CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ 2020
Festiwal Biegów Alpejskich 2020
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2020-08-01
Miejsce : Zawoja
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 141
Wystartowało : 113
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 113
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 9SKAWINKIM11M 100:00:0100:57:21.7500:57:23.00 7:108,4
2URBAŃCZYK Karol 13NON STOP TRAILGLIWICEM12M 200:00:0100:58:51.7500:58:53.00+00:01:307:218,2
3BROJ Marcel 127BUFF TEAM POLANDŹLINICEM13M 300:00:0100:59:22.6000:59:24.00+00:02:007:258,1
4GAWLAS Domimik 15TJ JAKAL KARVINACIESZYNM21M 400:00:0101:01:46.6001:01:48.00+00:04:247:437,8
5BYRTEK Kamil 104WWW.EKOIDEA.SKLEP.PLWĘGIERSKA GÓRKAM14M 500:00:0001:02:50.1001:02:51.00+00:05:287:517,6
6BODURKA Adam 111ZAKOPANEM15M 600:00:0101:03:08.2501:03:10.00+00:05:467:537,6
7STARZAK Paweł 114SKAWINAM22M 700:00:0101:04:09.1001:04:11.00+00:06:478:017,5
8ZIOMEK Tomasz 100DECATHLON BIELSKO-BIAŁATARNÓWM16M 800:00:0201:05:06.7001:05:09.00+00:07:448:087,4
9WĄSOWICZ Jan 5KRAKÓWM23M 900:00:0201:06:25.4001:06:28.00+00:09:038:187,2
10ŁUKASIEWICZ Sebastian 107KLUB BIEGOWY GEPARDMIEDZIANA GÓRAM17M 1000:00:0201:06:32.0501:06:35.00+00:09:108:197,2
11ZAKOWICZ Paweł 17HALINÓWM18M 1100:00:0101:06:58.1001:07:00.00+00:09:368:227,2
12GELATA Marek 119ŁAPSZANKAM19M 1200:00:0301:07:33.6501:07:37.00+00:10:118:267,1
13CZERNIK Krzysztof 130KS KANDAHARRYBNIKM110M 1300:00:0201:08:52.3501:08:55.00+00:11:308:367,0
14TABIŚ Przemysław 14PEGA RUNNERSKRAKÓWM111M 1400:00:0501:09:14.5001:09:20.00+00:11:528:396,9
15WRĘCZYCKI Robert 51KALETYM24M 1500:00:0501:09:56.8501:10:02.00+00:12:358:446,9
16WRÓBEL Przemysław 45STRYSZÓWM25M 1600:00:0301:10:47.3501:10:51.00+00:13:258:516,8
17KAŹMIERCZAK Sławomir 103FASTANDLIGHTŁAZISKA GÓRNEM26M 1700:00:0401:11:12.6501:11:17.00+00:13:508:546,7
18BUCZYŃSKI Adam 8NON STOP TRAILKRAKÓWM27M 1800:00:0401:11:17.5501:11:22.00+00:13:558:546,7
19TYNUS Grzegorz 128NOWOTARSKI KLUB KOLARSKIFRYDMANM28M 1900:00:0201:11:29.0001:11:31.00+00:14:078:566,7
20IWANICKI Krzysztof 49WM TRISELFKRAKÓWM29M 2000:00:0501:12:21.3501:12:27.00+00:14:599:026,6
21AMIAUD Romain 43WMTKRAKÓWM112M 2100:00:0401:14:21.3501:14:26.00+00:16:599:176,5
22OSYSKO Michał 72WOJNICZM210M 2200:00:0601:14:46.7001:14:53.00+00:17:249:206,4
23MILOTA Maciej 98BIELSKO-BIAŁAM31M 2300:00:0201:15:31.4001:15:34.00+00:18:099:266,4
24GARSKI Kryspin 11ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM211M 2400:00:0501:15:52.6501:15:58.00+00:18:309:296,3
25ROMANIAK Mateusz 109WILKOWICEM212M 2500:00:0801:17:41.7501:17:50.00+00:20:209:426,2
