CHOJNIK MARATON

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
42 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
401
Wystartowało:
328
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
320
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 24km | 36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
24km
Droga pod Reglami
36km
Czas
netto
46km
Czas
brutto
46km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1LINKOWSKI Michał 301KB ILOVEZIEMEKSUCHY LASM401M 100:00:022020-09-05 07:00:0800:32:4502:18:0203:38:5904:14:24.3504:14:27.00 5:3110,8
2WŁODARKIEWICZ Dominik 268DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM402M 300:00:022020-09-05 07:00:0800:32:2802:16:3703:39:3104:18:19.9504:18:21.95+00:03:555:3610,7
3PROMIRSKI Norbert 336WROCŁAWM403M 400:00:022020-09-05 07:00:0800:33:1602:19:3903:45:4204:24:39.5004:24:42.45+00:10:155:4510,4
4WYSOKIŃSKI Konrad 50MESMERNIK RUNNERSPIASECZNOM404M 900:00:012020-09-05 07:00:0700:33:0902:22:3003:58:0904:42:41.7504:42:43.50+00:28:176:089,8
5ŁACIAK Marcin 320MESMERIK RUNNERSWARSZAWAM405M 1300:04:402020-09-05 07:04:4600:33:1502:33:1104:14:1904:59:13.7505:03:54.30+00:44:496:309,2
6PERUCKI Piotr 252PRUDNIKM406M 1400:10:012020-09-05 07:10:0700:38:5202:43:1604:20:0505:00:40.7505:10:41.90+00:46:166:329,2
7ROGÓRZ Piotr 249WROCŁAWM407M 1800:00:022020-09-05 07:00:0800:35:1402:37:1604:21:4205:09:10.6505:09:13.45+00:54:466:438,9
8MUCHACZOW Jacek 127DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM408M 2300:02:402020-09-05 07:02:4600:35:4402:33:1304:16:1605:13:13.8505:15:54.05+00:58:496:488,8
9ARAK Tomasz 95MESMERIKRUNNERSPIASECZNOM409M 3400:04:452020-09-05 07:04:5100:34:1402:39:4604:37:0005:25:01.2005:29:46.50+01:10:367:038,5
10LATOS Sławomir 345WROCŁAWM4010M 3700:15:152020-09-05 07:15:2100:42:1402:46:3004:38:0705:31:16.7005:46:32.05+01:16:527:128,3
11GŁOWACKI Artur 108KGHM ZG RUNGŁOGÓWM4011M 3800:04:032020-09-05 07:04:0900:40:5502:49:3104:43:0105:32:09.3005:36:13.15+01:17:447:138,3
12PRZYBYŁ Piotr 379EASY RUNNERSGOSTYŃM4012M 4200:46:132020-09-05 07:46:1900:38:2302:50:1604:43:2205:35:08.4506:21:22.15+01:20:447:178,2
13BIAŁY Adam 124WROCŁAWM4013M 4300:36:582020-09-05 07:37:0400:40:2202:51:1904:43:1305:35:55.4506:12:53.75+01:21:317:188,2
14DANAK Przemysław 331KOSTRZYN NAD ODRĄM4014M 4600:09:562020-09-05 07:10:0200:47:4603:02:0604:52:5605:43:01.9505:52:58.00+01:28:377:278,0
15SUCHENIA Piotr 236RUNPASSION.PL TEAMREDAM4015M 4700:00:022020-09-05 07:00:0800:36:4002:52:4004:54:1905:43:19.7005:43:22.65+01:28:557:278,0
16WOJEWODA Michał 381KAZIKI TRIWAWAWARSZAWAM4016M 4800:03:112020-09-05 07:03:1700:46:2703:09:4904:59:4205:43:29.0505:46:40.05+01:29:047:288,0
