BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1499
Wystartowało:
1277
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
1273
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MRUK Tomasz 436Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM401M 900:00:0200:17:57.9500:18:00.80 3:3516.7
2BASA Jacek 844ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM402M 2300:00:0200:19:50.9000:19:53.00+00:01:523:5815.1
3CZARNECKI Piotr 787Brzoza BiegaBYDGOSZCZM403M 2700:00:0400:19:59.9000:20:04.70+00:02:014:0015
4KOWALSKI Jacek 145BYDGOSZCZM404M 3600:00:0600:20:24.0500:20:30.15+00:02:264:0414.7
5ŁADNIAK Dariusz 887CZARNOWOM405M 4000:00:1300:20:32.6500:20:46.15+00:02:344:0614.6
6CHODKIEWICZ Tomasz 605GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM406M 4200:00:0400:20:35.6500:20:39.70+00:02:374:0714.6
7KŁOSOWSKI Marcin 592Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM407M 4600:00:0200:20:41.9000:20:44.80+00:02:434:0814.5
8DROSDOWSKI Sebastian 1086ŚWIECIEM408M 4700:00:0400:20:44.1500:20:48.25+00:02:464:0814.5
9HOC Marek 801Lege artisBYDGOSZCZM409M 5800:00:0600:21:03.8500:21:10.65+00:03:054:1214.2
10KUTOWSKI Przemysław 828PRUSZCZM4010M 6100:00:0500:21:13.7500:21:18.95+00:03:154:1414.1
11BRZEZIŃSKI Maciej 1072OSIEK NAD NOTM4011M 7500:00:0600:21:32.5500:21:38.55+00:03:344:1813.9
12NISZCZOTA Karol 524Brzoza BiegaBYDGOSZCZM4012M 7700:00:1400:21:34.7000:21:49.45+00:03:364:1913.9
13FRANKOWSKI Paweł 233BYDGOSZCZM4013M 8000:00:2300:21:49.8000:22:13.55+00:03:514:2213.7
14SZULC Andrzej 649ŁOCHOWOM4014M 8200:00:1200:21:58.1500:22:10.65+00:04:004:2313.7
15SOKOLOWSKI Marcin 1055BYDGOSZCZM4015M 9400:00:0600:22:18.3500:22:25.30+00:04:204:2713.4
16CIEŚLEWICZ Karol 1075OlafCrewBYDGOSZCZM4016M 10000:00:1000:22:23.8000:22:34.40+00:04:254:2813.4
17AUGUSTYNOWICZ Andrzej 790RCI BydgoszczBYDGOSZCZM4017M 10100:00:0900:22:24.8500:22:34.60+00:04:264:2913.4
18JASIŃSKI Artur 19SZUBINM4018M 10200:00:2000:22:25.3000:22:46.20+00:04:274:2913.4
19BIEL Marek 922MAŁE RUDYM4019M 11100:00:1100:22:36.2000:22:47.80+00:04:384:3113.3
20DOLNY Marcin 577Forest GangBYDGOSZCZM4020M 11200:00:1200:22:36.5500:22:48.80+00:04:384:3113.3
21SUDOŁ Jacek 484BYDGOSZCZM4021M 11500:01:3500:22:42.4500:24:17.85+00:04:444:3213.2
22BARSZCZEWSKI Sebastian 358BYDGOSZCZM4022M 11600:00:1500:22:48.2000:23:03.45+00:04:504:3313.2
23GWIAZDOWSKI Krzysztof 173BYDGOSZCZM4023M 12100:00:0600:22:55.7000:23:02.15+00:04:574:3513.1
24URBAŃSKI Tomasz 198JW 4326BYDGOSZCZM4024M 12300:00:0900:22:56.0500:23:05.70+00:04:584:3513.1
