COMMANDO RACE 12KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Commando Race
Data/ Date:
2018-09-22
Miejsce/ Place:
Kraków
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
206
Wystartowało/ Started:
180
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
178
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | 08:40 | 09:00 | 09:20 | 8:10 ELITA | Elite Drużyny | OPEN Drużyny | Elite Kobiet | Elite Mężczyzn

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1OŚLIZŁO Tomasz 12027XRUNNERSGORZYCEElite Mężczyzn1M 100:56:00.3000:56:02.80 4:4012.9
2HAJNOS Dawid 12009GORĄCY POTOK TEAMSZAFLARYElite Mężczyzn2M 200:56:43.9500:56:46.40+00:00:434:4312.7
3KRZYSTYNIAK Robert 12016GORĄCY POTOK TEAM PODHALAŃSKIE DZIKINOWY TARGElite Mężczyzn3M 301:00:14.6001:00:17.25+00:04:145:0112
4ŚWIĘTEK Bartosz 12036GORĄCY POTOK TEAMNOWE BRZESKOElite Mężczyzn4M 401:00:28.7501:00:32.35+00:04:295:0211.9
5SENDERSKI Przemysław 12032HUSARIA RACE TEAMPRZYTKOWICEElite Mężczyzn5M 501:01:39.3001:01:42.05+00:05:395:0811.7
6KUPIS Łukasz 12017GORĄCY POTOKMASŁÓWElite Mężczyzn6M 601:03:15.6001:03:18.00+00:07:155:1611.4
7TOMAKA Tomasz 12037HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWElite Mężczyzn7M 701:12:00.9501:12:05.15+00:16:026:0010
8STĘPNIKOWSKI Mateusz 12097HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open1M 801:12:21.6501:12:22.95+00:16:206:0110
9JAGODZKI Daniel 12011KIELCEElite Mężczyzn8M 901:12:58.0001:13:00.65+00:16:576:049.9
10MAZUR Bartłomiej 12178TF48BOROWA 503M-Open2M 1001:15:21.0001:15:24.85+00:19:226:169.6
11JAROSZ Filip 12168TF 48GLIWICEM-Open3M 1101:15:56.0001:16:00.10+00:19:576:199.5
12CZACH Tobiasz 12005HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWM-Open4M 1201:16:31.0501:16:34.35+00:20:316:229.4
13KUPIS Przemysław 12018GORĄCY POTOKMASŁÓWElite Mężczyzn9M 1301:17:29.1501:17:32.40+00:21:296:279.3
14BATKOWSKI Jerzy 12206GIEBUŁTÓWM-Open5M 1401:17:40.7501:17:44.55+00:21:416:289.3
15FAJFER Michał 12006HUSARIA RACE TEAMKARNIOWICEElite Mężczyzn10M 1501:17:47.3501:17:50.35+00:21:476:289.3
16RAPACZ Łukasz 12205M-Open6M 1601:18:44.8501:18:49.25+00:22:466:339.1
17BRZOSKWINIA Wojciech 12002HUSARIA RACE TEAMBOLECHOWICEElite Mężczyzn11M 1701:19:55.7001:19:58.85+00:23:566:399
18KĘPA Justyna 12013HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWElite Kobiet1K 101:20:35.3501:20:38.95+00:24:366:428.9
19GAŁDYN Kamil 12008GORĄCY POTOKSZAFLARYElite Mężczyzn12M 1801:22:29.3501:22:33.25+00:26:306:528.7
