COMMANDO RACE 6KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Commando Race
Data/ Date:
2018-09-22
Miejsce/ Place:
Kraków
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
285
Wystartowało/ Started:
229
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
229
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:10 ELITA | 11:40 | 12:00 | 12:20 | 12:50 | Elite Drużyny | Open Drużyny | Elite Kobiet | Elite Mężczyzn

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BRZOSKWINIA Wojciech 6003HUSARIA RACE TEAMBOLECHOWICEElite Mężczyzn1M 100:43:49.5000:43:51.65 7:188.2
2ŚWIĘTEK Bartosz 6020GORĄCY POTOK TEAMNOWE BRZESKOElite Mężczyzn2M 200:43:51.9000:43:54.05+00:00:027:188.2
3DELGADO MACIAS David 6007BEFIT24TEAMKRAKOWElite Mężczyzn3M 300:47:58.7500:48:01.35+00:04:097:597.5
4LEPIARZ Michał 6013HUSARIA RACE TEAMKĘPIEElite Mężczyzn4M 400:50:58.6500:51:01.90+00:07:108:297.1
5ZAWADZKI Rafał 6025RATUŁÓWElite Mężczyzn5M 500:51:41.4000:51:43.90+00:07:528:367
6WIERZBICKI Daniel 6024KRAKÓWElite Mężczyzn6M 600:52:26.1000:52:28.45+00:08:368:446.9
7WAJDA Piotr 6274NOKIAKRAKÓWElite Mężczyzn7M 700:52:28.9500:52:32.15+00:08:408:446.9
8HAŁOŃ Kacper 6042RZESZÓWM-Open1M 800:52:47.8000:52:51.00+00:08:598:486.8
9CZACH Tobiasz 6006HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWElite Mężczyzn8M 900:53:00.3500:53:02.50+00:09:108:506.8
10PIĄTEK Rafał 6252PIĄTKITEAMKRAKÓWM-Open2M 1000:56:36.9500:56:39.40+00:12:479:266.4
11CIUĆKA Dominik 6005ŻYWIECElite Mężczyzn9M 1100:56:45.9500:56:48.45+00:12:569:276.3
12PŁONKA Piotr 6253TF48KRAKÓWM-Open3M 1200:57:45.8500:57:48.95+00:13:579:376.2
13WITEK Michał 6264HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWElite Mężczyzn10M 1300:57:52.5500:57:55.85+00:14:049:386.2
14BIELEC Kinga 6002HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWElite Kobiet1K 100:58:25.0500:58:27.65+00:14:369:446.2
15JASKUŁA Grzegorz 6238TF48KRAKOWM-Open4M 1400:58:36.0000:58:38.80+00:14:479:466.1
16KACZMARCZYK Tomasz 6275HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn11M 1500:59:20.5000:59:23.60+00:15:319:536.1
17ZAWILIŃSKI Mateusz 6026HUSARIA RACE TEAMJASŁOElite Mężczyzn12M 1601:00:03.0501:00:06.25+00:16:1410:006
18WICHER Sylwia 6023HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWElite Kobiet2K 201:00:05.2001:00:07.95+00:16:1610:006
19OBLIZAJEK Paweł 6202WARCHLAKI ADELAJDYJAWORZNOM-Open5M 1701:00:04.9001:00:08.40+00:16:1610:006
20POPIELA Mariusz 6016MYSTKÓWElite Mężczyzn13M 1801:00:29.6001:00:32.80+00:16:4110:046
21FERDEK Artur 6009UJAZDElite Mężczyzn14M 1901:01:43.2501:01:46.15+00:17:5410:175.8
22DULAK Katarzyna 6008GORĄCY POTOK TEAMJAZOWSKOElite Kobiet3K 301:03:02.9001:03:05.25+00:19:1310:305.7
