CHARYTATYWNY BIEG DLA KAROLINKI

Organizator/ Organizer:
Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-12-09
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
192
Wystartowało/ Started:
183
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
183
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BORZYSZKOWSKI Rafał 5MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM-201M 100:08:1000:16:41.05 3:2018
2JAKUBEK Patryk 31ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-202M 200:08:3200:17:16.40+00:00:353:2717.4
3BOHUN Serhej 151MARATOŃCZYKM-203M 1000:09:3100:19:11.20+00:02:303:5015.6
4STOLTMAN Marcin 178ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-204M 1200:09:3100:19:13.60+00:02:323:5015.6
5SPIEREWKA Piotr 99AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-205M 1400:09:2100:19:27.25+00:02:463:5315.4
6CZARNOWSKI Emilian 13WKS NOZYNOKOZINM-206M 1700:09:3000:19:41.75+00:03:003:5615.2
7ŻOŁĄDEK Dawid 126REMUS KOŚCIERZYNA , RAJSKLEP.PLDANACHOWOM-207M 1900:09:5400:19:56.10+00:03:153:5915.1
8GUT Arkadiusz 183BYTÓWM-208M 3100:10:0500:20:58.20+00:04:174:1114.3
9SUDOŁ Jakub 104BYTÓWM-209M 4000:10:5000:21:27.55+00:04:464:1714
10DROZD Michał 16BYTÓWM-2010M 4200:10:4900:21:40.85+00:04:594:2013.8
11JANKOWSKI Sławomir 33ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2011M 4700:10:4300:22:00.95+00:05:194:2413.6
12BARAN Seweryn 170ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM-2012M 5500:11:1900:22:37.25+00:05:564:3113.3
13LIS Marcin 165WKS NOŻYNONOŻYNOM-2013M 6100:11:3900:23:53.30+00:07:124:4612.6
14GUSMANN Paweł 156SŁUPSKM-2014M 6200:11:3800:23:53.50+00:07:124:4612.6
15GAWIN Przemysław 195BYTOVIABYTÓWM-2015M 6800:11:3900:24:10.45+00:07:294:5012.4
16ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Przemysław 193WKS DĄBIEM-2016M 7100:12:1400:24:22.55+00:07:414:5212.3
17ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Jędrzej 194WKS DĄBIEM-2017M 7300:12:1700:24:30.40+00:07:494:5412.2
18BROVCHENKO Jurii 173ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-2018M 7600:12:3700:25:01.00+00:08:195:0012
19MAJKOWSKI Patryk 64BYTÓWM-2019M 7900:12:3300:25:22.45+00:08:415:0411.8
20MATUSZYŃSKI Dawid 67BYTÓWM-2020M 9900:15:3900:30:18.25+00:13:376:039.9
21MIELEWCZYK Artur 69BYTÓWM-2021M 10000:13:4900:30:46.95+00:14:056:099.7
22POTURALSKI Jakub 224CHOJNICEM-2022M 10100:15:5300:32:03.50+00:15:226:249.4
Znaleziono 22 wynik(ów)