CROSS JARKA - BIEG
Cross Jarka
Organizator : Brzoza Biega
Data : 2021-05-15
Miejsce : Brzoza
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 95
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - Kobiety | OPEN - Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDyscyplina Moment startuCzas
netto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOMCZYK Agata 8SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-301K 1bieg2021-05-15 12:00:0700:59:18.45 4:5612,1
2TYJAS Magdalena 45INOWROCŁAWK-302K 2bieg2021-05-15 12:00:1201:00:17.10+00:00:585:0111,9
3CZAJKOWSKA Sylwia 61#żółtokrólewscyBYDGOSZCZK-401K 3bieg2021-05-15 12:00:1101:01:11.00+00:01:525:0511,8
4RYMARKIEWICZ Małgorzata 82Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK-303K 4bieg2021-05-15 12:00:1201:05:43.65+00:06:255:2811,0
5BIERNAT Magdalena 11TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWK-402K 5bieg2021-05-15 12:00:1201:07:32.20+00:08:135:3710,7
6STASZKIEWICZ Lucyna 35STASHKY TEAMBYDGOSZCZK-501K 6bieg2021-05-15 12:00:1501:10:36.50+00:11:185:5310,2
7BIEGAŁA Agnieszka 42INOWROCŁAWK-304K 7bieg2021-05-15 12:00:1001:10:59.80+00:11:415:5410,1
8KOPACZEWSKA Agnieszka 22Szkoła jazdy KopaczewskiKRUSZYN KRAJEŃSKIK-403K 8bieg2021-05-15 12:00:1301:13:07.50+00:13:496:059,8
9MĘTEL Laura 37Łabiszyn RunnersŁABISZYNK-201K 9bieg2021-05-15 12:00:1401:13:26.50+00:14:086:079,8
10CZYŻEWSKA Justyna 30BRZOZAK-305K 10bieg2021-05-15 12:00:1501:13:48.10+00:14:296:099,8
11SKRZATEK Anna 113PRZYŁĘKIK-404K 11bieg2021-05-15 12:00:1501:14:31.05+00:15:126:129,7
12NADRAJKOWSKA Joanna 26INOWROCŁAWK-306K 12bieg2021-05-15 12:00:1301:14:44.95+00:15:266:139,6
13ADASZAK Katarzyna 32BYDGOSZCZK-405K 13bieg2021-05-15 12:00:1501:14:54.70+00:15:366:149,6
14GIERSZEWSKA Grażyna 77BYDGOSZCZK-502K 14bieg2021-05-15 12:00:1501:15:40.85+00:16:226:189,5
15ZAMIATOWSKA Kinga 40Nartorolki.pl BDGBYDGOSZCZK-406K 15bieg2021-05-15 12:00:1501:15:57.25+00:16:386:199,5
16NIEDBALSKA Anna 56ŻNINK-503K 16bieg2021-05-15 12:00:1401:19:16.40+00:19:576:369,1
17WERNER Maja 68Łabiszyn RunnersŁABISZYNK-202K 17bieg2021-05-15 12:00:1401:21:31.00+00:22:126:478,8
18GROBELNA Monika 7KOBYLARNIAK-307K 18bieg2021-05-15 12:00:1301:22:23.80+00:23:056:518,7
19PIONTEK Elżbieta 21BYDGOSZCZK-601K 19bieg2021-05-15 12:00:1401:27:05.05+00:27:467:158,3
20PISKORSKA Marta 43SOLEC KUJAWSKIK-407K 20bieg2021-05-15 12:00:1101:35:36.55+00:36:187:587,5
21ZI Justyna 44SOLEC KUJAWSKIK-408K 21bieg2021-05-15 12:00:1101:35:37.05+00:36:187:587,5
22GRACZYKOWSKA Anna 108BBKTSINOWROCŁAWK-308K 22bieg2021-05-15 12:00:1201:38:23.00+00:39:048:117,3
23NOWAK - WIECZOREK Elwira 101Elwira & SebastianBYDGOSZCZK-309K 23bieg2021-05-15 12:16:2602:02:54.10+01:03:3510:145,9
Znaleziono 23 wynik(ów)