20MIKRUT Jakub 12022GORĄCY POTOK TEAMCZARNY DUNAJECElite Mężczyzn13M 1901:22:58.3001:23:02.00+00:26:596:548.7
21NĘDZA Tomasz 12024HUSARIA RACE TEAMGRÓDEK NAD DUNAJCEMElite Mężczyzn14M 2001:23:18.5001:23:20.95+00:27:186:568.6
22ŻERDKA Michał 12110VIKING TRAINING CENTERBIERUŃM-Open7M 2101:24:03.3501:24:05.25+00:28:027:008.6
23OTWINOWSKI Maciej 12028SCYZORYKŁOBUCKElite Mężczyzn15M 2201:24:02.4501:24:05.70+00:28:027:008.6
24JANAŚ Jakub 12058HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open8M 2301:24:41.5001:24:42.50+00:28:397:038.5
25SPRUTTA Mateusz 12096MYSŁOWICEM-Open9M 2401:24:55.3501:24:55.35+00:28:527:048.5
26TOMSKI Marcin 12101HUSARIA RACE TEAMSPYTKOWICEM-Open10M 2501:25:09.1001:25:12.55+00:29:097:058.5
27WITKOWSKI Karol 12107HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open11M 2601:27:21.4501:27:23.65+00:31:207:168.2
28PIĄTEK Sebastian 12142HUSARIA RACE TEAMRESZÓWM-Open12M 2701:27:24.4501:27:25.70+00:31:227:178.2
29SERWATKA Krzysztof 12145BOCHNIAM-Open13M 2801:28:39.6501:28:41.45+00:32:387:238.1
30GACH Damian 12054CF KUŹNIA DAMIANAŚWIĘTOCHŁOWICEM-Open14M 2901:30:06.3001:30:06.30+00:34:037:308
31HOLEWA Grzegorz 12125CROSS HEROES - OGIEŃ!WIELICZKAM-Open15M 3001:31:01.8501:31:03.45+00:35:007:357.9
32ŚMIAŁEK Robert 12148CITY FITNESS ZAGÓRZESOSNOWIECM-Open16M 3101:31:00.3501:31:04.05+00:35:017:357.9
33KOŁODZIEJ Dominik 12133BRZEZÓWKAM-Open17M 3201:31:01.9501:31:04.10+00:35:017:357.9
34PIERZCHAŁA Łukasz 12083BIERUŃM-Open18M 3301:32:08.9501:32:12.15+00:36:097:407.8
35BAŁDYGA Daniel 12043SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM-Open19M 3401:32:19.6001:32:22.45+00:36:197:417.8
36APOSTOŁ Paweł 12155KRAKÓWM-Open20M 3501:32:39.2001:32:42.15+00:36:397:437.8
37WĄSAK Waldek 12040HUSARIA RACE TEAMZARZYCE WIELKIEElite Mężczyzn16M 3601:32:54.0501:32:57.75+00:36:547:447.8
38TAMBORSKI Jacek 12195KRAKOWM-Open21M 3701:33:38.1501:33:42.15+00:37:397:487.7
39GIERSZ Andrzej 12123HUSARIA RACE TEAMCZERNICHÓWM-Open22M 3801:33:44.4501:33:45.95+00:37:437:487.7
40KAWA Łukasz 12012KRAKÓWElite Mężczyzn17M 3901:34:02.5501:34:05.55+00:38:027:507.7
41RYGOŁ Janusz 12092CF KUŹNIA DAMIANAMIKOŁÓWM-Open23M 4001:35:15.6001:35:18.75+00:39:157:567.6
42PINKOWICZ Maciej 12085CF KUŹNIA DAMIANARUDA ŚLĄSKAM-Open24M 4101:35:28.5001:35:28.50+00:39:257:577.5
43GAZDA Igor 12165#YOLOTEAMKRKGIEBUŁTÓWM-Open25M 4201:36:19.4501:36:23.85+00:40:218:017.5
44CZARNY Tomasz 12050KRAKÓWM-Open26M 4301:36:50.0001:36:53.80+00:40:518:047.4
45HURAS Michał 12057CF KUŹNIA DAMIANARUDA ŚLĄSKAM-Open27M 4401:37:02.4501:37:04.05+00:41:018:057.4
