COMMANDO RACE 7KM

Organizator:
Fundacja Awizo Akademia Wspierania Inicjatyw Zaangażowania Obywatelskiego
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Kraków
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
207
Wystartowało:
170
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
168
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FAJFER Michał 7036Hydro zasapaniKARNIOWICEElite Mężczyzn1M 100:00:0000:41:58.1000:41:58.10 5:5910,0
2HEŁMECKI Mateusz 7050Dragon RunnersCHEŁMIECElite Mężczyzn2M 200:00:0000:42:03.3500:42:03.35+00:00:056:0010,0
3DERYŁO Mateusz 7202KONIU SQUADKRAKÓWElite Mężczyzn3M 300:00:0000:44:56.1000:44:56.10+00:02:586:259,3
4STAROWICZ Krzysztof 7164BĘCZARKAElite Mężczyzn4M 400:00:0000:45:10.2000:45:10.20+00:03:126:279,3
5SENDERSKI Przemysław 7152Dragon RunnersPRZYTKOWICEElite Mężczyzn5M 500:00:0000:46:32.0500:46:32.05+00:04:336:389,0
6LEPIARZ Michał 7097LEMON TEAMKĘPIEElite Mężczyzn6M 600:00:0000:47:14.4000:47:14.40+00:05:166:448,9
7ŻURAWIK Rafał 7198Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyzn7M 700:00:0000:47:25.3000:47:25.30+00:05:276:468,9
8DĄBROWSKI Tomasz 7025Carpathian RunnersRZESZÓWElite Mężczyzn8M 800:00:0000:47:39.7000:47:39.70+00:05:416:488,8
9CZACH Tobiasz 7019Carpathian RunnersRZESZÓWElite Mężczyzn9M 900:00:0000:47:56.7500:47:56.75+00:05:586:508,8
10SZYMAŃSKI Paweł 7171Socios SilesiaGLIWICEElite Mężczyzn10M 1000:00:0000:48:31.0000:48:31.00+00:06:326:558,7
11CHAIEB Sebastian 7014Lemon TeamCHOLERZYNElite Mężczyzn11M 1100:00:0000:49:09.0500:49:09.05+00:07:107:018,5
12GAŁKA Rafał 7041BOCHNIAM-Open1M 1200:00:0000:50:16.0500:50:16.05+00:08:177:108,4
13GAWIN Krzysiek 7043BeFit 24 teamKRAKÓWM-Open2M 1300:00:0000:50:50.1500:50:50.15+00:08:527:158,3
14PIĄTEK Sebastian 7134RZESZÓWElite Mężczyzn12M 1400:00:0000:51:07.9500:51:07.95+00:09:097:188,2
15KLIMEK Zbigniew 7067KRAKÓWM-Open3M 1500:00:0000:51:58.8500:51:58.85+00:10:007:258,1
16CICHOŃ Adam 7017Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyzn13M 1600:00:0000:52:33.4500:52:33.45+00:10:357:308,0
17HAMUDA Maciej 7049Husaria Race TeamBOCHNIAElite Mężczyzn14M 1700:00:0000:52:38.1000:52:38.10+00:10:407:318,0
18DĄBROWSKI Krzysztof 7024SOCIOS SILESIAZABRZEElite Mężczyzn15M 1800:00:0000:53:15.0000:53:15.00+00:11:167:367,9
19KULAGA Peter 7086Dragon RunnersKRAKOWElite Mężczyzn16M 1900:00:0000:53:17.6000:53:17.60+00:11:197:367,9
20JÓZEFCZYK Piotr 7059Koniu SquadLISZKIElite Mężczyzn17M 2000:00:0000:53:52.4500:53:52.45+00:11:547:417,8
