CHOJNIK MARATON

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
42 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
401
Wystartowało:
328
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
320
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 36km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 24km | 36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
24km
Droga pod Reglami
36km
      
1PAWŁOWSKI Marcin 319ZŁOTORYJAM3000:00:182020-09-05 07:00:2400:33:3802:14:1603:35:09
2LINKOWSKI Michał 301KB ILOVEZIEMEKSUCHY LASM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:32:4502:18:0203:38:59
3WŁODARKIEWICZ Dominik 268DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:32:2802:16:3703:39:31
4PROMIRSKI Norbert 336WROCŁAWM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:33:1602:19:3903:45:42
5BALWIERCZAK Piotr 337RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM3000:00:212020-09-05 07:00:2700:36:1002:23:0403:47:42
6KĘPKA Adrian 57WIEKOWOM1800:00:022020-09-05 07:00:0800:34:1802:23:2203:50:39
7DYBIŻBAŃSKI Wojciech 359CITY TRAIL TEAMPOLICEM3000:00:022020-09-05 07:00:0800:34:1302:20:2703:51:34
8RUTKOWSKI Dawid 211GRIZZLYTEAMLUBINM3000:00:022020-09-05 07:00:0800:34:3202:28:5503:56:31
9WYSOKIŃSKI Konrad 50MESMERNIK RUNNERSPIASECZNOM4000:00:012020-09-05 07:00:0700:33:0902:22:3003:58:09
10JAGIELSKI Łukasz 15LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM3000:06:292020-09-05 07:06:3500:34:3502:31:2604:10:33
11LULIS Dawid 216WROCŁAWM3000:00:022020-09-05 07:00:0800:34:3302:31:3404:10:36
12ANDRUSZKIEWICZ Paweł 219JELENIA GÓRAM3000:00:292020-09-05 07:00:3500:32:2202:27:5204:13:48
13ŁACIAK Marcin 320MESMERIK RUNNERSWARSZAWAM4000:04:402020-09-05 07:04:4600:33:1502:33:1104:14:19
14MUCHACZOW Jacek 127DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM4000:02:402020-09-05 07:02:4600:35:4402:33:1304:16:16
15SOBLIK Łukasz 343RUDA ŚLĄSKAM3000:00:442020-09-05 07:00:5000:37:1702:44:1504:18:15
16PERUCKI Piotr 252PRUDNIKM4000:10:012020-09-05 07:10:0700:38:5202:43:1604:20:05
17ROGÓRZ Piotr 249WROCŁAWM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:35:1402:37:1604:21:42
18OSKWAREK Piotr 41#BESTSELERTEAMTRZEBUNIAM3000:00:032020-09-05 07:00:0900:34:3202:35:1304:23:54
19ZANOZINA Ekaterina 356PRAHAK3000:00:032020-09-05 07:00:0900:37:3402:45:5304:24:11
20ROSOLSKI Dawid 361KOŚCIANM3000:19:062020-09-05 07:19:1200:38:3702:42:1604:24:14
21MAŁEK Tomasz 91GOSTYŃM1800:00:022020-09-05 07:00:0800:33:5302:34:0104:24:34
22KUŁAKOWSKI Marcin 244SOWIE TEAMJEDLINA-ZDRÓJM1800:54:202020-09-05 07:54:2600:42:2902:44:1704:24:55
23PRZYSIWEK Patryk 177POZNAŃM3000:19:032020-09-05 07:19:0900:38:4102:42:1904:25:27
24KOSAL Maciej 293JELENIA GÓRAM3000:13:282020-09-05 07:13:3400:36:1502:40:3604:26:15
25WALDOWSKI Arkadiusz 378GÓRSKI STYL TEAMCHORZOWM3000:04:552020-09-05 07:05:0100:36:0602:39:2304:27:00
26TRUSZKOWSKI Damian 37ZIELONA GÓRAM3000:49:442020-09-05 07:49:5000:38:5602:42:5504:27:23
27BIAŁEK Beata 312KBHERMES GRYFINOŻARCZYNK4000:09:152020-09-05 07:09:2100:37:3302:40:1404:27:34
28STELMACH Szymon 246GK GOPRJELENIA GÓRAM1800:02:452020-09-05 07:02:5100:35:3802:33:1604:28:11
29STEFAŃSKI Krystian 279KS KANAŁEKOLSZTYNM3000:53:432020-09-05 07:53:4900:36:2902:43:3604:30:01
30ZBORUCKI Jan 302LATAJCY CYRKKRAKOWM3000:05:492020-09-05 07:05:5500:40:0002:46:1204:30:53
31NIEPALA Jacek 25OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0000:46:4102:49:2204:32:05
32ZAKARYAN Armen 397WROCLAWM3000:10:432020-09-05 07:10:4900:34:4102:40:5704:32:47
33BRYCHCY Piotr 346TRIGAR.PLPOZNAŃM3000:08:152020-09-05 07:08:2100:39:5802:50:3704:33:03
34ARAK Tomasz 95MESMERIKRUNNERSPIASECZNOM4000:04:452020-09-05 07:04:5100:34:1402:39:4604:37:00
35LATOS Sławomir 345WROCŁAWM4000:15:152020-09-05 07:15:2100:42:1402:46:3004:38:07
36ZAWORSKI Tomasz 174WROCŁAWM3000:02:502020-09-05 07:02:5600:39:1702:51:3604:38:55
37BAROSZ Natalia 323DYNAFIT TRAILHERO/MARCINŚWIERCTEAMKRAKÓWK3000:00:032020-09-05 07:00:0900:37:4802:46:0704:40:12
38KĘDZIORA Norbert 393BOREK WLKPM3000:31:322020-09-05 07:31:3800:38:2502:54:4204:41:04
