CHARYTATYWNY BIEG DLA KAROLINKI

Organizator:
Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data:
2018-12-09
Miejsce:
Bytów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
183
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
183
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 2,5 km

Pełne wyniki dla 2.5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2.5km
  
1BORZYSZKOWSKI Rafał 5MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM-2000:08:10
2JAKUBEK Patryk 31ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2000:08:32
3ZIEMAN Michał 124KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-3000:08:33
4JANISZEWSKI Marek 161BYTÓWM-3000:08:34
5GOSTKOWSKI Łukasz 23KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-3000:08:41
6GARSKI Kryspin 176ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4000:08:45
7SENIUŚ Marcin 93EGIERTOWOM-4000:08:50
8LEWANDOWSKI Bogdan 169MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM-1600:09:06
9SMENTOCH Mariusz 98AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-3000:09:20
10SPIEREWKA Piotr 99AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-2000:09:21
11PAWŁOWSKI Mariusz 82METROŻERCYSTĘŻYCAM-3000:09:23
12RESZCZYŃSKI Paweł 86AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM-3000:09:29
13CZARNOWSKI Emilian 13WKS NOZYNOKOZINM-2000:09:30
14BOHUN Serhej 151MARATOŃCZYKM-2000:09:31
15STOLTMAN Marcin 178ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2000:09:31
16PSUJEK Seweryn 225DIAMENT ŚWIESZYNOSTARZNOM-3000:09:46
17CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 11ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3000:09:49
18RYBARCZYK Maciej 89BYTÓWM-4000:09:51
19ŻOŁĄDEK Dawid 126REMUS KOŚCIERZYNA , RAJSKLEP.PLDANACHOWOM-2000:09:54
20GARAPUCZYK Agnieszka 152KONARZYNYK-3000:09:55
21MALEK Kamil 164WKS NOŻYNOKLESZCZYNIECM-1600:09:57
22STENCEL Maciej 103CZARNA DĄBRÓWKAM-3000:10:01
23CHAŁUPA Daniel 148KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4000:10:04
24CZARNOWSKI Damian 163ZSPKOZINM-1600:10:05
25GUT Arkadiusz 183BYTÓWM-2000:10:05
26WNUK Stanisław 118MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM-5000:10:07
27JANKOWSKI Grzegorz 32ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4000:10:09
28OWŚNICKI Wojciech 159LIPNM-4000:10:12
29CHUDY Henryk 10K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-60+00:10:13
30KOBIEROWSKI Sławomir 48KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM-3000:10:21
31ZMUDA TRZEBIATOWSKI Paweł 125LO BYTÓWUGOSZCZM-1600:10:22
32SZADRIN Andrej 108BYTÓWM-3000:10:22
33NOWODWORSKA Justyna 74RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-3000:10:25
34DZIEWIATOWSKA Joanna 17TUCHOMK-4000:10:27
35JANTA- LIPIŃSKI Maciej 145BYTÓWM-1600:10:27
36KUKLIŃSKI Maciej 55METROŻERCYMIROSZEWOM-4000:10:28
37JAKUBEK Andrzej 154STUDZIENICEBYTÓWM-3000:10:29
38ŁOSIŃSKI Grzegorz 62JEDYNKABYTÓWBYTÓWM-3000:10:30
39CAŁA Bartosz 9ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4000:10:30
40JANKOWSKI Sławomir 33ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2000:10:43
41PAWŁOWSKA Ewelina 81METROŻERCYSTĘŻYCAK-2000:10:44
42KLASA Michał 42AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM-4000:10:44
43KLASA Jakub 43AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM-1600:10:44
44OKONIEWSKI Andrzej 75REGATTA SPORTKOŚCIERZYNAM-4000:10:47
45KALINOWSKA Paulina 40AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOKIEŁPINOK-3000:10:48
46GRUCHAŁA Natalia 147BYTÓWK-2000:10:49
47WOJCIECHOWSKI Dariusz 120KWATERY U WOJCIECHOWSKICHSWORNEGACIEM-4000:10:49
48DROZD Michał 16BYTÓWM-2000:10:49
49SUDOŁ Jakub 104BYTÓWM-2000:10:50
50SIENKIEWICZ Marcin 95GDYNIAM-3000:10:51
51BARGAŃSKA Justyna 3RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-3000:10:51
52GAWEŁ Zbigniew 19MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-60+00:10:53
53ANDRYSKOWSKI Marek 2STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKLĘBORKM-5000:10:55
