CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ
Biegi na Babią Górę
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-08-07
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 71
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 70
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DŁUGOSZ Andrzej 1UBIQUINOLMLODOWM21M 100:00:0300:55:21.2500:55:24.30 6:558,7
2JAMIŃSKI Adam 80NOWY TARG, POW. NOWOTARSKIM11M 200:00:0201:00:37.1501:00:40.00+00:05:157:347,9
3JENDRYSIK Krzysztof 67PSP NOWY TARGNOWY TARGM12M 300:00:0301:01:55.8501:01:59.30+00:06:357:447,8
4URBAŃCZYK Karol 51NON STOP TRAILGLIWICEM13M 400:00:0201:02:53.3501:02:56.20+00:07:317:517,6
5BUCZYŃSKI Adam 41NON STOP TRAILKRAKÓWM22M 500:00:0301:05:46.9001:05:50.65+00:10:268:137,3
6WRÓBEL Przemysław 37STRYSZÓWM23M 600:00:0201:06:46.1001:06:48.75+00:11:248:207,2
7MULARCZYK Paweł 79GRUPA JURA'PLZAWIERCIEM14M 700:00:0401:06:47.3001:06:51.50+00:11:278:207,2
8PASEK Tomasz 46HOTEL NA WIERZYNKAWIELICZKAM24M 800:00:0401:07:36.3501:07:40.70+00:12:168:277,1
9MAJCHRZAK Maciej 14140MINUT.PLWROCŁAWM15M 900:00:0501:08:50.8501:08:55.95+00:13:318:367,0
10BEDNARZ Jakub 65DRUŻYNA SZPIKU/ BIEGANIE NA SZCZYTACHZAKOPANEM25M 1000:00:0601:09:14.4501:09:21.30+00:13:578:396,9
11KINAL Karol 47ŚRODA ŚLĄSKAM16M 1100:00:0301:10:18.4001:10:22.10+00:14:578:476,8
12IWANICKI Krzysztof 44WMTRISELFKRAKOWM26M 1200:00:0601:11:05.6501:11:11.95+00:15:478:536,8
13WRĘCZYCKI Robert 22KALETYM27M 1300:00:0301:11:11.5501:11:15.45+00:15:518:536,7
14SZYSZKOWSKI Marcin 81WARSZAWAM28M 1400:00:0701:12:22.1001:12:29.40+00:17:059:026,6
15KUŁAGA Sebastian 40MIRAZ RACE TRAMMYSŁOWICEM29M 1500:00:0301:12:32.1001:12:35.55+00:17:119:046,6
16BARAN Jan 49UNIA HRUBIESZÓWWARSZAWAM210M 1600:00:0501:13:18.8501:13:24.35+00:18:009:096,5
17MILOTA Maciej 62BIELSKO-BIAŁAM31M 1700:00:0401:14:29.5501:14:33.95+00:19:099:186,4
18KAŹMIERCZAK Sławomir 59KS KANDAHARŁAZISKA GÓRNEM211M 1800:00:0401:15:42.5501:15:47.25+00:20:229:276,3
19TARGOSZ Piotr 30SPRINTEX TEAMTWARDORZECZKAM212M 1900:00:0501:15:55.6501:16:01.50+00:20:379:296,3
20AMIAUD Romain 13WM TRISELF - DRPTKRAKÓWM17M 2000:00:0401:16:17.0501:16:21.45+00:20:579:326,3
21PĄGOWSKI Oskar 43ZEN OZWROCŁAWM18M 2100:00:0501:17:05.0501:17:10.05+00:21:459:386,2
22WOLCZKO Grzegorz 82MAKÓW PODHALAŃSKIM213M 2200:00:0401:17:37.1001:17:41.65+00:22:179:426,2
23PAULAU Mike 36KRAKOWM19M 2300:00:0501:19:24.1001:19:29.40+00:24:059:556,0
24HODANA Marcin 74KRAKÓWM32M 2400:00:0501:20:26.9501:20:32.70+00:25:0810:036,0
25BRÓG Wojciech 38OLKUSZM214M 2500:00:0401:20:35.2001:20:39.70+00:25:1510:046,0
26KORBUT Radosław 63SIEDLCEM215M 2600:00:0501:20:37.1001:20:42.60+00:25:1810:046,0
