BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1499
Wystartowało:
1277
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
1273
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1RACZYŃSKI Krzysztof 451Biegający Filozof TeamBYDGOSZCZM501M 2800:00:0400:20:00.1000:20:04.75 4:0015
2WŁODARCZYK Wojciech 270Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM502M 5300:00:0500:20:56.9000:21:01.95+00:00:564:1114.3
3BUTRYN Nikodem 1468BYDGOSZCZM503M 5600:00:0900:21:02.6000:21:12.00+00:01:024:1214.3
4JUREK Piotr 435BBL SzubinSZUBINM504M 5900:00:0400:21:05.6500:21:10.20+00:01:054:1314.2
5MICHALAK Wojtek 973BYDGOSZCZM505M 6000:00:2300:21:13.1500:21:36.80+00:01:134:1414.1
6RATAJCZAK Arkadiusz 79BYDGOSZCZM506M 7200:00:0600:21:28.9500:21:35.05+00:01:284:1714
7RÓŻYCKI Sławomir 691TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM507M 7800:00:0500:21:47.4500:21:52.70+00:01:474:2113.8
8PAWLIK Marek 714FARMVITAPRUSZCZM508M 8600:00:1400:22:03.3500:22:17.95+00:02:034:2413.6
9BIAŁOUS Krzysztof 1227NiezrzeszonyBYDGOSZCZM509M 9000:00:0600:22:09.3000:22:15.95+00:02:094:2513.5
10ZIMNY Marek 712Eltra w bieguBYDGOSZCZM5010M 10600:00:1200:22:27.9500:22:40.15+00:02:274:2913.4
11FUŁAT Karol 994CEKCYNM5011M 10900:00:1700:22:34.9000:22:52.05+00:02:344:3113.3
12SPŁAWSKI Jarosław 1080BYDGOSZCZM5012M 11300:00:3100:22:37.1500:23:08.25+00:02:374:3113.3
13SZULC Edmund 1189ZIELONKAM5013M 13800:00:4700:23:18.0500:24:05.85+00:03:174:3912.9
14BAUMGART Jacek 766Biegaj z DębamiOSIELSKOM5014M 14700:00:2200:23:28.3000:23:50.95+00:03:284:4112.8
15ŻUCHOWSKI Dariusz 398Parkrun BydgoszczBYDGOSZCZM5015M 18400:00:1900:24:07.0000:24:26.10+00:04:064:4912.4
16WISNIEWSKI Tadeusz 817TRZEBIELUCH27M5016M 19800:00:0000:24:25.3500:24:25.35+00:04:254:5312.3
17PACEK Mirosław 207SEROCKM5017M 20100:01:3000:24:32.3500:26:02.80+00:04:324:5412.2
18RAUNEST Adam 548BYDGOSZCZM5018M 22100:00:5700:24:55.8000:25:53.10+00:04:554:5912
19NOWAK Waldemar 192TriAmator Ewelina NowakBIAŁE BŁOTAM5019M 25700:00:1400:25:41.6000:25:56.05+00:05:415:0811.7
20JAGODZIŃSKI Karol 931Cookie Team RunnersBYDGOSZCZM5020M 26300:00:3600:25:52.5000:26:29.05+00:05:525:1011.6
21ŚWIETLIK Piotr 77BYDGOSZCZM5021M 27000:01:1400:25:56.8500:27:11.10+00:05:565:1111.6
22ŚWIATLAK Marek 1254BYDGOSZCZM5022M 27700:00:4500:26:02.2500:26:47.60+00:06:025:1211.5
23RYGIEWICZ Wojciech 155WOLWARKM5023M 27800:01:0400:26:02.3500:27:07.05+00:06:025:1211.5
24KĘSIK Roman 110913 WOG GrudziadzGRUDZIĄDZM5024M 29500:00:1000:26:22.3500:26:33.00+00:06:225:1611.4
25ROSIŃSKI Marek 1135MORS BRODNICABRODNICAM5025M 30800:00:2300:26:32.0500:26:55.50+00:06:315:1811.3
26KOLANOWSKI Wojciech 819BYDGOSZCZM5026M 30900:00:2800:26:32.8500:27:01.80+00:06:325:1811.3
27JANKOWSKI Tomasz 999Biegaj z DębamiOSIELSKOM5027M 34500:01:0400:27:03.9000:28:08.00+00:07:035:2411.1
28PRZYBYLSKI Mariusz 286Bydgoszcz na StartBYDGOSZCZM5028M 35000:01:0500:27:07.8500:28:13.10+00:07:075:2511.1
29KWASIROCH Krzysztof 1006TKKF KolejarzBYDOSZCZM5029M 37300:01:1000:27:25.8000:28:36.20+00:07:255:2910.9
30WYPORKIEWICZ Jerzy 627WILCZE/OSIELSKOM5030M 40200:01:3600:27:53.5000:29:29.65+00:07:535:3410.8
31JANKA Andrzej 885BYDGOSZCZM5031M 40800:00:5800:27:54.8000:28:53.20+00:07:545:3510.7