39BOROWCZYK Jacek 382ANTEK TEAMTOMASZOW MAZOWIECKIM5000:34:222020-09-05 07:34:2800:40:5502:49:3804:42:42
40GŁOWACKI Artur 108KGHM ZG RUNGŁOGÓWM4000:04:032020-09-05 07:04:0900:40:5502:49:3104:43:01
41WIECZORKIEWICZ Zbigniew 200JELENIA GÓRAM3000:04:092020-09-05 07:04:1500:37:3002:34:5804:43:06
42BIAŁY Adam 124WROCŁAWM4000:36:582020-09-05 07:37:0400:40:2202:51:1904:43:13
43STREICH Tomasz 306WROCŁAWM1800:00:362020-09-05 07:00:4200:35:0802:38:3704:43:14
44SZCZUREK Paweł 389MUAY RUNNING TEAMBRZEGM1800:42:132020-09-05 07:42:1900:39:3102:52:4904:43:16
45PRZYBYŁ Piotr 379EASY RUNNERSGOSTYŃM4000:46:132020-09-05 07:46:1900:38:2302:50:1604:43:22
46BOGUSZ Paweł 294CYBINA TEAMPOZNAŃM3000:21:282020-09-05 07:21:3400:43:1302:57:5504:43:48
47BEDNAREK Bartłomiej 194MKS SIECHNICERADWANICEM3000:44:302020-09-05 07:44:3600:37:4802:48:1904:45:36
48BAŁUSZYŃSKI Janusz 210KRYNICA ZDRÓJM4000:03:162020-09-05 07:03:2200:38:2102:50:1404:49:47
49PODOLAK Urszula 198PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCLAWK1800:00:022020-09-05 07:00:0800:39:1402:59:5304:51:31
50BIAŁOBŁOCKA Alicja 100WROCŁAWK3000:02:252020-09-05 07:02:3100:38:5702:57:0704:51:58
51PŁONOWSKI Maciej 207PSZCZÓŁKOWSKI TEAMWROCŁAWM3000:50:182020-09-05 07:50:2400:41:2802:59:2504:52:07
52WYROŚLAK Józef 259#SOBASTEAMWROCŁAWM3000:15:002020-09-05 07:15:0600:40:5402:53:0004:52:41
53ZAJĄC Marcin 385IM-POSSIBLE TEAMWROCŁAWM3000:27:342020-09-05 07:27:4000:41:1702:52:2504:52:41
54DANAK Przemysław 331KOSTRZYN NAD ODRĄM4000:09:562020-09-05 07:10:0200:47:4603:02:0604:52:56
55PISZCZEK Jakub 272WARSZAWAM3000:04:152020-09-05 07:04:2100:38:4502:48:2704:52:57
56WŁODARCZYK Jarosław 78ZORKA JELONKI RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM4000:05:532020-09-05 07:05:5900:35:5602:43:3304:53:33
57PRZYBYŁA Krzysztof 321ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3000:26:232020-09-05 07:26:2900:36:5402:54:2104:54:16
58SUCHENIA Piotr 236RUNPASSION.PL TEAMREDAM4000:00:022020-09-05 07:00:0800:36:4002:52:4004:54:19
59ARDELLI Ewa 358BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK4000:00:032020-09-05 07:00:0900:38:3202:53:4304:54:19
60TROJANOWSKI Artur 199KB WIKON NOWA SÓLBOBROWNIKIM3000:46:052020-09-05 07:46:1100:38:4502:53:1604:54:37
61SZTURO Jan 112PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNM5000:07:392020-09-05 07:07:4500:41:4603:01:1304:55:27
62BLACHA Krzysztof 43TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRAM3000:58:102020-09-05 07:58:1600:36:4002:48:1404:56:07
63KARPOWICZ Rafal 180WROCLAWM4000:12:172020-09-05 07:12:2300:40:4802:56:4904:56:15
64GAŁECKI Robert 277HFBKIEŁCZÓWM3000:05:102020-09-05 07:05:1600:38:0602:50:4504:56:51
65ADAMCZAK Arkadiusz 300LESZNOM4000:24:252020-09-05 07:24:3100:40:0402:53:4704:56:57
66IWASZCZYSZYN Tomasz 333RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM3000:27:292020-09-05 07:27:3500:40:3102:52:3004:57:44
67WOJEWODA Michał 381KAZIKI TRIWAWAWARSZAWAM4000:03:112020-09-05 07:03:1700:46:2703:09:4904:59:42
68ROMERO GARCIA Juan 283WITCWARSZAWAM3000:53:482020-09-05 07:53:5400:36:1202:50:5404:59:51
69JANCZ Tomasz 72JELENIA GÓRAM4000:17:142020-09-05 07:17:2000:41:2803:01:1905:00:04
70STUDZIŃSKI Mateusz 133SZCZECINM3000:07:092020-09-05 07:07:1500:39:5102:55:0205:01:29
71CIRKO Arkadiusz 362LUBINM4000:39:502020-09-05 07:39:5600:37:3302:54:4305:02:36
72KONOPKA Sylwia 206TOUR DE ZBÓJCHEŁMIECK4000:53:582020-09-05 07:54:0400:42:2103:11:2205:03:30
73KAYSIEWICZ Maciej 350POZNAŃM4000:05:592020-09-05 07:06:0500:40:5203:02:3705:03:31
74HAMROL Piotr 118ZŁOTNIKIM4000:21:522020-09-05 07:21:5800:42:4503:04:3805:03:48
75WILCZKOWIAK Jan 253LESZ NO LIMITS RUNNERSOSIECZNAM3000:34:022020-09-05 07:34:0800:43:2903:03:2605:04:27
76WINIEL Iga 298BRUCKMUHLK3000:01:402020-09-05 07:01:4600:39:2803:04:4405:06:00
77PAWLIK Filip 227POZNANM3000:31:532020-09-05 07:31:5900:41:1102:59:1605:06:27
78ZBOROWSKI Tomasz 88SUŁKOWICEM4000:27:212020-09-05 07:27:2700:40:1103:02:3005:07:05
79BOĆKO Ewa 103TRZEBNICAK3000:02:302020-09-05 07:02:3600:39:5303:01:0905:08:12
80WOJCIECHOWSKI Dariusz 18KRAKOWIAK TEAM / I-SPORTKROSNOM4000:08:092020-09-05 07:08:1500:43:0903:07:4105:09:26
