CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ 2020
Festiwal Biegów Alpejskich 2020
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-08-01
Miejsce : Zawoja
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 141
Wystartowało : 113
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 113
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BYRTEK Kamil 104WWW.EKOIDEA.SKLEP.PLWĘGIERSKA GÓRKAM100:00:00
2STELMACH Dominika 138RK ATHLETICSWARSZAWAK200:00:00
3WILK Katarzyna 16.PLEŚNAK200:00:00
4ZATORSKA Izabela 112ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWROCANKAK300:00:00
5SKUPIEŃ Tomasz 9SKAWINKIM100:00:01
6URBAŃCZYK Karol 13NON STOP TRAILGLIWICEM100:00:01
7BROJ Marcel 127BUFF TEAM POLANDŹLINICEM100:00:01
8GAWLAS Domimik 15TJ JAKAL KARVINACIESZYNM200:00:01
9BODURKA Adam 111ZAKOPANEM100:00:01
10STARZAK Paweł 114SKAWINAM200:00:01
11ZAKOWICZ Paweł 17HALINÓWM100:00:01
12CZERNIK Krzysztof 130KS KANDAHARRYBNIKM100:00:02
13MILOTA Maciej 98BIELSKO-BIAŁAM300:00:02
14ZIOMEK Tomasz 100DECATHLON BIELSKO-BIAŁATARNÓWM100:00:02
15WĄSOWICZ Jan 5KRAKÓWM200:00:02
16ŁUKASIEWICZ Sebastian 107KLUB BIEGOWY GEPARDMIEDZIANA GÓRAM100:00:02
17TYNUS Grzegorz 128NOWOTARSKI KLUB KOLARSKIFRYDMANM200:00:02
18SZMIGIEL Klaudia 92WOŹNIAK RUNNING TEAM/UJK KIELCEWĘGRZYNÓWK100:00:02
19KIDOŃ Anna 35ORAWARUNLIPNICA MAŁAK100:00:02
20PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK200:00:02
21BRÓG Wojciech 59OLKUSZM200:00:03
22GELATA Marek 119ŁAPSZANKAM100:00:03
23WRÓBEL Przemysław 45STRYSZÓWM200:00:03
24SOBOLA Grzegorz 6EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM100:00:03
25KOSTKA Sebastian 50ROZBIEGANEMYSLOWICEMYSLOWICEM200:00:03
26BŁACHUT Radosław 105JAWORZEM200:00:03
27MUCHA Agnieszka 32RABKAK200:00:03
28GRABIAS Aleksandra 57LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETKGDAŃSKK100:00:03
29SMACZYNSKI Dariusz 70SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM300:00:03
30KAŹMIERCZAK Sławomir 103FASTANDLIGHTŁAZISKA GÓRNEM200:00:04
31BUCZYŃSKI Adam 8NON STOP TRAILKRAKÓWM200:00:04
32AMIAUD Romain 43WMTKRAKÓWM100:00:04
33RADCZUK Daria 40DRPTKRAKOWK100:00:04
34BEKAS Marcin 89KRAKÓWM200:00:04
35STEC Krzysztof 139SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM200:00:04
36HELLER Szymon 120TATA STASIABRENNAM200:00:04
37KUBIK Jarosław 137TRUCHTACZ MYSŁOWICEJAWORZNOM300:00:04
38TABIŚ Przemysław 14PEGA RUNNERSKRAKÓWM100:00:05
39WRĘCZYCKI Robert 51KALETYM200:00:05
40IWANICKI Krzysztof 49WM TRISELFKRAKÓWM200:00:05
41GARSKI Kryspin 11ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM200:00:05
42KAŹMIERCZAK Michał 101KW KRAKÓWTYCHYM100:00:05
43TUSIŃSKA Aleksandra 7KRAKÓWK200:00:05
44PACANOWSKI Lukasz 135PORĘBAM200:00:05
45GALICKA Paulina 121KRAKÓWK200:00:05
46OSYSKO Michał 72WOJNICZM200:00:06
47DOMAGALA Tomasz 82KRAKOWM200:00:06
48IWANICKI Jan 48ZAKOPANEM300:00:06
49KOSICKI Tomasz 91STOPA SŁUPSKSŁUPSKM200:00:06
50BUJOK Maria 136ULKS "KARLIK" PRZEZCHLEBIEWISŁAK300:00:06
51BOCZKOWSKA Justyna 79ZAKOPANEK300:00:06
52BARAŃSKA Monika 90KRAKÓWK300:00:06
