CHARLOTTA TRAIL

Organizator/ Organizer:
Dolina Charlotty
Data/ Date:
2018-04-28
Miejsce/ Place:
Dolina Charlotty
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
113
Wystartowało/ Started:
102
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
102
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-1Młodzież | M-1Młodzież | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZOST Henryk 1SZOSTTEAMMUSZYNAM-301M 100:42:42.6000:42:43.25 3:3316.9
2ZBLEWSKI Tadeusz 68LKB IM BRACI PETKLĘBORKM-302M 200:43:04.9500:43:05.75+00:00:223:3516.7
3POBŁOCKI Piotr 106LĘBORKM-501M 300:43:09.2000:43:10.00+00:00:263:3516.7
4GARSKI Dawid 25MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-201M 400:44:33.6500:44:34.85+00:01:513:4216.2
5SZREMSKI Marek 239DEBNICA KASZUBSKAM-401M 500:46:31.2000:46:33.05+00:03:493:5215.5
6LIPIŃSKI Mateusz 50MUAY RUNNING TEAM/ AML SŁUPSKSŁUPSKM-1Młodzież1M 600:48:17.9500:48:19.25+00:05:364:0114.9
7NOWAKOWSKA Dominika 60LKB BRACI PETK LĘBORKKIEŁPINOK-301K 100:49:45.0000:49:45.65+00:07:024:0814.5
8WILMONT Krzysztof 72DECATHLON SŁUPSKSLUPSKM-303M 700:51:01.0500:51:02.35+00:08:194:1514.1
9SAJKO Bartosz 107DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-304M 800:52:58.7000:53:02.20+00:10:184:2413.6
10WIRKUS Antonina 133MKL SZCZECINEKSZCZCINEKK-302K 200:53:12.8000:53:14.10+00:10:304:2613.5
11WIRKUS Łukasz 134TALEX BORZYTUCHOMSZCZECINEKM-305M 900:53:13.8500:53:14.50+00:10:314:2613.5
12WRÓBLEWSKI Mateusz 76KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-202M 1000:54:05.6500:54:07.20+00:11:234:3013.3
13KURKUL Janek 86KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-1Młodzież2M 1100:54:11.1500:54:15.15+00:11:314:3013.3
14NAGÓREK Krzysztof 69TUPOT USTKASŁUPSKM-601M 1200:55:28.2500:55:30.70+00:12:474:3713
15PAKULSKI Marcin 30KOSZALINM-402M 1300:55:38.4000:55:44.85+00:13:014:3812.9
16ROGOZA Mateusz 19NIEZRZESZONYTRZEBIELINOM-203M 1400:56:51.2500:56:57.40+00:14:144:4412.7
17KOCZOROWSKI Paweł 58W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-403M 1500:57:01.0500:57:05.65+00:14:224:4512.6
18ŁAKOMSKI Wojciech 71SŁUPSKM-306M 1600:57:18.8000:57:20.65+00:14:374:4612.6
19ANTOSIAK Grzegorz 53DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-204M 1700:57:48.2500:57:57.45+00:15:144:4912.5
20FERENC Rafał 192MIASTKOM-307M 1800:58:03.1000:58:10.85+00:15:274:5012.4
21BRUSIŁO Bartosz 83MAMY RUSZAMYWARSZAWAM-308M 1900:58:22.0000:58:25.55+00:15:424:5112.3
22NOWAK Agnieszka 85&BOWSŁUPSKK-303K 300:58:40.1000:58:46.05+00:16:024:5312.3
23GAŁKOWSKI Dariusz 300SŁAWSKOM-404M 2000:59:41.3500:59:42.05+00:16:584:5812.1
24SIEMIĄTKOWSKI Robert 38DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-405M 2100:59:39.7000:59:43.80+00:17:004:5812.1
25KUCHTA Radosław 209SŁUPSKM-406M 2200:59:43.6000:59:54.30+00:17:114:5812.1
26ŁAZAREWICZ Michał 54SŁUPSKM-407M 2301:00:21.4001:00:27.20+00:17:435:0111.9
27MROWIEC Michal 84RK ATHLETICSBOBROWIECM-408M 2401:00:26.2001:00:32.35+00:17:495:0211.9
28DĄBROWSKI Jarosław 81MAMY RUSZAMYWARSZAWAM-409M 2501:00:37.1501:00:43.05+00:17:595:0311.9
29BRESZKA Tomasz 49DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-309M 2601:00:48.1001:00:54.75+00:18:115:0411.8
30KWAPIS Wojciech 78DECATHLO TRI TEAMSTRZELINOM-3010M 2701:02:01.9001:02:05.65+00:19:225:1011.6
31SOBOLEWSKI Tomasz 88STRZELINOM-3011M 2801:02:47.7501:02:56.00+00:20:125:1411.5
32WIERZBICKI Sylwester 42DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-3012M 2901:02:47.6501:02:56.20+00:20:125:1411.5
