CHOJNIK MARATON

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
42 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
401
Wystartowało:
328
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
320
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 24km | 36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
    
1ANDRUSZKIEWICZ Paweł 219JELENIA GÓRAM3000:00:292020-09-05 07:00:3500:32:22
2WŁODARKIEWICZ Dominik 268DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:32:28
3LINKOWSKI Michał 301KB ILOVEZIEMEKSUCHY LASM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:32:45
4WYSOKIŃSKI Konrad 50MESMERNIK RUNNERSPIASECZNOM4000:00:012020-09-05 07:00:0700:33:09
5ŁACIAK Marcin 320MESMERIK RUNNERSWARSZAWAM4000:04:402020-09-05 07:04:4600:33:15
6PROMIRSKI Norbert 336WROCŁAWM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:33:16
7PAWŁOWSKI Marcin 319ZŁOTORYJAM3000:00:182020-09-05 07:00:2400:33:38
8MAŁEK Tomasz 91GOSTYŃM1800:00:022020-09-05 07:00:0800:33:53
9DYBIŻBAŃSKI Wojciech 359CITY TRAIL TEAMPOLICEM3000:00:022020-09-05 07:00:0800:34:13
10ARAK Tomasz 95MESMERIKRUNNERSPIASECZNOM4000:04:452020-09-05 07:04:5100:34:14
11KĘPKA Adrian 57WIEKOWOM1800:00:022020-09-05 07:00:0800:34:18
12RUTKOWSKI Dawid 211GRIZZLYTEAMLUBINM3000:00:022020-09-05 07:00:0800:34:32
13OSKWAREK Piotr 41#BESTSELERTEAMTRZEBUNIAM3000:00:032020-09-05 07:00:0900:34:32
14LULIS Dawid 216WROCŁAWM3000:00:022020-09-05 07:00:0800:34:33
15JAGIELSKI Łukasz 15LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM3000:06:292020-09-05 07:06:3500:34:35
16ZAKARYAN Armen 397WROCLAWM3000:10:432020-09-05 07:10:4900:34:41
17STREICH Tomasz 306WROCŁAWM1800:00:362020-09-05 07:00:4200:35:08
18ROGÓRZ Piotr 249WROCŁAWM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:35:14
19STELMACH Szymon 246GK GOPRJELENIA GÓRAM1800:02:452020-09-05 07:02:5100:35:38
20MUCHACZOW Jacek 127DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM4000:02:402020-09-05 07:02:4600:35:44
21WŁODARCZYK Jarosław 78ZORKA JELONKI RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM4000:05:532020-09-05 07:05:5900:35:56
22WALDOWSKI Arkadiusz 378GÓRSKI STYL TEAMCHORZOWM3000:04:552020-09-05 07:05:0100:36:06
23BALWIERCZAK Piotr 337RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM3000:00:212020-09-05 07:00:2700:36:10
24ROMERO GARCIA Juan 283WITCWARSZAWAM3000:53:482020-09-05 07:53:5400:36:12
25KOSAL Maciej 293JELENIA GÓRAM3000:13:282020-09-05 07:13:3400:36:15
26STEFAŃSKI Krystian 279KS KANAŁEKOLSZTYNM3000:53:432020-09-05 07:53:4900:36:29
27SUCHENIA Piotr 236RUNPASSION.PL TEAMREDAM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:36:40
28BLACHA Krzysztof 43TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRAM3000:58:102020-09-05 07:58:1600:36:40
29PRZYBYŁA Krzysztof 321ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3000:26:232020-09-05 07:26:2900:36:54
30BĄK Piotr 392BRZEZIA ŁĄKAM4000:08:192020-09-05 07:08:2500:37:12
31HARASIUK Adam 373ALIANCA DE MISERICORDIAWROCŁAWM3000:49:332020-09-05 07:49:3900:37:15
32SOBLIK Łukasz 343RUDA ŚLĄSKAM3000:00:442020-09-05 07:00:5000:37:17
33WIECZORKIEWICZ Zbigniew 200JELENIA GÓRAM3000:04:092020-09-05 07:04:1500:37:30
34BIAŁEK Beata 312KBHERMES GRYFINOŻARCZYNK4000:09:152020-09-05 07:09:2100:37:33
35CIRKO Arkadiusz 362LUBINM4000:39:502020-09-05 07:39:5600:37:33
36ZANOZINA Ekaterina 356PRAHAK3000:00:032020-09-05 07:00:0900:37:34