46PYTLIK Wojciech 12188HEINEKEN KRAKOW RUNNING CLUBKRAKÓWM-Open28M 4501:37:08.8501:37:12.00+00:41:098:057.4
47NAVARRETE Ildefonso 12179KRAKOWM-Open29M 4601:37:08.8001:37:12.30+00:41:098:057.4
48MIZERA Krzysztof 12076KRAKÓWM-Open30M 4701:38:07.5501:38:09.95+00:42:078:107.3
49CZEKAJ Adam 12118OLKUSZM-Open31M 4801:38:28.1501:38:29.75+00:42:268:127.3
50SKORSKI Mariusz 12093GORLICEM-Open32M 4901:38:54.4501:38:57.65+00:42:548:147.3
51PRYKA Artur 12030KRAKÓWElite Mężczyzn18M 5001:39:21.8501:39:26.45+00:43:238:167.2
52RUTKOWSKI Szymon 12031HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWElite Mężczyzn19M 5101:39:30.7501:39:35.40+00:43:328:177.2
53OLEŚ Rafał 12026HUSARIA RACE TEAMZEMBRZYCEElite Mężczyzn20M 5201:40:21.9501:40:24.60+00:44:218:217.2
54DŁUGOSZ Marcin 12052ASSASSINS CROSS COUNTRY RUNNING CLUBKRAKÓWM-Open33M 5301:40:31.2001:40:34.10+00:44:318:227.2
55PLĄDER Rafał 12086KRAKOWM-Open34M 5401:40:53.0001:40:57.75+00:44:548:247.1
56LEŚNIAK Mateusz 12070RABKA - ZDRÓJM-Open35M 5501:40:53.1001:40:58.50+00:44:558:247.1
57PIETRUCHA Piotr 12084KRAKÓWM-Open36M 5601:40:53.6001:40:58.75+00:44:558:247.1
58WOJTAS Sebastian 12108DOMINIKOWICEM-Open37M 5701:40:54.0001:40:59.35+00:44:568:247.1
59GĘBCZYK Andrzej 12204RYCZOWM-Open38M 5801:40:54.9501:40:59.90+00:44:578:247.1
60NIECHAJ Krzysztof 12080RADZISZÓWM-Open39M 5901:40:55.5001:41:01.30+00:44:588:247.1
61WILCZYŃSKI Tomasz 12106STARGARDM-Open40M 6001:41:13.5501:41:17.05+00:45:148:267.1
62WCISŁO Marcin 12104AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKRAKÓWM-Open41M 6101:41:15.7501:41:20.50+00:45:178:267.1
63PIDŁO Konrad 12203KRAKÓWM-Open42M 6201:41:27.0001:41:32.45+00:45:298:277.1
64BAC Krzysztof 12156KRAKÓWM-Open43M 6301:42:56.2501:42:58.50+00:46:558:347
65KMITA Radosław 12065KRAKÓWM-Open44M 6401:43:08.1001:43:12.30+00:47:098:357
66TROJAN Anna 12196KRAKÓWK-Open1K 201:43:22.2501:43:22.25+00:47:198:367
67SZAJEWSKI Jakub 12193CROSSFIT BALICKAPODEGRODZIEM-Open45M 6501:44:15.1001:44:17.65+00:48:148:416.9
68MAGOŃ Łukasz 12020HUSARIA RACE TEAMKRACZKOWAM-Open46M 6601:44:34.1501:44:38.95+00:48:368:426.9
69HANDZEL Maciek 12010NOWY TARGM-Open47M 6701:44:41.4001:44:44.50+00:48:418:436.9
70LATOCHA Monika 12069AUUUUUZATORK-Open2K 301:45:43.0501:45:46.20+00:49:438:486.8
71WOŹNICZKA Aleksandra 12109BRZEŹNICAK-Open3K 401:45:47.2001:45:50.65+00:49:478:486.8
72WĘGRZYNOWICZ Estera 12105CF KUŹNIA DAMIANAGLIWICEK-Open4K 501:46:27.2501:46:30.10+00:50:278:526.8