21FRANCZYK Artur 7039Dragon RunnersWIELKA WIEŚElite Mężczyzn18M 2100:00:0000:54:04.3000:54:04.30+00:12:067:437,8
22ZIELIŃSKI Tomasz 7196Warchlaki AdelajdyKRAKÓWElite Mężczyzn19M 2200:00:0000:54:50.1000:54:50.10+00:12:527:507,7
23KULON Grzegorz 7088BeFit24TeamKRAKÓWElite Mężczyzn20M 2300:00:0000:55:04.9500:55:04.95+00:13:067:527,6
24JOP Szymon 7057Spartańska DziczSZYNWAŁDM-Open4M 2400:00:0000:55:06.9000:55:06.90+00:13:087:527,6
25PIWNIK Bartosz 7137Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyzn21M 2500:00:0000:56:23.0000:56:23.00+00:14:248:037,4
26CHYLEWSKA-OLECH Dagmara 7015BeFit24TeamKRAKÓWElite Kobiet1K 100:00:0000:56:49.0500:56:49.05+00:14:508:077,4
27OLEŚ Rafał 7224-M-Open5M 2600:00:0000:57:04.0500:57:04.05+00:15:058:097,4
28KAMIŃSKI Zbigniew 7005Grubiorze LotajomLESZCZYNYElite Mężczyzn22M 2700:00:0000:58:07.1500:58:07.15+00:16:098:187,2
29GÓRKA Marcin 7044Dragon RunnersKRAKOWElite Mężczyzn23M 2800:00:0000:58:31.1000:58:31.10+00:16:338:217,2
30KRAMARCZYK Michał 7077GROUND & POUNDKRAKOWM-Open6M 2900:00:0000:59:10.7500:59:10.75+00:17:128:277,1
31BEDNARCZYK Mateusz 7004KRAKÓWElite Mężczyzn24M 3000:00:0000:59:12.1500:59:12.15+00:17:148:277,1
32DZIERŻANOWSKI Mateusz 7033OPOLEElite Mężczyzn25M 3100:00:0001:00:35.2001:00:35.20+00:18:378:396,9
33HUDASZEK Zbigniew 7052Dragon RunnersRUDNIKElite Mężczyzn26M 3200:00:0001:01:32.3001:01:32.30+00:19:348:476,8
34MAJOWSKI Michał 7105Carbon Silesia SportRUDA ŚLĄSKAElite Mężczyzn27M 3300:00:0001:01:47.7501:01:47.75+00:19:498:496,8
35PUKALAK Jan 7147Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyzn28M 3400:00:0001:02:34.8001:02:34.80+00:20:368:566,7
36SOKOŁOWSKI Władysław 7161KRAKÓWElite Mężczyzn29M 3500:00:0001:03:05.8501:03:05.85+00:21:079:006,7
37NOWAK Mateusz 7116GROUND & POUNDJERZMANOWICEM-Open7M 3600:00:0001:05:28.1501:05:28.15+00:23:309:216,4
38SZWAGRZYK Marcin 7170Sekcja Biegowa Grupy PiwnejKRAKÓWElite Mężczyzn30M 3700:00:0001:06:47.5501:06:47.55+00:24:499:326,3
39LEPIARZ Grzegorz 7096KIELCEM-Open8M 3800:00:0001:07:19.5001:07:19.50+00:25:219:376,2
40GAŁKA Katarzyna 7042KRAKÓWK-Open1K 200:00:0001:07:25.3001:07:25.30+00:25:279:376,2
41KALETA Anna 7149KONIU SQUADKRAKÓWElite Kobiet2K 300:00:0001:07:53.1501:07:53.15+00:25:559:416,2
42KYŚ Andrzej 7089GROUND & POUNDKRAKÓWM-Open9M 3900:00:0001:08:06.9501:08:06.95+00:26:089:436,2
43DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 7030ŁYCZANKAK-Open2K 400:00:0001:10:06.6501:10:06.65+00:28:0810:006,0
44TRACZ Sławomir 7176Carbon Silesia SportMYŚLENICEElite Mężczyzn31M 4000:00:0001:10:07.0501:10:07.05+00:28:0810:016,0