37BAROSZ Natalia 323DYNAFIT TRAILHERO/MARCINŚWIERCTEAMKRAKÓWK3000:00:032020-09-05 07:00:0900:37:48
38BEDNAREK Bartłomiej 194MKS SIECHNICERADWANICEM3000:44:302020-09-05 07:44:3600:37:48
39NAKIELSKI Jakub 73KARPACZ SPORT & SKIVEGASKARPACZM3000:00:032020-09-05 07:00:0900:38:00
40GAŁECKI Robert 277HFBKIEŁCZÓWM3000:05:102020-09-05 07:05:1600:38:06
41BAŁUSZYŃSKI Janusz 210KRYNICA ZDRÓJM4000:03:162020-09-05 07:03:2200:38:21
42PRZYBYŁ Piotr 379EASY RUNNERSGOSTYŃM4000:46:132020-09-05 07:46:1900:38:23
43KĘDZIORA Norbert 393BOREK WLKPM3000:31:322020-09-05 07:31:3800:38:25
44GURGACZ Tomasz 129GBBO BYTOM ODRZAŃSKIBYTOM ODRZAŃSKIM4000:24:502020-09-05 07:24:5600:38:28
45ARDELLI Ewa 358BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK4000:00:032020-09-05 07:00:0900:38:32
46ROSOLSKI Dawid 361KOŚCIANM3000:19:062020-09-05 07:19:1200:38:37
47PRZYSIWEK Patryk 177POZNAŃM3000:19:032020-09-05 07:19:0900:38:41
48PISZCZEK Jakub 272WARSZAWAM3000:04:152020-09-05 07:04:2100:38:45
49TROJANOWSKI Artur 199KB WIKON NOWA SÓLBOBROWNIKIM3000:46:052020-09-05 07:46:1100:38:45
50PERUCKI Piotr 252PRUDNIKM4000:10:012020-09-05 07:10:0700:38:52
51MUCKUS Filip 399WARSZAWAM3000:53:392020-09-05 07:53:4500:38:54
52TRUSZKOWSKI Damian 37ZIELONA GÓRAM3000:49:442020-09-05 07:49:5000:38:56
53BIAŁOBŁOCKA Alicja 100WROCŁAWK3000:02:252020-09-05 07:02:3100:38:57
54PODOLAK Urszula 198PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCLAWK1800:00:022020-09-05 07:00:0800:39:14
55ZAWORSKI Tomasz 174WROCŁAWM3000:02:502020-09-05 07:02:5600:39:17
SALEJ Krzysztof 307REDKOTZIELONA GÓRAM30DNF2020-09-05 07:29:0700:39:21 DNF
57LIPIŃSKI Hubert 282KS KANAŁEKWARSZAWAM3000:53:532020-09-05 07:53:5900:39:27
58WINIEL Iga 298BRUCKMUHLK3000:01:402020-09-05 07:01:4600:39:28
59SZCZUREK Paweł 389MUAY RUNNING TEAMBRZEGM1800:42:132020-09-05 07:42:1900:39:31
60SZCZEPAŃSKI Adam 367ALBATROSYSZCZECINM3000:49:562020-09-05 07:50:0200:39:38
61LEWANDOWSKI Wojciech 225WROCŁAWM4000:53:352020-09-05 07:53:4100:39:38
62BUKOWY Błażej 104WROCŁAWM3000:49:242020-09-05 07:49:3000:39:44
63STUDZIŃSKI Mateusz 133SZCZECINM3000:07:092020-09-05 07:07:1500:39:51
64BOĆKO Ewa 103TRZEBNICAK3000:02:302020-09-05 07:02:3600:39:53
65BRYCHCY Piotr 346TRIGAR.PLPOZNAŃM3000:08:152020-09-05 07:08:2100:39:58
66ZBORUCKI Jan 302LATAJCY CYRKKRAKOWM3000:05:492020-09-05 07:05:5500:40:00
67ADAMCZAK Arkadiusz 300LESZNOM4000:24:252020-09-05 07:24:3100:40:04
68ZBOROWSKI Tomasz 88SUŁKOWICEM4000:27:212020-09-05 07:27:2700:40:11
69BIAŁY Adam 124WROCŁAWM4000:36:582020-09-05 07:37:0400:40:22
70IWASZCZYSZYN Tomasz 333RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM3000:27:292020-09-05 07:27:3500:40:31
71SIETKIEWICZ Piotr 269WROCŁAWM3000:01:192020-09-05 07:01:2500:40:47
72KARPOWICZ Rafal 180WROCLAWM4000:12:172020-09-05 07:12:2300:40:48
73KARCZ Tomasz 396TEALTREE.EUSTRZEGOMM4000:37:262020-09-05 07:37:3200:40:50
74KAYSIEWICZ Maciej 350POZNAŃM4000:05:592020-09-05 07:06:0500:40:52
75STASIW Artur 329ŻYRARDÓWM3000:02:552020-09-05 07:03:0100:40:53
76WYROŚLAK Józef 259#SOBASTEAMWROCŁAWM3000:15:002020-09-05 07:15:0600:40:54
77GŁOWACKI Artur 108KGHM ZG RUNGŁOGÓWM4000:04:032020-09-05 07:04:0900:40:55
78BOROWCZYK Jacek 382ANTEK TEAMTOMASZOW MAZOWIECKIM5000:34:222020-09-05 07:34:2800:40:55
79SOBASZEK Marcin 292KROTOSZYCEM3000:20:032020-09-05 07:20:0900:40:59
80WOJEWODA Maciej 297VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM3000:26:372020-09-05 07:26:4300:41:01
81PAWLIK Filip 227POZNANM3000:31:532020-09-05 07:31:5900:41:11
