Organizator : | Fundacja Awizo Akademia Wspierania Inicjatyw Zaangażowania Obywatelskiego |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 7 km |
Zgłoszonych : | 207 |
Wystartowało : | 170 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 168 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | 10:30 ELITE | 10:50 | 11:10 | Elite Drużyny | Open Drużyny | Elite Kobiet | Elite Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNARCZYK Mateusz | 7004 | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | ||
2 | KAMIŃSKI Zbigniew | 7005 | Grubiorze Lotajom | LESZCZYNY | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
3 | CHAIEB Sebastian | 7014 | Lemon Team | CHOLERZYN | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
4 | CHYLEWSKA-OLECH Dagmara | 7015 | BeFit24Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
5 | CICHOŃ Adam | 7017 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
6 | CZACH Tobiasz | 7019 | Carpathian Runners | RZESZÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
7 | DĄBROWSKI Krzysztof | 7024 | SOCIOS SILESIA | ZABRZE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
8 | DĄBROWSKI Tomasz | 7025 | Carpathian Runners | RZESZÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
9 | DERYŁO Mateusz | 7027 | Socios Silesia | MYSŁOWICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
10 | DŁUGOSZ Agnieszka | 7028 | Harpagan Beast | JAWORZNO | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
11 | DOMAN Łukasz | 7029 | Socios Silesia | RUDA ŚLĄSKA | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
12 | DZIERŻANOWSKI Mateusz | 7033 | OPOLE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | ||
13 | FAJFER Michał | 7036 | Hydro zasapani | KARNIOWICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
14 | FRANCZYK Artur | 7039 | Dragon Runners | WIELKA WIEŚ | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
15 | GAŁKA Rafał | 7041 | BOCHNIA | M-Open | 00:00:00 | ||
16 | GÓRKA Marcin | 7044 | Dragon Runners | KRAKOW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
17 | HAMUDA Maciej | 7049 | Husaria Race Team | BOCHNIA | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
18 | HEŁMECKI Mateusz | 7050 | Dragon Runners | CHEŁMIEC | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
19 | HUDASZEK Zbigniew | 7052 | Dragon Runners | RUDNIK | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
20 | JÓZEFCZYK Piotr | 7059 | Koniu Squad | LISZKI | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
21 | KAFLOWSKI Artur | 7060 | SOCIOS SILESIA | GLIWICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
22 | KRAMARCZYK Michał | 7077 | GROUND & POUND | KRAKOW | M-Open | 00:00:00 | |
23 | KUCZERA Norbert | 7084 | Spartańska Dzicz | PLEŚNA | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
24 | KULAGA Peter | 7086 | Dragon Runners | KRAKOW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
25 | KULON Grzegorz | 7088 | BeFit24Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
26 | LEISZNER Izabela | 7094 | Carbon Silesia Sport | BYTOM | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
27 | LEPIARZ Michał | 7097 | LEMON TEAM | KĘPIE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
28 | ŁUSZCZAK Anna | 7100 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
29 | MAJEWSKA Natalia | 7104 | Gorący Potok Team | NOWY SĄCZ | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
30 | MAJOWSKI Michał | 7105 | Carbon Silesia Sport | RUDA ŚLĄSKA | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
31 | NOWAK Mateusz | 7116 | GROUND & POUND | JERZMANOWICE | M-Open | 00:00:00 | |
32 | OLECH Grzegorz | 7122 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
33 | OLEŚ Rafał | 7123 | Koniu Squad | ZEMBRZYCE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