81HARASIUK Adam 373ALIANCA DE MISERICORDIAWROCŁAWM3000:49:332020-09-05 07:49:3900:37:1503:00:2605:09:30
82HERMAN Dariusz 304ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINCIEPŁOWODYM4000:33:532020-09-05 07:33:5900:42:5703:05:4405:10:28
83BUKOWY Błażej 104WROCŁAWM3000:49:242020-09-05 07:49:3000:39:4403:03:0405:10:31
84GABRYEL Piotr 220TUCZNOM4000:48:502020-09-05 07:48:5600:43:3203:07:0705:11:44
85IDOWIAK Lukasz 235OSIR PONIECPONIECM3000:03:312020-09-05 07:03:3700:42:2503:05:3405:11:59
86SIETKIEWICZ Piotr 269WROCŁAWM3000:01:192020-09-05 07:01:2500:40:4702:59:2705:12:22
87SOBOLEWSKI Dariusz 241BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM3000:23:212020-09-05 07:23:2700:42:2003:06:5705:13:01
88BĄK Piotr 392BRZEZIA ŁĄKAM4000:08:192020-09-05 07:08:2500:37:1202:56:5205:13:22
89LESZCZYŃSKI Michał 28SYBERIAN HUSKY TEAMDESZCZNOM4000:50:412020-09-05 07:50:4700:41:5403:09:1105:14:00
90BORDYCH Andrzej 240BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM4000:23:252020-09-05 07:23:3100:42:1703:06:5905:14:03
91POLAŃSKI Marcin 349GENERAT ZE SZTUTOWAGDAŃSKM1800:12:292020-09-05 07:12:3500:44:3203:13:2405:14:07
92MĘDRYKOWSKI Damian 332SANDOMIERZM3000:13:522020-09-05 07:13:5800:42:4203:04:2605:14:19
93GONCHAROV Andrei 355WROCLAWM4000:03:402020-09-05 07:03:4600:41:4503:09:3605:14:33
94SOBASZEK Marcin 292KROTOSZYCEM3000:20:032020-09-05 07:20:0900:40:5903:12:1005:14:43
95LIPIŃSKI Hubert 282KS KANAŁEKWARSZAWAM3000:53:532020-09-05 07:53:5900:39:2703:00:4705:14:43
96MUCKUS Filip 399WARSZAWAM3000:53:392020-09-05 07:53:4500:38:5402:59:5305:14:57
97SZYMCZYK Michał 377DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM4000:05:352020-09-05 07:05:4100:42:4003:09:3505:15:14
98BORDYCH Jacek 239BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM5000:23:282020-09-05 07:23:3400:42:1203:06:5505:15:21
99FIGEL Michał 265MIKI TEAMGDAŃSKM4000:45:562020-09-05 07:46:0200:44:1203:10:4105:15:51
100RZEPNIEWSKI Łukasz 39WARSZAWAM4000:38:112020-09-05 07:38:1700:45:3303:10:4005:17:34
101HOJAN Lukasz 347NIGHT RUNNERS / MOTIV HOMECHOMĘCICEM3000:25:022020-09-05 07:25:0800:42:4703:02:0805:18:07
102SZNYTER Sabina 65POLANÓWK1800:02:362020-09-05 07:02:4200:43:1003:16:2705:18:20
103WOJEWODA Maciej 297VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM3000:26:372020-09-05 07:26:4300:41:0103:08:0405:19:35
104JAGNIESZCZAK Zuzanna 215ADIDAS RUNNERS WARSAW SŁODKIE PĄCZKIWARSZAWAK3000:25:362020-09-05 07:25:4200:43:4603:15:4805:19:57
105OSMOLAK Agnieszka 281PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWK3000:33:302020-09-05 07:33:3600:45:2103:13:0405:20:21
106BIEŃ Magdalena 360POZNAŃK4000:05:302020-09-05 07:05:3600:41:5903:14:3405:21:01
107WOŹNIAK Paweł 226KLEPWROCŁAWM4000:14:282020-09-05 07:14:3400:42:1803:06:2605:21:02
108PRZYSTOLIK Magdalena 388ADEAKATOWICEK3000:15:302020-09-05 07:15:3600:43:5903:15:3105:21:07
109WANDEL Piotr 335PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM4000:33:412020-09-05 07:33:4700:44:5703:13:4105:21:43
110OLEJNICZAK Piotr 107LESZNOM4000:34:062020-09-05 07:34:1200:43:2703:04:2205:21:50
111KARCZ Tomasz 396TEALTREE.EUSTRZEGOMM4000:37:262020-09-05 07:37:3200:40:5003:04:3005:21:54
112SZCZEPAŃSKI Adam 367ALBATROSYSZCZECINM3000:49:562020-09-05 07:50:0200:39:3803:10:5705:22:31
113WARDYŃSKI Jarosław 270ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓWPODBRZEZIE DOLNEM4000:23:192020-09-05 07:23:2500:42:0903:07:0305:23:42
114NAKIELSKI Jakub 73KARPACZ SPORT & SKIVEGASKARPACZM3000:00:032020-09-05 07:00:0900:38:0002:55:3305:23:54
115MACIEJEWSKI Roman 9BIEGAMBOLUBIĘ KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEM3000:11:412020-09-05 07:11:4700:45:5803:15:2205:24:42
116KAMIŃSKI Marek 231180 MINUTWROCŁAWM4000:08:352020-09-05 07:08:4100:46:0403:17:4005:26:12
117SOWIŃSKI Kamil 110BRZEG DOLNYM3000:07:432020-09-05 07:07:4900:43:1303:11:3205:26:55
118ZYCH Marcin 214ŻARYM4000:17:592020-09-05 07:18:0500:43:0203:13:3605:27:16
119BOMBA Alina 327WROCŁAWK3000:13:092020-09-05 07:13:1500:45:1503:18:0405:28:11
120JAZ Krzysztof 325KM TEAMMIESZKOWICEM5000:09:342020-09-05 07:09:4000:46:0103:14:2805:29:17
