CHARYTATYWNY BIEG DLA KAROLINKI

Organizator:
Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data:
2018-12-09
Miejsce:
Bytów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
183
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
183
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BORZYSZKOWSKI Rafał 5MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM-201M 100:08:1000:16:41.05 3:2018
2JAKUBEK Patryk 31ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-202M 200:08:3200:17:16.40+00:00:353:2717.4
3ZIEMAN Michał 124KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-301M 300:08:3300:17:27.35+00:00:463:2917.2
4GARSKI Kryspin 176ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-401M 400:08:4500:17:37.85+00:00:563:3117
5JANISZEWSKI Marek 161BYTÓWM-302M 500:08:3400:17:50.85+00:01:093:3416.8
6SENIUŚ Marcin 93EGIERTOWOM-402M 600:08:5000:18:05.80+00:01:243:3716.6
7GOSTKOWSKI Łukasz 23KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-303M 700:08:4100:18:08.70+00:01:273:3716.5
8SMENTOCH Mariusz 98AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-304M 800:09:2000:19:06.85+00:02:253:4915.7
9PAWŁOWSKI Mariusz 82METROŻERCYSTĘŻYCAM-305M 900:09:2300:19:07.85+00:02:263:4915.7
10BOHUN Serhej 151MARATOŃCZYKM-203M 1000:09:3100:19:11.20+00:02:303:5015.6
11RESZCZYŃSKI Paweł 86AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM-306M 1100:09:2900:19:11.85+00:02:303:5015.6
12STOLTMAN Marcin 178ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-204M 1200:09:3100:19:13.60+00:02:323:5015.6
13LEWANDOWSKI Bogdan 169MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM-161M 1300:09:0600:19:21.45+00:02:403:5215.5
14SPIEREWKA Piotr 99AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-205M 1400:09:2100:19:27.25+00:02:463:5315.4
15RYBARCZYK Maciej 89BYTÓWM-403M 1500:09:5100:19:34.70+00:02:533:5415.3
16STENCEL Maciej 103CZARNA DĄBRÓWKAM-307M 1600:10:0100:19:38.60+00:02:573:5515.3
17CZARNOWSKI Emilian 13WKS NOZYNOKOZINM-206M 1700:09:3000:19:41.75+00:03:003:5615.2
18CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 11ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-308M 1800:09:4900:19:50.10+00:03:093:5815.1
19ŻOŁĄDEK Dawid 126REMUS KOŚCIERZYNA , RAJSKLEP.PLDANACHOWOM-207M 1900:09:5400:19:56.10+00:03:153:5915.1
20GARAPUCZYK Agnieszka 152KONARZYNYK-301K 100:09:5500:20:13.80+00:03:324:0214.8
21MALEK Kamil 164WKS NOŻYNOKLESZCZYNIECM-162M 2000:09:5700:20:20.20+00:03:394:0414.8
22PSUJEK Seweryn 225DIAMENT ŚWIESZYNOSTARZNOM-309M 2100:09:4600:20:25.95+00:03:444:0514.7
23WNUK Stanisław 118MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM-501M 2200:10:0700:20:27.95+00:03:464:0514.7
24CHAŁUPA Daniel 148KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-404M 2300:10:0400:20:31.05+00:03:504:0614.6
25CHUDY Henryk 10K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-60+1M 2400:10:1300:20:36.75+00:03:554:0714.6
26JAKUBEK Andrzej 154STUDZIENICEBYTÓWM-3010M 2500:10:2900:20:36.95+00:03:554:0714.6