73POLAŃSKI Franciszek 12089KRAKÓWM-Open48M 6801:46:31.1001:46:33.15+00:50:308:526.8
74MAZUR Wojciech 12021HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open49M 6901:47:59.6501:48:02.95+00:52:008:596.7
75KRÓLIKOWSKI Przemysław 12015BEFIT24TEAMKRAKÓWM-Open50M 7001:48:24.4501:48:29.25+00:52:269:026.6
76PITALA Paweł 12185WIELICZKAM-Open51M 7101:48:42.0001:48:47.65+00:52:449:036.6
77BOROŃ Marlena 12157KRAKÓWK-Open5K 601:48:45.7501:48:47.85+00:52:459:036.6
78GRELA Kinga 12166COSTA KLINY TEAMKRAKÓWK-Open6K 701:48:52.4001:48:55.95+00:52:539:046.6
79KARWALA Jacek 12170ŁOSOSINA DOLNAM-Open52M 7201:50:14.8001:50:18.35+00:54:159:116.5
80KRZYSTYNIAK Zuzanna 12067GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGK-Open7K 801:51:13.0001:51:15.90+00:55:139:166.5
81MARZEC Katarzyna 12074BEFIT24TEAMKRAKÓWK-Open8K 901:51:40.9501:51:43.80+00:55:419:186.4
82STROJNA Brygida 12192CROSSFIT HELLWOOD TEAMKNURÓWK-Open9K 1001:53:13.8001:53:18.70+00:57:159:266.4
83DRUZYNSKA Olena 12160BOJSZÓWK-Open10K 1101:53:13.9501:53:18.95+00:57:169:266.4
84NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 12181CROSSFIT HELLWOOD TEAMGLIWICEK-Open11K 1201:53:13.8001:53:19.10+00:57:169:266.4
85BŁĄKAŁA Damian 12114HUSARIA RACE TEAMKOCMYRZÓWM-Open53M 7301:54:04.6001:54:06.95+00:58:049:306.3
86CZUBASZEWSKI Kamil 12120HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open54M 7401:54:12.4501:54:14.65+00:58:119:316.3
87BUJAK Igor 12116KRAKÓWM-Open55M 7501:54:25.1501:54:29.05+00:58:269:326.3
88PESZEL Damian 12183PISARZOWICEM-Open56M 7601:54:28.5001:54:32.30+00:58:299:326.3
89PLUCIŃSKI Jakub 12088HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open57M 7701:53:06.5001:55:32.70+00:59:299:256.4
90PEPEL Marcin 12182OTWOCKM-Open58M 7801:56:53.1501:56:58.80+01:00:569:446.2
91PORĘBA Konrad 12090KRAKÓW79M-Open59M 7901:57:01.0501:57:04.80+01:01:029:456.2
92SMORĄG Tomasz 12094KRAKÓWM-Open60M 8001:57:00.7001:57:05.10+01:01:029:456.2
93ZAWIŁŁO Marcin 12153KRAKÓWM-Open61M 8101:57:02.2501:57:05.30+01:01:029:456.2
94BIEŃ Ola 12112CROSSFIT DEKERTAMODLNICZKAK-Open12K 1301:57:12.9501:57:18.55+01:01:159:466.1
95KLEKOWSKI Szymon 12132CROSSFIT DEKERTAKRAKÓWM-Open62M 8201:57:13.2501:57:18.85+01:01:169:466.1
96KAPUSTA Marcin 12130CROSSFIT DEKERTALISZKIM-Open63M 8301:57:13.4501:57:18.85+01:01:169:466.1
97ŁOBODA Agnieszka 12135LEMON TEAMKRAKÓWK-Open13K 1401:57:49.5501:57:51.45+01:01:489:496.1
98BOGATY Gabriela 12115LEMON TEAMKRAKÓWK-Open14K 1501:57:49.6501:57:51.65+01:01:489:496.1
99PORĘBNY Dominik 12143BIELSKO-BIAŁAM-Open64M 8401:57:48.2001:57:51.75+01:01:489:496.1
