CHOJNIK MARATON

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
42 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
401
Wystartowało:
328
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
320
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 24km | 36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
24km
Droga pod Reglami
36km
Czas
netto
46km
Czas
brutto
46km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1LINKOWSKI Michał 301KB ILOVEZIEMEKSUCHY LASM401M 100:00:022020-09-05 07:00:0800:32:4502:18:0203:38:5904:14:24.3504:14:27.00 5:3110,8
2PAWŁOWSKI Marcin 319ZŁOTORYJAM301M 200:00:182020-09-05 07:00:2400:33:3802:14:1603:35:0904:14:53.1504:15:11.45+00:00:285:3210,8
3WŁODARKIEWICZ Dominik 268DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM402M 300:00:022020-09-05 07:00:0800:32:2802:16:3703:39:3104:18:19.9504:18:21.95+00:03:555:3610,7
4PROMIRSKI Norbert 336WROCŁAWM403M 400:00:022020-09-05 07:00:0800:33:1602:19:3903:45:4204:24:39.5004:24:42.45+00:10:155:4510,4
5BALWIERCZAK Piotr 337RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM302M 500:00:212020-09-05 07:00:2700:36:1002:23:0403:47:4204:25:24.2004:25:45.75+00:10:595:4610,4
6KĘPKA Adrian 57WIEKOWOM181M 600:00:022020-09-05 07:00:0800:34:1802:23:2203:50:3904:25:47.6004:25:50.50+00:11:235:4610,4
7DYBIŻBAŃSKI Wojciech 359CITY TRAIL TEAMPOLICEM303M 700:00:022020-09-05 07:00:0800:34:1302:20:2703:51:3404:34:54.3004:34:56.65+00:20:295:5810,0
8RUTKOWSKI Dawid 211GRIZZLYTEAMLUBINM304M 800:00:022020-09-05 07:00:0800:34:3202:28:5503:56:3104:35:50.8504:35:53.15+00:21:265:5910,0
9WYSOKIŃSKI Konrad 50MESMERNIK RUNNERSPIASECZNOM404M 900:00:012020-09-05 07:00:0700:33:0902:22:3003:58:0904:42:41.7504:42:43.50+00:28:176:089,8
10LULIS Dawid 216WROCŁAWM305M 1000:00:022020-09-05 07:00:0800:34:3302:31:3404:10:3604:48:49.4504:48:51.60+00:34:256:169,6
11JAGIELSKI Łukasz 15LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM306M 1100:06:292020-09-05 07:06:3500:34:3502:31:2604:10:3304:52:54.7004:59:24.55+00:38:306:229,4
12SOBLIK Łukasz 343RUDA ŚLĄSKAM307M 1200:00:442020-09-05 07:00:5000:37:1702:44:1504:18:1504:57:30.1004:58:14.70+00:43:056:289,3
13ŁACIAK Marcin 320MESMERIK RUNNERSWARSZAWAM405M 1300:04:402020-09-05 07:04:4600:33:1502:33:1104:14:1904:59:13.7505:03:54.30+00:44:496:309,2
14PERUCKI Piotr 252PRUDNIKM406M 1400:10:012020-09-05 07:10:0700:38:5202:43:1604:20:0505:00:40.7505:10:41.90+00:46:166:329,2
15ANDRUSZKIEWICZ Paweł 219JELENIA GÓRAM308M 1500:00:292020-09-05 07:00:3500:32:2202:27:5204:13:4805:04:35.9005:05:05.20+00:50:116:379,1
16MAŁEK Tomasz 91GOSTYŃM182M 1600:00:022020-09-05 07:00:0800:33:5302:34:0104:24:3405:07:33.7005:07:36.45+00:53:096:419,0
17KUŁAKOWSKI Marcin 244SOWIE TEAMJEDLINA-ZDRÓJM183M 1700:54:202020-09-05 07:54:2600:42:2902:44:1704:24:5505:07:46.4506:02:06.60+00:53:226:419,0
18ROGÓRZ Piotr 249WROCŁAWM407M 1800:00:022020-09-05 07:00:0800:35:1402:37:1604:21:4205:09:10.6505:09:13.45+00:54:466:438,9
19OSKWAREK Piotr 41#BESTSELERTEAMTRZEBUNIAM309M 1900:00:032020-09-05 07:00:0900:34:3202:35:1304:23:5405:09:42.6505:09:46.25+00:55:186:438,9
20TRUSZKOWSKI Damian 37ZIELONA GÓRAM3010M 2000:49:442020-09-05 07:49:5000:38:5602:42:5504:27:2305:10:58.6506:00:43.60+00:56:346:458,9
21ROSOLSKI Dawid 361KOŚCIANM3011M 2100:19:062020-09-05 07:19:1200:38:3702:42:1604:24:1405:11:11.1505:30:17.40+00:56:466:458,9
22NIEPALA Jacek 25OBORNIKI ŚLĄSKIEM3012M 2200:00:0000:46:4102:49:2204:32:0505:11:23.7505:11:23.75+00:56:596:468,9
23MUCHACZOW Jacek 127DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM408M 2300:02:402020-09-05 07:02:4600:35:4402:33:1304:16:1605:13:13.8505:15:54.05+00:58:496:488,8
23KOSAL Maciej 293JELENIA GÓRAM3013M 2300:13:282020-09-05 07:13:3400:36:1502:40:3604:26:1505:13:13.8505:26:41.90+00:58:496:488,8
25ZBORUCKI Jan 302LATAJCY CYRKKRAKOWM3014M 2500:05:492020-09-05 07:05:5500:40:0002:46:1204:30:5305:14:22.3505:20:12.00+00:59:586:508,8
26PRZYSIWEK Patryk 177POZNAŃM3015M 2600:19:032020-09-05 07:19:0900:38:4102:42:1904:25:2705:15:25.0505:34:29.00+01:01:006:518,7
27STEFAŃSKI Krystian 279KS KANAŁEKOLSZTYNM3016M 2700:53:432020-09-05 07:53:4900:36:2902:43:3604:30:0105:15:37.4506:09:21.35+01:01:136:518,7
28STELMACH Szymon 246GK GOPRJELENIA GÓRAM184M 2800:02:452020-09-05 07:02:5100:35:3802:33:1604:28:1105:16:53.1005:19:38.30+01:02:286:538,7
29WALDOWSKI Arkadiusz 378GÓRSKI STYL TEAMCHORZOWM3017M 2900:04:552020-09-05 07:05:0100:36:0602:39:2304:27:0005:17:01.4005:21:56.95+01:02:376:538,7