121LEWANDOWSKI Wojciech 225WROCŁAWM4000:53:352020-09-05 07:53:4100:39:3803:01:0305:29:32
122SCHWARZ Marek 45PRO366SWARZĘDZM3000:24:182020-09-05 07:24:2400:44:1703:15:0405:30:19
123SZYNWELSKA Żaneta 183ŚRODA WIELKOPOLSKAK4000:16:592020-09-05 07:17:0500:42:2203:16:1105:30:23
124KULAS Łukasz 353BIERUŃM4000:08:492020-09-05 07:08:5500:45:0803:19:4405:31:29
125SAWCZUK Robert 261PADRE TEAMLUBRZAM3000:07:492020-09-05 07:07:5500:42:3803:09:5005:32:45
126SZYMAŃSKA Agata 141GDAŃSKK3000:16:002020-09-05 07:16:0600:43:3103:18:1405:32:47
127NOWAK Jacek 31LESZNO LIMITS RUNNERSWSCHOWAM4000:21:222020-09-05 07:21:2800:42:3603:15:2905:32:59
128BIŃKOWSKI Borys 384FAIRTRADE POLSKAOBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:18:512020-09-05 07:18:5700:44:5303:17:3205:34:17
129KUJAWKA Urszula 74KAT CROSSGŁUSZYCAK4000:04:252020-09-05 07:04:3100:42:4203:21:5205:34:27
130BOROWCZYK Julita 383ANTEK TEAMTOMASZÓW MAZ.K4000:25:492020-09-05 07:25:5500:47:3303:29:2105:34:29
131WOJCIESZYŃSKI Tomasz 96BACZYNAM4000:43:162020-09-05 07:43:2200:43:3703:17:4905:35:36
132DUDZIAK Tomasz 357MARSS FILTRY RUNNING CLUBSIERADZM4000:42:472020-09-05 07:42:5300:47:1303:17:3605:36:10
133GALEK Adam 263WARSZAWAM3000:42:552020-09-05 07:43:0100:46:3703:16:2605:36:11
134PIWKO Mateusz 20SZCZECINM3000:51:242020-09-05 07:51:3000:44:5603:16:1405:36:44
135GRZEMPA Damian 4LUBOŃM4000:38:142020-09-05 07:38:2000:46:5903:19:3905:36:56
136KOSIELSKI Robert 167ŁÓDŹM4000:46:182020-09-05 07:46:2400:43:4403:14:3505:36:56
137MORAŃSKI Paweł 309BOLESŁAWIECM3000:02:112020-09-05 07:02:1700:43:5403:20:4305:38:38
138KOZŁOWSKI Łukasz 76WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEM1800:00:032020-09-05 07:00:0900:47:0403:26:1405:38:49
139GURGACZ Tomasz 129GBBO BYTOM ODRZAŃSKIBYTOM ODRZAŃSKIM4000:24:502020-09-05 07:24:5600:38:2803:13:3805:39:32
140DURKIEWICZ Tomasz 11DOM KULTURY JOGIDĘBNOM4000:03:462020-09-05 07:03:5200:46:0703:25:3905:39:57
141ZIĘCIAK Michał 316STARGARDM3000:06:542020-09-05 07:07:0000:43:4703:17:0905:40:20
142TYLIŃSKI Arkadiusz 162LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM5000:33:582020-09-05 07:34:0400:43:3303:21:0205:41:29
143PURA Robert 14GORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:09:082020-09-05 07:09:1400:44:4603:17:2705:41:57
144MOREVA Daria 354WROCŁAWK3000:03:352020-09-05 07:03:4100:49:1403:34:5305:42:40
145DOBKE Jan 264GDYNIAM3000:45:432020-09-05 07:45:4900:56:0303:34:0505:43:04
146BRUDEREK Tomasz 344PRIMUM CURREREJABŁONNAM4000:06:242020-09-05 07:06:3000:42:2803:14:0005:43:13
147MYSŁEK Anna 106JELENIA GÓRAK4000:08:312020-09-05 07:08:3700:45:2003:24:3705:44:15
148WALUŚKIEWICZ Artur 79BOANERGESWROCŁAWM5000:01:492020-09-05 07:01:5500:44:1303:20:4605:44:45
149DROGOSZEWSKA Magdalena 158WARSZAWAK3000:14:512020-09-05 07:14:5700:47:4203:29:5405:45:26
150TYCZYŃSKI Sławomir 365FILGROSOILLESZNOM4000:07:052020-09-05 07:07:1100:45:0103:22:5805:45:50
151HIBNER Waldemar 147KOSZALINM4000:48:352020-09-05 07:48:4100:43:5103:20:2105:46:26
152HIBNER Zbigniew 148ZAMIAST UTMBSUCHY LASM4000:48:292020-09-05 07:48:3500:43:2003:20:3105:46:33
153STASIW Artur 329ŻYRARDÓWM3000:02:552020-09-05 07:03:0100:40:5303:19:4105:46:59
154KASPERSKA Barbara 6BBL GORZÓWGORZÓW WLKP.K4000:15:082020-09-05 07:15:1400:47:3703:33:4605:49:54
155BUGANIK Tomasz 245OSIECZNICAM4001:05:492020-09-05 08:05:5500:42:4103:13:5505:49:54
156JACHYMSKI Ignacy 21AKG ŁÓDŹŁÓDŹM1800:06:152020-09-05 07:06:2100:43:1003:26:0905:50:09
157WEBER Mariusz 254MOUNTAINRUN.INFOEBERSWALDEM3000:01:452020-09-05 07:01:5100:44:4703:21:1805:51:41
158MIECHUR Bogumił 109STOOR RUNEXTREMEJELENIA GÓRAM4000:05:462020-09-05 07:05:5200:43:2203:26:4405:51:44
159WÓJTOWICZ Robert 204PIASECZNOM4000:01:092020-09-05 07:01:1500:41:4103:17:5605:52:08
160SZELIGA Jacek 63SZELIGA TEAMWROCŁAWM4000:12:102020-09-05 07:12:1600:46:3303:17:3105:52:46
161BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 47WLKP MOUNTAINS ULTRA /FREE RUNROKIETNICAK4000:11:012020-09-05 07:11:0700:47:1103:33:5105:53:26
162WIECZOREK Monika 190BOLKÓWK4000:20:362020-09-05 07:20:4200:43:4503:29:5105:53:49