45LEISZNER Izabela 7094Carbon Silesia SportBYTOMElite Kobiet3K 500:00:0001:10:10.4001:10:10.40+00:28:1210:016,0
46STRZELECKI Rafał 7166Socios SilesiaGLIWICEElite Mężczyzn32M 4100:00:0001:10:14.0501:10:14.05+00:28:1510:026,0
47OLECH Grzegorz 7122Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyzn33M 4200:00:0001:10:14.9501:10:14.95+00:28:1610:026,0
48BOJDO Michał 7007Cowboys From HellKRAKÓWM-Open10M 4300:00:0001:10:19.1001:10:19.10+00:28:2110:026,0
49DERYŁO Mateusz 7027Socios SilesiaMYSŁOWICEElite Mężczyzn34M 4400:00:0001:10:24.9501:10:24.95+00:28:2610:036,0
50KRAMARCZYK Filip 7078GROUND & POUNDKRAKÓWM-Open11M 4500:00:0001:10:30.7501:10:30.75+00:28:3210:046,0
51NOWAK Paweł 7117GROUND & POUNDJERZMANOWICEM-Open12M 4600:00:0001:10:33.3501:10:33.35+00:28:3510:046,0
52PIAŚCIAK Adam 7133KRAKÓWM-Open13M 4700:00:0001:10:46.2001:10:46.20+00:28:4810:065,9
53DZIERŻANOWSKI Tomasz 7034OPOLEM-Open14M 4800:00:0001:11:54.0001:11:54.00+00:29:5510:165,8
54MAJEWSKA Natalia 7104Gorący Potok TeamNOWY SĄCZElite Kobiet4K 600:00:0001:12:29.3501:12:29.35+00:30:3110:215,8
55SARAD Krzysztof 7150Spartańska DziczZALASOWAM-Open15M 4900:00:0001:12:36.5001:12:36.50+00:30:3810:225,8
56SZCZĘŚNIAK Janusz 7167BeFit24TeamKRAKÓWM-Open16M 5000:00:0001:12:58.9001:12:58.90+00:31:0010:255,8
57ŁUSZCZAK Anna 7100Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiet5K 700:00:0001:12:59.9501:12:59.95+00:31:0110:255,8
58DOMAN Łukasz 7029Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAElite Mężczyzn35M 5100:00:0001:14:24.6501:14:24.65+00:32:2610:375,6
59KAFLOWSKI Artur 7060SOCIOS SILESIAGLIWICEElite Mężczyzn36M 5200:00:0001:14:35.6001:14:35.60+00:32:3710:395,6
60MAGIERA Małgorzata 7103Spartńska DziczSTARY SĄCZK-Open3K 800:00:0001:15:05.2501:15:05.25+00:33:0710:435,6
61TOMSIA Wojciech 7175KRAKOWM-Open17M 5300:00:0001:15:23.4501:15:23.45+00:33:2510:465,6
62JARCZEWSKI Łukasz 7054OPOLEM-Open18M 5400:00:0001:16:36.4001:16:36.40+00:34:3810:565,5
63TURCZYK Anna 7180BeFit24TeamKRAKÓWK-Open4K 900:00:0001:16:52.2501:16:52.25+00:34:5410:585,5
64DEC Marek 7026OPOLEM-Open19M 5500:00:0001:16:56.1501:16:56.15+00:34:5810:595,5
65GÓRKA Mikołaj 7045SKAŁAM-Open20M 5600:00:0001:17:11.3501:17:11.35+00:35:1311:015,4
66PLEWA Monika 7138Get FitKLIKUSZOWAK-Open5K 1000:00:0001:18:14.3001:18:14.30+00:36:1611:105,4
67KRZECZOWSKI Krzysztof 7081KRAKÓWM-Open21M 5700:00:0001:18:14.4001:18:14.40+00:36:1611:105,4
68DŁUGOSZ Agnieszka 7028Harpagan BeastJAWORZNOElite Kobiet6K 1100:00:0001:19:18.8501:19:18.85+00:37:2011:195,3