34 | OSTAFIN Szymon | 7127 | Spartańska Dzicz | TRZEBUNIA | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
35 | PIĄTEK Sebastian | 7134 | RZESZÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | ||
36 | PIWNIK Bartosz | 7137 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
37 | PUKALAK Jan | 7147 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
38 | SENDERSKI Przemysław | 7152 | Dragon Runners | PRZYTKOWICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
39 | SKWARA Grzegorz | 7156 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
40 | SOKOŁOWSKI Władysław | 7161 | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | ||
41 | STAROWICZ Krzysztof | 7164 | BĘCZARKA | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | ||
42 | STRZELECKI Rafał | 7166 | Socios Silesia | GLIWICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
43 | SZWAGRZYK Marcin | 7170 | Sekcja Biegowa Grupy Piwnej | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
44 | SZYMAŃSKI Paweł | 7171 | Socios Silesia | GLIWICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
45 | TRACZ Sławomir | 7176 | Carbon Silesia Sport | MYŚLENICE | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
46 | TROJAN Anna | 7177 | BeFit24Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
47 | ZIELIŃSKI Tomasz | 7196 | Warchlaki Adelajdy | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
48 | ŻURAWIK Rafał | 7198 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
49 | DERYŁO Mateusz | 7202 | KONIU SQUAD | KRAKÓW | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | |
50 | URBAŃSKA-KULON Katarzyna | 7182 | BeFit24Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
51 | HEŁMECKI Henryk | 7051 | CHEŁMIEC | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | ||
52 | LEPIARZ Grzegorz | 7096 | KIELCE | M-Open | 00:00:00 | ||
53 | GAŁKA Katarzyna | 7042 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
54 | KYŚ Andrzej | 7089 | GROUND & POUND | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
55 | BOJDO Michał | 7007 | Cowboys From Hell | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
56 | KRAMARCZYK Filip | 7078 | GROUND & POUND | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
57 | NOWAK Paweł | 7117 | GROUND & POUND | JERZMANOWICE | M-Open | 00:00:00 | |
58 | PIAŚCIAK Adam | 7133 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
59 | GAWIN Krzysiek | 7043 | BeFit 24 team | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
60 | DZIERŻANOWSKI Tomasz | 7034 | OPOLE | M-Open | 00:00:00 | ||
61 | KLIMEK Zbigniew | 7067 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
62 | SZCZĘŚNIAK Janusz | 7167 | BeFit24Team | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
63 | KALETA Anna | 7149 | KONIU SQUAD | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
64 | MAGIERA Małgorzata | 7103 | Spartńska Dzicz | STARY SĄCZ | K-Open | 00:00:00 | |
65 | JOP Szymon | 7057 | Spartańska Dzicz | SZYNWAŁD | M-Open | 00:00:00 | |
66 | TOMSIA Wojciech | 7175 | KRAKOW | M-Open | 00:00:00 | ||
67 | TURCZYK Anna | 7180 | BeFit24Team | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
68 | OLEŚ Rafał | 7224 | - | M-Open | 00:00:00 | ||
69 | KRZECZOWSKI Krzysztof | 7081 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
70 | SCHMIDT Paweł | 7151 | BeFit24Team | JERZMANOWICE | M-Open | 00:00:00 | |
71 | ORZECHOWSKI Krystian | 7126 | RZESZOTARY | M-Open | 00:00:00 | ||
72 | NIZIURSKA Marzanna | 7115 | Husaria Race Team | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
73 | SMOROŃ Marcin | 7160 | BeFit24Team | LUBORZYCA | M-Open | 00:00:00 | |
74 | KARBOWNICZEK Tomasz | 7063 | BeFit24Team | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
75 | KUCAŁA Adrian | 7083 | JAWORNIK | M-Open | 00:00:00 | ||
76 | FILIPOWSKI Grzegorz | 7038 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