30BRYCHCY Piotr 346TRIGAR.PLPOZNAŃM3018M 3000:08:152020-09-05 07:08:2100:39:5802:50:3704:33:0305:18:06.4505:26:21.45+01:03:426:548,7
31ZAKARYAN Armen 397WROCLAWM3019M 3100:10:432020-09-05 07:10:4900:34:4102:40:5704:32:4705:23:14.5005:33:58.05+01:08:507:018,5
32KĘDZIORA Norbert 393BOREK WLKPM3020M 3200:31:322020-09-05 07:31:3800:38:2502:54:4204:41:0405:23:53.9005:55:26.00+01:09:297:028,5
33ZAWORSKI Tomasz 174WROCŁAWM3021M 3300:02:502020-09-05 07:02:5600:39:1702:51:3604:38:5505:25:00.2505:27:50.40+01:10:357:038,5
34ARAK Tomasz 95MESMERIKRUNNERSPIASECZNOM409M 3400:04:452020-09-05 07:04:5100:34:1402:39:4604:37:0005:25:01.2005:29:46.50+01:10:367:038,5
35SZCZUREK Paweł 389MUAY RUNNING TEAMBRZEGM185M 3500:42:132020-09-05 07:42:1900:39:3102:52:4904:43:1605:29:23.4006:11:37.15+01:14:597:098,4
36WIECZORKIEWICZ Zbigniew 200JELENIA GÓRAM3022M 3600:04:092020-09-05 07:04:1500:37:3002:34:5804:43:0605:30:45.7505:34:55.20+01:16:217:118,3
37LATOS Sławomir 345WROCŁAWM4010M 3700:15:152020-09-05 07:15:2100:42:1402:46:3004:38:0705:31:16.7005:46:32.05+01:16:527:128,3
38GŁOWACKI Artur 108KGHM ZG RUNGŁOGÓWM4011M 3800:04:032020-09-05 07:04:0900:40:5502:49:3104:43:0105:32:09.3005:36:13.15+01:17:447:138,3
39BOROWCZYK Jacek 382ANTEK TEAMTOMASZOW MAZOWIECKIM501M 3900:34:222020-09-05 07:34:2800:40:5502:49:3804:42:4205:32:34.7506:06:57.70+01:18:107:138,3
40BEDNAREK Bartłomiej 194MKS SIECHNICERADWANICEM3023M 4000:44:302020-09-05 07:44:3600:37:4802:48:1904:45:3605:33:33.2506:18:03.85+01:19:087:158,3
41BOGUSZ Paweł 294CYBINA TEAMPOZNAŃM3024M 4100:21:282020-09-05 07:21:3400:43:1302:57:5504:43:4805:34:37.4005:56:06.05+01:20:137:168,2
42PRZYBYŁ Piotr 379EASY RUNNERSGOSTYŃM4012M 4200:46:132020-09-05 07:46:1900:38:2302:50:1604:43:2205:35:08.4506:21:22.15+01:20:447:178,2
43BIAŁY Adam 124WROCŁAWM4013M 4300:36:582020-09-05 07:37:0400:40:2202:51:1904:43:1305:35:55.4506:12:53.75+01:21:317:188,2
44STREICH Tomasz 306WROCŁAWM186M 4400:00:362020-09-05 07:00:4200:35:0802:38:3704:43:1405:36:38.2505:37:14.45+01:22:137:198,2
45PRZYBYŁA Krzysztof 321ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3025M 4500:26:232020-09-05 07:26:2900:36:5402:54:2104:54:1605:40:52.3506:07:16.15+01:26:287:248,1
46DANAK Przemysław 331KOSTRZYN NAD ODRĄM4014M 4600:09:562020-09-05 07:10:0200:47:4603:02:0604:52:5605:43:01.9505:52:58.00+01:28:377:278,0
47SUCHENIA Piotr 236RUNPASSION.PL TEAMREDAM4015M 4700:00:022020-09-05 07:00:0800:36:4002:52:4004:54:1905:43:19.7005:43:22.65+01:28:557:278,0
48WOJEWODA Michał 381KAZIKI TRIWAWAWARSZAWAM4016M 4800:03:112020-09-05 07:03:1700:46:2703:09:4904:59:4205:43:29.0505:46:40.05+01:29:047:288,0
49PISZCZEK Jakub 272WARSZAWAM3026M 4900:04:152020-09-05 07:04:2100:38:4502:48:2704:52:5705:45:22.8505:49:38.20+01:30:587:308,0
50TROJANOWSKI Artur 199KB WIKON NOWA SÓLBOBROWNIKIM3027M 5000:46:052020-09-05 07:46:1100:38:4502:53:1604:54:3705:45:49.9006:31:54.95+01:31:257:318,0
51KARPOWICZ Rafal 180WROCLAWM4017M 5100:12:172020-09-05 07:12:2300:40:4802:56:4904:56:1505:46:17.7505:58:35.65+01:31:537:318,0
52BAŁUSZYŃSKI Janusz 210KRYNICA ZDRÓJM4018M 5200:03:162020-09-05 07:03:2200:38:2102:50:1404:49:4705:46:51.2505:50:07.60+01:32:267:328,0
53PŁONOWSKI Maciej 207PSZCZÓŁKOWSKI TEAMWROCŁAWM3028M 5300:50:182020-09-05 07:50:2400:41:2802:59:2504:52:0705:46:54.5506:37:13.25+01:32:307:328,0
54SZTURO Jan 112PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNM502M 5400:07:392020-09-05 07:07:4500:41:4603:01:1304:55:2705:46:57.5505:54:37.40+01:32:337:328,0
55WYROŚLAK Józef 259#SOBASTEAMWROCŁAWM3029M 5500:15:002020-09-05 07:15:0600:40:5402:53:0004:52:4105:47:15.4006:02:15.90+01:32:517:327,9
56ZAJĄC Marcin 385IM-POSSIBLE TEAMWROCŁAWM3030M 5600:27:342020-09-05 07:27:4000:41:1702:52:2504:52:4105:48:55.7006:16:29.85+01:34:317:357,9
57IWASZCZYSZYN Tomasz 333RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM3031M 5700:27:292020-09-05 07:27:3500:40:3102:52:3004:57:4405:48:59.8506:16:29.70+01:34:357:357,9
58WŁODARCZYK Jarosław 78ZORKA JELONKI RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM4019M 5800:05:532020-09-05 07:05:5900:35:5602:43:3304:53:3305:50:24.4005:56:18.30+01:36:007:377,9
59CIRKO Arkadiusz 362LUBINM4020M 5900:39:502020-09-05 07:39:5600:37:3302:54:4305:02:3605:51:46.3006:31:36.50+01:37:217:387,8
60ROMERO GARCIA Juan 283WITCWARSZAWAM3032M 6000:53:482020-09-05 07:53:5400:36:1202:50:5404:59:5105:51:57.7506:45:46.55+01:37:337:397,8
61JANCZ Tomasz 72JELENIA GÓRAM4021M 6100:17:142020-09-05 07:17:2000:41:2803:01:1905:00:0405:53:12.7506:10:26.75+01:38:487:407,8