17KARPOWICZ Rafal 180WROCLAWM4017M 5100:12:172020-09-05 07:12:2300:40:4802:56:4904:56:1505:46:17.7505:58:35.65+01:31:537:318,0
18BAŁUSZYŃSKI Janusz 210KRYNICA ZDRÓJM4018M 5200:03:162020-09-05 07:03:2200:38:2102:50:1404:49:4705:46:51.2505:50:07.60+01:32:267:328,0
19WŁODARCZYK Jarosław 78ZORKA JELONKI RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM4019M 5800:05:532020-09-05 07:05:5900:35:5602:43:3304:53:3305:50:24.4005:56:18.30+01:36:007:377,9
20CIRKO Arkadiusz 362LUBINM4020M 5900:39:502020-09-05 07:39:5600:37:3302:54:4305:02:3605:51:46.3006:31:36.50+01:37:217:387,8
21JANCZ Tomasz 72JELENIA GÓRAM4021M 6100:17:142020-09-05 07:17:2000:41:2803:01:1905:00:0405:53:12.7506:10:26.75+01:38:487:407,8
22ADAMCZAK Arkadiusz 300LESZNOM4022M 6200:24:252020-09-05 07:24:3100:40:0402:53:4704:56:5705:54:05.2006:18:30.75+01:39:407:417,8
23ZBOROWSKI Tomasz 88SUŁKOWICEM4023M 6500:27:212020-09-05 07:27:2700:40:1103:02:3005:07:0505:55:52.4006:23:14.00+01:41:287:447,8
24KAYSIEWICZ Maciej 350POZNAŃM4024M 6800:05:592020-09-05 07:06:0500:40:5203:02:3705:03:3105:57:46.5006:03:45.50+01:43:227:467,7
25HAMROL Piotr 118ZŁOTNIKIM4025M 6900:21:522020-09-05 07:21:5800:42:4503:04:3805:03:4805:57:49.7506:19:42.40+01:43:257:467,7
26FIGEL Michał 265MIKI TEAMGDAŃSKM4026M 7600:45:562020-09-05 07:46:0200:44:1203:10:4105:15:5106:04:13.2006:50:09.65+01:49:487:557,6
27GABRYEL Piotr 220TUCZNOM4027M 7700:48:502020-09-05 07:48:5600:43:3203:07:0705:11:4406:04:48.0506:53:38.60+01:50:237:557,6
28WOJCIECHOWSKI Dariusz 18KRAKOWIAK TEAM / I-SPORTKROSNOM4028M 7900:08:092020-09-05 07:08:1500:43:0903:07:4105:09:2606:05:30.9006:13:40.85+01:51:067:567,6
29GONCHAROV Andrei 355WROCLAWM4029M 8000:03:402020-09-05 07:03:4600:41:4503:09:3605:14:3306:06:14.6506:09:55.45+01:51:507:577,5
30HERMAN Dariusz 304ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINCIEPŁOWODYM4030M 8100:33:532020-09-05 07:33:5900:42:5703:05:4405:10:2806:06:15.7006:40:09.60+01:51:517:577,5
31BORDYCH Andrzej 240BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM4031M 8400:23:252020-09-05 07:23:3100:42:1703:06:5905:14:0306:07:43.4006:31:08.60+01:53:197:597,5
32BĄK Piotr 392BRZEZIA ŁĄKAM4032M 8500:08:192020-09-05 07:08:2500:37:1202:56:5205:13:2206:09:27.0006:17:46.60+01:55:028:017,5
33SZYMCZYK Michał 377DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM4033M 8600:05:352020-09-05 07:05:4100:42:4003:09:3505:15:1406:09:45.9006:15:21.25+01:55:218:027,5
34RZEPNIEWSKI Łukasz 39WARSZAWAM4034M 8700:38:112020-09-05 07:38:1700:45:3303:10:4005:17:3406:11:23.7006:49:35.60+01:56:598:047,4
35KARCZ Tomasz 396TEALTREE.EUSTRZEGOMM4035M 8800:37:262020-09-05 07:37:3200:40:5003:04:3005:21:5406:11:43.1506:49:09.25+01:57:188:047,4
36WANDEL Piotr 335PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM4036M 9600:33:412020-09-05 07:33:4700:44:5703:13:4105:21:4306:18:50.3006:52:31.50+02:04:258:147,3
