CHEŁMNO - 470M - CHŁOPCY 2004 I MŁODSI
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2015-04-19
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0,47 km
Zgłoszonych : 84
Wystartowało : 58
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 56
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SZALATY Dawid 45Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:01
2BAKAJ Dominik 491Rodło Kwidzyn 00:00:08
3BANASZEK Szymon 2SP Dubielno 00:00:08
4SZYMAŃSKI Igor 439SP 4 Chełmno 00:00:09
5BESKA-PILARZ Dariusz 4Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:09
6KARWASZEWSKI Mateusz 19Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:09
7WUDARSKI Mateusz 60Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:09
8KURZEJA Mateusz 25SP Dubielno 00:00:09
8TUSIEŃ Nicolas 54SP KolnoKOLNO 00:00:09
10JEZIORNY Hubert 67SP Zegartowice 00:00:09
11SADOWCZYK Maciej 176KS Wda Świecie 00:00:09
12MICHALSKI Sebastian 173SP Stolno 00:00:09
13CHYLIŃSKI Jakub 9Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:09
14TAGLEWSKI Marcel 50SP Dubielno 00:00:09
15ZAREMBSKI Patryk 441SP 4 Chełmno 00:00:09
16BŁASZKIEWICZ Adrian 62SP Zegartowice 00:00:09
17BARTKOWSKI Igor 61NSP Bruki Unisławskie 00:00:10
18SZERSZEŃ Marcel 47SP Grzybno 00:00:10
19PAWŁOWSKI Paweł 507SP 4 Chełmno 00:00:10
20KUJAWOWICZ Marcin 24Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:10
21MAJER Mikołaj 31LIUKS KruszwicaKRUSZWICA 00:00:10
22CIEŚLAK Kacper 10NSP Bruki UnisławskieBRUKI UNISŁAWSKIE 00:00:10
23GRZESZCZAK Jakub 65SP 2 Chełmno 00:00:10
24MAJEWSKI Nikodem 70SP 4 Chełmno 00:00:10
25ŁĘCKI Dominik 28Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:10
26KRUŻYŃSKI Kacper 23SP Grzybno 00:00:10
27MAJEWSKI Wiktor 32SP Grzybno 00:00:10
28JEZIORNY Norbert 68SP Zegartowice 00:00:10
29OTTKA Oliver 40SP Grzybno 00:00:10
30SZARAFIŃSKI Dawid 46Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:10
31NALIŃSKI Adrian 39Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:10
32SEREMAK Tomasz 43SP KolnoKOLNO 00:00:10
33WIŚNIEWSKI Szymon 440SP 2 Chełmno 00:00:10
34PRZYSTUP Jerzy 73SP 4 Chełmno 00:00:10
35EFTA Oskar 14Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:10
36TUSIEŃ Nataniel 53SP KolnoKOLNO 00:00:10
37EFTA Kacper 13Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:10
38TOMASZEWSKI Adrian 51Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:10
39JARENTOWICZ Marcin 18Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:10
40MRZYGŁÓD Oskar 38SP Grzybno 00:00:11
41MILASZEWSKI Paweł 35SP KolnoKOLNO 00:00:11
42TOMASZEWSKI Gracjan 52Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:11
43HALIK Kacper 16SP KolnoKOLNO 00:00:11
44LATOPOLSKI Dominik 26Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:11
45DELIK Mateusz 11Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:11
46MŁYNEK Oliwier 37Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:11
47KIJOWSKI Oskar 20Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:11
48SZULC Filip 48SP KolnoKOLNO 00:00:11
49MAŁEK Marcel 33Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:12
50LISEWSKI Szymon 27SP KolnoKOLNO 00:00:12
51KOZIEL Mikołaj 22Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:12
52WUDARSKI Marcel 59Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:12
53PŁÓCINIK Seweryn 512Kokocko 00:00:12
54ZABŁOCKI Jakub 498Kokocko 00:00:12
55UZARSKI Patryk 55Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:00:13
56DYBOWSKI Miłosz 12SP Grzybno 00:00:14
57BUCZKOWSKI Oskar 7Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie 00:02:18
58GEPPUS Kacper 64SP 2 Chełmno 01:58:27
Znaleziono 58 wynik(ów)