163PORAJ Paweł 195CZĘSTOCHOWAM3000:13:392020-09-05 07:13:4500:46:1403:25:5405:54:50
164OLESIAK Roman 46KROSNO ODRZAŃSKIEM4000:11:362020-09-05 07:11:4200:47:1803:27:2505:55:03
165LIPIŃSKI Oskar 138WARSZAWAM3000:23:552020-09-05 07:24:0100:46:0503:25:4105:55:07
166MILEWSKA Anna 66SŁAWOSZEWOK4000:17:542020-09-05 07:18:0000:45:2803:37:3405:55:29
167NĘDZA Mikołaj 123NO LIMITS RUN LESZNOKĄKOLEWOM4000:34:102020-09-05 07:34:1600:44:5803:19:3705:55:34
168MROCZEK Justyna 318ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK1800:26:172020-09-05 07:26:2300:44:5303:32:5405:56:00
169WIERZBICKA Beata 274EBIEGI.PLKŁODZKOK3000:28:232020-09-05 07:28:2900:44:2603:31:4205:56:12
170STASIAK Włodzimierz 328PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM3000:33:342020-09-05 07:33:4000:45:0003:35:3105:56:13
171WIERZBICKI Daniel 275EBIEGI.PLKŁODZKOM3000:28:192020-09-05 07:28:2500:44:2903:31:4605:56:17
172NIEDZIELA Marcin 64FAT MAMA’S SPORT CLUBBYTOMM4000:01:352020-09-05 07:01:4100:45:0903:26:4705:56:50
173ŻABIEREK Tomasz 53WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:04:002020-09-05 07:04:0600:47:1103:35:1705:58:00
174MARCELA Marcin 153FAT MAMA'S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM4000:00:122020-09-05 07:00:1800:46:3203:28:1105:58:14
175BADURA Ewelina 85EVISZELIGIK3000:10:552020-09-05 07:11:0100:47:3103:41:4305:58:28
176PAWLAK Marcin 155ŁÓDŹM1800:27:242020-09-05 07:27:3000:44:5103:34:2905:58:29
177KACZMAREK-ŚLĄSKA Ewa 342FOR RUN TEAMPOZNAŃK3000:20:562020-09-05 07:21:0200:43:5803:23:5705:59:13
178ANTKOWIAK Monika 338MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAK3000:36:402020-09-05 07:36:4600:49:5503:31:3905:59:32
179WASZYK Anita 317MUAY RUNNING TEAMWIDZISZEWOK3000:36:342020-09-05 07:36:4000:50:0103:31:4405:59:38
180WIŚNIEWSKA Dorota 144BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK4000:03:212020-09-05 07:03:2700:47:4903:34:2805:59:58
181GRYGIER Tomasz 341KOŚCIANM4000:34:142020-09-05 07:34:2000:46:5903:27:1406:00:32
182DOBOSZ Leszek 310POZNAŃM3000:12:042020-09-05 07:12:1000:49:1903:28:3906:01:25
183ŚPIEWAK Radosław 188ZIELONA GÓRAM4000:08:592020-09-05 07:09:0500:49:1503:32:4506:01:54
184COLAUTTI Enrico 395BAD ORGANIZER TEAMWARSZAWAM5000:07:182020-09-05 07:07:2400:48:5903:30:1106:01:57
185MICHALSKA Daria 189ZIELONA GÓRAK3000:08:542020-09-05 07:09:0000:49:2003:32:5006:01:59
186MATYŚKIEWICZ Mateusz 48JELENIA GÓRAM3000:10:382020-09-05 07:10:4400:46:5103:31:5506:03:16
187SKOWRON Marek 152DRAEXLMAIERJELENIA GÓRAM4000:16:082020-09-05 07:16:1400:46:0203:30:3706:03:21
188TONDER Filip 364WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃM3000:11:092020-09-05 07:11:1500:47:1203:38:0506:03:49
189MURGOSKI Zlatko 17WROCŁAWM3000:28:312020-09-05 07:28:3700:48:4603:32:0006:04:34
190NOWAK Adrian 160KB WARTKOGOLINAM4000:01:532020-09-05 07:01:5900:45:1603:32:2306:05:17
191OLSZEWSKI Jacek 87IRONBEERMANMOSINAM3000:33:462020-09-05 07:33:5200:44:5003:39:3506:06:52
192KOŁEK Adrian 247LEGNICAM3000:29:232020-09-05 07:29:2900:48:2703:35:4606:08:48
193MIELCARZ Tomasz 213HUSARIA RACE TEAMZIELONA GÓRAM3000:46:012020-09-05 07:46:0700:44:3803:41:0506:09:35
194LISOWSKI Dariusz 352ŚWIERZNOM4000:05:202020-09-05 07:05:2600:52:1503:51:3406:09:43
195WINCZURA Leszek 305GDAŃSKM4000:36:462020-09-05 07:36:5200:53:5003:42:4306:10:42
196CHRAPLEWSKA Karolina 34PRO366POZNAŃK3000:24:152020-09-05 07:24:2100:48:0703:38:3006:11:28
197SYPNIEWSKI Krystian 137POZNAŃM4000:24:132020-09-05 07:24:1900:48:1103:38:3306:11:30
198KOBLAŃSKI Tomasz 291LEGNICAM3000:34:402020-09-05 07:34:4600:46:3003:31:1006:11:33
199ZAJĄC Radosław 168ŻARYM4000:27:432020-09-05 07:27:4900:49:1003:39:0306:11:48
200SKIBA Tomasz 278SULECHÓWM4000:16:462020-09-05 07:16:5200:49:1003:37:3206:11:55
201STAWIŃSKI Michał 193WROCŁAWM3000:13:592020-09-05 07:14:0500:47:3903:33:0406:14:34
202KOPANIA Kamil 237K.S TĘCZAWARSZAWAM3000:42:422020-09-05 07:42:4800:48:1003:47:5506:14:39
203KOSIOROWSKI Leszek 400TEAM BIEG PIASTÓWJELENIA GÓRAM5000:39:362020-09-05 07:39:4200:54:2003:34:3706:14:41
