Organizator : | Fundacja Awizo Akademia Wspierania Inicjatyw Zaangażowania Obywatelskiego |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 115 |
Wystartowało : | 86 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 86 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | 08:00 ELITE | 08:20 | 08:40 | Elite Drużyny | OPEN Drużyny | Elite Kobiet | Elite Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AUGUSTYNIAK Kamil | 11002 | Warchlaki Adelajdy | LIBIĄŻ | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
2 | BAJSAROWICZ Marta | 11003 | Dragon Runners | GLIWICE | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
3 | BARAN Dawid | 11006 | Dzicy Ogrodnicy | SIEPRAW | M-Open | 00:00:00 | |
4 | BARAN Maciej | 11007 | Dzicy Ogrodnicy | SIEPTAW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
5 | BEDNARZ Jan | 11008 | NDE | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
6 | BEDNARZ Jakub | 11009 | NDE | WIELICZKA | M-Open | 00:00:00 | |
7 | BERNACKI Łukasz | 11010 | #DAMRADE | BRZESKO | M-Open | 00:00:00 | |
8 | BOJDA Brygida | 11013 | ŚWIRY STELA | PIERŚCIEC | K-Open | 00:00:00 | |
9 | BRUDNY Agnieszka | 11014 | Świry Stela | OCHABY | K-Open | 00:00:00 | |
10 | BUDA Wojciech | 11015 | BeFit24Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
11 | CHLEBOWSKI Grzegorz | 11017 | OŚWIĘCIM | M-Open | 00:00:00 | ||
12 | CHRZĄSTEK Maciek | 11018 | BeFit24Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
13 | CIĄGŁO Danuta | 11019 | NOWA SARZYNA | K-Open | 00:00:00 | ||
14 | CZARNIK Marek | 11020 | Spartańska Dzicz | ZALASOWA | M-Open | 00:00:00 | |
15 | DERYŁO Mateusz | 11021 | Koniu Squad | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
16 | DĘBIŃSKA - MAZUR Dagmara | 11022 | Świry Stela | SKOCZÓW | K-Open | 00:00:00 | |
17 | DRABCZYK Martyna | 11023 | OŚWIĘCIM | K-Open | 00:00:00 | ||
18 | DUKAT Sandra | 11024 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
19 | DZIADOSZ Michał | 11025 | OCR TEAM DĘBICA | KORZENIÓW | M-Open | 00:00:00 | |
20 | DZIOBA Krystian | 11027 | Spartańska Dzicz | BOBROWNIKI WIELKIE | M-Open | 00:00:00 | |
21 | GRZECHNIK Natalia | 11035 | SZCZYGLICE | K-Open | 00:00:00 | ||
22 | HUDASZEK Zbigniew | 11036 | Dragon Runners | RUDNIK | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
23 | ILNICKI Darek | 11037 | Dragon Runners | ŚWIĄTNIKI GÓRNE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
24 | JABŁOŃSKA Sylwia | 11038 | WARSZAWA | K-Open | 00:00:00 | ||
25 | JAMROZIK Adrian | 11039 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
26 | JAMRÓZ Andrzej | 11040 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
27 | JANAS Paweł | 11041 | ZABIERZÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
28 | JASIŃSKA Alicja | 11044 | Gorący Potok Team | ŻYRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
29 | KOŁODZIEJ Dominik | 11047 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
30 | KRZYSTYNIAK Robert | 11049 | Gorący Potok Team | NOWY TARG | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
31 | KUHOT Eugene | 11050 | Uragan | KRAKOW | M-Open | 00:00:00 | |
32 | KURASIŃSKI Konrad | 11051 | Socios Silesia | BRENNA | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
33 | KURTYCZ Kinga | 11052 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
34 | KUŚ Paweł | 11053 | Świry Stela | SIMORADZ | M-Open | 00:00:00 | |
35 | KWASNY Iwona | 11054 | LUBZINA | K-Open | 00:00:00 | ||
36 | LAPCZYK Dominika | 11055 | Total Freak | DĘBOWIEC | K-Open | 00:00:00 | |
37 | LEBIEST Radosław | 11056 | Żubry Race Team | WEGRZCE WIELKIE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
38 | LIS Krzysztof | 11057 | WIELOPOLE SKRZYŃSKIE | M-Open | 00:00:00 | ||
39 | ŁUKA Paweł | 11060 | OCR TEAM DĘBICA | DĘBICA | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
40 | ŁYŚ Adam | 11061 | KRAKOW | M-Open | 00:00:00 | ||
41 | MACIĄG Krzysztof | 11062 | Gumowe zwierzaki | WARSZAWA | M-Open | 00:00:00 | |
