CHARYTATYWNY BIEG DLA KAROLINKI

Organizator:
Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data:
2018-12-09
Miejsce:
Bytów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
183
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
183
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MStart_All
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BORZYSZKOWSKI Rafał 5MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM-201M 100:08:1000:16:41.05 3:2018,0
2JAKUBEK Patryk 31ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-202M 200:08:3200:17:16.40+00:00:353:2717,4
3ZIEMAN Michał 124KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-301M 300:08:3300:17:27.35+00:00:463:2917,2
4GARSKI Kryspin 176ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-401M 400:08:4500:17:37.85+00:00:563:3117,0
5JANISZEWSKI Marek 161BYTÓWM-302M 500:08:3400:17:50.85+00:01:093:3416,8
6SENIUŚ Marcin 93EGIERTOWOM-402M 600:08:5000:18:05.80+00:01:243:3716,6
7GOSTKOWSKI Łukasz 23KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-303M 700:08:4100:18:08.70+00:01:273:3716,5
8SMENTOCH Mariusz 98AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-304M 800:09:2000:19:06.85+00:02:253:4915,7
9PAWŁOWSKI Mariusz 82METROŻERCYSTĘŻYCAM-305M 900:09:2300:19:07.85+00:02:263:4915,7
10BOHUN Serhej 151MARATOŃCZYKM-203M 1000:09:3100:19:11.20+00:02:303:5015,6
11RESZCZYŃSKI Paweł 86AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM-306M 1100:09:2900:19:11.85+00:02:303:5015,6
12STOLTMAN Marcin 178ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-204M 1200:09:3100:19:13.60+00:02:323:5015,6
13LEWANDOWSKI Bogdan 169MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM-161M 1300:09:0600:19:21.45+00:02:403:5215,5
14SPIEREWKA Piotr 99AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNALIPUSZM-205M 1400:09:2100:19:27.25+00:02:463:5315,4
15RYBARCZYK Maciej 89BYTÓWM-403M 1500:09:5100:19:34.70+00:02:533:5415,3
16STENCEL Maciej 103CZARNA DĄBRÓWKAM-307M 1600:10:0100:19:38.60+00:02:573:5515,3
17CZARNOWSKI Emilian 13WKS NOZYNOKOZINM-206M 1700:09:3000:19:41.75+00:03:003:5615,2
18CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 11ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-308M 1800:09:4900:19:50.10+00:03:093:5815,1
19ŻOŁĄDEK Dawid 126REMUS KOŚCIERZYNA , RAJSKLEP.PLDANACHOWOM-207M 1900:09:5400:19:56.10+00:03:153:5915,1
20MALEK Kamil 164WKS NOŻYNOKLESZCZYNIECM-162M 2000:09:5700:20:20.20+00:03:394:0414,8
21PSUJEK Seweryn 225DIAMENT ŚWIESZYNOSTARZNOM-309M 2100:09:4600:20:25.95+00:03:444:0514,7
22WNUK Stanisław 118MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZWIELKI KLINCZM-501M 2200:10:0700:20:27.95+00:03:464:0514,7
23CHAŁUPA Daniel 148KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-404M 2300:10:0400:20:31.05+00:03:504:0614,6
24CHUDY Henryk 10K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-60+1M 2400:10:1300:20:36.75+00:03:554:0714,6
25JAKUBEK Andrzej 154STUDZIENICEBYTÓWM-3010M 2500:10:2900:20:36.95+00:03:554:0714,6
26SZADRIN Andrej 108BYTÓWM-3011M 2600:10:2200:20:40.80+00:03:594:0814,5
27OWŚNICKI Wojciech 159LIPNM-405M 2700:10:1200:20:51.40+00:04:104:1014,4
28KUKLIŃSKI Maciej 55METROŻERCYMIROSZEWOM-406M 2800:10:2800:20:51.65+00:04:104:1014,4
29ŁOSIŃSKI Grzegorz 62JEDYNKABYTÓWBYTÓWM-3012M 2900:10:3000:20:54.20+00:04:134:1014,4
30CAŁA Bartosz 9ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-407M 3000:10:3000:20:57.10+00:04:164:1114,3
31GUT Arkadiusz 183BYTÓWM-208M 3100:10:0500:20:58.20+00:04:174:1114,3
32JANKOWSKI Grzegorz 32ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-408M 3200:10:0900:21:00.10+00:04:194:1214,3