27SZADRIN Andrej 108BYTÓWM-3011M 2600:10:2200:20:40.80+00:03:594:0814.5
28NOWODWORSKA Justyna 74RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-302K 200:10:2500:20:47.95+00:04:064:0914.4
29OWŚNICKI Wojciech 159LIPNM-405M 2700:10:1200:20:51.40+00:04:104:1014.4
30KUKLIŃSKI Maciej 55METROŻERCYMIROSZEWOM-406M 2800:10:2800:20:51.65+00:04:104:1014.4
31ŁOSIŃSKI Grzegorz 62JEDYNKABYTÓWBYTÓWM-3012M 2900:10:3000:20:54.20+00:04:134:1014.4
32CAŁA Bartosz 9ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-407M 3000:10:3000:20:57.10+00:04:164:1114.3
33GUT Arkadiusz 183BYTÓWM-208M 3100:10:0500:20:58.20+00:04:174:1114.3
34JANKOWSKI Grzegorz 32ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-408M 3200:10:0900:21:00.10+00:04:194:1214.3
35DZIEWIATOWSKA Joanna 17TUCHOMK-401K 300:10:2700:21:01.35+00:04:204:1214.3
36KOBIEROWSKI Sławomir 48KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM-3013M 3300:10:2100:21:04.80+00:04:234:1214.2
37GALĘBA Szymon 155ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-409M 3400:10:5800:21:16.10+00:04:354:1514.1
38JANTA- LIPIŃSKI Maciej 145BYTÓWM-163M 3500:10:2700:21:25.95+00:04:444:1714
39LEWAŃCZYK Marcin 58METROŻERCYSTĘŻYCAM-3014M 3600:10:5600:21:26.20+00:04:454:1714
40CZARNOWSKI Damian 163ZSPKOZINM-164M 3700:10:0500:21:26.70+00:04:454:1714
41KLASA Michał 42AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM-4010M 3800:10:4400:21:26.70+00:04:454:1714
42SIENKIEWICZ Marcin 95GDYNIAM-3015M 3900:10:5100:21:27.20+00:04:464:1714
43SUDOŁ Jakub 104BYTÓWM-209M 4000:10:5000:21:27.55+00:04:464:1714
44STENCEL Grzegorz 102AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOM-4011M 4100:11:0900:21:40.70+00:04:594:2013.8
45DROZD Michał 16BYTÓWM-2010M 4200:10:4900:21:40.85+00:04:594:2013.8
46BRZESKI Dariusz 7AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOKIEŁPINOM-3016M 4300:11:1000:21:40.95+00:04:594:2013.8
47BARGAŃSKA Justyna 3RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-303K 400:10:5100:21:44.10+00:05:034:2013.8
48WOJCIECHOWSKI Dariusz 120KWATERY U WOJCIECHOWSKICHSWORNEGACIEM-4012M 4400:10:4900:21:45.00+00:05:034:2113.8
49ZMUDA TRZEBIATOWSKI Paweł 125LO BYTÓWUGOSZCZM-165M 4500:10:2200:21:48.00+00:05:064:2113.8
50SZCZĘK Małgorzata 109RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-201K 500:10:5800:21:49.30+00:05:084:2113.8
51KLASA Jakub 43AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM-166M 4600:10:4400:21:49.85+00:05:084:2213.7
52METEL Izabela 68RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-402K 600:11:0300:21:59.20+00:05:184:2313.6
53JANKOWSKI Sławomir 33ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2011M 4700:10:4300:22:00.95+00:05:194:2413.6
54OKONIEWSKI Andrzej 75REGATTA SPORTKOŚCIERZYNAM-4013M 4800:10:4700:22:01.15+00:05:204:2413.6
55GAWEŁ Zbigniew 19MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-60+2M 4900:10:5300:22:01.15+00:05:204:2413.6