26BEKAS Marcin 89KRAKÓWM213M 2600:00:0401:17:56.9501:18:01.00+00:20:359:446,2
27KAŹMIERCZAK Michał 101KW KRAKÓWTYCHYM113M 2700:00:0501:18:56.7501:19:02.00+00:21:359:526,1
28DOMAGALA Tomasz 82KRAKOWM214M 2800:00:0601:19:37.0001:19:43.00+00:22:159:576,0
29SOBOLA Grzegorz 6EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM114M 2900:00:0301:19:40.8001:19:44.00+00:22:199:576,0
30MATŁOSZ Mariusz 125BRAKGBISKAM215M 3000:00:0801:19:52.8501:20:01.00+00:22:319:596,0
31IWANICKI Jan 48ZAKOPANEM32M 3100:00:0601:21:05.0001:21:11.00+00:23:4310:085,9
32FERENC Marcin 3ŚWIDNIKM216M 3200:00:0701:21:46.2001:21:54.00+00:24:2410:135,9
33MICHAŁEK Łukasz 61MICHAŁKI BIEGAJĄKRAKÓWM217M 3300:00:1301:22:10.6001:22:24.00+00:24:4810:165,8
34KASTELIK Dariusz 123SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEM218M 3400:00:0701:22:22.3001:22:30.00+00:25:0010:175,8
35KOSTKA Sebastian 50ROZBIEGANEMYSLOWICEMYSLOWICEM219M 3500:00:0301:22:52.0501:22:56.00+00:25:3010:215,8
36BRÓG Wojciech 59OLKUSZM220M 3600:00:0301:22:57.3501:23:01.00+00:25:3510:225,8
37BŁACHUT Radosław 105JAWORZEM221M 3700:00:0301:23:28.4501:23:32.00+00:26:0610:265,7
38GIERLOTKA Maciej 96PASJONAT GÓRKATOWICEM222M 3800:00:0701:24:47.3001:24:55.00+00:27:2510:365,7
39STEC Krzysztof 139SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM223M 3900:00:0401:25:33.2501:25:38.00+00:28:1110:415,6
40GIEROK Artur 97BIEGAM BO LUBIĘKATOWICEM224M 4000:00:0701:26:31.4501:26:39.00+00:29:0910:495,5
41WCISŁO Sławomir 77WOŹNIKIM225M 4100:00:1501:27:32.7501:27:48.00+00:30:1110:565,5
42WIDERA Tomasz 117TARNOWSKIE GÓRYM226M 4200:00:1501:28:16.7501:28:32.00+00:30:5511:025,4
43OŻGA Sebastian 60TYCHYM115M 4300:00:0801:28:57.8501:29:06.00+00:31:3611:075,4
44MIKOLAJCZYK Krzysztof 83WIENM227M 4400:00:1401:29:07.0001:29:21.00+00:31:4511:085,4
45CIOCZEK Konrad 33WROCŁAWM116M 4500:00:1001:29:35.6001:29:46.00+00:32:1311:125,4
46KOKOSZA Piotr 38KRAKÓWM228M 4600:00:1301:30:15.0001:30:28.00+00:32:5311:165,3
47BOREK Bogusław 53O CO BIEGA W KALETACHSTRZEBIŃM229M 4700:00:1401:31:26.3501:31:41.00+00:34:0411:255,2
48HELLER Szymon 120TATA STASIABRENNAM230M 4800:00:0401:31:57.6501:32:02.00+00:34:3511:295,2
49KOSICKI Tomasz 91STOPA SŁUPSKSŁUPSKM231M 4900:00:0601:32:02.0501:32:09.00+00:34:4011:305,2
50RYBKOWSKI Hubert 87ŻYCHLINM232M 5000:00:0801:32:28.4001:32:37.00+00:35:0611:335,2
51KUBIK Jarosław 137TRUCHTACZ MYSŁOWICEJAWORZNOM33M 5100:00:0401:32:29.1001:32:34.00+00:35:0711:335,2
52MATEJUK Arkadiusz 78BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM233M 5200:00:1201:33:21.8501:33:34.00+00:36:0011:405,1
53NOWAK Patryk 31ZABRZEM234M 5300:00:1601:34:52.5501:35:09.00+00:37:3011:515,1