37LESZCZYŃSKI Michał 28SYBERIAN HUSKY TEAMDESZCZNOM4037M 9800:50:412020-09-05 07:50:4700:41:5403:09:1105:14:0006:19:21.6007:10:03.25+02:04:578:147,3
38KAMIŃSKI Marek 231180 MINUTWROCŁAWM4038M 9900:08:352020-09-05 07:08:4100:46:0403:17:4005:26:1206:20:34.5006:29:10.30+02:06:108:167,3
39OLEJNICZAK Piotr 107LESZNOM4039M 10000:34:062020-09-05 07:34:1200:43:2703:04:2205:21:5006:21:28.0006:55:34.15+02:07:038:177,2
40LEWANDOWSKI Wojciech 225WROCŁAWM4040M 10100:53:352020-09-05 07:53:4100:39:3803:01:0305:29:3206:23:30.4507:17:05.50+02:09:068:207,2
41ZYCH Marcin 214ŻARYM4041M 10200:17:592020-09-05 07:18:0500:43:0203:13:3605:27:1606:24:20.0006:42:19.90+02:09:558:217,2
42WOŹNIAK Paweł 226KLEPWROCŁAWM4042M 10400:14:282020-09-05 07:14:3400:42:1803:06:2605:21:0206:26:54.4006:41:23.05+02:12:308:247,1
43KULAS Łukasz 353BIERUŃM4043M 10500:08:492020-09-05 07:08:5500:45:0803:19:4405:31:2906:28:12.8006:37:02.25+02:13:488:267,1
44GRZEMPA Damian 4LUBOŃM4044M 10600:38:142020-09-05 07:38:2000:46:5903:19:3905:36:5606:29:43.7007:07:58.40+02:15:198:287,1
45WARDYŃSKI Jarosław 270ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓWPODBRZEZIE DOLNEM4045M 10700:23:192020-09-05 07:23:2500:42:0903:07:0305:23:4206:30:28.3506:53:48.25+02:16:048:297,1
46NOWAK Jacek 31LESZNO LIMITS RUNNERSWSCHOWAM4046M 11000:21:222020-09-05 07:21:2800:42:3603:15:2905:32:5906:31:25.5006:52:47.55+02:17:018:307,1
47DUDZIAK Tomasz 357MARSS FILTRY RUNNING CLUBSIERADZM4047M 11300:42:472020-09-05 07:42:5300:47:1303:17:3605:36:1006:33:51.0007:16:38.60+02:19:268:337,0
48WOJCIESZYŃSKI Tomasz 96BACZYNAM4048M 11400:43:162020-09-05 07:43:2200:43:3703:17:4905:35:3606:34:13.3007:17:29.50+02:19:488:347,0
49GURGACZ Tomasz 129GBBO BYTOM ODRZAŃSKIBYTOM ODRZAŃSKIM4049M 11500:24:502020-09-05 07:24:5600:38:2803:13:3805:39:3206:34:59.9006:59:50.15+02:20:358:357,0
50PURA Robert 14GORZÓW WIELKOPOLSKIM4050M 12100:09:082020-09-05 07:09:1400:44:4603:17:2705:41:5706:39:00.5006:48:09.35+02:24:368:406,9
51HIBNER Waldemar 147KOSZALINM4051M 12200:48:352020-09-05 07:48:4100:43:5103:20:2105:46:2606:39:35.7507:28:11.50+02:25:118:416,9
52HIBNER Zbigniew 148ZAMIAST UTMBSUCHY LASM4052M 12400:48:292020-09-05 07:48:3500:43:2003:20:3105:46:3306:40:20.0007:28:49.40+02:25:558:426,9
53KOSIELSKI Robert 167ŁÓDŹM4053M 12500:46:182020-09-05 07:46:2400:43:4403:14:3505:36:5606:41:14.4507:27:33.30+02:26:508:436,9
54DURKIEWICZ Tomasz 11DOM KULTURY JOGIDĘBNOM4054M 12600:03:462020-09-05 07:03:5200:46:0703:25:3905:39:5706:41:40.2506:45:26.55+02:27:158:436,9
55TYCZYŃSKI Sławomir 365FILGROSOILLESZNOM4055M 12900:07:052020-09-05 07:07:1100:45:0103:22:5805:45:5006:44:34.8506:51:40.65+02:30:108:476,8