56PAWŁOWSKA Ewelina 81METROŻERCYSTĘŻYCAK-202K 700:10:4400:22:01.85+00:05:204:2413.6
57GRUCHAŁA Natalia 147BYTÓWK-203K 800:10:4900:22:06.10+00:05:254:2513.6
58ANDRYSKOWSKI Marek 2STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKLĘBORKM-502M 5000:10:5500:22:08.15+00:05:274:2513.6
59GLISZCZYŃSKI Łukasz 21ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-167M 5100:10:5700:22:15.10+00:05:344:2713.5
60ŁOSIŃSKA Monika 61JEDYNKABYTÓWBYTÓWK-304K 900:11:0200:22:18.65+00:05:374:2713.4
61RUDNIK Jerzy 88FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM-60+3M 5200:11:0000:22:24.80+00:05:434:2813.4
62SYLDATK Karol 107METROŻERCYMŚCISZEWICEM-3017M 5300:10:5700:22:33.25+00:05:524:3013.3
63TREDER Marcin 110KARATE KLUB BYTÓWBYTÓWM-3018M 5400:11:0400:22:34.15+00:05:534:3013.3
64BARAN Seweryn 170ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM-2012M 5500:11:1900:22:37.25+00:05:564:3113.3
65 172  100:11:0900:22:47.50+00:06:064:3313.2
66KALINOWSKA Paulina 40AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOKIEŁPINOK-305K 1000:10:4800:22:47.60+00:06:064:3313.2
67 171  200:10:5700:23:04.50+00:06:234:3713
68KURKOWSKI Jakub 142BYTÓWM-168M 5600:11:3200:23:07.75+00:06:264:3713
69TYPA Marcelina 113TALEXBORZYTUCHOMBYTÓWK-161K 1100:11:4700:23:15.15+00:06:344:3912.9
70BŁASZKOWSKI Jakub 144BYTÓWM-169M 5700:11:4600:23:15.45+00:06:344:3912.9
71MUERAU-NOWICKA Hanna 72KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK-501K 1200:11:3600:23:19.35+00:06:384:3912.9
72OSOBNIAK Ryszard 78KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+4M 5800:11:4100:23:20.60+00:06:394:4012.8
73KRZOSKA Dorota 52BRUSYK-403K 1300:11:4000:23:21.95+00:06:404:4012.8
74SUDOŁ Jerzy 105KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-60+5M 5900:11:4000:23:22.15+00:06:414:4012.8
75KLAWIKOWSKA Paulina 44AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINORĄTYK-306K 1400:11:4700:23:31.00+00:06:494:4212.8
76JASZEWSKI Tomasz 35KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4014M 6000:12:1000:23:31.15+00:06:504:4212.8
77BRODZIK Ewa 6BYTÓWK-307K 1500:11:5300:23:50.80+00:07:094:4612.6
78LIS Marcin 165WKS NOŻYNONOŻYNOM-2013M 6100:11:3900:23:53.30+00:07:124:4612.6
79GUSMANN Paweł 156SŁUPSKM-2014M 6200:11:3800:23:53.50+00:07:124:4612.6
80SIKORSKA Wiktoria 130BYTÓWK-162K 1600:11:4800:23:54.95+00:07:134:4712.5
81WNUK LIPIŃSKI Michał 119NIEZABYSZEWOM-3019M 6300:12:0400:23:55.35+00:07:144:4712.5
82KLASA Jan 212UG CZARNA DĄBROWKANOŻYNOM-60+6M 6400:12:0700:23:59.20+00:07:184:4712.5
83SITTERLEE Piotr 96MORSY STĘŻYCA, METROŻERCYZGORZAŁEM-4015M 6500:11:5000:24:00.60+00:07:194:4812.5
84PAŃKA Adam 158GDAŃSKM-4016M 6600:11:5100:24:03.80+00:07:224:4812.5
85GUSMANN Zbigniew 157SŁUPSKM-60+7M 6700:11:5600:24:07.90+00:07:264:4912.4
86GAWIN Przemysław 195BYTOVIABYTÓWM-2015M 6800:11:3900:24:10.45+00:07:294:5012.4
87MRUGALSKI Stanisław 71PRZĘSINM-503M 6900:12:0800:24:13.15+00:07:324:5012.4
88GARSKA Joanna 175ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-404K 1700:11:5800:24:14.85+00:07:334:5112.4