53LITWINOWICZ Karolina 134BEDZINK200:00:06
54JOŃCZYK Marcin 102HAJIME RUN TEAM/ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM200:00:06
55FERENC Marcin 3ŚWIDNIKM200:00:07
56KASTELIK Dariusz 123SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEM200:00:07
57GIERLOTKA Maciej 96PASJONAT GÓRKATOWICEM200:00:07
58GIEROK Artur 97BIEGAM BO LUBIĘKATOWICEM200:00:07
59TRZASKA Aleksandra 37BOŻA WOLAK100:00:07
60KRZYŻEWSKI Roger 34KRAKÓWM100:00:07
61ROMANIAK Mateusz 109WILKOWICEM200:00:08
62MATŁOSZ Mariusz 125BRAKGBISKAM200:00:08
63OŻGA Sebastian 60TYCHYM100:00:08
64MATŁOSZ Jolanta 124BRAKGBISKAK100:00:08
65RYBKOWSKI Hubert 87ŻYCHLINM200:00:08
66WOJCIECHOWSKI Liwiusz 95NAUKA BIEGAKRAKOWM100:00:09
67KUBIAK Karolina 75WEJHEROWOK200:00:09
68PAULAU Michał 73KRAKÓWM100:00:09
69MICHAŁEK Jarosław 18ONE WAY TICKETKRAKÓWM300:00:09
70PESCHAK Anna 80KRAKÓWK200:00:09
71FURTAK Gerard 41ONE WAY TICKETKRAKÓWM100:00:09
72WIELGOPOLAN Natalia 94Z KAWA NA SZLAKŁÓDŹK100:00:09
73DZIESZKO Maciej 93ŁÓDŹM200:00:09
74DYMEK Dariusz 81RUDNIKM100:00:10
75CIOCZEK Konrad 33WROCŁAWM100:00:10
76KOBRYŃ Dominik 44BYLEDOBIEC ANINKATOWICEM200:00:10
77UNGEHOJER Małgorzata 106CZECHOWICE DZIEDZICEK200:00:10
78PIWKO Anna 108CZECHOWICE-DZIEDZICEK200:00:10
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
79PAULAU Iulia 116HEINEKEN RUNNING CLUBKRAKOWK100:00:10
80MICHAŁEK Paweł 19ONE WAY TICKETKRAKOWM100:00:10
81BURZYŃSKA Łucja 115KRAKOWK100:00:11
82FRANCZAK Katarzyna 132KRAKOWK200:00:11
83WISNIEWSKI Piotr 110ZABRZEM200:00:11
84PASTERNAK Krzysztof 62BRAKPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM200:00:11
85SYPKO-KUBICKA Katarzyna 69KLUCZBORKK200:00:11
86KUBICKI Mariusz 68KLUCZBORKM200:00:11
87CHUCHRO Robert 140KRAKÓWM200:00:11
88MATEJUK Arkadiusz 78BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM200:00:12
89BURZYŃSKI Maciej 118KRAKÓWM100:00:12
90WIŚNIEWSKI Rafał 129NOWE GULCZEWOM200:00:12
91PIEROG Grzegorz 65WROCŁAWM200:00:12
92PROKOPIK Sławomir 36PROKOPIK TEAMKRAKÓWM200:00:12
93KOKOSZA Piotr 38KRAKÓWM200:00:13
94MICHAŁEK Łukasz 61MICHAŁKI BIEGAJĄKRAKÓWM200:00:13
95GARSKA Joanna 4ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK200:00:13
96SCHAUER Krzysztof 85ULTRASY Z WIENERWALDWIEDENM200:00:13
97TOCZEK Arkadiusz 67WROCŁAWM100:00:13
98MADEJ Mirosław 21KRAKÓWM300:00:13
99MIKOLAJCZYK Krzysztof 83WIENM200:00:14
100BOREK Bogusław 53O CO BIEGA W KALETACHSTRZEBIŃM200:00:14
101PIEROG Michał 66WROCŁAWM100:00:14
102BOŚ Iwona 133WIŚLAŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWISŁAK300:00:14
103WRĘCZYCKA Iwona 52O CO BIEGA W KALETACHKALETYK200:00:14
104WCISŁO Sławomir 77WOŹNIKIM200:00:15
105WIDERA Tomasz 117TARNOWSKIE GÓRYM200:00:15
106SMUDA Ryszard 113TYCHYM300:00:15
107NOWAK Patryk 31ZABRZEM200:00:16
108NOWAK Maciej 25ZABRZEM100:00:16
109CHOMIK Katarzyna 84WIENK100:00:16
110GAWLAK Barbara 122GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK300:00:17
111KACHEL Agata 27SZTURMTARNOWSKIE GÓRYK100:00:17
112MUSUR Adam 39KB SZERSZEN OLESNICAOLESNICAM300:00:18
113LIPKA Paweł 28BYTOMM100:00:19
Znaleziono 113 wynik(ów)