82ZAJĄC Marcin 385IM-POSSIBLE TEAMWROCŁAWM3000:27:342020-09-05 07:27:4000:41:17
83JANCZ Tomasz 72JELENIA GÓRAM4000:17:142020-09-05 07:17:2000:41:28
84PŁONOWSKI Maciej 207PSZCZÓŁKOWSKI TEAMWROCŁAWM3000:50:182020-09-05 07:50:2400:41:28
85WÓJTOWICZ Robert 204PIASECZNOM4000:01:092020-09-05 07:01:1500:41:41
86GONCHAROV Andrei 355WROCLAWM4000:03:402020-09-05 07:03:4600:41:45
87SZTURO Jan 112PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNM5000:07:392020-09-05 07:07:4500:41:46
88PIĄTEK Anita 284VOLVO V-MOTORSWROCŁAWK3000:08:242020-09-05 07:08:3000:41:50
89KUCZYŃSKI Michał 285VOLVO V-MOTORSWROCŁAWM3000:08:272020-09-05 07:08:3300:41:51
90LESZCZYŃSKI Michał 28SYBERIAN HUSKY TEAMDESZCZNOM4000:50:412020-09-05 07:50:4700:41:54
91BIEŃ Magdalena 360POZNAŃK4000:05:302020-09-05 07:05:3600:41:59
92WARDYŃSKI Jarosław 270ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓWPODBRZEZIE DOLNEM4000:23:192020-09-05 07:23:2500:42:09
93BORDYCH Jacek 239BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM5000:23:282020-09-05 07:23:3400:42:12
94LATOS Sławomir 345WROCŁAWM4000:15:152020-09-05 07:15:2100:42:14
95BORDYCH Andrzej 240BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM4000:23:252020-09-05 07:23:3100:42:17
96WOŹNIAK Paweł 226KLEPWROCŁAWM4000:14:282020-09-05 07:14:3400:42:18
97SOBOLEWSKI Dariusz 241BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM3000:23:212020-09-05 07:23:2700:42:20
98KONOPKA Sylwia 206TOUR DE ZBÓJCHEŁMIECK4000:53:582020-09-05 07:54:0400:42:21
99SZYNWELSKA Żaneta 183ŚRODA WIELKOPOLSKAK4000:16:592020-09-05 07:17:0500:42:22
100IDOWIAK Lukasz 235OSIR PONIECPONIECM3000:03:312020-09-05 07:03:3700:42:25
101BRUDEREK Tomasz 344PRIMUM CURREREJABŁONNAM4000:06:242020-09-05 07:06:3000:42:28
102KUŁAKOWSKI Marcin 244SOWIE TEAMJEDLINA-ZDRÓJM1800:54:202020-09-05 07:54:2600:42:29
103NOWAK Jacek 31LESZNO LIMITS RUNNERSWSCHOWAM4000:21:222020-09-05 07:21:2800:42:36
104SAWCZUK Robert 261PADRE TEAMLUBRZAM3000:07:492020-09-05 07:07:5500:42:38
105SZYMCZYK Michał 377DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM4000:05:352020-09-05 07:05:4100:42:40
106BUGANIK Tomasz 245OSIECZNICAM4001:05:492020-09-05 08:05:5500:42:41
107KUJAWKA Urszula 74KAT CROSSGŁUSZYCAK4000:04:252020-09-05 07:04:3100:42:42
108MĘDRYKOWSKI Damian 332SANDOMIERZM3000:13:522020-09-05 07:13:5800:42:42
109HAMROL Piotr 118ZŁOTNIKIM4000:21:522020-09-05 07:21:5800:42:45
110HOJAN Lukasz 347NIGHT RUNNERS / MOTIV HOMECHOMĘCICEM3000:25:022020-09-05 07:25:0800:42:47
111HERMAN Dariusz 304ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINCIEPŁOWODYM4000:33:532020-09-05 07:33:5900:42:57
112ZYCH Marcin 214ŻARYM4000:17:592020-09-05 07:18:0500:43:02
113ŻAK Krzysztof 391IWINYM3000:06:102020-09-05 07:06:1600:43:03
114OCET Wiktor 363WARSZAWAM3000:48:472020-09-05 07:48:5300:43:05
115WOJCIECHOWSKI Dariusz 18KRAKOWIAK TEAM / I-SPORTKROSNOM4000:08:092020-09-05 07:08:1500:43:09
116SZNYTER Sabina 65POLANÓWK1800:02:362020-09-05 07:02:4200:43:10
117JACHYMSKI Ignacy 21AKG ŁÓDŹŁÓDŹM1800:06:152020-09-05 07:06:2100:43:10
118SOWIŃSKI Kamil 110BRZEG DOLNYM3000:07:432020-09-05 07:07:4900:43:13
119BOGUSZ Paweł 294CYBINA TEAMPOZNAŃM3000:21:282020-09-05 07:21:3400:43:13
120HIBNER Zbigniew 148ZAMIAST UTMBSUCHY LASM4000:48:292020-09-05 07:48:3500:43:20
121MIECHUR Bogumił 109STOOR RUNEXTREMEJELENIA GÓRAM4000:05:462020-09-05 07:05:5200:43:22
122OLEJNICZAK Piotr 107LESZNOM4000:34:062020-09-05 07:34:1200:43:27
