CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ
Biegi na Babią Górę
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-08-07
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 71
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 70
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JAMIŃSKI Adam 80NOWY TARG, POW. NOWOTARSKIM100:00:02
2URBAŃCZYK Karol 51NON STOP TRAILGLIWICEM100:00:02
3WRÓBEL Przemysław 37STRYSZÓWM200:00:02
4DŁUGOSZ Andrzej 1UBIQUINOLMLODOWM200:00:03
5JENDRYSIK Krzysztof 67PSP NOWY TARGNOWY TARGM100:00:03
6KINAL Karol 47ŚRODA ŚLĄSKAM100:00:03
7WRĘCZYCKI Robert 22KALETYM200:00:03
8KUŁAGA Sebastian 40MIRAZ RACE TRAMMYSŁOWICEM200:00:03
9ZATORSKA Izabela 2ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWROCANKAK300:00:03
10FITAK Marta 50LIPNICA WIELKAK100:00:03
11ŁAZICKI Filip 73WARSZAWAM200:00:03
12BUCZYŃSKI Adam 41NON STOP TRAILKRAKÓWM200:00:03
13MULARCZYK Paweł 79GRUPA JURA'PLZAWIERCIEM100:00:04
14PASEK Tomasz 46HOTEL NA WIERZYNKAWIELICZKAM200:00:04
15PIĄTEK Joanna 72KATOWICEK100:00:04
16MILOTA Maciej 62BIELSKO-BIAŁAM300:00:04
17KAŹMIERCZAK Sławomir 59KS KANDAHARŁAZISKA GÓRNEM200:00:04
18AMIAUD Romain 13WM TRISELF - DRPTKRAKÓWM100:00:04
19WOLCZKO Grzegorz 82MAKÓW PODHALAŃSKIM200:00:04
20BRÓG Wojciech 38OLKUSZM200:00:04
21KIDOŃ Anna 28ORAWARUNLIPNICA MAŁAK100:00:04
22BOREK Bogusław 24O CO BIEGA W KALETACHSTRZEBIŃM200:00:04
23ZBIJOWSKA Ewelina 85K200:00:04
24HELLER Szymon 7TATA STASIABRENNAM200:00:04
25PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAK200:00:04
26MAJCHRZAK Maciej 14140MINUT.PLWROCŁAWM100:00:05
27BARAN Jan 49UNIA HRUBIESZÓWWARSZAWAM200:00:05
28TARGOSZ Piotr 30SPRINTEX TEAMTWARDORZECZKAM200:00:05
29PAULAU Mike 36KRAKOWM100:00:05
30HODANA Marcin 74KRAKÓWM300:00:05
31KORBUT Radosław 63SIEDLCEM200:00:05
32WCISŁO Sławomir 23O CO BIEGA W KALETACHWOŹNIKIM200:00:05
33STEC Krzysztof 27SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM200:00:05
34MIREK Karolina 39BRZESZCZEK100:00:05
35HAJDUK Tomasz 48WARSZAWAM100:00:05
36PĄGOWSKI Oskar 43ZEN OZWROCŁAWM100:00:05
37KANDEFER Beata 60KB ,,ATHLETIC'' ZRĘCINKORCZYNAK300:00:05
38BEDNARZ Jakub 65DRUŻYNA SZPIKU/ BIEGANIE NA SZCZYTACHZAKOPANEM200:00:06
39IWANICKI Krzysztof 44WMTRISELFKRAKOWM200:00:06
40KUBERSKI Andrzej 57KATOWICEM200:00:06
41KRZYŻEWSKI Roger 20KRAKÓWM100:00:06
42KOWALCZYK Maria 45LIPNICA MAŁAK200:00:06
43PRZYBYŁOWICZ Łukasz 83M200:00:06
44WOZNIAK Wojciech 66BETTER THAN A THOUSANDPOZNANM300:00:06
45BRZYSKA Monika 55KRAKÓWK200:00:06
46FORMAS Adrian 84M100:00:06
47PARZNIEWSKI Maciej 26TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:06
48KARPISZ Zbigniew 71KRAKÓWM300:00:06
49SZYSZKOWSKI Marcin 81WARSZAWAM200:00:07
50IWANICKI Jan 53WM TRISELFZAKOPANEM300:00:07
51KOPEĆ Paweł 9MAJDAN KRÓLEWSKIM200:00:07
52BIELA Konrad 32GOPR KARKONOSZEKOWARYM100:00:07
53DZIEDZIC Marcin 31ORAWKAM100:00:07
54MATERA Agnieszka 33ALL4FITMAZAŃCOWICEK100:00:07
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
55RUTKOWSKA Anna 29WATAHA WAŁCZWAŁCZK300:00:07
56JACH Dariusz 52ŁÓDZM300:00:07
57TRZASKA Aleksandra 15KRAKÓWK100:00:07
58GLINKOWSKI Wojciech 25WARSZAWAM300:00:07
59STACHURA Maciej 61ZABIERZÓW BIEGABURÓWM300:00:08
60TRUSZEL Marcin Truszel 64KW KRAKÓWBĘCZARKAM200:00:08
61WRÓBEL Jakub 70TRĄBIKIWADOWICEM200:00:08
62MUCHA Agnieszka 68RABKAK200:00:08
63ŠVACH Janusz 69BROWAR DOMOWY GARAZKATOWICEM200:00:08
64WANAT Łukasz 10OŚWIĘCIMM100:00:08
65KOZIOŁ Sylwia 54NIEDRZWICA DUŻAK200:00:08
66CICHY Krzysztof 42POZNAŃM300:00:09
67NOZDRYŃ-PŁOTNICKI Marcin 56KALISZM200:00:09
68GAWRON Szymon 19KOSZARAWAM100:00:09
69PIEROG Grzegorz 34WROCŁAWM200:00:10
70PIEROG Michał 35ELEKTROPOLWROCŁAWM100:00:11
Niesklasyfikowani
JARZĘBSKA-MAJCHRZAK Agnieszka 16TU INTER POLSKA SAWROCŁAWK1DNF
Znaleziono 71 wynik(ów)