56BUGANIK Tomasz 245OSIECZNICAM4056M 13101:05:492020-09-05 08:05:5500:42:4103:13:5505:49:5406:48:48.0007:54:37.15+02:34:238:536,8
57BRUDEREK Tomasz 344PRIMUM CURREREJABŁONNAM4057M 13300:06:242020-09-05 07:06:3000:42:2803:14:0005:43:1306:50:51.7006:57:16.55+02:36:278:556,7
58OLESIAK Roman 46KROSNO ODRZAŃSKIEM4058M 13400:11:362020-09-05 07:11:4200:47:1803:27:2505:55:0306:51:24.2507:03:00.75+02:36:598:566,7
59SZELIGA Jacek 63SZELIGA TEAMWROCŁAWM4059M 13800:12:102020-09-05 07:12:1600:46:3303:17:3105:52:4606:54:02.7507:06:13.70+02:39:389:006,7
60MIECHUR Bogumił 109STOOR RUNEXTREMEJELENIA GÓRAM4060M 14000:05:462020-09-05 07:05:5200:43:2203:26:4405:51:4406:54:24.4007:00:10.45+02:40:009:006,7
61WÓJTOWICZ Robert 204PIASECZNOM4061M 14200:01:092020-09-05 07:01:1500:41:4103:17:5605:52:0806:56:52.5006:58:01.55+02:42:289:036,6
62ŻABIEREK Tomasz 53WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM4062M 14300:04:002020-09-05 07:04:0600:47:1103:35:1705:58:0006:58:14.2507:02:14.65+02:43:499:056,6
63NIEDZIELA Marcin 64FAT MAMA’S SPORT CLUBBYTOMM4063M 14400:01:352020-09-05 07:01:4100:45:0903:26:4705:56:5006:59:34.4007:01:10.05+02:45:109:076,6
64NĘDZA Mikołaj 123NO LIMITS RUN LESZNOKĄKOLEWOM4064M 14500:34:102020-09-05 07:34:1600:44:5803:19:3705:55:3407:00:32.1507:34:43.00+02:46:079:086,6
65ŚPIEWAK Radosław 188ZIELONA GÓRAM4065M 14600:08:592020-09-05 07:09:0500:49:1503:32:4506:01:5407:00:39.4507:09:38.95+02:46:159:086,6
66MARCELA Marcin 153FAT MAMA'S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM4066M 14700:00:122020-09-05 07:00:1800:46:3203:28:1105:58:1407:00:59.5507:01:12.25+02:46:359:096,6
67LISOWSKI Dariusz 352ŚWIERZNOM4067M 14900:05:202020-09-05 07:05:2600:52:1503:51:3406:09:4307:04:07.1007:09:27.35+02:49:429:136,5
68NOWAK Adrian 160KB WARTKOGOLINAM4068M 15300:01:532020-09-05 07:01:5900:45:1603:32:2306:05:1707:06:41.4007:08:35.35+02:52:179:166,5
69GRYGIER Tomasz 341KOŚCIANM4069M 15500:34:142020-09-05 07:34:2000:46:5903:27:1406:00:3207:10:32.9507:44:47.25+02:56:089:216,4
70ZAJĄC Radosław 168ŻARYM4070M 15700:27:432020-09-05 07:27:4900:49:1003:39:0306:11:4807:14:02.8007:41:46.30+02:59:389:266,4
71SYPNIEWSKI Krystian 137POZNAŃM4071M 15900:24:132020-09-05 07:24:1900:48:1103:38:3306:11:3007:15:22.0007:39:35.50+03:00:579:276,3
72WINCZURA Leszek 305GDAŃSKM4072M 16100:36:462020-09-05 07:36:5200:53:5003:42:4306:10:4207:16:20.9007:53:07.40+03:01:569:296,3
73DZIDECZEK Marcin 258TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM4073M 16600:39:562020-09-05 07:40:0200:50:4703:47:4506:19:4807:18:39.2507:58:35.35+03:04:149:326,3
74SKOWRON Marek 152DRAEXLMAIERJELENIA GÓRAM4074M 16700:16:082020-09-05 07:16:1400:46:0203:30:3706:03:2107:18:41.1007:34:49.85+03:04:169:326,3