25JANCOWSKI Wojciech 3BYDGOSZCZM4025M 12400:00:0900:22:58.0000:23:07.95+00:05:004:3513.1
26WNUK Sławomir 1009BYDGOSZCZM4026M 12700:00:2000:23:05.2500:23:25.70+00:05:074:3713
27STĘPSKI Marek 23BYDGOSZCZM4027M 12900:00:1200:23:08.1500:23:20.15+00:05:104:3713
28WOJTYNOWSKI Artur 1405Run for FunBYDGOSZCZM4028M 13000:00:0800:23:10.0500:23:18.15+00:05:124:3812.9
29SZYMCZAK Maciej 1039STRZELEWOM4029M 13100:00:0400:23:10.3000:23:14.85+00:05:124:3812.9
30KOWALSKI Marek 778NIEMCZM4030M 13500:00:2400:23:14.1000:23:38.35+00:05:164:3812.9
31CICHOWICZ Marcin 365SOLEC KUJAWSKIM4031M 14600:00:1700:23:27.0500:23:44.15+00:05:294:4112.8
32CHMURA Tomasz 1290GRUDZIĄDZM4032M 14800:00:1600:23:29.7500:23:46.05+00:05:314:4212.8
33ŁATKA Marcin 1450BYDGOSZCZM4033M 15000:00:1600:23:32.0000:23:48.00+00:05:344:4212.7
34BRZEZIŃSKI Sławomir 952Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM4034M 15900:00:1700:23:37.6000:23:55.05+00:05:394:4312.7
35KĘDZIERSKI Wojciech 1021BYDGOSZCZM4035M 16000:00:1200:23:37.9500:23:50.20+00:05:404:4312.7
36LEWICKI Maciej 120Bydgoszcz na start!BYDGOSZCZM4036M 16200:00:2700:23:40.9500:24:08.20+00:05:434:4412.7
37BYRTEK Grzegorz 400BYDGOSZCZM4037M 16300:00:0700:23:41.3500:23:48.65+00:05:434:4412.7
38KORTAS Marcin 1062BYDGOSZCZM4038M 16500:00:2100:23:43.6500:24:05.45+00:05:454:4412.6
39RYBICKI Artur 911MĘŻCZYZNAM4039M 16800:00:4200:23:46.2000:24:29.05+00:05:484:4512.6
40BURCZYK Roman 380BYDGOSZCZM4040M 17000:00:1800:23:46.4000:24:04.85+00:05:484:4512.6
41GŁOWACKI Robert 72BYDGOSZCZM4041M 17100:00:0600:23:46.4500:23:53.15+00:05:484:4512.6
42STAWCZYK Dariusz 240BYDGOSZCZM4042M 17300:00:1800:23:53.4500:24:12.25+00:05:554:4612.6
43NADRATOWSKI Maciej 231Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM4043M 17600:00:5400:24:00.1500:24:54.70+00:06:024:4812.5
44MIKOŁAJCZAK Sławomir 697BYDGOSZCZM4044M 18000:00:0500:24:03.9500:24:09.90+00:06:064:4812.5
45KRASIŃSKI Piotr 98BYDGOSZCZM4045M 18100:01:0100:24:04.3000:25:05.70+00:06:064:4812.5
46STAFIEJ Wojciech 1391BYDGOSZCZM4046M 18500:00:1200:24:08.6000:24:20.95+00:06:104:4912.4
47ORZECHOWSKI Zbigniew 690BYDGOSZCZM4047M 18900:00:3200:24:09.9000:24:42.15+00:06:114:5012.4
48MAZURKIEWICZ Piotr 306DOBRCZM4048M 19000:00:1100:24:09.9000:24:21.25+00:06:114:5012.4
49KOWALSKI Marek 1017BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4049M 19900:00:0800:24:26.4000:24:34.75+00:06:284:5312.3
50KIEŁCZYŃSKI Marek 667PRZYŁĘKIM4050M 20400:01:1900:24:35.2500:25:54.25+00:06:374:5512.2