69BUŁA Iwona 7010MORAWCZYNAK-Open6K 1200:00:0001:19:43.7001:19:43.70+00:37:4511:235,3
70SCHMIDT Paweł 7151BeFit24TeamJERZMANOWICEM-Open22M 5800:00:0001:19:59.0501:19:59.05+00:38:0011:255,3
71DZIADOSZ Michał 7032OCR TEAM DĘBICAKORZENIÓWM-Open23M 5900:00:0001:19:59.3001:19:59.30+00:38:0111:255,3
72TROJAN Anna 7177BeFit24TeamKRAKÓWElite Kobiet7K 1300:00:0001:20:31.4501:20:31.45+00:38:3311:305,2
73ORZECHOWSKI Krystian 7126RZESZOTARYM-Open24M 6000:00:0001:20:51.2501:20:51.25+00:38:5311:335,2
74OSTAFIN Szymon 7127Spartańska DziczTRZEBUNIAElite Mężczyzn37M 6100:00:0001:20:53.8501:20:53.85+00:38:5511:335,2
75NIZIURSKA Marzanna 7115Husaria Race TeamKRAKÓWK-Open7K 1400:00:0001:21:02.1501:21:02.15+00:39:0411:345,2
76OLEŚ Rafał 7123Koniu SquadZEMBRZYCEElite Mężczyzn38M 6200:00:0001:21:07.1001:21:07.10+00:39:0911:355,2
77ADAMSKI Damian 7222-M-Open25M 6300:00:0001:21:14.5501:21:14.55+00:39:1611:365,2
78SMOROŃ Marcin 7160BeFit24TeamLUBORZYCAM-Open26M 6400:00:0001:21:23.5501:21:23.55+00:39:2511:375,2
79URBAŃSKA-KULON Katarzyna 7182BeFit24TeamKRAKÓWElite Kobiet8K 1500:00:0001:21:44.5001:21:44.50+00:39:4611:405,1
80HEŁMECKI Henryk 7051CHEŁMIECElite Mężczyzn39M 6500:00:0001:21:59.9501:21:59.95+00:40:0111:425,1
81KARBOWNICZEK Tomasz 7063BeFit24TeamKRAKÓWM-Open27M 6600:00:0001:22:33.0501:22:33.05+00:40:3411:475,1
82KUCAŁA Adrian 7083JAWORNIKM-Open28M 6700:00:0001:22:48.1001:22:48.10+00:40:5011:495,1
83FILIPOWSKI Grzegorz 7038KRAKÓWM-Open29M 6800:00:0001:22:59.7001:22:59.70+00:41:0111:515,1
84FILIPOWSKA Wiktoria 7037KRAKÓWK-Open8K 1600:00:0001:22:59.7501:22:59.75+00:41:0111:515,1
85SKWARA Janusz 7158KRAKÓWM-Open30M 6900:00:0001:24:45.7501:24:45.75+00:42:4712:065,0
86TRZOS Sebastian 7179NIEPOŁOMICEM-Open31M 7000:00:0001:25:01.1001:25:01.10+00:43:0312:084,9
87SZPAKOWSKA Małgorzata 7169ŁajzyKRAKÓWK-Open9K 1700:00:0001:25:46.9501:25:46.95+00:43:4812:154,9
88DZIUBA Tomasz 7035ŁajzyKRAKÓWM-Open32M 7100:00:0001:25:59.8001:25:59.80+00:44:0112:174,9
89WAWRZYNEK Kamil 7186KOMANDO FOKIKRAKÓWM-Open33M 7200:00:0001:26:12.8001:26:12.80+00:44:1412:184,9
89PABIJAN Karol 7130KOMANDO FOKIBIBICEM-Open33M 7200:00:0001:26:12.8001:26:12.80+00:44:1412:184,9
91KOLASA Robert 7071KRAKÓWM-Open35M 7400:00:0001:26:42.6501:26:42.65+00:44:4412:234,8
92WOLAK Piotr 7192KRAKÓWM-Open36M 7500:00:0001:26:44.0501:26:44.05+00:44:4512:234,8
93WALUKIEWICZ Przemysław 7185KATOWICEM-Open37M 7600:00:0001:26:56.7501:26:56.75+00:44:5812:254,8