54LEWAŃCZYK Marcin 58METROŻERCYSTĘŻYCAM-3000:10:56
55GLISZCZYŃSKI Łukasz 21ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-1600:10:57
56SYLDATK Karol 107METROŻERCYMŚCISZEWICEM-3000:10:57
57 17100:10:57
58SZCZĘK Małgorzata 109RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-2000:10:58
59GALĘBA Szymon 155ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-4000:10:58
60RUDNIK Jerzy 88FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM-60+00:11:00
61ŁOSIŃSKA Monika 61JEDYNKABYTÓWBYTÓWK-3000:11:02
62METEL Izabela 68RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-4000:11:03
63TREDER Marcin 110KARATE KLUB BYTÓWBYTÓWM-3000:11:04
64STENCEL Grzegorz 102AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOM-4000:11:09
65 17200:11:09
66BRZESKI Dariusz 7AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOKIEŁPINOM-3000:11:10
67BARAN Seweryn 170ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM-2000:11:19
68KURKOWSKI Jakub 142BYTÓWM-1600:11:32
69MUERAU-NOWICKA Hanna 72KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK-5000:11:36
70GUSMANN Paweł 156SŁUPSKM-2000:11:38
71LIS Marcin 165WKS NOŻYNONOŻYNOM-2000:11:39
72ROKITA Emilia 87CZARNEK-2000:11:39
73GAWIN Przemysław 195BYTOVIABYTÓWM-2000:11:39
74KRZOSKA Dorota 52BRUSYK-4000:11:40
75SUDOŁ Jerzy 105KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-60+00:11:40
76OSOBNIAK Ryszard 78KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+00:11:41
77BŁASZKOWSKI Jakub 144BYTÓWM-1600:11:46
78TYPA Marcelina 113TALEXBORZYTUCHOMBYTÓWK-1600:11:47
79KLAWIKOWSKA Paulina 44AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINORĄTYK-3000:11:47
80SIKORSKA Wiktoria 130BYTÓWK-1600:11:48
81SITTERLEE Piotr 96MORSY STĘŻYCA, METROŻERCYZGORZAŁEM-4000:11:50
82PAŃKA Adam 158GDAŃSKM-4000:11:51
83BRODZIK Ewa 6BYTÓWK-3000:11:53
84FECKIW Małgorzata 18GAWINCIEMNOK-2000:11:54
85OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 76MORSY STĘŻYCA, METROŻERCYZGORZAŁEK-3000:11:55
86GUSMANN Zbigniew 157SŁUPSKM-60+00:11:56
87GARSKA Joanna 175ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-4000:11:58
88WITT Grażyna 117MARATONYPOLSKIE.PL TEAMSOPOTK-60+00:11:59
89MAIKOWSKA Anna 160BYTÓWK-1600:12:04
90WNUK LIPIŃSKI Michał 119NIEZABYSZEWOM-3000:12:04
91KLASA Jan 212UG CZARNA DĄBROWKANOŻYNOM-60+00:12:07
92MRUGALSKI Stanisław 71PRZĘSINM-5000:12:08
93LEWANDOWSKA Anna 166MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-1600:12:10
94JASZEWSKI Tomasz 35KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4000:12:10
95SYLDATK Wioleta 106METROŻERCYMŚCISZEWICEK-3000:12:12
96LORBIECKI Marcin 59BYTÓWM-3000:12:12
97KOMARZAŃSKA Martyna 129K-1600:12:14
98PRANCZK Marek 150KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWGOSTKOWOM-5000:12:14
99KNITTER-KLASA Edyta 46AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEK-5000:12:14
100ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Przemysław 193WKS DĄBIEM-2000:12:14
101WALIŃSKA Agnieszka 115WOLNA JAK PTAK :-)SŁUPSKK-4000:12:16
102ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Jędrzej 194WKS DĄBIEM-2000:12:17
103KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 56TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-4000:12:19
104ORŁOWSKI Edward 77SŁUPSKM-4000:12:20
105SAŁAJ Angelika 92STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-3000:12:21
106ANTONIUK Dariusz 149DIAMENT ŚWIESZYNOM-5000:12:22
107BARTON Krystyna 4TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-5000:12:24
108STYP-REKOWSKI Piotr 228PÓŁCZNOM-3000:12:27
109KAISER Teresa 39RABACINOK-4000:12:28
110ZAGDAN Basia 122JEDYNKABYTÓWBYTÓWK-3000:12:33
111KARPIŃSKA Justyna 41JEDYNKABYTÓWBYTÓWK-4000:12:33
112MAJKOWSKI Patryk 64BYTÓWM-2000:12:33
113KOWALSKI Łukasz 51BYTÓWM-3000:12:33
114PACAN Bartosz 140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3000:12:34
115KOSMALA Aleksandra 50SZCZEGLINOK-3000:12:35