27WCISŁO Sławomir 23O CO BIEGA W KALETACHWOŹNIKIM216M 2700:00:0501:21:26.3001:21:31.40+00:26:0710:105,9
28STEC Krzysztof 27SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM217M 2800:00:0501:21:41.2501:21:46.35+00:26:2210:125,9
29IWANICKI Jan 53WM TRISELFZAKOPANEM33M 2900:00:0701:22:21.9001:22:29.15+00:27:0410:175,8
30CICHY Krzysztof 42POZNAŃM34M 3000:00:0901:23:01.9001:23:11.35+00:27:4710:225,8
31KOPEĆ Paweł 9MAJDAN KRÓLEWSKIM218M 3100:00:0701:24:14.9501:24:22.80+00:28:5810:315,7
32BIELA Konrad 32GOPR KARKONOSZEKOWARYM110M 3200:00:0701:24:25.9001:24:33.15+00:29:0810:335,7
33BOREK Bogusław 24O CO BIEGA W KALETACHSTRZEBIŃM219M 3300:00:0401:24:29.4501:24:34.30+00:29:1010:335,7
34STACHURA Maciej 61ZABIERZÓW BIEGABURÓWM35M 3400:00:0801:24:54.4001:25:02.40+00:29:3810:365,7
35TRUSZEL Marcin Truszel 64KW KRAKÓWBĘCZARKAM220M 3500:00:0801:25:46.5001:25:55.10+00:30:3010:435,6
36DZIEDZIC Marcin 31ORAWKAM111M 3600:00:0701:25:51.8001:25:59.35+00:30:3510:435,6
37ŁAZICKI Filip 73WARSZAWAM221M 3700:00:0301:26:29.2001:26:32.30+00:31:0810:485,6
38KUBERSKI Andrzej 57KATOWICEM222M 3800:00:0601:27:18.9501:27:25.10+00:32:0010:545,5
39HAJDUK Tomasz 48WARSZAWAM112M 3900:00:0501:28:09.5501:28:15.35+00:32:5111:015,4
40WRÓBEL Jakub 70TRĄBIKIWADOWICEM223M 4000:00:0801:30:24.9501:30:33.80+00:35:0911:185,3
41KRZYŻEWSKI Roger 20KRAKÓWM113M 4100:00:0601:31:34.1501:31:40.85+00:36:1611:265,2
42NOZDRYŃ-PŁOTNICKI Marcin 56KALISZM224M 4200:00:0901:35:43.1501:35:52.25+00:40:2711:575,0
43PRZYBYŁOWICZ Łukasz 83M225M 4300:00:0601:36:27.1501:36:33.20+00:41:0812:035,0
44HELLER Szymon 7TATA STASIABRENNAM226M 4400:00:0401:37:26.0001:37:30.00+00:42:0512:104,9
45JACH Dariusz 52ŁÓDZM36M 4500:00:0701:37:51.8001:37:59.65+00:42:3512:134,9
46WOZNIAK Wojciech 66BETTER THAN A THOUSANDPOZNANM37M 4600:00:0601:38:01.3001:38:07.70+00:42:4312:154,9
47ŠVACH Janusz 69BROWAR DOMOWY GARAZKATOWICEM227M 4700:00:0801:38:58.5501:39:07.40+00:43:4312:224,9
48FORMAS Adrian 84M114M 4800:00:0601:39:51.2001:39:57.30+00:44:3312:284,8
49PARZNIEWSKI Maciej 26TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM228M 4900:00:0601:41:43.0001:41:49.65+00:46:2512:424,7
50KARPISZ Zbigniew 71KRAKÓWM38M 5000:00:0601:42:31.7501:42:37.90+00:47:1312:484,7
51WANAT Łukasz 10OŚWIĘCIMM115M 5100:00:0801:43:53.3001:44:02.15+00:48:3712:594,6
52GAWRON Szymon 19KOSZARAWAM116M 5200:00:0901:46:57.0001:47:06.75+00:51:4213:224,5
53PIEROG Michał 35ELEKTROPOLWROCŁAWM117M 5300:00:1101:56:50.8501:57:02.35+01:01:3814:364,1
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
54GLINKOWSKI Wojciech 25WARSZAWAM39M 5400:00:0702:03:17.6002:03:25.25+01:08:0015:243,9
55PIEROG Grzegorz 34WROCŁAWM229M 5500:00:1002:06:13.7002:06:24.00+01:10:5915:463,8
Znaleziono 55 wynik(ów)