204TOMOŃSKA-MALINOWSKA Joanna 163CIGACICEK4000:16:492020-09-05 07:16:5500:49:0903:37:2906:15:03
205KUJAWSKA Agnieszka 295SUCHEDNIÓWK4000:14:352020-09-05 07:14:4100:45:3303:35:2106:15:28
206GRUCZA Cezary 232DOZOR SQUADSŁUPSKM3000:39:302020-09-05 07:39:3600:49:1603:38:5706:16:04
207MYŚLIŃSKA Magdalena 136WARSZAWAK3000:03:002020-09-05 07:03:0600:48:2403:40:5606:16:58
208ŻAK Krzysztof 391IWINYM3000:06:102020-09-05 07:06:1600:43:0303:35:0606:17:06
209ŁUSZCZ Janusz 250WROCŁAWM5000:07:302020-09-05 07:07:3600:46:0003:40:4106:17:17
210WALCZAK Emilia 308KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃK3000:43:012020-09-05 07:43:0700:48:2003:43:0906:17:24
211FIEGA Mirosław 13POZNAŃM3000:08:032020-09-05 07:08:0900:49:5603:48:1306:18:54
212WOJCIECHOWSKI Maciej 19POZNANM3000:07:592020-09-05 07:08:0500:50:0103:48:1606:18:57
213GRYZ Jacek 135BRAVEHEARTS LEGIONOWOJANÓWEK PIERWSZYM4000:48:162020-09-05 07:48:2200:46:4503:43:5406:18:58
214BENTKOWSKA Magdalena 10DIRTY SPARROWSPOZNAŃK3000:07:542020-09-05 07:08:0000:50:0303:48:2106:19:02
215DZIDECZEK Marcin 258TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM4000:39:562020-09-05 07:40:0200:50:4703:47:4506:19:48
216MAJEWSKA Anna 23AKGŁÓDŹK1800:06:202020-09-05 07:06:2600:53:3103:47:3506:20:14
217KAZUBOWSKA Ola 233PARKRUN GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKP.K4000:35:282020-09-05 07:35:3400:58:4503:55:1106:20:20
218SEDLAK Robert 260LUBSKOM5000:03:502020-09-05 07:03:5600:45:5603:38:1706:20:41
219ANTKIEWICZ Kamil 280KOZIEGŁOWYM3000:30:362020-09-05 07:30:4200:48:1903:42:2106:22:09
220CZUBA Paweł 131BIEGANIE ZBLIŻAPOLSKAM4000:04:502020-09-05 07:04:5600:46:4603:28:1206:25:40
221GNIADY Krzysztof 322NAMYŚLINM3000:09:512020-09-05 07:09:5700:47:5203:38:3506:26:03
222KUCZYŃSKI Michał 285VOLVO V-MOTORSWROCŁAWM3000:08:272020-09-05 07:08:3300:41:5103:18:2806:26:23
223PIĄTEK Anita 284VOLVO V-MOTORSWROCŁAWK3000:08:242020-09-05 07:08:3000:41:5003:18:2906:26:24
224JURKIEWICZ Dominik 369WROCŁAWM3000:07:002020-09-05 07:07:0600:50:2703:44:3606:27:11
225PŁONKA Krzysztof 257TRZCIELM4000:47:172020-09-05 07:47:2300:50:0103:57:0006:27:22
226FALISZEWSKI Sebastian 101ŁÓDŹM4000:15:402020-09-05 07:15:4600:48:2303:43:4006:27:58
227KOZUBSKI Maciej 26ROKIETNICAM3000:15:242020-09-05 07:15:3000:49:1703:40:2406:28:14
228OCET Wiktor 363WARSZAWAM3000:48:472020-09-05 07:48:5300:43:0503:27:3506:29:35
229ŁĘTOWSKI Mariusz 324KM TEAMNAWODNAM4000:09:312020-09-05 07:09:3700:49:4703:44:0206:29:49
230KOWALSKA Renata 311KM TEAMTROSZYNK3000:09:272020-09-05 07:09:3300:49:5103:44:0806:30:15
231ZIÓŁEK Rafał 229POZNAŃM3000:31:522020-09-05 07:31:5800:44:5303:34:1106:30:57
232BOHAREWICZ Paweł 290BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM4000:29:062020-09-05 07:29:1200:55:0603:51:0006:31:03
233JERMAK Kamil 42BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM4000:28:572020-09-05 07:29:0300:55:1603:51:0806:31:11
234RADAJEWSKI Arkadiusz 172CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM4000:26:412020-09-05 07:26:4700:49:5803:46:0306:32:36
235WINNICKA Edyta 187ADIDAS RUNNERS WARSAW SŁODKIE PĄCZKIWARSZAWAK3000:25:302020-09-05 07:25:3600:49:3003:55:1806:32:38
236WIECZOREK Elżbieta 288WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYWAŁBRZYCHK4000:11:302020-09-05 07:11:3600:47:0503:44:5006:33:02
237SADŁEK Łukasz 49WARSZAWAM4000:07:262020-09-05 07:07:3200:50:1503:44:2306:33:39
238KOWALEWSKI Grzegorz 128KRZEPTÓWM5000:20:252020-09-05 07:20:3100:50:0003:43:3106:33:50
239AID Kamil 387OBOZY GÓRSKIEWARSZAWAM1800:46:382020-09-05 07:46:4400:45:1403:43:5806:34:17
240WOŹNIAK Łukasz 267WROCŁAWM3000:22:302020-09-05 07:22:3600:44:0403:31:2306:34:50
241JAWORSKI Bartek 221PŁOCKM4000:02:052020-09-05 07:02:1100:48:5403:34:5906:35:17
242WRONISZEWSKI Łukasz 821ON1 TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:01:302020-09-05 07:01:3600:48:4703:47:5006:36:18
243MAJER Maja 92BIEGAMDLAZDROWIA.PLSZKLARSKA PORĘBAK4000:10:082020-09-05 07:10:1400:53:2503:56:2706:36:21
244KOKOSZKA Marcin 1541 ON 1 TEAMZGIERZM4000:01:242020-09-05 07:01:3000:48:5403:47:5106:36:23
245PARCHANOWICZ Mariusz 117STRZEGOMSTRZEGOMM6000:05:062020-09-05 07:05:1200:53:0003:57:2606:36:34