23GORCZYCA Rafał 6011KRAKÓWElite Mężczyzn15M 2001:03:11.8001:03:14.70+00:19:2310:325.7
24KĘPA Jakub 6051KRAKÓWM-Open6M 2101:03:15.8501:03:18.75+00:19:2710:325.7
25KĘPA Justyna 6050HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWK-Open1K 401:03:23.6001:03:26.25+00:19:3410:345.7
26SERWIŃSKI Andrzej 6019RADZISZÓWElite Mężczyzn16M 2201:05:15.6001:05:18.25+00:21:2610:525.5
27MAJOWSKI Michał 6186RUDA ŚLĄSKAM-Open7M 2301:05:27.1501:05:30.65+00:21:3910:545.5
28CHYLEWSKA-OLECH Dagmara 6004BEFIT24TEAMKRAKÓWElite Kobiet4K 501:06:38.8501:06:42.10+00:22:5011:065.4
29GURGACZ Wojciech 6041KRAKÓWM-Open8M 2401:07:46.2001:07:49.10+00:23:5711:175.3
30GŁOWACZ Grzegorz 6010HUSARIA RACE TEAMCZARNY DUNAJECElite Mężczyzn17M 2501:08:17.7501:08:21.55+00:24:2911:235.3
31NAZARUK Łukasz 6131KRAKÓWM-Open9M 2601:08:22.3001:08:25.25+00:24:3311:235.3
32ŚWIĘTEK Paweł 6021POWER TRENING TEAMPIENIĄŻKOWICEElite Mężczyzn18M 2701:08:44.7501:08:48.45+00:24:5611:275.2
33ZIĘBA Marcin 6094PORANNY PATROLKRAKÓWM-Open10M 2801:08:50.4001:08:54.85+00:25:0311:285.2
34LESZKO Michał 6125KRAKÓWM-Open11M 2901:09:05.0001:09:08.05+00:25:1611:305.2
35WILCZEWSKI Rafał 6228WARCHLAKI ADELAJDYJAWORZNOM-Open12M 3001:09:18.6501:09:21.65+00:25:3011:335.2
36WARZECHA Robert 6225ZIELONKIM-Open13M 3101:09:27.4001:09:32.35+00:25:4011:345.2
37KUREK Aleksander 6240JW 4009KRAKÓWM-Open14M 3201:09:57.6001:10:00.40+00:26:0811:395.1
38ĆWIERZ Jan 6104KIELCEM-Open15M 3301:10:05.1501:10:07.25+00:26:1511:405.1
39OLEJKO Michał 6074EVEOBOGUCHWAŁAM-Open16M 3401:10:04.4001:10:11.40+00:26:1911:405.1
40ZABDYR Rafał 6157KRAKÓWM-Open17M 3501:10:10.8501:10:14.10+00:26:2211:415.1
41RYŚ Kuba 6081ZABIERZÓWM-Open18M 3601:10:18.8001:10:23.45+00:26:3111:435.1
42KACZWIŃSKI Paweł 6175DĄBROWA GÓRNICZAM-Open19M 3701:10:42.1001:10:43.45+00:26:5111:475.1
43ŁUKASIK Sylwia 6014KRAKÓWElite Kobiet5K 601:10:50.5501:10:53.05+00:27:0111:485.1
44GWIŻDŻ Tomasz 6237SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-Open20M 3801:11:21.3501:11:25.15+00:27:3311:535
45GÓRECKI Michał 6114SW-P RANGERSWIELICZKAM-Open21M 3901:11:45.7501:11:50.40+00:27:5811:575
46SZAREK Dawid 6145SW-P RANGERSWIELICZKAM-Open22M 4001:11:52.1001:11:56.65+00:28:0511:585
47MĘDREK Mateusz 6245TF48STRZELCE MAŁEM-Open23M 4101:14:33.6001:14:36.55+00:30:4412:254.8
48BARUŚ Łukasz 6163BRZESKOM-Open24M 4201:14:37.2001:14:43.05+00:30:5112:264.8
49RODECKI Tomasz 6215BIELSKO-BIALAM-Open25M 4301:15:11.5501:15:13.60+00:31:2112:314.8
50ZEGAROWSKI Witold 6279KRAKÓWElite Mężczyzn19M 4401:15:35.2501:15:39.40+00:31:4712:354.8
51FRACZEK Kamil 6035TRANÓWM-Open26M 4501:15:50.4001:15:53.35+00:32:0112:384.7
52MLECZKO Michał 6193BIELSKO-BIAŁAM-Open27M 4601:16:06.5501:16:09.25+00:32:1712:414.7
