BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1499
Wystartowało:
1277
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
1273
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIETRYKA Grzegorz 1400Zakład Karny nr 2 w GrudziądzuGRUDZIĄDZM301M 600:00:0100:17:48.0000:17:49.20 3:3316.9
2MRUK Tomasz 436Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM401M 900:00:0200:17:57.9500:18:00.80+00:00:093:3516.7
3WRÓBLEWSKI Lech 53ZK 2 GrudziądzGRUDZIADZM3010M 2000:00:0300:19:44.6500:19:48.45+00:01:563:5715.2
4PIC Dawid 271OSIELSKOM2010M 2600:00:0300:19:57.5000:20:01.40+00:02:093:5915
5BRZEZIŃSKI Maciej 1072OSIEK NAD NOTM4011M 7500:00:0600:21:32.5500:21:38.55+00:03:444:1813.9
6KUJAWA Daniel 143156. Baza LotniczaINOWROCŁAWM3038M 9300:00:0300:22:16.8500:22:20.35+00:04:284:2713.5
7AUGUSTYNOWICZ Andrzej 790RCI BydgoszczBYDGOSZCZM4017M 10100:00:0900:22:24.8500:22:34.60+00:04:364:2913.4
8PTASZNIK Michał 1154PtacholRunTUSZYNYM3043M 10400:00:2700:22:25.7500:22:53.10+00:04:374:2913.4
9SUDOŁ Jacek 484BYDGOSZCZM4021M 11500:01:3500:22:42.4500:24:17.85+00:04:544:3213.2
10URBAŃSKI Tomasz 198JW 4326BYDGOSZCZM4024M 12300:00:0900:22:56.0500:23:05.70+00:05:084:3513.1
11KLOSKOWSKI Adam 202JW1515CHOJNICEM3055M 14000:01:1300:23:19.9500:24:33.05+00:05:314:4012.9
12BRZEZIŃSKI Sławomir 952Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM4034M 15900:00:1700:23:37.6000:23:55.05+00:05:494:4312.7
13RUCIŃSKI Rafał 870Selekcja NaturalnaMAŁE RUDYM3064M 16100:00:4800:23:40.3000:24:28.35+00:05:524:4412.7
14LEWICKI Maciej 120Bydgoszcz na start!BYDGOSZCZM4036M 16200:00:2700:23:40.9500:24:08.20+00:05:524:4412.7
15KISZKA Marcin 1093Run PasjaBYDGOSZCZM3065M 16400:00:1300:23:41.5500:23:55.35+00:05:534:4412.7
16KRYSZTOFIAK Michał 1219Ulung TeamBYDGOSZCZM4052M 21000:00:1000:24:45.3000:24:55.70+00:06:574:5712.1
17BISKUPIAK Robert 555ŁOBŻENICAM4054M 21300:00:3900:24:51.8500:25:31.55+00:07:034:5812.1
18KOSIARSKI Tomasz 685BYDGOSZCZM4060M 23200:00:4400:25:06.5000:25:50.55+00:07:185:0112
19GROCHOWSKI Jakub 176JW1515WITOSŁAWM3093M 24100:01:1400:25:15.6500:26:30.60+00:07:275:0311.9
20SUCHOMSKA Beata 908ŚWIEKATOWOM4067M 24900:00:2100:25:29.1000:25:50.35+00:07:415:0511.8
21PYTLIŃSKI Paweł 914bydgoskie żółwieOSIELSKOM4070M 25600:00:0900:25:40.4000:25:49.70+00:07:525:0811.7
22RYGIEWICZ Wojciech 155WOLWARKM5023M 27800:01:0400:26:02.3500:27:07.05+00:08:145:1211.5
23GÓRSKI Michał 1421BYDGOSZCZM30106M 29000:00:3000:26:16.6500:26:47.60+00:08:285:1511.4
24KĘSIK Roman 110913 WOG GrudziadzGRUDZIĄDZM5024M 29500:00:1000:26:22.3500:26:33.00+00:08:345:1611.4
25KOSIAK Jacek 1406Run for FunBYDGOSZCZM4095M 31800:00:0800:26:36.3000:26:44.65+00:08:485:1911.3
26CĄBROWSKI Piotr 1053ZK nr 2 w GrudziądzuGRUDZIĄDZM4097M 32400:01:3700:26:41.1000:28:18.10+00:08:535:2011.2
27GRALAK Jacek 55281 blpBYDGOSZCZM40100M 33000:01:2700:26:47.4000:28:14.85+00:08:595:2111.2
28DAWIDOWICZ Kacper 1184BYDGOSZCZM30128M 35700:00:1400:27:12.0500:27:26.65+00:09:245:2611
29GRAPATYN Piotr 951Areszt Śledczy BydgoszczBYDGOSZCZM40115M 39200:00:3800:27:40.7000:28:19.55+00:09:525:3210.8
30KOZIŃSKI Grzegorz 80981 blpTORUŃM40130M 43500:01:2800:28:14.6500:29:43.45+00:10:265:3910.6
31CIACHERA Ireneusz 10352 batalion logistycznaBYDGOSZCZM5034M 43900:01:0800:28:17.6500:29:25.95+00:10:295:3910.6
32SENSKI Przemysław 1191BYDGOSZCZM30173M 48600:01:4800:28:57.7500:30:46.55+00:11:095:4710.4
33ŻUCHELKOWSKI Rafał 404Team of BobiczekBYDGOSZCZM30179M 50800:01:3700:29:19.0500:30:56.25+00:11:315:5110.2
34CHMIELEWSKI Ireneusz 148M.NIESZAWKAM5041M 51200:00:4400:29:20.7500:30:05.45+00:11:325:5210.2
35BYCZKOWSKA Zenon 1022IndywidualnieMUROWANIECM5044M 52700:00:4900:29:34.1000:30:23.70+00:11:465:5410.1
36JAW Pablo 1321BYDGOSZCZM40156M 53700:01:4400:29:46.7000:31:31.15+00:11:585:5710.1
37SZECÓWKA Marcin 215BYDGOSZCZM30195M 55800:01:2500:30:14.1500:31:39.80+00:12:266:029.9
38LIEDKE Tomasz 179BliźniakiBYDGOSZCZM30200M 56700:00:4000:30:21.9500:31:02.75+00:12:336:049.9
39ÇIKAR Engin 1230Galatasaray SKWIĘCBORKM20112M 60500:01:1700:30:56.0000:32:13.50+00:13:086:119.7
40BIERYT Arkadiusz 1150Poli-Fax Agencja Reklamowa ul. Boczna 10BYDGOSZCZM5058M 68800:01:5900:33:56.1500:35:56.10+00:16:086:478.8
Znaleziono 40 wynik(ów)