246PARCHANOWICZ Bożena 116STRZEGOMSTRZEGOMK5000:05:012020-09-05 07:05:0700:53:0303:57:2206:36:41
247WOZNIAK Damian 61CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOM4000:25:572020-09-05 07:26:0300:50:4503:53:2206:37:27
248TYLMAN Piotr 139CZAPLINEKM3000:16:342020-09-05 07:16:4000:47:0303:41:2106:37:30
249MISIAK Patryk 59CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOM4000:25:532020-09-05 07:25:5900:50:5103:53:2806:37:33
250KOWALSKA-GRZEJDA Anna 339WARSZAWAK4000:06:402020-09-05 07:06:4600:54:2404:02:3306:38:38
251WŁODARCZYK Łukasz 273KIDS RUN/NIGHT RUNNERSPOZNAŃM4000:24:542020-09-05 07:25:0000:47:0103:39:1206:39:03
252WOŹNIAK Andrzej 191BRZEG DOLNYM5000:43:342020-09-05 07:43:4000:45:1003:45:4206:39:35
253FIGEL Monika 266MIKI TEAMGDAŃSKK4000:45:412020-09-05 07:45:4700:56:0504:02:5906:40:13
254SZAJEK Arkadiusz 114POZNAŃM3000:15:212020-09-05 07:15:2700:50:0303:53:0606:40:24
255GIENIEC-CZUBA Róża 130KĄTY WROCŁAWSKIEK4000:04:302020-09-05 07:04:3600:54:4104:00:5806:43:44
256SZPAŁA Jakub 380ŻAGAŃM1800:11:572020-09-05 07:12:0300:48:4403:53:0706:45:18
257SZYMAŃSKA Jolanta 368MOSTYK3000:30:182020-09-05 07:30:2400:51:0304:00:5006:45:21
258POKOTYCKI Denis 55POZNAŃM3000:49:172020-09-05 07:49:2300:52:3303:58:1606:46:00
259ŁAPIŃSKA Monika 58LEGENDS TO BEPOZNAŃK1800:49:122020-09-05 07:49:1800:52:3903:58:2106:46:07
260KASPERKIEWICZ Filip 201KLUB AAWROCŁAWM3000:06:542020-09-05 07:07:0000:50:3803:55:4506:46:41
261SZYSZKO Stanisław 37612 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ / 125 BLPPIŁAM3000:30:322020-09-05 07:30:3800:47:3103:50:3506:46:48
262ŁUCZKÓW Andrzej 230DARŁOWOM5000:45:302020-09-05 07:45:3600:52:2803:48:5006:46:48
263RZEMIŃSKI Robert 115JELENIA GÓRAM4000:39:222020-09-05 07:39:2800:53:5003:48:2206:47:35
264WAKOR Pawel 217WARSZAWAM3000:39:272020-09-05 07:39:3300:53:4503:48:2106:48:36
265PURA Paweł 228BACZYNAM4000:03:542020-09-05 07:04:0000:49:2903:54:5806:49:00
266JUSZCZYK- BUKOWIECKA Magdalena 150STRONG FINGERSŚWINOUJŚCIEK3000:42:212020-09-05 07:42:2700:49:1704:01:1206:49:21
267GÓRCZYŃSKI Rafał 196NOWY TOMYŚLM4000:09:042020-09-05 07:09:1000:49:2803:51:0506:50:24
268BANAŚ Marcin 289WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:41:292020-09-05 07:41:3500:50:2003:54:1306:50:28
269KOSZAREK Andrzej 5POZNAŃM4000:19:232020-09-05 07:19:2900:52:3703:52:0506:50:30
270WILCZEWSKI Piotr 69GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEGORZÓW WIELKOPOLSKIM3000:18:572020-09-05 07:19:0300:52:1004:04:0706:52:38
271ZIEMSKI Maciej 224POZNAŃM3000:03:442020-09-05 07:03:5000:54:0204:03:4006:54:25
272CISZEWSKI Maciej 186SAINT-GOBAIN SQUADMIRKÓWM4000:38:372020-09-05 07:38:4300:49:5704:01:1006:56:26
273SZCZUROWSKI Marcin 366CHEMPIONI NIEZŁOMNIPLEWISKAM3000:11:062020-09-05 07:11:1200:47:4103:53:4606:57:04
274GALEWSKI Mariusz 286KOTLINKOTLINM5000:10:482020-09-05 07:10:5400:51:5504:05:1006:58:21
275GLINKA Agnieszka 372BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK4000:48:162020-09-05 07:48:2200:53:3104:07:1606:58:48
276BARANOWSKI Filip 390POZNAŃM4000:14:102020-09-05 07:14:1600:47:1603:49:0406:59:05
277SZULC Adam 326WŁADYSŁAWOWOM4000:36:532020-09-05 07:36:5900:54:0003:55:0506:59:13
278KSIĄŻEK Emi 374WIERZBICKIRUNPROJEKTGORZOW WLKPK4000:10:282020-09-05 07:10:3400:54:3304:06:0707:00:24
279WOJEWODA Renata 208TRI WAWA KAZIKIWARSZAWAK4000:03:062020-09-05 07:03:1200:52:5504:16:3107:00:46
280JABŁOŃSKA Anita 375TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄK3000:05:252020-09-05 07:05:3100:50:5104:08:1107:05:11
281KUKLA-KOWALSKA Alicja 98LUSÓWKOK4000:06:032020-09-05 07:06:0900:55:3304:20:4307:07:00
282KAŁŁAUR Krzysztof 202WARSZAWAM3000:19:592020-09-05 07:20:0500:53:4704:11:0907:07:22
283GNATOWICZ Krzysztof 238CZERWIEŃSKM4000:04:362020-09-05 07:04:4200:51:3704:02:0807:09:57
284PALUSZKIEWICZ Rafał 35SPP TEAMLUBOŃM4000:09:412020-09-05 07:09:4700:51:3803:57:5607:10:01
285WÓJTOWICZ Izabela 205PIASECZNOK4000:01:032020-09-05 07:01:0900:51:0104:11:0107:10:18
286KOLIBABKA Adam 184GNIEZNOM4000:14:042020-09-05 07:14:1000:53:4204:03:2007:10:59