53NIZIURSKA Marzanna 6196HUSARIA RACE TEAMKRAKOWK-Open2K 701:16:41.8501:16:43.90+00:32:5212:464.7
54RUMIAN Anna 6079KRAKÓWK-Open3K 801:17:22.6001:17:25.70+00:33:3412:534.7
55RUMIAN Jakub 6080KRAKÓWM-Open28M 4701:17:34.1501:17:37.75+00:33:4612:554.6
56PORĘBA Paweł 6017TRENING4YOUKRAKÓWElite Mężczyzn20M 4801:17:35.5001:17:38.00+00:33:4612:564.6
57CZAPLA Bartosz 6231SĄCZÓWM-Open29M 4901:18:09.0001:18:12.80+00:34:2113:014.6
58SIMON Adam 6083RUDA ŚLĄSKAM-Open30M 5001:18:28.2001:18:31.80+00:34:4013:044.6
59OSTAFIN Szymon 6204TRZEBUNIAM-Open31M 5101:18:51.2001:18:57.45+00:35:0513:084.6
60CZECHOWICZ Jędrzej 6280KRAKÓWM-Open32M 5201:19:00.0001:19:07.40+00:35:1513:104.6
61ROZKOSZNY Robert 6141TYCHYM-Open33M 5301:19:01.2501:19:07.50+00:35:1513:104.6
62KRĄKOWSKA Monika 6057GREYHOUNDS TEAMWARSZAWAK-Open4K 901:19:34.2001:19:36.85+00:35:4513:154.5
63BURDA Michał 6030HUSARIA RACE TEAMSKAWINAM-Open34M 5401:19:48.8001:19:51.70+00:36:0013:184.5
64LEWICKI Jakub 6064OSTATNI NA MECIEKRAKÓWM-Open35M 5501:20:07.1501:20:11.70+00:36:2013:214.5
65MASTEJ Jakub 6192HUSARIA RACE TEAMJASŁOM-Open36M 5601:21:15.4001:21:18.55+00:37:2613:324.4
66DYDUCH Dominika 6107CHOCZNIAK-Open5K 1001:23:18.6501:23:24.30+00:39:3213:534.3
67PRUS Daniel 6138ANDRYCHÓWM-Open37M 5701:23:18.8501:23:24.65+00:39:3313:534.3
68PIETROŃ Monika 6206HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWK-Open6K 1101:23:33.2001:23:34.95+00:39:4313:554.3
69PANTERA Daniel 6278HUSARIA RACE TEAMMYŚLENICE M 5801:23:33.1001:23:35.00+00:39:4313:554.3
70NIŹNIK Borys 6197HUSARIA RACE TEAMBIBICEM-Open38M 5901:23:33.0501:23:35.25+00:39:4313:554.3
71SOKOŁOWSKI Władysław 6218KRAKÓWM-Open39M 6001:23:50.1501:23:55.20+00:40:0313:584.3
72CZARNIK Marek 6167SPARTA ZALASOWAZALASOWAM-Open40M 6101:24:17.5501:24:20.20+00:40:2814:034.3
73SARAD Krzysztof 6216SPARTA ZALASOWALZALASOWAM-Open41M 6201:24:16.5001:24:20.55+00:40:2814:024.3
74LUTSEI Igor 12209M-Open42M 6301:25:14.9001:25:18.45+00:41:2614:124.2
75MULTAN Ewa 6276K-Open7K 1201:25:31.0001:25:35.10+00:41:4314:154.2
76MULTAN Nikola 6277BOCHNIAK-Open8K 1301:25:31.6001:25:35.40+00:41:4314:154.2
77PAWLIKOWSKI-BULCYK Michał 6250TERMALNE DZIKIPORONINM-Open43M 6401:25:34.7001:25:37.90+00:41:4614:154.2
78URBANIAK Ania 6022WATAHAKRZYWACZKAElite Kobiet6K 1401:26:08.9001:26:11.65+00:42:2014:214.2
79CZARNECKI Marcin 6102OLKUSZM-Open44M 6501:26:21.4001:26:24.65+00:42:3314:234.2
80MOCUR Dawid 6194SANOKM-Open45M 6601:26:54.3501:26:56.85+00:43:0514:294.1
81MARSZAŁEK Mateusz 6191SANOKM-Open46M 6701:26:54.7001:26:57.05+00:43:0514:294.1
82BUDA Mateusz 6100CHEERESNIAKITENCZYNEKM-Open47M 6801:27:26.6501:27:29.50+00:43:3714:344.1
