CHASZCZOK BIEG NA BABIĄ GÓRĘ
Biegi na Babią Górę
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-08-07
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 71
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 70
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JAMIŃSKI Adam 80NOWY TARG, POW. NOWOTARSKIM100:00:02
2URBAŃCZYK Karol 51NON STOP TRAILGLIWICEM100:00:02
3WRÓBEL Przemysław 37STRYSZÓWM200:00:02
4DŁUGOSZ Andrzej 1UBIQUINOLMLODOWM200:00:03
5JENDRYSIK Krzysztof 67PSP NOWY TARGNOWY TARGM100:00:03
6KINAL Karol 47ŚRODA ŚLĄSKAM100:00:03
7WRĘCZYCKI Robert 22KALETYM200:00:03
8KUŁAGA Sebastian 40MIRAZ RACE TRAMMYSŁOWICEM200:00:03
9ŁAZICKI Filip 73WARSZAWAM200:00:03
10BUCZYŃSKI Adam 41NON STOP TRAILKRAKÓWM200:00:03
11MULARCZYK Paweł 79GRUPA JURA'PLZAWIERCIEM100:00:04
12PASEK Tomasz 46HOTEL NA WIERZYNKAWIELICZKAM200:00:04
13MILOTA Maciej 62BIELSKO-BIAŁAM300:00:04
14KAŹMIERCZAK Sławomir 59KS KANDAHARŁAZISKA GÓRNEM200:00:04
15AMIAUD Romain 13WM TRISELF - DRPTKRAKÓWM100:00:04
16WOLCZKO Grzegorz 82MAKÓW PODHALAŃSKIM200:00:04
17BRÓG Wojciech 38OLKUSZM200:00:04
18BOREK Bogusław 24O CO BIEGA W KALETACHSTRZEBIŃM200:00:04
19HELLER Szymon 7TATA STASIABRENNAM200:00:04
20MAJCHRZAK Maciej 14140MINUT.PLWROCŁAWM100:00:05
21BARAN Jan 49UNIA HRUBIESZÓWWARSZAWAM200:00:05
22TARGOSZ Piotr 30SPRINTEX TEAMTWARDORZECZKAM200:00:05
23PAULAU Mike 36KRAKOWM100:00:05
24HODANA Marcin 74KRAKÓWM300:00:05
25KORBUT Radosław 63SIEDLCEM200:00:05
26WCISŁO Sławomir 23O CO BIEGA W KALETACHWOŹNIKIM200:00:05
27STEC Krzysztof 27SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZM200:00:05
28HAJDUK Tomasz 48WARSZAWAM100:00:05
29PĄGOWSKI Oskar 43ZEN OZWROCŁAWM100:00:05
30BEDNARZ Jakub 65DRUŻYNA SZPIKU/ BIEGANIE NA SZCZYTACHZAKOPANEM200:00:06
31IWANICKI Krzysztof 44WMTRISELFKRAKOWM200:00:06
32KUBERSKI Andrzej 57KATOWICEM200:00:06
33KRZYŻEWSKI Roger 20KRAKÓWM100:00:06
34PRZYBYŁOWICZ Łukasz 83M200:00:06
35WOZNIAK Wojciech 66BETTER THAN A THOUSANDPOZNANM300:00:06
36FORMAS Adrian 84M100:00:06
37PARZNIEWSKI Maciej 26TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:06
38KARPISZ Zbigniew 71KRAKÓWM300:00:06
39SZYSZKOWSKI Marcin 81WARSZAWAM200:00:07
40IWANICKI Jan 53WM TRISELFZAKOPANEM300:00:07
41KOPEĆ Paweł 9MAJDAN KRÓLEWSKIM200:00:07
42BIELA Konrad 32GOPR KARKONOSZEKOWARYM100:00:07
43DZIEDZIC Marcin 31ORAWKAM100:00:07
44JACH Dariusz 52ŁÓDZM300:00:07
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
45GLINKOWSKI Wojciech 25WARSZAWAM300:00:07
46STACHURA Maciej 61ZABIERZÓW BIEGABURÓWM300:00:08
47TRUSZEL Marcin Truszel 64KW KRAKÓWBĘCZARKAM200:00:08
48WRÓBEL Jakub 70TRĄBIKIWADOWICEM200:00:08
49ŠVACH Janusz 69BROWAR DOMOWY GARAZKATOWICEM200:00:08
50WANAT Łukasz 10OŚWIĘCIMM100:00:08
51CICHY Krzysztof 42POZNAŃM300:00:09
52NOZDRYŃ-PŁOTNICKI Marcin 56KALISZM200:00:09
53GAWRON Szymon 19KOSZARAWAM100:00:09
54PIEROG Grzegorz 34WROCŁAWM200:00:10
55PIEROG Michał 35ELEKTROPOLWROCŁAWM100:00:11
Znaleziono 55 wynik(ów)