89WITT Grażyna 117MARATONYPOLSKIE.PL TEAMSOPOTK-60+1K 1800:11:5900:24:17.75+00:07:364:5112.3
90LORBIECKI Marcin 59BYTÓWM-3020M 7000:12:1200:24:19.85+00:07:384:5212.3
91ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Przemysław 193WKS DĄBIEM-2016M 7100:12:1400:24:22.55+00:07:414:5212.3
92ROKITA Emilia 87CZARNEK-204K 1900:11:3900:24:24.50+00:07:434:5312.3
93MAIKOWSKA Anna 160BYTÓWK-163K 2000:12:0400:24:25.30+00:07:444:5312.3
94KOWALSKI Łukasz 51BYTÓWM-3021M 7200:12:3300:24:26.65+00:07:454:5312.3
95OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 76MORSY STĘŻYCA, METROŻERCYZGORZAŁEK-308K 2100:11:5500:24:28.60+00:07:474:5312.3
96ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Jędrzej 194WKS DĄBIEM-2017M 7300:12:1700:24:30.40+00:07:494:5412.2
97WALIŃSKA Agnieszka 115WOLNA JAK PTAK :-)SŁUPSKK-405K 2200:12:1600:24:36.95+00:07:554:5512.2
98PRANCZK Marek 150KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWGOSTKOWOM-504M 7400:12:1400:24:42.15+00:08:014:5612.1
99KNITTER-KLASA Edyta 46AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEK-502K 2300:12:1400:24:42.35+00:08:014:5612.1
100PACAN Bartosz 140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3022M 7500:12:3400:24:47.65+00:08:064:5712.1
101SYLDATK Wioleta 106METROŻERCYMŚCISZEWICEK-309K 2400:12:1200:24:47.90+00:08:064:5712.1
102PACAN Mira 79ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3010K 2500:12:3500:24:49.10+00:08:084:5712.1
103BROVCHENKO Jurii 173ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-2018M 7600:12:3700:25:01.00+00:08:195:0012
104ORŁOWSKI Edward 77SŁUPSKM-4017M 7700:12:2000:25:02.55+00:08:215:0012
105REMBALSKI Piotr 181BYTÓWM-4018M 7800:12:3800:25:02.95+00:08:215:0012
106SAŁAJ Angelika 92STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-3011K 2600:12:2100:25:03.85+00:08:225:0012
107KARPIŃSKA Justyna 41JEDYNKABYTÓWBYTÓWK-406K 2700:12:3300:25:05.60+00:08:245:0112
108ZAGDAN Basia 122JEDYNKABYTÓWBYTÓWK-3012K 2800:12:3300:25:05.70+00:08:245:0112
109KOSMALA Aleksandra 50SZCZEGLINOK-3013K 2900:12:3500:25:11.60+00:08:305:0211.9
110MAJKOWSKI Patryk 64BYTÓWM-2019M 7900:12:3300:25:22.45+00:08:415:0411.8
111STYP-REKOWSKI Piotr 228PÓŁCZNOM-3023M 8000:12:2700:25:26.65+00:08:455:0511.8
112KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 56TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-407K 3000:12:1900:25:27.90+00:08:465:0511.8
113ŁĄCKA Katarzyna 60OSIECZNAK-205K 3100:12:3700:25:30.75+00:08:495:0611.8
114SŁAWSKI Krzysztof 97BYTÓWM-4019M 8100:12:5100:25:33.20+00:08:525:0611.7
115TYPA Marek 114JEDYNKABYTÓWMĄDRZECHOWOM-4020M 8200:12:4300:25:36.25+00:08:555:0711.7
116CYRSON Mirosław 191ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4021M 8300:12:4600:25:36.25+00:08:555:0711.7
117ADAMOWSKA Magdalena 1KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK-408K 3200:12:3800:25:36.80+00:08:555:0711.7
118ORŁOWSKI Bogusław 185BORZYTUCHOMM-505M 8400:12:4700:25:42.15+00:09:015:0811.7