62ADAMCZAK Arkadiusz 300LESZNOM4022M 6200:24:252020-09-05 07:24:3100:40:0402:53:4704:56:5705:54:05.2006:18:30.75+01:39:407:417,8
63GAŁECKI Robert 277HFBKIEŁCZÓWM3033M 6300:05:102020-09-05 07:05:1600:38:0602:50:4504:56:5105:55:35.6006:00:46.40+01:41:117:437,8
64STUDZIŃSKI Mateusz 133SZCZECINM3034M 6400:07:092020-09-05 07:07:1500:39:5102:55:0205:01:2905:55:41.6006:02:51.50+01:41:177:437,8
65ZBOROWSKI Tomasz 88SUŁKOWICEM4023M 6500:27:212020-09-05 07:27:2700:40:1103:02:3005:07:0505:55:52.4006:23:14.00+01:41:287:447,8
66BLACHA Krzysztof 43TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRAM3035M 6600:58:102020-09-05 07:58:1600:36:4002:48:1404:56:0705:55:56.6506:54:07.25+01:41:327:447,8
67WILCZKOWIAK Jan 253LESZ NO LIMITS RUNNERSOSIECZNAM3036M 6700:34:022020-09-05 07:34:0800:43:2903:03:2605:04:2705:56:58.4506:31:01.25+01:42:347:457,7
68KAYSIEWICZ Maciej 350POZNAŃM4024M 6800:05:592020-09-05 07:06:0500:40:5203:02:3705:03:3105:57:46.5006:03:45.50+01:43:227:467,7
69HAMROL Piotr 118ZŁOTNIKIM4025M 6900:21:522020-09-05 07:21:5800:42:4503:04:3805:03:4805:57:49.7506:19:42.40+01:43:257:467,7
70BUKOWY Błażej 104WROCŁAWM3037M 7000:49:242020-09-05 07:49:3000:39:4403:03:0405:10:3105:58:31.7506:47:56.05+01:44:077:477,7
71POLAŃSKI Marcin 349GENERAT ZE SZTUTOWAGDAŃSKM187M 7100:12:292020-09-05 07:12:3500:44:3203:13:2405:14:0705:59:37.4506:12:06.60+01:45:137:497,7
72PAWLIK Filip 227POZNANM3038M 7200:31:532020-09-05 07:31:5900:41:1102:59:1605:06:2706:01:05.7506:32:58.75+01:46:417:507,6
73SOBASZEK Marcin 292KROTOSZYCEM3039M 7300:20:032020-09-05 07:20:0900:40:5903:12:1005:14:4306:03:46.6006:23:50.30+01:49:227:547,6
74SOBOLEWSKI Dariusz 241BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM3040M 7400:23:212020-09-05 07:23:2700:42:2003:06:5705:13:0106:03:52.8506:27:14.60+01:49:287:547,6
75IDOWIAK Lukasz 235OSIR PONIECPONIECM3041M 7500:03:312020-09-05 07:03:3700:42:2503:05:3405:11:5906:04:07.9006:07:39.25+01:49:437:547,6
76FIGEL Michał 265MIKI TEAMGDAŃSKM4026M 7600:45:562020-09-05 07:46:0200:44:1203:10:4105:15:5106:04:13.2006:50:09.65+01:49:487:557,6
77GABRYEL Piotr 220TUCZNOM4027M 7700:48:502020-09-05 07:48:5600:43:3203:07:0705:11:4406:04:48.0506:53:38.60+01:50:237:557,6
78MĘDRYKOWSKI Damian 332SANDOMIERZM3042M 7800:13:522020-09-05 07:13:5800:42:4203:04:2605:14:1906:05:16.1506:19:08.20+01:50:517:567,6
79WOJCIECHOWSKI Dariusz 18KRAKOWIAK TEAM / I-SPORTKROSNOM4028M 7900:08:092020-09-05 07:08:1500:43:0903:07:4105:09:2606:05:30.9006:13:40.85+01:51:067:567,6
80GONCHAROV Andrei 355WROCLAWM4029M 8000:03:402020-09-05 07:03:4600:41:4503:09:3605:14:3306:06:14.6506:09:55.45+01:51:507:577,5
81HERMAN Dariusz 304ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINCIEPŁOWODYM4030M 8100:33:532020-09-05 07:33:5900:42:5703:05:4405:10:2806:06:15.7006:40:09.60+01:51:517:577,5
82HARASIUK Adam 373ALIANCA DE MISERICORDIAWROCŁAWM3043M 8200:49:332020-09-05 07:49:3900:37:1503:00:2605:09:3006:06:25.0006:55:58.75+01:52:007:577,5
83BORDYCH Jacek 239BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM503M 8300:23:282020-09-05 07:23:3400:42:1203:06:5505:15:2106:07:40.5506:31:08.60+01:53:167:597,5
84BORDYCH Andrzej 240BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM4031M 8400:23:252020-09-05 07:23:3100:42:1703:06:5905:14:0306:07:43.4006:31:08.60+01:53:197:597,5
85BĄK Piotr 392BRZEZIA ŁĄKAM4032M 8500:08:192020-09-05 07:08:2500:37:1202:56:5205:13:2206:09:27.0006:17:46.60+01:55:028:017,5
86SZYMCZYK Michał 377DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM4033M 8600:05:352020-09-05 07:05:4100:42:4003:09:3505:15:1406:09:45.9006:15:21.25+01:55:218:027,5
87RZEPNIEWSKI Łukasz 39WARSZAWAM4034M 8700:38:112020-09-05 07:38:1700:45:3303:10:4005:17:3406:11:23.7006:49:35.60+01:56:598:047,4
88KARCZ Tomasz 396TEALTREE.EUSTRZEGOMM4035M 8800:37:262020-09-05 07:37:3200:40:5003:04:3005:21:5406:11:43.1506:49:09.25+01:57:188:047,4
89SIETKIEWICZ Piotr 269WROCŁAWM3044M 8900:01:192020-09-05 07:01:2500:40:4702:59:2705:12:2206:12:04.8506:13:24.15+01:57:408:057,4
90LIPIŃSKI Hubert 282KS KANAŁEKWARSZAWAM3045M 9000:53:532020-09-05 07:53:5900:39:2703:00:4705:14:4306:14:03.0507:07:57.00+01:59:388:077,4
91SZCZEPAŃSKI Adam 367ALBATROSYSZCZECINM3046M 9100:49:562020-09-05 07:50:0200:39:3803:10:5705:22:3106:14:12.2007:04:08.75+01:59:478:087,4
92MUCKUS Filip 399WARSZAWAM3047M 9200:53:392020-09-05 07:53:4500:38:5402:59:5305:14:5706:14:17.8007:07:57.30+01:59:538:087,4