77 | FILIPOWSKA Wiktoria | 7037 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
78 | WALUKIEWICZ Przemysław | 7185 | KATOWICE | M-Open | 00:00:00 | ||
79 | WOJTASIK Ewelina | 7191 | TYCHY | K-Open | 00:00:00 | ||
80 | KOŁODZIEJ Krzysztof | 7072 | MYSŁOWICE | M-Open | 00:00:00 | ||
81 | MROZIK Marcin | 7113 | WOLA | M-Open | 00:00:00 | ||
82 | MORDARSKI Maciek | 7112 | PRZYSZOWA | M-Open | 00:00:00 | ||
83 | MORDARSKA Ewa | 7111 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
84 | KUBAT Leszek | 7082 | WARSZAWA | M-Open | 00:00:00 | ||
85 | ZACHARA Katarzyna | 7195 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 00:00:00 | |
86 | WALAS Wojciech | 7183 | Night Runners | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
87 | ADAMSKI Damian | 7222 | - | M-Open | 00:00:00 | ||
88 | KOZŁOWSKI Karol | 7075 | DĄBROWA GÓRNICZA | M-Open | 00:00:00 | ||
89 | OBUCHOWSKI Damian | 7121 | DĄBROWA GÓRNICZA | M-Open | 00:00:00 | ||
90 | CZECHURA Maciej | 7023 | Ostatni na mecie | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
91 | DRABIK - SŁOMKA Małgorzata | 7030 | ŁYCZANKA | K-Open | 00:00:00 | ||
92 | NOWAK Dominik | 7118 | GROUND & POUND | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
93 | SARAD Krzysztof | 7150 | Spartańska Dzicz | ZALASOWA | M-Open | 00:00:00 | |
94 | SIKORSKI Paweł | 7155 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
95 | ZIEMBLA Krzysztof | 7197 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
96 | JOB Agnieszka | 7056 | Dragon Runners | LUSINA | K-Open | 00:00:00 | |
97 | MAJDA Karolina | 7200 | GORĄCY POTOK TEAM | K-Open | 00:00:00 | ||
98 | LECH Magdalena | 7090 | Biegam gdzie popadnie | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
99 | PRZETOCKI Bartłomiej | 7146 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
100 | JARCZEWSKI Łukasz | 7054 | OPOLE | M-Open | 00:00:00 | ||
101 | DEC Marek | 7026 | OPOLE | M-Open | 00:00:00 | ||
102 | GÓRKA Mikołaj | 7045 | SKAŁA | M-Open | 00:00:00 | ||
103 | PLEWA Monika | 7138 | Get Fit | KLIKUSZOWA | K-Open | 00:00:00 | |
104 | BUŁA Iwona | 7010 | MORAWCZYNA | K-Open | 00:00:00 | ||
105 | DZIADOSZ Michał | 7032 | OCR TEAM DĘBICA | KORZENIÓW | M-Open | 00:00:00 | |
106 | MAGIERA Karolina | 7085 | Spartańska Dzicz | STARY SĄCZ | K-Open | 00:00:00 | |
107 | MAŚLANKA Kornelia | 7107 | LEŃCZE | K-Open | 00:00:00 | ||
108 | MAŚLANKA Mariusz | 7108 | LEŃCZE | M-Open | 00:00:00 | ||
109 | MICHALEC Magdalena | 7201 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
110 | SKWARA Janusz | 7158 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
111 | TRZOS Sebastian | 7179 | NIEPOŁOMICE | M-Open | 00:00:00 | ||
112 | PORADA Magdalena | 7143 | KRAKOW | K-Open | 00:00:00 | ||
113 | SZPAKOWSKA Małgorzata | 7169 | Łajzy | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
114 | DZIUBA Tomasz | 7035 | Łajzy | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
115 | WAWRZYNEK Kamil | 7186 | KOMANDO FOKI | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
115 | PABIJAN Karol | 7130 | KOMANDO FOKI | BIBICE | M-Open | 00:00:00 | |
117 | TARKO Kinga | 7174 | Sidzinian Team | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
118 | TARKO Kamil | 7173 | Sidzinian Team | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
119 | KOLASA Robert | 7071 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
120 | CZECHURA Agata | 7021 | Ostatni na mecie | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
121 | WOLAK Piotr | 7192 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
122 | CZECHURA Malgorzata | 7020 | Ostatni na mecie | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
123 | CZECHURA Barbara | 7022 | Ostatni na mecie | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