119ANTONIUK Dariusz 149DIAMENT ŚWIESZYNOM-506M 8500:12:2200:25:42.20+00:09:015:0811.7
120KAISER Teresa 39RABACINOK-409K 3300:12:2800:25:43.10+00:09:025:0811.7
121CYRSON Sabina 190ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAK-4010K 3400:12:5400:25:43.85+00:09:025:0811.7
122SENIUŚ Małgorzata 94EGIERTOWOK-3014K 3500:12:4500:25:43.90+00:09:025:0811.7
123TRZEWIKOWSKA Marzena 111MADRZECHOWOK-4011K 3600:12:5000:25:44.65+00:09:035:0911.7
124PRUSZAK Aneta 83RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-3015K 3700:12:3700:25:47.25+00:09:065:0911.6
125PRZEDNÓWEK Mariola 84CZARNEK-206K 3800:12:4400:25:52.10+00:09:115:1011.6
126GÓRA Maciek 25ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-1610M 8600:13:2400:26:00.30+00:09:195:1211.5
127LEWANDOWSKA Anna 166MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-164K 3900:12:1000:26:00.35+00:09:195:1211.5
128GNYBA Mariusz 22METROŻERCYSTĘŻYCAM-3024M 8700:12:4600:26:07.75+00:09:265:1311.5
129GÓRA Sławek 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4022M 8800:13:2400:26:09.65+00:09:285:1411.5
130BARTON Krystyna 4TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-503K 4000:12:2400:26:27.40+00:09:465:1711.3
131KOMARZAŃSKA Martyna 129K-165K 4100:12:1400:26:31.40+00:09:505:1811.3
132JESZKA Dariusz 38CHOJNICEM-4023M 8900:13:0100:26:31.95+00:09:505:1811.3
133CZECH Roman 14KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM-60+8M 9000:13:3000:26:41.65+00:10:005:2011.2
134FECKIW Małgorzata 18GAWINCIEMNOK-207K 4200:11:5400:26:52.25+00:10:115:2211.2
135MATYSIAK-REMBALSKA Anna 182ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASTUDZIENICEK-4012K 4300:13:0600:26:52.35+00:10:115:2211.2
136MROZIK Joanna 70SŁUPSKK-3016K 4400:13:2100:26:59.90+00:10:185:2411.1
137KOBIEROWSKI Edward 47KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4024M 9100:13:0900:27:00.45+00:10:195:2411.1
138SŁOMSKI Zenon 162KORZYBSKIE REKINYM-60+9M 9200:13:3400:27:14.10+00:10:335:2611
139GRABOWSKA Kinga 28SŁUPSKK-3017K 4500:13:2200:27:19.75+00:10:385:2811
140MAJKOWSKI Stanisław 63KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-60+10M 9300:12:4200:27:29.20+00:10:485:2910.9
141KOBUS Marta 189RZEPNICAK-3018K 4600:13:3800:27:44.55+00:11:035:3310.8
142KOBUS Tomasz 186RZEPNICAM-3025M 9400:13:3700:27:44.60+00:11:035:3210.8
143NAJS-COOPPA Ewelina 73BYTÓWK-3019K 4700:13:4900:27:58.10+00:11:175:3510.7
144STENCEL Katarzyna 101AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-4013K 4800:14:0700:28:11.50+00:11:305:3810.6
145SZYCA Andżelika 136BYTÓWK-166K 4900:13:1100:28:13.15+00:11:325:3810.6
146BURNICKA Zofia 137BYTÓWK-167K 5000:13:1000:28:13.60+00:11:325:3810.6
147KUKLIŃSKA Joasia 54METROŻERCYMIROSZEWOK-3020K 5100:13:3700:28:26.05+00:11:455:4110.6
148ZASADA Joanna 123WYMIATACZEMOSTYK-4014K 5200:13:5600:28:36.45+00:11:555:4310.5
149RYBARCZYK Anna 91BYTÓWK-168K 5300:14:1200:28:42.90+00:12:015:4410.4
