CROSS JARKA - BIEG
Cross Jarka
Organizator : Brzoza Biega
Data : 2021-05-15
Miejsce : Brzoza
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 95
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - Kobiety | OPEN - Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDyscyplina Moment startu
    
1SOKOŁOWSKI Tomasz 5Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 11:58:59
2MENDEL Patryk 10SLKB/REBELIA TEAMBYDGOSZCZM-20bieg2021-05-15 12:00:07
3TOMCZYK Agata 8SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30bieg2021-05-15 12:00:07
4WILLMA Jarek 1Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-50bieg2021-05-15 12:00:07
5LUTOWSKI Wojciech 34TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:08
6PAWŁOWSKI Tomasz 97ZIELONKAM-20bieg2021-05-15 12:00:08
7POLANSKI Tomasz 124NIEMCZ RUNM-402021-05-15 12:00:08
8KOWALCZYK Marek 86Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:08
9RYCHTER Karol 72THE RYCHTERSNIEMCZM-40bieg2021-05-15 12:00:08
10SENGER Michał 83Pałuki Running TeamGĄSAWAM-40bieg2021-05-15 12:00:08
11SIKUT Arkadiusz 59Podgórz ToruńTORUŃM-40bieg2021-05-15 12:00:08
12DEKA Przemysław 105GDYNIAM-30bieg2021-05-15 12:00:08
13CHRZĄSZCZ Bartosz 123M-202021-05-15 12:00:08
14SZCZEPANIAK Cezary 24BYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:08
15NIEDBALSKI Przemysław 57ŻNINM-40bieg2021-05-15 12:00:08
16KRYSKE Bartosz 114Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-30bieg2021-05-15 12:00:09
17KUŁAKOWSKI Krzysztof 95Cortez Triathlon TeamBYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:09
18KOTULA Sławomir 65BYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:09
19CHODKIEWICZ Tomasz 15GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:09
20GRZEGOCKI Piotr 62STRZELNOM-30bieg2021-05-15 12:00:09
21WIŚNIEWSKI Zbigniew 3Brzoza BiegaOLIMPINM-50bieg2021-05-15 12:00:09
22GÓRSKI Marian 117Brzoza BiegaSOLEC KUJAWSKIM-60bieg2021-05-15 12:00:09
23ANGIEL Władysław 52TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-70bieg2021-05-15 12:00:09
24AWIŻEŃ Antoni 53TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-70bieg2021-05-15 12:00:09
25RYCHTER Marcin 73The RychtersNIEMCZM-50bieg2021-05-15 12:00:10
26KRYSKE Mariusz 119Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-30bieg2021-05-15 12:00:10
27KRUPA Piotr 27WoodrunBYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:10
28MAJEWSKI Robert 96Run PasjaBYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:10
29MALICKI Łukasz 39Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:10
30SZKUTA Jarosław 14100% witaminy CBYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:10
31KELER Krzysztof 67BBL INOWROCLAWINOWROCLAWM-20bieg2021-05-15 12:00:10
32PÓŁGĘSEK Bartosz 91Harpagan RunnersSOLEC KUJAWSKIM-30bieg2021-05-15 12:00:10
33KAZUBOWSKI Jacek 76TriDarKoBIAŁE BŁOTAM-50bieg2021-05-15 12:00:10
34KRUSZYNA Adam 47BYDGOSZCZM-50bieg2021-05-15 12:00:10
35BIEGAŁA Agnieszka 42INOWROCŁAWK-30bieg2021-05-15 12:00:10
36HEROLD Maciej 16BYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:11
37MUSS Aleksander 116BYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:11
38CZAJKOWSKA Sylwia 61#żółtokrólewscyBYDGOSZCZK-40bieg2021-05-15 12:00:11
39MILEWSKI Zbigniew 71TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-50bieg2021-05-15 12:00:11
40NOWACZYK Bartosz 118BYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:11
41MAŁKOWSKI Iwo 92AntidotumBYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:11
42GRZEGORZEWSKI Rafał 94Brzoza BiegaNIEMCZM-40bieg2021-05-15 12:00:11
43WALEWSKI Andrzej 112Stowarzyszenie krwiodawcow FaraINOWROCŁAWM-30bieg2021-05-15 12:00:11
44BADOWSKI Krzysztof 88KSN Łuczniczka Oculus BydgoszczBYDGOSZCZM-50bieg2021-05-15 12:00:11
45ZI Justyna 44SOLEC KUJAWSKIK-40bieg2021-05-15 12:00:11