33KOBIEROWSKI Sławomir 48KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM-3013M 3300:10:2100:21:04.80+00:04:234:1214,2
34GALĘBA Szymon 155ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-409M 3400:10:5800:21:16.10+00:04:354:1514,1
35JANTA- LIPIŃSKI Maciej 145BYTÓWM-163M 3500:10:2700:21:25.95+00:04:444:1714,0
36LEWAŃCZYK Marcin 58METROŻERCYSTĘŻYCAM-3014M 3600:10:5600:21:26.20+00:04:454:1714,0
37CZARNOWSKI Damian 163ZSPKOZINM-164M 3700:10:0500:21:26.70+00:04:454:1714,0
37KLASA Michał 42AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM-4010M 3800:10:4400:21:26.70+00:04:454:1714,0
39SIENKIEWICZ Marcin 95GDYNIAM-3015M 3900:10:5100:21:27.20+00:04:464:1714,0
40SUDOŁ Jakub 104BYTÓWM-209M 4000:10:5000:21:27.55+00:04:464:1714,0
41STENCEL Grzegorz 102AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOM-4011M 4100:11:0900:21:40.70+00:04:594:2013,8
42DROZD Michał 16BYTÓWM-2010M 4200:10:4900:21:40.85+00:04:594:2013,8
43BRZESKI Dariusz 7AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOKIEŁPINOM-3016M 4300:11:1000:21:40.95+00:04:594:2013,8
44WOJCIECHOWSKI Dariusz 120KWATERY U WOJCIECHOWSKICHSWORNEGACIEM-4012M 4400:10:4900:21:45.00+00:05:034:2113,8
45ZMUDA TRZEBIATOWSKI Paweł 125LO BYTÓWUGOSZCZM-165M 4500:10:2200:21:48.00+00:05:064:2113,8
46KLASA Jakub 43AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM-166M 4600:10:4400:21:49.85+00:05:084:2213,7
47JANKOWSKI Sławomir 33ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2011M 4700:10:4300:22:00.95+00:05:194:2413,6
48OKONIEWSKI Andrzej 75REGATTA SPORTKOŚCIERZYNAM-4013M 4800:10:4700:22:01.15+00:05:204:2413,6
48GAWEŁ Zbigniew 19MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-60+2M 4900:10:5300:22:01.15+00:05:204:2413,6
50ANDRYSKOWSKI Marek 2STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKLĘBORKM-502M 5000:10:5500:22:08.15+00:05:274:2513,6
51GLISZCZYŃSKI Łukasz 21ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-167M 5100:10:5700:22:15.10+00:05:344:2713,5
52RUDNIK Jerzy 88FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM-60+3M 5200:11:0000:22:24.80+00:05:434:2813,4
53SYLDATK Karol 107METROŻERCYMŚCISZEWICEM-3017M 5300:10:5700:22:33.25+00:05:524:3013,3
54TREDER Marcin 110KARATE KLUB BYTÓWBYTÓWM-3018M 5400:11:0400:22:34.15+00:05:534:3013,3
55BARAN Seweryn 170ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM-2012M 5500:11:1900:22:37.25+00:05:564:3113,3
56KURKOWSKI Jakub 142BYTÓWM-168M 5600:11:3200:23:07.75+00:06:264:3713,0
57BŁASZKOWSKI Jakub 144BYTÓWM-169M 5700:11:4600:23:15.45+00:06:344:3912,9
58OSOBNIAK Ryszard 78KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+4M 5800:11:4100:23:20.60+00:06:394:4012,8
59SUDOŁ Jerzy 105KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-60+5M 5900:11:4000:23:22.15+00:06:414:4012,8
60JASZEWSKI Tomasz 35KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4014M 6000:12:1000:23:31.15+00:06:504:4212,8
61LIS Marcin 165WKS NOŻYNONOŻYNOM-2013M 6100:11:3900:23:53.30+00:07:124:4612,6
62GUSMANN Paweł 156SŁUPSKM-2014M 6200:11:3800:23:53.50+00:07:124:4612,6
63WNUK LIPIŃSKI Michał 119NIEZABYSZEWOM-3019M 6300:12:0400:23:55.35+00:07:144:4712,5
64KLASA Jan 212UG CZARNA DĄBROWKANOŻYNOM-60+6M 6400:12:0700:23:59.20+00:07:184:4712,5
65SITTERLEE Piotr 96MORSY STĘŻYCA, METROŻERCYZGORZAŁEM-4015M 6500:11:5000:24:00.60+00:07:194:4812,5
66PAŃKA Adam 158GDAŃSKM-4016M 6600:11:5100:24:03.80+00:07:224:4812,5
67GUSMANN Zbigniew 157SŁUPSKM-60+7M 6700:11:5600:24:07.90+00:07:264:4912,4
68GAWIN Przemysław 195BYTOVIABYTÓWM-2015M 6800:11:3900:24:10.45+00:07:294:5012,4
69MRUGALSKI Stanisław 71PRZĘSINM-503M 6900:12:0800:24:13.15+00:07:324:5012,4
70LORBIECKI Marcin 59BYTÓWM-3020M 7000:12:1200:24:19.85+00:07:384:5212,3
71ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Przemysław 193WKS DąbieM-2016M 7100:12:1400:24:22.55+00:07:414:5212,3
72KOWALSKI Łukasz 51BYTÓWM-3021M 7200:12:3300:24:26.65+00:07:454:5312,3
73ŻMUDA- TRZEBIATOWSKI Jędrzej 194WKS DąbieM-2017M 7300:12:1700:24:30.40+00:07:494:5412,2
74PRANCZK Marek 150KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWGOSTKOWOM-504M 7400:12:1400:24:42.15+00:08:014:5612,1
75PACAN Bartosz 140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3022M 7500:12:3400:24:47.65+00:08:064:5712,1
76BROVCHENKO Jurii 173ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-2018M 7600:12:3700:25:01.00+00:08:195:0012,0
77ORŁOWSKI Edward 77SŁUPSKM-4017M 7700:12:2000:25:02.55+00:08:215:0012,0
78REMBALSKI Piotr 181BYTÓWM-4018M 7800:12:3800:25:02.95+00:08:215:0012,0
79MAJKOWSKI Patryk 64BYTÓWM-2019M 7900:12:3300:25:22.45+00:08:415:0411,8
80STYP-REKOWSKI Piotr 228PÓŁCZNOM-3023M 8000:12:2700:25:26.65+00:08:455:0511,8
81SŁAWSKI Krzysztof 97BYTÓWM-4019M 8100:12:5100:25:33.20+00:08:525:0611,7
82TYPA Marek 114JEDYNKABYTÓWMĄDRZECHOWOM-4020M 8200:12:4300:25:36.25+00:08:555:0711,7
82CYRSON Mirosław 191ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4021M 8300:12:4600:25:36.25+00:08:555:0711,7
84ORŁOWSKI Bogusław 185BORZYTUCHOMM-505M 8400:12:4700:25:42.15+00:09:015:0811,7
85ANTONIUK Dariusz 149DIAMENT ŚWIESZYNOM-506M 8500:12:2200:25:42.20+00:09:015:0811,7
86GÓRA Maciek 25ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-1610M 8600:13:2400:26:00.30+00:09:195:1211,5
87GNYBA Mariusz 22METROŻERCYSTĘŻYCAM-3024M 8700:12:4600:26:07.75+00:09:265:1311,5
88GÓRA Sławek 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4022M 8800:13:2400:26:09.65+00:09:285:1411,5
89JESZKA Dariusz 38CHOJNICEM-4023M 8900:13:0100:26:31.95+00:09:505:1811,3
90CZECH Roman 14KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWSŁUPSKM-60+8M 9000:13:3000:26:41.65+00:10:005:2011,2
91KOBIEROWSKI Edward 47KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4024M 9100:13:0900:27:00.45+00:10:195:2411,1
92SŁOMSKI Zenon 162KORZYBSKIE REKINYM-60+9M 9200:13:3400:27:14.10+00:10:335:2611,0
93MAJKOWSKI Stanisław 63KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-60+10M 9300:12:4200:27:29.20+00:10:485:2910,9
94KOBUS Tomasz 186RZEPNICAM-3025M 9400:13:3700:27:44.60+00:11:035:3210,8
95JAŹDŻEWSKI Sebastian 36KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWUGOSZCZM-3026M 9500:14:4900:29:09.60+00:12:285:5010,3
96HELLER Zdzisław 30NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+11M 9600:14:2400:29:11.65+00:12:305:5010,3
97TOMASZEWSKI Włodzimierz 192BYTÓWM-507M 9700:14:4400:29:23.30+00:12:425:5210,2
98MATUSZYŃSKI Mirosław 66KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWM-4025M 9800:15:3800:30:17.40+00:13:366:039,9
99MATUSZYŃSKI Dawid 67BYTÓWM-2020M 9900:15:3900:30:18.25+00:13:376:039,9
100MIELEWCZYK Artur 69BYTÓWM-2021M 10000:13:4900:30:46.95+00:14:056:099,7
101POTURALSKI Jakub 224CHOJNICEM-2022M 10100:15:5300:32:03.50+00:15:226:249,4
102SZYMAŃSKI Maciej 179KOŚCIERZYNAM-3027M 10200:17:1100:35:08.65+00:18:277:018,5
103DOMASZK Zbigniew 15ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4026M 10300:19:4900:36:20.35+00:19:397:168,3
104MICHAŁKUN Marcin 141M-3028M 10400:22:4800:39:45.25+00:23:047:577,5
105WITT Henryk 116NORBSOFTSOPOTM-60+12M 10500:20:0300:39:52.00+00:23:107:587,5
106LESZCZYŃSKI Robert 146BYTÓWM-1611M 10600:19:4400:41:21.85+00:24:408:167,3
107KLAMAN Fryderyk 168ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-1612M 10700:21:4200:41:46.15+00:25:058:217,2
108JANKOWSKI Rafał 167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-1613M 10800:21:4400:46:26.75+00:29:459:176,5
Znaleziono 108 wynik(ów)