123WILCZKOWIAK Jan 253LESZ NO LIMITS RUNNERSOSIECZNAM3000:34:022020-09-05 07:34:0800:43:29
124SZYMAŃSKA Agata 141GDAŃSKK3000:16:002020-09-05 07:16:0600:43:31
125GABRYEL Piotr 220TUCZNOM4000:48:502020-09-05 07:48:5600:43:32
126TYLIŃSKI Arkadiusz 162LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM5000:33:582020-09-05 07:34:0400:43:33
127WOJCIESZYŃSKI Tomasz 96BACZYNAM4000:43:162020-09-05 07:43:2200:43:37
128KOSIELSKI Robert 167ŁÓDŹM4000:46:182020-09-05 07:46:2400:43:44
129WIECZOREK Monika 190BOLKÓWK4000:20:362020-09-05 07:20:4200:43:45
130JAGNIESZCZAK Zuzanna 215ADIDAS RUNNERS WARSAW SŁODKIE PĄCZKIWARSZAWAK3000:25:362020-09-05 07:25:4200:43:46
131ZIĘCIAK Michał 316STARGARDM3000:06:542020-09-05 07:07:0000:43:47
132HIBNER Waldemar 147KOSZALINM4000:48:352020-09-05 07:48:4100:43:51
133MORAŃSKI Paweł 309BOLESŁAWIECM3000:02:112020-09-05 07:02:1700:43:54
134KACZMAREK-ŚLĄSKA Ewa 342FOR RUN TEAMPOZNAŃK3000:20:562020-09-05 07:21:0200:43:58
135PRZYSTOLIK Magdalena 388ADEAKATOWICEK3000:15:302020-09-05 07:15:3600:43:59
136WOŹNIAK Łukasz 267WROCŁAWM3000:22:302020-09-05 07:22:3600:44:04
137FIGEL Michał 265MIKI TEAMGDAŃSKM4000:45:562020-09-05 07:46:0200:44:12
138WALUŚKIEWICZ Artur 79BOANERGESWROCŁAWM5000:01:492020-09-05 07:01:5500:44:13
139SCHWARZ Marek 45PRO366SWARZĘDZM3000:24:182020-09-05 07:24:2400:44:17
140WIERZBICKA Beata 274EBIEGI.PLKŁODZKOK3000:28:232020-09-05 07:28:2900:44:26
141WIERZBICKI Daniel 275EBIEGI.PLKŁODZKOM3000:28:192020-09-05 07:28:2500:44:29
142POLAŃSKI Marcin 349GENERAT ZE SZTUTOWAGDAŃSKM1800:12:292020-09-05 07:12:3500:44:32
143MIELCARZ Tomasz 213HUSARIA RACE TEAMZIELONA GÓRAM3000:46:012020-09-05 07:46:0700:44:38
144PURA Robert 14GORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:09:082020-09-05 07:09:1400:44:46
145WEBER Mariusz 254MOUNTAINRUN.INFOEBERSWALDEM3000:01:452020-09-05 07:01:5100:44:47
146OLSZEWSKI Jacek 87IRONBEERMANMOSINAM3000:33:462020-09-05 07:33:5200:44:50
147PAWLAK Marcin 155ŁÓDŹM1800:27:242020-09-05 07:27:3000:44:51
148BIŃKOWSKI Borys 384FAIRTRADE POLSKAOBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:18:512020-09-05 07:18:5700:44:53
149MROCZEK Justyna 318ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK1800:26:172020-09-05 07:26:2300:44:53
150ZIÓŁEK Rafał 229POZNAŃM3000:31:522020-09-05 07:31:5800:44:53
151PIWKO Mateusz 20SZCZECINM3000:51:242020-09-05 07:51:3000:44:56
152WANDEL Piotr 335PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM4000:33:412020-09-05 07:33:4700:44:57
153NĘDZA Mikołaj 123NO LIMITS RUN LESZNOKĄKOLEWOM4000:34:102020-09-05 07:34:1600:44:58
154STASIAK Włodzimierz 328PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM3000:33:342020-09-05 07:33:4000:45:00
155TYCZYŃSKI Sławomir 365FILGROSOILLESZNOM4000:07:052020-09-05 07:07:1100:45:01
156KULAS Łukasz 353BIERUŃM4000:08:492020-09-05 07:08:5500:45:08
157NIEDZIELA Marcin 64FAT MAMA’S SPORT CLUBBYTOMM4000:01:352020-09-05 07:01:4100:45:09
158WOŹNIAK Andrzej 191BRZEG DOLNYM5000:43:342020-09-05 07:43:4000:45:10
159AID Kamil 387OBOZY GÓRSKIEWARSZAWAM1800:46:382020-09-05 07:46:4400:45:14
160BOMBA Alina 327WROCŁAWK3000:13:092020-09-05 07:13:1500:45:15
161NOWAK Adrian 160KB WARTKOGOLINAM4000:01:532020-09-05 07:01:5900:45:16
162MYSŁEK Anna 106JELENIA GÓRAK4000:08:312020-09-05 07:08:3700:45:20
163OSMOLAK Agnieszka 281PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWK3000:33:302020-09-05 07:33:3600:45:21