100POLISZAK Kamil 12187KRAKÓWM-Open65M 8501:58:03.8001:58:11.30+01:02:089:506.1
101BŁĘDOWSKI Bartosz 12045KRAKÓWM-Open66M 8601:58:12.4501:58:16.25+01:02:139:516.1
102ŁABUZEK Barbara 12071TENCZYNEKK-Open15K 1601:58:29.3001:58:33.05+01:02:309:526.1
103HOLONA Marcin 12056RYBNIKM-Open67M 8701:58:37.3501:58:41.40+01:02:389:536.1
104GAWENDA Michał 12164KRAKÓWM-Open68M 8801:58:57.1501:58:57.15+01:02:549:546.1
105POGORZELSKI Mariusz 12186KARCZEWM-Open69M 8901:59:36.4501:59:41.35+01:03:389:586
106KABAJ Przemysław 12129SWD TEAMKRAKÓWM-Open70M 9001:59:39.9501:59:42.35+01:03:399:586
107ŚWIATŁOŃ Damian 12149SWD TEAMKRAKÓWM-Open71M 9101:59:39.7001:59:42.95+01:03:409:586
108ANTOSIEWICZ Robert 12154OTWOCKM-Open72M 9201:59:41.1001:59:46.40+01:03:439:586
109MAŚLANKA Wojtek 12075KRAKÓWM-Open73M 9302:00:52.8502:00:56.50+01:04:5310:046
110MATŁOKA Bartłomiej 12177KATOWICEM-Open74M 9402:01:48.5502:01:48.55+01:05:4510:095.9
111SKWARA Anna 12190KRZESZOWICEK-Open16K 1702:01:57.0002:02:00.15+01:05:5710:095.9
112ŁYŚ Karolina 12176KRAKÓWK-Open17K 1802:02:39.5502:02:41.50+01:06:3810:135.9
113LATA Lukasz 12174KRAKÓWM-Open75M 9502:02:39.8002:02:42.10+01:06:3910:135.9
114ŁYŚ Adam 12175KRAKÓWM-Open76M 9602:02:40.5502:02:43.15+01:06:4010:135.9
115BEDYCHAJ Andrzej 12044KRAKÓWM-Open77M 9702:03:09.4502:03:16.10+01:07:1310:155.8
116MOSKWA Wioletta 12078HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWK-Open18K 1902:03:17.4002:03:19.00+01:07:1610:165.8
117MOSKWA Karolina 12077HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWK-Open19K 2002:03:17.5002:03:19.20+01:07:1610:165.8
118CZECH-ROGALSKA Agnieszka 12051HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWK-Open20K 2102:03:16.3502:03:19.25+01:07:1610:165.8
119SOLA Jacek 12191TARNOWSKIE GÓRYM-Open78M 9802:03:23.5002:03:27.30+01:07:2410:175.8
120KRAMARCZYK Paweł 12172KATOWICEM-Open79M 9902:03:30.3002:03:33.90+01:07:3110:175.8
121SZCZESNY Kinga 12098HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWK-Open21K 2202:04:21.9002:04:24.00+01:08:2110:215.8
122OLEJAK Paweł 12140BESTWINKAM-Open80M 10002:04:41.2502:04:45.15+01:08:4210:235.8
123KACZMARCZYK Anna 12063NDEKRAKÓWK-Open22K 2302:05:26.6002:05:30.65+01:09:2710:275.7
124KACZMARCZYK Grzegorz 12062NDEKRAKÓWM-Open81M 10102:05:26.4502:05:30.85+01:09:2810:275.7
125TROJAK Jacek 12150NIEDŹWIEDŹM-Open82M 10202:05:38.0002:05:38.00+01:09:3510:285.7
126OLEJAK Joanna 12141HUSARIA RACE TEAMKATOWICEK-Open23K 2402:05:34.6502:05:39.30+01:09:3610:275.7
