KOLMAJER Rafał 167RUNADDICTSBYDGOSZCZM30193M 55400:01:0200:30:06.2500:31:08.25+00:12:186:0110
194PRUSIŃSKI Michał 1299BYDGOSZCZM30194M 55500:01:1100:30:08.1000:31:19.95+00:12:206:0110
195SZECÓWKA Marcin 215BYDGOSZCZM30195M 55800:01:2500:30:14.1500:31:39.80+00:12:266:029.9
196BEJGER Łukasz 1186BYDGOSZCZM30196M 55900:00:5700:30:18.1500:31:16.05+00:12:306:039.9
197KASPEROWICZ Paweł 600BYDGOSZCZM30197M 56100:01:3500:30:18.9000:31:54.25+00:12:306:039.9
198JABŁOŃSKI Tomek 1208BYDGOSZCZM30198M 56300:02:0400:30:20.7000:32:25.05+00:12:326:049.9
199BROWNELL Mackie 1287NIEMCZM30199M 56500:01:2100:30:21.4000:31:42.85+00:12:336:049.9
200LIEDKE Tomasz 179BLIŹNIAKIBYDGOSZCZM30200M 56700:00:4000:30:21.9500:31:02.75+00:12:336:049.9
201PODGÓRSKI Jakub 105ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM30201M 57100:02:0400:30:24.5000:32:29.15+00:12:366:059.9
202SENDEL Sebastian 182BYDGOSZCZM30202M 57700:01:3300:30:25.8000:31:59.30+00:12:376:059.9
203PECHE Marek 963KLUBZDROWIA 24HBYDGOSZCZM30203M 57800:01:1500:30:29.0000:31:44.45+00:12:416:059.8
204ŚLADEWSKI Rafał 208GĄDECZM30204M 58000:00:2200:30:29.4000:30:51.50+00:12:416:059.8
205CZUBKOWSKI Sebastian 936RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30205M 58200:01:5500:30:32.2000:32:28.15+00:12:446:069.8
206MAKOWSKI Tomasz 347BYDGOSZCZM30206M 58700:01:5400:30:37.0500:32:31.05+00:12:496:079.8
207SZOPINSKA Justyna 1044SEROCKM30207M 58800:01:5100:30:38.9000:32:30.05+00:12:506:079.8
208SZOPIŃSKI Wojtek 1403SEROCKM30208M 59000:01:5000:30:39.4000:32:30.15+00:12:516:089.8
209SKIBIŃSKI Sebastian 1129ŁABISZYNM30209M 59400:01:5700:30:41.5500:32:38.85+00:12:536:089.8
210HOMZA Mateusz 575KOŚCIERZYNAM30210M 59500:01:2800:30:45.5500:32:13.60+00:12:576:099.8
211GOGOLEWSKI Adam 549BYDGOSZCZM30211M 59600:01:4100:30:47.7000:32:29.55+00:12:596:099.7
212BRZOZOWSKI Krzysztof 170BYDGOSZCZM30212M 59700:01:3600:30:47.9500:32:24.50+00:12:596:099.7
213GRAJKOWSKI Julian 1238J&D&JBYDGOSZCZM30213M 59800:02:0500:30:49.6500:32:54.90+00:13:016:099.7
214MURAWKA Łukasz 726KUSOWOM30214M 60100:00:4900:30:51.5500:31:40.70+00:13:036:109.7
215GRUŻEWSKI Jarosław 816BYDGOSZCZM30215M 61800:01:3100:31:24.5500:32:56.00+00:13:366:179.5
216RATKE Kamil 1132BYDGOSZCZM30216M 61900:00:5500:31:27.7000:32:23.25+00:13:396:179.5
217SERAP Sinem 1214BYDGOSZCZM30217M 62200:01:1900:31:32.6500:32:52.00+00:13:446:189.5
218WIŚNIEWSKI Grzegorz 1444BYDGOSZCZM30218M 62900:01:1600:31:51.7500:33:07.85+00:14:036:229.4
219ZDUNKIEWICZ Marcin 661BYDGOSZCZM30219M 63700:02:0100:32:03.3500:34:04.80+00:14:156:249.4
220KATLEWSKI Marcin 702CHEŁMNOM30220M 64000:01:3800:32:09.1500:33:47.40+00:14:216:259.3
221KACZYŃSKI Rafał 305TORUŃM30221M 64200:01:4500:32:12.3000:33:57.45+00:14:246:269.3