164MILEWSKA Anna 66SŁAWOSZEWOK4000:17:542020-09-05 07:18:0000:45:28
165KUJAWSKA Agnieszka 295SUCHEDNIÓWK4000:14:352020-09-05 07:14:4100:45:33
166RZEPNIEWSKI Łukasz 39WARSZAWAM4000:38:112020-09-05 07:38:1700:45:33
167SEDLAK Robert 260LUBSKOM5000:03:502020-09-05 07:03:5600:45:56
168MACIEJEWSKI Roman 9BIEGAMBOLUBIĘ KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEM3000:11:412020-09-05 07:11:4700:45:58
169ŁUSZCZ Janusz 250WROCŁAWM5000:07:302020-09-05 07:07:3600:46:00
170JAZ Krzysztof 325KM TEAMMIESZKOWICEM5000:09:342020-09-05 07:09:4000:46:01
171SKOWRON Marek 152DRAEXLMAIERJELENIA GÓRAM4000:16:082020-09-05 07:16:1400:46:02
172KAMIŃSKI Marek 231180 MINUTWROCŁAWM4000:08:352020-09-05 07:08:4100:46:04
173LIPIŃSKI Oskar 138WARSZAWAM3000:23:552020-09-05 07:24:0100:46:05
174DURKIEWICZ Tomasz 11DOM KULTURY JOGIDĘBNOM4000:03:462020-09-05 07:03:5200:46:07
175PORAJ Paweł 195CZĘSTOCHOWAM3000:13:392020-09-05 07:13:4500:46:14
176WOJEWODA Michał 381KAZIKI TRIWAWAWARSZAWAM4000:03:112020-09-05 07:03:1700:46:27
177KOBLAŃSKI Tomasz 291LEGNICAM3000:34:402020-09-05 07:34:4600:46:30
178MARCELA Marcin 153FAT MAMA'S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM4000:00:122020-09-05 07:00:1800:46:32
179SZELIGA Jacek 63SZELIGA TEAMWROCŁAWM4000:12:102020-09-05 07:12:1600:46:33
180GALEK Adam 263WARSZAWAM3000:42:552020-09-05 07:43:0100:46:37
181NIEPALA Jacek 25OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0000:46:41
182GRYZ Jacek 135BRAVEHEARTS LEGIONOWOJANÓWEK PIERWSZYM4000:48:162020-09-05 07:48:2200:46:45
183CZUBA Paweł 131BIEGANIE ZBLIŻAPOLSKAM4000:04:502020-09-05 07:04:5600:46:46
184MATYŚKIEWICZ Mateusz 48JELENIA GÓRAM3000:10:382020-09-05 07:10:4400:46:51
185GRYGIER Tomasz 341KOŚCIANM4000:34:142020-09-05 07:34:2000:46:59
186GRZEMPA Damian 4LUBOŃM4000:38:142020-09-05 07:38:2000:46:59
187WŁODARCZYK Łukasz 273KIDS RUN/NIGHT RUNNERSPOZNAŃM4000:24:542020-09-05 07:25:0000:47:01
188TYLMAN Piotr 139CZAPLINEKM3000:16:342020-09-05 07:16:4000:47:03
189TĘCZA Robert 22ŻAGAŃM4000:17:082020-09-05 07:17:1400:47:03
190KOZŁOWSKI Łukasz 76WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEM1800:00:032020-09-05 07:00:0900:47:04
191WIECZOREK Elżbieta 288WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYWAŁBRZYCHK4000:11:302020-09-05 07:11:3600:47:05
192ŻABIEREK Tomasz 53WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:04:002020-09-05 07:04:0600:47:11
193BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 47WLKP MOUNTAINS ULTRA /FREE RUNROKIETNICAK4000:11:012020-09-05 07:11:0700:47:11
194TONDER Filip 364WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃM3000:11:092020-09-05 07:11:1500:47:12
195DUDZIAK Tomasz 357MARSS FILTRY RUNNING CLUBSIERADZM4000:42:472020-09-05 07:42:5300:47:13
196BARANOWSKI Filip 390POZNAŃM4000:14:102020-09-05 07:14:1600:47:16
197OLESIAK Roman 46KROSNO ODRZAŃSKIEM4000:11:362020-09-05 07:11:4200:47:18
198BADURA Ewelina 85EVISZELIGIK3000:10:552020-09-05 07:11:0100:47:31
199SZYSZKO Stanisław 37612 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ / 125 BLPPIŁAM3000:30:322020-09-05 07:30:3800:47:31
200BOROWCZYK Julita 383ANTEK TEAMTOMASZÓW MAZ.K4000:25:492020-09-05 07:25:5500:47:33
201KASPERSKA Barbara 6BBL GORZÓWGORZÓW WLKP.K4000:15:082020-09-05 07:15:1400:47:37
202STAWIŃSKI Michał 193WROCŁAWM3000:13:592020-09-05 07:14:0500:47:39
203SZCZUROWSKI Marcin 366CHEMPIONI NIEZŁOMNIPLEWISKAM3000:11:062020-09-05 07:11:1200:47:41