93HOJAN Lukasz 347NIGHT RUNNERS / MOTIV HOMECHOMĘCICEM3048M 9300:25:022020-09-05 07:25:0800:42:4703:02:0805:18:0706:17:06.2506:42:08.85+02:02:418:117,3
94SOWIŃSKI Kamil 110BRZEG DOLNYM3049M 9400:07:432020-09-05 07:07:4900:43:1303:11:3205:26:5506:17:10.1006:24:53.90+02:02:458:117,3
95MACIEJEWSKI Roman 9BIEGAMBOLUBIĘ KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEM3050M 9500:11:412020-09-05 07:11:4700:45:5803:15:2205:24:4206:17:28.4506:29:10.35+02:03:048:127,3
96WANDEL Piotr 335PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM4036M 9600:33:412020-09-05 07:33:4700:44:5703:13:4105:21:4306:18:50.3006:52:31.50+02:04:258:147,3
97WOJEWODA Maciej 297VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM3051M 9700:26:372020-09-05 07:26:4300:41:0103:08:0405:19:3506:19:16.1506:45:53.75+02:04:518:147,3
98LESZCZYŃSKI Michał 28SYBERIAN HUSKY TEAMDESZCZNOM4037M 9800:50:412020-09-05 07:50:4700:41:5403:09:1105:14:0006:19:21.6007:10:03.25+02:04:578:147,3
99KAMIŃSKI Marek 231180 MINUTWROCŁAWM4038M 9900:08:352020-09-05 07:08:4100:46:0403:17:4005:26:1206:20:34.5006:29:10.30+02:06:108:167,3
100OLEJNICZAK Piotr 107LESZNOM4039M 10000:34:062020-09-05 07:34:1200:43:2703:04:2205:21:5006:21:28.0006:55:34.15+02:07:038:177,2
101LEWANDOWSKI Wojciech 225WROCŁAWM4040M 10100:53:352020-09-05 07:53:4100:39:3803:01:0305:29:3206:23:30.4507:17:05.50+02:09:068:207,2
102ZYCH Marcin 214ŻARYM4041M 10200:17:592020-09-05 07:18:0500:43:0203:13:3605:27:1606:24:20.0006:42:19.90+02:09:558:217,2
103SCHWARZ Marek 45PRO366SWARZĘDZM3052M 10300:24:182020-09-05 07:24:2400:44:1703:15:0405:30:1906:25:43.6006:50:02.30+02:11:198:237,2
104WOŹNIAK Paweł 226KLEPWROCŁAWM4042M 10400:14:282020-09-05 07:14:3400:42:1803:06:2605:21:0206:26:54.4006:41:23.05+02:12:308:247,1
105KULAS Łukasz 353BIERUŃM4043M 10500:08:492020-09-05 07:08:5500:45:0803:19:4405:31:2906:28:12.8006:37:02.25+02:13:488:267,1
106GRZEMPA Damian 4LUBOŃM4044M 10600:38:142020-09-05 07:38:2000:46:5903:19:3905:36:5606:29:43.7007:07:58.40+02:15:198:287,1
107WARDYŃSKI Jarosław 270ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓWPODBRZEZIE DOLNEM4045M 10700:23:192020-09-05 07:23:2500:42:0903:07:0305:23:4206:30:28.3506:53:48.25+02:16:048:297,1
108KOZŁOWSKI Łukasz 76WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEM188M 10800:00:032020-09-05 07:00:0900:47:0403:26:1405:38:4906:30:34.8006:30:38.75+02:16:108:297,1
109GALEK Adam 263WARSZAWAM3053M 10900:42:552020-09-05 07:43:0100:46:3703:16:2605:36:1106:31:17.8507:14:12.85+02:16:538:307,1
110NOWAK Jacek 31LESZNO LIMITS RUNNERSWSCHOWAM4046M 11000:21:222020-09-05 07:21:2800:42:3603:15:2905:32:5906:31:25.5006:52:47.55+02:17:018:307,1
111NAKIELSKI Jakub 73KARPACZ SPORT & SKIVEGASKARPACZM3054M 11100:00:032020-09-05 07:00:0900:38:0002:55:3305:23:5406:32:17.7506:32:21.40+02:17:538:317,0
112PIWKO Mateusz 20SZCZECINM3055M 11200:51:242020-09-05 07:51:3000:44:5603:16:1405:36:4406:33:18.0007:24:42.60+02:18:538:337,0
113DUDZIAK Tomasz 357MARSS FILTRY RUNNING CLUBSIERADZM4047M 11300:42:472020-09-05 07:42:5300:47:1303:17:3605:36:1006:33:51.0007:16:38.60+02:19:268:337,0
114WOJCIESZYŃSKI Tomasz 96BACZYNAM4048M 11400:43:162020-09-05 07:43:2200:43:3703:17:4905:35:3606:34:13.3007:17:29.50+02:19:488:347,0
115GURGACZ Tomasz 129GBBO BYTOM ODRZAŃSKIBYTOM ODRZAŃSKIM4049M 11500:24:502020-09-05 07:24:5600:38:2803:13:3805:39:3206:34:59.9006:59:50.15+02:20:358:357,0
116DOBKE Jan 264GDYNIAM3056M 11600:45:432020-09-05 07:45:4900:56:0303:34:0505:43:0406:35:12.2007:20:55.20+02:20:478:357,0
117TYLIŃSKI Arkadiusz 162LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM504M 11700:33:582020-09-05 07:34:0400:43:3303:21:0205:41:2906:35:31.0007:09:29.55+02:21:068:357,0
118BIŃKOWSKI Borys 384FAIRTRADE POLSKAOBORNIKI ŚLĄSKIEM3057M 11800:18:512020-09-05 07:18:5700:44:5303:17:3205:34:1706:36:43.4506:55:34.90+02:22:198:377,0
119JAZ Krzysztof 325KM TEAMMIESZKOWICEM505M 11900:09:342020-09-05 07:09:4000:46:0103:14:2805:29:1706:38:16.5006:47:50.50+02:23:528:396,9
120SAWCZUK Robert 261PADRE TEAMLUBRZAM3058M 12000:07:492020-09-05 07:07:5500:42:3803:09:5005:32:4506:38:27.3006:46:16.80+02:24:028:396,9
121PURA Robert 14GORZÓW WIELKOPOLSKIM4050M 12100:09:082020-09-05 07:09:1400:44:4603:17:2705:41:5706:39:00.5006:48:09.35+02:24:368:406,9
122HIBNER Waldemar 147KOSZALINM4051M 12200:48:352020-09-05 07:48:4100:43:5103:20:2105:46:2606:39:35.7507:28:11.50+02:25:118:416,9
123ZIĘCIAK Michał 316STARGARDM3059M 12300:06:542020-09-05 07:07:0000:43:4703:17:0905:40:2006:39:58.4506:46:53.40+02:25:348:416,9
