CROSS JARKA - BIEG
Cross Jarka
Organizator : Brzoza Biega
Data : 2021-05-15
Miejsce : Brzoza
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 95
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - Kobiety | OPEN - Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDyscyplina Moment startuCzas
netto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1POLANSKI Tomasz 124NIEMCZ RUNM-401M 22021-05-15 12:00:0800:47:33.10 3:5715,1
2KOWALCZYK Marek 86Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-402M 4bieg2021-05-15 12:00:0800:48:35.00+00:01:014:0214,8
3RYCHTER Karol 72THE RYCHTERSNIEMCZM-403M 5bieg2021-05-15 12:00:0800:48:58.60+00:01:254:0414,7
4SENGER Michał 83Pałuki Running TeamGĄSAWAM-404M 6bieg2021-05-15 12:00:0800:50:34.50+00:03:014:1214,2
5SIKUT Arkadiusz 59Podgórz ToruńTORUŃM-405M 7bieg2021-05-15 12:00:0800:50:46.45+00:03:134:1314,2
6SZCZEPANIAK Cezary 24BYDGOSZCZM-406M 14bieg2021-05-15 12:00:0800:54:11.10+00:06:384:3013,3
7KRUPA Piotr 27WoodrunBYDGOSZCZM-407M 15bieg2021-05-15 12:00:1000:54:33.65+00:07:004:3213,2
8WIESŁAW Stachowicz 120Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-408M 17bieg2021-05-15 12:00:1300:55:29.75+00:07:564:3713,0
9NIEDBALSKI Przemysław 57ŻNINM-409M 18bieg2021-05-15 12:00:0800:55:36.55+00:08:034:3812,9
10CHODKIEWICZ Tomasz 15GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM-4010M 19bieg2021-05-15 12:00:0900:55:47.10+00:08:144:3812,9
11NAWROCKI Dariusz 36ŁABISZYNM-4011M 27bieg2021-05-15 12:00:1300:58:41.05+00:11:074:5312,3
12MUSS Aleksander 116BYDGOSZCZM-4012M 28bieg2021-05-15 12:00:1100:58:56.90+00:11:234:5412,2
13BARSZCZEWSKI Sebastian 38BYDGOSZCZM-4013M 33bieg2021-05-15 12:00:1401:00:53.40+00:13:205:0411,8
14JASIULEWICZ Marcin 115BYDGOSZCZM-4014M 42bieg2021-05-15 12:00:1301:02:35.50+00:15:025:1211,5
15BRZESKI Sebastian 122M-4015M 432021-05-15 12:00:1201:02:47.30+00:15:145:1311,5
16KOPACZEWSKI Marcin 23Szkoła jazdy KopaczewskiKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4016M 45bieg2021-05-15 12:00:1301:03:11.85+00:15:385:1511,4
17SCHRODER Jarosław 69BYDGOSZCZM-4017M 48bieg2021-05-15 12:00:1501:03:56.90+00:16:235:1911,3
18GRACZ Adam 48SOLEC KUJAWSKIM-4018M 50bieg2021-05-15 12:00:1601:04:06.80+00:16:335:2011,2
19BURCZYK Roman 66BYDGOSZCZM-4019M 53bieg2021-05-15 12:00:1201:05:56.10+00:18:235:2910,9
20WIDŹGOWSKI Przemysław 64BYDGOSZCZM-4020M 54bieg2021-05-15 12:00:1401:06:03.90+00:18:305:3010,9
21GRZEGORZEWSKI Rafał 94Brzoza BiegaNIEMCZM-4021M 56bieg2021-05-15 12:00:1101:06:35.30+00:19:025:3210,8
22NAWROCKI Marcin 99Mogilno TeamMOGILNOM-4022M 57bieg2021-05-15 12:00:1401:07:08.95+00:19:355:3510,7
23SZAFKOWSKI Arkadiusz 41SOLEC KUJAWSKIM-4023M 63bieg2021-05-15 12:00:1401:19:42.95+00:32:096:389,0
24PÓŁGĘSEK Rafał 85SOLEC KUJAWSKIM-4024M 66bieg2021-05-15 12:00:1601:22:46.70+00:35:136:538,7
Znaleziono 24 wynik(ów)