CHARYTATYWNY BIEG DLA KAROLINKI

Organizator:
Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data:
2018-12-09
Miejsce:
Bytów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
183
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
183
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaStart_All
2.5km
  
1CHAŁUPA Daniel 148KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4000:10:04
2BORZYSZKOWSKI Rafał 5MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM-2000:08:10
3JAKUBEK Patryk 31ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2000:08:32
4GOSTKOWSKI Łukasz 23KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-3000:08:41
5SPIEREWKA Piotr 99AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-2000:09:21
6CZARNOWSKI Emilian 13WKS NOZYNOKOZINM-2000:09:30
7ZIEMAN Michał 124KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-3000:08:33
8GARSKI Kryspin 176ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4000:08:45
9JANISZEWSKI Marek 161BYTÓWM-3000:08:34
10SENIUŚ Marcin 93EGIERTOWOM-4000:08:50
11SMENTOCH Mariusz 98AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-3000:09:20
12BOHUN Serhej 151MARATOŃCZYKM-2000:09:31
13LEWANDOWSKI Bogdan 169MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM-1600:09:06
14PSUJEK Seweryn 225DIAMENT ŚWIESZYNOSTARZNOM-3000:09:46
15OWŚNICKI Wojciech 159LIPNM-4000:10:12
16DZIEWIATOWSKA Joanna 17TUCHOMK-4000:10:27
17JANTA- LIPIŃSKI Maciej 145BYTÓWM-1600:10:27
18CZARNOWSKI Damian 163ZSPKOZINM-1600:10:05
19ZMUDA TRZEBIATOWSKI Paweł 125LO BYTÓWUGOSZCZM-1600:10:22
20KALINOWSKA Paulina 40AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOKIEŁPINOK-3000:10:48
21SIKORSKA Wiktoria 130BYTÓWK-1600:11:48
22PAŃKA Adam 158GDAŃSKM-4000:11:51
23LEWANDOWSKA Anna 166MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-1600:12:10
24KOMARZAŃSKA Martyna 129K-1600:12:14
25RESZCZYŃSKI Paweł 86AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM-3000:09:29
26STENCEL Maciej 103CZARNA DĄBRÓWKAM-3000:10:01
27ŻOŁĄDEK Dawid 126REMUS KOŚCIERZYNA , RAJSKLEP.PLDANACHOWOM-2000:09:54
28GARAPUCZYK Agnieszka 152KONARZYNYK-3000:09:55
29MALEK Kamil 164WKS NOŻYNOKLESZCZYNIECM-1600:09:57
30CHUDY Henryk 10K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-60+00:10:13
31GUT Arkadiusz 183BYTÓWM-2000:10:05
32JANKOWSKI Grzegorz 32ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4000:10:09
33GAWEŁ Zbigniew 19MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-60+00:10:53
34ANDRYSKOWSKI Marek 2STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKLĘBORKM-5000:10:55
35TYPA Marcelina 113TALEXBORZYTUCHOMBYTÓWK-1600:11:47
36BŁASZKOWSKI Jakub 144BYTÓWM-1600:11:46
37LIS Marcin 165WKS NOŻYNONOŻYNOM-2000:11:39
38ROKITA Emilia 87CZARNEK-2000:11:39
39ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Jędrzej 194WKS DąbieM-2000:12:17
40CYRSON Sabina 190ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAK-4000:12:54
41BARTON Krystyna 4TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-5000:12:24
42FUSIEK Maria 133BYTÓWK-1600:14:55
43PAWŁOWSKI Mariusz 82METROŻERCYSTĘŻYCAM-3000:09:23
44KUKLIŃSKI Maciej 55METROŻERCYMIROSZEWOM-4000:10:28
45OKONIEWSKI Andrzej 75REGATTA SPORTKOŚCIERZYNAM-4000:10:47
46PAWŁOWSKA Ewelina 81METROŻERCYSTĘŻYCAK-2000:10:44
47GRUCHAŁA Natalia 147BYTÓWK-2000:10:49
48GLISZCZYŃSKI Łukasz 21ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-1600:10:57
49RUDNIK Jerzy 88FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM-60+00:11:00
50KRZOSKA Dorota 52BRUSYK-4000:11:40
51JASZEWSKI Tomasz 35KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4000:12:10
52MAIKOWSKA Anna 160BYTÓWK-1600:12:04
53GAWIN Przemysław 195BYTOVIABYTÓWM-2000:11:39
54KUKLIŃSKA Joasia 54METROŻERCYMIROSZEWOK-3000:13:37
55MARCZAK Małgorzata 65-ŻELKOWOK-5000:14:44
56SZYCA Andżelika 136BYTÓWK-1600:13:11
57BURNICKA Zofia 137BYTÓWK-1600:13:10
58LEWAŃCZYK Marcin 58METROŻERCYSTĘŻYCAM-3000:10:56