42 | MAKUCH Urszula | 11063 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
43 | MALEC Bartomiej | 11064 | Warchlaki Adelajdy | FALKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
44 | MARCINKOWSKI Paweł | 11065 | BORZĘCIN | M-Open | 00:00:00 | ||
45 | MAZUR Robert | 11067 | Świry Stela | ORZESZE | M-Open | 00:00:00 | |
46 | MIECZNIK Maciej | 11068 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
47 | MIKRUT Mateusz | 11069 | Total Freak | CIESZYN | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
48 | MÜLLER Rafael | 11070 | BeFit24Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
49 | M. OLECH Izabela | 11071 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
50 | NIDECKI Grzegorz | 11072 | Spartańska Dzicz | TARNÓW | M-Open | 00:00:00 | |
51 | NOSAL Michał | 11073 | Spartańska Dzicz | ZALASOWA | M-Open | 00:00:00 | |
52 | NOWAK Tadeusz | 11074 | Runanywhere | KATOWICE | M-Open | 00:00:00 | |
53 | OPIAŁ Grzegorz | 11076 | GorącyPotokTeam | WIŚNIOWA | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
54 | PATYK Tomasz | 11077 | BEFIT24TEAM | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
55 | POWROŹNIK Anna | 11078 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
56 | PYRTEK Andrzej | 11079 | RUDNIK | M-Open | 00:00:00 | ||
57 | RACZEK Radosław | 11080 | Gorący Potok Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
58 | RADWAŃSKI Łukasz | 11081 | NOWY TARG | M-Open | 00:00:00 | ||
59 | REICHMANN Magdalena | 11082 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
60 | REJDYCH Tomasz | 11083 | Koniu Squad | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
61 | RUDZIŃSKI Bartosz | 11086 | OLKUSZ | M-Open | 00:00:00 | ||
62 | SCHMIDT Paweł | 11087 | BeFit24Team | JERZMANOWICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
63 | SELECKA Teresa | 11088 | BeFit24Team | KONARY | K-Open | 00:00:00 | |
64 | SENDERSKI Przemysław | 11089 | Dragon Runners | PRZYTKOWICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
65 | SKRZYSZOWSKI Janusz | 11090 | SOCIOS SILESIA | GORZYCZKI | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
66 | STAROWICZ Wojciech | 11092 | #DAMRADE | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
67 | STĘPIEŃ Łukasz | 11094 | Total Freak | CIESZYN | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
68 | SULARZ Bogusław | 11095 | TOMICE | M-Open | 00:00:00 | ||
69 | SZAFRAN Adrian | 11096 | LIBIĄŻ | M-Open | 00:00:00 | ||
70 | SZCZUREK Sabina | 11097 | BeFit24Team | WRÓBLÓWKA | K-Open | 00:00:00 | |
71 | SZYDŁOWSKI Damian | 11098 | DĘBNO | M-Open | 00:00:00 | ||
72 | TOMSKI Marcin | 11100 | Warchlaki Adelajdy | SPYTKOWICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
73 | TROJAN Grzegorz | 11101 | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | ||
74 | TROJAN Anna | 11102 | Befit24team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
75 | ULMAN Jakub | 11103 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
76 | WICHER Bartosz | 11104 | gumowe zwierzaki | CHRZANÓW | M-Open | 00:00:00 | |
77 | WILCZYNSKI Kuba | 11105 | GIEBUŁTÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
78 | WOŹNIAK Joanna | 11106 | Lemon Team | KRZESZOWICE | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
79 | WRONA Anna | 11107 | LUBZINA | K-Open | 00:00:00 | ||
80 | ZAJĄC Artur | 11108 | Podhalańskie dziki team | ZAKOPANE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
81 | ZEMLA Piotr | 11109 | WADOWICE | M-Open | 00:00:00 | ||
82 | ZIELIŃSKI Tomasz | 11110 | Warchlaki Adelajdy | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
83 | GAJEWSKA Joanna | 11031 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
84 | GRYMEK Dagmara | 11034 | BeFit24 Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
85 | ROZENBAJGER Robert | 11084 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
86 | KRAWCZYK Dawid | 11048 | ChZB | KRYNICA-ZDRÓJ | M-Open | 00:00:00 |
Znaleziono 86 wynik(ów)