116PACAN Mira 79ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3000:12:35
117PRUSZAK Aneta 83RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-3000:12:37
118ŁĄCKA Katarzyna 60OSIECZNAK-2000:12:37
119BROVCHENKO Jurii 173ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-2000:12:37
120ADAMOWSKA Magdalena 1KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK-4000:12:38
121REMBALSKI Piotr 181BYTÓWM-4000:12:38
122MAJKOWSKI Stanisław 63KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-60+00:12:42
123TYPA Marek 114JEDYNKABYTÓWMĄDRZECHOWOM-4000:12:43
124PRZEDNÓWEK Mariola 84CZARNEK-2000:12:44
125SENIUŚ Małgorzata 94EGIERTOWOK-3000:12:45
126GNYBA Mariusz 22METROŻERCYSTĘŻYCAM-3000:12:46
127CYRSON Mirosław 191ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4000:12:46
128ORŁOWSKI Bogusław 185BORZYTUCHOMM-5000:12:47
129TRZEWIKOWSKA Marzena 111MADRZECHOWOK-4000:12:50
130SŁAWSKI Krzysztof 97BYTÓWM-4000:12:51
131CYRSON Sabina 190ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAK-4000:12:54
132JESZKA Dariusz 38CHOJNICEM-4000:13:01
133MATYSIAK-REMBALSKA Anna 182ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASTUDZIENICEK-4000:13:06
134KOBIEROWSKI Edward 47KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4000:13:09
135BURNICKA Zofia 137BYTÓWK-1600:13:10
136SZYCA Andżelika 136BYTÓWK-1600:13:11
137MROZIK Joanna 70SŁUPSKK-3000:13:21
138GRABOWSKA Kinga 28SŁUPSKK-3000:13:22
139GÓRA Maciek 25ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-1600:13:24
140GÓRA Sławek 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4000:13:24
141CZECH Roman 14KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM-60+00:13:30
142SŁOMSKI Zenon 162KORZYBSKIE REKINYM-60+00:13:34
143KUKLIŃSKA Joasia 54METROŻERCYMIROSZEWOK-3000:13:37
144KOBUS Tomasz 186RZEPNICAM-3000:13:37
145KOBUS Marta 189RZEPNICAK-3000:13:38
146NAJS-COOPPA Ewelina 73BYTÓWK-3000:13:49
147MIELEWCZYK Artur 69BYTÓWM-2000:13:49
148ZASADA Joanna 123WYMIATACZEMOSTYK-4000:13:56
149STENCEL Katarzyna 101AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-4000:14:07
150HARASIM Emila 29SŁUPSKK-3000:14:08
151RYBARCZYK Anna 91BYTÓWK-1600:14:12
152RYBARCZYK Irena 90BYTÓWK-4000:14:14
153HELLER Zdzisław 30NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+00:14:24
154MARCZAK Małgorzata 65-ŻELKOWOK-5000:14:44
155TOMASZEWSKI Włodzimierz 192BYTÓWM-5000:14:44
156CIŻMOWSKA Barbara 12KĘPICEK-60+00:14:44
157TRZEWIKOWSKA Jagoda 112MĄDRZECHOWOK-1600:14:46
158JAŹDŻEWSKI Sebastian 36KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWUGOSZCZM-3000:14:49
159STAWSKA Anna 100LUXEMBOURGK-3000:14:50
160REGLIŃSKA Joanna 85KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWK-3000:14:50
161PAWELSKA Dorota 80BYTÓWK-4000:14:51
162KWIATKOWSKA Patrycja 57BYTÓWK-3000:14:53
163FUSIEK Maria 133BYTÓWK-1600:14:55
164BUDZYŃSKA Elżbieta 8SŁUPSKK-5000:15:28
165MATUSZYŃSKI Mirosław 66KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4000:15:38
166MATUSZYŃSKI Dawid 67BYTÓWM-2000:15:39
167POTURALSKI Jakub 224CHOJNICEM-2000:15:53
168JESZKA Adrianna 37CHOJNICEK-2000:15:55
169DRUSZCZ Magdalena 132BYTÓWK-1600:17:06
170TOMASZEWSKA Nikola 127BYTÓWK-1600:17:07
171SZYMAŃSKA Ewelina 180MOSTYK-2000:17:11
172SZYMAŃSKI Maciej 179KOŚCIERZYNAM-3000:17:11
173LESZCZYŃSKI Robert 146BYTÓWM-1600:19:44
174CYRSON Weronika 143BYTÓWK-1600:19:46
175DOMASZK Zbigniew 15ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4000:19:49
176WITT Henryk 116NORBSOFTSOPOTM-60+00:20:03
177KLAMAN Fryderyk 168ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-1600:21:42
178JANKOWSKI Rafał 167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-1600:21:44
179SOLAK Halina 174ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-60+00:21:44
180MICHAŁKUN Marcin 141M-3000:22:48
181HOŁOWIEJ Zosia 131BYTÓWK-1600:23:00
182WANTOCH- REKOWSKA Agata 135BYTÓWK-1600:23:01
183ŻYCIŃSKA Klaudia 128BYTÓWK-1600:23:02
Znaleziono 183 wynik(ów)