59KLASA Michał 42AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM-4000:10:44
60BRZESKI Dariusz 7AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOKIEŁPINOM-3000:11:10
61SYLDATK Karol 107METROŻERCYMŚCISZEWICEM-3000:10:57
62SUDOŁ Jerzy 105KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-60+00:11:40
63BRODZIK Ewa 6BYTÓWK-3000:11:53
64WITT Grażyna 117MARATONYPOLSKIE.PL TEAMSOPOTK-60+00:11:59
65PRANCZK Marek 150KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWGOSTKOWOM-5000:12:14
66SAŁAJ Angelika 92STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-3000:12:21
67SENIUŚ Małgorzata 94EGIERTOWOK-3000:12:45
68PRZEDNÓWEK Mariola 84CZARNEK-2000:12:44
69FECKIW Małgorzata 18GAWINCIEMNOK-2000:11:54
70MAJKOWSKI Stanisław 63KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-60+00:12:42
71RYBARCZYK Maciej 89BYTÓWM-4000:09:51
72STENCEL Grzegorz 102AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOM-4000:11:09
73KLASA Jakub 43AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM-1600:10:44
74KLAWIKOWSKA Paulina 44AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINORĄTYK-3000:11:47
75GUSMANN Paweł 156SŁUPSKM-2000:11:38
76SITTERLEE Piotr 96MORSY STĘŻYCA, METROŻERCYZGORZAŁEM-4000:11:50
77GUSMANN Zbigniew 157SŁUPSKM-60+00:11:56
78OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 76MORSY STĘŻYCA, METROŻERCYZGORZAŁEK-3000:11:55
79KNITTER-KLASA Edyta 46AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEK-5000:12:14
80SYLDATK Wioleta 106METROŻERCYMŚCISZEWICEK-3000:12:12
81KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 56TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-4000:12:19
82ANTONIUK Dariusz 149DIAMENT ŚWIESZYNOM-5000:12:22
83MROZIK Joanna 70SŁUPSKK-3000:13:21
84GRABOWSKA Kinga 28SŁUPSKK-3000:13:22
85WITT Henryk 116NORBSOFTSOPOTM-60+00:20:03
86NOWODWORSKA Justyna 74RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-3000:10:25
87SZCZĘK Małgorzata 109RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-2000:10:58
88ŁOSIŃSKA Monika 61JEDYNKABYTÓWBYTÓWK-3000:11:02
89MUERAU-NOWICKA Hanna 72KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK-5000:11:36
90LORBIECKI Marcin 59BYTÓWM-3000:12:12
91WALIŃSKA Agnieszka 115WOLNA JAK PTAK :-)SŁUPSKK-4000:12:16
92ORŁOWSKI Edward 77SŁUPSKM-4000:12:20
93ZAGDAN Basia 122JEDYNKABYTÓWBYTÓWK-3000:12:33
94KARPIŃSKA Justyna 41JEDYNKABYTÓWBYTÓWK-4000:12:33
95STYP-REKOWSKI Piotr 228PÓŁCZNOM-3000:12:27
96KAISER Teresa 39RABACINOK-4000:12:28
97TRZEWIKOWSKA Marzena 111MADRZECHOWOK-4000:12:50
98ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Przemysław 193WKS DąbieM-2000:12:14
99GNYBA Mariusz 22METROŻERCYSTĘŻYCAM-3000:12:46
100ŁOSIŃSKI Grzegorz 62JEDYNKABYTÓWBYTÓWM-3000:10:30
101SIENKIEWICZ Marcin 95GDYNIAM-3000:10:51
102BARGAŃSKA Justyna 3RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-3000:10:51
103WOJCIECHOWSKI Dariusz 120KWATERY U WOJCIECHOWSKICHSWORNEGACIEM-4000:10:49
104METEL Izabela 68RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-4000:11:03
105WNUK LIPIŃSKI Michał 119NIEZABYSZEWOM-3000:12:04
106KLASA Jan 212UG CZARNA DĄBROWKANOŻYNOM-60+00:12:07
107ADAMOWSKA Magdalena 1KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK-4000:12:38
108PRUSZAK Aneta 83RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-3000:12:37
109KOBIEROWSKI Edward 47KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4000:13:09
110BUDZYŃSKA Elżbieta 8SŁUPSKK-5000:15:28
111STOLTMAN Marcin 178ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2000:09:31
112CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 11ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3000:09:49
113JAKUBEK Andrzej 154STUDZIENICEBYTÓWM-3000:10:29
114GALĘBA Szymon 155ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-4000:10:58
115TREDER Marcin 110KARATE KLUB BYTÓWBYTÓWM-3000:11:04
116BARAN Seweryn 170ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM-2000:11:19