46PISKORSKA Marta 43SOLEC KUJAWSKIK-40bieg2021-05-15 12:00:11
47BRZUCHALSKI Mati 4BYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:12
48PISARSKI Igor 25BYDGOSZCZM-20bieg2021-05-15 12:00:12
49TYJAS Magdalena 45INOWROCŁAWK-30bieg2021-05-15 12:00:12
50PUCHACZ Marcin 28BYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:12
51BRZESKI Sebastian 122M-402021-05-15 12:00:12
52RYMARKIEWICZ Małgorzata 82Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK-30bieg2021-05-15 12:00:12
53BURCZYK Roman 66BYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:12
54BIERNAT Magdalena 11TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWK-40bieg2021-05-15 12:00:12
55PODKÓWKA Zbigniew 20BYDGOSZCZM-60bieg2021-05-15 12:00:12
56PASZKIET Witold 54TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-60bieg2021-05-15 12:00:12
57SIERANT Marian 31BYDGOSZCZM-60bieg2021-05-15 12:00:12
58CZEPEK Aleksander 121Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-60bieg2021-05-15 12:00:12
59GRACZYKOWSKA Anna 108BBKTSINOWROCŁAWK-30bieg2021-05-15 12:00:12
60WIESŁAW Stachowicz 120Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:13
61NAWROCKI Dariusz 36ŁABISZYNM-40bieg2021-05-15 12:00:13
62JASIULEWICZ Marcin 115BYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:13
63KOPACZEWSKI Marcin 23Szkoła jazdy KopaczewskiKRUSZYN KRAJEŃSKIM-40bieg2021-05-15 12:00:13
64WERNER Michał 46Łabiszyn RunnersŁABISZYNM-30bieg2021-05-15 12:00:13
65NIEDBALSKI Grzegorz 107RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60bieg2021-05-15 12:00:13
66KWIATKOWSKI Piotr 60BYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:13
67KOPACZEWSKA Agnieszka 22Szkoła jazdy KopaczewskiKRUSZYN KRAJEŃSKIK-40bieg2021-05-15 12:00:13
68GRUDA Mirosław 9OSIELSKOM-60bieg2021-05-15 12:00:13
69NADRAJKOWSKA Joanna 26INOWROCŁAWK-30bieg2021-05-15 12:00:13
70GROBELNA Monika 7KOBYLARNIAK-30bieg2021-05-15 12:00:13
71MAKOWSKI Sławomir 63Cortez Triathlon TeamBYDGOSZCZM-50bieg2021-05-15 12:00:14
72PATYK Maciej 29BYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:14
73BARSZCZEWSKI Sebastian 38BYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:14
74MACIŃSKI Waldek 12BYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:14
75NEFF Jarosław 106GRUDZIĄDZM-30bieg2021-05-15 12:00:14
76WIDŹGOWSKI Przemysław 64BYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:14
77NAWROCKI Marcin 99Mogilno TeamMOGILNOM-40bieg2021-05-15 12:00:14
78MĘTEL Laura 37Łabiszyn RunnersŁABISZYNK-20bieg2021-05-15 12:00:14
79MUSIAŁ Artur 50BYDGOSZCZM-50bieg2021-05-15 12:00:14
80NIEDBALSKA Anna 56ŻNINK-50bieg2021-05-15 12:00:14
81SZAFKOWSKI Arkadiusz 41SOLEC KUJAWSKIM-40bieg2021-05-15 12:00:14
82WERNER Maja 68Łabiszyn RunnersŁABISZYNK-20bieg2021-05-15 12:00:14
83PIONTEK Elżbieta 21BYDGOSZCZK-60bieg2021-05-15 12:00:14
84ŻAROŃ Maciej 75BYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:00:15
85SCHRODER Jarosław 69BYDGOSZCZM-40bieg2021-05-15 12:00:15
86STASZKIEWICZ Lucyna 35STASHKY TEAMBYDGOSZCZK-50bieg2021-05-15 12:00:15
87CZYŻEWSKA Justyna 30BRZOZAK-30bieg2021-05-15 12:00:15
88SKRZATEK Anna 113PRZYŁĘKIK-40bieg2021-05-15 12:00:15
89ADASZAK Katarzyna 32BYDGOSZCZK-40bieg2021-05-15 12:00:15
90GIERSZEWSKA Grażyna 77BYDGOSZCZK-50bieg2021-05-15 12:00:15
91ZAMIATOWSKA Kinga 40Nartorolki.pl BDGBYDGOSZCZK-40bieg2021-05-15 12:00:15
92LENC Janusz 51TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-60bieg2021-05-15 12:00:15
93GRACZ Adam 48SOLEC KUJAWSKIM-40bieg2021-05-15 12:00:16
94PÓŁGĘSEK Rafał 85SOLEC KUJAWSKIM-40bieg2021-05-15 12:00:16
95NOWAK - WIECZOREK Elwira 101Elwira & SebastianBYDGOSZCZK-30bieg2021-05-15 12:16:26
96WIECZOREK Sebastian 102Elwira & SebastianBYDGOSZCZM-30bieg2021-05-15 12:16:26
97ANDRZEJEWSKI Ryszard 125M-702021-05-15 13:38:00
Znaleziono 97 wynik(ów)