75SKIBA Tomasz 278SULECHÓWM4075M 16900:16:462020-09-05 07:16:5200:49:1003:37:3206:11:5507:20:19.7507:37:06.10+03:05:559:346,3
76PŁONKA Krzysztof 257TRZCIELM4076M 17200:47:172020-09-05 07:47:2300:50:0103:57:0006:27:2207:24:49.8508:12:07.50+03:10:259:406,2
77GRYZ Jacek 135BRAVEHEARTS LEGIONOWOJANÓWEK PIERWSZYM4077M 17700:48:162020-09-05 07:48:2200:46:4503:43:5406:18:5807:28:31.4008:16:47.90+03:14:079:456,2
78CZUBA Paweł 131BIEGANIE ZBLIŻAPOLSKAM4078M 18200:04:502020-09-05 07:04:5600:46:4603:28:1206:25:4007:35:57.3007:40:47.50+03:21:329:546,1
79ŁĘTOWSKI Mariusz 324KM TEAMNAWODNAM4079M 18300:09:312020-09-05 07:09:3700:49:4703:44:0206:29:4907:36:24.2507:45:56.05+03:21:599:556,0
80BOHAREWICZ Paweł 290BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM4080M 18500:29:062020-09-05 07:29:1200:55:0603:51:0006:31:0307:38:00.5508:07:06.55+03:23:369:576,0
81JERMAK Kamil 42BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM4081M 18600:28:572020-09-05 07:29:0300:55:1603:51:0806:31:1107:38:09.2508:07:06.40+03:23:449:576,0
82FALISZEWSKI Sebastian 101ŁÓDŹM4082M 18800:15:402020-09-05 07:15:4600:48:2303:43:4006:27:5807:40:00.8007:55:41.75+03:25:3610:006,0
83KOKOSZKA Marcin 1541 ON 1 TEAMZGIERZM4083M 18900:01:242020-09-05 07:01:3000:48:5403:47:5106:36:2307:40:05.5007:41:30.45+03:25:4110:006,0
84SADŁEK Łukasz 49WARSZAWAM4084M 19100:07:262020-09-05 07:07:3200:50:1503:44:2306:33:3907:42:36.5507:50:03.00+03:28:1210:036,0
85RADAJEWSKI Arkadiusz 172CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM4085M 19200:26:412020-09-05 07:26:4700:49:5803:46:0306:32:3607:42:48.3008:09:29.75+03:28:2310:036,0
86WOZNIAK Damian 61CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOM4086M 19400:25:572020-09-05 07:26:0300:50:4503:53:2206:37:2707:44:47.7008:10:45.25+03:30:2310:065,9
87MISIAK Patryk 59CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOM4087M 19500:25:532020-09-05 07:25:5900:50:5103:53:2806:37:3307:44:52.5508:10:45.55+03:30:2810:065,9
88WŁODARCZYK Łukasz 273KIDS RUN/NIGHT RUNNERSPOZNAŃM4088M 20100:24:542020-09-05 07:25:0000:47:0103:39:1206:39:0307:48:52.3008:13:46.45+03:34:2710:115,9
89JAWORSKI Bartek 221PŁOCKM4089M 20300:02:052020-09-05 07:02:1100:48:5403:34:5906:35:1707:50:27.2007:52:32.75+03:36:0210:135,9
90KOSZAREK Andrzej 5POZNAŃM4090M 20800:19:232020-09-05 07:19:2900:52:3703:52:0506:50:3007:57:41.2008:17:05.05+03:43:1610:235,8
91CISZEWSKI Maciej 186SAINT-GOBAIN SQUADMIRKÓWM4091M 21100:38:372020-09-05 07:38:4300:49:5704:01:1006:56:2608:03:56.3008:42:33.45+03:49:3110:315,7
92SZULC Adam 326WŁADYSŁAWOWOM4092M 21300:36:532020-09-05 07:36:5900:54:0003:55:0506:59:1308:06:32.5008:43:26.15+03:52:0810:345,7
93PURA Paweł 228BACZYNAM4093M 21400:03:542020-09-05 07:04:0000:49:2903:54:5806:49:0008:06:43.4508:10:38.05+03:52:1910:345,7
