COMMANDO RACE 3KM

Organizator:
Fundacja Awizo Akademia Wspierania Inicjatyw Zaangażowania Obywatelskiego
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Kraków
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
72
Wystartowało:
61
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
59
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 12:30 | 13:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OLEŚ Rafał 3088KRAKÓWM-Open1M 100:00:0000:35:25.5500:35:25.55 11:485,1
2BODZIOCH Piotr 3004WIELICZKAM-Open2M 200:00:0000:45:58.9500:45:58.95+00:10:3315:193,9
3ROGOZIŃSKI Michał 3049OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-Open3M 300:00:0000:46:17.5000:46:17.50+00:10:5115:253,9
4BATKO Wojciech 3001Krwawe SutyKRAKÓWM-Open4M 400:00:0000:49:43.4500:49:43.45+00:14:1716:343,6
5KASZOWSKA Justyna 3086-K-Open1K 100:00:0000:51:45.1000:51:45.10+00:16:1917:153,5
6DZIADOSZ Michał 3009OCR TEAM DĘBICAKORZENIÓWM-Open5M 500:00:0000:55:48.0500:55:48.05+00:20:2218:363,2
7FIDO Agnieszka 3011KRAKOWK-Open2K 200:00:0000:58:03.0000:58:03.00+00:22:3719:213,1
8JĘDRYSZCZAK Iwona 3021Klub ZawiercieZAWIERCIEK-Open3K 300:00:0000:58:22.7500:58:22.75+00:22:5719:273,1
9GRABOWSKA Marlena 3014ZawierciePORĘBAK-Open4K 400:00:0000:58:23.1500:58:23.15+00:22:5719:273,1
10KNAPIK Dorota 3024ZawiercieZAWIERCIEK-Open5K 500:00:0000:58:24.5500:58:24.55+00:22:5919:283,1
11WYWIAŁ Justyna 3087-K-Open6K 600:00:0000:59:34.8500:59:34.85+00:24:0919:513,0
12KIERZKOWSKI Jacek 3085-M-Open6M 600:00:0000:59:35.6000:59:35.60+00:24:1019:513,0
13GÓRZANOWSKA Anna 3012KRAKÓWK-Open7K 700:00:0000:59:59.8500:59:59.85+00:24:3419:593,0
14OZIMKIEWICZ Emil 3043KRAKÓWM-Open7M 700:00:0001:00:47.6001:00:47.60+00:25:2220:153,0
15GÓRZANOWSKI Rafał 3013KRAKÓWM-Open8M 800:00:0001:00:58.8501:00:58.85+00:25:3320:193,0
16WĄTOR Marcin 3060KRAKÓWM-Open9M 900:00:0001:02:48.2001:02:48.20+00:27:2220:562,9
17KOWALIK Patrycja 3026LISZKIK-Open8K 800:00:0001:06:58.3001:06:58.30+00:31:3222:192,7
18SKÓRNICKA Anna 3054WŁOSAŃK-Open9K 900:00:0001:07:14.4001:07:14.40+00:31:4822:242,7
19SULKA Małgorzata 3057NOWY TARGK-Open10K 1000:00:0001:08:36.2001:08:36.20+00:33:1022:522,6
20MROWIEC Judyta 3037KRAKÓWK-Open11K 1100:00:0001:08:36.3501:08:36.35+00:33:1022:522,6
21KUBOŃ Klaudia 3028WOJNICZK-Open12K 1200:00:0001:08:51.6501:08:51.65+00:33:2622:572,6
22PORADA Piotr 3047KRAKÓWM-Open10M 1000:00:0001:09:05.6001:09:05.60+00:33:4023:012,6
23WNĘK Monika 3061KRAKÓWK-Open13K 1300:00:0001:10:14.8001:10:14.80+00:34:4923:242,6
24RADWAN Kamil 3048KRAKÓWM-Open11M 1100:00:0001:10:14.8501:10:14.85+00:34:4923:242,6
25POPELA Blanka 3046KRAKÓWK-Open14K 1400:00:0001:13:30.5001:13:30.50+00:38:0424:302,4
26CHROBAK Justyna 3006JAWORZNOK-Open15K 1500:00:0001:14:21.5001:14:21.50+00:38:5524:472,4
27LEGIEĆ Szymon 3030KRAKÓWM-Open12M 1200:00:0001:14:26.6501:14:26.65+00:39:0124:482,4
28SZYMKÓW Żaneta 3058KRAKÓWK-Open16K 1600:00:0001:14:27.0001:14:27.00+00:39:0124:492,4
