Organizator : | Fundacja Awizo Akademia Wspierania Inicjatyw Zaangażowania Obywatelskiego |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 72 |
Wystartowało : | 61 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 59 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIADOSZ Michał | 3009 | OCR TEAM DĘBICA | KORZENIÓW | M-Open | 00:00:00 | |
2 | GRABOWSKA Marlena | 3014 | Zawiercie | PORĘBA | K-Open | 00:00:00 | |
3 | JĘDRYSZCZAK Iwona | 3021 | Klub Zawiercie | ZAWIERCIE | K-Open | 00:00:00 | |
4 | KNAPIK Dorota | 3024 | Zawiercie | ZAWIERCIE | K-Open | 00:00:00 | |
5 | MROWIEC Judyta | 3037 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
6 | POPELA Blanka | 3046 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
7 | SULKA Małgorzata | 3057 | NOWY TARG | K-Open | 00:00:00 | ||
8 | WĄTOR Marcin | 3060 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
9 | KASZOWSKA Justyna | 3086 | - | K-Open | 00:00:00 | ||
10 | OLEŚ Rafał | 3088 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
11 | KIERZKOWSKI Kacper | 3089 | - | M-Open | 00:00:00 | ||
12 | KUBOŃ Klaudia | 3028 | WOJNICZ | K-Open | 00:00:00 | ||
13 | ROGOZIŃSKI Michał | 3049 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M-Open | 00:00:00 | ||
14 | OZIMKIEWICZ Emil | 3043 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
15 | FIDO Agnieszka | 3011 | KRAKOW | K-Open | 00:00:00 | ||
16 | GÓRZANOWSKA Anna | 3012 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
17 | GÓRZANOWSKI Rafał | 3013 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
18 | BATKO Wojciech | 3001 | Krwawe Suty | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
19 | KOWALIK Patrycja | 3026 | LISZKI | K-Open | 00:00:00 | ||
20 | SKÓRNICKA Anna | 3054 | WŁOSAŃ | K-Open | 00:00:00 | ||
21 | BODZIOCH Piotr | 3004 | WIELICZKA | M-Open | 00:00:00 | ||
22 | PORADA Piotr | 3047 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
23 | BIS Lena | 3003 | KRAKOW | K-Open | 00:00:00 | ||
24 | CHROBAK Justyna | 3006 | JAWORZNO | K-Open | 00:00:00 | ||
25 | LEGIEĆ Szymon | 3030 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
26 | SZYMKÓW Żaneta | 3058 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
27 | BOLEK Monika | 3005 | JAWORZNO | K-Open | 00:00:00 | ||
28 | OBIAŁA Ewa | 3042 | JAWORZNO | K-Open | 00:00:00 | ||
29 | KIERZKOWSKI Jacek | 3085 | - | M-Open | 00:00:00 | ||
30 | IVANOVA Yuliya | 3020 | KRAKOW | K-Open | 00:00:00 | ||
31 | GROCHOWIECKA Marta | 3016 | PCIM | K-Open | 00:00:00 | ||
32 | WÓJCIK Dariusz | 3063 | BOCHNIA | M-Open | 00:00:00 | ||
33 | GRABOWSKI Patrick | 3015 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
34 | SIECZKA Anna | 3052 | SOSNOWIEC | K-Open | 00:00:00 | ||
35 | SIECZKA Robert | 3053 | SOSNOWIEC | M-Open | 00:00:00 | ||
36 | ZEMŁA Katarzyna | 3064 | OŚWIĘCIM | K-Open | 00:00:00 | ||
37 | SKRZYPEK Marta | 3055 | JAWORZNO | K-Open | 00:00:00 | ||
38 | SUBWIŃSKA Adrianna | 3070 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
39 | KAWIORSKA Paulina | 3022 | JĘDRZEJÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
40 | KUCIEL Kinga | 3029 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
41 | DZIECIUCH Paulina | 3071 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
42 | ŚWIAT Aga | 3059 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
43 | MISIAK Marta | 3034 | BYTOM | K-Open | 00:00:00 | ||
44 | ROLNIK Bożena | 3050 | PwC SDC runners team | BYTOM | K-Open | 00:00:00 | |
45 | HAŁAT Weronika | 3018 | GŁĘBOKA | K-Open | 00:00:00 | ||
46 | GWIZDAŁA Marcin | 3017 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
47 | WIĘCEK Sebastian | 3072 | Socios Silesia | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
48 | HUSZNO Sylwia | 3019 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
49 | BIEL Joanna | 3002 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
50 | DUDEK Katarzyna | 3008 | GOLENIOWY | K-Open | 00:00:00 | ||
51 | MORAWIEC Weronika | 3035 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
52 | MORAWIEC Agnieszka | 3036 | Wataha | KRAKOW | K-Open | 00:00:00 | |
53 | WNĘK Monika | 3061 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
54 | RADWAN Kamil | 3048 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
55 | KOZŁOWSKA Aga | 3027 | Koziołki Team | KOZIEGŁOWY | K-Open | 00:00:00 | |
56 | STASIAK Iwona | 3056 | DĄBIE | K-Open | 00:00:00 | ||
57 | DZIĘGIEL Aga | 3010 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
58 | NGUYEN HONG Angelika | 3040 | Dokąd nocą tupta jez | KRAKOW | K-Open | 00:00:00 | |
59 | KOBYŁECKI Mateusz | 3025 | Dokąd nocą tupta jeż? | SKARŻYSKO-KAMIENNA | M-Open | 00:00:00 | |
60 | CZOSNOWSKA Milena | 3007 | Dokąd nocą tupta jeż? | WARSZAWA | K-Open | 00:00:00 | |
61 | WYWIAŁ Justyna | 3087 | - | K-Open | 00:00:00 |
Znaleziono 61 wynik(ów)