32WEGNER Roman 210NIEMCZM5032M 41000:00:4900:27:56.0000:28:45.45+00:07:555:3510.7
33WIECZOREK Wojciech 465BYDGOSZCZM5033M 42900:01:4200:28:10.4500:29:53.10+00:08:105:3810.6
34CIACHERA Ireneusz 10352 batalion logistycznaBYDGOSZCZM5034M 43900:01:0800:28:17.6500:29:25.95+00:08:175:3910.6
35SZMYRGAŁA Zdzisław 783BYDGOSZCZM5035M 44200:00:5500:28:19.2500:29:14.35+00:08:195:3910.6
36ŚWIETLIK Tomasz 104BYDGOSZCZM5036M 44800:01:1400:28:20.8000:29:35.55+00:08:205:4010.6
37FRYDRYCHOWICZ Lilianna 1074BYDGOSZCZM5037M 45100:00:2700:28:23.7500:28:50.80+00:08:235:4010.6
38WAWRZYNIAK Andrzej 4322. ODNBYDGOSZCZM5038M 45800:00:4700:28:29.6500:29:16.65+00:08:295:4110.5
39BRZOZOWSKI Jarosław 128BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5039M 47700:01:2900:28:47.8000:30:17.40+00:08:475:4510.4
40GOTOWICZ Mariusz 238BYDGOSZCZM5040M 48800:00:5700:29:00.1000:29:57.10+00:09:005:4810.3
41CHMIELEWSKI Ireneusz 148M.NIESZAWKAM5041M 51200:00:4400:29:20.7500:30:05.45+00:09:205:5210.2
42WIŚNIEWSKI Krzysztof 150TrispaceBYDGOSZCZM5042M 51600:01:1600:29:23.5000:30:40.00+00:09:235:5210.2
43ARENT Jan 211BYDGOSZCZM5043M 52100:00:5800:29:26.4500:30:25.15+00:09:265:5310.2
44BYCZKOWSKA Zenon 1022IndywidualnieMUROWANIECM5044M 52700:00:4900:29:34.1000:30:23.70+00:09:345:5410.1
45PORA Dariusz 518three bikesBYDGOSZCZM5045M 53500:00:5500:29:42.6500:30:38.00+00:09:425:5610.1
46GRUCHAŁA Wojciech 106BYDGOSZCZM5046M 55100:01:2800:30:02.8500:31:31.50+00:10:026:0010
47KACZMAREK Dariusz 1465BYDGOSZCZM5047M 56200:00:2700:30:19.4000:30:47.25+00:10:196:049.9
48KOPROWICZ Adam 539SWIECIEM5048M 56400:01:2900:30:21.4000:31:51.15+00:10:216:049.9
49OWCZARSKI Andrzej 646PAWŁÓWEKM5049M 57000:01:3700:30:24.0500:32:01.25+00:10:236:049.9
50LIWOCH Grzegorz 46OSIELSKOM5050M 59900:01:5400:30:50.0000:32:44.55+00:10:496:109.7
51CIERŻNICKI Zbigniew 1010TKKF KolejarzBYDOSZCZM5051M 60900:02:1100:31:01.7000:33:12.85+00:11:016:129.7
52KLINIKOWSKI Jacek 658KOCHAM ZYCIE I...ŚWIEKATOWOM5052M 62800:00:2100:31:46.9500:32:08.45+00:11:466:219.4
53SKÓRCZ Tomasz 334BYDGOSZCZM5053M 65300:01:4100:32:29.8000:34:11.25+00:12:296:309.2
54GRUSZKA Marek 634niezrzeszonyMAKSYMILIANOWOM5054M 66000:00:3400:32:41.4500:33:15.50+00:12:416:329.2
55DERDA Rafał 1100BYDGOSZCZM5055M 66300:01:1400:32:50.3500:34:04.90+00:12:506:349.1
56TWARDOWSKI Wojciech 865RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5056M 66400:01:1000:32:50.6500:34:01.55+00:12:506:349.1
57NITKA Adam 283BYDGOSZCZM5057M 66500:01:3900:32:55.7500:34:35.25+00:12:556:359.1
58BIERYT Arkadiusz 1150Poli-Fax Agencja Reklamowa ul. Boczna 10BYDGOSZCZM5058M 68800:01:5900:33:56.1500:35:56.10+00:13:566:478.8
59BOJARSKI Jarosław 368BYDGOSZCZM5059M 69300:01:2400:34:12.8000:35:37.05+00:14:126:508.8
60HARACEWIAT Cezary 630BYDGOSZCZM5060M 70500:01:4500:34:47.3000:36:32.95+00:14:476:578.6
61KUCHARSKI Adam 847BUDZYŃM5061M 71200:01:3800:35:20.5500:36:59.45+00:15:207:048.5
62ZELEK Janusz 64BYDGOSZCZM5062M 72100:01:5700:35:38.0000:37:35.75+00:15:377:078.4
63ASTUKIEWICZ Agnieszka 317BYDGOSZCZM5063M 72200:01:5900:35:38.0000:37:37.50+00:15:377:078.4
64OLECHNOWICZ Tomasz 1340BYDGOSZCZM5064M 73600:01:5000:39:08.9000:40:59.65+00:19:087:497.7
65T E W S S E B A 1249BYDGOSZCZM5065M 74000:00:4400:42:12.9500:42:57.70+00:22:128:267.1
Znaleziono 65 wynik(ów)