Organizator : | Fundacja Awizo Akademia Wspierania Inicjatyw Zaangażowania Obywatelskiego |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 36 |
Wystartowało : | 36 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 36 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RAPACZ Łukasz | 1 | 6bdow Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
2 | MAZUR Bartłomiej | 2 | 6bdow Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
3 | JANUSZ Tomasz | 3 | 6bdow Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
4 | PALUCH Przemysław | 4 | 6bdow Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
5 | SMUŁA Adam | 5 | 6bpd Gliwice | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
6 | SZURMAN Błażej | 6 | 6bpd Gliwice | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
7 | MIŚKIEWICZ Bartosz | 7 | 6bpd Gliwice | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
8 | CICHECKI Adam | 8 | 6bpd Gliwice | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
9 | KACZMAREK Agnieszka | 9 | 6bpd Reprezentacja KOBIET | Żołnierze-K | 00:00:00 | ||
10 | FLASZ Piotr | 18 | 18bpd Bielsko - Biała | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
11 | BOGACZ Robert | 19 | 18bpd Bielsko - Biała | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
12 | GIBNER Jakub | 20 | 18bpd Bielsko - Biała | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
13 | WIERCIOCH Sławomir | 21 | 6blog Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
14 | SIOŁA Przemysław | 22 | 6blog Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
15 | WÓJCIKOWSKI Patryk | 23 | 6blog Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
16 | SKAWRON Bartłomiej | 24 | 6blog Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
17 | LANGOWSKI Łukasz | 25 | AWL Wrocław | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
18 | MISTELA Michał | 26 | AWL Wrocław | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
19 | LACH Kamil | 27 | AWL Wrocław | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
20 | MIKOŁAJCZYK Piotr | 36 | 4 pplot | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
21 | DYDA Ewelina | 10 | 6bpd Reprezentacja KOBIET | Żołnierze-K | 00:00:00 | ||
21 | BAC Żaneta | 11 | 6bpd Reprezentacja KOBIET | Żołnierze-K | 00:00:00 | ||
23 | IRZYKOWSKA Agnieszka | 12 | 6bpd Reprezentacja KOBIET | Żołnierze-K | 00:00:00 | ||
24 | CHOMICZ Krzysztof | 13 | 16bpd Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
25 | KOWALCZYK Tomasz | 14 | 16bpd Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
26 | PŁATEK Łukasz | 15 | 16bpd Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
27 | OLEŚ Łukasz | 16 | 16bpd Kraków | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
28 | DURDA Piotr | 17 | 18bpd Bielsko - Biała | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
29 | STAWIARSKI Krzysztof | 31 | 5 pchem | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
30 | JANCZAK Artur | 32 | 5 pchem | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
31 | KAZUSEK Przemysław | 28 | AWL Wrocław | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
32 | LANGOŚ Łukasz | 29 | 5 pchem | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
33 | GIEMZA Olaf | 30 | 5 pchem | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
34 | KOŁOSZUK Marcin | 33 | 4 pplot | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
35 | SZYMANOWSKI Krzysztof | 34 | 4 pplot | Żołnierze-M | 00:00:00 | ||
36 | KRAWCZYK Szymon | 35 | 4 pplot | Żołnierze-M | 00:00:00 |
Znaleziono 36 wynik(ów)