83MALCIAK Ireneusz 6187BEST4JAWOTEAMJAWORZNOM-Open48M 6901:27:25.0501:27:29.70+00:43:3814:344.1
84SUROWIEC Bartosz 6087OSTATNI NA MECIESTARACHOWICEM-Open49M 7001:27:28.7001:27:35.25+00:43:4314:344.1
85RADWAŃSKA Monika 6212SKAWINAK-Open9K 1501:27:31.8001:27:36.55+00:43:4414:354.1
86RADWAŃSKI Łukasz 6213SKAWINAM-Open50M 7101:27:32.0501:27:36.75+00:43:4514:354.1
87MALEC Bartek 6188WARCHLAKI ADELAJDYRACHANIEM-Open51M 7201:27:34.0001:27:37.30+00:43:4514:354.1
88STERNALSKA Renata 6219BEST4JAWOTEAMJAWORZNOK-Open10K 1601:27:40.1001:27:40.10+00:43:4814:364.1
89MACIOS Monika 6066GREYHOUNDS TEAMWARSZAWAK-Open11K 1701:28:45.5001:28:48.70+00:44:5714:474.1
90MALINOWSKA Joanna 6189WOLA RADZISZOWSKAK-Open12K 1801:28:58.1001:29:04.15+00:45:1214:494
91MALINOWSKI Łukasz 6190WOLA RADZISZOWSKAM-Open52M 7301:29:03.2001:29:09.15+00:45:1714:504
92LATOŚ Filip 6241JERZMANOWICEM-Open53M 7401:29:10.5001:29:15.25+00:45:2314:514
93ŚLADOWSKI Łukasz 6261KRAKÓWM-Open54M 7501:29:27.9001:29:33.35+00:45:4114:544
94MARZEC Paweł 6068HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open55M 7601:29:33.7001:29:37.25+00:45:4514:554
95ADAMCZEWSKI Damian 6095JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open56M 7701:29:44.0501:29:48.60+00:45:5614:574
96SZWEDA Anna 6146PSZCZYNAK-Open13K 1901:29:44.2501:29:48.90+00:45:5714:574
97SKORUPA Paweł 6085TARNÓWM-Open57M 7801:30:07.7501:30:12.15+00:46:2015:014
98SZLAMKA Pawel 6222KRAKÓWM-Open58M 7901:31:15.6001:31:20.55+00:47:2815:123.9
99MRZYGŁÓD Gabriela 6129WADOWICEK-Open14K 2001:31:33.8501:31:35.95+00:47:4415:153.9
100MRZYGŁÓD Barbara 6130WADOWICEK-Open15K 2101:31:35.1501:31:37.25+00:47:4515:153.9
101AUGUSTYNIAK Kamil 6162WARCHLAKI ADELAJDYLIBIĄŻM-Open59M 8001:32:19.8001:32:23.85+00:48:3215:233.9
102TRZOS Sebastian 6152NIEPOŁOMICEM-Open60M 8101:32:21.9001:32:25.55+00:48:3315:233.9
103KŁĘBEK Mateusz 6176OLKUSZM-Open61M 8201:32:21.5501:32:28.35+00:48:3615:233.9
104RUDZIŃSKI Paweł 6142WARSZAWAM-Open62M 8301:32:23.2501:32:28.55+00:48:3615:233.9
105ŁASEK Jarosław 6184KRAKÓWM-Open63M 8401:32:22.4001:32:29.25+00:48:3715:233.9
106RADOMSKI Łukasz 6211KRAKÓWM-Open64M 8501:32:23.3501:32:29.95+00:48:3815:233.9
107PIĄSTKA Wojciech 6135SIERCZAM-Open65M 8601:32:45.7501:32:50.00+00:48:5815:273.9
108NIECIAG Grzegorz 6132ŚLESZOWICEM-Open66M 8701:33:01.3501:33:05.80+00:49:1415:303.9
109MENDEL Łukasz 6070WOJNICZM-Open67M 8801:33:46.4001:33:52.85+00:50:0115:373.8
110KRZYWDA Łukasz 6121KORZKIEWM-Open68M 8901:34:01.5001:34:07.10+00:50:1515:403.8
111GĘŚLAK Grzegorz 6039KRAKÓWM-Open69M 9001:34:01.2501:34:07.20+00:50:1515:403.8
112SIWY Bartosz 6084DOBCZYCEM-Open70M 9101:34:01.2001:34:07.25+00:50:1515:403.8