127CZYŻEWSKI Jakub 12121BRZOZÓWM-Open83M 10302:05:35.7502:05:39.90+01:09:3710:275.7
128MENDYKA Mariusz 12139BRZOZOVIABRZOZÓWM-Open84M 10402:05:42.2502:05:45.85+01:09:4310:285.7
129CHRZĄSTEK Maciek 12003KRAKOWM-Open85M 10502:06:14.6002:06:18.80+01:10:1610:315.7
130TROJAN Grzegorz 12038KRAKÓWM-Open86M 10602:06:20.3002:06:24.75+01:10:2110:315.7
131SKALSKI Marek 12189WIELICZKAM-Open87M 10702:07:48.9502:07:51.40+01:11:4810:395.6
132ŁOPUCH Robert 12136DZIADY OCRŁABOWAM-Open88M 10802:09:36.3002:09:40.95+01:13:3810:485.6
133DUBIEL Patrycja 12161WIELICZKAK-Open24K 2502:10:51.9502:10:53.60+01:14:5010:545.5
134KACIUBA-ŚWIERCZYŃSKA Agnieszka 12169WIELICZKAK-Open25K 2602:11:08.2502:11:10.25+01:15:0710:555.5
135ŚWIERCZYNSKI Jacek 12194WIELICZKAM-Open89M 10902:11:16.1002:11:17.75+01:15:1410:565.5
136MARSZAŁEK Małgorzata 12138KRAKÓWK-Open26K 2702:11:31.3002:11:34.45+01:15:3110:575.5
137PAŹDZIERKO Paweł 12029HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open90M 11002:11:34.5502:11:38.55+01:15:3510:575.5
138BLAMOWSKA Agata 12113KRAKÓWK-Open27K 2802:11:46.0002:11:49.25+01:15:4610:585.5
139HENZEL Przemysław 12124KRAKÓWM-Open91M 11102:11:56.7502:12:00.60+01:15:5710:595.5
140SZPUNAR Daniel 12147ŁAŃCUTM-Open92M 11202:12:03.3002:12:07.90+01:16:0511:005.5
141CHĘTKIEWICZ Sandra 12117CITY-FITNESS ZAGÓRZESOSNOWIECK-Open28K 2902:13:07.3502:13:10.60+01:17:0711:055.4
142RADWAŃSKI Patryk 12144CITY-FITNESS ZAGÓRZESOSNOWIECM-Open93M 11302:13:07.4502:13:10.70+01:17:0711:055.4
143TWARKOWSKA Aleksandra 12151CITY FITNESS ZAGÓRZESOSNOWIECK-Open29K 3002:13:19.8502:13:22.65+01:17:1911:065.4
144TWARKOWSKA Anna 12152CITY FITNESS ZAGORZESOSNOWIECK-Open30K 3102:13:25.5502:13:28.35+01:17:2511:075.4
145MARKIEWICZ Dagmara 12137CITY FITNESS ZAGÓRZESOSNOWIECK-Open31K 3202:13:35.0502:13:38.45+01:17:3511:075.4
146BERKOWICZ Adrian 12001WOLBROMM-Open94M 11402:14:27.4002:14:31.15+01:18:2811:125.4
147FLIS Aleksander 12007OCR TEAM DĘBICADĘBICAElite Mężczyzn21M 11502:17:47.0502:17:51.70+01:21:4811:285.2
148LASKA Anna 12019OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEElite Kobiet2K 3302:17:48.2502:17:52.25+01:21:4911:295.2
149WESELAK Lucjan 12041OCR DĘBICADĘBICAElite Mężczyzn22M 11602:17:48.8002:17:53.05+01:21:5011:295.2
150RAŚ Agnieszka 12091HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWK-Open32K 3402:18:24.6002:18:26.95+01:22:2411:325.2
151MACIEJAS Daniel 12072HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open95M 11702:18:27.6502:18:27.65+01:22:2411:325.2