33LICHACY Marcel 37DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-3013M 3001:03:09.8501:03:16.65+00:20:335:1511.4
34NIECHARZ Krzyszfof 186SŁAWNOM-3014M 3101:03:11.4501:03:18.30+00:20:355:1611.4
35KĘPIŃSKI Marcin 14SŁUPSKM-3015M 3201:03:11.1501:03:21.25+00:20:385:1511.4
36JABŁOŃSKI Tomasz 194SŁAWNOM-3016M 3301:03:19.1001:03:24.45+00:20:415:1611.4
37SIDOR Mariusz 63DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-3017M 3401:03:42.0001:03:47.55+00:21:045:1811.3
38KRAWCZUK Szymon 44DARŁOWSKIE CHARTYDĄBKIM-3018M 3501:03:54.9501:04:00.50+00:21:175:1911.3
39BRUSIŁO Ilona 82MAMY RUSZAMYWARSZAWAK-304K 401:04:01.0501:04:04.55+00:21:215:2011.2
40MICHALCZYK Artur 34BOCHNIAM-502M 3601:04:14.0501:04:21.90+00:21:385:2111.2
41GRZESIAK Mariusz 80MARIANÓWM-4010M 3701:05:09.9501:05:16.35+00:22:335:2511
42BŁACH Piotr 247KLUB BIEGACZA DARŁOWODARŁOWOM-3019M 3801:05:15.5001:05:23.75+00:22:405:2611
43KWAŚNIAK Zdzisław 65DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-503M 3901:05:26.3001:05:34.55+00:22:515:2711
44MARCINIAK Aneta 70SŁUPSKK-201K 501:05:46.1001:05:48.55+00:23:055:2810.9
45WIELGAT Łukasz 139KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM-3020M 4001:06:08.1001:06:16.05+00:23:325:3010.9
46NIECHLARZ Monika 187SŁAWNOK-305K 601:06:20.3501:06:25.25+00:23:425:3110.9
47ADRYAN Adam 26CKB SŁUPSKSŁUPSKM-4011M 4101:06:22.0001:06:27.35+00:23:445:3110.8
48DĄBROWSKA Aleksandra 3RUN BABYSBOLSZEWOK-401K 701:06:36.3501:06:39.80+00:23:565:3310.8
49KULCZYK Katarzyna 101KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK-306K 801:06:37.6501:06:42.70+00:23:595:3310.8
50TELESIEWICZ Henryk 298SŁAWNOM-602M 4201:06:45.1001:06:46.55+00:24:035:3310.8
51URBAN Stanislaw 51DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-504M 4301:07:04.1001:07:08.70+00:24:255:3510.7
52ORŁOWSKI Maciej 43DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-3021M 4401:07:17.0001:07:26.95+00:24:435:3610.7
53BOWNIK Wojciech 64SŁUPSKM-3022M 4501:07:28.8501:07:41.90+00:24:585:3710.7
54KULKUL Alicja 119PAŁÓWKOK-202K 901:07:35.9001:07:43.75+00:25:005:3810.7
55SMOLIŃSKI Krzysztof 67GŁOBINOM-4012M 4601:07:31.7501:07:45.60+00:25:025:3710.7
56CHALECKI Przemysław 74SŁUPSKM-3023M 4701:07:47.9001:07:51.30+00:25:085:3910.6
57PŁOSKI Krzysztof 41DARŁOWSKIE CHARTYDĄBKIM-4013M 4801:07:55.6501:08:00.55+00:25:175:3910.6
58GOSTOMCZYK Krzysztof 299SŁAWNOM-3024M 4901:08:11.5501:08:13.40+00:25:305:4110.6
59LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 16MASZEWO LĘBORSKIEK-307K 1001:08:56.0001:08:58.95+00:26:155:4410.4
60MAŚLANKA Kinga 195JW3411SŁUPSKK-308K 1101:09:32.0001:09:32.00+00:26:485:4710.4
61ORŁOWSKA Agata 237BRYZAPOSTOMINOK-203K 1201:09:53.6001:10:03.25+00:27:205:4910.3
62KWAPIS Olga 77DECATHLO TRI TEAMSTRZELINOK-309K 1301:10:18.9501:10:20.55+00:27:375:5110.2
63BIELEWICZ Anna 12STOPA SŁUPSKKOBYLNICAK-402K 1401:11:42.5001:11:47.55+00:29:045:5810
64FURSEWICZ Bartłomiej 15KS BURZA/VACU ACTIV GYMSIEMIANICEM-3025M 5001:12:06.2501:12:12.75+00:29:296:0010
65SUCHORZ Justyna 5PIERWOSZYNOK-403K 1501:12:36.6001:12:40.60+00:29:576:039.9
66KRUSZYŃSKI Stanisław 100KLUB BIEGACZA DARŁOWODARŁOWOM-505M 5101:12:28.7001:12:40.65+00:29:576:029.9
67NOREK Ryszard 73SŁAWNOM-603M 5201:13:00.7501:13:10.30+00:30:276:059.9
68SŁODZIŃSKI Gabriel 98ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEM-205M 5301:13:30.9501:13:34.15+00:30:506:079.8
