BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1499
Wystartowało:
1277
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
1273
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CZEPEK Aleksander 527Brzoza BiegaBYDGOSZCZM601M 7600:00:0200:21:33.9500:21:36.15 4:1813.9
2TRUDNOWSKI Janusz 243Run PasjaBYDGOSZCZM602M 25500:00:1000:25:39.3000:25:49.55+00:04:055:0711.7
3TORCHALSKI Krzysztof 206Run pasjaBYDGOSZCZM603M 25800:01:0300:25:42.1000:26:46.00+00:04:085:0811.7
4GORDON Roman 172RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM604M 28500:00:1400:26:09.0000:26:23.45+00:04:355:1311.5
5KARSKI Hubert 353BYDGOSZCZM605M 33800:00:5500:26:51.8000:27:46.85+00:05:175:2211.2
6TRYT Edward 1245BYDGOSZCZM606M 36500:00:3600:27:15.9500:27:52.50+00:05:425:2711
7PASZKIET Witold 532BYDGOSZCZM607M 40500:01:4000:27:54.6000:29:34.90+00:06:205:3410.8
8LENC Janusz 461TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM608M 44300:01:2000:28:19.4500:29:40.10+00:06:455:4010.6
9WOLOSZYN Kazimierz 498ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM609M 45200:01:0400:28:24.4500:29:29.40+00:06:505:4110.6
10FIUT Kazimierz 1282BYDGOSZCZM6010M 48400:01:4200:28:56.1500:30:38.60+00:07:225:4710.4
11SZCZEPKOWSKI Andrzej 523BYDGOSZCZM6011M 49300:00:1900:29:05.8500:29:25.05+00:07:315:4910.3
12JAROCH Zbigniew 1476OSIELSKOM6012M 52800:00:5600:29:36.2000:30:33.00+00:08:025:5510.1
13LENKIEWICZ Andrzej 732PięknyBĄDKIM6013M 53600:01:4400:29:46.4000:31:30.40+00:08:125:5710.1
14OKRĘGLICKI Antoni 51Run PasjaBYDGOSZCZM6014M 60000:00:1000:30:50.0500:31:00.70+00:09:166:109.7
15PIECHOCIŃSKI Jarosław 1278RYNARZEWOM6015M 61700:00:4900:31:14.4000:32:03.95+00:09:406:149.6
16AWIZEN Antoni 1060MysliwyBYDGOSZCZM6016M 62100:00:0600:31:32.3000:31:38.75+00:09:586:189.5
17KUBIAK Tomasz 1381DOBRCZM6017M 62600:00:2200:31:36.9000:31:59.80+00:10:026:199.5
18GACKOWSKI Edward 1250Bydgoszcz Na StartMĘŻCZYZNAM6018M 63100:01:0100:31:56.8000:32:58.50+00:10:226:239.4
19MAZUR Krzysztof 741Biegaj z DębamiOSIELSKOM6019M 63300:00:2800:31:59.7000:32:28.65+00:10:256:249.4
20WOJCIECH Deptuła 490niezrzeszonyBYDGOSZCZM6020M 66900:01:0600:33:04.5000:34:10.65+00:11:306:369.1
21MAJEWSKI Mirosław 1338OSIELSKOM6021M 67600:01:3300:33:32.2000:35:05.25+00:11:586:428.9
22PILECKI Gustaw 1051Brzoza BiegaBYDGO9SZCZM6022M 68100:00:1200:33:43.5000:33:56.35+00:12:096:448.9
23ANGIEL Władysław 462TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM6023M 72500:00:4700:36:07.3500:36:54.90+00:14:337:138.3
24BIELENNY Michał 399BYDGOSZCZM6024M 73800:01:4500:39:48.8000:41:34.00+00:18:147:577.5
25TRZCIŃSKI Eugeniusz 113BYDGOSZCZM6025M 74300:02:04   
Znaleziono 25 wynik(ów)