124HIBNER Zbigniew 148ZAMIAST UTMBSUCHY LASM4052M 12400:48:292020-09-05 07:48:3500:43:2003:20:3105:46:3306:40:20.0007:28:49.40+02:25:558:426,9
125KOSIELSKI Robert 167ŁÓDŹM4053M 12500:46:182020-09-05 07:46:2400:43:4403:14:3505:36:5606:41:14.4507:27:33.30+02:26:508:436,9
126DURKIEWICZ Tomasz 11DOM KULTURY JOGIDĘBNOM4054M 12600:03:462020-09-05 07:03:5200:46:0703:25:3905:39:5706:41:40.2506:45:26.55+02:27:158:436,9
127MORAŃSKI Paweł 309BOLESŁAWIECM3060M 12700:02:112020-09-05 07:02:1700:43:5403:20:4305:38:3806:42:12.8006:44:24.35+02:27:488:446,9
128JACHYMSKI Ignacy 21AKG ŁÓDŹŁÓDŹM189M 12800:06:152020-09-05 07:06:2100:43:1003:26:0905:50:0906:43:41.8506:49:57.65+02:29:178:466,8
129TYCZYŃSKI Sławomir 365FILGROSOILLESZNOM4055M 12900:07:052020-09-05 07:07:1100:45:0103:22:5805:45:5006:44:34.8506:51:40.65+02:30:108:476,8
130WALUŚKIEWICZ Artur 79BOANERGESWROCŁAWM506M 13000:01:492020-09-05 07:01:5500:44:1303:20:4605:44:4506:47:02.0006:48:51.05+02:32:378:506,8
131BUGANIK Tomasz 245OSIECZNICAM4056M 13101:05:492020-09-05 08:05:5500:42:4103:13:5505:49:5406:48:48.0007:54:37.15+02:34:238:536,8
132WIERZBICKI Daniel 275EBIEGI.PLKŁODZKOM3061M 13200:28:192020-09-05 07:28:2500:44:2903:31:4605:56:1706:49:00.3007:17:20.15+02:34:358:536,7
133BRUDEREK Tomasz 344PRIMUM CURREREJABŁONNAM4057M 13300:06:242020-09-05 07:06:3000:42:2803:14:0005:43:1306:50:51.7006:57:16.55+02:36:278:556,7
134OLESIAK Roman 46KROSNO ODRZAŃSKIEM4058M 13400:11:362020-09-05 07:11:4200:47:1803:27:2505:55:0306:51:24.2507:03:00.75+02:36:598:566,7
135PORAJ Paweł 195CZĘSTOCHOWAM3062M 13500:13:392020-09-05 07:13:4500:46:1403:25:5405:54:5006:52:49.2507:06:29.05+02:38:248:586,7
136STASIW Artur 329ŻYRARDÓWM3063M 13600:02:552020-09-05 07:03:0100:40:5303:19:4105:46:5906:52:50.8006:55:46.40+02:38:268:586,7
137WEBER Mariusz 254MOUNTAINRUN.INFOEBERSWALDEM3064M 13700:01:452020-09-05 07:01:5100:44:4703:21:1805:51:4106:53:07.0006:54:52.10+02:38:428:586,7
138SZELIGA Jacek 63SZELIGA TEAMWROCŁAWM4059M 13800:12:102020-09-05 07:12:1600:46:3303:17:3105:52:4606:54:02.7507:06:13.70+02:39:389:006,7
139LIPIŃSKI Oskar 138WARSZAWAM3065M 13900:23:552020-09-05 07:24:0100:46:0503:25:4105:55:0706:54:18.3507:18:13.85+02:39:549:006,7
140MIECHUR Bogumił 109STOOR RUNEXTREMEJELENIA GÓRAM4060M 14000:05:462020-09-05 07:05:5200:43:2203:26:4405:51:4406:54:24.4007:00:10.45+02:40:009:006,7
141STASIAK Włodzimierz 328PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM3066M 14100:33:342020-09-05 07:33:4000:45:0003:35:3105:56:1306:54:37.4507:28:11.80+02:40:139:006,7
142WÓJTOWICZ Robert 204PIASECZNOM4061M 14200:01:092020-09-05 07:01:1500:41:4103:17:5605:52:0806:56:52.5006:58:01.55+02:42:289:036,6
143ŻABIEREK Tomasz 53WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM4062M 14300:04:002020-09-05 07:04:0600:47:1103:35:1705:58:0006:58:14.2507:02:14.65+02:43:499:056,6
144NIEDZIELA Marcin 64FAT MAMA’S SPORT CLUBBYTOMM4063M 14400:01:352020-09-05 07:01:4100:45:0903:26:4705:56:5006:59:34.4007:01:10.05+02:45:109:076,6
145NĘDZA Mikołaj 123NO LIMITS RUN LESZNOKĄKOLEWOM4064M 14500:34:102020-09-05 07:34:1600:44:5803:19:3705:55:3407:00:32.1507:34:43.00+02:46:079:086,6
146ŚPIEWAK Radosław 188ZIELONA GÓRAM4065M 14600:08:592020-09-05 07:09:0500:49:1503:32:4506:01:5407:00:39.4507:09:38.95+02:46:159:086,6
147MARCELA Marcin 153FAT MAMA'S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM4066M 14700:00:122020-09-05 07:00:1800:46:3203:28:1105:58:1407:00:59.5507:01:12.25+02:46:359:096,6
148MURGOSKI Zlatko 17WROCŁAWM3067M 14800:28:312020-09-05 07:28:3700:48:4603:32:0006:04:3407:02:21.5507:30:53.45+02:47:579:106,5
149LISOWSKI Dariusz 352ŚWIERZNOM4067M 14900:05:202020-09-05 07:05:2600:52:1503:51:3406:09:4307:04:07.1007:09:27.35+02:49:429:136,5
150OLSZEWSKI Jacek 87IRONBEERMANMOSINAM3068M 15000:33:462020-09-05 07:33:5200:44:5003:39:3506:06:5207:04:50.1007:38:36.25+02:50:259:146,5
151TONDER Filip 364WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃM3069M 15100:11:092020-09-05 07:11:1500:47:1203:38:0506:03:4907:05:22.1507:16:32.00+02:50:579:146,5
152PAWLAK Marcin 155ŁÓDŹM1810M 15200:27:242020-09-05 07:27:3000:44:5103:34:2905:58:2907:06:29.0007:33:53.85+02:52:049:166,5
153NOWAK Adrian 160KB WARTKOGOLINAM4068M 15300:01:532020-09-05 07:01:5900:45:1603:32:2306:05:1707:06:41.4007:08:35.35+02:52:179:166,5
154DOBOSZ Leszek 310POZNAŃM3070M 15400:12:042020-09-05 07:12:1000:49:1903:28:3906:01:2507:07:29.3507:19:34.00+02:53:059:176,5