113DYBCZAK Radosław 6106NIEPOŁOMICEM-Open71M 9201:34:03.5501:34:07.50+00:50:1515:403.8
114SZEMRAJ Anna 6259SKAWINA BIEGASKAWINAK-Open16K 2201:34:26.5001:34:29.15+00:50:3715:443.8
115MIROSLAW Paweł 6246RZESZÓWM-Open72M 9301:34:25.4501:34:30.30+00:50:3815:443.8
116KOZERA Wojciech 6179KRAKÓWM-Open73M 9401:34:48.7001:34:52.50+00:51:0015:483.8
117LONCZAK Monika 6183HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWK-Open17K 2301:35:00.9501:35:04.10+00:51:1215:503.8
118KUBIK Tomasz 6180ADAMÓWM-Open74M 9501:35:07.8501:35:09.50+00:51:1715:513.8
119BURZ Rafał 6166TYCZYNM-Open75M 9601:35:14.6501:35:20.35+00:51:2815:523.8
120POL Konrad 6207QUATTROKALISZM-Open76M 9701:35:17.5001:35:22.75+00:51:3115:523.8
121TOROŃSKI Tomasz 6151KRAKÓWM-Open77M 9801:35:18.9001:35:22.85+00:51:3115:533.8
122FAMULAK Robert 6109KRAKÓWM-Open78M 9901:35:33.8001:35:40.90+00:51:4915:553.8
123HONKISZ Kinga 6172BIELSKO BIALAK-Open18K 2401:35:40.3501:35:44.05+00:51:5215:563.8
124SIEWIERSKA Patrycja 6217DO PORZYGUFRYDEKK-Open19K 2501:35:40.8001:35:44.40+00:51:5215:563.8
125RAŚ Agnieszka 6214KRAKÓWK-Open20K 2601:35:53.5001:35:53.50+00:52:0115:583.8
126SZYLKIEWICZ Wojciech 6147A- TEAMDABROWA GÓRNICZAM-Open79M 10001:35:54.2501:36:01.90+00:52:1015:593.8
127PIETRZYKOWSKA Marta 6137KRAKÓWK-Open21K 2701:36:25.2501:36:32.15+00:52:4016:043.7
128MICHALIK Edyta 6015GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGElite Kobiet7K 2801:38:43.6501:38:45.70+00:54:5416:273.6
129CZECHURA Maciej 6032OSTATNI NA MECIEKRAKÓWM-Open80M 10101:39:43.5501:39:48.30+00:55:5616:373.6
130LERCH Andrzej 6063JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open81M 10201:39:48.3501:39:55.55+00:56:0316:383.6
131MOTYKA Adam 6072KRAKÓWM-Open82M 10301:39:49.0501:39:56.25+00:56:0416:383.6
132NOWIŃSKI Michał 6200TARNÓWM-Open83M 10401:40:07.2501:40:10.35+00:56:1816:413.6
133NOWIŃSKI Marcin 6201TARNÓWM-Open84M 10501:40:11.5001:40:14.30+00:56:2216:423.6
134KORZENIAK Michał 6055MORAWICAM-Open85M 10601:40:43.1001:40:47.95+00:56:5616:473.6
135POLAK Maciej 6255KRAKÓWM-Open86M 10701:41:56.8001:42:03.05+00:58:1116:593.5
136POLAK Anna 6254KRAKÓWK-Open22K 2901:41:57.8501:42:03.50+00:58:1116:593.5
137ORŁOWSKA Katarzyna 6248KATOWICEK-Open23K 3001:42:28.7501:42:33.90+00:58:4217:043.5
138PYTEL Arkadiusz 6140KATOWICEM-Open87M 10801:42:29.7001:42:35.20+00:58:4317:053.5
139WICHEREK Mateusz 6153MIKOŁÓWM-Open88M 10901:42:43.1501:42:46.00+00:58:5417:073.5
140WILEŃSKI Rafał 6154KATOWICEM-Open89M 11001:42:48.6501:42:54.15+00:59:0217:083.5
141STOLARSKI Jarosław 6144KATOWICEM-Open90M 11101:42:57.7501:43:03.05+00:59:1117:093.5
142PAWUK Marzena 6205HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWK-Open24K 3101:43:13.5001:43:18.15+00:59:2617:123.5