51RADECKI Przemysław 138BYDGOSZCZM4051M 20800:00:2800:24:39.0500:25:07.80+00:06:414:5512.2
52KRYSZTOFIAK Michał 1219Ulung TeamBYDGOSZCZM4052M 21000:00:1000:24:45.3000:24:55.70+00:06:474:5712.1
53PACZKOWSKI Mirosław 580CB163BYDGOSZCZM4053M 21200:00:4500:24:48.2500:25:33.85+00:06:504:5712.1
54BISKUPIAK Robert 555ŁOBŻENICAM4054M 21300:00:3900:24:51.8500:25:31.55+00:06:534:5812.1
55FRĄCKOWIAK Waldemar 392BYDGOSZCZM4055M 21600:00:2200:24:53.0500:25:15.55+00:06:554:5812.1
56MICHALAK Mariusz 349BYDGOSZCZM4056M 22000:00:2800:24:54.1500:25:22.80+00:06:564:5812
57BAUMGART Krzysztof 1057Metal IndustryKORONOWOM4057M 22300:00:0700:24:57.2500:25:04.25+00:06:594:5912
58DROZDOWSKI Krzysztof 610BYDGOSZCZM4058M 23000:00:2000:25:06.0000:25:26.45+00:07:085:0112
59GAŁKA Krzysztof 430BYDGOSZCZM4059M 23100:00:4900:25:06.2000:25:56.10+00:07:085:0111.9
60KOSIARSKI Tomasz 685BYDGOSZCZM4060M 23200:00:4400:25:06.5000:25:50.55+00:07:085:0112
61KAMPER Jarosław 443BYDGOSZCZM4061M 23300:00:1100:25:06.9500:25:18.55+00:07:095:0111.9
62CZAJA Jarosław 101BYDGOSZCZM4062M 23600:01:3100:25:10.1000:26:41.95+00:07:125:0211.9
63LEWANDOWSKI Michał 719ŁOCHOWOM4063M 23700:01:3700:25:10.1500:26:48.10+00:07:125:0211.9
64ZIELIŃSKI Marcin 1499BYDGOSZCZM4064M 23900:00:0400:25:13.6000:25:18.40+00:07:155:0211.9
65OLEJNICZAK Jacek 1472BYDGOSZCZM4065M 24200:00:2900:25:17.7000:25:47.30+00:07:195:0311.9
66HEIDAK Piotr 979BYDGOSZCZM4066M 24600:00:0900:25:23.7000:25:33.10+00:07:255:0411.8
67SUCHOMSKA Beata 908ŚWIEKATOWOM4067M 24900:00:2100:25:29.1000:25:50.35+00:07:315:0511.8
68BRUNKE Tomasz 313BYDGOSZCZM4068M 25100:01:3300:25:31.9000:27:05.25+00:07:335:0611.7
69SOBOTA Piotr 499BIAŁE BŁOTAM4069M 25300:01:0600:25:35.7000:26:42.60+00:07:375:0711.7
70PYTLIŃSKI Paweł 914bydgoskie żółwieOSIELSKOM4070M 25600:00:0900:25:40.4000:25:49.70+00:07:425:0811.7
71GONIA Robert 982BYDGOSZCZM4071M 26000:01:0600:25:48.3000:26:54.85+00:07:505:0911.6
72ZWOLINSKI Robert 1040BYDGOSZCZM4072M 26500:00:5500:25:53.1500:26:48.20+00:07:555:1011.6
73CHUDECKI Robert 609GRÓDEKM4073M 26900:01:2400:25:56.6000:27:21.50+00:07:585:1111.6
74GÓŹDŹ Tomasz 777Jaś biegaBYDGOSZCZM4074M 27200:00:5700:25:58.8000:26:56.65+00:08:005:1111.5
75MARĆ Robert 842BYDGOSZCZM4075M 27300:01:1100:25:59.9500:27:11.50+00:08:025:1211.5
76ORCHOLSKI Piotr 1016BYDGOSZCZM4076M 27400:00:5900:26:00.8000:26:59.95+00:08:025:1211.5
77ZGÓRSKI Maciej 1360Wkurw Team BydgoszczBYDGOSZCZM4077M 27500:00:4100:26:01.5000:26:42.60+00:08:035:1211.5