117 17200:11:09
118 17100:10:57
119ŁĄCKA Katarzyna 60OSIECZNAK-2000:12:37
120CZECH Roman 14KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM-60+00:13:30
121NAJS-COOPPA Ewelina 73BYTÓWK-3000:13:49
122ZASADA Joanna 123WYMIATACZEMOSTYK-4000:13:56
123TRZEWIKOWSKA Jagoda 112MĄDRZECHOWOK-1600:14:46
124SZADRIN Andrej 108BYTÓWM-3000:10:22
125CAŁA Bartosz 9ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4000:10:30
126KOBIEROWSKI Sławomir 48KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM-3000:10:21
127MAJKOWSKI Patryk 64BYTÓWM-2000:12:33
128TYPA Marek 114JEDYNKABYTÓWMĄDRZECHOWOM-4000:12:43
129JESZKA Dariusz 38CHOJNICEM-4000:13:01
130MATYSIAK-REMBALSKA Anna 182ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASTUDZIENICEK-4000:13:06
131RYBARCZYK Irena 90BYTÓWK-4000:14:14
132STAWSKA Anna 100LUXEMBOURGK-3000:14:50
133PAWELSKA Dorota 80BYTÓWK-4000:14:51
134MIELEWCZYK Artur 69BYTÓWM-2000:13:49
135WNUK Stanisław 118MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM-5000:10:07
136KOSMALA Aleksandra 50SZCZEGLINOK-3000:12:35
137SŁAWSKI Krzysztof 97BYTÓWM-4000:12:51
138CYRSON Mirosław 191ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4000:12:46
139ORŁOWSKI Bogusław 185BORZYTUCHOMM-5000:12:47
140GÓRA Maciek 25ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-1600:13:24
141GÓRA Sławek 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4000:13:24
142KOBUS Marta 189RZEPNICAK-3000:13:38
143RYBARCZYK Anna 91BYTÓWK-1600:14:12
144KWIATKOWSKA Patrycja 57BYTÓWK-3000:14:53
145JESZKA Adrianna 37CHOJNICEK-2000:15:55
146ŻYCIŃSKA Klaudia 128BYTÓWK-1600:23:02
147SUDOŁ Jakub 104BYTÓWM-2000:10:50
148DROZD Michał 16BYTÓWM-2000:10:49
149PACAN Bartosz 140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3000:12:34
150PACAN Mira 79ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3000:12:35
151REMBALSKI Piotr 181BYTÓWM-4000:12:38
152KOBUS Tomasz 186RZEPNICAM-3000:13:37
153STENCEL Katarzyna 101AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-4000:14:07
154POTURALSKI Jakub 224CHOJNICEM-2000:15:53
155TOMASZEWSKA Nikola 127BYTÓWK-1600:17:07
156WANTOCH- REKOWSKA Agata 135BYTÓWK-1600:23:01
157JANKOWSKI Sławomir 33ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2000:10:43
158KURKOWSKI Jakub 142BYTÓWM-1600:11:32
159OSOBNIAK Ryszard 78KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+00:11:41
160GARSKA Joanna 175ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-4000:11:58
161KOWALSKI Łukasz 51BYTÓWM-3000:12:33
162BROVCHENKO Jurii 173ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-2000:12:37
163HELLER Zdzisław 30NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+00:14:24
164TOMASZEWSKI Włodzimierz 192BYTÓWM-5000:14:44
165MATUSZYŃSKI Dawid 67BYTÓWM-2000:15:39
166DRUSZCZ Magdalena 132BYTÓWK-1600:17:06
167CYRSON Weronika 143BYTÓWK-1600:19:46
168HOŁOWIEJ Zosia 131BYTÓWK-1600:23:00
169SZYMAŃSKA Ewelina 180MOSTYK-2000:17:11
170SZYMAŃSKI Maciej 179KOŚCIERZYNAM-3000:17:11
171MRUGALSKI Stanisław 71PRZĘSINM-5000:12:08
172SŁOMSKI Zenon 162KORZYBSKIE REKINYM-60+00:13:34
173REGLIŃSKA Joanna 85KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK-3000:14:50
174HARASIM Emila 29SŁUPSKK-3000:14:08
175CIŻMOWSKA Barbara 12KĘPICEK-60+00:14:44
176MATUSZYŃSKI Mirosław 66KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4000:15:38
177LESZCZYŃSKI Robert 146BYTÓWM-1600:19:44
178JAŹDŻEWSKI Sebastian 36KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWUGOSZCZM-3000:14:49
179MICHAŁKUN Marcin 141M-3000:22:48
180KLAMAN Fryderyk 168ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-1600:21:42
181JANKOWSKI Rafał 167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-1600:21:44
182SOLAK Halina 174ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-60+00:21:44
183DOMASZK Zbigniew 15ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4000:19:49
Znaleziono 183 wynik(ów)