143SALAMON Ewa 6082HUSARIA RACE TEAMKRAKOWK-Open25K 3201:43:24.5001:43:27.70+00:59:3617:143.5
144WŁODARCZYK Jan 6091HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open91M 11201:43:25.4001:43:28.00+00:59:3617:143.5
145GEŁDON Maciej 6235KRAKÓWM-Open92M 11301:43:24.4501:43:30.70+00:59:3917:143.5
146BŁAGOWIECKA Nina 12207K-Open26K 3301:44:09.8001:44:15.35+01:00:2317:213.5
147STANISZEK Michał 12208M-Open93M 11401:44:09.9001:44:15.40+01:00:2317:213.5
148WOJTASIK Ewelina 6092TYCHYK-Open27K 3401:44:23.9001:44:29.85+01:00:3817:243.4
149KALISZEWSKA Martyna 6047TYCHYK-Open28K 3501:44:58.7501:45:04.70+01:01:1317:293.4
150WALUKIEWICZ Przemysław 6089TYCHYM-Open94M 11501:45:07.7501:45:14.35+01:01:2217:313.4
151DZIOPAK Ewelina 6034HYŻNEK-Open29K 3601:45:34.5501:45:40.90+01:01:4917:353.4
152MEDYGRAŁ Piotr 6069RZESZÓWM-Open95M 11601:45:34.7001:45:41.10+01:01:4917:353.4
153JANECKI Juliusz 6043RZESZÓWM-Open96M 11701:45:34.8501:45:41.40+01:01:4917:353.4
154MŁYNARCZYK Jacek 6127KRAKÓWM-Open97M 11801:46:36.4501:46:41.10+01:02:4917:463.4
155TRACZ Sławomir 6088HUSARIA RACE TEAMMYŚLENICEM-Open98M 11901:46:39.2001:46:45.05+01:02:5317:463.4
156LEISZNER Izabela 6182HUSARIA RACE TEAMRADZIONKÓWK-Open30K 3701:46:41.6501:46:47.20+01:02:5517:473.4
157ZAPART Mateusz 6093TARNÓWM-Open99M 12001:46:45.0501:46:48.65+01:02:5717:473.4
158KORYTNICKI Mateusz 6178KRAKÓWM-Open100M 12101:47:10.1001:47:15.80+01:03:2417:513.4
159KORYTNICKA Marlena 6177HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWK-Open31K 3801:47:10.3501:47:16.00+01:03:2417:513.4
160ZIOŁO Kinga 6159SANDOMIERZK-Open32K 3901:48:12.8501:48:15.65+01:04:2418:023.3
161BRZOSKA Paulina 6099SANDOMIERZK-Open33K 4001:48:13.7501:48:16.20+01:04:2418:023.3
162NOWAK Sebastian 6198KRAKÓWM-Open101M 12201:49:53.5501:49:58.25+01:06:0618:193.3
163NOWAK Albert 6199KRAKÓWM-Open102M 12301:49:54.3001:49:59.25+01:06:0718:193.3
164KURYŁOWICZ Paweł 6122KRAKÓWM-Open103M 12401:50:08.9501:50:12.80+01:06:2118:213.3
165ZACHARA Adam 6158KRAKOWM-Open104M 12501:50:09.5501:50:13.10+01:06:2118:213.3
166BOBREK Łukasz 6098KRAKÓWM-Open105M 12601:50:09.8501:50:13.30+01:06:2118:213.3
167PSZCZOŁA Bartek 6139KRAKÓWM-Open106M 12701:50:09.6001:50:13.30+01:06:2118:213.3
168OLEJARKA Mateusz 6134KRAKÓWM-Open107M 12801:50:09.9001:50:13.75+01:06:2218:213.3
169ŚWIĘCIAK Wojciech 6149ZIELONKIM-Open108M 12901:50:43.5001:50:47.85+01:06:5618:273.3
170JEWUŁA Klaudia 6174KRAKÓWK-Open34K 4101:51:02.8501:51:05.50+01:07:1318:303.2
171WILCZEK Lukasz 6227CIESZYNM-Open109M 13001:51:25.6001:51:29.65+01:07:3818:343.2
172POŚNIK Jan 6209HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open110M 13101:51:33.7001:51:37.15+01:07:4518:353.2