78KARPIŃSKI Łukasz 249BYDGOSZCZM4078M 27900:01:0600:26:02.6500:27:09.50+00:08:045:1211.5
79GRUBICH Arkadiusz 780NIEMCZM4079M 28000:00:5600:26:03.4000:26:59.90+00:08:055:1211.5
80KUKAWKA Maciej 1315GRUDZIĄDZM4080M 28300:01:4700:26:07.8000:27:55.40+00:08:095:1311.5
81STASIEWSKI Mariusz 752TriSpaceBYDGOSZCZM4081M 28400:00:3500:26:08.7000:26:43.75+00:08:105:1311.5
82ZAJĄC Tomasz 738Biegaj z DębamiOSIELSKOM4082M 28600:00:1600:26:09.3500:26:25.65+00:08:115:1311.5
83MORZYK Michał 446OSIELSKOM4083M 28800:00:3300:26:14.3000:26:47.30+00:08:165:1411.4
84SIKORSKI Norbert 81BYDGOSZCZM4084M 28900:00:2300:26:14.3000:26:37.85+00:08:165:1411.4
85BYSTREK Jarosław 993BYDGOSZCZM4085M 29400:02:1200:26:20.4500:28:33.05+00:08:225:1611.4
86LEWICKI Jarek 725BYDGOSZCZM4086M 29900:00:1800:26:26.9500:26:45.40+00:08:295:1711.3
87TKACZYK Tomasz 1376BYDGOSZCZM4087M 30000:00:4800:26:28.3500:27:16.40+00:08:305:1711.3
88BERENDA Damian 205BYDGOSZCZM4088M 30100:00:2300:26:28.7500:26:51.90+00:08:305:1711.3
89SIUDA Marek 786Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM4089M 30300:00:5600:26:29.5000:27:25.70+00:08:315:1711.3
90KOSIEDOWSKI Jacek 1088NIEMCZM4090M 30600:00:1000:26:30.2000:26:41.15+00:08:325:1811.3
91KOZICKI Marcin 762Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM4091M 30700:00:0800:26:30.5000:26:38.90+00:08:325:1811.3
92WILCZYŃSKI Jacek 763BYDGOSZCZM4092M 31400:00:3500:26:33.4000:27:08.65+00:08:355:1811.3
93KRUK Krzysztof 371BYDGOSZCZM4093M 31500:00:1700:26:33.4500:26:51.10+00:08:355:1811.3
94KOWALCZYK Karol 808BYDGOSZCZM4094M 31700:01:3000:26:35.5000:28:06.25+00:08:375:1911.3
95KOSIAK Jacek 1406Run for FunBYDGOSZCZM4095M 31800:00:0800:26:36.3000:26:44.65+00:08:385:1911.3
96CICHOCKI Marcin 297WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4096M 31900:02:0900:26:37.8000:28:47.35+00:08:395:1911.3
97CĄBROWSKI Piotr 1053ZK nr 2 w GrudziądzuGRUDZIĄDZM4097M 32400:01:3700:26:41.1000:28:18.10+00:08:435:2011.2
98WOŹNIAK Piotr 899NAKŁO NAD NOTECIĄM4098M 32500:00:3000:26:41.4500:27:11.80+00:08:435:2011.2
99KUBSKI Jarosław 845MilusińscyINOWROCŁAWM4099M 32900:00:0800:26:46.8500:26:54.85+00:08:485:2111.2
100GRALAK Jacek 55281 blpBYDGOSZCZM40100M 33000:01:2700:26:47.4000:28:14.85+00:08:495:2111.2
101MALINOWSKI Waldemar 132Run Lotto BydgostiaBYDGOSZCZM40101M 33300:01:5100:26:48.9000:28:40.60+00:08:505:2111.2
102BUTOWSKI Michał 596Sen o VictoriiBYDGOSZCZM40102M 33400:00:5300:26:49.5500:27:42.75+00:08:515:2111.2
103KUKLIŃSKI Rafał 203BYDGOSZCZM40103M 34300:00:2000:27:02.8500:27:23.00+00:09:045:2411.1
