CHARYTATYWNY BIEG DLA KAROLINKI

Organizator:
Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data:
2018-12-09
Miejsce:
Bytów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
183
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
183
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MStart_All
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ZIEMAN Michał 124KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-301M 300:08:3300:17:27.35 3:2917.2
2JANISZEWSKI Marek 161BYTÓWM-302M 500:08:3400:17:50.85+00:00:233:3416.8
3GOSTKOWSKI Łukasz 23KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-303M 700:08:4100:18:08.70+00:00:413:3716.5
4SMENTOCH Mariusz 98AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-304M 800:09:2000:19:06.85+00:01:393:4915.7
5PAWŁOWSKI Mariusz 82METROŻERCYSTĘŻYCAM-305M 900:09:2300:19:07.85+00:01:403:4915.7
6RESZCZYŃSKI Paweł 86AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM-306M 1100:09:2900:19:11.85+00:01:443:5015.6
7STENCEL Maciej 103CZARNA DĄBRÓWKAM-307M 1600:10:0100:19:38.60+00:02:113:5515.3
8CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 11ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-308M 1800:09:4900:19:50.10+00:02:223:5815.1
9PSUJEK Seweryn 225DIAMENT ŚWIESZYNOSTARZNOM-309M 2100:09:4600:20:25.95+00:02:584:0514.7
10JAKUBEK Andrzej 154STUDZIENICEBYTÓWM-3010M 2500:10:2900:20:36.95+00:03:094:0714.6
11SZADRIN Andrej 108BYTÓWM-3011M 2600:10:2200:20:40.80+00:03:134:0814.5
12ŁOSIŃSKI Grzegorz 62JEDYNKABYTÓWBYTÓWM-3012M 2900:10:3000:20:54.20+00:03:264:1014.4
13KOBIEROWSKI Sławomir 48KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM-3013M 3300:10:2100:21:04.80+00:03:374:1214.2
14LEWAŃCZYK Marcin 58METROŻERCYSTĘŻYCAM-3014M 3600:10:5600:21:26.20+00:03:584:1714
15SIENKIEWICZ Marcin 95GDYNIAM-3015M 3900:10:5100:21:27.20+00:03:594:1714
16BRZESKI Dariusz 7AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOKIEŁPINOM-3016M 4300:11:1000:21:40.95+00:04:134:2013.8
17SYLDATK Karol 107METROŻERCYMŚCISZEWICEM-3017M 5300:10:5700:22:33.25+00:05:054:3013.3
18TREDER Marcin 110KARATE KLUB BYTÓWBYTÓWM-3018M 5400:11:0400:22:34.15+00:05:064:3013.3
19WNUK LIPIŃSKI Michał 119NIEZABYSZEWOM-3019M 6300:12:0400:23:55.35+00:06:284:4712.5
20LORBIECKI Marcin 59BYTÓWM-3020M 7000:12:1200:24:19.85+00:06:524:5212.3
21KOWALSKI Łukasz 51BYTÓWM-3021M 7200:12:3300:24:26.65+00:06:594:5312.3
22PACAN Bartosz 140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3022M 7500:12:3400:24:47.65+00:07:204:5712.1
23STYP-REKOWSKI Piotr 228PÓŁCZNOM-3023M 8000:12:2700:25:26.65+00:07:595:0511.8
24GNYBA Mariusz 22METROŻERCYSTĘŻYCAM-3024M 8700:12:4600:26:07.75+00:08:405:1311.5
25KOBUS Tomasz 186RZEPNICAM-3025M 9400:13:3700:27:44.60+00:10:175:3210.8
26JAŹDŻEWSKI Sebastian 36KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWUGOSZCZM-3026M 9500:14:4900:29:09.60+00:11:425:5010.3
27SZYMAŃSKI Maciej 179KOŚCIERZYNAM-3027M 10200:17:1100:35:08.65+00:17:417:018.5
28MICHAŁKUN Marcin 141M-3028M 10400:22:4800:39:45.25+00:22:177:577.5
Znaleziono 28 wynik(ów)