CROSS 8KM - MĘŻCZYŹNI

Organizator/ Organizer:
7 BOW
Data/ Date:
2018-04-27
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
34
Wystartowało/ Started:
33
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
33
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2km4km6kmCzas
netto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OLEJARZ Artur 7612 BDOW  M 100:06:3800:13:2900:20:2200:27:10.80 3:2317.7
2WÓJCIK Rafał 5612 BZ  M 200:06:5000:14:0200:21:0100:27:56.05+00:00:453:2917.2
3PRĄDZYŃSKI Paweł 90CSWLĄD  M 300:07:0100:14:1200:21:3000:28:25.15+00:01:143:3316.9
4WITKOWSKI Mateusz 698 PPLOT  M 400:06:5200:13:5700:21:1300:28:25.60+00:01:143:3316.9
5SMĘDA Bartosz 5512 BZ  M 500:06:4200:13:4900:21:0600:28:26.95+00:01:163:3316.9
6ZAGULAK Damian 607 BOW  M 600:06:5300:14:1000:21:3800:28:54.15+00:01:433:3616.6
7SYPNIEWSKI Marcin 89CSWLĄD  M 700:07:1400:14:2700:21:4500:29:02.15+00:01:513:3716.5
8STRUG Adam 617 BOW  M 800:07:0700:14:2900:21:5400:29:05.55+00:01:543:3816.5
9DWORAK Dawid 88CSWLĄD  M 900:07:2400:14:4600:22:0300:29:08.95+00:01:583:3816.5
10MADEJSKI Krzysztof 708 PPLOT  M 1000:07:2600:15:0000:22:3300:29:49.30+00:02:383:4316.1
11WŁOCZEWSKI Krzysztof 5812 BZ  M 1100:07:0800:14:3700:22:1900:29:56.90+00:02:463:4416
12PUT Janusz 655 PA  M 1200:07:3500:15:2300:23:1400:30:44.05+00:03:333:5015.6
13MASŁOWSKI Wojciech 87CSWLĄD  M 1300:08:0100:16:0600:24:1000:31:53.35+00:04:423:5915
14KOKOT Krzysztof 5712 BZ  M 1400:07:2400:15:1900:23:3700:31:53.80+00:04:433:5915
15USTIANOWSKI Wojciech 688 PPLOT  M 1500:08:0100:16:1600:24:3300:32:35.50+00:05:244:0414.7
16GOŹLIŃSKI Sławomir 627 BOW  M 1600:08:2200:16:2900:24:5600:33:10.10+00:05:594:0814.5
17SZYMAŃSKI Emil 515 PINŻ  M 1700:07:3200:15:5000:24:2800:33:11.80+00:06:014:0914.5
18BĘDZIESZAK Mateusz 7812 BDOW  M 1800:08:0500:16:3000:25:1200:33:19.50+00:06:084:0914.4
19PANASIUK Paweł 635 PA  M 1900:08:0700:16:3400:25:2100:33:30.40+00:06:194:1114.3
20KOLEŚNIK Bartłomiej 645 PA  M 2000:07:5900:16:2300:25:2000:33:54.40+00:06:434:1414.2
21KUJAWA Paweł 822 BZ  M 2100:08:3000:17:1400:25:4500:34:01.55+00:06:504:1514.1
22WOŹNIAK Krzysztof 812 BZ  M 2200:07:5900:16:3600:25:3600:34:04.55+00:06:534:1514.1
23KOZIRÓG Krzysztof 597 BOW  M 2300:08:1500:16:4500:25:3000:34:09.85+00:06:594:1614
24MARCINKOWSKI Marek 73BWD  M 2400:08:3400:17:2000:26:0800:34:38.05+00:07:274:1913.9
25KADŁUBOWICZ Piotr 525 PINŻ  M 2500:08:3500:17:2400:26:1900:34:47.35+00:07:364:2113.8
26MORYC Patryk 802 BZ  M 2600:08:3300:17:2300:26:2600:35:13.10+00:08:024:2413.6
27BLUJ Radosław 792 BZ  M 2700:08:1900:17:2600:26:4000:35:20.75+00:08:094:2513.6
28BUCZEK Krzysztof 72BWD  M 2800:08:2900:17:2300:26:4600:35:49.50+00:08:384:2813.4
29PACHOLCZAK Mariusz 535 PINŻ  M 2900:08:3500:17:4700:27:2000:36:48.25+00:09:374:3613
30MEDWEDIUK Marcin 7512BDOW  M 3000:08:5000:18:5100:29:0200:38:44.95+00:11:344:5012.4
31SOCHA Kamil 665 PA  M 3100:09:2000:19:2900:29:3600:39:28.90+00:12:184:5612.2
32ZIÓŁKOWSKI Paweł 74BWD  M 3200:09:4700:19:4100:29:4700:39:40.65+00:12:294:5712.1
33SMOLIŃSKI Dariusz 71BWD  M 3300:10:5600:23:2100:35:4300:47:25.55+00:20:145:5510.1
Znaleziono 33 wynik(ów)