124 | SERAFIN Paweł | 7153 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
125 | WOJDYŁO Monika | 7190 | Klub Sportowy Hajime Kraków | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
126 | TRZASKA-DUDEK Monika | 7178 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
127 | SERAFIN Sylwia | 7154 | ŁOSOSINA DOLNA 347 | K-Open | 00:00:00 | ||
128 | OSTROGÓRSKA Magdalena | 7128 | RZĄSKA | K-Open | 00:00:00 | ||
129 | OSTROGÓRSKI Paweł | 7129 | RZĄSKA | M-Open | 00:00:00 | ||
130 | PROCHWICZ Marcin | 7145 | KRAKOW | M-Open | 00:00:00 | ||
131 | SZMIGIEL Agnieszka | 7168 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
132 | KŁOS Oliwier | 7068 | KOMANDO FOKI | BEJSCE | M-Open | 00:00:00 | |
133 | GÓRSKA Helena | 7046 | SRS Ratel | DĘBICA | K-Open | 00:00:00 | |
134 | ŚWIATOWIEC Adrian | 7172 | SRS ratel | DĘBICA | M-Open | 00:00:00 | |
135 | JAMROCH Natalia | 7053 | SRS RATEL | STARA JASTRZĄBKA | K-Open | 00:00:00 | |
136 | JOP Anna | 7058 | Spartańska Dzicz | SZYNWAŁD | K-Open | 00:00:00 | |
137 | KRAJNIAK Patrycja | 7076 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
138 | KOMPERDA Aleksandra | 7073 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
138 | KRAWCZYK Ania | 7080 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
140 | CHYŻYŃSKA Katarzyna | 7016 | SOSNOWIEC | K-Open | 00:00:00 | ||
141 | SKWARA Michał | 7157 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
142 | MAZUR Dominik | 7109 | BOLEŃ | M-Open | 00:00:00 | ||
143 | REDMAN Grzegorz | 7148 | SŁAWKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
144 | STACH Anna | 7162 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
145 | MADEJSKI Paweł | 7102 | Gang Zakreconych Mastersów | ŻABNO | M-Open | 00:00:00 | |
146 | LECHOWICZ Krzysztof | 7091 | Gang Zakręconych Mastersów | ŻABNO | M-Open | 00:00:00 | |
147 | STADLER Katarzyna | 7163 | Gang Zakręconych Mastersów | WOJNICZ | K-Open | 00:00:00 | |
148 | STERNAL Eliza | 7165 | ŁOSOSINA DOLNA 94 | K-Open | 00:00:00 | ||
149 | CEBULA Maria | 7013 | ŁOSOSINA DOLNA | K-Open | 00:00:00 | ||
149 | CEBULA Mariola | 7012 | ŁOSOSINA DOLNA | K-Open | 00:00:00 | ||
151 | OPRAWKA Andrzej | 7124 | RZESZOTARY | Elite Mężczyzn | 00:00:00 | ||
152 | PICHNIARCZYK Agnieszka | 7135 | GWARDIA TYCHY | TYCHY | K-Open | 00:00:00 | |
153 | KOJDECKA Katarzyna | 7070 | Gwardia | TYCHY | K-Open | 00:00:00 | |
154 | PATOŁA Sebastian | 7132 | GWARDIA TYCHY | TYCHY | M-Open | 00:00:00 | |
155 | POLAK Maciej | 7139 | Dźwik | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
156 | POLAK Anna | 7140 | DŹWIK | KRAKÓW¸ POW. KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
157 | PRASEK Sara | 7144 | Łączy nas coś więcej niż alkohol | BUSKO ZDRÓJ | K-Open | 00:00:00 | |
158 | ZABŁOTNY Dominik | 7194 | Łączy nas coś więcej niż alkohol | BUSKO ZDRÓJ | M-Open | 00:00:00 | |
159 | KOSTYRA Piotr | 7074 | Łączy nas coś więcej niż alkohol | BUSKO ZDRÓJ | M-Open | 00:00:00 | |
160 | NOWAK Sebastian | 7119 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
161 | NOWAK Albert | 7120 | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
162 | BAKA Ilona | 7002 | BeFit24Team | DĄBRÓWKA | K-Open | 00:00:00 | |
163 | WNUK Adrian | 7188 | SIENNO | M-Open | 00:00:00 | ||
164 | NATKANIEC Karolina | 7114 | BeFit24Team | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
165 | BYRCZEK Bartosz | 7011 | MIECHÓW | M-Open | 00:00:00 | ||
166 | ŻYCHOWICZ Magdalena | 7199 | MIECHÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
167 | KOCON Katarzyna | 7069 | BeFit24Team | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | |
168 | ŁOPATOWSKA Monika | 7099 | KRAKÓW | K-Open | 00:00:00 | ||
169 | LEE Jonathan | 7092 | BeFit24Team | KRAKÓW | M-Open | 00:00:00 | |
170 | ORENCZAK Aleksandra | 7125 | POLAŃCZYK | K-Open | 00:00:00 |
Znaleziono 170 wynik(ów)