173POŚNIK Karolina 6208LUBORZYCAK-Open35K 4201:51:35.4001:51:37.35+01:07:4518:363.2
174SZYDŁOWSKA Katarzyna 6223DĘBNOK-Open36K 4301:51:51.3001:51:57.85+01:08:0618:383.2
175SZYDŁOWSKI Damian 6224DĘBNOM-Open111M 13201:51:51.2501:51:57.85+01:08:0618:383.2
176FRANCZYK Weronika 6169DĘBNOK-Open37K 4401:51:51.6501:51:57.90+01:08:0618:383.2
177KOT Katarzyna 6119ENERGYSOSNOWIECK-Open38K 4501:51:53.5501:51:58.85+01:08:0718:383.2
178NĘDZA Dariusz 6247RZESZÓWM-Open112M 13301:52:12.1501:52:12.15+01:08:2018:423.2
179PĄPROWICZ Beata 6251RZESZÓWK-Open39K 4601:52:25.3501:52:25.35+01:08:3318:443.2
180DUDZIŃSKA Katarzyna 6233KROSNOK-Open40K 4701:52:28.7501:52:32.35+01:08:4018:443.2
181TARIK Kamila 6150ENERGYBĘDZINK-Open41K 4801:52:45.3001:52:51.40+01:08:5918:473.2
182MATUSZ Agnieszka 6244HACZÓW 813K-Open42K 4901:53:05.7001:53:09.05+01:09:1718:513.2
183GABRYŚ Michał 6234WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AWIELICZKAM-Open113M 13401:53:31.4501:53:35.80+01:09:4418:553.2
184ROSA Ewelina 6257WIELUCZKAK-Open43K 5001:53:35.0001:53:38.65+01:09:4718:553.2
185RABIASZ Renata 6256NOWY TARGK-Open44K 5101:54:35.9501:54:40.40+01:10:4819:063.1
186RUŁA Tomasz 6258ANDRYCHÓW RUNNINGCHOCZNIAM-Open114M 13501:54:35.5001:54:40.55+01:10:4819:053.1
187WOJTASIEWICZ Wiktoria 6263WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AKATOWICEK-Open45K 5201:54:36.6501:54:40.60+01:10:4819:063.1
188WOJTASIEWICZ Marek 6262WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AKATOWICEM-Open115M 13601:54:35.8001:54:40.85+01:10:4919:053.1
189KAWOŃCZYK Mateusz 6049KRZESZÓWM-Open116M 13701:54:53.5001:54:59.35+01:11:0719:093.1
190SZYSZKA Przemysław 6260WOLONTARIUSZE HUNT RUN'ABYCHAWAM-Open117M 13801:55:35.9001:55:41.25+01:11:4919:163.1
191SZCZERBIK Filip 6221WARCHLAKI ADELAJDYKRAKÓWM-Open118M 13901:56:37.8001:56:37.80+01:12:4619:263.1
192WĄSOWICZ Anna 6226KRAKÓWK-Open46K 5301:58:35.1001:59:22.85+01:15:3119:453
193FRONT Mateusz 6170KRAKÓWM-Open119M 14001:59:24.1001:59:24.10+01:15:3219:543
194LANGE Katarzyna 6181VIKING TRAINING CENTERTYCHYK-Open47K 5401:59:34.0001:59:39.55+01:15:4719:553
195WITOSZEK Sylwia 6229VIKING TRAINING CENTERMIKOŁÓWK-Open48K 5501:59:34.6501:59:39.95+01:15:4819:553
196FIGIEL Agnieszka 6168VIKING TRAINING CENTRRBIERUNK-Open49K 5601:59:33.9001:59:39.95+01:15:4819:553
197PYĆ Dominika 6210VIKING TRAINING CENTERTYCHYK-Open50K 5701:59:33.6501:59:40.15+01:15:4819:553
198SUKIENNIK Aleksandra 6220VIKING TRAINING CENTERBIERUŃK-Open51K 5801:59:35.1001:59:40.40+01:15:4819:553
199KACZMARCZYK Izabela 6046NDEKRAKÓWK-Open52K 5902:00:41.7502:00:47.40+01:16:5520:073
200KACZMARCZYK Krzysztof 6045NDEKRAKÓWM-Open120M 14102:00:43.0502:00:48.15+01:16:5620:073