104BORYS Rafał 686BYDGOSZCZM40104M 34600:00:3100:27:04.6500:27:36.10+00:09:065:2511.1
105PIERZGALSKI Jarek 488BYDGOSZCZM40105M 35300:00:2400:27:10.0500:27:34.80+00:09:125:2611
106CEGŁOWSKI Marcin 806BYDGOSZCZM40106M 35500:02:1100:27:11.2500:29:22.80+00:09:135:2611
107CHRUŚCICKI Zbigniew 827CoachingBYDGOSZCZM40107M 35900:00:5100:27:13.4500:28:04.65+00:09:155:2611
108ZAMROWSKI Tomasz 825BYDGOSZCZM40108M 36000:00:2400:27:13.5500:27:38.05+00:09:155:2611
109GOŁĘBIEWSKI Paweł 878BYDGOSZCZM40109M 36300:01:1300:27:14.7000:28:28.50+00:09:165:2711
110GOŁCZYŃSKI Tomasz 913BYDGOSZCZM40110M 36400:00:3800:27:15.7000:27:54.20+00:09:175:2711
111LINGO Piotr 1296Biegaj z Dębami OsielskoBYDGOSZCZM40111M 37700:00:2700:27:27.5500:27:54.80+00:09:295:2910.9
112ROSZAK Tomasz 959MilusińscyPŁAWINEKM40112M 37900:00:1000:27:28.5000:27:38.55+00:09:305:2910.9
113MLICKI Marcin 118BIAŁE BŁOTAM40113M 39000:01:2800:27:38.9500:29:07.25+00:09:415:3110.8
114BIAŁOWĄS Dariusz 496BYDGOSZCZM40114M 39100:01:3500:27:39.0000:29:14.05+00:09:415:3110.8
115GRAPATYN Piotr 951Areszt Śledczy BydgoszczBYDGOSZCZM40115M 39200:00:3800:27:40.7000:28:19.55+00:09:425:3210.8
116SZULC Jarosław 701PRZYŁĘKIM40116M 39400:03:0600:27:45.1500:30:51.70+00:09:475:3310.8
117GORZYCKI Dariusz 161Bydgoska Sekcja Karate IKO KyokushinkaikanBYDGOSZCZM40117M 39900:00:1300:27:50.9500:28:03.95+00:09:535:3410.8
118IWAN Remigiusz 121BYDGOSZCZM40118M 40000:00:5600:27:51.1500:28:47.85+00:09:535:3410.8
119RYBICKI Dariusz 382BYDGOSZCZM40119M 40100:00:5200:27:53.3000:28:46.00+00:09:555:3410.8
120SARNECKI Sławomir 723JANIKOWOM40120M 40600:01:0700:27:54.6500:29:02.35+00:09:565:3510.7
121KASPRZAK Wojciech 943BYDGOSZVZM40121M 41100:00:4600:27:56.5000:28:42.90+00:09:585:3510.7
122ADAMCZAK Damian 1353BYDGOSZCZM40122M 41200:00:4200:27:56.6500:28:39.20+00:09:585:3510.7
123KARSKI Marcin 1140BYDGOSZCZM40123M 41400:00:5600:27:57.1500:28:53.35+00:09:595:3510.7
124GUŹDZIOŁ Jarek 513TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIM40124M 41500:01:3200:27:59.9000:29:32.45+00:10:015:3610.7
125WESOŁOWSKI Dariusz 1433BYDGOSZCZM40125M 41800:00:1600:28:00.5500:28:16.55+00:10:025:3610.7
126KĘCKI Grzegorz 918BYDGOSZCZM40126M 41900:01:2000:28:01.6500:29:22.20+00:10:035:3610.7
127ŚMIAŁOWICZ Adam 1313ŚmiałyTeamNIWYM40127M 42100:01:4200:28:05.5500:29:47.60+00:10:075:3710.7
128BOROWICKI Paweł 1461BYDGOSZCZM40128M 42200:00:3400:28:07.0500:28:41.95+00:10:095:3710.7
129KUTKA Czesia 581BYDGOSZCZM40129M 42800:00:2100:28:10.2000:28:31.25+00:10:125:3810.7
