CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ 2020
Festiwal Biegów Alpejskich 2020
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-08-01
Miejsce : Zawoja
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 141
Wystartowało : 113
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 113
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GAWLAS Domimik 15TJ JAKAL KARVINACIESZYNM21M 400:00:0101:01:46.6001:01:48.00 7:437,8
2STARZAK Paweł 114SKAWINAM22M 700:00:0101:04:09.1001:04:11.00+00:02:228:017,5
3WĄSOWICZ Jan 5KRAKÓWM23M 900:00:0201:06:25.4001:06:28.00+00:04:388:187,2
4WRĘCZYCKI Robert 51KALETYM24M 1500:00:0501:09:56.8501:10:02.00+00:08:108:446,9
5WRÓBEL Przemysław 45STRYSZÓWM25M 1600:00:0301:10:47.3501:10:51.00+00:09:008:516,8
6KAŹMIERCZAK Sławomir 103FASTANDLIGHTŁAZISKA GÓRNEM26M 1700:00:0401:11:12.6501:11:17.00+00:09:268:546,7
7BUCZYŃSKI Adam 8NON STOP TRAILKRAKÓWM27M 1800:00:0401:11:17.5501:11:22.00+00:09:308:546,7
8TYNUS Grzegorz 128NOWOTARSKI KLUB KOLARSKIFRYDMANM28M 1900:00:0201:11:29.0001:11:31.00+00:09:428:566,7
9IWANICKI Krzysztof 49WM TRISELFKRAKÓWM29M 2000:00:0501:12:21.3501:12:27.00+00:10:349:026,6
10OSYSKO Michał 72WOJNICZM210M 2200:00:0601:14:46.7001:14:53.00+00:13:009:206,4
11GARSKI Kryspin 11ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM211M 2400:00:0501:15:52.6501:15:58.00+00:14:069:296,3
12ROMANIAK Mateusz 109WILKOWICEM212M 2500:00:0801:17:41.7501:17:50.00+00:15:559:426,2
13BEKAS Marcin 89KRAKÓWM213M 2600:00:0401:17:56.9501:18:01.00+00:16:109:446,2
14DOMAGALA Tomasz 82KRAKOWM214M 2800:00:0601:19:37.0001:19:43.00+00:17:509:576,0
15MATŁOSZ Mariusz 125BRAKGBISKAM215M 3000:00:0801:19:52.8501:20:01.00+00:18:069:596,0
16FERENC Marcin 3ŚWIDNIKM216M 3200:00:0701:21:46.2001:21:54.00+00:19:5910:135,9
17MICHAŁEK Łukasz 61MICHAŁKI BIEGAJĄKRAKÓWM217M 3300:00:1301:22:10.6001:22:24.00+00:20:2410:165,8
18KASTELIK Dariusz 123SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEM218M 3400:00:0701:22:22.3001:22:30.00+00:20:3510:175,8
19KOSTKA Sebastian 50ROZBIEGANEMYSLOWICEMYSLOWICEM219M 3500:00:0301:22:52.0501:22:56.00+00:21:0510:215,8
20BRÓG Wojciech 59OLKUSZM220M 3600:00:0301:22:57.3501:23:01.00+00:21:1010:225,8
21BŁACHUT Radosław 105JAWORZEM221M 3700:00:0301:23:28.4501:23:32.00+00:21:4110:265,7
22GIERLOTKA Maciej 96PASJONAT GÓRKATOWICEM222M 3800:00:0701:24:47.3001:24:55.00+00:23:0010:365,7
23STEC Krzysztof 139SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM223M 3900:00:0401:25:33.2501:25:38.00+00:23:4610:415,6
24GIEROK Artur 97BIEGAM BO LUBIĘKATOWICEM224M 4000:00:0701:26:31.4501:26:39.00+00:24:4410:495,5
25WCISŁO Sławomir 77WOŹNIKIM225M 4100:00:1501:27:32.7501:27:48.00+00:25:4610:565,5
26WIDERA Tomasz 117TARNOWSKIE GÓRYM226M 4200:00:1501:28:16.7501:28:32.00+00:26:3011:025,4
27MIKOLAJCZYK Krzysztof 83WIENM227M 4400:00:1401:29:07.0001:29:21.00+00:27:2011:085,4
28KOKOSZA Piotr 38KRAKÓWM228M 4600:00:1301:30:15.0001:30:28.00+00:28:2811:165,3
29BOREK Bogusław 53O CO BIEGA W KALETACHSTRZEBIŃM229M 4700:00:1401:31:26.3501:31:41.00+00:29:3911:255,2
30HELLER Szymon 120TATA STASIABRENNAM230M 4800:00:0401:31:57.6501:32:02.00+00:30:1111:295,2
31KOSICKI Tomasz 91STOPA SŁUPSKSŁUPSKM231M 4900:00:0601:32:02.0501:32:09.00+00:30:1511:305,2
32RYBKOWSKI Hubert 87ŻYCHLINM232M 5000:00:0801:32:28.4001:32:37.00+00:30:4111:335,2
33MATEJUK Arkadiusz 78BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM233M 5200:00:1201:33:21.8501:33:34.00+00:31:3511:405,1
34NOWAK Patryk 31ZABRZEM234M 5300:00:1601:34:52.5501:35:09.00+00:33:0511:515,1
35KOBRYŃ Dominik 44BYLEDOBIEC ANINKATOWICEM235M 5700:00:1001:35:26.5501:35:37.00+00:33:3911:555,0
36PACANOWSKI Lukasz 135PORĘBAM236M 6100:00:0501:39:24.3501:39:30.00+00:37:3712:254,8
37SCHAUER Krzysztof 85ULTRASY Z WIENERWALDWIEDENM237M 6200:00:1301:40:02.0501:40:16.00+00:38:1512:304,8
38JOŃCZYK Marcin 102HAJIME RUN TEAM/ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM238M 6500:00:0601:44:56.1001:45:03.00+00:43:0913:074,6
39WIŚNIEWSKI Rafał 129NOWE GULCZEWOM239M 6800:00:1201:48:10.7501:48:23.00+00:46:2413:314,4
40WISNIEWSKI Piotr 110ZABRZEM240M 7000:00:1101:49:14.8001:49:26.00+00:47:2813:394,4
41PROKOPIK Sławomir 36PROKOPIK TEAMKRAKÓWM241M 7100:00:1201:49:32.9001:49:45.00+00:47:4613:414,4
42PIEROG Grzegorz 65WROCŁAWM242M 7300:00:1201:51:45.4001:51:58.00+00:49:5813:584,3
43DZIESZKO Maciej 93ŁÓDŹM243M 7400:00:0901:53:39.1501:53:49.00+00:51:5214:124,2
44PASTERNAK Krzysztof 62BRAKPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM244M 7500:00:1101:53:50.5001:54:02.00+00:52:0314:134,2
45KUBICKI Mariusz 68KLUCZBORKM245M 7600:00:1101:54:57.6501:55:09.00+00:53:1114:224,2
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
46CHUCHRO Robert 140KRAKÓWM246M 7900:00:1102:06:22.3502:06:34.00+01:04:3515:473,8
Znaleziono 46 wynik(ów)