94WOJTASIK Ewelina 7191TYCHYK-Open10K 1800:00:0001:26:57.3001:26:57.30+00:44:5912:254,8
95KOŁODZIEJ Krzysztof 7072MYSŁOWICEM-Open38M 7700:00:0001:26:57.6001:26:57.60+00:44:5912:254,8
96MROZIK Marcin 7113WOLAM-Open39M 7800:00:0001:26:57.7501:26:57.75+00:44:5912:254,8
97MORDARSKI Maciek 7112PRZYSZOWAM-Open40M 7900:00:0001:27:25.4001:27:25.40+00:45:2712:294,8
98MORDARSKA Ewa 7111KRAKÓWK-Open11K 1900:00:0001:27:25.5001:27:25.50+00:45:2712:294,8
99KUBAT Leszek 7082WARSZAWAM-Open41M 8000:00:0001:27:25.8501:27:25.85+00:45:2712:294,8
100WOJDYŁO Monika 7190Klub Sportowy Hajime KrakówKRAKÓWK-Open12K 2000:00:0001:27:34.6501:27:34.65+00:45:3612:304,8
101WALAS Wojciech 7183Night RunnersKRAKÓWM-Open42M 8100:00:0001:27:34.9501:27:34.95+00:45:3612:304,8
102TRZASKA-DUDEK Monika 7178KRAKÓWK-Open13K 2100:00:0001:27:38.4501:27:38.45+00:45:4012:314,8
103KOZŁOWSKI Karol 7075DĄBROWA GÓRNICZAM-Open43M 8200:00:0001:28:40.2001:28:40.20+00:46:4212:404,7
104SERAFIN Sylwia 7154ŁOSOSINA DOLNA 347K-Open14K 2200:00:0001:28:48.5501:28:48.55+00:46:5012:414,7
105OSTROGÓRSKA Magdalena 7128RZĄSKAK-Open15K 2300:00:0001:29:02.8001:29:02.80+00:47:0412:434,7
106OSTROGÓRSKI Paweł 7129RZĄSKAM-Open44M 8300:00:0001:29:03.5001:29:03.50+00:47:0512:434,7
107OBUCHOWSKI Damian 7121DĄBROWA GÓRNICZAM-Open45M 8400:00:0001:29:39.2501:29:39.25+00:47:4112:484,7
108CZECHURA Maciej 7023Ostatni na mecieKRAKÓWM-Open46M 8500:00:0001:29:52.8001:29:52.80+00:47:5412:504,7
109PROCHWICZ Marcin 7145KRAKOWM-Open47M 8600:00:0001:30:13.1501:30:13.15+00:48:1512:534,7
110SZMIGIEL Agnieszka 7168KRAKÓWK-Open16K 2400:00:0001:30:13.5001:30:13.50+00:48:1512:534,7
111KŁOS Oliwier 7068KOMANDO FOKIBEJSCEM-Open48M 8700:00:0001:30:28.0001:30:28.00+00:48:2912:554,6
112NOWAK Dominik 7118GROUND & POUNDKRAKÓWM-Open49M 8800:00:0001:31:12.2501:31:12.25+00:49:1413:014,6
113SIKORSKI Paweł 7155KRAKÓWM-Open50M 8900:00:0001:33:43.9501:33:43.95+00:51:4513:234,5
114ZIEMBLA Krzysztof 7197KRAKÓWM-Open51M 9000:00:0001:34:31.4001:34:31.40+00:52:3313:304,4
115JOP Anna 7058Spartańska DziczSZYNWAŁDK-Open17K 2500:00:0001:34:38.5501:34:38.55+00:52:4013:314,4
116JOB Agnieszka 7056Dragon RunnersLUSINAK-Open18K 2600:00:0001:34:41.7001:34:41.70+00:52:4313:314,4
117MAJDA Karolina 7200GORĄCY POTOK TEAMK-Open19K 2700:00:0001:34:59.7501:34:59.75+00:53:0113:344,4
118LECH Magdalena 7090Biegam gdzie popadnieKRAKÓWK-Open20K 2800:00:0001:35:00.2001:35:00.20+00:53:0213:344,4
119CHYŻYŃSKA Katarzyna 7016SOSNOWIECK-Open21K 2900:00:0001:35:05.9501:35:05.95+00:53:0713:354,4