130KOZIŃSKI Grzegorz 80981 blpTORUŃM40130M 43500:01:2800:28:14.6500:29:43.45+00:10:165:3910.6
131SZYPERSKI Sławomir 201BYDGOSZCZM40131M 44000:01:2500:28:18.0500:29:43.10+00:10:205:3910.6
132JANIK Mariusz 1073BYDGOSZCZM40132M 44600:00:3700:28:20.2500:28:57.40+00:10:225:4010.6
133GRZELAK Łukasz 980BYDGOSZCZM40133M 44900:01:1800:28:21.5500:29:39.90+00:10:235:4010.6
134AUGUSTYNIAK Piotr 94SHIUZ Bydgoszcz FLOW RUNNERSBYDGOSZCZM40134M 45400:01:0500:28:26.6000:29:32.55+00:10:285:4110.5
135ŁUKASIEWICZ Krzysztof 749BYDGOSZCZM40135M 45600:02:0900:28:27.0500:30:36.35+00:10:295:4110.5
136ANDRZEJEWSKI Adam 463BYDGOSZCZM40136M 45700:01:4200:28:29.2000:30:11.95+00:10:315:4110.5
137GRABIŃSKI Henryk 928Milusińskich InowrocławINOWROCŁAWM40137M 46000:00:0700:28:30.5000:28:38.20+00:10:325:4210.5
138JAROCH Rafał 226BYDGOSZCZM40138M 46100:00:5500:28:31.3000:29:26.35+00:10:335:4210.5
139SKORUPKA Radek 1220Ulung TeamBYDGOSZCZM40139M 46500:00:4900:28:33.3500:29:23.00+00:10:355:4210.5
140DOLATA Rafał 1143BYDGOSZCZM40140M 46800:00:2400:28:37.2500:29:01.70+00:10:395:4310.5
141WOLAN Krzysztof 18AmorkiBYDGOSZCZM40141M 46900:00:2400:28:38.1000:29:03.05+00:10:405:4310.5
142RYDLEWSKI Marek 464RUN BYDGOSZCZCIELEM40142M 47400:01:4800:28:46.7500:30:35.00+00:10:485:4510.4
143JURCZYK Piotr 759Virtual Runing ClubGRUDZIĄDZM40143M 47800:00:3800:28:48.5000:29:27.15+00:10:505:4510.4
144JEGIERSKI Dariusz 645AmatorGRUDZIĄDZM40144M 48100:00:3700:28:48.9500:29:26.90+00:10:515:4510.4
145LUDKOWSKI Dawid 862BYDGOSZCZM40145M 49600:00:4300:29:07.1500:29:50.25+00:11:095:4910.3
146NIEWIEDZIAŁA Artur 698BYDGOSZCZM40146M 50000:00:3700:29:08.9500:29:46.50+00:11:115:4910.3
147NOWICKI Adam 903BYDGOSZCZM40147M 50500:00:2100:29:12.1500:29:33.35+00:11:145:5010.3
148WÓJCIK Tomasz 39BYDGOSZCZM40148M 51000:00:5100:29:19.2500:30:10.90+00:11:215:5110.2
149IWANIUK Jacek 78BYDGOSZCZM40149M 51100:00:5000:29:20.7500:30:11.00+00:11:225:5210.2
150DURAŁEK Andrzej 438PRUSZCZM40150M 51500:00:2600:29:22.1500:29:48.40+00:11:245:5210.2
151JAGIELSKI Łukasz 1205LeBiegaBYDGOSZCZM40151M 52200:01:3000:29:27.2500:30:57.75+00:11:295:5310.2
152KOWAL Michał 736REC-STALNAKŁO NAD NOTECIĄM40152M 52300:02:0300:29:28.5500:31:32.05+00:11:305:5310.2
153BOMBAS Jacek 266GRUDZIĄDZM40153M 52500:00:3200:29:33.1000:30:05.25+00:11:355:5410.2
154ZNANIECKI Michał 769INOWROCŁAWM40154M 53000:00:4200:29:38.8000:30:20.80+00:11:405:5510.1
155PROSEK Krzysztof 683BYDGOSZCZM40155M 53400:02:0300:29:41.8000:31:45.25+00:11:435:5610.1