54NOWAK Maciej 25ZABRZEM117M 5400:00:1601:34:59.6501:35:16.00+00:37:3711:525,1
55PAULAU Michał 73KRAKÓWM118M 5500:00:0901:35:12.3501:35:22.00+00:37:5011:545,0
56PIEROG Michał 66WROCŁAWM119M 5600:00:1401:35:14.7001:35:29.00+00:37:5211:545,0
57KOBRYŃ Dominik 44BYLEDOBIEC ANINKATOWICEM235M 5700:00:1001:35:26.5501:35:37.00+00:38:0411:555,0
58SMUDA Ryszard 113TYCHYM34M 5800:00:1501:36:09.9501:36:25.00+00:38:4812:015,0
59BURZYŃSKI Maciej 118KRAKÓWM120M 5900:00:1201:38:01.3001:38:14.00+00:40:3912:154,9
60DYMEK Dariusz 81RUDNIKM121M 6000:00:1001:38:59.3001:39:10.00+00:41:3712:224,8
61PACANOWSKI Lukasz 135PORĘBAM236M 6100:00:0501:39:24.3501:39:30.00+00:42:0212:254,8
62SCHAUER Krzysztof 85ULTRASY Z WIENERWALDWIEDENM237M 6200:00:1301:40:02.0501:40:16.00+00:42:4012:304,8
63KRZYŻEWSKI Roger 34KRAKÓWM122M 6300:00:0701:40:37.5001:40:45.00+00:43:1512:344,8
64SMACZYNSKI Dariusz 70SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM35M 6400:00:0301:43:32.1501:43:36.00+00:46:1012:564,6
65JOŃCZYK Marcin 102HAJIME RUN TEAM/ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM238M 6500:00:0601:44:56.1001:45:03.00+00:47:3413:074,6
66MICHAŁEK Jarosław 18ONE WAY TICKETKRAKÓWM36M 6600:00:0901:45:44.6501:45:54.00+00:48:2213:134,5
67FURTAK Gerard 41ONE WAY TICKETKRAKÓWM123M 6700:00:0901:47:43.0501:47:53.00+00:50:2113:284,5
68WIŚNIEWSKI Rafał 129NOWE GULCZEWOM239M 6800:00:1201:48:10.7501:48:23.00+00:50:4913:314,4
69TOCZEK Arkadiusz 67WROCŁAWM124M 6900:00:1301:48:20.2001:48:34.00+00:50:5813:324,4
70WISNIEWSKI Piotr 110ZABRZEM240M 7000:00:1101:49:14.8001:49:26.00+00:51:5313:394,4
71PROKOPIK Sławomir 36PROKOPIK TEAMKRAKÓWM241M 7100:00:1201:49:32.9001:49:45.00+00:52:1113:414,4
72WOJCIECHOWSKI Liwiusz 95NAUKA BIEGAKRAKOWM125M 7200:00:0901:49:34.9501:49:44.00+00:52:1313:414,4
73PIEROG Grzegorz 65WROCŁAWM242M 7300:00:1201:51:45.4001:51:58.00+00:54:2313:584,3
74DZIESZKO Maciej 93ŁÓDŹM243M 7400:00:0901:53:39.1501:53:49.00+00:56:1714:124,2
75PASTERNAK Krzysztof 62BRAKPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM244M 7500:00:1101:53:50.5001:54:02.00+00:56:2814:134,2
76KUBICKI Mariusz 68KLUCZBORKM245M 7600:00:1101:54:57.6501:55:09.00+00:57:3514:224,2
77LIPKA Paweł 28BYTOMM126M 7700:00:1901:57:55.9001:58:15.00+01:00:3414:444,1
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
78MADEJ Mirosław 21KRAKÓWM37M 7800:00:1302:02:57.8502:03:11.00+01:05:3615:223,9
79CHUCHRO Robert 140KRAKÓWM246M 7900:00:1102:06:22.3502:06:34.00+01:09:0015:473,8
80MUSUR Adam 39KB SZERSZEN OLESNICAOLESNICAM38M 8000:00:1802:10:29.4002:10:48.00+01:13:0716:183,7
81MICHAŁEK Paweł 19ONE WAY TICKETKRAKOWM127M 8100:00:1002:11:27.5502:11:38.00+01:14:0516:263,7
Znaleziono 81 wynik(ów)