120SKWARA Michał 7157KRAKÓWM-Open52M 9100:00:0001:35:14.8001:35:14.80+00:53:1613:364,4
121REDMAN Grzegorz 7148SŁAWKÓWM-Open53M 9200:00:0001:35:20.4001:35:20.40+00:53:2213:374,4
122PRZETOCKI Bartłomiej 7146KRAKÓWM-Open54M 9300:00:0001:35:20.5501:35:20.55+00:53:2213:374,4
123MADEJSKI Paweł 7102Gang Zakreconych MastersówŻABNOM-Open55M 9400:00:0001:35:46.1501:35:46.15+00:53:4813:404,4
124LECHOWICZ Krzysztof 7091Gang Zakręconych MastersówŻABNOM-Open56M 9500:00:0001:35:46.4501:35:46.45+00:53:4813:404,4
125STADLER Katarzyna 7163Gang Zakręconych MastersówWOJNICZK-Open22K 3000:00:0001:35:46.5501:35:46.55+00:53:4813:404,4
126STERNAL Eliza 7165ŁOSOSINA DOLNA 94K-Open23K 3100:00:0001:35:58.3501:35:58.35+00:54:0013:424,4
127CEBULA Maria 7013ŁOSOSINA DOLNAK-Open24K 3200:00:0001:35:58.6001:35:58.60+00:54:0013:424,4
127CEBULA Mariola 7012ŁOSOSINA DOLNAK-Open24K 3200:00:0001:35:58.6001:35:58.60+00:54:0013:424,4
129PICHNIARCZYK Agnieszka 7135GWARDIA TYCHYTYCHYK-Open26K 3400:00:0001:38:13.5501:38:13.55+00:56:1514:014,3
130KOJDECKA Katarzyna 7070GwardiaTYCHYK-Open27K 3500:00:0001:38:41.4501:38:41.45+00:56:4314:054,3
131PATOŁA Sebastian 7132GWARDIA TYCHYTYCHYM-Open57M 9600:00:0001:38:41.5001:38:41.50+00:56:4314:054,3
132POLAK Maciej 7139DźwikKRAKÓWM-Open58M 9700:00:0001:39:59.0501:39:59.05+00:58:0014:174,2
133POLAK Anna 7140DŹWIKKRAKÓW¸ POW. KRAKÓWK-Open28K 3600:00:0001:39:59.1001:39:59.10+00:58:0114:174,2
134MAGIERA Karolina 7085Spartańska DziczSTARY SĄCZK-Open29K 3700:00:0001:40:35.3501:40:35.35+00:58:3714:224,2
135PRASEK Sara 7144Łączy nas coś więcej niż alkoholBUSKO ZDRÓJK-Open30K 3800:00:0001:41:32.6501:41:32.65+00:59:3414:304,1
136ZABŁOTNY Dominik 7194Łączy nas coś więcej niż alkoholBUSKO ZDRÓJM-Open59M 9800:00:0001:41:33.2001:41:33.20+00:59:3514:304,1
137KOSTYRA Piotr 7074Łączy nas coś więcej niż alkoholBUSKO ZDRÓJM-Open60M 9900:00:0001:41:33.5501:41:33.55+00:59:3514:304,1
138MAŚLANKA Kornelia 7107LEŃCZEK-Open31K 3900:00:0001:41:43.4501:41:43.45+00:59:4514:314,1
139MAŚLANKA Mariusz 7108LEŃCZEM-Open61M 10000:00:0001:42:02.8001:42:02.80+01:00:0414:344,1
140MICHALEC Magdalena 7201KRAKÓWK-Open32K 4000:00:0001:42:30.7001:42:30.70+01:00:3214:384,1
141ZACHARA Katarzyna 7195Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiet9K 4100:00:0001:43:22.2501:43:22.25+01:01:2414:464,1
142PORADA Magdalena 7143KRAKOWK-Open33K 4200:00:0001:45:47.0501:45:47.05+01:03:4815:064,0
143TARKO Kinga 7174Sidzinian TeamKRAKÓWK-Open34K 4300:00:0001:46:15.3501:46:15.35+01:04:1715:104,0