156JAW Pablo 1321BYDGOSZCZM40156M 53700:01:4400:29:46.7000:31:31.15+00:11:485:5710.1
157NIEMCZEWSKI Mirosław 1091Łabiszyn RunnersŁABISZYNM40157M 54000:01:1200:29:49.7500:31:01.90+00:11:515:5710.1
158FOJUTOWSKI Sławek 386BYDGOSZCZM40158M 54100:00:4500:29:50.0500:30:35.20+00:11:525:5810.1
159STASIAK Jacek 1386BYDGOSZCZM40159M 54300:00:4400:29:52.5000:30:37.20+00:11:545:5810
160STEGNERSKI Maciej 1467BYDGOSZCZM40160M 54400:01:3900:29:55.3500:31:34.55+00:11:575:5910
161BOREK Marcin 222BYDGOSZCZM40161M 54700:00:3500:29:57.4000:30:32.65+00:11:595:5910
162OGRODOWICZ Marcin 479BYDGOSZCZM40162M 54800:01:2200:29:58.8500:31:21.60+00:12:005:5910
163WRÓBLEWSKI Rafał 1456BARCINM40163M 55000:00:4700:30:00.1000:30:48.05+00:12:026:0010
164KOTECKI Marcin 308Gang KocuraBYDGOSZCZM40164M 55700:01:0300:30:11.1000:31:14.50+00:12:136:029.9
165GOLIK Krzysztof 553BYDGOSZCZM40165M 56600:01:4700:30:21.5500:32:08.70+00:12:236:049.9
166ZBĄSKI Leszek 1327BYDGOSZCZM40166M 56800:01:4600:30:22.0000:32:08.55+00:12:246:049.9
167ARENDT Paweł 426BYDGOSZCZM40167M 56900:00:3900:30:23.8000:31:03.75+00:12:256:049.9
168ANDRZEJEWSKI Paweł 221NOWA WIEŚ WIELKAM40168M 57300:00:1900:30:25.0000:30:44.60+00:12:276:059.9
169SZCZĘSNY Arkadiusz 1275Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM40169M 57500:01:5000:30:25.5500:32:15.80+00:12:276:059.9
170WYCZLING Piotr 1363Innovad TeamBYDGOSZCZM40170M 57900:00:4100:30:29.2500:31:10.45+00:12:316:059.8
171RATAJ Maciej 217ŁOCHOWOM40171M 58400:01:2700:30:35.4500:32:02.80+00:12:376:079.8
172MICHNIEWICZ Małgorzata 330BYDGOSZCZM40172M 60400:00:4300:30:55.0000:31:38.45+00:12:576:119.7
173PIOTROWSKI Sławomir 1076STRZELCE DOLNEM40173M 60700:02:0500:30:58.3000:33:03.55+00:13:006:119.7
174CYGOWSKI Paweł 1066BYDGOSZCZM40174M 60800:00:5700:30:58.8500:31:56.35+00:13:006:119.7
175TOMASZEK Sebastian 1156BYDGOSZCZM40175M 61000:00:4000:31:01.7500:31:42.35+00:13:036:129.7
176KOZAKIEWICZ Marcin 136NAKŁO NAD NOTECIĄM40176M 61100:01:1200:31:04.4000:32:17.35+00:13:066:139.7
177DANIELEK Piotr 909BYDGOSZCZM40177M 61300:01:1300:31:12.0500:32:25.25+00:13:146:149.6
178CZARNECKI Marek 568CHEŁMNOM40178M 61500:00:3400:31:13.8500:31:48.50+00:13:156:149.6
179MROTEK Michał 1078Quapro TeamKRUSZYN KRAJEŃSKIM40179M 62500:01:3300:31:36.3500:33:09.55+00:13:386:199.5
180SAWIEŁAJC Michał 1399BYDGOSZCZM40180M 62700:00:3200:31:45.3500:32:18.00+00:13:476:219.4
181LEWANDOWSKA Piotr 466BYDGOSZCZM40181M 63500:01:4500:32:01.0500:33:46.50+00:14:036:249.4