204DROGOSZEWSKA Magdalena 158WARSZAWAK3000:14:512020-09-05 07:14:5700:47:42
205RAJCZAK Łukasz 256MODŁAM3000:04:202020-09-05 07:04:2600:47:43
206DANAK Przemysław 331KOSTRZYN NAD ODRĄM4000:09:562020-09-05 07:10:0200:47:46
207WIŚNIEWSKA Dorota 144BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK4000:03:212020-09-05 07:03:2700:47:49
208GNIADY Krzysztof 322NAMYŚLINM3000:09:512020-09-05 07:09:5700:47:52
209CHRAPLEWSKA Karolina 34PRO366POZNAŃK3000:24:152020-09-05 07:24:2100:48:07
210KOPANIA Kamil 237K.S TĘCZAWARSZAWAM3000:42:422020-09-05 07:42:4800:48:10
211SYPNIEWSKI Krystian 137POZNAŃM4000:24:132020-09-05 07:24:1900:48:11
212ANTKIEWICZ Kamil 280KOZIEGŁOWYM3000:30:362020-09-05 07:30:4200:48:19
213WALCZAK Emilia 308KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃK3000:43:012020-09-05 07:43:0700:48:20
214FALISZEWSKI Sebastian 101ŁÓDŹM4000:15:402020-09-05 07:15:4600:48:23
215MYŚLIŃSKA Magdalena 136WARSZAWAK3000:03:002020-09-05 07:03:0600:48:24
216KOŁEK Adrian 247LEGNICAM3000:29:232020-09-05 07:29:2900:48:27
217SZPAŁA Jakub 380ŻAGAŃM1800:11:572020-09-05 07:12:0300:48:44
218MURGOSKI Zlatko 17WROCŁAWM3000:28:312020-09-05 07:28:3700:48:46
219WRONISZEWSKI Łukasz 821ON1 TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:01:302020-09-05 07:01:3600:48:47
220KOKOSZKA Marcin 1541 ON 1 TEAMZGIERZM4000:01:242020-09-05 07:01:3000:48:54
221JAWORSKI Bartek 221PŁOCKM4000:02:052020-09-05 07:02:1100:48:54
222COLAUTTI Enrico 395BAD ORGANIZER TEAMWARSZAWAM5000:07:182020-09-05 07:07:2400:48:59
223TOMOŃSKA-MALINOWSKA Joanna 163CIGACICEK4000:16:492020-09-05 07:16:5500:49:09
224SKIBA Tomasz 278SULECHÓWM4000:16:462020-09-05 07:16:5200:49:10
225ZAJĄC Radosław 168ŻARYM4000:27:432020-09-05 07:27:4900:49:10
226MOREVA Daria 354WROCŁAWK3000:03:352020-09-05 07:03:4100:49:14
227ŚPIEWAK Radosław 188ZIELONA GÓRAM4000:08:592020-09-05 07:09:0500:49:15
228GRUCZA Cezary 232DOZOR SQUADSŁUPSKM3000:39:302020-09-05 07:39:3600:49:16
229KOZUBSKI Maciej 26ROKIETNICAM3000:15:242020-09-05 07:15:3000:49:17
230JUSZCZYK- BUKOWIECKA Magdalena 150STRONG FINGERSŚWINOUJŚCIEK3000:42:212020-09-05 07:42:2700:49:17
231DOBOSZ Leszek 310POZNAŃM3000:12:042020-09-05 07:12:1000:49:19
232MICHALSKA Daria 189ZIELONA GÓRAK3000:08:542020-09-05 07:09:0000:49:20
233GÓRCZYŃSKI Rafał 196NOWY TOMYŚLM4000:09:042020-09-05 07:09:1000:49:28
234PURA Paweł 228BACZYNAM4000:03:542020-09-05 07:04:0000:49:29
235WINNICKA Edyta 187ADIDAS RUNNERS WARSAW SŁODKIE PĄCZKIWARSZAWAK3000:25:302020-09-05 07:25:3600:49:30
236ŁĘTOWSKI Mariusz 324KM TEAMNAWODNAM4000:09:312020-09-05 07:09:3700:49:47
237KOWALSKA Renata 311KM TEAMTROSZYNK3000:09:272020-09-05 07:09:3300:49:51
238ANTKOWIAK Monika 338MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAK3000:36:402020-09-05 07:36:4600:49:55
239FIEGA Mirosław 13POZNAŃM3000:08:032020-09-05 07:08:0900:49:56
240CISZEWSKI Maciej 186SAINT-GOBAIN SQUADMIRKÓWM4000:38:372020-09-05 07:38:4300:49:57
241RADAJEWSKI Arkadiusz 172CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM4000:26:412020-09-05 07:26:4700:49:58
242KOWALEWSKI Grzegorz 128KRZEPTÓWM5000:20:252020-09-05 07:20:3100:50:00
243WOJCIECHOWSKI Maciej 19POZNANM3000:07:592020-09-05 07:08:0500:50:01
244WASZYK Anita 317MUAY RUNNING TEAMWIDZISZEWOK3000:36:342020-09-05 07:36:4000:50:01
245PŁONKA Krzysztof 257TRZCIELM4000:47:172020-09-05 07:47:2300:50:01
246BENTKOWSKA Magdalena 10DIRTY SPARROWSPOZNAŃK3000:07:542020-09-05 07:08:0000:50:03