144TARKO Kamil 7173Sidzinian TeamKRAKÓWM-Open62M 10100:00:0001:46:21.8001:46:21.80+01:04:2315:113,9
145CZECHURA Agata 7021Ostatni na mecieKRAKÓWK-Open35K 4400:00:0001:46:44.6501:46:44.65+01:04:4615:143,9
146CZECHURA Malgorzata 7020Ostatni na mecieKRAKÓWK-Open36K 4500:00:0001:47:01.0001:47:01.00+01:05:0215:173,9
147CZECHURA Barbara 7022Ostatni na mecieKRAKÓWK-Open37K 4600:00:0001:47:01.3001:47:01.30+01:05:0315:173,9
148SERAFIN Paweł 7153KRAKÓWM-Open63M 10200:00:0001:47:19.2501:47:19.25+01:05:2115:193,9
149GÓRSKA Helena 7046SRS RatelDĘBICAK-Open38K 4700:00:0001:51:18.6501:51:18.65+01:09:2015:543,8
150NOWAK Sebastian 7119KRAKÓWM-Open64M 10300:00:0001:51:37.2501:51:37.25+01:09:3915:563,8
151NOWAK Albert 7120KRAKÓWM-Open65M 10400:00:0001:51:38.3001:51:38.30+01:09:4015:563,8
152ŚWIATOWIEC Adrian 7172SRS ratelDĘBICAM-Open66M 10500:00:0001:52:20.9001:52:20.90+01:10:2216:023,7
153JAMROCH Natalia 7053SRS RATELSTARA JASTRZĄBKAK-Open39K 4800:00:0001:52:21.1001:52:21.10+01:10:2316:033,7
154NATKANIEC Karolina 7114BeFit24TeamKRAKÓWK-Open40K 4900:00:0001:53:44.5501:53:44.55+01:11:4616:143,7
155KOCON Katarzyna 7069BeFit24TeamKRAKÓWK-Open41K 5000:00:0001:54:05.9501:54:05.95+01:12:0716:173,7
156ŁOPATOWSKA Monika 7099KRAKÓWK-Open42K 5100:00:0001:54:06.2501:54:06.25+01:12:0816:183,7
157LEE Jonathan 7092BeFit24TeamKRAKÓWM-Open67M 10600:00:0001:54:06.9501:54:06.95+01:12:0816:183,7
158KRAJNIAK Patrycja 7076KRAKÓWK-Open43K 5200:00:0001:54:57.7001:54:57.70+01:12:5916:253,7
159KOMPERDA Aleksandra 7073KRAKÓWK-Open44K 5300:00:0001:54:57.8001:54:57.80+01:12:5916:253,7
159KRAWCZYK Ania 7080KRAKÓWK-Open44K 5300:00:0001:54:57.8001:54:57.80+01:12:5916:253,7
161MAZUR Dominik 7109BOLEŃM-Open68M 10700:00:0001:55:20.5501:55:20.55+01:13:2216:283,6
162STACH Anna 7162KRAKÓWK-Open46K 5500:00:0001:55:25.7001:55:25.70+01:13:2716:293,6
163ORENCZAK Aleksandra 7125POLAŃCZYKK-Open47K 5600:00:0001:56:18.0001:56:18.00+01:14:1916:363,6
164BAKA Ilona 7002BeFit24TeamDĄBRÓWKAK-Open48K 5700:00:0002:11:40.5502:11:40.55+01:29:4218:483,2
165WNUK Adrian 7188SIENNOM-Open69M 10800:00:0002:11:51.9002:11:51.90+01:29:5318:503,2
166OPRAWKA Andrzej 7124RZESZOTARYElite Mężczyzn40M 10900:00:0002:12:28.7502:12:28.75+01:30:3018:553,2
167BYRCZEK Bartosz 7011MIECHÓWM-Open70M 11000:00:0002:13:54.5002:13:54.50+01:31:5619:073,1
168ŻYCHOWICZ Magdalena 7199MIECHÓWK-Open49K 5800:00:0002:14:02.8002:14:02.80+01:32:0419:083,1
169SKWARA Grzegorz 7156KRAKÓWM-Open71M 11100:00:00   
170KUCZERA Norbert 7084Spartańska DziczPLEŚNAElite Mężczyzn41M 11200:00:00   
Znaleziono 170 wynik(ów)