182STACHEWICZ Sławomir 1007NIEMCZM40182M 63900:00:2200:32:05.4500:32:28.05+00:14:076:259.3
183MICHAŁOWSKI Krzysztof 1435INOWROCLAWM40183M 64500:01:5400:32:17.8500:34:12.55+00:14:196:279.3
184ZAWADZKI Wojciech 1032MAKSYMILIANOWOM40184M 64600:01:0900:32:20.2000:33:29.55+00:14:226:289.3
185JANKOWSKI Rafał 30BYDGOSZCZM40185M 65000:01:5800:32:23.8500:34:22.10+00:14:256:289.3
186KRZYŻAŃSKI Przemysław 1233Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM40186M 65500:01:4100:32:34.2500:34:15.50+00:14:366:309.2
187ŻURAWSKI Michał 230run LOTTO-BydgostiaBYDGOSZCZM40187M 65700:01:5400:32:35.9500:34:30.90+00:14:386:319.2
188WOŹNICKI Tomasz 327BYDGOSZCZM40188M 65900:01:3600:32:39.1000:34:15.65+00:14:416:319.2
189PALIŃSKI Grzegorz 1004BYDGOSZCZM40189M 66700:01:5100:33:01.9500:34:53.75+00:15:046:369.1
190BUDZIAK Bartosz 100BYDGOSZCZM40190M 67200:02:0600:33:14.3000:35:20.30+00:15:166:389
191KONDEK Jakub 1394BYDGOSZCZM40191M 67400:02:0900:33:26.1500:35:35.15+00:15:286:419
192DANIELEK Adam 31Biegam, żeby się nie spocić!BYDGOSZCZM40192M 67500:02:0200:33:30.6000:35:32.65+00:15:326:429
193NIEDBALSKI Bartłomiej 316BYDGOSZCZM40193M 67800:01:0100:33:35.6500:34:36.90+00:15:376:438.9
194ORLIŃSKI Andrzej 990BYDGOSZCZM40194M 67900:01:4000:33:36.4500:35:16.50+00:15:386:438.9
195KEMPA Marek 833BYDGOSZCZM40195M 68200:01:2200:33:47.1500:35:10.05+00:15:496:458.9
196KEMPA Beata 1212BYDGOSZCZM40196M 68300:01:2200:33:47.9500:35:09.95+00:15:506:458.9
197SACKREUTER Jeremie 882BYDGOSZCZM40197M 68900:01:4900:33:57.7500:35:47.60+00:15:596:478.8
198DANILEWICZ Ryszard 374WARSZAWAM40198M 69200:01:4800:34:11.5000:35:59.65+00:16:136:508.8
199KLONOWSKI Sławomir 153NIEMCZM40199M 69400:01:0300:34:14.4000:35:17.65+00:16:166:508.8
200KOCHAŃSKI Dariusz 341NEKLAM40200M 70300:02:0100:34:40.3500:36:42.00+00:16:426:568.6
201SĘKOWSKI Andrzej 855BYDGOSZCZM40201M 71400:01:4400:35:25.8000:37:10.10+00:17:277:058.5
202KOWALSKI Piotr 883BYDGOSZCZM40202M 71900:01:1800:35:35.8000:36:54.15+00:17:377:078.4
203ASTUKIEWICZ Tomasz 320BYDGOSZCZM40203M 72000:01:5900:35:37.7500:37:37.50+00:17:397:078.4
204POLIWODZIŃSKI Michał 1118KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM40204M 72700:01:5200:36:35.0500:38:27.95+00:18:377:198.2
205KAPELA Jacek 1123BYDGOSZCZM40205M 72800:01:5200:36:35.4000:38:28.15+00:18:377:198.2
206KUBIAK Rafał 74BYDGOSZCZM40206M 73000:01:4000:37:25.4500:39:06.10+00:19:277:298
207PIOTROWSKA Katarzyna 1084STRZELCE DOLNE 29M40207M 73700:02:0000:39:12.4000:41:12.90+00:21:147:507.7
Znaleziono 207 wynik(ów)