94RZEMIŃSKI Robert 115JELENIA GÓRAM4094M 21700:39:222020-09-05 07:39:2800:53:5003:48:2206:47:3508:07:41.0008:47:03.25+03:53:1610:365,7
95BANAŚ Marcin 289WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4095M 21800:41:292020-09-05 07:41:3500:50:2003:54:1306:50:2808:10:10.5008:51:39.80+03:55:4610:395,6
96BARANOWSKI Filip 390POZNAŃM4096M 21900:14:102020-09-05 07:14:1600:47:1603:49:0406:59:0508:12:47.8008:26:58.00+03:58:2310:425,6
97GÓRCZYŃSKI Rafał 196NOWY TOMYŚLM4097M 22100:09:042020-09-05 07:09:1000:49:2803:51:0506:50:2408:13:10.5508:22:14.75+03:58:4610:435,6
98GNATOWICZ Krzysztof 238CZERWIEŃSKM4098M 22500:04:362020-09-05 07:04:4200:51:3704:02:0807:09:5708:22:25.5008:27:01.65+04:08:0110:555,5
99KOLIBABKA Adam 184GNIEZNOM4099M 22600:14:042020-09-05 07:14:1000:53:4204:03:2007:10:5908:23:01.5508:37:06.05+04:08:3710:565,5
100PALUSZKIEWICZ Rafał 35SPP TEAMLUBOŃM40100M 22800:09:412020-09-05 07:09:4700:51:3803:57:5607:10:0108:26:32.9508:36:14.20+04:12:0811:005,4
101DOBRZYŃSKI Marek 394BAD ORGANIZER TEAMLEGIONOWOM40101M 22900:07:152020-09-05 07:07:2100:51:2903:57:0007:16:5608:32:32.8508:39:47.95+04:18:0811:085,4
102TĘCZA Robert 22ŻAGAŃM40102M 23100:17:082020-09-05 07:17:1400:47:0303:58:4007:26:0108:37:53.3008:55:01.75+04:23:2811:155,3
103ZAK Robert 222MOHELNICEM40103M 23200:02:202020-09-05 07:02:2600:59:1204:13:2207:21:1408:42:48.8508:45:09.60+04:28:2411:215,3
104SURANSKY Thomas 223MOHELNICEM40104M 23300:02:162020-09-05 07:02:2200:59:1604:13:2707:21:1808:42:52.9508:45:09.50+04:28:2811:225,3
105SROKA Sebastian 38PROMILSCY WROCŁAWWROCLAWM40105M 23400:19:132020-09-05 07:19:1900:51:5704:02:5907:24:3908:42:55.7509:02:09.45+04:28:3111:225,3
106PASIEKA Tomasz 90MROCZAM40106M 23600:00:092020-09-05 07:00:1501:01:3804:28:3107:33:2108:50:33.8008:50:43.60+04:36:0911:325,2
107LENKIEWICZ Aleksander 120WKURW_TEAMWARSZAWAM40107M 23800:19:182020-09-05 07:19:2400:57:2304:30:4007:37:0108:52:44.7509:12:03.30+04:38:2011:345,2
108TYCHOWICZ Robert 243BUTTON'S TEAMŻARYM40108M 24000:11:542020-09-05 07:12:0000:52:3704:10:1807:47:5209:06:37.8009:18:31.80+04:52:1311:525,0
109ŻYTNIK Piotr 242BUTTON'S TEAMŻARYM40109M 24100:11:472020-09-05 07:11:5300:52:4504:10:2407:47:5909:06:43.9509:18:31.70+04:52:1911:535,0
110NOWICKI Krzysztof 248KAMIENNA GÓRAM40110M 24400:19:442020-09-05 07:19:5000:58:4304:32:2507:54:3509:18:33.9509:38:18.10+05:04:0912:084,9
111KOZIBRODA Marcin 3TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40111M 24500:38:052020-09-05 07:38:1100:57:0504:54:2908:26:5409:41:28.2510:19:33.70+05:27:0312:384,7
OLECHOWSKI Marcin 175TINNARZDUŃSKA WOLAM40DNF2020-09-05 07:03:3101:06:16 DNF05:49:39 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 112 wynik(ów)