287CZACHOWSKI Michal 314WARSZAWAM5000:54:132020-09-05 07:54:1900:55:3804:21:2607:12:10
288RAJCZAK Łukasz 256MODŁAM3000:04:202020-09-05 07:04:2600:47:4304:05:5107:12:16
289SAKOWSKA Aneta 81MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK4000:24:462020-09-05 07:24:5200:51:5904:08:5507:12:33
290NOWAKOWSKA Beata 77RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEHIPOLITÓWK4000:14:402020-09-05 07:14:4600:57:4704:24:4707:13:30
291CIERACH Leszek 99PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIWAWRÓWM3000:35:312020-09-05 07:35:3700:58:4204:18:4307:14:58
292MARCINIAK - HENC Aneta 165NIGHT RUNNERSPOZNAŃK4000:06:442020-09-05 07:06:5000:50:4604:02:1907:15:17
293HANGIEL Urszula 334ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWK3000:54:282020-09-05 07:54:3400:55:2204:22:0707:15:58
294DOBRZYŃSKI Marek 394BAD ORGANIZER TEAMLEGIONOWOM4000:07:152020-09-05 07:07:2100:51:2903:57:0007:16:56
295SZYMANKIEWICZ Edyta 44CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWK4000:01:142020-09-05 07:01:2000:58:3004:22:2007:21:06
296ZAK Robert 222MOHELNICEM4000:02:202020-09-05 07:02:2600:59:1204:13:2207:21:14
297SURANSKY Thomas 223MOHELNICEM4000:02:162020-09-05 07:02:2200:59:1604:13:2707:21:18
298KRYCZEK Piotr 113WARSZAWAM5000:37:042020-09-05 07:37:1000:54:5504:14:0507:24:28
299SROKA Sebastian 38PROMILSCY WROCŁAWWROCLAWM4000:19:132020-09-05 07:19:1900:51:5704:02:5907:24:39
300PATEREK Ada 34012TRI.PLWARSZAWAK4000:06:352020-09-05 07:06:4100:54:5404:24:5807:24:53
301SALAMON Justyna 170ZDUŃSKA WOLAK3000:08:402020-09-05 07:08:4600:52:3704:18:1207:25:20
302TĘCZA Robert 22ŻAGAŃM4000:17:082020-09-05 07:17:1400:47:0303:58:4007:26:01
303JANOWSKI Jerzy 33RONINPOZNANM6000:05:412020-09-05 07:05:4700:52:2904:18:4807:30:39
304SACKIEWICZ-WIĄCEK Agnieszka 173BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJK4000:12:232020-09-05 07:12:2900:54:4904:28:3307:32:27
305PASIEKA Tomasz 90MROCZAM4000:00:092020-09-05 07:00:1501:01:3804:28:3107:33:21
306UNIEJEWSKA Marzena 27KIEŁCZÓWK4000:05:152020-09-05 07:05:2100:57:5104:32:4007:33:51
307NOWAK Katarzyna 159KB WARTKOGOLINAK4000:01:592020-09-05 07:02:0500:55:4804:28:0707:36:18
308LENKIEWICZ Aleksander 120WKURW_TEAMWARSZAWAM4000:19:182020-09-05 07:19:2400:57:2304:30:4007:37:01
309ŻABA Jacek 16GORZÓW WLKP.M5000:10:332020-09-05 07:10:3900:56:4304:12:1807:39:59
310TYCHOWICZ Robert 243BUTTON'S TEAMŻARYM4000:11:542020-09-05 07:12:0000:52:3704:10:1807:47:52
311ŻYTNIK Piotr 242BUTTON'S TEAMŻARYM4000:11:472020-09-05 07:11:5300:52:4504:10:2407:47:59
312WIŚNIEWSKI Sławomir 299KS LENIWIECKĘPNOM3000:08:442020-09-05 07:08:5000:52:1004:31:2907:48:35
313MIELCAREK Anna 60NO EXCUSES TEAMPOZNAŃK3000:06:502020-09-05 07:06:5600:55:5804:30:1907:49:04
314NOWICKI Krzysztof 248KAMIENNA GÓRAM4000:19:442020-09-05 07:19:5000:58:4304:32:2507:54:35
315WARA-WĄSOWSKI Maciej 303ŁÓDŹM5000:27:162020-09-05 07:27:2200:57:4304:40:0507:59:11
316KALETA Milena 2LEŚNI OLIMPIJCZYCYZAWIERCIEK3000:27:112020-09-05 07:27:1700:57:5004:40:0807:59:15
317TYLUŚ Sylwia 29TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK4000:37:582020-09-05 07:38:0400:57:1604:54:3808:04:00
318WROBLEWSKI Tomasz 315BOLESLAWIECM3000:13:552020-09-05 07:14:0100:52:4404:25:1208:17:10
319RZECZYŃSKA Anna 7GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:10:232020-09-05 07:10:2900:55:5304:57:0008:20:17
320KOZIBRODA Marcin 3TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM4000:38:052020-09-05 07:38:1100:57:0504:54:2908:26:54
321 44500:00:00
322POLAŃSKA Małgorzata 1PIECHOWICEK4000:00:532020-09-05 07:00:5901:00:4705:01:25
323DZIOPA Małgorzata 166LUBSKOK4000:09:212020-09-05 07:09:2700:53:02
324GÓRECKI Krzysztof 75LUBOŃM3000:09:452020-09-05 07:09:5100:51:2804:03:25
SALEJ Krzysztof 307REDKOTZIELONA GÓRAM30DNF2020-09-05 07:29:0700:39:21 DNF03:09:44 DNF DNF
ROSTOCKA Joanna 84LUBINK40DNF2020-09-05 08:00:4800:55:18 DNF04:38:47 DNF DNF
OLECHOWSKI Marcin 175TINNARZDUŃSKA WOLAM40DNF2020-09-05 07:03:3101:06:16 DNF05:49:39 DNF DNF
MASIAREK Czesław 105JELENIA GÓRAM50DNF2020-09-05 07:27:5300:52:01 DNF04:32:40 DNF DNF
Znaleziono 328 wynik(ów)