155GRYGIER Tomasz 341KOŚCIANM4069M 15500:34:142020-09-05 07:34:2000:46:5903:27:1406:00:3207:10:32.9507:44:47.25+02:56:089:216,4
156KOŁEK Adrian 247LEGNICAM3071M 15600:29:232020-09-05 07:29:2900:48:2703:35:4606:08:4807:11:20.9507:40:44.75+02:56:569:226,4
157ZAJĄC Radosław 168ŻARYM4070M 15700:27:432020-09-05 07:27:4900:49:1003:39:0306:11:4807:14:02.8007:41:46.30+02:59:389:266,4
158MATYŚKIEWICZ Mateusz 48JELENIA GÓRAM3072M 15800:10:382020-09-05 07:10:4400:46:5103:31:5506:03:1607:14:59.5007:25:38.45+03:00:359:276,3
159SYPNIEWSKI Krystian 137POZNAŃM4071M 15900:24:132020-09-05 07:24:1900:48:1103:38:3306:11:3007:15:22.0007:39:35.50+03:00:579:276,3
160MIELCARZ Tomasz 213HUSARIA RACE TEAMZIELONA GÓRAM3073M 16000:46:012020-09-05 07:46:0700:44:3803:41:0506:09:3507:16:11.8008:02:12.85+03:01:479:286,3
161WINCZURA Leszek 305GDAŃSKM4072M 16100:36:462020-09-05 07:36:5200:53:5003:42:4306:10:4207:16:20.9007:53:07.40+03:01:569:296,3
162GRUCZA Cezary 232DOZOR SQUADSŁUPSKM3074M 16200:39:302020-09-05 07:39:3600:49:1603:38:5706:16:0407:17:12.9507:56:42.95+03:02:489:306,3
163COLAUTTI Enrico 395BAD ORGANIZER TEAMWARSZAWAM507M 16300:07:182020-09-05 07:07:2400:48:5903:30:1106:01:5707:17:18.6007:24:37.05+03:02:549:306,3
164KOPANIA Kamil 237K.S TĘCZAWARSZAWAM3075M 16400:42:422020-09-05 07:42:4800:48:1003:47:5506:14:3907:17:54.0508:00:36.75+03:03:299:316,3
165ŻAK Krzysztof 391IWINYM3076M 16500:06:102020-09-05 07:06:1600:43:0303:35:0606:17:0607:17:58.8507:24:09.15+03:03:349:316,3
166DZIDECZEK Marcin 258TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM4073M 16600:39:562020-09-05 07:40:0200:50:4703:47:4506:19:4807:18:39.2507:58:35.35+03:04:149:326,3
167SKOWRON Marek 152DRAEXLMAIERJELENIA GÓRAM4074M 16700:16:082020-09-05 07:16:1400:46:0203:30:3706:03:2107:18:41.1007:34:49.85+03:04:169:326,3
168KOBLAŃSKI Tomasz 291LEGNICAM3077M 16800:34:402020-09-05 07:34:4600:46:3003:31:1006:11:3307:20:17.2507:54:57.95+03:05:529:346,3
169SKIBA Tomasz 278SULECHÓWM4075M 16900:16:462020-09-05 07:16:5200:49:1003:37:3206:11:5507:20:19.7507:37:06.10+03:05:559:346,3
170WOJCIECHOWSKI Maciej 19POZNANM3078M 17000:07:592020-09-05 07:08:0500:50:0103:48:1606:18:5707:24:40.6507:32:40.45+03:10:169:406,2
171FIEGA Mirosław 13POZNAŃM3079M 17100:08:032020-09-05 07:08:0900:49:5603:48:1306:18:5407:24:41.1007:32:44.85+03:10:169:406,2
172PŁONKA Krzysztof 257TRZCIELM4076M 17200:47:172020-09-05 07:47:2300:50:0103:57:0006:27:2207:24:49.8508:12:07.50+03:10:259:406,2
173STAWIŃSKI Michał 193WROCŁAWM3080M 17300:13:592020-09-05 07:14:0500:47:3903:33:0406:14:3407:25:05.5007:39:05.00+03:10:419:406,2
174ANTKIEWICZ Kamil 280KOZIEGŁOWYM3081M 17400:30:362020-09-05 07:30:4200:48:1903:42:2106:22:0907:26:44.1507:57:21.10+03:12:199:426,2
175ŁUSZCZ Janusz 250WROCŁAWM508M 17500:07:302020-09-05 07:07:3600:46:0003:40:4106:17:1707:27:02.2007:34:32.60+03:12:379:436,2
176KOSIOROWSKI Leszek 400TEAM BIEG PIASTÓWJELENIA GÓRAM509M 17600:39:362020-09-05 07:39:4200:54:2003:34:3706:14:4107:28:05.1008:07:41.85+03:13:409:446,2
177GRYZ Jacek 135BRAVEHEARTS LEGIONOWOJANÓWEK PIERWSZYM4077M 17700:48:162020-09-05 07:48:2200:46:4503:43:5406:18:5807:28:31.4008:16:47.90+03:14:079:456,2
178SEDLAK Robert 260LUBSKOM5010M 17800:03:502020-09-05 07:03:5600:45:5603:38:1706:20:4107:30:42.6007:34:32.60+03:16:189:476,1
179KOZUBSKI Maciej 26ROKIETNICAM3082M 17900:15:242020-09-05 07:15:3000:49:1703:40:2406:28:1407:30:58.7507:46:23.25+03:16:349:486,1
180KUCZYŃSKI Michał 285VOLVO V-MOTORSWROCŁAWM3083M 18000:08:272020-09-05 07:08:3300:41:5103:18:2806:26:2307:32:30.3007:40:57.55+03:18:059:506,1
181JURKIEWICZ Dominik 369WROCŁAWM3084M 18100:07:002020-09-05 07:07:0600:50:2703:44:3606:27:1107:35:46.1007:42:46.40+03:21:219:546,1
182CZUBA Paweł 131BIEGANIE ZBLIŻAPOLSKAM4078M 18200:04:502020-09-05 07:04:5600:46:4603:28:1206:25:4007:35:57.3007:40:47.50+03:21:329:546,1
183ŁĘTOWSKI Mariusz 324KM TEAMNAWODNAM4079M 18300:09:312020-09-05 07:09:3700:49:4703:44:0206:29:4907:36:24.2507:45:56.05+03:21:599:556,0
184GNIADY Krzysztof 322NAMYŚLINM3085M 18400:09:512020-09-05 07:09:5700:47:5203:38:3506:26:0307:36:43.4507:46:34.45+03:22:199:556,0
185BOHAREWICZ Paweł 290BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM4080M 18500:29:062020-09-05 07:29:1200:55:0603:51:0006:31:0307:38:00.5508:07:06.55+03:23:369:576,0
186JERMAK Kamil 42BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM4081M 18600:28:572020-09-05 07:29:0300:55:1603:51:0806:31:1107:38:09.2508:07:06.40+03:23:449:576,0