222KUJAWA Przemysław 1369GOŚCIERADZM30222M 64700:01:0800:32:22.1500:33:30.90+00:14:346:289.3
223BARANEK Sebastian 998TURM30223M 64800:01:5000:32:22.5000:34:13.15+00:14:346:289.3
224TOMCZAK Krzysztof 66DZIUPLA KOMPANYSTRZELEWOM30224M 64900:00:5300:32:22.6000:33:16.45+00:14:346:289.3
225MĄDRY Wojciech 1108SOLEC KUJAWSKIM30225M 65200:01:5800:32:27.5000:34:26.25+00:14:396:299.2
226KUKOWSKI Artur 1451ŻURCZYNM30226M 65400:01:5900:32:30.3000:34:29.40+00:14:426:309.2
227OLSZAŃSKI Jakub 533BYDGOSZCZM30227M 65600:00:5000:32:34.5500:33:25.35+00:14:466:319.2
228STADNICKA Katarzyna 1223PRLBMXBYDGOSZCZM30228M 66100:01:0900:32:43.0500:33:53.00+00:14:556:329.2
229WOŹNIAK Kinga 1061ŻNINM30229M 67300:00:0400:33:17.3500:33:21.55+00:15:296:399
230DUDZIAK Michał 489CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30230M 68000:02:0700:33:42.3500:35:49.95+00:15:546:448.9
231DZIEWIECZYŃSKI Maciej 427KCYNIAM30231M 68400:01:1200:33:50.1500:35:02.60+00:16:026:468.9
232GURYN Wiktor 169ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM30232M 68500:00:5900:33:52.9000:34:52.75+00:16:046:468.9
233KĄTNIK Dorota 717RUN PASJABYDGOSZCZM30233M 68700:01:1800:33:55.7500:35:13.80+00:16:076:478.8
234RYMER Adam 157BORÓWNOM30234M 69800:02:0300:34:25.0500:36:28.50+00:16:376:538.7
235SYROCKA Ilona 1377BYDGOSZCZM30235M 70000:01:4900:34:27.5000:36:17.05+00:16:396:538.7
236TONDER Mateusz 813BYDGOSZCZM30236M 70100:00:2700:34:30.8500:34:58.20+00:16:426:548.7
237OWCZARZ Łukasz 924BYDGOSZCZM30237M 70400:00:3400:34:41.6500:35:16.40+00:16:536:568.6
238DOMERADZKA Jagoda 1008BYDGOSZCZM30238M 70600:01:3900:34:48.0500:36:27.75+00:17:006:578.6
239ŁUCZKOWSKI Rafał 1426BYDGOSZCZM30239M 70700:02:0400:34:50.8500:36:54.90+00:17:026:588.6
240BIAŁEK Łukasz 1262BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM30240M 70800:00:3900:34:54.1500:35:34.10+00:17:066:598.6
241ORZECHOWSKI Michał 90BYDGOSZCZM30241M 70900:02:0600:34:59.5000:37:06.25+00:17:117:008.6
242KRZEMIŃSKI Piotr 1054BYDGOSZCZM30242M 71100:01:3200:35:16.3000:36:48.30+00:17:287:038.5
243TOMASZEWSKI Tomasz 1134PRZYSIERSKM30243M 71300:01:3300:35:23.1000:36:56.25+00:17:357:048.5
244RÓŻAŃSKI Wojciech 10BYDGOSZCZM30244M 72300:01:4000:35:41.0500:37:21.85+00:17:537:088.4
245MRUGAŁA Bartosz 6BYDGOSZCZM30245M 72900:01:1300:36:36.4500:37:49.80+00:18:487:198.2
246CZUBEK Bartosz 1160BYDGOSZCZM30246M 73300:01:2100:38:04.2000:39:25.85+00:20:167:367.9
247KOZIEŁ Tomasz 859BYDGOSZCZM30247M 73400:01:2900:38:04.5000:39:34.30+00:20:167:377.9
248KRZEMIŃSKI Łukasz 852BYDGOSZCZM30248M 73500:01:0300:38:24.4000:39:27.50+00:20:367:407.8
249STEFANOWICZ Łukasz 1218BYDGOSZCZM30249M 74100:00:00+5:3510.7
250POLIWODZIŃSKA Agnieszka 1122KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM30250M 74200:01:53   
Znaleziono 250 wynik(ów)