69BĄK Sebastian 56ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEM-3026M 5401:13:31.4501:13:34.20+00:30:506:079.8
70KOZUB Tomasz 57ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEM-3027M 5501:13:32.0501:13:34.40+00:30:516:079.8
71MAŚLANKA Tomasz 87AKTYWNA FABRYKASŁUPSKM-4014M 5601:13:44.1501:13:45.75+00:31:026:089.8
72ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina 24NIEKŁONICEK-404K 1601:13:48.3001:13:57.85+00:31:146:099.8
73WENCŁAWSKI Michał 66DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-206M 5701:14:31.8001:14:40.45+00:31:576:129.7
74GAWRON Anna 18SŁUPSKK-3010K 1701:15:16.1001:15:18.55+00:32:356:169.6
75BRESZKA Michał 47DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-1Młodzież3M 5801:15:08.4001:15:18.85+00:32:356:159.6
76SZKATULSKI Tomasz 40DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-3028M 5901:15:12.5501:15:22.65+00:32:396:169.6
77GAWĘDA Emil 61DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-3029M 6001:15:17.3501:15:27.95+00:32:446:169.6
78TUROWSKI Michał 62DECATHLON SŁUPSKUSTKAM-207M 6101:15:25.7501:15:39.05+00:32:556:179.5
79MACHŁAJ Sonia 75SLAWNOK-3011K 1801:15:54.5501:16:03.25+00:33:206:199.5
80BINKIEWICZ Sylwia 9BINKI TEAMZĄBKIK-3012K 1901:16:11.8501:16:19.10+00:33:356:219.4
81BINKIEWICZ Grzegorz 10BINKI TEAMZĄBKIM-3030M 6201:16:11.7501:16:19.10+00:33:356:219.4
82SOKOŁOWSKA Alicja 89STT MARLIN / NIGHT RUNNERSAMI SŁUPSKSŁUPSKK-3013K 2001:16:26.6001:16:32.55+00:33:496:229.4
83POKORNY Edward 13TUPOT USTKAUSTKAM-604M 6301:16:43.4001:16:52.30+00:34:096:239.4
84SZREDER Barbara 93AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK-3014K 2101:17:12.0501:17:19.40+00:34:366:269.3
85MICHAŁOWSKA Katarzyna 8RK ATHLETICSWARSZAWAK-405K 2201:17:31.6501:17:35.95+00:34:526:279.3
86MIECZKOWSKA Małgorzata 45DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK-406K 2301:19:42.1001:19:53.90+00:37:106:389
87GONTEK Łukasz 55ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKM-3031M 6401:22:03.9501:22:06.85+00:39:236:508.8
88OSTAPIUK Alicja 28KRĘPA SŁUPSKAK-3015K 2401:23:03.5001:23:06.25+00:40:236:558.7
89GAWRYLAK Paweł 35GDAŃSKM-3032M 6501:23:09.3001:23:13.10+00:40:296:558.7
90MURAWSKI Rafał 52DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-3033M 6601:23:26.8501:23:37.90+00:40:546:578.6
91CYBULSKA Agnieszka 102GDAŃSKK-3016K 2501:24:19.0501:24:21.00+00:41:377:018.5
92MARCZAK Małgorzata 20-ŻELKOWO5K-501K 2601:24:19.9001:24:24.50+00:41:417:018.5
93GARBACZ - ZATORSKA Milena 79PSYCHOLOG-KG.PLGRZYBOWOK-407K 2701:24:23.2001:24:30.45+00:41:477:018.5
94TRELA Jakub 174LEGIONLOBEZM-3034M 6701:25:39.5501:25:50.35+00:43:077:088.4
95KOMAR Agnieszka 193SŁAWNOK-3017K 2801:26:51.7501:27:03.70+00:44:207:148.3
96SZKATULSKA Karolina 39DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK-204K 2901:26:52.8501:27:03.90+00:44:207:148.3
97MEGGER Agata 208SIEMIANICEK-408K 3001:27:07.3501:27:20.10+00:44:367:158.3
98GŁÓWCZEWSKA Marta 27KRĘPA SŁUPSKAK-3018K 3101:28:40.9001:28:43.75+00:46:007:238.1
99MARUSZAK Anna 23SLUPSKK-205K 3201:28:41.4001:28:43.85+00:46:007:238.1
100ZAGDAŃSKA Anna 48DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK-3019K 3301:28:31.2501:28:43.85+00:46:007:228.1
101BRESZKA Monika 32DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK-3020K 3401:28:31.3001:28:43.85+00:46:007:228.1
102MURAWSKA Katarzyna 11DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-3021K 3501:39:55.2001:40:06.50+00:57:238:197.2
Znaleziono 102 wynik(ów)