CROSS JARKA - BIEG
Cross Jarka
Organizator : Brzoza Biega
Data : 2021-05-15
Miejsce : Brzoza
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 95
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - Kobiety | OPEN - Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDyscyplina Moment startuCzas
netto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRYSKE Bartosz 114Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-301M 3bieg2021-05-15 12:00:0900:48:08.35 4:0015,0
2KUŁAKOWSKI Krzysztof 95Cortez Triathlon TeamBYDGOSZCZM-302M 8bieg2021-05-15 12:00:0900:51:36.95+00:03:284:1814,0
3KOTULA Sławomir 65BYDGOSZCZM-303M 9bieg2021-05-15 12:00:0900:53:01.00+00:04:524:2513,6
4DEKA Przemysław 105GDYNIAM-304M 10bieg2021-05-15 12:00:0800:53:17.75+00:05:094:2613,5
5KRYSKE Mariusz 119Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-305M 13bieg2021-05-15 12:00:1000:54:01.55+00:05:534:3013,3
6HEROLD Maciej 16BYDGOSZCZM-306M 21bieg2021-05-15 12:00:1100:57:29.75+00:09:214:4712,5
7MAJEWSKI Robert 96Run PasjaBYDGOSZCZM-307M 22bieg2021-05-15 12:00:1000:57:42.35+00:09:344:4812,5
8MALICKI Łukasz 39Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-308M 23bieg2021-05-15 12:00:1000:57:48.65+00:09:404:4912,5
9BRZUCHALSKI Mati 4BYDGOSZCZM-309M 24bieg2021-05-15 12:00:1200:58:03.20+00:09:544:5012,4
10GRZEGOCKI Piotr 62STRZELNOM-3010M 26bieg2021-05-15 12:00:0900:58:37.05+00:10:284:5312,3
11SZKUTA Jarosław 14100% witaminy CBYDGOSZCZM-3011M 29bieg2021-05-15 12:00:1000:59:08.20+00:10:594:5512,2
12PATYK Maciej 29BYDGOSZCZM-3012M 32bieg2021-05-15 12:00:1401:00:15.20+00:12:065:0112,0
13PUCHACZ Marcin 28BYDGOSZCZM-3013M 34bieg2021-05-15 12:00:1201:01:05.25+00:12:565:0511,8
14MACIŃSKI Waldek 12BYDGOSZCZM-3014M 35bieg2021-05-15 12:00:1401:01:38.45+00:13:305:0811,7
15PÓŁGĘSEK Bartosz 91Harpagan RunnersSOLEC KUJAWSKIM-3015M 38bieg2021-05-15 12:00:1001:02:10.45+00:14:025:1011,6
16ŻAROŃ Maciej 75BYDGOSZCZM-3016M 41bieg2021-05-15 12:00:1501:02:30.35+00:14:225:1211,5
17NEFF Jarosław 106GRUDZIĄDZM-3017M 44bieg2021-05-15 12:00:1401:02:50.85+00:14:425:1411,5
18WERNER Michał 46Łabiszyn RunnersŁABISZYNM-3018M 46bieg2021-05-15 12:00:1301:03:33.05+00:15:245:1711,3
19NOWACZYK Bartosz 118BYDGOSZCZM-3019M 49bieg2021-05-15 12:00:1101:04:05.30+00:15:565:2011,2
20KWIATKOWSKI Piotr 60BYDGOSZCZM-3020M 51bieg2021-05-15 12:00:1301:05:15.60+00:17:075:2611,0
21MAŁKOWSKI Iwo 92AntidotumBYDGOSZCZM-3021M 55bieg2021-05-15 12:00:1101:06:06.95+00:17:585:3010,9
22WALEWSKI Andrzej 112Stowarzyszenie krwiodawcow FaraINOWROCŁAWM-3022M 65bieg2021-05-15 12:00:1101:22:14.10+00:34:056:518,8
23WIECZOREK Sebastian 102Elwira & SebastianBYDGOSZCZM-3023M 72bieg2021-05-15 12:16:2602:02:55.10+01:14:4610:145,9
24SOKOŁOWSKI Tomasz 5Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM-3024M 73bieg2021-05-15 11:58:59   
25LUTOWSKI Wojciech 34TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-3025M 74bieg2021-05-15 12:00:08   
Znaleziono 25 wynik(ów)