152NOSAL Krystyna 12180GANG SZELTUSIÓWNOWY SĄCZK-Open33K 3502:20:04.4502:20:07.35+01:24:0411:405.1
153BUGARA Krzysztof 12158GANG SZELTUSIÓWNOWY SĄCZM-Open96M 11802:20:04.4502:20:07.45+01:24:0411:405.1
154KEMPSKA Marta 12131TYCHYK-Open34K 3602:23:38.4502:23:42.65+01:27:3911:585
155SZOJDA Paulina 12146TYCHYK-Open35K 3702:23:38.8502:23:43.10+01:27:4011:585
156JEZIORSKI Jerzy 12059AWESOME TEAMKRAKÓWM-Open97M 11902:23:49.5502:23:54.30+01:27:5111:595
157CIEPIELEWSKI Mateusz 12049STARACHOWICEM-Open98M 12002:27:59.6502:28:05.45+01:32:0212:204.9
158JOB Cecylia 12061LUSINAK-Open36K 3802:27:59.4002:28:05.60+01:32:0212:194.9
159JOB Agnieszka 12060LUSINAK-Open37K 3902:28:00.7002:28:05.75+01:32:0212:204.9
160KRUSZONA Adam 12173STRZEGOMM-Open99M 12102:30:10.7502:30:15.35+01:34:1212:304.8
161JACKOWSKA Monika 12167SPORT POZIOM 450BEDZINK-Open38K 4002:30:09.7502:30:15.75+01:34:1212:304.8
162DOROBISZ Magdalena 12159SPORT POZIOM 450SOSNOWIECK-Open39K 4102:30:10.0502:30:16.05+01:34:1312:304.8
163SZELER Magdalena 12099AWESOME TEAMKRAKÓWK-Open40K 4202:30:11.4002:30:16.10+01:34:1312:314.8
164TOMCZYK Ewelina 12100AWESOME TEAMKRAKÓWK-Open41K 4302:30:11.4002:30:16.25+01:34:1312:314.8
165CYGANEK Agnieszka 12004BEFIT24TEAMKRAKÓWK-Open42K 4402:31:40.8002:31:46.20+01:35:4312:384.7
166MISIAK Wiesław 12023BEFIT24TEAMKRAKÓWM-Open100M 12202:31:41.1502:31:46.25+01:35:4312:384.7
167KOCON Katarzyna 12014KRAKÓWK-Open43K 4502:31:41.1502:31:46.35+01:35:4312:384.7
168KLYMCHUK Vladyslav 12064KRAKÓWM-Open101M 12302:35:20.5502:35:25.35+01:39:2212:564.6
169GRZESŁO Grzegorz 12055KRAKÓWM-Open102M 12402:38:35.4502:38:41.95+01:42:3913:124.5
170TRZECIAK Piotr 12102KRAKÓWM-Open103M 12502:38:36.3502:38:42.15+01:42:3913:134.5
171BRANKIEWICZ Piotr 12046KRAKÓWM-Open104M 12602:38:34.9502:38:42.35+01:42:3913:124.5
172CHLIPAŁA Karolina 12048KRAKÓWK-Open44K 4602:38:36.3502:38:42.55+01:42:3913:134.5
173KORNAŚ Tomasz 12066KRAKÓWM-Open105M 12702:38:36.9002:38:43.90+01:42:4113:134.5
174PLONKA Marta 12087KRAKOWK-Open45K 4702:38:38.1502:38:44.35+01:42:4113:134.5
175KSYTA Martyna 12068KOŃSKIEK-Open46K 4802:38:38.8502:38:44.55+01:42:4113:134.5
176FABIAN Robert 12053KRAKÓWM-Open106M 12802:38:38.5002:38:44.70+01:42:4113:134.5
177SOWA Krzysztof 12095—\_(?)_/—KRAKÓWM-Open107M 12902:38:38.6002:38:45.15+01:42:4213:134.5
178ORZECHOWSKI Grzegorz 12081KRAKÓWM-Open108M 13002:38:46.0502:38:48.35+01:42:4513:134.5
TUREK Marcin 12103KRAKÓWM-Open DNF DNF--
SKOTNICKI Piotr 12034STRIKE TEAMKRAKÓWElite Mężczyzn DNF DNF--
Znaleziono 180 wynik(ów)