187ZIÓŁEK Rafał 229POZNAŃM3086M 18700:31:522020-09-05 07:31:5800:44:5303:34:1106:30:5707:39:59.6008:11:51.70+03:25:359:596,0
188FALISZEWSKI Sebastian 101ŁÓDŹM4082M 18800:15:402020-09-05 07:15:4600:48:2303:43:4006:27:5807:40:00.8007:55:41.75+03:25:3610:006,0
189KOKOSZKA Marcin 1541 ON 1 TEAMZGIERZM4083M 18900:01:242020-09-05 07:01:3000:48:5403:47:5106:36:2307:40:05.5007:41:30.45+03:25:4110:006,0
190WRONISZEWSKI Łukasz 821ON1 TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3087M 19000:01:302020-09-05 07:01:3600:48:4703:47:5006:36:1807:40:25.1507:41:55.55+03:26:0010:006,0
191SADŁEK Łukasz 49WARSZAWAM4084M 19100:07:262020-09-05 07:07:3200:50:1503:44:2306:33:3907:42:36.5507:50:03.00+03:28:1210:036,0
192RADAJEWSKI Arkadiusz 172CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM4085M 19200:26:412020-09-05 07:26:4700:49:5803:46:0306:32:3607:42:48.3008:09:29.75+03:28:2310:036,0
193KOWALEWSKI Grzegorz 128KRZEPTÓWM5011M 19300:20:252020-09-05 07:20:3100:50:0003:43:3106:33:5007:43:34.4508:03:59.95+03:29:1010:046,0
194WOZNIAK Damian 61CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOM4086M 19400:25:572020-09-05 07:26:0300:50:4503:53:2206:37:2707:44:47.7008:10:45.25+03:30:2310:065,9
195MISIAK Patryk 59CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOM4087M 19500:25:532020-09-05 07:25:5900:50:5103:53:2806:37:3307:44:52.5508:10:45.55+03:30:2810:065,9
196PARCHANOWICZ Mariusz 117STRZEGOMSTRZEGOMM601M 19600:05:062020-09-05 07:05:1200:53:0003:57:2606:36:3407:45:09.7007:50:15.80+03:30:4510:065,9
197AID Kamil 387OBOZY GÓRSKIEWARSZAWAM1811M 19700:46:382020-09-05 07:46:4400:45:1403:43:5806:34:1707:46:06.2008:32:45.15+03:31:4110:075,9
198WOŹNIAK Andrzej 191BRZEG DOLNYM5012M 19800:43:342020-09-05 07:43:4000:45:1003:45:4206:39:3507:46:49.0008:30:23.55+03:32:2410:085,9
199TYLMAN Piotr 139CZAPLINEKM3088M 19900:16:342020-09-05 07:16:4000:47:0303:41:2106:37:3007:48:16.4508:04:51.30+03:33:5210:105,9
200OCET Wiktor 363WARSZAWAM3089M 20000:48:472020-09-05 07:48:5300:43:0503:27:3506:29:3507:48:41.6008:37:29.55+03:34:1710:115,9
201WŁODARCZYK Łukasz 273KIDS RUN/NIGHT RUNNERSPOZNAŃM4088M 20100:24:542020-09-05 07:25:0000:47:0103:39:1206:39:0307:48:52.3008:13:46.45+03:34:2710:115,9
202WOŹNIAK Łukasz 267WROCŁAWM3090M 20200:22:302020-09-05 07:22:3600:44:0403:31:2306:34:5007:49:01.5008:11:31.70+03:34:3710:115,9
203JAWORSKI Bartek 221PŁOCKM4089M 20300:02:052020-09-05 07:02:1100:48:5403:34:5906:35:1707:50:27.2007:52:32.75+03:36:0210:135,9
204SZAJEK Arkadiusz 114POZNAŃM3091M 20400:15:212020-09-05 07:15:2700:50:0303:53:0606:40:2407:53:16.0508:08:37.75+03:38:5110:175,8
205KASPERKIEWICZ Filip 201KLUB AAWROCŁAWM3092M 20500:06:542020-09-05 07:07:0000:50:3803:55:4506:46:4107:53:57.3508:00:51.35+03:39:3310:185,8
206SZYSZKO Stanisław 37612 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ / 125 BLPPIŁAM3093M 20600:30:322020-09-05 07:30:3800:47:3103:50:3506:46:4807:55:07.6508:25:40.00+03:40:4310:195,8
207SZPAŁA Jakub 380ŻAGAŃM1812M 20700:11:572020-09-05 07:12:0300:48:4403:53:0706:45:1807:56:06.5008:08:04.30+03:41:4210:215,8
208KOSZAREK Andrzej 5POZNAŃM4090M 20800:19:232020-09-05 07:19:2900:52:3703:52:0506:50:3007:57:41.2008:17:05.05+03:43:1610:235,8
209WILCZEWSKI Piotr 69GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEGORZÓW WIELKOPOLSKIM3094M 20900:18:572020-09-05 07:19:0300:52:1004:04:0706:52:3807:58:24.9508:17:22.55+03:44:0010:245,8
210POKOTYCKI Denis 55POZNAŃM3095M 21000:49:172020-09-05 07:49:2300:52:3303:58:1606:46:0008:01:58.1008:51:15.45+03:47:3310:285,7
211CISZEWSKI Maciej 186SAINT-GOBAIN SQUADMIRKÓWM4091M 21100:38:372020-09-05 07:38:4300:49:5704:01:1006:56:2608:03:56.3008:42:33.45+03:49:3110:315,7
212ŁUCZKÓW Andrzej 230DARŁOWOM5013M 21200:45:302020-09-05 07:45:3600:52:2803:48:5006:46:4808:05:55.2508:51:25.50+03:51:3010:335,7
213SZULC Adam 326WŁADYSŁAWOWOM4092M 21300:36:532020-09-05 07:36:5900:54:0003:55:0506:59:1308:06:32.5008:43:26.15+03:52:0810:345,7
214PURA Paweł 228BACZYNAM4093M 21400:03:542020-09-05 07:04:0000:49:2903:54:5806:49:0008:06:43.4508:10:38.05+03:52:1910:345,7
215GALEWSKI Mariusz 286KOTLINKOTLINM5014M 21500:10:482020-09-05 07:10:5400:51:5504:05:1006:58:2108:07:02.7008:17:51.45+03:52:3810:355,7
216WAKOR Pawel 217WARSZAWAM3096M 21600:39:272020-09-05 07:39:3300:53:4503:48:2106:48:3608:07:34.9008:47:01.95+03:53:1010:355,7
217RZEMIŃSKI Robert 115JELENIA GÓRAM4094M 21700:39:222020-09-05 07:39:2800:53:5003:48:2206:47:3508:07:41.0008:47:03.25+03:53:1610:365,7