247SZAJEK Arkadiusz 114POZNAŃM3000:15:212020-09-05 07:15:2700:50:03
248SADŁEK Łukasz 49WARSZAWAM4000:07:262020-09-05 07:07:3200:50:15
249BANAŚ Marcin 289WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:41:292020-09-05 07:41:3500:50:20
250JURKIEWICZ Dominik 369WROCŁAWM3000:07:002020-09-05 07:07:0600:50:27
251KASPERKIEWICZ Filip 201KLUB AAWROCŁAWM3000:06:542020-09-05 07:07:0000:50:38
252WOZNIAK Damian 61CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOM4000:25:572020-09-05 07:26:0300:50:45
253MARCINIAK - HENC Aneta 165NIGHT RUNNERSPOZNAŃK4000:06:442020-09-05 07:06:5000:50:46
254DZIDECZEK Marcin 258TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM4000:39:562020-09-05 07:40:0200:50:47
255JABŁOŃSKA Anita 375TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄK3000:05:252020-09-05 07:05:3100:50:51
256MISIAK Patryk 59CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOM4000:25:532020-09-05 07:25:5900:50:51
257WÓJTOWICZ Izabela 205PIASECZNOK4000:01:032020-09-05 07:01:0900:51:01
258SZYMAŃSKA Jolanta 368MOSTYK3000:30:182020-09-05 07:30:2400:51:03
259GÓRECKI Krzysztof 75LUBOŃM3000:09:452020-09-05 07:09:5100:51:28
260DOBRZYŃSKI Marek 394BAD ORGANIZER TEAMLEGIONOWOM4000:07:152020-09-05 07:07:2100:51:29
261GNATOWICZ Krzysztof 238CZERWIEŃSKM4000:04:362020-09-05 07:04:4200:51:37
262PALUSZKIEWICZ Rafał 35SPP TEAMLUBOŃM4000:09:412020-09-05 07:09:4700:51:38
263GALEWSKI Mariusz 286KOTLINKOTLINM5000:10:482020-09-05 07:10:5400:51:55
264SROKA Sebastian 38PROMILSCY WROCŁAWWROCLAWM4000:19:132020-09-05 07:19:1900:51:57
265SAKOWSKA Aneta 81MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK4000:24:462020-09-05 07:24:5200:51:59
MASIAREK Czesław 105JELENIA GÓRAM50DNF2020-09-05 07:27:5300:52:01 DNF
267WIŚNIEWSKI Sławomir 299KS LENIWIECKĘPNOM3000:08:442020-09-05 07:08:5000:52:10
268WILCZEWSKI Piotr 69GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEGORZÓW WIELKOPOLSKIM3000:18:572020-09-05 07:19:0300:52:10
269LISOWSKI Dariusz 352ŚWIERZNOM4000:05:202020-09-05 07:05:2600:52:15
270ŁUCZKÓW Andrzej 230DARŁOWOM5000:45:302020-09-05 07:45:3600:52:28
271JANOWSKI Jerzy 33RONINPOZNANM6000:05:412020-09-05 07:05:4700:52:29
272POKOTYCKI Denis 55POZNAŃM3000:49:172020-09-05 07:49:2300:52:33
273SALAMON Justyna 170ZDUŃSKA WOLAK3000:08:402020-09-05 07:08:4600:52:37
274TYCHOWICZ Robert 243BUTTON'S TEAMŻARYM4000:11:542020-09-05 07:12:0000:52:37
275KOSZAREK Andrzej 5POZNAŃM4000:19:232020-09-05 07:19:2900:52:37
276ŁAPIŃSKA Monika 58LEGENDS TO BEPOZNAŃK1800:49:122020-09-05 07:49:1800:52:39
277WROBLEWSKI Tomasz 315BOLESLAWIECM3000:13:552020-09-05 07:14:0100:52:44
278ŻYTNIK Piotr 242BUTTON'S TEAMŻARYM4000:11:472020-09-05 07:11:5300:52:45
279WOJEWODA Renata 208TRI WAWA KAZIKIWARSZAWAK4000:03:062020-09-05 07:03:1200:52:55
280PARCHANOWICZ Mariusz 117STRZEGOMSTRZEGOMM6000:05:062020-09-05 07:05:1200:53:00
281DZIOPA Małgorzata 166LUBSKOK4000:09:212020-09-05 07:09:2700:53:02
282PARCHANOWICZ Bożena 116STRZEGOMSTRZEGOMK5000:05:012020-09-05 07:05:0700:53:03
283MAJER Maja 92BIEGAMDLAZDROWIA.PLSZKLARSKA PORĘBAK4000:10:082020-09-05 07:10:1400:53:25
284MAJEWSKA Anna 23AKGŁÓDŹK1800:06:202020-09-05 07:06:2600:53:31
285GLINKA Agnieszka 372BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK4000:48:162020-09-05 07:48:2200:53:31
286KOLIBABKA Adam 184GNIEZNOM4000:14:042020-09-05 07:14:1000:53:42
287WAKOR Pawel 217WARSZAWAM3000:39:272020-09-05 07:39:3300:53:45
288KAŁŁAUR Krzysztof 202WARSZAWAM3000:19:592020-09-05 07:20:0500:53:47