201WROŃSKA SZCZERBA Ewelina 6155ENERGYBĘDZINK-Open53K 6002:00:46.6502:00:52.95+01:17:0120:073
202KOT Sebastian 6120ENERGYSOSNOWIECM-Open121M 14202:02:13.0002:02:19.70+01:18:2820:222.9
203PODGÓRSKI Michał 6090OSTATNI NA MECIEWIELICZKAM-Open122M 14302:02:33.3002:02:41.40+01:18:4920:252.9
204CZECHURA Katarzyna 6033OSTATNI NA MECIEKRAKÓWK-Open54K 6102:02:33.9002:02:41.60+01:18:4920:252.9
205CZECHURA Malgorzata 6031OSTATNI NA MECIEKRAKÓWK-Open55K 6202:02:35.1502:02:42.95+01:18:5120:252.9
206MAREK Justyna 6067OSATNI NA MECIEKRAKÓWK-Open56K 6302:02:35.5502:02:43.25+01:18:5120:262.9
207GOLA Paulina 6113A TEAMZAWIERCIEK-Open57K 6402:03:34.5502:03:41.85+01:19:5020:352.9
208GÓRSKA Marta 6115A-TEAMKATOWICEK-Open58K 6502:03:34.6502:03:42.05+01:19:5020:352.9
209DYMEK Adrian 6108A-TEAMBĘDZINM-Open123M 14402:03:35.0502:03:42.10+01:19:5020:352.9
210KWIATKOWSKA Ola 6123BĘDZINK-Open59K 6602:03:35.6002:03:42.70+01:19:5120:352.9
211CYGAN Krzysztof 6101SOSNOWIECM-Open124M 14502:03:35.4002:03:43.05+01:19:5120:362.9
212GARNCARZ Michał 6112A-TEAMSOSNOWIECM-Open125M 14602:03:35.1002:03:43.05+01:19:5120:362.9
213WRÓŻ Dacjan 6156ORZESZEM-Open126M 14702:03:36.1502:03:43.80+01:19:5220:362.9
214FRED Szymek 6110A-TEAMCZELADŹM-Open127M 14802:06:06.0002:06:06.00+01:22:1421:012.9
215LACHOWSKA Sylwia 6062OPOCZNOK-Open60K 6702:07:31.1002:07:34.75+01:23:4321:152.8
216GAJ Anna 6036KRAKÓWK-Open61K 6802:07:30.8002:07:34.90+01:23:4321:152.8
217LUTAK Agnieszka 6065ZARZECZEK-Open62K 6902:07:29.9002:07:35.70+01:23:4421:152.8
218GARBACZ Joanna 6038RZESZÓWK-Open63K 7002:07:30.4002:07:36.20+01:23:4421:152.8
219KOPEĆ Tomek 6053MNIKÓWM-Open128M 14902:15:24.8002:15:29.85+01:31:3822:342.7
220BUCZAK Izabela 6029BADRZYCHOWICEK-Open64K 7102:25:42.0002:25:46.85+01:41:5524:172.5
221KUTARNIA Magdalena 6061CZUŁÓWEKK-Open65K 7202:25:45.6002:25:49.60+01:41:5724:172.5
222KŁECZEK Dominik 6052TENCZYNEKM-Open129M 15002:25:45.8002:25:50.10+01:41:5824:172.5
223SOLARZ Aleksandra 6086BRODŁAK-Open66K 7302:25:46.4502:25:50.25+01:41:5824:172.5
224KUTARNIA Dariusz 6060CZUŁÓWEKM-Open130M 15102:25:46.1502:25:50.65+01:41:5924:172.5
225MAJKA Tomasz 6243IPP_SPOŁECZNY KOMANDOSKRAKÓWM-Open131M 15202:26:46.6002:26:51.15+01:42:5924:272.5
226GÓRKA Karolina 6236IPP_SPOŁECZNY KOMANDOSKRAKÓWK-Open67K 7402:27:24.0502:27:29.00+01:43:3724:342.4
227BUCZEK Joanna 6230IPP_SPOŁECZNY KOMANDOSCZERNICHÓWK-Open68K 7502:27:24.7002:27:29.05+01:43:3724:342.4
228ŚLĘCZKOWSKA Katarzyna 3146KRAKÓWK-Open69K 7601:27:33.0002:50:44.15+02:06:5214:354.1
229MACIEJAS Daniel 6185HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWM-Open132M 15301:19:00.4003:02:02.95+02:18:1113:104.6
Znaleziono 229 wynik(ów)