150RYBARCZYK Irena 90BYTÓWK-4015K 5400:14:1400:28:43.05+00:12:025:4410.4
151JAŹDŻEWSKI Sebastian 36KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWUGOSZCZM-3026M 9500:14:4900:29:09.60+00:12:285:5010.3
152REGLIŃSKA Joanna 85KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK-3021K 5500:14:5000:29:10.20+00:12:295:5010.3
153HELLER Zdzisław 30NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+11M 9600:14:2400:29:11.65+00:12:305:5010.3
154HARASIM Emila 29SŁUPSKK-3022K 5600:14:0800:29:11.80+00:12:305:5010.3
155TOMASZEWSKI Włodzimierz 192BYTÓWM-507M 9700:14:4400:29:23.30+00:12:425:5210.2
156TRZEWIKOWSKA Jagoda 112MĄDRZECHOWOK-169K 5700:14:4600:29:38.95+00:12:575:5510.1
157STAWSKA Anna 100LUXEMBOURGK-3023K 5800:14:5000:30:00.45+00:13:196:0010
158KWIATKOWSKA Patrycja 57BYTÓWK-3024K 5900:14:5300:30:05.90+00:13:246:0110
159PAWELSKA Dorota 80BYTÓWK-4016K 6000:14:5100:30:07.90+00:13:266:0110
160CIŻMOWSKA Barbara 12KĘPICEK-60+2K 6100:14:4400:30:11.10+00:13:306:029.9
161MATUSZYŃSKI Mirosław 66KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4025M 9800:15:3800:30:17.40+00:13:366:039.9
162MATUSZYŃSKI Dawid 67BYTÓWM-2020M 9900:15:3900:30:18.25+00:13:376:039.9
163MARCZAK Małgorzata 65-ŻELKOWOK-504K 6200:14:4400:30:22.00+00:13:406:049.9
164MIELEWCZYK Artur 69BYTÓWM-2021M 10000:13:4900:30:46.95+00:14:056:099.7
165BUDZYŃSKA Elżbieta 8SŁUPSKK-505K 6300:15:2800:31:26.00+00:14:446:179.5
166POTURALSKI Jakub 224CHOJNICEM-2022M 10100:15:5300:32:03.50+00:15:226:249.4
167JESZKA Adrianna 37CHOJNICEK-208K 6400:15:5500:32:04.90+00:15:236:259.4
168FUSIEK Maria 133BYTÓWK-1610K 6500:14:5500:33:21.45+00:16:406:409
169DRUSZCZ Magdalena 132BYTÓWK-1611K 6600:17:0600:34:56.25+00:18:156:598.6
170TOMASZEWSKA Nikola 127BYTÓWK-1612K 6700:17:0700:34:57.30+00:18:166:598.6
171SZYMAŃSKI Maciej 179KOŚCIERZYNAM-3027M 10200:17:1100:35:08.65+00:18:277:018.5
172SZYMAŃSKA Ewelina 180MOSTYK-209K 6800:17:1100:35:08.95+00:18:277:018.5
173DOMASZK Zbigniew 15ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4026M 10300:19:4900:36:20.35+00:19:397:168.3
174MICHAŁKUN Marcin 141M-3028M 10400:22:4800:39:45.25+00:23:047:577.5
175WITT Henryk 116NORBSOFTSOPOTM-60+12M 10500:20:0300:39:52.00+00:23:107:587.5
176LESZCZYŃSKI Robert 146BYTÓWM-1611M 10600:19:4400:41:21.85+00:24:408:167.3
177CYRSON Weronika 143BYTÓWK-1613K 6900:19:4600:41:23.05+00:24:428:167.2
178KLAMAN Fryderyk 168ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-1612M 10700:21:4200:41:46.15+00:25:058:217.2
179HOŁOWIEJ Zosia 131BYTÓWK-1614K 7000:23:0000:46:04.40+00:29:239:136.5
180WANTOCH- REKOWSKA Agata 135BYTÓWK-1615K 7100:23:0100:46:04.95+00:29:239:136.5
181ŻYCIŃSKA Klaudia 128BYTÓWK-1616K 7200:23:0200:46:06.55+00:29:259:136.5
182JANKOWSKI Rafał 167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-1613M 10800:21:4400:46:26.75+00:29:459:176.5
183SOLAK Halina 174ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-60+3K 7300:21:4400:46:30.30+00:29:499:186.5
Znaleziono 183 wynik(ów)