29BOLEK Monika 3005JAWORZNOK-Open17K 1700:00:0001:14:48.1001:14:48.10+00:39:2224:562,4
30OBIAŁA Ewa 3042JAWORZNOK-Open18K 1800:00:0001:15:05.1501:15:05.15+00:39:3925:012,4
31IVANOVA Yuliya 3020KRAKOWK-Open19K 1900:00:0001:15:53.9501:15:53.95+00:40:2825:172,4
32GROCHOWIECKA Marta 3016PCIMK-Open20K 2000:00:0001:16:25.2001:16:25.20+00:40:5925:282,4
33WÓJCIK Dariusz 3063BOCHNIAM-Open13M 1300:00:0001:16:59.9501:16:59.95+00:41:3425:392,3
34GRABOWSKI Patrick 3015KRAKÓWM-Open14M 1400:00:0001:17:21.1501:17:21.15+00:41:5525:472,3
35SIECZKA Anna 3052SOSNOWIECK-Open21K 2100:00:0001:17:24.2501:17:24.25+00:41:5825:482,3
36SIECZKA Robert 3053SOSNOWIECM-Open15M 1500:00:0001:17:34.9501:17:34.95+00:42:0925:512,3
37ZEMŁA Katarzyna 3064OŚWIĘCIMK-Open22K 2200:00:0001:17:56.1001:17:56.10+00:42:3025:582,3
38SKRZYPEK Marta 3055JAWORZNOK-Open23K 2300:00:0001:18:16.4001:18:16.40+00:42:5026:052,3
39SUBWIŃSKA Adrianna 3070Nowa Huta TeamKRAKÓWK-Open24K 2400:00:0001:20:01.8001:20:01.80+00:44:3626:402,2
40KAWIORSKA Paulina 3022JĘDRZEJÓWK-Open25K 2500:00:0001:20:02.3001:20:02.30+00:44:3626:402,2
41KUCIEL Kinga 3029KRAKÓWK-Open26K 2600:00:0001:20:37.4501:20:37.45+00:45:1126:522,2
42DZIECIUCH Paulina 3071KRAKÓWK-Open27K 2700:00:0001:21:09.6001:21:09.60+00:45:4427:032,2
43ŚWIAT Aga 3059KRAKÓWK-Open28K 2800:00:0001:21:14.2501:21:14.25+00:45:4827:042,2
44MISIAK Marta 3034BYTOMK-Open29K 2900:00:0001:21:24.4501:21:24.45+00:45:5827:082,2
45ROLNIK Bożena 3050PwC SDC runners teamBYTOMK-Open30K 3000:00:0001:21:24.9001:21:24.90+00:45:5927:082,2
46HAŁAT Weronika 3018GŁĘBOKAK-Open31K 3100:00:0001:21:42.4501:21:42.45+00:46:1627:142,2
47GWIZDAŁA Marcin 3017KRAKÓWM-Open16M 1600:00:0001:21:55.2501:21:55.25+00:46:2927:182,2
48WIĘCEK Sebastian 3072Socios SilesiaKRAKÓWM-Open17M 1700:00:0001:22:04.9501:22:04.95+00:46:3927:212,2
49HUSZNO Sylwia 3019KRAKÓWK-Open32K 3200:00:0001:22:26.1501:22:26.15+00:47:0027:282,2
50BIEL Joanna 3002KRAKÓWK-Open33K 3300:00:0001:22:26.5501:22:26.55+00:47:0127:282,2
51DUDEK Katarzyna 3008GOLENIOWYK-Open34K 3400:00:0001:22:27.6001:22:27.60+00:47:0227:292,2
52MORAWIEC Weronika 3035KRAKÓWK-Open35K 3500:00:0001:25:16.3501:25:16.35+00:49:5028:252,1
53MORAWIEC Agnieszka 3036WatahaKRAKOWK-Open36K 3600:00:0001:25:16.9001:25:16.90+00:49:5128:252,1
54KOZŁOWSKA Aga 3027Koziołki TeamKOZIEGŁOWYK-Open37K 3700:00:0001:28:49.0501:28:49.05+00:53:2329:362,0
55STASIAK Iwona 3056DĄBIEK-Open38K 3800:00:0001:33:46.6501:33:46.65+00:58:2131:151,9
56DZIĘGIEL Aga 3010KRAKÓWK-Open39K 3900:00:0001:33:46.8001:33:46.80+00:58:2131:151,9
57NGUYEN HONG Angelika 3040Dokąd nocą tupta jezKRAKOWK-Open40K 4000:00:0001:36:25.4501:36:25.45+01:00:5932:081,9
58KOBYŁECKI Mateusz 3025Dokąd nocą tupta jeż?SKARŻYSKO-KAMIENNAM-Open18M 1800:00:0001:36:29.7001:36:29.70+01:01:0432:091,9
59CZOSNOWSKA Milena 3007Dokąd nocą tupta jeż?WARSZAWAK-Open41K 4100:00:0001:36:31.9501:36:31.95+01:01:0632:101,9
60KIERZKOWSKI Kacper 3089-M-Open19M 1900:00:00   
61BIS Lena 3003KRAKOWK-Open42K 4200:00:00   
Znaleziono 61 wynik(ów)