218BANAŚ Marcin 289WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4095M 21800:41:292020-09-05 07:41:3500:50:2003:54:1306:50:2808:10:10.5008:51:39.80+03:55:4610:395,6
219BARANOWSKI Filip 390POZNAŃM4096M 21900:14:102020-09-05 07:14:1600:47:1603:49:0406:59:0508:12:47.8008:26:58.00+03:58:2310:425,6
220CZACHOWSKI Michal 314WARSZAWAM5015M 22000:54:132020-09-05 07:54:1900:55:3804:21:2607:12:1008:12:57.5009:07:11.40+03:58:3310:435,6
221GÓRCZYŃSKI Rafał 196NOWY TOMYŚLM4097M 22100:09:042020-09-05 07:09:1000:49:2803:51:0506:50:2408:13:10.5508:22:14.75+03:58:4610:435,6
222ZIEMSKI Maciej 224POZNAŃM3097M 22200:03:442020-09-05 07:03:5000:54:0204:03:4006:54:2508:13:43.9008:17:28.60+03:59:1910:445,6
223SZCZUROWSKI Marcin 366CHEMPIONI NIEZŁOMNIPLEWISKAM3098M 22300:11:062020-09-05 07:11:1200:47:4103:53:4606:57:0408:14:20.5508:25:26.55+03:59:5610:445,6
224KAŁŁAUR Krzysztof 202WARSZAWAM3099M 22400:19:592020-09-05 07:20:0500:53:4704:11:0907:07:2208:21:34.0008:41:33.55+04:07:0910:545,5
225GNATOWICZ Krzysztof 238CZERWIEŃSKM4098M 22500:04:362020-09-05 07:04:4200:51:3704:02:0807:09:5708:22:25.5008:27:01.65+04:08:0110:555,5
226KOLIBABKA Adam 184GNIEZNOM4099M 22600:14:042020-09-05 07:14:1000:53:4204:03:2007:10:5908:23:01.5508:37:06.05+04:08:3710:565,5
227RAJCZAK Łukasz 256MODŁAM30100M 22700:04:202020-09-05 07:04:2600:47:4304:05:5107:12:1608:25:30.4508:29:51.15+04:11:0610:595,5
228PALUSZKIEWICZ Rafał 35SPP TEAMLUBOŃM40100M 22800:09:412020-09-05 07:09:4700:51:3803:57:5607:10:0108:26:32.9508:36:14.20+04:12:0811:005,4
229DOBRZYŃSKI Marek 394BAD ORGANIZER TEAMLEGIONOWOM40101M 22900:07:152020-09-05 07:07:2100:51:2903:57:0007:16:5608:32:32.8508:39:47.95+04:18:0811:085,4
230KRYCZEK Piotr 113WARSZAWAM5016M 23000:37:042020-09-05 07:37:1000:54:5504:14:0507:24:2808:34:25.0509:11:29.90+04:20:0011:105,4
231TĘCZA Robert 22ŻAGAŃM40102M 23100:17:082020-09-05 07:17:1400:47:0303:58:4007:26:0108:37:53.3008:55:01.75+04:23:2811:155,3
232ZAK Robert 222MOHELNICEM40103M 23200:02:202020-09-05 07:02:2600:59:1204:13:2207:21:1408:42:48.8508:45:09.60+04:28:2411:215,3
233SURANSKY Thomas 223MOHELNICEM40104M 23300:02:162020-09-05 07:02:2200:59:1604:13:2707:21:1808:42:52.9508:45:09.50+04:28:2811:225,3
234SROKA Sebastian 38PROMILSCY WROCŁAWWROCLAWM40105M 23400:19:132020-09-05 07:19:1900:51:5704:02:5907:24:3908:42:55.7509:02:09.45+04:28:3111:225,3
235CIERACH Leszek 99PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIWAWRÓWM30101M 23500:35:312020-09-05 07:35:3700:58:4204:18:4307:14:5808:42:59.3509:18:30.85+04:28:3511:225,3
236PASIEKA Tomasz 90MROCZAM40106M 23600:00:092020-09-05 07:00:1501:01:3804:28:3107:33:2108:50:33.8008:50:43.60+04:36:0911:325,2
237JANOWSKI Jerzy 33RONINPOZNANM602M 23700:05:412020-09-05 07:05:4700:52:2904:18:4807:30:3908:51:00.9008:56:42.35+04:36:3611:325,2
238LENKIEWICZ Aleksander 120WKURW_TEAMWARSZAWAM40107M 23800:19:182020-09-05 07:19:2400:57:2304:30:4007:37:0108:52:44.7509:12:03.30+04:38:2011:345,2
239WARA-WĄSOWSKI Maciej 303ŁÓDŹM5017M 23900:27:162020-09-05 07:27:2200:57:4304:40:0507:59:1109:00:19.5009:27:36.10+04:45:5511:445,1
240TYCHOWICZ Robert 243BUTTON'S TEAMŻARYM40108M 24000:11:542020-09-05 07:12:0000:52:3704:10:1807:47:5209:06:37.8009:18:31.80+04:52:1311:525,0
241ŻYTNIK Piotr 242BUTTON'S TEAMŻARYM40109M 24100:11:472020-09-05 07:11:5300:52:4504:10:2407:47:5909:06:43.9509:18:31.70+04:52:1911:535,0
242WIŚNIEWSKI Sławomir 299KS LENIWIECKĘPNOM30102M 24200:08:442020-09-05 07:08:5000:52:1004:31:2907:48:3509:06:56.3009:15:41.15+04:52:3111:535,0
243ŻABA Jacek 16GORZÓW WLKP.M5018M 24300:10:332020-09-05 07:10:3900:56:4304:12:1807:39:5909:07:57.9009:18:31.25+04:53:3311:545,0
244NOWICKI Krzysztof 248KAMIENNA GÓRAM40110M 24400:19:442020-09-05 07:19:5000:58:4304:32:2507:54:3509:18:33.9509:38:18.10+05:04:0912:084,9
245KOZIBRODA Marcin 3TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40111M 24500:38:052020-09-05 07:38:1100:57:0504:54:2908:26:5409:41:28.2510:19:33.70+05:27:0312:384,7
246WROBLEWSKI Tomasz 315BOLESLAWIECM30103M 24600:13:552020-09-05 07:14:0100:52:4404:25:1208:17:1009:43:54.1509:57:49.85+05:29:2912:414,7
247GÓRECKI Krzysztof 75LUBOŃM30104M 24700:09:452020-09-05 07:09:5100:51:2804:03:25+01:45:2410:085,9
SALEJ Krzysztof 307REDKOTZIELONA GÓRAM30DNF2020-09-05 07:29:0700:39:21 DNF03:09:44 DNF DNF DNF DNF--
MASIAREK Czesław 105JELENIA GÓRAM50DNF2020-09-05 07:27:5300:52:01 DNF04:32:40 DNF DNF DNF DNF--
OLECHOWSKI Marcin 175TINNARZDUŃSKA WOLAM40DNF2020-09-05 07:03:3101:06:16 DNF05:49:39 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 250 wynik(ów)