289WINCZURA Leszek 305GDAŃSKM4000:36:462020-09-05 07:36:5200:53:50
290RZEMIŃSKI Robert 115JELENIA GÓRAM4000:39:222020-09-05 07:39:2800:53:50
291SZULC Adam 326WŁADYSŁAWOWOM4000:36:532020-09-05 07:36:5900:54:00
292ZIEMSKI Maciej 224POZNAŃM3000:03:442020-09-05 07:03:5000:54:02
293KOSIOROWSKI Leszek 400TEAM BIEG PIASTÓWJELENIA GÓRAM5000:39:362020-09-05 07:39:4200:54:20
294KOWALSKA-GRZEJDA Anna 339WARSZAWAK4000:06:402020-09-05 07:06:4600:54:24
295KSIĄŻEK Emi 374WIERZBICKIRUNPROJEKTGORZOW WLKPK4000:10:282020-09-05 07:10:3400:54:33
296GIENIEC-CZUBA Róża 130KĄTY WROCŁAWSKIEK4000:04:302020-09-05 07:04:3600:54:41
297SACKIEWICZ-WIĄCEK Agnieszka 173BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJK4000:12:232020-09-05 07:12:2900:54:49
298PATEREK Ada 34012TRI.PLWARSZAWAK4000:06:352020-09-05 07:06:4100:54:54
299KRYCZEK Piotr 113WARSZAWAM5000:37:042020-09-05 07:37:1000:54:55
300BOHAREWICZ Paweł 290BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM4000:29:062020-09-05 07:29:1200:55:06
301JERMAK Kamil 42BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM4000:28:572020-09-05 07:29:0300:55:16
ROSTOCKA Joanna 84LUBINK40DNF2020-09-05 08:00:4800:55:18 DNF
303HANGIEL Urszula 334ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWK3000:54:282020-09-05 07:54:3400:55:22
304KUKLA-KOWALSKA Alicja 98LUSÓWKOK4000:06:032020-09-05 07:06:0900:55:33
305CZACHOWSKI Michal 314WARSZAWAM5000:54:132020-09-05 07:54:1900:55:38
306NOWAK Katarzyna 159KB WARTKOGOLINAK4000:01:592020-09-05 07:02:0500:55:48
307RZECZYŃSKA Anna 7GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:10:232020-09-05 07:10:2900:55:53
308MIELCAREK Anna 60NO EXCUSES TEAMPOZNAŃK3000:06:502020-09-05 07:06:5600:55:58
309DOBKE Jan 264GDYNIAM3000:45:432020-09-05 07:45:4900:56:03
310FIGEL Monika 266MIKI TEAMGDAŃSKK4000:45:412020-09-05 07:45:4700:56:05
311ŻABA Jacek 16GORZÓW WLKP.M5000:10:332020-09-05 07:10:3900:56:43
312KOZIBRODA Marcin 3TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM4000:38:052020-09-05 07:38:1100:57:05
313TYLUŚ Sylwia 29TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK4000:37:582020-09-05 07:38:0400:57:16
314LENKIEWICZ Aleksander 120WKURW_TEAMWARSZAWAM4000:19:182020-09-05 07:19:2400:57:23
315WARA-WĄSOWSKI Maciej 303ŁÓDŹM5000:27:162020-09-05 07:27:2200:57:43
316NOWAKOWSKA Beata 77RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEHIPOLITÓWK4000:14:402020-09-05 07:14:4600:57:47
317KALETA Milena 2LEŚNI OLIMPIJCZYCYZAWIERCIEK3000:27:112020-09-05 07:27:1700:57:50
318UNIEJEWSKA Marzena 27KIEŁCZÓWK4000:05:152020-09-05 07:05:2100:57:51
319SZYMANKIEWICZ Edyta 44CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWK4000:01:142020-09-05 07:01:2000:58:30
320CIERACH Leszek 99PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIWAWRÓWM3000:35:312020-09-05 07:35:3700:58:42
321NOWICKI Krzysztof 248KAMIENNA GÓRAM4000:19:442020-09-05 07:19:5000:58:43
322KAZUBOWSKA Ola 233PARKRUN GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKP.K4000:35:282020-09-05 07:35:3400:58:45
323ZAK Robert 222MOHELNICEM4000:02:202020-09-05 07:02:2600:59:12
324SURANSKY Thomas 223MOHELNICEM4000:02:162020-09-05 07:02:2200:59:16
325POLAŃSKA Małgorzata 1PIECHOWICEK4000:00:532020-09-05 07:00:5901:00:47
326PASIEKA Tomasz 90MROCZAM4000:00:092020-09-05 07:00:1501:01:38
OLECHOWSKI Marcin 175TINNARZDUŃSKA WOLAM40DNF2020-09-05 07:03:3101:06:16 DNF
328 44500:00:00
Znaleziono 328 wynik(ów)